Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+32
daray
Elena Gilbert
.Samantha.Jones.
Fire Bomb*93
dancica
Snow White Queen
Endzi
chocolateChanel.
Zox (:
MissJeca92
Nika Kći Zevsova ~
Em (:
eatmyfeelings
Stefy
Damons'Girl*
snow white
Delena ♥
миранда переа♥
Love's bite
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
KathPierceTVD
Bojana Winchaster
<3Ian<3
DEstiny :3
LoveSucks
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Mrs.Somerhalder
Twin.flames
Zla_Sam
pendragons
36 posters

Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down  Message [Page 1 of 40]

1Damon & Elena ♥ Empty Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 4:44 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Damon & Elena. ♥

.. Because each day, they love one another more.
Today more than yesterday and less than tomorrow.


Damon & Elena ♥ R292fd

Diskutujte, postavljajte slike, snimke, itd. srce

Damon & Elena ♥ 20324_11


Reasons we love them ♡ :

~ Because she took his breath away.
~ Because Damon is "the fiery breath beneath her wings".
~ Because however far she goes, "Damon seemed to lure her on just a little farther".
~ Because he is with her.
~ Because when she falls, he promises to catch her.
~ Because she was full of sorrow for ever having doubted him.
~ Because Damon is on her side.
~ Because she knows he's willing to die for her.
~ Because she knows there's living flesh beneath the layers of stone he's wrapped around his heart.
~ Because he touches something deep inside her that makes her shiver.
~ Because when she was about to die, she was worried about him.
~ Because she's the one who pushes him.
~ Because she's the only one who tries to see what's really inside him.
~ Because she promised she'd try, for him.
~ Because she knows it's useless to deny it.
~ Because they have an understanding.
~ Because he wanted it to be real.
~ Because she saw something in him than no one else had - his humanity.
~ Because they have fun together.
~ Because they make Stelena's sex scene look overrated with their eye sex.
~ Because their love is forbidden.
~ Because they have a love/hate relationship.
~ Because Damon would do anything for her. Even give her up.
~ Because of her, 146 years later, he cares.
~ Because she knows that everything he does he does for love.
~ Because even Alaric sees something is going on between them!
~ Because he got drunk and went back to the one he really wanted: E l e n a!
~ Because their love is eternal; they will always found a way to get back to
each other - Stefan will move on. But Damon never would; Katherine loved
Stefan more, it's Damon's turn for love.





Quotes On Delena:

Meanwhile, you have this evil brother who, you know, claims he has no humanity left.
But then there's Elena who keeps pointing to it.

~ Kevin Williamson.

... You just love every scene she's [Elena] in with Damon.
~ Kevin Williamson.

Damon has that bad-boy quality, and every girl likes a bad boy, at the end of the day.
~ Nina Dobrev.

You know, when Damon's in the presence of Elena, that is when you definitely see a change in him. There is something so profoundly attractive to Damon about this girl, not only just because Nina Dobrev is strikingly beautiful and extraordinarily talented, but because there's a lot of Nina in Elena and Elena is very sweet and [she's] going to be a complex character. Something about her reminds Damon of something that was very important in his life, and that's why you see a bit of difference with him when he's around her.
~ Ian Somerhalder.

One of the things I really like about LJ Smith's books is that it took a very long time for Elena and Damon to reach any kind of détente, any kind of true connection, with each other. I want to make sure that we take our own sweet time with that, as well, because you have to believe it.
~ Julie Plec.

That's the fun of it. It's waiting and waiting and dissecting every little time he does something
nice thing for her, and how it makes her feel - that anticipation, that build-up.

~ Julie Plec.

Elena is the love of Damon's life.
~ Ian Somerhalder.


Damon & Elena ♥ 30cbmh4 Damon & Elena ♥ Vzvg2s Damon & Elena ♥ 2aj9g6h Damon & Elena ♥ 4jqgdv Damon & Elena ♥ 2lum3q Damon & Elena ♥ 2vinu6b

She makes him feel, makes him trust. He is her hero, her savior ... her Damon.

Damon & Elena ♥ Sl06rr

♥ Quotes:

"I wanted it to be REAL." ~ Damon.

"No, Elena, I will not go into your bedroom with you!" ~ Damon.

"Everything Damon's done ... he's done for love." ~ Elena.

"I'm trusting you; Don't make me regret it." ~ Damon.

"Oh, and when you do tell Elena and she needs a friend to talk to about
anything ... I'm here for her."
~ Damon to Stefan.

"Somewhere along the way, you decided I was worth saving. I wanted to thank you for that." ~ Damon.

"I'm not hero, Elena. I don't do good. It's not in me." ~ Damon.

"You're not the worst company in the world, Elena." ~ Damon.

"You and I, we have something ... an understanding." ~ Elena.

"I'm sorry." ~ Elena.

"Because, he's in love with you."~ Isobel to Elena.

"You do not come into my town threatening the people I care about.
Going after Elena? Bad move. You leave her alone or I'll rip you to bits."
~ Damon to Isobel.

"Please don't hurt him! Don't do this. I'm begging you. Please!" ~ Elena.

"But you can trust me." ~ Elena.

"Hey, if you want to forget it happened fine…but I can’t." ~ Damon.

"You’re surprised that I thought you would kiss me back? You can’t imagine that I’d believe you’d want to? That what we’ve been doing here means something? You’re the liar, Elena. There is something going on between the two of us and you know it. And you’re lying to me. And you’re lying to Stefan. And most of all, you’re lying to yourself. I can prove it." ~ Damon.

"Bonnie, STOP IT! You're gonna kill him!" ~ Elena to Bonnie.

"You have every right to hate me. I understand. You hated me before and we became friends.
It would suck if that was gone forever."
~ Damon.

"Thank you for being honest with me." ~ Elena.

"What you did for Caroline's mom? That's the Damon who was my friend." ~ Elena.

Damon: "Elena. I riled Katherine up. I wasn't thinking. I didn't think."
Elena: "It doesn't matter, Damon. She won. Katherine won."
~ Plan B.

"I'll protect her." ~ Damon to Katherine.

"I love you, Elena. And it’s because I love you that … I can’t be selfish with you … why you can’t know this. I don’t deserve you, but my brother does. God, I wish you didn’t have to forget this … but you do." ~ Damon.






.. Can you still see the heart of me?
All my agony fades away .. When you hold me in your embrace.

Don't tear me down.
For all I need.
Make my heart a better place.
Give me something I can believe.
Don't tear me down.
What's left of me.
Make my heart a better place.
♥️

http://destinedtobe.tumblr.com/

2Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 5:56 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ja obožavam njihov odnos. srce
Mislim da mi nikad ni jedan televizijski ili filmski par (oke, nisu još par al' biće ..) nije ovako prirastao srcu.
Stvarno mi se sviđa što su se sprijateljili polako i na jedan nespecifičan način.
Imali su dovoljno vremena da se dobro upoznaju i da zaista počnu vjerovati jedno drugome.
Sve to naravno vodi do nečeg većeg.

Drago mi je što Kevin i Julie ovu vezu razvijaju polako - tako nam daju više vremena da ih zavolimo a i tako nam neće postati dosadni.

A možda ih ovoliko volim jer je Damon obilježen kao loš dečko (a ustvari nije) a ona je obilježena kao da je dobra cura. A svi znamo da loš dečko nikad na kraju ne dobiva dobru curu a meni su te veze uvjek bile najzanimljivije.

Fascinira me činjenica da se on toliko promjenio zbog nje. Volim i to kako se ona promjeni kad je uz njega. Kao da postaje čvršća i hrabrija.

On je bad boy sa slomljenim srcem na 1000 komadića. A ona je cura koja ga je natjerala da se otvori i koja je srušila sve zidove. Kad se ova veza konačno desi biće EPIC. Malo je reći EPIC. <3

E sad .. Kroz prvu sezonu smo ih vidjeli kako se zbližavaju.
Očekujem da će u drugoj još više da se zbliže ali da neće još biti zajedno.
Jer ona trenutno voli Stefana i još nije svjesna šta će da se desi sa Damonom i treba vremena da ona to shvati. Tako da čak iako ih i spoje na samom kraju zadnje epizode druge sezone meni bi to opet bilo prebrzo tako da očekujem da će se prava ljubavna veza izroditi sredinom treće sezone. I to će to vjerovatno biti najbolja sezona.

A što se tiče kraja .. Ja ne vjerujem da će ostati zajedno.
Jer takve su te priče .. Ona će da izabere Stefana jer ona od početka zna da je on onaj pravi ali se ona ipak išla zajebavat okolo s drugima. Ma daj. Meni su te priče uvjek bez veze. Nije što su Damon i Elena u pitanju nego je tako.
Gdje je tu logika ? Rolling Eyes I opet kažem, poznavajući Kevina Delene 10000000 % neće biti na kraju.

Međutim, ja vjerujem da bez obzira na sve što se desi na kraju, bez obzira koga Elena izabere, ON će njoj uvjek biti prijatelj. I ona će uvjek biti tu za njega. Već se može osjetiti takav odnos .. Mogu zamisliti kako će tek biti na kraju.

Dakle ako budu pratili logiku svih serija Rolling Eyes na kraju Delene neće biti.
A ako budu išli da zadovolje želje većine fanova, Delena će biti i više nego EPIC. <3

U suštini dok god mi fanovi budemo imali volje Delena će uvjek da postoji i biće najbolji TVD par, pa sve i da Elena odabere Stefana na kraju. I uvjerena sam da ćemo uvjek imati njihovo prijateljstvo. Smile

I htjela sam da kažem da bi od ove teme mogli napravit strava diskusiju. Mogli bi da svako napiše npr. svojih top 10 Delena momenata ili kako bi željeli da izgleda njihov prvi poljubac i tako to, naravno ako imate volje. xD



Last edited by Zla_Sam on Wed 11 Aug 2010, 10:53 pm; edited 2 times in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

3Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 7:05 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

I sta da kazemo nakon Milice? xD
Naravno da se slazem sa svim sto je rekla.
Ja ih obozavam oboje.
Njihov prvi poljubac: hmmm xD
Pa moglo bi da bude nesto na foru, da se njih dvoje nesto svadjaju i onda Damon iznenada poljubi Elenu, kad niko to ne ocekuje Smile To bas lici na njega xD I naravno onda ona mu se ona prepusti xD
Najbolji Delena momenat mi je na kisi. Obozavam tu scenu. I verujem da ce ovo biti sjajna tema, jer ovde ima mnogo Delena fanova Smile
Iskreno nikada nisam zavolela neki par ovoliko. A oni cak nisu ni par (jos uvek xD).
Jedva cekam da Elena ukapira da joj se svidja Damon. Meni je njega iskreno mnogo zao. Ako pogledate sustinu,, on je najtragicniji lik u celoj seriji. I zivot ga je napravio losim. A ispod spoljasnosti krije mnoge stvari. Tako da verujem da bi mu ljubav prema Eleni mogla doneti mnogo lepih stvari jer to zasluzuje. A Elena je divna cura. Smile
Obozavam njihove razgovore i zajednicke scene. Imaju tako dobru hemiju i bez obzira na to sto se nijednom nisu poljubili, mnogo su mi bolji par od Stelene. Smile

4Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 7:17 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Obozavam tvoje duge postove srce
znas li ti da ga vec treci put citam...i kontam kako ja ovako nikad ne bih srocila sve xD
I opet,slazem se 10000% !
Da ne izdvajam sad sve pojedinacno iz ovoga sto si napisala xD
Vec sam negde rekla:jedna jedina stvar koja mi se ne dopada u seriji jeste sto su Stefan i Elena odmah u prvoj zaljubili,ubrzo prvi poljubac,prvi sex u 10 epizodi(cini mi se).Time su odmah nekako zapecatili sudbinu sto se tice njih dvoje...a gde je ljubavni trougao kao sto je u knjigama?Zadnja jos nije izasla,a ne zna se sa kime ce Elena ostati...dok je u seriji to predvidljivo(najvise zbog cinjenice da su S&E vec spavali zajedno Rolling Eyes ).Citiracu:

Ja ne vjerujem da će ostati zajedno.
Jer takve su te priče .. Ona će da izabere Stefana jer ona od početka zna da je on onaj pravi ali se ona ipak išla zajebavat okolo s drugima. Ma daj. Meni su te priče uvjek bez veze. Nije što su Damon i Elena u pitanju nego je tako.

A ako bi Kevin i Julie obratili malo paznju na to sta u sustini ljudi zele onda bi bio Delena kraj.Ja naravno drzim fige za to. srce srce
Milice rekla sam ti vec xD:ako bude Stelena,bombardujem ovo dvoje na twitteru. sniper

i sa ovim cu se sloziti,izmedju ostalog:

U suštini dok god mi fanovi budemo imali volje Delena će uvjek da postoji i biće najbolji TVD par, pa sve i da Elena odabere Stefana na kraju.

i sa ovim se slazem cheers

I htjela sam da kažem da bi od ove teme mogli napravit strava diskusiju. Mogli bi da svako napiše npr. svojih top 10 Delena momenata ili kako bi željeli da izgleda njihov prvi poljubac i tako to, naravno ako imate volje. xD

sad cu da mozgam o Delena momentima 355 zapravo svi su mi omiljeni ali moracu da razmislim flirt

ovo je moj omiljeni snimak(vec sam u par navrata naglasila srce )

pesma tako ide uz njih srce srce



Ljudi pridruzite se diskusiji srce

http://destinedtobe.tumblr.com/

5Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 7:18 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Ovako:
U sustini se slazem sa Milicom za sve kao i obicno.
Jako mi se dopada njihov odnos.Nije onaj obicni kad se dvoje zaljube i onda ne mogu jedan bez drugog,vec je nekako drugacije.Lepsi.Jos uvek nisu svesni toga i zato je mnogo bolje i interesantnije.
Sto se tice njihovog prvog poljupca..Pa volela bih da prvo ona njega poljubi.I onda on u fazonu O.o wtf? I onda on nju poljubi.Hahaha..



Last edited by Vampire ♥ on Tue 22 Jun 2010, 5:19 pm; edited 1 time in total

http://twitter.com/MayaError

6Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 7:52 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Uhh mogla bih ceo dan da pricam o njima. Smile

Obozavam ih. <3
Elena je jedina osoba zbog koje se Damon, vampir koji je ubio stotine ljudi, promenio. To govori sve. Smile
Ako takva osoba moze da se promeni, onda se menja zbog nekog koga stvarno voli. <3
Ona u njemu vidi ono sto niko drugi ne vidi. Damon se predstavlja kao zao i krije se iza laznog humora, ali mislim da Elena vrlo dobro zna ko je on. I love you

Mislim da ce na kraju biti zajedno... volela bih da budu. srce

7Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 8:48 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

I ♥️ Ian wrote: Njihov prvi poljubac: hmmm xD
Pa moglo bi da bude nesto na foru, da se njih dvoje nesto svadjaju i onda Damon iznenada poljubi Elenu, kad niko to ne ocekuje Smile To bas lici na njega xD I naravno onda ona mu se ona prepusti xD

Upravo tako sam ga i ja zamišljala. xD To bi bilo .. ko u španskim serijama - idealno. xD

Compel.Me.Damon wrote:Obozavam tvoje duge postove srce
znas li ti da ga vec treci put citam...i kontam kako ja ovako nikad ne bih srocila sve xD

Embarassed srce Ja obožavam kad se vi oduševite mojim dugim postovima. xD


A ako bi Kevin i Julie obratili malo paznju na to sta u sustini ljudi zele onda bi bio Delena kraj.Ja naravno drzim fige za to. srce srce
Milice rekla sam ti vec xD:ako bude Stelena,bombardujem ovo dvoje na twitteru. sniper

Ma tu ti je Kevin problem. Isto kao i u Dawson's Creek. Njega treba da bombardujemo. Julie je, duša, na našoj strani. xD


ovo je moj omiljeni snimak(vec sam u par navrata naglasila srce )

pesma tako ide uz njih srce srce



Ljudi pridruzite se diskusiji srce

Awww. 355 Ta pjesma je divna. ^^
Da, daa. Very Happy Pridružite nam se, obavezno. xD srce srce
(imam osjećaj da ćemo ovo da pretvorimu u neku žešće spamersku temu. xD)

Ja ću kasnije i da postavim neke slike i videe i tako to. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

8Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 8:58 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Joj, Milice odusevljavas me Smile
Toliko si pametna, a mladja od mene Smile

Upravo tako sam ga i ja zamišljala. xD To bi bilo .. ko u španskim serijama - idealno. xD

Pa bas kao u spanskim serijama Smile Ali opet divno Smile

ovo je moj omiljeni snimak(vec sam u par navrata naglasila )

Obozavam ovu pesmu. srce

Evo moj omiljeni Delena video:

9Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 9:02 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Obozavam tu pesmu. <3

Zla_Sam wrote:Ma tu ti je Kevin problem. Isto kao i u Dawson's Creek. Njega treba da bombardujemo. Julie je, duša, na našoj strani. xD

Ne razumem zasto ti toliko smeta Kevin... ? Smile

Julie Plec pise tekst za sporedne likove (cak je izjavila da su se tako "podelili", jer je njoj to zanimljivije), a Kevin pise Damona. Covek je, po meni, odlicno odradio posao. Smile

Ne mora da znaci da D&E nece biti zajedno na kraju, glupo bi bilo da se vec u prvoj sezoni sve zna. Bolje da nas malo drze u neizvesnosti. Meni je zbog toga (izmedju ostalog) njihov odnos zanimljiviji od Stelene. (:

10Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 9:09 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Ne volim.
Ne podnosim.
Stelena 4ever!

http://thevampdiaries.niceboard.net

11Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 9:10 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ali realno, sve te price se tako zavrse. Oni se sretnu, na prvi pogled se zavole i onda to traje do kraja zivota (ili vecnosti u ovom slucaju). Ako uslise nase zelje, onda ce biti Delena kraja. Ja mislim da ce jedan od brace biti mrtav na kraju. Samo se nadam da to nece biti Damon.



Samo slusajte kraj (ako vec niste). O Boze zivim za taj trenutak, kada ce se stvarno desiti Very Happy

12Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 9:21 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

I ♥️ Ian wrote:Joj, Milice odusevljavas me Smile
Toliko si pametna, a mladja od mene Smile

Omg. Nemojte. xDD Ja se sad ovdje crvenim. xD
Hvala. ^^


Damon's Girl wrote:
Zla_Sam wrote:Ma tu ti je Kevin problem. Isto kao i u Dawson's Creek. Njega treba da bombardujemo. Julie je, duša, na našoj strani. xD

Ne razumem zasto ti toliko smeta Kevin... ? Smile

Ne, ne. Ne smeta on meni. Znam da piše Damona i svaka mu čast i znam kako radi čovjek.
I baš zato znam da će Stefan i Elena da budu na kraju zajedno. I zato smo iz zezancije ja i Taychi prije neki dan rekle da ako ne bude Delena na kraju da ćemo da ih bombardujemo na twitteru. (naravno nećemo. xD) Kevin je odličan ali što se ljubavnih parova tiče .. nema pojma. Bar ja tako smatram. ^^


Katherine Pierce ♥️ wrote:Ne volim.
Ne podnosim.
Stelena 4ever!

Sunčeko mojeee. <333, na kojim si ti to drogama ? .. daj i meni malo. xDD



Last edited by Zla_Sam on Mon 21 Jun 2010, 12:18 am; edited 1 time in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

13Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 9:45 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Samo slusajte kraj (ako vec niste). O Boze zivim za taj trenutak, kada ce se stvarno desiti

awww i ovaj snimak mi je jedan od omiljenih!Bice stvarnost 355

Ne mora da znaci da D&E nece biti zajedno na kraju, glupo bi bilo da se vec u prvoj sezoni sve zna. Bolje da nas malo drze u neizvesnosti. Meni je zbog toga (izmedju ostalog) njihov odnos zanimljiviji od Stelene. (:

Pa bilo bi glupo,recimo.Ali nisu ostavili mnogo opcija za Delenu jer su onim tipicnim pocetkom ubili svaku sansu da se nesto netipicno na kraju desi.Samo sprovode onaj glupi klise "dobra devojka,dobar decko"...vise volim neke drugacije kombinacije jer je zanimljivije(narocito "los decko,dobra devojka xD")
Opet nadam se da si ti u pravu srce

I zato smo iz zezancije ja i Taychi prije neki dan rekle da ako ne bude Delena na kraju da ćemo da ih bombardujemo na twitteru. (naravno nećemo. xD)

ja se nisam salila xD ahahaha jadni oni...spremna sam ja vec sad. sniper


Njihov prvi poljubac: hmmm xD
Pa moglo bi da bude nesto na foru, da se njih dvoje nesto svadjaju i onda Damon iznenada poljubi Elenu, kad niko to ne ocekuje To bas lici na njega xD I naravno onda ona mu se ona prepusti xD

to to....malo grubosti 355 pa bomba xD
como en telenovelas ples

http://destinedtobe.tumblr.com/

14Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 9:52 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

I ♥️ Ian wrote:

Samo slusajte kraj (ako vec niste). O Boze zivim za taj trenutak, kada ce se stvarno desiti Very Happy

Awww. 355 Baš mi se sviđa. ^^ Evo mojih omiljenih :









I zato smo iz zezancije ja i Taychi prije neki dan rekle da ako ne bude Delena na kraju da ćemo da ih bombardujemo na twitteru. (naravno nećemo. xD)

ja se nisam salila xD ahahaha jadni oni...spremna sam ja vec sad. sniper

lol!

Evo i jedna slika :


Spoiler:



Last edited by Zla_Sam on Thu 12 Aug 2010, 1:59 pm; edited 1 time in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

15Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 10:01 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Evo i jedna slika :

Obozavaaam, jedna od najboljih scena u seriji.
I ovaj poslednji video je sjajan. Smile

Pa bilo bi glupo,recimo.Ali nisu ostavili mnogo opcija za Delenu jer su onim tipicnim pocetkom ubili svaku sansu da se nesto netipicno na kraju desi.Samo sprovode onaj glupi klise "dobra devojka,dobar decko"...vise volim neke drugacije kombinacije jer je zanimljivije(narocito "los decko,dobra devojka xD")

Bas to. I Damon vise zasluzuje Elenu. Ume strasnije da voli. Smile

16Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 10:07 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Sad gledam ovu sliku i mislim da bi njihov prvi poljubac bio savrsen pod takvim okolnostima 355 ona sva uzrujana(moze opet kisa-malo romantike xD),place zbog necega(ne zbog Stefana) i on je poljubi,iznenada naravno Cool

http://destinedtobe.tumblr.com/

17Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 10:11 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Sad gledam ovu sliku i mislim da bi njihov prvi poljubac bio savrsen pod takvim okolnostima ona sva uzrujana(moze opet kisa-malo romantike xD),place zbog necega(ne zbog Stefana) i on je poljubi,iznenada naravno

aaaaah, to bi me ubilo. Smile Zamalo sam umrla u poslednjoj epki kad sam mislila da su se poljubili, ali kad bi se ovako desilo... Aaa bre nek' se poljube vise Smile Koliko sam opsednuta ^^

18Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 10:16 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

I ♥️ Ian wrote:
Pa bilo bi glupo,recimo.Ali nisu ostavili mnogo opcija za Delenu jer su onim tipicnim pocetkom ubili svaku sansu da se nesto netipicno na kraju desi.Samo sprovode onaj glupi klise "dobra devojka,dobar decko"...vise volim neke drugacije kombinacije jer je zanimljivije(narocito "los decko,dobra devojka xD")

Bas to. I Damon vise zasluzuje Elenu. Ume strasnije da voli. Smile

Slažem se. ^^
Baš smo vidjeli kroz sezonu koliko je on, ne bih rekla strašno, ali snažno volio Katciu.
I sad ima priliku s Elenom i voljeće je još snažnije.
Za mene je Stefan dobar ali Damon mi je 10 puta bolji čovjek. - ako me razumjete šta hoću da kažem. xD
(ne znam kakve to sad veze ima jedno s drugim .. al' morala sam da napišem. xD)


Compel.Me.Damon wrote:Sad gledam ovu sliku i mislim da bi njihov prvi poljubac bio savrsen pod takvim okolnostima 355 ona sva uzrujana(moze opet kisa-malo romantike xD),place zbog necega(ne zbog Stefana) i on je poljubi,iznenada naravno Cool

Daaa. ^^
Ja sam već iznjela ideju da će Katica da ubije Isobel
s kojom će Elena prije toga da se zbliži i naravno užasno
će joj biti i tu će se naći Damon (jer će Štefko da balavi za Katicom.)
i utješiće je i onda će Elena da kaže "I can't. I can't do this anymore" Sad Sad Sad
I onda Damon kaže : "Don't ... Please, don't cry. " Sad Sad Sad Sad
onda je uzme u naručje i sve ostalo se jednostavno desi. xD


I ♥️ Ian wrote:aaaaah, to bi me ubilo. Smile Zamalo sam umrla u poslednjoj epki kad sam mislila da su se poljubili, ali kad bi se ovako desilo... Aaa bre nek' se poljube vise Smile Koliko sam opsednuta ^^

Nećemo žurit s poljubcima. xD
Moraju oni još razraditi odnos. Very Happy

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

19Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 10:23 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Za mene je Stefan dobar ali Damon mi je 10 puta bolji čovjek. - ako me razumjete šta hoću da kažem. xD

Valjda mislis ono sto ja mislim. Vec sam napisala negde: Damon je bolji od Stefana. Mislim videli smo da on uopste nije hteo da postane vampir, vec ga je Stefan ubedio. Spamujem ali je ovo bitno xD

Nećemo žurit s poljubcima. xD
Moraju oni još razraditi odnos

Pa istina, ali opet. Sa Stefanom se sve tako brzo desilo -.-
Mislim da ce Elena da se strasno razocara u Stefana.

20Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 20 Jun 2010, 11:11 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

I ♥️ Ian wrote:
Za mene je Stefan dobar ali Damon mi je 10 puta bolji čovjek. - ako me razumjete šta hoću da kažem. xD

Valjda mislis ono sto ja mislim. Vec sam napisala negde: Damon je bolji od Stefana. Mislim videli smo da on uopste nije hteo da postane vampir, vec ga je Stefan ubedio. Spamujem ali je ovo bitno xD


Djelimično je i zbog toga.
Nazad na temu. xD

Evo slikica 355 :


Spoiler:

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

21Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 6:09 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ja na iglama kada gledam epizode da mi nece promaknuti poljubac,a ono ništa od Delena poljubca dok se Stefan i Elena svugdje ljubakaju i bacaju ko par ljegulja xD(ovo sam uzela iz neke knjige)
A da ja bi zeljela da Katica ubije Isobel jer je Isobel tu viška.
Onda da Stefan kao što ste rekli balavi za katicom dok ce Damon tješiti Elenu zbog smrti Isobel,odnos ce postati prisniji i svašta se moze desiti,jedva cekam drugu sezonu(uzgred moja drugarica vec ima celu drugu sezonu )

22Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 9:31 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ajmo da se ovdje ne bavimo Stelenom. Imamo temu za to. Very Happy
I ne mi dirat Isobel. 355

Momenti xD :








http://willyoudothisforme.tumblr.com/

23Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 10:03 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

<3 <3 <3 <3 the best moment xD
Stvarno su najbolji par Smile

24Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 12:44 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Slazem se sa Milicom xD

btw extra su Delena momenti 355

a ovaj snimak je tweet-ovala i Julie Very Happy
mnogo je lep srce
(ne znam da li je neko postavio)

http://destinedtobe.tumblr.com/

25Damon & Elena ♥ Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 1:49 pm

LoveSucks

LoveSucks
Compelled
Compelled

Delena ... šta reći xDD obožavam ih. Najbolji su par definitivno. ^^ Nekako ima više hemije između njih dvoje nego između Stelene. Stefan i Elena su se prebrzo smuvali ... deluju mi nekako kao baba i deda koji su već 50 godina u braku.xDD Ono kao, "Stefan je dobar, Stefan je najbolji...ja ne mogu bez mog Stefana itd" xD ili kako bi Damon rekao: "I get it...he's the reason you live. His love lifts you up where you belong..." hahaha Very Happy

Jako mi je žao Damona. Više zaslužuje Elenu. Nije on loš, čak je i bolji čovek od Stefana... samo što to niko ne vidi. Povređen je, tužan, ljut, razočarao je se u ljude koji mu mnogo znače. I realno, nema nikoga... jako je usamljen. Grub je prema drugima i pravi se da mu nije stalo ni do čega, jer time pokušava da sakrije svoja prava osećanja. Ali kada zavoli, onda voli strasnije od Stefana. Nije mogao više da veruje ljudima dok nije upoznao Elenu. Njihov odnos je poseban... Onaj njihov "understanding" xD ... Nešto što Elena i Stefan nemaju. Kod njih je nekako uvek sve super... Zaljubljeni su jedno u drugo, vole se i to je to. Nisu zanimljivi. A i Stefan je preozbiljan... ne zna za šalu, ne smeje se često.. a ni Elena kada je s njim. Kada je sa Damonom može nekako da se opusti... Kao npr u 11.epizodi... bila je sasvim drugačija osoba. Damon joj pomaže da se ne brine za svaku sitnicu...a ona njega smiruje malo...da ne ubija sve redom i tako to xD Imaju nešto...ne znam ni ja šta, ali imaju nešto.^^

Nadam se da će Elena uskoro skontati da i Damon ume da voli...da i on ima dobru stranu. (: i da je i ona zaljubljena u njega. Razz

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 40]

Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum