Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+32
daray
Elena Gilbert
.Samantha.Jones.
Fire Bomb*93
dancica
Snow White Queen
Endzi
chocolateChanel.
Zox (:
MissJeca92
Nika Kći Zevsova ~
Em (:
eatmyfeelings
Stefy
Damons'Girl*
snow white
Delena ♥
миранда переа♥
Love's bite
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
KathPierceTVD
Bojana Winchaster
<3Ian<3
DEstiny :3
LoveSucks
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Mrs.Somerhalder
Twin.flames
Zla_Sam
pendragons
36 posters

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down  Message [Page 19 of 40]

451Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:05 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ja više ne znam ni šta bih rekla o svemu što je Damon izgovorio Eleni.
I način na koji je to Ian izveo. Dragi bože, tačno sam osjetila taj bol.

Uh .. teško mi je .. nisam normalna. xDD

Ovaj, opet čitam komentare na netu. Opet me pojedini fanovi nerviraju. -.- Po mom mišljenju, svako ko sada ima lošije mišljenje o Damonu vrlo površno gleda na stvari.

Damon & Elena ♥ - Page 19 Pain-Inside-Me-damon-and-elena-15439696-500-462

:smrcc:

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

452Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:18 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Jao, šta kažu mamlazi? -.-

453Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:19 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Nika Kći Zevsova~ wrote:Skapirala sam da ga na kraju ipak shvatam i podržavam i po pitanju Elene, i svega. <3
Iako je bio previše impulsivan, sa razlogom je <3


Nisi svesna koliko te podržavam u ovome. *.* Sad kad su mi se utisci slegli i glava razbistrila, kapiram da ga RAZUMEM. Razumela sam i pre, ali sad nekako dublje. S razlogom je odreagovao tako, a imajući u vidu da on NIJE Stefan, ovako nešto bilo je očekivano. Damon nije tip da mu se ovako nešto desi, i da ode kući i plače celu noć. Pre će se napiti i napraviti neko sranje. Što je i uradio Razz ♥️ Volim ga UPRKOS SVEMU.

I da se nadovežem na Milicu, Ianova gluma je premašila prosečnu glumu u seriji, najrealnije. Sad sam ubeđena da nije prosečan glumac, zapravo je sjajan. I svaka mu čast. Ne može svako to da oglumi.

454Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:23 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Em (: wrote:Damon nije tip da mu se ovako nešto desi, i da ode kući i plače celu noć. Pre će se napiti i napraviti neko sranje. Što je i uradio,

baš tako. srce
On bre nije zaslužio ništa ovako.
Koliko je on složeniji i bolji karakter od Stefana.

a za Ianovu glumu, i ja se slažem da je divan.

455Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:26 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Što je najgore, neki Stelena fanovi bi rekli da jeste zaslužio. :/ Ali brate... ne može. Nije. ♥

456Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:31 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Nika Kći Zevsova~ wrote:Jao, šta kažu mamlazi? -.-



Kao, Damon je govno, prislilio je na poljubac, eto kako je vaša Delena epic, veza im se sačinjava iz prisiljavnja i konstantnog straha od smrti. STELENA 4EVER!

bljuc

Čak sam sad pročitala na twitteru, kaže Taychi da su ga nazvali i silovateljem. o.O

WTF? Da je tu bilo silovanja zapamtila bih to, vjeruj te mi. xDDD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

457Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:35 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

O božeee! O.o To je kad su subjektivni i ne razumeju Damonov lik UOPŠTE. Da se malo potrude da gledaju ispod površine, skontali bi.

Ja sam Team Damon, ali totalno kapiram i Stefana. Nije kao da nisam open minded Razz Svejedno, i dalje smara (mada, opet kažem, poboljšao se xD).

458Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:39 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

E, baš to. Totalno površno gledaju na sve.

Što se tiče Stefana .. on je kul kad nije s Elenom. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

459Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:39 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

A Damon je savršen u svakom mogućem slučaju *.*

Shvatila sam da mi je savršeno to što je nesavršen. Very Happy

460Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:45 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Shvatila sam da mi je savršeno to što je nesavršen.

Odlično rečeno! ^^

Evo sad se na twitteru povela rasprava o toj gluposti o silovanju. xD
Komentar jedne cure: "He didn't want sex, he wanted love. And If he wanted to, NOBODY could've stopped him."

Klanja Se Klanja Se Klanja Se

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

461Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Sep 2010, 11:59 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Aaa kako je lepo rekla! Baš! Realno, želi ljubav, a ne te gluposti. Mogao je da je hteo!

462Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 12:21 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Zla_Sam wrote:
Nika Kći Zevsova~ wrote:Jao, šta kažu mamlazi? -.-



Kao, Damon je govno, prislilio je na poljubac, eto kako je vaša Delena epic, veza im se sačinjava iz prisiljavnja i konstantnog straha od smrti. STELENA 4EVER!

bljuc

Čak sam sad pročitala na twitteru, kaže Taychi da su ga nazvali i silovateljem. o.O

WTF? Da je tu bilo silovanja zapamtila bih to, vjeruj te mi. xDDD

idioti ...na tumblru sam nasla odgovor jedne devojke u kojem objasnjava jadnicima da on nije RAPIST -.- i to je onako podugacko objasnila...SE/DB fanovi :/
da je hteo da je siluje,skinuo bi joj ogrlicu,kompelovao i gotovo...ali ipak NIJE...zato STFU hejteri...je*em ih glupe -.-

Inace 3. put sam odgledala epizodu i svaki put mi je sve teze Crying or Very sad sinoc sam malo burno odreagovala na sve ali danas su mi se slegli utisci...Znam da glupo zvuci,ali jednostavno razumem zasto je Damon "ubio" Jeremija...jednostavno je pukao.Zamislite ovo:prvo vas odbije osoba koju ste opsesivno trazili 150 godina a posle toga i druga osoba zbog koje ste se promenili...:/ gledala sam sa mamom i ona misli isto,bas je prokomentarisala kako je glupo sto su ga obe tako spustile i to dve scene za redom Sad

Inace nasla sam reviews prve epizode ali samo cu ovo izvuci:

Elena may not realize it yet, but all the fans do. She belongs with Damon.

i ovo je istina

He got drunk and went back to the one he really wanted: Elena.

http://destinedtobe.tumblr.com/

463Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 12:49 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Omg!

''Što trezan misli, pijan govori.''

Otišao je kod Elene. ELENE. On je voli *.* ♥

464Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 10:23 am

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Stelena fanovi samo gledaju kako da ga ocrne...Ma mrs...nece Stefan nikad biti ni do kolena Damonu...Damon je komplikovan,ali to ga cini savrsenim.

465Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 10:42 am

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

I ja sam odgledala dva puta i stvarno sve vise razumem Damona. I on nju zasluzuje, zbog toliko godina patnje, zbog toga sto nikad nije osetio pravu ljubav, zato sto SAVRSENE veze NE postoje. Zato sto je zabavniji, vise sexy xD Jedva cekam da neko Eleni otvori oci, mada nakon Jeremya trebace mu dosta da opet zaradi njeno poverenje. A te gluposti sto pricaju Stelena fanovi, bolje da zadrze za sebe nego da se brukaju tako. Naravno da Damon nije silovatelj, miliooon puta su bili nasamo a nije je cak ni poljubio na silu. -.-

466Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 12:22 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

I think that after what happened it has to be Elena that initiates a kiss. Rejection once is bad enough. Plus, I know that Elena brings out his humanity, but Damon is also Damon. I don't think it would be in character for him to keep trying over and over and over again. That would just be annoying and sad. Elena needs to initiate it, I think overall it would just be much better if she did. It would show that she truly has feelings for Damon, not that she's just giving into him because he won't leave her alone about the situation.

His mind was all about the kiss. He talked about it in pretty much every scene they had together

'You think Katherine is going to send me off the deep end, don't you? I don't need her for that.'

I was just thinking about this line and how it shows his feelings for Elena are deeper and more real than they ever were for Katherine. Yes, Katherine's reject was devastating for him, but it was Elena's that hurt him.

467Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 1:03 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Compel.Me.Damon wrote:idioti ...na tumblru sam nasla odgovor jedne devojke u kojem objasnjava jadnicima da on nije RAPIST -.- i to je onako podugacko objasnila...SE/DB fanovi :/
da je hteo da je siluje,skinuo bi joj ogrlicu,kompelovao i gotovo...ali ipak NIJE...zato STFU hejteri...je*em ih glupe -.-

Inace 3. put sam odgledala epizodu i svaki put mi je sve teze Crying or Very sad sinoc sam malo burno odreagovala na sve ali danas su mi se slegli utisci...Znam da glupo zvuci,ali jednostavno razumem zasto je Damon "ubio" Jeremija...jednostavno je pukao.Zamislite ovo:prvo vas odbije osoba koju ste opsesivno trazili 150 godina a posle toga i druga osoba zbog koje ste se promenili...:/ gledala sam sa mamom i ona misli isto,bas je prokomentarisala kako je glupo sto su ga obe tako spustile i to dve scene za redom Sad

Inace nasla sam reviews prve epizode ali samo cu ovo izvuci:

Elena may not realize it yet, but all the fans do. She belongs with Damon.

i ovo je istina

He got drunk and went back to the one he really wanted: Elena.

Honey. srce Nemoj da se nerviraš zbog njih. ^^ Ko ih j*be! Nismo im mi krivi što im je ship sranje pa moraju izmišljati ovakve gluposti da bi privukli fanove .. Uvjek ćemo imati našu Delenu bez obzira na sve. <3 I znamo da će mu oprostiti kad tad. Very Happy Znaš na šta me podjseća to što je "ubio" Jeremya? Na onaj dio u knjizi kada ucjeni Elenu da će joj ubiti sestru ako ne razmjene krv. Ne znam .. kad sam odgledala tu scenu sjetila sam se toga iz knjige. o.O

Ko je pisao taj review? Tačno je pogodio to zadnje. Otišao je kod nje zbog malo ljubav a ona je takva kučka Sad


Nika Kći Zevsova~ wrote:Yes, Katherine's reject was devastating for him, but it was Elena's that hurt him.


.. da. Sad

Baš gledam sad zadnju scenu kad Elena govori "I hate him, Stefan!" a Damon lomi čašu .. dobro je Elena. Trenutno sam sebe mrzi više nego bilo ko drugi, poštedi ga bar ti. :/


Damon & Elena ♥ - Page 19 Awsaddamon

EDIT: Jedan komentar s tumblra: "The writers failed if they were trying to make people hate Damon. Because, frankly, I have never loved him more."<---- DAAA!

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

468Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 1:21 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Trenutno sam sebe mrzi više nego bilo ko drugi.
Baš to. Sad

Nego, razmišljam nešto, o čemu li će u ovakvim trenucima pričati, nakon svega:

http://www.imagebam.com/image/f2de9494875640
http://www.imagebam.com/image/9545d695984063

...



Last edited by Nika Kći Zevsova~ on Sat 11 Sep 2010, 5:42 pm; edited 1 time in total

469Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 2:41 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

''The writers failed if they were trying to make people hate Damon. Because, frankly, I have never loved him more.'' - apsolutno.

Bože, slažem se da Elena mora da bude ta koja će njega poljubiti prva. Nakon ovoga, samo tako je... *.*

470Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 4:27 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ko je pisao taj review?

evo odavde sam izvukla oba

http://www.fanbolt.com/headline/9076/TV_Review:_'The_Vampire_Diaries'_Season_2_Premiere
http://latimesblogs.latimes.com/showtracker/2010/09/the-vampire-diaries-recap-game-on.html

Znaš na šta me podjseća to što je "ubio" Jeremya? Na onaj dio u knjizi kada ucjeni Elenu da će joj ubiti sestru ako ne razmjene krv.

i mene isto... Very Happy

ma idu mi na zivce,kreteni Rolling Eyes ali najbolje ignore -.-

"The writers failed if they were trying to make people hate Damon. Because, frankly, I have never loved him more."


potpisujem!!

http://destinedtobe.tumblr.com/

471Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 6:24 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.



Damon & Elena ♥ - Page 19 Awsaddamon

Samo pogledajte njegovu izmucenu facu :smrcc: Jadaaaaan
Mogu samo da zamislim kada te niko ne voli i kad si sam

472Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 6:28 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

E scene poput te teraju te da uskočiš u ekran i da ga zagrliš i utešiš :/ ♥

473Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 6:38 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Em (: wrote:E scene poput te teraju te da uskočiš u ekran i da ga zagrliš i utešiš :/ ♥️

Tacno takooo Sad

474Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Sep 2010, 9:58 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

"The writers failed if they were trying to make people hate Damon. Because, frankly, I have never loved him more."

Istina xD

Damon & Elena ♥ - Page 19 Awsaddamon

JOOOOOOJ! Sad

475Damon & Elena ♥ - Page 19 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 12 Sep 2010, 12:11 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ah,story of Damon`s life Sad

Damon & Elena ♥ - Page 19 Tumblr_l8lst9IVt11qc0skdo1_500

http://destinedtobe.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 19 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum