Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+44
VanessaHudgensFan
Twin.flames
Crazy Lady (:
Mαяi♥
_milica
Mehurić
maDmaN
Rosie Sambora
Amsterdam
Anette
Dr. John Watson
phoenix00
*Jelna*
|Evanna|
ElenaGilbert
fearless.
Angi93
Zla_Sam
AnGel_Perroni
Ket ♥
Delena ❥
Klaroline_♥
Spirit Crusher
<3 Originals <3
Filip
LoveDamon
.Anja.
Nika Kći Zevsova ~
daray
DEstiny :3
♥_Vampire_in_love_♥
Lady Autumn
Endzi
White Unicorn
¿coka?
little red bird.
♥ DelenaDiaries ♥
**Miss Salvatore**
Warrior Princess
Rose ♥
Starlight
Em (:
discobaby
chocolateChanel.
48 posters

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next

Go down  Message [Page 37 of 39]

901Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 9:45 am

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Nadam se tome,najiskrenije,ali gledajuci na to sta su Julie i Kevin napravili od Elene bit ce tesko. A btw. evo jedna slika:

Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzrh1jbDFQ1r5bhv2o1_500

Nije mi jasno,posto nisam procitala knjige...da li Elena zavrsi sa Stefanom? Ili knjige jos uvijek izlaze pa se ne zna?

902Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 12:47 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyrmqeV2l11qf4ncio1_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyrmqeV2l11qf4ncio2_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyrmqeV2l11qf4ncio3_250
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyrmqeV2l11qf4ncio4_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyrmqeV2l11qf4ncio5_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyrmqeV2l11qf4ncio6_250
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyrmqeV2l11qf4ncio7_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyrmqeV2l11qf4ncio8_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyrmqeV2l11qf4ncio9_250

903Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 1:45 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World


neznam jel bio prije ovaj video, ja sam se naaaaaajeezila ^^

904Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 2:08 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

People on Tumblr are really smart.

http://horizoninblack.tumblr.com

905Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 7:04 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o1_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o2_250

Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o3_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o4_r1_250

906Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 7:05 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

#hopelessRomantic wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o1_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o2_250

Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o3_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o4_r1_250
You can't trust Elena Gilbert. xD

907Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 7:13 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Princess Of Darkness wrote:
#hopelessRomantic wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o1_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o2_250

Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o3_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o4_r1_250
You can't trust Elena Gilbert. xD

Može može. Zavisi kako gledaš na Elenine postupke. A Damonovi fanovi su mnogo pristrasni.

908Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 7:15 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

#hopelessRomantic wrote:
Princess Of Darkness wrote:
#hopelessRomantic wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o1_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o2_250

Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o3_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lz7mcx5QUx1r43xt3o4_r1_250
You can't trust Elena Gilbert. xD

Može može. Zavisi kako gledaš na Elenine postupke. A Damonovi fanovi su mnogo pristrasni.
U poctku sam kao: ''WTF?!'', ali onda shvatim da ne mogu na nju da se ljutim dugo. Ipak ona ima svoje razloge.. Very Happy

909Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 7:28 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Elijah♥️ wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo1_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo3_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo4_250
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo5_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo6_250
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo7_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo8_250

Cerek Cerek Cerek

Sinoć sam videla ovo na Tumblru i oduševila se. Svaka od ovih slika je bila neki Delena trenutak. Trajali su kratko, ali zato ih i volimo. I čak iako budemo morali da čekamo još tri sezone za sledeći poljubac, meni neće biti bitno, sve dok se budu ponavljale ovakve male scene gde će samo rasti njihova ljubav. Elena jednostavno ne može sve ovo da zanemari.

910Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 7:37 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Elena ne može, ali Džuli može Rolling Eyes

Kako su savršeni 355

https://twitter.com/#!/

911Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 8:09 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

~Forwood~ wrote:Elena ne može, ali Džuli može Rolling Eyes

Kako su savršeni 355

That's the point. Julie je meni kao malo djete,zaljubljena je u pojam ljubavi xD

912Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 8:25 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

SHE WILL BE LOVED. Predivna pesma Cerek

913Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 10:29 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Damon & Elena ♥ - Page 37 That-awkward-moment-when-damon-and-elena-29264524-500-311

914Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 10:47 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Delena ❥ wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 37 That-awkward-moment-when-damon-and-elena-29264524-500-311
Delena forever! srce Ovo je definitivno znak! Very Happy

915Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 12:11 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

hahahahah joooooooj koliko volim Delena fanove Very Happy neverovatno je sta sve primete Very Happy

916Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 10:48 am

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

ma bilo ko i Elena daju Delenu Wink... Delena - Always and Forever <3

https://twitter.com/#!/

917Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 12:33 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

I meni se dopada kako sve stvari DE fanovi odlicno rade, gifovi vrhunski budu Very Happy


Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzpvthyVqb1r4pft0o1_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzpvthyVqb1r4pft0o5_r2_250
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzpvthyVqb1r4pft0o6_r3_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzpvthyVqb1r4pft0o2_250

________________


Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzrg7l8V2B1qgzpb5o1_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzrg7l8V2B1qgzpb5o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzrg7l8V2B1qgzpb5o3_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzrg7l8V2B1qgzpb5o4_250
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzrg7l8V2B1qgzpb5o5_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzrg7l8V2B1qgzpb5o6_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzrg7l8V2B1qgzpb5o7_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 37 Tumblr_lzrg7l8V2B1qgzpb5o8_r1_250

918Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 1:17 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

They even have the same lines ^^

http://horizoninblack.tumblr.com

919Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 7:19 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Jao ja sam baš gledala ove paralele. Stalno ih reblogujem XD

920Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 7:59 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Erm, ja lično sam branila Elenu poslje prošle epizode ALI šta se desilo u ovoj epizodi s njom pobogu? Ne razumjem. Ajde da je rekla "you need to get over it" nakon što ga je vidjela s Rebekhom pa da razumjem, pukla je ljubomora i to. Ali ne. Tako se "izvinula". OPET, žrtvovanje Eleninog karaktera, samo kako bi se povratila SE eipc luv koju niko pobogu ne želi da gleda.

Enivej, post s tumblr-a, o ovome ja pričam čitavo vrjeme:

I’ve realized I’m actually more upset about Elena’s attitude towards Stefan than Damon. It’s like this strong girl becomes pathetic when it comes to him. And I hate it because she’s my fave. SE is ruining Elena.

When Damon forcefully grabs her arm at the ball, she’s not having any of it. Elena is a strong, independent, and a level-headed woman when it comes to Damon. She doesn’t sugar-coat anything with him.

Remember when JNSI happened? 2 episodes later, Damon gave her a sincere apology and she basically told him to shove it. She said he lost her forever. That made sense. That is how she should have acted. Can you imagine if she said right then “It’s okay Damon, I forgive you. Let’s go back to the way things were” Can you imagine how pathetic that would’ve been? We didn’t see her say that they were on good terms again until 2x10 when they were discussing Klaus. She said to him and Stefan “Is that before or after he kills everyone that i care about, including the two of you?”

Now cut to her and Stefan this season. He kidnaps her, force-feeds her his blood, almost throws her over a bridge where her parents died, in the same way that she almost died that night and basically makes her relive the worst night of her life. The next episode Stefan apologizes and she says “thank you” as in- “you’re forgiven.” That was the first red flag. Then later on when she asks him if he killed the medical examiner he gets all pissy as if she asked the most ridiculous thing. When you’re a person who has been ripping people apart all summer, you have no right to get mad when someone suspects that you may have killed someone. Does Elena tell him that? Nope…not only does she not have any response, she even looks guilty as if it was wrong of her to ask. Flag #2.

3x14. She has a conversation at the ball with Stefan and she compliments him on what an amazing boyfriend he was. Red flag. The porch scene though, that was the biggest disappointment of them all. Stefan says a bunch of crap which I guess was meant for us to feel sorry for him but it ended up having the opposite effect on me. Not Elena though, because she practically begged him with her “I’m not going to stop Stefan” and showed that she would take him back with open arms. This was so gross on so many levels.

If you read basically any review of TVD from the first-half of season 3, it will mention how much stronger (and as a result, more likeable) Elena has become in the time that Stefan was gone. Hell, even Stefan said it himself. Everything they’ve been showing in the second-half of the season is slowly deteriorating that. She is weak and pathetic when it comes to Stefan. He’s back in her life for 2 seconds and she’s already blinded by her love for him. That’s not a good thing…it’s not romantic; it’s disturbing. If Stefan went into some sort of vampire rehab and came out a more depressed version of his old self and THEN she was by his side trying to bring him back, that would make sense. But it’s very disturbing to me that Elena is so head-over-heels for him in his current state. I hate that the writers are shoving this on us as if it’s some sort of amazing love story between these two. It’s so unbelievably gross.

Ovo više nema smisla, stvarno.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

921Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 8:22 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

pa tačno poslednje 2-3 epizode poklapaju sve što se dešavalo 3.sezone. sve što je Elena rekla, uradila, sve što se dešavalo sa Damonom, sa SVIMA, sve to pada u vodu zbog Se priče. cela Elena, njena ličnost nestaje, postaje bezlična zbog Stefana.

ja nju ne mogu da poštujem nakon svega. jesu to 2 epizode u odnosu na 2,5 sezone, ali ona je oduvek imala te neke male bubice koje su me izludjivale, ali ovo je vrhunac. ona sama bi ispala užasan lik, ako bi se tek tako vratila Stefanu, a hoće. a on se čak neće ni specijalno potruditi, sama Elena će mu uskočiti u naručje.

dok se Damon iz petnih žila trudio da stekne barem njenu naklonost, simpatiju, NEŠTO, da ga jednom pogleda i pomisli "on bi mogao da me usreći". ne, to nije bilo dovoljno. sve što je on radio 2,5 sezone nije bilo dovoljno. a jedno Stefanovo "izvini" koje je izgovorio onako usput i još je nakon toga ostavio samu da bleji u onoj kući i da sama nadje Bonnie i još se posle toga ponašao kao da ga je baš briga i još joj je pomagao u planu iz 14.epizode ne misleći zaista o njenoj sigurnosti već o ubistvu Klausa, e to je bilo dovoljno za nju.

koji moj su gradili njen lik 3 sezone, ako će tek tako da ga unište? koji moj su nam pokazivali svu tu njenu samostalnost i samopouzdanost, ako je opsesija Stefanom jedino bitna? jasno je meni od početka da mi zapravo gledamo Steleninu ljubavnu priču i je sve drugo manje bitno, ali ovo je već prešlo svaku meru. ja zaista ne verujem da Elena voli Stefana onako iskreno i pravo.to je čista tinejdžerska opsesija i ona ne želi sebi da dozvoli da vidi dalje od svog nosa jer bi mogla da pokvari svoj balon u kome je Stefan savršen, a svi ostali su nedovoljno dobri za nju. e sad mene zanima zašto ona to neće da dozvoli. ima baš mnogo nedoslednosti u njenom liku.

922Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 8:59 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

To je ono što meni smeta. Znači, ono kako ja gledam na stvari, Stefan možeda uradi sve, postane najgori, Klaus i svi originalsi da mu nisu ni do koljena, no onda kada samo usput kaže izvini, ona će samo da potrči za njim, kao kakva glupačica. Tu se Elenin lik lomi, i zaista, sa Damonom je postala jaka, i onda dođe Stefan i to. Meni je zasmetalo kada je mislimu 3x14 rekla nešto u smislu (Stefanu):"Ti si uvijek poštovao moje odluke." Pa čovječe, da je bilo po tvojim odlukama gdje bi bila. Ili mrtva ilivampir do sada. Jedno od to dvoje, da se Damon nije miješao. Kada je Stefan imao ikakav normalan plan? Nikad, apsolutno nikad. Svi Stefanovi planovi se svode ili na to da se samo pobiju neki, ili da se prosto ne radi ništa.
S druge strane, znači Stefan neće nosom mrdnuti, a ona će samo tako da mu se vrati. Kao da nikada ništa nije uradio, kao da je nije odbio hiljadu puta, umjesto njene sigurnosti birao svoju osvetu, natjerao je da proživi svoju najgoru noć iznova. I samo tako, paff. To je ipak Stefan.
A Damon? On treba znači da emocionalno umre hiljadu puta, da ga svi gaze iako radi puno više od svih. Ali zaista, od svih likova, Damon se zapravo najmanje zabavlja i brine o samom sebi. Okej, ono s Rebekom, ali pogledajte druge.
A ako smo u 3x14 trebali osjećati sažaljenje prema Stefanu jer je on zaboga ipak saint, ja sam osjećala samo gađenje i ništa više. Od tolike sile da se izgradi njegov karakter, po meni su ga samo sad srušili.
Ono što još više boli je to što Elena nikada neće saznati za ono kada joj je rekao da je voli (osim ako ne postane vampir, što nije u skorije vrijeme), a i nikad neće saznati za mnoge stvari koje je Damon rekao Stefanu, iskreno, kao ono u posljednjoj epizodi. Kad bi to Stefan rekao. Da li bi se on ikad nje odrekao radi Damonove sreće? Da li se to ikad iko zapitao. I ono kada mu je rekao da je voli (Stefan Damonu), to mi je bilo tako sebično i patetično. Kao da očekuje da se Damon samo povuče kao što je uvijek radio, jer mu je više stalo do sreće brata, nego do svoje, što očigledno nije obostrano.

http://horizoninblack.tumblr.com

923Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 9:16 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Skylar. wrote:To je ono što meni smeta. Znači, ono kako ja gledam na stvari, Stefan možeda uradi sve, postane najgori, Klaus i svi originalsi da mu nisu ni do koljena, no onda kada samo usput kaže izvini, ona će samo da potrči za njim, kao kakva glupačica. Tu se Elenin lik lomi, i zaista, sa Damonom je postala jaka, i onda dođe Stefan i to. Meni je zasmetalo kada je mislimu 3x14 rekla nešto u smislu (Stefanu):"Ti si uvijek poštovao moje odluke." Pa čovječe, da je bilo po tvojim odlukama gdje bi bila. Ili mrtva ilivampir do sada. Jedno od to dvoje, da se Damon nije miješao. Kada je Stefan imao ikakav normalan plan? Nikad, apsolutno nikad. Svi Stefanovi planovi se svode ili na to da se samo pobiju neki, ili da se prosto ne radi ništa.
S druge strane, znači Stefan neće nosom mrdnuti, a ona će samo tako da mu se vrati. Kao da nikada ništa nije uradio, kao da je nije odbio hiljadu puta, umjesto njene sigurnosti birao svoju osvetu, natjerao je da proživi svoju najgoru noć iznova. I samo tako, paff. To je ipak Stefan.
A Damon? On treba znači da emocionalno umre hiljadu puta, da ga svi gaze iako radi puno više od svih. Ali zaista, od svih likova, Damon se zapravo najmanje zabavlja i brine o samom sebi. Okej, ono s Rebekom, ali pogledajte druge.
A ako smo u 3x14 trebali osjećati sažaljenje prema Stefanu jer je on zaboga ipak saint, ja sam osjećala samo gađenje i ništa više. Od tolike sile da se izgradi njegov karakter, po meni su ga samo sad srušili.
Ono što još više boli je to što Elena nikada neće saznati za ono kada joj je rekao da je voli (osim ako ne postane vampir, što nije u skorije vrijeme), a i nikad neće saznati za mnoge stvari koje je Damon rekao Stefanu, iskreno, kao ono u posljednjoj epizodi. Kad bi to Stefan rekao. Da li bi se on ikad nje odrekao radi Damonove sreće? Da li se to ikad iko zapitao. I ono kada mu je rekao da je voli (Stefan Damonu), to mi je bilo tako sebično i patetično. Kao da očekuje da se Damon samo povuče kao što je uvijek radio, jer mu je više stalo do sreće brata, nego do svoje, što očigledno nije obostrano.

da. u pravu si. meni je iskreno cela priča oko trougla nepodnošljiva.

924Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 9:34 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Rasplakali ste me.
Ono što mene najviše boli jeste upravo to - Elena nikad neće saznati koliko je puta Dejmon stavio sebe na poslednje mesto, koliko je puta stavio Stefanovu sreću na prvo. [trenutno ne vidim način da sazna]
I nikad, ali nikad neću razumeti Stefana. Sve što znam je da je najsebičniji lik u celoj seriji. Btw, ja nisam videla da se Stefan izvinio Eleni za to na mostu. On je rekao "I shouldn't have kidnapped you. The car, the bridge, it was too far." izvini, ali "Thank you." u fazonu "I'm all yours again" ne ide posle toga. A i to nije "IZVINI". To je - "aha, poljubila si Dejmona. Nije trebalo da te kidnapujem. To je bilo previše." I čemu sve te Stefanove REČI? Čak i ono da je rekao nešto što nije mislio u 03x14 ne znači ništa kad je posle toga rekao "If I let myself care, all I feel is pain." Dakle, jedino što ja mogu da zaljučim je: "Ok, ja neću da dozvolim da ja patim, ne želim da uključim emocije jer sve što osećam je bol, ali zato će svi oni osećati grižu savesti. I Elena i Dejmon." Ne razumem. Kao uključene su mu emocije, ali .. šta? Šta on ustvari hoće? Šta je njegov cilj? Kad pogleda u budućnost-kako on vidi sve celu tu situaciju??
I da - u meni je uspeo da izazove neko čudno sažaljenje time što ne pije krv od toga na mostu, ali JA [iako sam niko i ništa] mu nikad neću oprostiti. Ni to na mostu niti išta što je rekao Dejmonu u poslednjih par epizoda. Ne želim da mu oprostim jer to ne bi bilo fer prema Dejmonu.

Što se Elene tiče - sve ste rekli. Uništavaju njen lik zbog SE, da bi prikazali kako je to epik ljubav, tralalala..wtf?! Samo ću se prekrstiti i reći da se nadam da neće nastaviti sa tim! Ako već žele SE reunion to može na mnogo bolji način, ne na ovaj. Jer sve što oni uspevaju ovim jeste da povećavaju moju ljubav prema Dejmonu. Iz epizode u epizodu ga volim sve više i više.
Da li je to njihov cilj - ne znam, ali znam samo da želim srećnog Dejmona, jer meni su dosta dve i po sezone njegove patnje.

Ja ne razumem kako je moguće da Elena nakon svega tako lako potrči Stefanu u zagrljaj i zaboravi SVE što je Dejmon uradio za nju [sve što ona zna da je uradio]. Tako lako bi povredila njegova osećanja i ponovo bila sa Stefanom. [čekam sad da me napadnete zbog ovoga, ali nakon poslednje dve epizode, pogotovo nakon onoga na kraju 03x14 - that's what I can say.]

da. u pravu si. meni je iskreno cela priča oko trougla nepodnošljiva.

Upravo. Nepodnošljiva. Ja ne znam ko uživa trenutno u ovoj priči.
Previše je naporna, teška i bolna. Za sve.
Jedva čekam da se "završi".

925Damon & Elena ♥ - Page 37 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 10:02 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

I nikad, ali nikad neću razumeti Stefana. Sve što znam je da je najsebičniji lik u celoj seriji. Btw, ja nisam videla da se Stefan izvinio Eleni za to na mostu. On je rekao "I shouldn't have kidnapped you. The car, the bridge, it was too far." izvini, ali "Thank you." u fazonu "I'm all yours again" ne ide posle toga. A i to nije "IZVINI". To je - "aha, poljubila si Dejmona. Nije trebalo da te kidnapujem. To je bilo previše." I čemu sve te Stefanove REČI? Čak i ono da je rekao nešto što nije mislio u 03x14 ne znači ništa kad je posle toga rekao "If I let myself care, all I feel is pain." Dakle, jedino što ja mogu da zaljučim je: "Ok, ja neću da dozvolim da ja patim, ne želim da uključim emocije jer sve što osećam je bol, ali zato će svi oni osećati grižu savesti. I Elena i Dejmon." Ne razumem. Kao uključene su mu emocije, ali .. šta? Šta on ustvari hoće? Šta je njegov cilj? Kad pogleda u budućnost-kako on vidi sve celu tu situaciju??

e to je poenta. niko ne može da me ubedi u suprotno jer Stefan NIKAD nije prvo pomislio na njegovu sreću pre svoje. da, jeste milion puta rizikovao svoj život da bi spasio brata, ali nekako mi izgleda kao da Stefan "uživa" da Damon obavlja prljavi posao umesto njega i da on bude dobar brat, a da uvek svu krivicu snosi Damon. nikad nisam videla da mu je krivo zbog toga. nisam sigurna ni da bi poverovala da to sad odjednom vidim.

Upravo. Nepodnošljiva. Ja ne znam ko uživa trenutno u ovoj priči.
Previše je naporna, teška i bolna. Za sve.
Jedva čekam da se "završi".

da. i više mi nije bitno da li će Elena izabrati Stefana ili Damona samo da prestanu da uništavaju likove i Elene i Stefana i da prestanu da maltetiraju Damona.

naravno, ja ne odustajem od Delene, nisam odustajala od mnogo beznadežnijih parova, ono što ja vidim jeste da Damon trenutno nije srećan u blizini Elene koja se svim silama trudi da porekne sebi da oseća bilo šta prema njemu.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 37 of 39]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum