Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+32
daray
Elena Gilbert
.Samantha.Jones.
Fire Bomb*93
dancica
Snow White Queen
Endzi
chocolateChanel.
Zox (:
MissJeca92
Nika Kći Zevsova ~
Em (:
eatmyfeelings
Stefy
Damons'Girl*
snow white
Delena ♥
миранда переа♥
Love's bite
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
KathPierceTVD
Bojana Winchaster
<3Ian<3
DEstiny :3
LoveSucks
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Mrs.Somerhalder
Twin.flames
Zla_Sam
pendragons
36 posters

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down  Message [Page 40 of 40]

976Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 11:43 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 40 Tumblr_lbfo3zbmMa1qebzy7o1_500

Damon & Elena ♥ - Page 40 Tumblr_lbfd2jxD3z1qzetspo1_500

Damon & Elena ♥ - Page 40 Tumblr_lbf5tfLzMN1qctknyo1_500

Damon & Elena ♥ - Page 40 Tumblr_lbeolvE5Yi1qdnmgfo1_500

977Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 11:48 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Em (: wrote:

Damon & Elena ♥ - Page 40 Tumblr_lbeolvE5Yi1qdnmgfo1_500

Ova poslednja slika je 'ebena realnost. -.-

978Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:09 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Kako mi ga je bilo zao u ovoj sceni Sad Sad

http://destinedtobe.tumblr.com/

979Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:12 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

I meni...Doci ce i njegovih 5 minuta.

980Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:14 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Meni se SRCE CEPA ZBOG NJEGA u skoro svakoj epizodi. Ja ne znam stvarno... Kevinu i Julie bi bolje bilo da smisle TAKO 'EBENO EMOCIONALAN TRENUTAK, koji će pokositi čak i ovaj, i da to bude kad Elena (MORA ONA PRVA BITI, NE ZANIMA ME) prizna Damonu da ga voli *.*

P.S. Moja ortakinja ima zanimljivu teoriju Razz Sećate se kad je Elena gađala Elijaha onom vrbena bombom? Pa, nemoguće da nju ta vrbena nije dokačila Very Happy E sad, pretpostavimo da se nije istuširala (što je nemoguće hahahahahahahahaha) i eto, Elena se seća Very Happy

981Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:16 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Nije mi to palo napamet!Bilo bi super!Nazalost,moracemo da se strpimo do sledece epizode da bismo videli je li ta teorija tacna.

982Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:16 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Hahahaa Ema xD
Jednog lepog dana [nadam se ne u skorije vreme] kad Elence bude postala vampirce, svega ce se setiti xDD

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

983Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:24 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

hahaha,nije losa ta teorija O.o e bilo bi cool da se ona svega seti ali da ne kaze Damonu xD i da se tako nervira kad ga vidi sa Rose i seti se onog "I love you Elena" Laughing bas sam zlobna xD

http://destinedtobe.tumblr.com/

984Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:31 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

[Twin.Flames] wrote:hahaha,nije losa ta teorija O.o e bilo bi cool da se ona svega seti ali da ne kaze Damonu xD i da se tako nervira kad ga vidi sa Rose i seti se onog "I love you Elena" Laughing bas sam zlobna xD
Mislim da Rose nije ta sa kojom ce on imati nesto [mad aja bih volela, cisto privremeno] jer kontam da ona umire u sl.epizodi Sad , mislim da ce pre biti ona Mason-ova drugarica!

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

985Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:34 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Nina_Somerhalder wrote:
[Twin.Flames] wrote:hahaha,nije losa ta teorija O.o e bilo bi cool da se ona svega seti ali da ne kaze Damonu xD i da se tako nervira kad ga vidi sa Rose i seti se onog "I love you Elena" Laughing bas sam zlobna xD
Mislim da Rose nije ta sa kojom ce on imati nesto [mad aja bih volela, cisto privremeno] jer kontam da ona umire u sl.epizodi Sad , mislim da ce pre biti ona Mason-ova drugarica!

aaaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeee Sad Sad hocu ROSEEEEEEEEEEEEEEEEE bandh uhhh,ok sad cu da se smirim -.- brt ako je ubiju onda su retardirani 80

http://destinedtobe.tumblr.com/

986Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:42 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

[Twin.Flames] wrote:

aaaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeee Sad Sad hocu ROSEEEEEEEEEEEEEEEEE bandh uhhh,ok sad cu da se smirim -.- brt ako je ubiju onda su retardirani 80


Ja se nadam da gresim ali nekako sam videla da dosta njih deli moje misljenje Sad necu ni ja da je ubiju, pocela sam da je volim dok jos nisam ni odgledala epizodu xD i drago mi je da se videlo da uopste nije tako losa i bas bi mi bilo krivo da je ubiju! Lexi no 2

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

987Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 12:48 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Nece je valjda ubiti...Simpaticna je.

988Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 1:28 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ne verujem da će ubiti Rose, aman, ona mora da ima romance sa Damonom i tačka. Ako već NEKO mora, ona mi je favorit, i skroz navijam za to pre nego što se Delena desi.

Što se tiče Eleninog sećanja... pa ja bih zapravo kao najbolju kombinaciju volela da se ona NEKIM ČUDOM seća, ali da oni nas kroz mnogo epizoda ubeđuju u suprotno i samo onda... confession moment. ♥

989Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 3:24 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

[Twin.Flames] wrote:hahaha,nije losa ta teorija O.o e bilo bi cool da se ona svega seti ali da ne kaze Damonu xD i da se tako nervira kad ga vidi sa Rose i seti se onog "I love you Elena" Laughing bas sam zlobna xD


hahahahha

prava zlobnica


-->Em, slazem se s tobom, i msm da bi to bilo zaista extra, a sto se tice vrbene, ne vjerujem da ce biti tako, cuz, mozda na to nisu mislili -.-'

http://horizoninblack.tumblr.com

990Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 3:40 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Vrv je imala na sebi vrbenu, nekako.. nekakvu.

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

991Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 4:07 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Jaooo...ona njemu stalno slama srce!! Kad ce on biti srecan?! Zje,u neku ruku me nervira sta su napravili od Damona...za njega je bolje bilo dok je ubijao i nije priznavao da ipak ima osecanja...Sad se skroz promenio,priznaje da voli Elenu i opet nije srecan! A Stefan sta god da uradi,za njega sve na kraju ispadne dobro!

992Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 6:27 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

992 posta. Shocked Kad prije? o.O
Taychi, vrjeme je da otvorimo novu temu. Very Happy

Um, prije nisam htjela da Elena postane vampir .. sad to želim, samo kako bi se sjetila svega. -.- xD

Ima jedna zanimljiva teorija, juče sam to pročitala na fanpop-u ... Damon jeste kompelovao Elenu da zaboravi šta joj je rekao ali taj osjećaj, koji je ona osjetila tokom tog momenta, nije nestao. A bila je dirnuta, vidjelo joj se na faci, i kada je krenuo da je poljubi izgledalo je kao da će je poljubiti u usta i ona se nije odmakla kao što je u 'The Return' uradila. I sad par njih na fanpop-u misle da će Elena biti totalno zbunjena i da će se čudno osjećati kad je Damon u blizini, i tako to. Very Happy Isto tako, u finalu je Jeremy rekao da on još uvjek osjeća patnju čak iako se ne može sjetiti zašto, tačnije: "Look, I know you think you took it away but it's still there, even if I can't remember why".

Ima li ovo smisla? Jel' moguće da joj je taj osjećaj ostao? o.O

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

993Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 6:29 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Nadam se da jeste! 355 *drzi fige*

994Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 6:30 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Sasvim je moguce,ako je to bilo dovoljno jako,a mi verujemo da jeste. Very Happy Mislim koja normalna osoba bi ostala ravnodusna na taj njegov tuzni pogled i suze,na te njegove reci...Ne moze ona to tek tako da zaboravi,neke stvari jednostavno ostaju...^^

995Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 06 Nov 2010, 8:40 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ja mislim da ce se definitivno drugacije osecati u blizini Damona.
Mislim da ce ono biti -osecam nesto vise prema njemu al ne znam zasto i ne znam sta- osecaj.Ona je bila totalno dirnuta,zbunjena i jednim delom ocarana tom stranom Damona za koju je znala da postoji al nije ju nikad bas tako otvoreno pokazao.Damon je obrisao secanje to je sigurno,al nije to novonastalo osecanje. xD

Oh god, kako mi ta teorija nikad nije pala na pamet ? xD

996Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 07 Nov 2010, 12:13 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

OMG sve sto ste rekli je SASVIM moguce <3 joj,bas se nadam da ce setiti...mada sama cinjenica da je dvojnica (a svi smo videli koliko je to bitno) moze da znaci nesto O.o mozda ne mora da postane vampir kako bi se setila,verovatno postoji neki jednostavniji nacin...ala lupam :O
hmm,izgleda da cemo morati novu temu...

http://destinedtobe.tumblr.com/

997Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 07 Nov 2010, 12:35 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ljudi, ja sam od samog trenutka kad ju je kompelovao msm pretpostavljala da će se ona čudno osećati u njegovoj blizini, da će osećati to NEŠTO što joj stoji u grlu i stomaku (pretpostavljam hahaha). xD Bila je dirnuta, jok i nije. ♥

998Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 07 Nov 2010, 12:43 am

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Zla_Sam wrote:992 posta. Shocked Kad prije? o.O
Taychi, vrjeme je da otvorimo novu temu. Very Happy

Um, prije nisam htjela da Elena postane vampir .. sad to želim, samo kako bi se sjetila svega. -.- xD

Ima jedna zanimljiva teorija, juče sam to pročitala na fanpop-u ... Damon jeste kompelovao Elenu da zaboravi šta joj je rekao ali taj osjećaj, koji je ona osjetila tokom tog momenta, nije nestao. A bila je dirnuta, vidjelo joj se na faci, i kada je krenuo da je poljubi izgledalo je kao da će je poljubiti u usta i ona se nije odmakla kao što je u 'The Return' uradila. I sad par njih na fanpop-u misle da će Elena biti totalno zbunjena i da će se čudno osjećati kad je Damon u blizini, i tako to. Very Happy Isto tako, u finalu je Jeremy rekao da on još uvjek osjeća patnju čak iako se ne može sjetiti zašto, tačnije: "Look, I know you think you took it away but it's still there, even if I can't remember why".

Ima li ovo smisla? Jel' moguće da joj je taj osjećaj ostao? o.O

Ovo je sasvim logicno!Nadam se da je tako,al volela bih da moze nekako da se seti.

999Damon & Elena ♥ - Page 40 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 07 Nov 2010, 12:58 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ppl,prelazimo na novu temu!Nazalost ova mora da se zakljuca Sad

OVDE!

http://destinedtobe.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 40 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum