Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+32
daray
Elena Gilbert
.Samantha.Jones.
Fire Bomb*93
dancica
Snow White Queen
Endzi
chocolateChanel.
Zox (:
MissJeca92
Nika Kći Zevsova ~
Em (:
eatmyfeelings
Stefy
Damons'Girl*
snow white
Delena ♥
миранда переа♥
Love's bite
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
KathPierceTVD
Bojana Winchaster
<3Ian<3
DEstiny :3
LoveSucks
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Mrs.Somerhalder
Twin.flames
Zla_Sam
pendragons
36 posters

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down  Message [Page 20 of 40]

476Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 12:14 am

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

To Taychi!
ples


"The writers failed if they were trying to make people hate Damon. Because, frankly, I have never loved him more."

Yes!

477Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 12:20 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ma nek se gone u k*rac i Katherine i Elena -.-

Mnogi kažu da uprkos tome što je Damon zanimljiviji lik nije bolji dečko od Stefana .. kao, opasan je po Elenin život, ovo, ono .. Wtf?

Okee .. ako te ne voli onda i nije dobar dečko ali jebote on OBOŽAVA Elenu. Nevjerovatno koliko je obožava! Volio bi je, čuvao, posvećivao bi joj pažnje kao nikome, umro bi za nju da mora - jer je VOLI! I u tome je fora! Nije ga bolilo dupe za Caroline i onako je tretirao jer je nije volio i nije mu bilo stalo. A Elenu voli, vidi se da je voli. I znate šta još? Ne bi joj lagao! Šupak od Stefana joj laže kad stigne. -.-

Elena i Katherine su glupe ko k***c.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

478Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 12:31 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Zla_Sam wrote:Ma nek se gone u k*rac i Katherine i Elena -.-

Mnogi kažu da uprkos tome što je Damon zanimljiviji lik nije bolji dečko od Stefana .. kao, opasan je po Elenin život, ovo, ono .. Wtf?

Okee .. ako te ne voli onda i nije dobar dečko ali jebote on OBOŽAVA Elenu. Nevjerovatno koliko je obožava! Volio bi je, čuvao, posvećivao bi joj pažnje kao nikome, umro bi za nju da mora - jer je VOLI! I u tome je fora! Nije ga bolilo dupe za Caroline i onako je tretirao jer je nije volio i nije mu bilo stalo. A Elenu voli, vidi se da je voli. I znate šta još? Ne bi joj lagao! Šupak od Stefana joj laže kad stigne. -.-

Elena i Katherine su glupe ko k***c.

amin. Klanja Se Klanja Se

i jos bih dodala par stvari...mislim vec si napisala koliko Damon nju voli a i znamo koliko je odan necemu-jbt 150 godina je trazio Katherine...on kad voli,on voli do kraja...sad moram da umesam Katherine i Stefana...bas mi je privukla paznju ona scena kad njih dvoje pricaju pored jezera...on joj kaze kako je nikad voleo i kako ga je ona kompelovala...njen odgovor mi je bio bas zanimljiv kad je rekla da samo ona zna istinu i da u sustini nije bilo tako...a dokaz da ju je voleo: njena slika koju cuva sve vreme...pa nek zavarava koga god hoce.


Ali da se vratimo mi na Delenu.Evo par slika/gifova srce

jooj obratite paznju na ruke Sad Sad kako ih drzi Crying or Very sad
mica

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8kogoXOSQ1qcel6io1_400

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8knmirZqj1qcel6io1_500

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8loyqcWOl1qacpnso1_500

http://destinedtobe.tumblr.com/

479Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 12:50 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Um, ta scena je i mene zaintrigirala. I još nešto: zašto niko ne kaže da je Katherine silovala Stefana?? Koliko mi znamo kompelovala je Stefana cjelo vrjeme (e sad, moguće je i da nije ali on misli da jeste!) i radila je s njim ko zna šta tada. Pa msm, stvarno! xD

Awww. Sad Kako je drži. ://

I ja sam pripremila jedan picture spam. xDD Pola tumblra sam prešla danas. xDD
Ali ne mogu da uploadujem sad, pegla mi je. xDD Sutra ću. ^^

Sjećate se kad mu je ono Anna rekla "She knew where you where Damon. She's didn't care!" kakav mu je faca bila? Ista kao i u The Return kad mu Katherine slomi srce. Sad Jadna moja dušaa. Sad Pa mogu li ga više sjebat? I onda očekuju da volimo Stefana više?! Alo brate, nismo mi vesla sisali.

Aj, da ne bude depresija totalna xD da se prisjetimo nekih starih scena ... <3



srce srce srce

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

480Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 1:05 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Realno,onda ispada kako ga je silovala xD ma ja sam ubedjena da ga nije kompelovala!
Joj...to sa rukama kad god pogledam Sad tako se sjebem Sad jos dok sam ubacivala slike slusala sam Come home od One Republic :smrcc: sad mi je to nova Delena pesma :smrcc:

Evo ja cu jos malo picture spam,dok ti ne ubacis te druge xD



Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8k6dcn2vi1qdnmgfo1_400

Elena: Damon.
Damon: That what we’ve been doing here.. means something. You’re the liar, Elena. There is something going on betwen the two of us and you know it. And you’re lying to me, and you’re lying to Stefan, and most of all you’re lying to yourself.

Malo da umesam i Katherine...jadan Damon-obe ga odbile Sad

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8jjbugYZT1qablhto1_500

Katherine: Stop. I already know your question, and it’s answer. The truth is, I’ve never loved you. It was always Stefan.

Elena: Damon I care about you. Listen to me. I care about you. I do, but I love Stefan. It’s always gonna be Stefan.

Nedostaje mi prva sezona Sad

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l85zsy7qmU1qa7385o1_500

http://destinedtobe.tumblr.com/

481Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 2:04 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ubile ste me. -.-

(Tajči, je l' možeš da isečeš tu sliku u svom poslednjem postu ovde, gde Damon kaže You're surprised I thought you would kiss me back etc? Stavila bih za potpis, ali samo taj deo gde je taj tekst. Sad )

482Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 2:21 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Još uvjek se vode rasprave o Damonovom postupku – ubijanje Jeremya – i koliko njemu Elena zaista znači. (jer neki smatraju da mu znači ne bi to uradio nikad. Rolling Eyes)

I baš sam sad uzela da čitam na jednom hrvatskom forumu i sad neki tip došao i rekao nešto u stilu da ne zna kako Damon može bilo kome da bude omiljeni lik i kako bilo ko može da ga opravdava i kako svi likovi u seriji očekuju od njega neku promjenu a on ih uvjek iznevjeri. Damon je čisto zlo i vampiri se ne mjenjaju. Još je rekao i da je emotivno zakržljao. I da ga između ostalog volimo jer Ian izgleda kako izgleda.

Na što mu je jedna cura odgovorila i tako mu objasnila poentu Damonovog lika da nemam rječi. Ja sam mislia da ja znam objasniti Damonovu kompleksnost al’ definitivno ne znam. Pročitajte ako želite i ako vam nije mrsko. Postavljam njen odgovor ovdje jer je sve počelo s raspravom o tom postupku i šta to sada znači za D & E odnos. Dakle ima donekle veze s Delenom. Btw, ako vam se svidi post nemojte kopirati na drugim forumima, fb-u, twitteru i slično jer je to ipak objašnjenje od te cure, ja sam ga prekopirala ovdje jer sam željela da i vi pročitatate a ne bih baš smjela to da radim. xD


Ali možeš zastupati tezu da se i vampiri mijenjaju jer ako pogledamo razvoj Damonove osobnosti iz prve epke prve sezone do prve epke druge sezone pomak je i vise nego očit - on je lik u svim nijansama sive boje - ne možeš ga svesti ni na crno ni na bijelo jer niti je zao niti je dobar - po meni u njemu su utjelovljene sve karakteristike ljudi.

Ajmo s pretpostavkom da je emotivno zakržljao i da ne zna šta su svi neki osnovni pojmovi jer ih nije niti doživio - jedino za šta je znao je bila ljubav - u trenu kada je saznao da Katherine nije u grobnici je bio totalni slom i onda se tu našla Elena i pokazala se kao prijatelj - kada je vidio da netko brine za njega počeo je to vraćati i dokazao je da je sposoban osjećati - čovjek se zaljubio u Elenu - iz više razloga, nebitno sad koji su točno poimence, i nakon sto ga u jednom danu povrijede prvo Elena pa Katherine pa opet Elena (a čovjek se ne zna nosit s takvim osjećajima jer si to nikad nije dozvolio da mu netko napravi) i jasno je da joj želi na neki način vratit milo za drago i pukne ju di najviše boli. Jel' to pošteno? - Nije. Jel' moralno? – Nije. Jel' ga opravdava to što je povrijeđen? – Ne. Jel' ima pravo odlučivat tko ce živjet a tko ne? - Ne - poenta nije strpat sve na svoje mjesto - poenta je da ono što je učinio je odlika ljudi, odlika životinja - ono što je pokazao je nesavršenost, nitko nije savršen. Taman kad smo svi pomislili da je postao dobrica on skoro pa ubije Jeremya - u njegovom liku se jasno vidi osoba koja pokušava da se promijeni i koja pokušava biti bolja i usput griješi i pada i diže se i njegova nesavršenost je ono sto ga čini zapravo pristupačnim a ne "božanskim" za razliku od Stefana - koji kao da je utjelovljenje svih božijih vrlina, Elene koja je sa 17 godina majka tereza moralnosti, Bonnie koja vidi samo dvije dimenzije - dobro i zlo, Katherine koja je čisto zlo i tako dalje -. Svi su likovi etiketirani osim Damona, kao što je netko to već rekao on je kompleksan lik i na stranu njegov fizički izgled upravo zbog te kompleksnosti se ljudima sviđa.

Klanja Se Klanja Se Klanja Se



Last edited by Zla_Sam on Sun 12 Sep 2010, 2:46 pm; edited 1 time in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

483Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 2:28 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Bzvz par Very Happy

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

484Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 2:35 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Elena Gilbert wrote:Bzvz par Very Happy

Um, mogu li ja da pitam zašto su tačno bzvz? Very Happy

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

485Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 2:40 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Zla_Sam wrote:Još uvjek se vode rasprave o Damonovom postupku – ubijanje Jeremya – i koliko njemu Elena zaista znači. (jer neki smatraju da mu znači ne bi to uradio nikad. Rolling Eyes)

I baš sam sad uzela da čitam na jednom hrvatskom forumu i sad neki tip došao i rekao nešto u stilu da ne zna kako Damon može bilo kome da bude omiljeni lik i kako bilo ko može da ga opravdava i kako svi likovi u seriji očekuju od njega neku promjenu a on ih uvjek iznevjeri. Damon je čisto zlo i vampiri se ne mjenjaju. Još je rekao i da je emotivno zakržljao. I da ga između ostalog volimo jer Ian izgleda kako izgleda.

Na što mu je jedna cura odgovorila i tako mu objasnila poentu Damonovog lika da nemam rječi. Ja sam mislia da ja znam objasniti Damonovu kompleksnost al’ definitivno ne znam. Pročitajte ako želite i ako vam nije mrsko. Postavljam njen odgovor ovdje jer je sve počelo s raspravom o tom postupku i šta to sada znači za D & E odnos. Dakle ima donekle veze s Delenom. Btw, ako vam se svidi post nemojte kopirati na drugim forumima, fb-u, twitteru i slično jer je to ipak objašnjenje od te cure, ja sam ga prekopirala ovdje jer sam željela da i vi pročitatate a ne bih baš smjela to da radim. xD


Ali možeš zastupati tezu da se i vampiri mijenjaju jer ako pogledamo razvoj Damonove osobnosti iz prve epke prve sezone do prve epke druge sezone pomak je i vise nego očit - on je lik u svim nijansama sive boje - ne možeš ga svesti ni na crno ni na bijelo jer niti je zao niti je dobar - po meni u njemu su utjelovljene sve karakteristike ljudi.

Ajmo s pretpostavkom da je emotivno zakržljao i da ne zna šta su svi neki osnovni pojmovi jer ih nije niti doživio - jedino za šta je znao je bila ljubav - u trenu kada je saznao da Katherine nije u grobnici je bio totalni slom i onda se tu našla Elena i pokazala se kao prijatelj - kada je vidio da netko brine za njega počeo je to vraćati i dokazao je da je sposoban osjećati - čovjek se zaljubio u Elenu - iz više razloga, nebitno sad koji su točno poimence, i nakon sto ga u jednom danu povrijede prvo Elena pa Katherine pa opet Elena (a čovjek se ne zna nosit s takvim osjećajima jer si to nikad nije dozvolio da mu netko napravi) i jasno je da joj želi na neki način vratit milo za drago i pukne ju di najviše boli. Jel' to pošteno? - Nije. Jel' moralno? – Nije. Jel' ga opravdava to što je povrijeđen? – Ne. Jel' ima pravo odlučivat tko ce živjet a tko ne? - Ne - poenta nije strpat sve na svoje mjesto - poenta je da ono što je učinio je odlika ljudi, odlika životinja - ono što je pokazao je nesavršenost, nitko nije savršen. Taman kad smo svi pomislili da je postao dobrica on skoro pa ubije Jeremya - u njegovom liku se jasno vidi osoba koja pokušava da se promijeni i koja pokušava biti bolja i usput griješi i pada i diže se i njegova nesavršenost je ono sto ga čini zapravo pristupačnim a ne "božanskim" za razliku od Stefana - koji kao da je utjelovljenje svih božijih vrlina, Elene koja je sa 17 godina majka tereza moralnosti, Bonnie koja vidi samo dvije dimenzije - dobro i zlo, Katherine koja je čisto zlo i tako dalje -. Svi su likovi etiketirani osim Damona, kao što je netko to već rekao on je kompleksan lik i na stranu njegov fizički izgled upravo zbog te kompleksnosti se ljudima sviđa.

Klanja Se Klanja Se Klanja Se


u jbt ova je BAS objasnila!Svaka joj cast Shocked nemam sta da dodam Klanja Se

Ema,izvoli srce

Damon & Elena ♥ - Page 20 Damon10

Um, mogu li ja da pitam zašto su tačno bzvz?

pobogu,zato sto je Stefan savrsen he xD
(od sinoc sam poprilicno anti Stefan xD)

http://destinedtobe.tumblr.com/

486Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 2:44 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Compel.Me.Damon wrote:pobogu,zato sto je Stefan savrsen he xD
(od sinoc sam poprilicno anti Stefan xD)

Aaa, da, da. Ja sam totalno zaboravila da danas svi traže to savršenstvo. xD Vjerovatno jer je savršenstvo zadnje što želim od dečka. Ah ... xD

(i ja sam totalno anti Stefan od jutros .. ne znam koji mi je. xD)

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

487Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 2:47 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Umm, nzm kako da objasnim xD

Samo su mi totalno bzvz par. Volim Damona, cool je, al mi Elena ne ide uz njega. Vise ide uz Stefana Very Happy

I on mi nekako nije tip osobe koji moze da bude sa nekim. msm, bar za sada >.>

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

488Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 2:59 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Zla_Sam wrote:
Compel.Me.Damon wrote:pobogu,zato sto je Stefan savrsen he xD
(od sinoc sam poprilicno anti Stefan xD)

Aaa, da, da. Ja sam totalno zaboravila da danas svi traže to savršenstvo. xD Vjerovatno jer je savršenstvo zadnje što želim od dečka. Ah ... xD

(i ja sam totalno anti Stefan od jutros .. ne znam koji mi je. xD)

hahah xD da on je savrsen xD jbg sad cu da spamujem ali boli me: bas sam sinoc na twitteru napisala sta mislim...kada Damon izgubi kontrolu,ona je on psiho,silovatelj i sta vec a kad Stefan uradi isto on je cool...ovo se pre svega odnosi na 19. i 20.epizodu;prvo je zamalo ubio onu devojku,posle saznajemo kako je ubio/pojeo svog oca(sto mi je bilo najodvratnije),preobratio Damona iako on to NIJE hteo,i ko zna sta jos (samo me zanima zasto je presao na zivotinjsku krv)...jbg,mozda zvuci glupo sto uporedjujem to i sve sto je Damon uradio ali jednostavno,barem ja mislim,da Damon ima razlog zasto se tako ponasa...a cekam momenat kad ce Stefan ponovo da pukne...ocigledno K&J zele da od Stefana naprave cool lika jer tek sad uvidjaju da im glavni muski lik nije bas toliko popularan pa moraju 'malo' da menjaju stvari Rolling Eyes Sorry Stefan fans.

Eto rekla sam sta sam imala,sad cu se vratiti na temu xD.

Samo cu ovo postaviti.

KEEP CALM.

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8mr8dsnJn1qax2xho1_500

http://destinedtobe.tumblr.com/

489Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 3:20 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:Još uvjek se vode rasprave o Damonovom postupku – ubijanje Jeremya – i koliko njemu Elena zaista znači. (jer neki smatraju da mu znači ne bi to uradio nikad. Rolling Eyes)

I baš sam sad uzela da čitam na jednom hrvatskom forumu i sad neki tip došao i rekao nešto u stilu da ne zna kako Damon može bilo kome da bude omiljeni lik i kako bilo ko može da ga opravdava i kako svi likovi u seriji očekuju od njega neku promjenu a on ih uvjek iznevjeri. Damon je čisto zlo i vampiri se ne mjenjaju. Još je rekao i da je emotivno zakržljao. I da ga između ostalog volimo jer Ian izgleda kako izgleda.

Na što mu je jedna cura odgovorila i tako mu objasnila poentu Damonovog lika da nemam rječi. Ja sam mislia da ja znam objasniti Damonovu kompleksnost al’ definitivno ne znam. Pročitajte ako želite i ako vam nije mrsko. Postavljam njen odgovor ovdje jer je sve počelo s raspravom o tom postupku i šta to sada znači za D & E odnos. Dakle ima donekle veze s Delenom. Btw, ako vam se svidi post nemojte kopirati na drugim forumima, fb-u, twitteru i slično jer je to ipak objašnjenje od te cure, ja sam ga prekopirala ovdje jer sam željela da i vi pročitatate a ne bih baš smjela to da radim. xD


Ali možeš zastupati tezu da se i vampiri mijenjaju jer ako pogledamo razvoj Damonove osobnosti iz prve epke prve sezone do prve epke druge sezone pomak je i vise nego očit - on je lik u svim nijansama sive boje - ne možeš ga svesti ni na crno ni na bijelo jer niti je zao niti je dobar - po meni u njemu su utjelovljene sve karakteristike ljudi.

Ajmo s pretpostavkom da je emotivno zakržljao i da ne zna šta su svi neki osnovni pojmovi jer ih nije niti doživio - jedino za šta je znao je bila ljubav - u trenu kada je saznao da Katherine nije u grobnici je bio totalni slom i onda se tu našla Elena i pokazala se kao prijatelj - kada je vidio da netko brine za njega počeo je to vraćati i dokazao je da je sposoban osjećati - čovjek se zaljubio u Elenu - iz više razloga, nebitno sad koji su točno poimence, i nakon sto ga u jednom danu povrijede prvo Elena pa Katherine pa opet Elena (a čovjek se ne zna nosit s takvim osjećajima jer si to nikad nije dozvolio da mu netko napravi) i jasno je da joj želi na neki način vratit milo za drago i pukne ju di najviše boli. Jel' to pošteno? - Nije. Jel' moralno? – Nije. Jel' ga opravdava to što je povrijeđen? – Ne. Jel' ima pravo odlučivat tko ce živjet a tko ne? - Ne - poenta nije strpat sve na svoje mjesto - poenta je da ono što je učinio je odlika ljudi, odlika životinja - ono što je pokazao je nesavršenost, nitko nije savršen. Taman kad smo svi pomislili da je postao dobrica on skoro pa ubije Jeremya - u njegovom liku se jasno vidi osoba koja pokušava da se promijeni i koja pokušava biti bolja i usput griješi i pada i diže se i njegova nesavršenost je ono sto ga čini zapravo pristupačnim a ne "božanskim" za razliku od Stefana - koji kao da je utjelovljenje svih božijih vrlina, Elene koja je sa 17 godina majka tereza moralnosti, Bonnie koja vidi samo dvije dimenzije - dobro i zlo, Katherine koja je čisto zlo i tako dalje -. Svi su likovi etiketirani osim Damona, kao što je netko to već rekao on je kompleksan lik i na stranu njegov fizički izgled upravo zbog te kompleksnosti se ljudima sviđa.

Klanja Se Klanja Se Klanja Se

Ova devojka ne da je objasnila nego je,wow.Odusevljena sam : )
Ovo treba svaki Stefanov fan da procita,da se malo dozove pameti.Mada znas sta,kakvi su oni ni to im nece pomoci.

Elena Gilbert wrote:Bzvz par Very Happy
Elena Gilbert wrote:Umm, nzm kako da objasnim xD

Samo su mi totalno bzvz par. Volim Damona, cool je, al mi Elena ne ide uz njega. Vise ide uz Stefana Very Happy

I on mi nekako nije tip osobe koji moze da bude sa nekim. msm, bar za sada >.>



Oni nisu zvanicno par tako da ne mogu biti "bzv par" ^^
A to sto kazes da Damon nije tip osobe da bude sa nekim,hm kad smo ga mi videli sa nekim u vezi u seriji pa da mozemo to da kazemo? Jedino sto ove devojke u seriji rade je:It was always Stefan,It'll always be Stefan-stalno nadju nacin da ga povrede i slome,a posle se zale sto ne pokazuje svoju ljudsku stranu.Pa sto bi kad niko ne ume da je ceni?
Meni se cini da nije problem u njemu,jer on voli Elenu i on bi bio sa njom.Mislim da je problem u Eleni.Prosto ona ne moze,a da ne bude ogranicena kao piksla i da se hvata za najlakse i najsigurnije resenje "nas ah sveti stefan" -.-
Ovo nije nista licno,mislim ne govorim nista protiv tebe nemoj me pogresno shvatiti,nego je samo to moje misljenje Very Happy

490Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 3:35 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Naravno da nije licno Razz

Nego, ne slazem se sa tvojim misljenjem. Damon nije osoba koja moze da voli nekoga, jer ON kada voli nekoga, uvek neko pri tom strada. Kako objasnjavas tu ljubav, sta je onda uradio Eleninom bratu? o.O ON se ubacio u citavu situaciju sa Elenom i Stefanom. Naravno da je oduvek TO BIO STEFAN, kada je prvi dosao, i prvog ga je zavolela. Jao nije tolika gadura da se odluci za Damona preko Stefana.
I kazem bzvz par, jer mi izgledaju kao bzvz par, ne mora znaciti da li su ili nisu zajedno. -.-"

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

491Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 3:51 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Uopste se ne slazem...normalno da nije u redu to sto je uradio Jeremiju ali realno: prvo se desava ona scena sa njim i Katherine,ona mu onako bas SUPTILNO kaze da ga ne voli,zena koju je trazio 150 godina...onda je onako slomljen otisao kod Elene jer je upravo ona ta koju on VOLI. (citiram:He got drunk and went back to the one he really wanted: E l e n a)Onda ona njemu kaze skoro istu stvar...ja jednostavno ne mogu da shvatim to da neko misli da on NE MOZE DA VOLI?Izvini,ali ne razumem.On jednostavno na bol reaguje na taj nacin;ponovo se povuce u sebe i iz njega izlaze najgore osobine koje inace ne bi posedovao kada bi u zivotu imao nekoga ko bi ga istinski voleo.
I drugo,kakve veze ima to sto je Stefan prvi dosao?Sad ako cemo gledati ko je kome prva ljubav(ili sta vec) onda Matt ima veca prava da bude sa njom nego Stefan.Ista stvar sa Katherine,iako Stefan uporno porice da je ikada osecao nesto prema njoj.To ce se vec otkriti.I jos jedna stvar,on se sigurno ne bi zaljubio u Elenu da ne lici na Katherine.Koliko god neki ljudi pricali suprotno.Naravno ne poricem da je on voli,ali isto tako tvrdim da Damon isto oseca prema njoj.Ovo je ionako prica o ljubavnom trouglu,koliko god to nekome smetalo jbg.

http://destinedtobe.tumblr.com/

492Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 3:57 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Da, ali kako mozes porediti Matta i Stefana?
Msm, Stefan i Damon su braca. I bas nije lepo od Damona to sto mu radi.
I ok, shvatam sve. Shvatam da je Damon svo vreme sam, da je voleo zenu koja ne oseca nista prema njemu, i Elena i Katherine ga povrede na isti nacin. Ali tu ima razlike. Katherine je to rekla, ne zato sto ej to mislila, zato sto je htela da posvadja Stefana i Damona. A Elena je to rekla jer voli Stefana, vise od Damona [nisam ni sigurna da ga uopste voli na taj nacin(jos uvek)]. I to sto ej Damon tuzan i napusten, kao malo kuce, ne daje mu za pravo da povredjuje druge ljude, jer je to nacin na koji on pokazuje bol.

I ja ne poricem da je Stefana privukao Elenin izgled, prvenstveno zbog Katherine. Ali, kakve o veze ima? Damon trazi Katherine [trazio je] u Eleni, a nje nema.

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

493Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 4:14 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Pa cekaj ako Damon nema pravo to da radi,onda ni Stefan nije imao prava da uradi neke stvari,pre svega mislim na proslost (necu da ponavljam,napisala sam u nekom od prethodnih postova)Sad ce opet biti ista prica "nije to isto" e pa meni jeste.I mogu da poredim jer cisto pricam o tome da vecina SE fanova prica o tome kako je prva ljubav u zivotu ona prava koja traje...u svakom slucaju,to bi onda bio Matt,ne Stefan...iako je njihova veza bila zavrsena bog zna kako posto ocigledno necemo znati nista o tome kako je njihova veza izgledala.I uopste ne mislim da je to Katherine namerno rekla jer se vidi da to stvarno misli,kao i Elena nazalost.
Vreme ce pokazati koliko je jos osecanja prema Katherine ostalo u Stefanu jer inace ne bi cuvao njenu sliku 150 godina.Ocigledno je da je i on trazio Katherine u Eleni,ali nema veze...svako misli sta hoce.Ja sam svoje rekla.




Aj da se lepo vratimo na temu.

Evo jos slika srce

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8lpdygHvJ1qc7qneo1_500

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8m6c3B2lM1qdbji9o1_500

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8jan3hFoi1qaq275o1_500


Nisam Leyton fan ali lepa slika flirt mnogo mi se dopada ovo:Hate is safer than love flirt

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8ls4qFxTL1qc4i52o1_500

Ovo sam ja napravila,imala sam momente inspiracije he

Damon & Elena ♥ - Page 20 Tumblr_l8juu2F2i21qcvqsto1_500

http://destinedtobe.tumblr.com/

494Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 4:19 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Volim diskusije Very Happy Hvala Tajči na sličici ♥️

AMIN NAJVEĆI NA SVETU toj devojci što je objasnila Damona! Znači svaka joj jebena čast. Me admires her. Razz

I kako sjajna slika.

Keep Calm and wait. Because soon it will always be Damon.

EDIT: Jao, ipak uzimam tu prvu sliku što si sad postavila za sig Very Happy

495Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 4:29 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Compel.Me.Damon wrote:hahah xD da on je savrsen xD jbg sad cu da spamujem ali boli me: bas sam sinoc na twitteru napisala sta mislim...kada Damon izgubi kontrolu,ona je on psiho,silovatelj i sta vec a kad Stefan uradi isto on je cool...ovo se pre svega odnosi na 19. i 20.epizodu;prvo je zamalo ubio onu devojku,posle saznajemo kako je ubio/pojeo svog oca(sto mi je bilo najodvratnije),preobratio Damona iako on to NIJE hteo,i ko zna sta jos (samo me zanima zasto je presao na zivotinjsku krv)...jbg,mozda zvuci glupo sto uporedjujem to i sve sto je Damon uradio ali jednostavno,barem ja mislim,da Damon ima razlog zasto se tako ponasa...a cekam momenat kad ce Stefan ponovo da pukne...ocigledno K&J zele da od Stefana naprave cool lika jer tek sad uvidjaju da im glavni muski lik nije bas toliko popularan pa moraju 'malo' da menjaju stvari Rolling Eyes Sorry Stefan fans.

Eto rekla sam sta sam imala,sad cu se vratiti na temu xD.

LOOOOL. Slobodno se ti srećo istresi ovdje. xDDD I ja ću kasnije, lijeno mi je da tipkam sada. xDD

Neću da ulazim u ovu diskusiju koja je započeta jer mi se ne da. Samo ću reći - ko god tvrdi da Damon ne može da voli or whatever - ako ima volje nek prođe kroz moje postove od prve do zadnje stranice i vidjeće da nije u pravu. Ako nemate volje - ne morate, brate, živite u zabludi, mene baš boli. muahahahaha. Twisted Evil ja ću da nastavim da uživam u Delena savršenstvu! Razz A vi kako hoćete.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

496Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 4:41 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Amen to that ^^

Apsolutno se slažem sa svime što se vas 2 rekle. Pogotovu ovim što je Tajči napisala da su JiK konačno shvatili da im gl muški lik nije preterano popularan. E pa, izvinite. On je St Stefan i ako sad probaju da ga naprave IOLE opasniji, failovaće neviđeno jer Stefanu to ne stoji.

497Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 5:43 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Elena Gilbert wrote:Naravno da nije licno Razz

Nego, ne slazem se sa tvojim misljenjem. Damon nije osoba koja moze da voli nekoga, jer ON kada voli nekoga, uvek neko pri tom strada. Kako objasnjavas tu ljubav, sta je onda uradio Eleninom bratu? o.O ON se ubacio u citavu situaciju sa Elenom i Stefanom. Naravno da je oduvek TO BIO STEFAN, kada je prvi dosao, i prvog ga je zavolela. Jao nije tolika gadura da se odluci za Damona preko Stefana.
I kazem bzvz par, jer mi izgledaju kao bzvz par, ne mora znaciti da li su ili nisu zajedno. -.-"

A Stefan kad nekog voli niko ne nastrada?
Am ko je ubio Viki? o.O
A on time sto je ubio Viki unsrecio je:Tylera,Matta,Jeremija (ELENINOG BRATA,a mi pricamo ovde o Stefanovoj ljubavi prema Eleni,GOD -.- Iskreno mislim da je Jeremy pre hteo da bude mrtav nego da izgubi Viki.Damon bi ga prosto i lako ubio xD,a ovaj ga je unistio,slomio ga i posle je naravno Damon morao da pocisti njegov nered tako sto je izbrisao Jeremiju secanje)
Mozda sam ja slucajno zaboravila al ko je ubio njihovog oca?
Zbog koga je Katherine provaljena da je vampir?
Ko je naterao Damona da pije ljudsku krv?
Cekaj da li je to svetac sveti Stefan uradio -.-
Kada je Elena bila na onom balu i silazila,ups Stefan je bio prezauzet mucenjem one jadne devojke,al nije bitno pomoci ce joj onaj "koji kad voli uvek neko nastrada".
A ono za Eleninog brata,nismo rekli da je ispravno,ali ono - On je vampir,koga je jedina osoba koja ga je razumela - razocarala,unistila.A takodje i osoba koju je trazio i voleo 140 godina ga je povredila.Kako bi Stefan reagovao da mu se to desi?Kao i svaki vampir,naravno.Uradio nesto glupo.Al mi nemamo srece da vidimo Stefana takvog jer ga K i J prosto vole i ne zele njegovu losu stranu da nam pokazu.Pod losu stranu mislim da naudi nekom,ubije nekog a.To sto je uradio nije ljubav slazem se,al to je bes.Bes osobe koga su svi odbili.Ponasanje osobe koja se jednom u zivotu otvori i pokaze ljudskost i stalno bude unistena.Prosto nije da ga pravdam,ali ga razumem.Uostalom koliko sam videla Elena ga spasava u sledecoj epizodi od Bonnie,izgleda da je ona presla preko toga,zasto prosto ne bi Stelena i Stefan fanovi Very Happy Oduvek bio Stefan? "Please don't jurt him","You and I - we have something.","eye sex" - yeah right. To sto ona laze sebe to nije moj problem,al Damonov jeste x ) Prvi dosao ? Pa sta sad,ko prvi devojci njegova devojka.Okej onda,sto je rekla Tajci,izgleda da ce Caroline morati da nadje nekog drugog jer Matt je sa Elenom.Mislim na pocetku serije i Matt i Stefan su se borili za nju,ako cemo tako zasto nije izabrala Matta? Shocked
Nije tolika gadura?O veruj mi jeste.
Kako moze osobu koja je stalno bila uz nju KAD GOD,ali KAD GOD joj je trebalo,tako da povredi.Mogla je da bude neznija,al ne nju bas zaboli uvo -,-
Bzvz par?Bas kul izgledaju zajedno ^^ U Atlanti bas su izgledali slatki u onom njihovom provodu : ) Super bi izgledali kao par ^^

498Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 5:47 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Hahaha. xDD Kako volim kad Jovana ovako popizdi pa ti sve kaže što misli. xDD
GO, JOVANA, GO! DELENA FTW! xDDD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

499Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 5:50 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Ona devojka je objasnila!
Svaka joj cast! Klanja Se
Btw apsolutno se slazem sa svim sto ste rekle.(msm na Taychi,Milicu i Jovanu.)
I uopste ne mogu da razmisljam vise na temu "Damon ne moze da voli".
I da je los i ostala sr*nja.
Jer pre svega Elena je iz njega izvukla ono najbolje(mada je na kraju usrala -.-)i to dokazuje da on nju voli!Ali oni koji ne zele to da vide,naravno da i ne vide.

http://twitter.com/MayaError

500Damon & Elena ♥ - Page 20 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 5:55 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:Hahaha. xDD Kako volim kad Jovana ovako popizdi pa ti sve kaže što misli. xDD
GO, JOVANA, GO! DELENA FTW! xDDD

Vidis sta Stefan/Stelena fanovi ucinise od ovako divnog deteta Very Happy Embarassed
Da se ovako raspisem i popizdim moze samo tema "Bred Pit je najbolji glumac" Very Happy


pop -Jel ovo neki novi smajli? Tako je divan,ah ^^

Sponsored content



Back to top  Message [Page 20 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum