Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+44
VanessaHudgensFan
Twin.flames
Crazy Lady (:
Mαяi♥
_milica
Mehurić
maDmaN
Rosie Sambora
Amsterdam
Anette
Dr. John Watson
phoenix00
*Jelna*
|Evanna|
ElenaGilbert
fearless.
Angi93
Zla_Sam
AnGel_Perroni
Ket ♥
Delena ❥
Klaroline_♥
Spirit Crusher
<3 Originals <3
Filip
LoveDamon
.Anja.
Nika Kći Zevsova ~
daray
DEstiny :3
♥_Vampire_in_love_♥
Lady Autumn
Endzi
White Unicorn
¿coka?
little red bird.
♥ DelenaDiaries ♥
**Miss Salvatore**
Warrior Princess
Rose ♥
Starlight
Em (:
discobaby
chocolateChanel.
48 posters

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Go down  Message [Page 38 of 39]

926Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 23 Feb 2012, 10:21 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Problem sa Stefanom je taj da kad uradi nesto nesebicno ide i nabija to svima na nos i konstantno istice kako pati, kako se osjeca krivim, i stavi svoju zrtvu u centar citave situacije. Svima nabija krivnju i svi moraju da znaju da pati i svi moraju da ga zale i da mu oproste. I tako sva njegova zrtva postaje nebitna jer je kad imas potrebu da istices da su ti svi zivi krivi onda to sve i nije tako nesebicno. Takodje je jako licemjeran. Radije bi pustio Elenu da pogine nego joj se suprostavio i ispao ne tako savrsen decko u njenim ocima. Pricao je o Damonu kako je najvece cudoviste na kugli zemaljskoj znajuci da je on sam radio mnogo gore stvari, toliko grozne da mu se jebeni Klaus divio. Cak i sada kada se zna prava istina on i dalje ima muda da sere o Damonu. Zato mislim da je njihov odnos precjenjen i da bi Damon bar jednom u zivotu trebao da odabere svoju srecu prije Stefanove jer Stefan je samo jednom to uradio i opet je uspio da napravi zrtvu od sebe i prodje bolje, i Damon ne treba da ispasta zbog toga.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

927Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 24 Feb 2012, 12:29 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ja se samo sjetim kako je u 2x20 (kada Damon daje Eleni krv),ali prva scena je sada bitna:
Damon ulazi u sobu i Stefan,Elijah i Elena pricaju kako ce ona da umre i Damon kaze nesto u stilu: 'Ona ce biti mrtva.',a Stefan samo slegne ramenima kao da je rekao da je nebo plave boje. Kako da neko postuje odluku samoubistva djevojke koju voli? Da se tada islo po Damonovom planu,umrla bi SAMO Bonnie (i Klaus),a prema Eleninom planu je umrla Jenna,Julie (ili kako vec) i Elijah. Pored toga Stefan je izigravao junaka,a Caro i Tyler su bili izlozeni opasnosti (ali Damon je uskocio da pomogne),a Klaus NIJE ubijen. Ona zivi 18 godina,a Damon i Stefan 150,pa bi bilo logicno da malo racionalnije razmisljaju od zaludjene tinejdzerke.
A jos sam ovo negdje procitala,ne znam ko je to rekao Julie ili Kevin: 'Trenutak kada Elena odraste je trenutak kada ce se Delena desiti',a mislim da nismo na dobrom putu da ona odraste,bar ne u ovo sezoni...ili narednoj.

928Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 24 Feb 2012, 12:42 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

•TitanicLover• wrote:Ja se samo sjetim kako je u 2x20 (kada Damon daje Eleni krv),ali prva scena je sada bitna:
Damon ulazi u sobu i Stefan,Elijah i Elena pricaju kako ce ona da umre i Damon kaze nesto u stilu: 'Ona ce biti mrtva.',a Stefan samo slegne ramenima kao da je rekao da je nebo plave boje. Kako da neko postuje odluku samoubistva djevojke koju voli?

TA SCENA. Stefan slegne ramenima u stilu LOOK AT ALL THE FUCKS I GIVE. Isuse Hriste. Zato ja kažem da su Damon i Elena zajedno prošli kroz tu kletvu i tu borbu, i oni su to proživjeli. Dok je Stefan samo bio tu da se složi s Elenom i da vrjeđa Damona.

Isto scena iz druge sezone kada dođe Elijah i traži Stefanu i Damonu da mu se izvinu i Stefan se izvine a Damon im kaže da svi mogu da idu u pakao. I toliko je hejta dobio radi toga od SE šipera, kao kako je nezro itd. IZVINI MOLIM TE ŠTO SAM SPASIO LJUBAV MOG ŽIVOTA KADA SI HTIO DA JE ROKNEŠ. IZVINI MOLIM TE ŠTO JE DOČEKALA JOŠ JEDAN DAN. NE, SVI IZVINITE ŠTO SAM IKAD MRDNUO PRSTOM, IZVINITE ŠTO STE SVI ŽIVI ZAHVALJUJUĆI MENI. IZVINTE, MOLIM VAS. IZVINITE.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

929Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 24 Feb 2012, 2:03 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Zla_Sam wrote: IZVINI MOLIM TE ŠTO SAM SPASIO LJUBAV MOG ŽIVOTA KADA SI HTIO DA JE ROKNEŠ. IZVINI MOLIM TE ŠTO JE DOČEKALA JOŠ JEDAN DAN. NE, SVI IZVINITE ŠTO SAM IKAD MRDNUO PRSTOM, IZVINITE ŠTO STE SVI ŽIVI ZAHVALJUJUĆI MENI. IZVINTE, MOLIM VAS. IZVINITE.

Da,Damon ih na kraju uvijek sve spasi,a Stefan ispadne heroj.Samo bih voljela da im jednom svima kaze nesto u tom stilu,da vidim reakcije. Damon nije odustao od Stefana cak ni kada je Elena to ucinila,a Stefan nije ni pokusao da pomogne Damonu,vec je samo pljuvao po njemu: 'There's nothing human left in Damon,no good,no kidness,no love. Only a monster who must be stoped.' i kada je Stef bio mnogo veci 'monster' nego je Damon ikada bio njemu nije ni palo na pamet da ga ubije. Stef mozda jeste spasio Damonov zivot,ali ga je i unistio (ta prica da je to dobro jer mi sada ne bismo imali Damona je za malu djecu). Smile

930Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 24 Feb 2012, 2:22 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Zato mislim da je njihov odnos precjenjen i da bi Damon bar jednom u zivotu trebao da odabere svoju srecu prije Stefanove jer Stefan je samo jednom to uradio i opet je uspio da napravi zrtvu od sebe i prodje bolje, i Damon ne treba da ispasta zbog toga

to je istina. On uvijek, ali uvijek pravi žrtvu od sebe. Ja ne znam niti jednom da je on išta uradio, ako je bilo imalo loše da on nije pravio žrtvu od sebe. Zar ljudi već više ne shvataju koliko je jadan i patetičan. Šta, spasio je Damonu život jednom, pa šta? Ne bi uopšte bilo potrebe da se spašava da su imalo slušali Damona kada je pričao o nekim stvarima, da nisu bili previše zaluđeni drugim sr**ima

http://horizoninblack.tumblr.com

931Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 24 Feb 2012, 2:23 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

DK in New York: writers of TVD are so cruel! I'm starting to think that the entire history of the kiss between Damon and Elena was the beginning and the end of their relationship. Any scoop on more beloved by the fans??

Fear not, fans of Damon (Ian Somerhalder) and Elena (Nina Dobrev)! Although Damon and Elena can seem more distant than ever, some sources have told us that their removal is not permanent and that their complex dynamics "will heat up again" this season. We will pause while you Delena fans "brings you" fans "and" Stelena (Stefan and Elena) will pass through five stages … .. goes better guys.

932Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 24 Feb 2012, 4:22 pm

Aimee Liam

Aimee Liam
Dear Diary ...
Dear Diary ...

I'm team Delena all the way! I love you

Čitala sam malo ove vaše prošle komentare, slažem se s time što ste napisali.
Mislim Damon je tako puno žrtvovao za nju, i Elena mi se baš zgadila ovu posljednju epizodu..
Ok prije sam ju opravdavala, bila je naivna, ali sada ZNA, zna da ju on voli, što je sve spreman učiniti za nju, koliko je učinio, i ona mu onako vrati.
Dok se Elena ne promijeni, dok ne shvati koga hoće, stvari se neće popraviti među njima.
Jer je Damon pošten, on nju neće preoteti od svoga brata.


http://aimee-liam.tumblr.com/

933Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 24 Feb 2012, 7:50 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

A jos sam ovo negdje procitala,ne znam ko je to rekao Julie ili Kevin: 'Trenutak kada Elena odraste je trenutak kada ce se Delena desiti',a mislim da nismo na dobrom putu da ona odraste,bar ne u ovo sezoni...ili narednoj.

Elena je bila na dobrom putu, a onda su u poslednje 2 epizode sve pokvarili da bi otvorili put ka Steleni. a to ne ide tako. nikako da ukapiraju da time što nam daju nagle, neočekivane i besmislene SE scene nam neće probuditi ljubav u njima. skrnavljenjem Eleninog lika i pravljenja još veće klinke od nje nikome neće probuditi simpatije.

Dok se Elena ne promijeni, dok ne shvati koga hoće, stvari se neće popraviti među njima.
Jer je Damon pošten, on nju neće preoteti od svoga brata.

da. a nažalost, ne vidim kako bi Elena mogla da se promeni uskoro. a ako Damon uprkos svemu bude nastavio da je juri kao pre, to će me takodje iznervirati.

934Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 24 Feb 2012, 10:16 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Starlight wrote:
A jos sam ovo negdje procitala,ne znam ko je to rekao Julie ili Kevin: 'Trenutak kada Elena odraste je trenutak kada ce se Delena desiti',a mislim da nismo na dobrom putu da ona odraste,bar ne u ovo sezoni...ili narednoj.

Elena je bila na dobrom putu, a onda su u poslednje 2 epizode sve pokvarili da bi otvorili put ka Steleni. a to ne ide tako. nikako da ukapiraju da time što nam daju nagle, neočekivane i besmislene SE scene nam neće probuditi ljubav u njima. skrnavljenjem Eleninog lika i pravljenja još veće klinke od nje nikome neće probuditi simpatije.

Dok se Elena ne promijeni, dok ne shvati koga hoće, stvari se neće popraviti među njima.
Jer je Damon pošten, on nju neće preoteti od svoga brata.

da. a nažalost, ne vidim kako bi Elena mogla da se promeni uskoro. a ako Damon uprkos svemu bude nastavio da je juri kao pre, to će me takodje iznervirati.
Nadam se da ce se opametiti. Stvarno mislim da je Damon zasluzuje vise od Stefana.

935Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 24 Feb 2012, 10:23 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ja sam u to vise nego sigurna,dokazao je i previse puta 355

936Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 09 Mar 2012, 11:42 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Tema je ponovo otključana!

937Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Mar 2012, 10:18 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Jeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjj! Bilo mi je tako neobicno ovih dana.. srce

938Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Mar 2012, 3:39 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

In 2x06 Damon said Katherine couldn’t compel Mason because he was supernatural.

Elena can kill Alaric and he’ll come back to life because she’s a doppelganger and doppelgangers are supernatural.

Yet we saw Damon compel Elena.

80

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

939Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Mar 2012, 3:46 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Zla_Sam wrote:
In 2x06 Damon said Katherine couldn’t compel Mason because he was supernatural.

Elena can kill Alaric and he’ll come back to life because she’s a doppelganger and doppelgangers are supernatural.

Yet we saw Damon compel Elena.

80
Ali ipak, Elijah je kompelovao, tako da je verovatno u pitanju neka greska ili se dvojnice mogu kompelovati isto kao i ljudi..

940Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Mar 2012, 5:01 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja bi rekla da je to čist propust od strane Julie i Kevina xD

941Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Mar 2012, 5:52 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Pa pored toliko likova i izmišljenih supernatural stvari i ne imali propuste xD

942Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Mar 2012, 5:59 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Meni je ubjedljivo najgluplji propust onaj kad se Elena sakrila u špajzu [lol] u Stefanovom stanu u Čikagu i došli Stefan i Klaus i Stefan je nađe a ona se usrala, srce joj lupa, diše toliko glasno da je čuju ljudi u drugom stanu a Klaus HIBRID STAR HILJADE I HILJADE GODINA je ne čuje!!!! Oh, god -.- A na primer Caroline koja je vampir svega par mjeseci čuje telefone u drugim sobama i glasove na ne znam ni ja koliko kilometara. Okej, kontam da su htjeli Steleni da daju epic momenat ali brate Rolling Eyes

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

943Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Mar 2012, 6:31 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

a fail kada je Elajdža u 2x08 epizodi osjetio da je Elena ljudsko biće, a Klaus nije osjetio da je Ketrin ispred njega na Homecoming party ?! Very Happy

https://twitter.com/#!/

944Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Mar 2012, 6:47 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Dosta propusta, trebali bi da obrate paznju na to..

945Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Mar 2012, 7:33 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Definitivno imaju sve vise propusta :S Fanovi primecuju vise detalja i gresaka nego J & K :/

Btw jeeeeeej za temu ali ja ipak jedva cekam novu Smile)))

946Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Mar 2012, 12:16 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Damon: Hey, Elena I was wondering -
Elena: I love Stefan!
Damon: What? Did you want some -
Elena: It's always going to be Stefan!
Damon: Can you -
Elena: I love Stefan! It's always going to be Stefan!
Damon: I was just wondering if you wanted some pizza?
Elena: Maybe that's your problem.


O Bože. haha

947Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Mar 2012, 7:13 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Nije da hejtujem po Stefanu, ali....

Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o1_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o3_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o4_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o5_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o6_250
Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o7_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o8_r2_250

948Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Mar 2012, 7:16 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Haha Smile Da,ovo posljednje je totalno istina. Dok Stefan izigrava jadnika,Damon radi nesto konkretno Smile

949Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Mar 2012, 8:48 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Themma wrote:Nije da hejtujem po Stefanu, ali....

Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o1_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o3_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o4_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o5_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o6_250
Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o7_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o8_r2_250

Damon The Savior

950Damon & Elena ♥ - Page 38 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Mar 2012, 9:48 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Starlight wrote:
Themma wrote:Nije da hejtujem po Stefanu, ali....

Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o1_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o3_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o4_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o5_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o6_250
Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o7_250Damon & Elena ♥ - Page 38 Tumblr_lxu8dxLsAW1qaqt70o8_r2_250

Damon The Savior
Damon je uvijek bio tu za nju kada je u problemu.

Damon & Elena ♥ - Page 38 DE-confession-3-damon-and-elena-29413801-500-281

Damon & Elena ♥ - Page 38 DE-confession-3-damon-and-elena-29413819-500-281

Damon & Elena ♥ - Page 38 DE-confession-3-damon-and-elena-29413840-500-281

Damon & Elena ♥ - Page 38 DE-confession-3-damon-and-elena-29413869-500-281

Sponsored content



Back to top  Message [Page 38 of 39]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum