Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+32
daray
Elena Gilbert
.Samantha.Jones.
Fire Bomb*93
dancica
Snow White Queen
Endzi
chocolateChanel.
Zox (:
MissJeca92
Nika Kći Zevsova ~
Em (:
eatmyfeelings
Stefy
Damons'Girl*
snow white
Delena ♥
миранда переа♥
Love's bite
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
KathPierceTVD
Bojana Winchaster
<3Ian<3
DEstiny :3
LoveSucks
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Mrs.Somerhalder
Twin.flames
Zla_Sam
pendragons
36 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down  Message [Page 2 of 40]

26Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 3:14 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Šta ja drugo da napišem kad ste sve reklii ?
Samo ću da kažem da totalno navijam za Delenu.Da ne mogu više da gledam njihove scene jer se mnogo potresem.Nekako mnogo me pogode scene.Tako me fascinira što se on promenio zbog nje,što ona jedina vidi nešto dobro u njemu,što on njoj jedinoj veruje.Kada su zajedno tako su simpaticni,tako slatki.Kada su u onim zadnjim epizodama bili stalno zajedno (kada je Stefan bio zatvoren) baš su se zbližili i te scene obožavam.

Ma šta više da pričam.Delena forever!

27Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 5:31 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

[quote="I ♥️ Ian"][quote]



Bas to. I Damon vise zasluzuje Elenu. Ume strasnije da voli. Smile

WTF?
On nije ni dobio priliku da je voli a kamoli da je voli strastveno Rolling Eyes

Sve je okej.Mozda i oni imaju hemiju ali Elena voli Stefana od pocetka.
I volela ga je STRASTVENO krooz celu prvu sezonu i mislite da ce to tek tako nestati?
Ona ce njega UVEK voleti,pa makar bila sa Damonom.Na kraju ce da preispita svoja osecanja i vratice se Stefanu.
Ja nisam na drogama,jednostavno preoobozavam Stefana i Elenu i to se nece promeniti.Oni imaju svoju hemiju od pocetka!
To se ne moze izbrisati.
Koliko god da Ian(Damon) dobro izgleda,lepo govori ili na cega se vec palite,Stefan nece otici!
A na kraju serije oba brata ostaju ziva.Procitala sam.
Danas sam isla tako po you tube-u i gledala Stelena videe i taako me iznenadjuju neki ljudi. Mislila sam da sam jedini fan xD
ne bukvalno ali otprilike Very Happy

http://thevampdiaries.niceboard.net

28Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 6:17 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Compel.Me.Damon wrote: a ovaj snimak je tweet-ovala i Julie Very Happy
mnogo je lep srce
(ne znam da li je neko postavio)

Awww. 355 Odličan je. ^^
I tvoj omiljeni "I See You" je tweet-ovala. xD


Katherine Pierce ♥️ wrote:WTF?
On nije ni dobio priliku da je voli a kamoli da je voli strastveno Rolling Eyes


Sve je okej.Mozda i oni imaju hemiju ali Elena voli Stefana od pocetka.
I volela ga je STRASTVENO krooz celu prvu sezonu i mislite da ce to tek tako nestati?
Ona ce njega UVEK voleti,pa makar bila sa Damonom.Na kraju ce da preispita svoja osecanja i vratice se Stefanu.
Ja nisam na drogama,jednostavno preoobozavam Stefana i Elenu i to se nece promeniti.Oni imaju svoju hemiju od pocetka!
To se ne moze izbrisati.
Koliko god da Ian(Damon) dobro izgleda,lepo govori ili na cega se vec palite,Stefan nece otici!
A na kraju serije oba brata ostaju ziva.Procitala sam.
Danas sam isla tako po you tube-u i gledala Stelena videe i taako me iznenadjuju neki ljudi. Mislila sam da sam jedini fan xD
ne bukvalno ali otprilike Very Happy

* Zanemariću ovu rečenicu. xD

* Jesi, na drogama si ! Nemoj da lažeš i daj meni malo. Razz xDD Po meni hemije nemaju ali ja znam da ćeš ih ti voljeti do kraja. Sunčeko mooojee. <333

*Pale smo na slomljeno srceeee. Helloooo. Ti misliš da sam ja tako površna da padam na izgled ? xDDD Seriously ? Seriously ? xDDDDDD

*Nisi jedini fan xD Ima ih znaš koliko. Vi ste jedna ogromna skupina. Ali nas je opet više, jbg. xD

I da Jovana, ja ti sad ovdje kažem da, koliko se god to meni ne sviđalo Stelena ostaju na kraju zajedno jer to jednostavno tako ide ali nikada njihov odnos neće biti kao od Delene. Nikad ! Buahahaha. xDDD

Sa svima ostalima se u većini slažem. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

29Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 6:32 pm

<3Ian<3

<3Ian<3
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Divnii su zajedno <3 <3 <3 Razz

30Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 6:43 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Bas to. I Damon vise zasluzuje Elenu. Ume strasnije da voli.

Nisam mislila da voli Elenu. Samo pogledajte koliko je voleo Ketrin. Dok ju je Stefan zaboravio, Damon se trudio da je vrati i to samo pokazuje koliko duboko moze da voli. A ako tako voli Ketrin, mozemo da zamislimo koliko ce da voli Elenu.

*Pale smo na slomljeno srceeee.

Definitivno. Ako se potrudite da pogledate sustinu njegovog lika, primeticete da on nije hladan, zao vampir. Ispod grube spoljasnosti krije ranjivost xD A ja padam na takve likove Smile

31Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 7:18 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Ja ne!
Ne mogu na takve pacenike da padam. Sta imas dva lica?
Mislim budi jedno do kraja Very Happy
Stefan je jedan jedinii i on se nece promeniti. Mislim jeste,vampir je.To su opet uklete duse bla,bla ali on ce UVEK biti dobrica.Za razliku od Damona cije raspolozenje i ranjivost variraju iz epizode u epizodu. Milice,hoces reci da je dobio priliku da je voli?
I da ona voli njega?
Hm.Ne.
Strasno moze da je voli jedino ako budu bili zajedno. Pa dobiju oboje onu notu strastvenosti XD
Jedino tako.Ovako,ne. Elena njega ne voli. Ali ima hemije,necu da poricem.

E *ebe mi se vise! Neka Elena bude i sa Tylerom,briga me! Samo da Stefan bude srecan!

http://thevampdiaries.niceboard.net

32Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 7:29 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Katherine Pierce ♥️ wrote:Ja ne!
Ne mogu na takve pacenike da padam. Sta imas dva lica?
Mislim budi jedno do kraja Very Happy
Stefan je jedan jedinii i on se nece promeniti. Mislim jeste,vampir je.To su opet uklete duse bla,bla ali on ce UVEK biti dobrica.Za razliku od Damona cije raspolozenje i ranjivost variraju iz epizode u epizodu. Milice,hoces reci da je dobio priliku da je voli?
I da ona voli njega?
Hm.Ne.
Strasno moze da je voli jedino ako budu bili zajedno. Pa dobiju oboje onu notu strastvenosti XD
Jedino tako.Ovako,ne. Elena njega ne voli. Ali ima hemije,necu da poricem.

E *ebe mi se vise! Neka Elena bude i sa Tylerom,briga me! Samo da Stefan bude srecan!

Nema dva lica nego prikriva svoju dobrotu.
Naučio je na svojim greškama i sad ne da da ga iko povrjedi. xD

Hm .. Vidjećemo da li je Stefan baš taaakoo dobar. Hm. Hm. Hm. xD

Da. Hoću da kažem da ona ne mora njega da voli da bi on volio nju. Po toj logici malo ko bi volio na planeti zemlji. xD
A mi znamo kooooolikooooo je on volio Katherine .. Sačekaj samo da vidimo koliko će da voli Elenu. A već se vidi da je previše zaglibio. xD

Ja to odavno govorim. Ne mora da bude *ebena Elena .. Samo da se Damon bude sretan na kraju. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

33Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 7:31 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

SLAZEM SE! I u tu cast cu sad promeniti i avatar i potpis i bice samo STEFAN <3

Nikad ne bih mogla da stavim Delenu. Pa makar me i obesili xD

http://thevampdiaries.niceboard.net

34Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 7:35 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Katherine Pierce ♥️ wrote:SLAZEM SE! I u tu cast cu sad promeniti i avatar i potpis i bice samo STEFAN <3

Nikad ne bih mogla da stavim Delenu. Pa makar me i obesili xD

I ne moraš. xD Mi te i dalje volimo. xD

E ajmo sad. xD Ljudi, moja omiljena Delena scena :



http://willyoudothisforme.tumblr.com/

35Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 7:44 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.







To su moje omiljene scene Smile



Pa makar me i obesili xD

Pa mora neko i Stefana da voli Very Happy

36Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 7:51 pm

LoveSucks

LoveSucks
Compelled
Compelled

Zla_Sam wrote:
E ajmo sad. xD Ljudi, moja omiljena Delena scena :





E ovo je i moja omiljena Delena scena. ^^ Dobre su i ostale, npr ona na kiši ili ona kada Elena zagrli Damona... ali ova mi je naj. Baš je onako... nemam pojma. xD

37Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 7:55 pm

Bojana Winchaster

Bojana Winchaster
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Daaaa....*O*
Iskreno najvise bih volela da je ovo moguce.Oni su vise spojeni dusevno..kao najbolji prijatelji koji mogu da razumeju jedno drugo i medju kojim postoji odlicna hemija.Mislim da ce Elena oduvek voleti Stefana, ali gde je tu pravda?!
Damon je vec patio, srce mu se iznova i iznova raspada...dok Stefan dobija sve kao po obicaju.Ja Stefana zaista gotivim, ali ne mogu da podnesem da gledam Damona kako pati...ti scenaristi uopste nemaju srca..XD
Uvek "zli dobrica" izvisi...ali dobro sta ces.
Elena ce svakako zavrsiti sa Stefanom pa kako god okrenes.

http://truebloodsrbija.vampire-legend.net/

38Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 8:00 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Bojana Winchaster wrote:Daaaa....*O*
Iskreno najvise bih volela da je ovo moguce.Oni su vise spojeni dusevno..kao najbolji prijatelji koji mogu da razumeju jedno drugo i medju kojim postoji odlicna hemija.Mislim da ce Elena oduvek voleti Stefana, ali gde je tu pravda?!
Damon je vec patio, srce mu se iznova i iznova raspada...dok Stefan dobija sve kao po obicaju.Ja Stefana zaista gotivim, ali ne mogu da podnesem da gledam Damona kako pati...ti scenaristi uopste nemaju srca..XD
Uvek "zli dobrica" izvisi...ali dobro sta ces.
Elena ce svakako zavrsiti sa Stefanom pa kako god okrenes.

Slažem se. ^^
Ja sam većinu rekla u prvom postu.
"Loš" dečko nikad ne dobije dobru curu. :S
A takve veze su uvjek najzanimljivje jer upravo ta dobra cura
izvuče iz njega ono što najviše volimo. xD
I već sam rekla (xD) šta god da se desi uvjek ćemo imati njihovo prijateljstvo. xD

A ljudi .. toliko su oni predivni zajedno i toliko su se povezali da smo mi poludjeli za njima a još se nisu ni stvarno poljubili (ona prevara na kraju se definitivno ne računa. xD). Kako je to moguće ? Very Happy

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

39Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 8:03 pm

Bojana Winchaster

Bojana Winchaster
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Daaa..XD
Ja zaista ne znam..Imaju oni nesto....nesto sto po meni nemaju Stefan i ona.Za mene jedna velika cinjenica.
Ono na kraja..pa htela sam da explodiram ..>.<
A taman sam se ponadala..XD
Ali dobro..Kao sto si rekla na prvoj strani...verovatno necemo videti nista od Delene do trece sezone..T_T

http://truebloodsrbija.vampire-legend.net/

40Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 8:08 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Definitivno imaju ono nešto.
Bože kako mrzim to nešto. xD Kad ne znam da objasnim. xD

Treća sezona će da bude idealna za njih.
Neće im zbrzati odnos i nama će da daju dovoljno
vremena da ih toliko zavolimo da baš, baš uživamo u njima u trećoj sezoni. xD

srce

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

41Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 8:36 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ono na kraja..pa htela sam da explodiram ..>.<
A taman sam se ponadala..XD
Ali dobro..Kao sto si rekla na prvoj strani...verovatno necemo videti nista od Delene do trece sezone..T_T

Da, na kraju sam pukla. Nisam gledala promose i nisam imala pojma da ce da se poljube. Mada sam vec osecala negde da to nije Elena, mislim ona nikad ne bi dopustila da je poljubi tek tako. I onaj razgovor je bio divaaan.
Ja mislim da ce biti necega u drugoj sezoni. Pa makar i u poslednjoj epizodi.

42Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 9:12 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Nisam mislila da voli Elenu. Samo pogledajte koliko je voleo Ketrin. Dok ju je Stefan zaboravio, Damon se trudio da je vrati i to samo pokazuje koliko duboko moze da voli. A ako tako voli Ketrin, mozemo da zamislimo koliko ce da voli Elenu.

agree...i mislim da ce on mnogo vise voleti Elenu od Katherine.Najvise zato sto ga je ona skroz promenila i vratila mu nadu.On zna da Elena nije kucka poput Katherine,ali moze da ga povredi Sad i mislim da ce tako biti na kraju ...samo se nadam da ce Damon biti srecan...i on zasluzuje da prestane da pati.Mislim da mu je 145 godina mucenja bilo dovoljno Evil or Very Mad
I dalje tvrdim da bi sa Elenom bio najsrecniji i da zasluzuje takav kraj.Vise od Stefana. Very Happy

A ljudi .. toliko su oni predivni zajedno i toliko su se povezali da smo mi poludjeli za njima a još se nisu ni stvarno poljubili (ona prevara na kraju se definitivno ne računa. xD). Kako je to moguće ?

zato sto su intrigantni-ona dobra devojka,on los decko sa slomljenim srcem(kako si ti Milice rekla par puta)...to je ono sto ljudi zele,to je EPIC LOVE,ne nesto na brzinu. Very Happy moje misljenje 8

http://destinedtobe.tumblr.com/

43Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 21 Jun 2010, 11:31 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

I da takodje slazem se.Stefaan je Katharine zaboravio dok kazes keks,a Damon kad zavoli on zavoli.Zato mislim i da je Damon mnogo bolja osoba,kad voli on voli i mislim da je u zivotu mnogo vise Stefan namucio Damona nego obrnuto.Zbog toga mislim da Damon vise zasluzuje Elenu.Umeo bi bolje i vise da je voli (;

44Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 22 Jun 2010, 11:02 am

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Ja sam tim Stemon Very Happy
Don't care anymore.

http://thevampdiaries.niceboard.net

45Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 22 Jun 2010, 4:15 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

JoxY ^^ wrote:I da takodje slazem se.Stefaan je Katharine zaboravio dok kazes keks,a Damon kad zavoli on zavoli.Zato mislim i da je Damon mnogo bolja osoba,kad voli on voli i mislim da je u zivotu mnogo vise Stefan namucio Damona nego obrnuto.Zbog toga mislim da Damon vise zasluzuje Elenu.Umeo bi bolje i vise da je voli (;

agree Very Happy

355

Damon & Elena ♥ - Page 2 Azure_by_SakuraCherishChan
Damon & Elena ♥ - Page 2 Warning_by_SakuraCherishChan
Damon & Elena ♥ - Page 2 Time_Out_by_SakuraCherishChan

http://destinedtobe.tumblr.com/

46Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 22 Jun 2010, 5:56 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Nemam sta vise da dodam na vase komentare.
Slazem se sa svim sto ste rekli.

Btw moje omiljene Delena scene su ona na kisi,zatim ona kada decko od Lexi dolazi da se osveti Damonu zato sto je ubio pa kad ga Elena spasava,tu je i scena kada ga Elena grli i ona kada se prevrne Elenin auto i on dolazi.

Mozda ima jos neka..



Last edited by Misguided.Vampire. on Sun 11 Jul 2010, 3:25 pm; edited 1 time in total

http://twitter.com/MayaError

47Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 22 Jun 2010, 6:06 pm

KathPierceTVD

KathPierceTVD
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

E vako...ja ne podnosim Stefana...zasto? Zato sto je potpuno hladna,prazna i bezlicna osoba. 1864 kad su oboje voleli Katherine,ocito je da je ona bar u pocetku gajila simpatije prema Stefanu,koji je znao da je Damon bukvalno voli,a bio samo poluzainteresovan i svejedno nije odustajao od Katherine. Zasto tvrdim da je Damon vise voleo Katherine? Sama Emily je rekla da je Katherine morala prisiljavati vampirskim mocima Stefana da pije njenu krv i u Stefan/Katherine scenama on je sav nekakav bljuf. I kad je Stefan pitao Emily sta je sa Damon-om,ona je rekla da je Damon dobrovoljno pio njenu krv. To je bila ljubav na prvi pogled i bio joj je lojalan. Toliko je voleo da je bio spreman da uradi bilo sta da je spasi,ali je isto tako voleo i svog brata i zato mu je sve poverio,verujuci da nece nikome izdati Katherine. Damon je osoba puna ljubavi i emocija,cista,neiskvarena,i hladan je i iskljuci osecaje samo zato sto su ga svi izdali i uzeli od njega sve sto mu je drago i vise nikome ne moze da veruje. Stefan je otisao i sve morao izdati,eto njegove ljubavi i prema Katherine i prema Damon-u. I onda je Damon izgubio jedinu stvar do koje mu je bilo stalo,jer bratu vise nije mogao verovati. Svi ljudi koje voli ga izdaju,pa tako i Katherine koja je svih ovih 146 godina bila ziva a nikad mu se nije javila. I sad mi je po spoilerima smesno da Stefana vise pogodi cinjenica sto se Katherine vratila i da Damon zeli da je se resi. To je cista glupost i pravljenje parodije od necega sto su sami kreatori serije postavili. I ocito je da Damon voli Katherine,to se vidi u zadnjoj epizodi. On je uvek gajio simpatije prema Eleni ali je prava ljubav proradila tek kad je primetio Katherine misleci da je Elena...tek onda je poceo da se bori za nju. Vidi se da je Katherine ona koju Damon trazi.
Zato jos uvek potajno se nadam da ce Katherine preci na "dobru stranu" i da ce Damon dobiti svoj happy ending. Ali potajno se i nadam da ce Elena slomiti srce Stefanu i otici sa Damonom,jer zasluzuje to nakon svega sto je drugim ljudima uradio. Stefan ne zasluzuje ni Katherine,ni Elenu...jer uzima sve sto je drugima drago,dovodi ih u opasnost i nicemu se ne posvecuje potpuno. xD Uzivela sam se Very Happy

http://celebrity.school@forumotion.com

48Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 22 Jun 2010, 8:21 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.



Mnogo dobar video. Savrseno uklopljen uz pesmu. Smile

49Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 22 Jun 2010, 8:42 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Damon & Elena ♥ - Page 2 Team-d10

lol!


Compel.Me.Damon wrote:
355

Damon & Elena ♥ - Page 2 Azure_by_SakuraCherishChan
Damon & Elena ♥ - Page 2 Warning_by_SakuraCherishChan
Damon & Elena ♥ - Page 2 Time_Out_by_SakuraCherishChan

Awww. 355

...


Bite.me.Damon wrote:Mnogo dobar video. Savrseno uklopljen uz pesmu. Smile

Volim tu pjesmu. 355

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

50Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 22 Jun 2010, 8:58 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

KathPierceTVD wrote:E vako...ja ne podnosim Stefana...zasto? Zato sto je potpuno hladna,prazna i bezlicna osoba. 1864 kad su oboje voleli Katherine,ocito je da je ona bar u pocetku gajila simpatije prema Stefanu,koji je znao da je Damon bukvalno voli,a bio samo poluzainteresovan i svejedno nije odustajao od Katherine. Zasto tvrdim da je Damon vise voleo Katherine? Sama Emily je rekla da je Katherine morala prisiljavati vampirskim mocima Stefana da pije njenu krv i u Stefan/Katherine scenama on je sav nekakav bljuf. I kad je Stefan pitao Emily sta je sa Damon-om,ona je rekla da je Damon dobrovoljno pio njenu krv. To je bila ljubav na prvi pogled i bio joj je lojalan. Toliko je voleo da je bio spreman da uradi bilo sta da je spasi,ali je isto tako voleo i svog brata i zato mu je sve poverio,verujuci da nece nikome izdati Katherine. Damon je osoba puna ljubavi i emocija,cista,neiskvarena,i hladan je i iskljuci osecaje samo zato sto su ga svi izdali i uzeli od njega sve sto mu je drago i vise nikome ne moze da veruje. Stefan je otisao i sve morao izdati,eto njegove ljubavi i prema Katherine i prema Damon-u. I onda je Damon izgubio jedinu stvar do koje mu je bilo stalo,jer bratu vise nije mogao verovati. Svi ljudi koje voli ga izdaju,pa tako i Katherine koja je svih ovih 146 godina bila ziva a nikad mu se nije javila. I sad mi je po spoilerima smesno da Stefana vise pogodi cinjenica sto se Katherine vratila i da Damon zeli da je se resi. To je cista glupost i pravljenje parodije od necega sto su sami kreatori serije postavili. I ocito je da Damon voli Katherine,to se vidi u zadnjoj epizodi. On je uvek gajio simpatije prema Eleni ali je prava ljubav proradila tek kad je primetio Katherine misleci da je Elena...tek onda je poceo da se bori za nju. Vidi se da je Katherine ona koju Damon trazi.
Zato jos uvek potajno se nadam da ce Katherine preci na "dobru stranu" i da ce Damon dobiti svoj happy ending. Ali potajno se i nadam da ce Elena slomiti srce Stefanu i otici sa Damonom,jer zasluzuje to nakon svega sto je drugim ljudima uradio. Stefan ne zasluzuje ni Katherine,ni Elenu...jer uzima sve sto je drugima drago,dovodi ih u opasnost i nicemu se ne posvecuje potpuno. xD Uzivela sam se Very Happy

Moram da kazem da sam odusevljena ovim sto si napisala i da se apsolutno slazem.Samo mislim da je Damon sad zavoleo Elenu.Ne vise od Kath. ali valjda ce uskoro.Iii nadam se da ce Delena biti na kraju,i da se Stfan ostati slomljenog srca.Hhaha xD I am evil Twisted Evil

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum