Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+44
VanessaHudgensFan
Twin.flames
Crazy Lady (:
Mαяi♥
_milica
Mehurić
maDmaN
Rosie Sambora
Amsterdam
Anette
Dr. John Watson
phoenix00
*Jelna*
|Evanna|
ElenaGilbert
fearless.
Angi93
Zla_Sam
AnGel_Perroni
Ket ♥
Delena ❥
Klaroline_♥
Spirit Crusher
<3 Originals <3
Filip
LoveDamon
.Anja.
Nika Kći Zevsova ~
daray
DEstiny :3
♥_Vampire_in_love_♥
Lady Autumn
Endzi
White Unicorn
¿coka?
little red bird.
♥ DelenaDiaries ♥
**Miss Salvatore**
Warrior Princess
Rose ♥
Starlight
Em (:
discobaby
chocolateChanel.
48 posters

Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next

Go down  Message [Page 36 of 39]

876Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 19 Feb 2012, 8:00 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

I WILL ALWAYS CHOOSE YOU- ne znam zasto,ali imam osjecaj da je to najbolji citat ikada. I nakon svega,on ga se pridrzava usprkos tome u sta se ona pretvorila i kako se ponasa prema njemu.
I btw. nesto sam razmisljala i smatram da ce ona 'I love you,Elena' na kraju da bude presudna scena za njenu odluku. Ne znam zasto,ali mislim da su to napravili upravo iz tog razloga. Mozda grijesim,ali se bas nadam Smile

877Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 19 Feb 2012, 8:35 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ja sam jedna od retkih koja želi da Elenu pretvore u vampira [znam da ću kasnije proklinjati sebe zbog toga, i da ću više od svega želeti da završi kao čovek, ali jednostavno ne mogu]. Želim da vidim kako bi to funkcionisalo, i više od ičega želim da vidim njenu reakciju kad se seti toga "I love you, Elena..I can't be selfish with you...I don't deserve you, but my brother does."! Priceless!
No, pošto sumnjam da će Julie tako daleko da ode [da pretvara Elenu u vampira], nadam se da će joj NEKAKO vratiti ovo u glavu jer ne zaslužuje da bude zaboravljeno.

878Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 19 Feb 2012, 10:22 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Cinderella ♥️ wrote:Ja sam jedna od retkih koja želi da Elenu pretvore u vampira [znam da ću kasnije proklinjati sebe zbog toga, i da ću više od svega želeti da završi kao čovek, ali jednostavno ne mogu]. Želim da vidim kako bi to funkcionisalo, i više od ičega želim da vidim njenu reakciju kad se seti toga "I love you, Elena..I can't be selfish with you...I don't deserve you, but my brother does."! Priceless!
No, pošto sumnjam da će Julie tako daleko da ode [da pretvara Elenu u vampira], nadam se da će joj NEKAKO vratiti ovo u glavu jer ne zaslužuje da bude zaboravljeno.♥️
Isto misljenje imamo.
I meni je svaka sa njima sezona vise nego odlicna, ja ih jednostavno obb Smile

Damon:You're the liar, Elena. There's something going on between us and you know it.
And you're lying to me and you're lying to Stefan and, most of all, you're lying to yourself.


Ovaj citat mene ubija tako je dooobaaar ^^

Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lutckqQnC31qauvgjo1_500
Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lutckqQnC31qauvgjo3_250Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lutckqQnC31qauvgjo2_250

879Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 19 Feb 2012, 11:14 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

znate kako, meni su sad sve Elenine rečenice tipa "Where were you Damon?" i "I don't know what I'd do if you weren't here" skroz u senci zbog njenog "Maybe that's the problem."

edit:

Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lznt7edhCm1r19cqpo1_250 Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lznt7edhCm1r19cqpo2_250

880Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 20 Feb 2012, 12:37 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Gospode Boze koliko su brutalni gifovi *______*

881Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 20 Feb 2012, 8:02 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Starlight wrote:znate kako, meni su sad sve Elenine rečenice tipa "Where were you Damon?" i "I don't know what I'd do if you weren't here" skroz u senci zbog njenog "Maybe that's the problem."

edit:

Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lznt7edhCm1r19cqpo1_250 Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lznt7edhCm1r19cqpo2_250

*___* Jedni od najlepsih gifova koje sam ikad videla! Klanja Se

882Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 20 Feb 2012, 1:14 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

znate kako, meni su sad sve Elenine rečenice tipa "Where were you Damon?" i "I don't know what I'd do if you weren't here" skroz u senci zbog njenog "Maybe that's the problem."

u potpunosti se slažem s tobom.

Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lzovu8baSL1qj0kuho1_500

Znam da ga ne iskorištava, ali nekad stvarno imam osjećaj da je to slučaj, iako znam da to nije istina. I ne znam zašto, don't get me wrong, nekako me podsjeća na onaj drugi dio TW, iako mrzim uopšte upoređivati ikako to dvoje. Kada je 'dražesni' Edward ostavio Bellu, i ona je svo to vrijeme s Jacobom, šta već. I onda kada se ovaj kreten vratio, maltene je bilo "Oh, Jake, sve super znaš. Bilo je lijepo s tobom, no sad se on vratio, pa eto, budi backup u slučaju da mi trebaš."
Znam da je Elena daleko od Belle, zato je volim iako me iznervira kad-kad, ali sada kada se Stefan polako vraća, šta. Sad joj ne valja to što Damon osjeća.

http://horizoninblack.tumblr.com

883Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 20 Feb 2012, 1:40 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Damon & Elena ♥ - Page 36 386418_231138530294398_133191346755784_543827_475373065_n

884Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 20 Feb 2012, 1:41 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

<3 Originals <3 wrote:Damon & Elena ♥ - Page 36 386418_231138530294398_133191346755784_543827_475373065_n
Ta scena mi je bila tako lepa. Zelim jos! :smrcc:

885Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 20 Feb 2012, 2:25 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

"I will never leave you again" je jedna od najdirljivijih scena ikada snimljenih. Toliko emocija u toj prostoriji je tad bilo, nemoguće je ne uživeti se. ♥

Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lzp3d130Mn1r8529ro1_250Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lzp3d130Mn1r8529ro2_250
Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lzp3d130Mn1r8529ro3_250Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lzp3d130Mn1r8529ro4_r1_250

Ja samo želim da se seti SVEGA što je proživela sa Dejmonom...

886Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 20 Feb 2012, 2:29 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Kad bi je neko vezao za stolicu i naterao je da se seti sta je sve prosla sa Damonom i sta je sve uradio za nju ...mozda bi skapirala which one is the bad brother Very Happy

887Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 20 Feb 2012, 10:05 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Skylar. wrote:
znate kako, meni su sad sve Elenine rečenice tipa "Where were you Damon?" i "I don't know what I'd do if you weren't here" skroz u senci zbog njenog "Maybe that's the problem."

u potpunosti se slažem s tobom.

Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lzovu8baSL1qj0kuho1_500

Znam da ga ne iskorištava, ali nekad stvarno imam osjećaj da je to slučaj, iako znam da to nije istina. I ne znam zašto, don't get me wrong, nekako me podsjeća na onaj drugi dio TW, iako mrzim uopšte upoređivati ikako to dvoje. Kada je 'dražesni' Edward ostavio Bellu, i ona je svo to vrijeme s Jacobom, šta već. I onda kada se ovaj kreten vratio, maltene je bilo "Oh, Jake, sve super znaš. Bilo je lijepo s tobom, no sad se on vratio, pa eto, budi backup u slučaju da mi trebaš."
Znam da je Elena daleko od Belle, zato je volim iako me iznervira kad-kad, ali sada kada se Stefan polako vraća, šta. Sad joj ne valja to što Damon osjeća.

e o tome baš i ja razmišljam. sad bukvalno ispada kao da joj je Damon bio tu dok je bila usamljena i dok joj je trebao neko i sad kad joj se Stefan polako vraća kao da želi da se Damon vrati u ulogu u kojoj je bio u prve 2 sezone. da joj hrani sujetu. znam da to nije zaista tako u njenoj glavi i da ona ni u ludilu ne bi svesno tako postupila ali sad tako ispada. zaista ne znam šta bi mogla više da uradi da me natera da promenim mišljenje. što više vreme prolazi to me više boli njeno ponašanje iz poslednje 2 epizode i zaista ne mogu da joj oprostim.

888Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 12:42 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Damon & Elena ♥ - Page 36 2t93mDamon & Elena ♥ - Page 36 2t95u
Damon & Elena ♥ - Page 36 2t967Damon & Elena ♥ - Page 36 2t96n
Damon & Elena ♥ - Page 36 2t97bDamon & Elena ♥ - Page 36 2t97t

889Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 3:29 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Vraca nam se Stelena! Jupi,jeeeeej!
Bas smo imali DE sezonu Sad

890Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 5:10 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

hmm da jako....dali su nam jedan poljubac i to nam je dosta tamo negde do seste sezone :S xD

891Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 5:31 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

<3 Originals <3 wrote:hmm da jako....dali su nam jedan poljubac i to nam je dosta tamo negde do seste sezone :S xD
Upravo tako. Ali, hej, mozda dobijemo koji zagrljaj do sledece sezone.. Razz

892Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 5:34 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Meni je jedan zagljaj do kraja sezone sasvim dovoljan! Smile
Svejedno - samo će ostati više epik! <3

893Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 5:36 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Baš nam je bila DE sezona.

Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lzqb9d88Qy1r5bhv2o1_500

http://horizoninblack.tumblr.com

894Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 5:58 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Voljela bih da Julie i Kevin znaju za sva misljenja fanova i koliko unistavaju seriju. Msm ja sam zeljela i ocekivala skakljiv odnos izmedju DE nakon poljupca,ali nisam ocekivala da se Stelena ODMAH vraca i da se za Stefana UVIJEK nadje neko opravdanje,koliko god on los bio. I nisam ocekivala da ce napraviti da sve izgleda kao da Eleni poljubac nista nije ni znacio Sad

895Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 6:04 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Meni je smiješno što smo dobili samo jednu epizodu tog kao čudnog odnosa, i to nije bila kako treba ni ta, nego trećina te epizode.

http://horizoninblack.tumblr.com

896Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 8:34 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Skylar. wrote:Baš nam je bila DE sezona.

Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lzqb9d88Qy1r5bhv2o1_500

koliko pametnih ljudi na ovom tumblru.

897Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 21 Feb 2012, 11:32 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo1_250Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo3_250Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo4_250
Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo5_250Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo6_250
Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo7_250Damon & Elena ♥ - Page 36 Tumblr_lyvhkdvKlS1qcts8jo8_250

Cerek Cerek Cerek

898Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 1:24 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Princess Of Darkness wrote:
<3 Originals <3 wrote:hmm da jako....dali su nam jedan poljubac i to nam je dosta tamo negde do seste sezone :S xD
Upravo tako. Ali, hej, mozda dobijemo koji zagrljaj do sledece sezone.. Razz

Zelim da se Elena izvine Damonu i da tu padne jedan lep zagrljaj Smile Zar trazim previse? Razz

899Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 9:41 am

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

<3 Originals <3 wrote:
Princess Of Darkness wrote:
<3 Originals <3 wrote:hmm da jako....dali su nam jedan poljubac i to nam je dosta tamo negde do seste sezone :S xD
Upravo tako. Ali, hej, mozda dobijemo koji zagrljaj do sledece sezone.. Razz

Zelim da se Elena izvine Damonu i da tu padne jedan lep zagrljaj Smile Zar trazim previse? Razz

Uvijek ispadne da trazimo previse,pa da bar dobijemo nesto bilo bi dobro Smile

900Damon & Elena ♥ - Page 36 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 22 Feb 2012, 9:43 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

•TitanicLover• wrote:
<3 Originals <3 wrote:
Princess Of Darkness wrote:
<3 Originals <3 wrote:hmm da jako....dali su nam jedan poljubac i to nam je dosta tamo negde do seste sezone :S xD
Upravo tako. Ali, hej, mozda dobijemo koji zagrljaj do sledece sezone.. Razz

Zelim da se Elena izvine Damonu i da tu padne jedan lep zagrljaj Smile Zar trazim previse? Razz

Uvijek ispadne da trazimo previse,pa da bar dobijemo nesto bilo bi dobro Smile

Neka mu se izvini! Moze bar toliko! he

Sponsored content



Back to top  Message [Page 36 of 39]

Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum