Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Love of the Predator

+6
*TheCraziestOne*
Warrior Princess
Em (:
Katherine Pierce
daray
Rottie
10 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 4 of 7]

76Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Sun 28 Nov 2010, 1:06 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Kad ce novi chap? Smile

77Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Sun 28 Nov 2010, 8:56 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Uh za dan - dva imala sam problema sa kompom, sad mi je reinstaliran ceo sistem, pa dok ga malo ne obnovim i sredim, pa cu onda opet da se bacim na pisanje ;)))

http://twitter.com/DraganaKolakx3

78Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Mon 29 Nov 2010, 3:32 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Yeiiy ^^

http://horizoninblack.tumblr.com

79Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Mon 06 Dec 2010, 8:00 pm

*TheCraziestOne*

*TheCraziestOne*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

mnoooooooooooooooogooo mi se dja pricica i jedva cekam novi chap!^^
kad ce daljeeeee?Very Happy

80Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Sun 26 Dec 2010, 2:01 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ja se izvinjavam stvarno jer nisam toliko dugo postovala, evo sad cu opet redovno =D raspust je =D ako vam se svidi naravno =D i zelim da zahvalim svima koji su citali do sad i kojima se svidelo ili ako im se nije svidelo - sto su utrosili svoje vreme na moj rad. =D Fala puno =D Mnogo mi znaci svaki vas komentar =D

XIV CHAPPY





Angelus P.O.V.
“Mhhmmm…” Promrmljala sam protezuci se na krevetu. Pored mene se nalazilo nesto toplo pa sam se zbila uz to. Neko se nakasljao, otvorila sam oci. Bio je to Damon. “Oh, izvini…”
“Mislio sam da nikada neces ustati…” Rekao je posmatrajuci me, pocrvenela sam.
“Fala ti… Ne mozes da zamislis koliki je ono bio bol…” Prisetila sam se, svako vlakno mojih misica kao da se polako odvajalo, kao da sam gorela… Protresla sam glavu. “Koliko je sati?”
“Oko 8 ujutru…” Rekao je uzdignuvsi se na stranu i naslonivsi se na ruku.
“Spavala sam celu noc?” Rekoh u neverici.
“Spavala si celu nedelju.” Prevrnuo je ocima. “Sinoc sam zaspao ovde, ocekivao sam da se probudis vec jednom.”
“Izvini..” Opet je prevrnuo ocima, a zatim je poceo da se poigrava sa mojom kosom.
“Zasto nisi ustala odmah? Zar ne bi trebala da se brzo oporavljas?”
“Mlada sam, a i ljudska krv je u pitanju… To je kao tebi vrbena, samo ona mnogo duze ostaje u mom sistemu.” Sela sam, gledao me je u oci. “Gladna sam.”
“Ne ocekujes moju krv, zar ne?” Nakrivila sam glavu. “Ne…” Pruzila sam svoju ruku zauzvrat. Osmehnuo se. Kada smo zavrsili sa ispijanjem krvi osetila sam se mnogo bolje, ustala sam i protegnula se. Vampirska krv mi je davala ogromnu moc, kao i moja krv njemu. Videla sam moc, koja kao da je izbijala iz njega. “Elena bi trebala uskoro da dodje…” Promrmljao je.
“Dolazila je ovde?” Upitala sam pomalo srecno, izasli smo napolje.
“Visila je ovde svaki dan, rekao sam joj da ide malo svojoj kuci. Ona i Stefan… Toliki naboj emocija i romantike na jednom mestu.. Prosto mi dodje da-“ Prekinula sam ga.
“Povratis, znam na sta mislis.” Rekoh posmatrajuci okolinu, sela sam dole. Seo je do mene posmatrajuci me, pravila sam se da ne vidim da me proucava.
“Sta sada?” Upitao me je ocigledno ne mogavsi da sakrije svoju znatizelju.
“Sta sada?” Ponovila sam pitanje pogledavsi ga delimicno zbunjeno.
“Pa sada kada si Morpheus… Sta sada?”
“Pa predpostavljam da cu ziveti ovde ukoliko vam to ne smeta.”
“Koliko je to sigurno?”
“Apsolutno si siguran, osigurao si sebe time sto nisi pokusao da me ubijes.”
“Angie!” Cula sam vrisak I pogledavsi videla Elenu i Stefana. Nadljudskom brzinom potrcala sam ka Eleni ali Stefan je stao izmedju, pa sam udarila u njega. Zarezala sam.
“Skloni se Stefane.” Medjutim on me je samo gledao u oci. “Necu je povrediti.” Primetila sam da gleda ka Damonu, koji je polako dolazio.
“Nece joj nista Stefane.” Stefan se pomerio, zarezala sam na njega i zagrlila Elenu, koja je stajala izbezumljena.
“Oh, Angie! Zabrinula sam se jako!”
“U redu je Elena…” Rekla sam grleci je lagano. “Sta se desavalo dok sam spavala?”
Elena P.O.V.
Jaoj, mnogo toga Angie… Od toga da je Stefan imao problema sa ljudskom krvi, do toga da je ujak John dosao ovamo. Pomislih, sta reci na ovo pitanje, kada ima toliko toga da se odgovori?
“Uhh… Dosta toga, ali sad je sve reseno. Ujak John je dosao…” Rekoh gledajuci je, prolepsala se mnogo… Ali nekako delovala je i zastrasujuce, njene oci boje kestena delovale su blago, ali na ovu informaciju blago su potamnele. “Sta je bilo Angel?”
“Nista.” Rekla je medjutim njene oci bile su skoro crne. Odmakla se od mene ugrizavsi se za usnu. “Ja… Damone?” Rekla je i okrenula se ka njemu. Gledala je kroz njega, kako mi se cinilo, kao da ga nije videla.
“Sta se desilo?” Videla sam kako mu se zenice sire dok posmatra promene na licu od Angelus, Stefan je stao ispred mene, kako bi me zastitio. Damon je staio ruke na Ramonino lice, ona se okrenula i pogledala ka Stefanu i meni. Izvila je gornju usnu pokazujuci zube i zarezavsi na nas, oci su joj bile potpuno crne, nisam mogla da razaznam zenicu. Blago se povila, a Stefan me je polako gurao unazad, pokusavajuci da deluje smireno i neagresivno kako je ne bi nadrazio. Ali ja sam samo posmatrala njeno lice, njene crne oci, rumene obraze pod naletom krvi i izvijene usne koje su otkrivale zube dovoljno cvrste da pregrizu i celik, kao da nije nista. Damon joj je stavio ruku na koren kicme, gledajuci u Stefana sirom rasirenih ociju. Ramona se ispravila i oci su joj polako posvetljivale, dokle god je on drzao ruku na korenu njene kicme. Okrenula se ka Damonu i prosaptala nesto ispod daha. Stefan je izgleda to cuo, posto je odmah uzeo mene u ruke i poceo da trci. Brze nego sto sam uspela da registrujem gde se nalazim, cula sam skripu i shvatila da je upalio auto i da idemo nekud.
“Sta?” Pogledao me je u oci.
“Bice u redu, samo neces joj prilaziti bar jos 2 nedelje.”
“Ne razumem… Zasto se tako ponela? Sta sam rekla?”
“Ona… Nije rezala na tebe.” Tiho je rekao.

http://twitter.com/DraganaKolakx3

81Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Sun 26 Dec 2010, 2:15 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Na koga je rezala?
Ajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dalje ne drzi me u neizvjesnosti.
Mnogo mi se svida,Angelus ne toliko,ali Damon Very Happy

82Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Sun 26 Dec 2010, 2:31 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Pa procitaj opet =D Ako je njih 4 bilo ispred kuce? =D Sta mislis na koga? xD
Fala =DDD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

83Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Sun 26 Dec 2010, 4:32 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Stefana?Zašto bi na njega.Ispocetka sam mislila da je Katherine bila umjesto Elene xD
Je li Stefan?Na Damona nije,Elena je covjek.....
Nema na cemu,kada ces dalje?

84Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Sun 26 Dec 2010, 6:52 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Nema Katherine, dobro si zakljucila.. A zasto? E to cemo tek da vidimo =D

http://twitter.com/DraganaKolakx3

85Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Sun 26 Dec 2010, 7:20 pm

*TheCraziestOne*

*TheCraziestOne*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Zato sto je pio ljudsku krv?Very Happy xDD
Znam .. Lupam..xD
Medjutim,ali...Razz mozda sam upravu!JA SAM UVEK U PRAVU I TVOJ ODGOVOR N UVAZAVAM!xDD
Salim se naravno!Wink
Ovo je...Savrrrrrrrseno!dja mi se nacin na koji opisujes stvariii!^^

86Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Sun 26 Dec 2010, 9:44 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Hahahaha mooozda si u pravu =D videcemo, mada Elena to nije rekla na glas O.o o Boze na koliko stvari treba obratiti paznju Wink
Fala ti puno =D

http://twitter.com/DraganaKolakx3

87Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Thu 03 Feb 2011, 8:26 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Ovo je.. brutalno. D:
Svaka ti cast, stvarno.
Nadam se da nastavljas sa fikcijom?

http://littlejhunter.blogspot.com/

88Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Mon 07 Feb 2011, 4:07 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Fala ti =D
Nisam prestala, j pravim pauzu... Nesto mi ne dolazi inspiracija i sta god da napisem nije to to =/

http://twitter.com/DraganaKolakx3

89Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Mon 07 Feb 2011, 6:01 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Wow odusevljena sam ! Super pises!
Nadam se da ces brzo da "povratis" inspiraciju i napises novi Chappy! bravo

90Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Tue 08 Feb 2011, 6:10 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Fala =D Evo ga novi chappy nadam se da cu poceti da pisem malo cesce, al stvarno nista ne garantujem =) hvala sto citate =)

XV CHAPPY





“Rezala je na tebe?” Upitala sam zbunjeno, klimnuo je glavom gledajuci napred i jos jace nagazivsi gas. “Zasto?”
“Samo je rekla Damonu da je se klonim, da ne bi prekrsila zakletvu.”
“Kakvu zakletvu?” Ovo me je zacudilo. Hej pa to je moja mala sestrica!
“Da nece ubiti ni Damona ni mene.”
“Ne razumem, kako moze onda da ubije vas dvojicu? I zasto TI bezis od nje?”
“Ona nije obican covek Elena… Ona je Morpheus.”
“Ona je sta?” Ponovila sam, pokusavajuci da se setim te vrste stvorenja. Nikad cula.
“Ona se hrani vampirima, kao sto se mi hranimo ljudima.”
“Stefane, ona je moja sestra od tetke!” Rekoh uzurbano, kako, kada?
“I stvorenje koje moze da me ubije dok trepnem.”
“Majka mi je vampir, sestra mi je Mor-sta vec..”
“Morpeus.” Ispravio me je.
“Ma nije ni vazno! Ja… Bilo mi je cudno kad je Damon odveo da te spasi, ali mislila sam da je ona pretvorena u vampira a ne zelite da mi kazete… Ili tako nesto… Ali ovo…”
“Elena. Bice sve u redu. Samo postoji mogucnost da cemo morati da.. Pa, da je se resimo.”
“Kako to mislis? Ja… Ne. Ne mozes to da uradis Stefane!” Naglo je zakocio i pogledao me.
“Me shvatas Elena!” Bio je besan. “Ona je nesto sto ne moze da se obuzda, ona ne treba da postoji! Njoj je ubijanje strast, smisao zivota! Ona zivi od ubijanja!“ Pocela sam da se tresem blago, nisam zelela da se ovo desi, nisam zelela da je umesam u sve ovo. A sada ce da umre zbog mene?

Damon P.O.V.
“Zasto si rezala na njih Angelus?” Upitao sam je kad se napokon smirila, izgleda da je Stefa bio u pravu. Ne znam kako cemo je obuzdati... Uostalom svojoj svrsi je vec sluzila, vampiri su pobijeni.
“Izgleda da ovo ide brze nego sto sam mislila da ce ici.” Usli smo unutra i ona je sela na fotelju, odignuvsi noge. Stao sam ispred nje podigavsi obrve, cekajuci da nastavi. “Ja... Elena je rekla da je Stefan pio ljudski krv i-”
“Elena to nije rekla.” Rekao sam pokusavajuci da se setim, ali 100% sam siguran da nije rekla.
“Htela je da mi kaze, pomislila je...”
“Ti citas misli?” Nasmejla se slatko mom pitanju.
“Ne budi blesav. Mada delimicno si u pravu.” Spustila je noge dole, a zatim ustala i otisla do kuhinje, pratio sam je u stopu. “Ne mogu da citam sve tvoje misli, samo one upucene meni. Na primer – kada se nalazimo u nekoj skakljavoj situaciji i ti pomislis ‘Angelus kad namignem ti kreni na ovog levo, ja cu ovog desno.’ Ili tako nesto. Suprotno ne mogu da ti cujem misli. A i ovo vazi samo za osobe koje su povezane sa mnom na neki nacin.”
“Povezane kako?”
“Bilo kako, krvlju, nekom vezom…” Cujes li moje misli, Angelus? Upitao sam je mislima, osecajuci se jako glupo. Medjutim klimnula je glavom, sto me je iznenadilo. Ali, cime smo mi povezani? “Ti si me pretvorio u Morpheusa.”
“Naravno…” Promrmljao sam. Popila je vodu i krenula da izadje, ali sam je zaustavio.
“Ne brini, idem da prosetam. Priznajem izgubila sam kontrolu kada sam cula da je pio ljudsku krv, ali to je jace od mene. On je vampir ja Morpheus, on pije ljudsku krv, ja sam posle svega polu covek. Ali vidis da sam se kontrolisala. Prestao je da pije krv zar ne?” Klimnuo sam glavom. “Onda nemas problem.” Izasla je napolje, jos uvek sam mogao da cujem njen korak, ali bio je daleko. Otisao sam do biblioteke i poceo da trazim onu knjigu o Morpheusima. Nije mi dugo trebalo da je nadjem. Bila je prasnjava, uzeo sam je i pogledao meni. Prvo sto mi je zapalo za oko bilo je: Unistenje Morpheusa Medjutim zapazio sam i Krotitelj Otvorio sam tu stranu. Stranice su bile stare, a tekst ispisan mastilom. Poceo sam da citam.
Krotitelj

Krotitelj je stvorenje koje je tu da obuzda Morpheusa. Iako bi za njih najbolje bilo da su ljudi, jer Morpheusi ce poslednje ubiti coveka, oni su uglavnom vampiri ili vukodlaci, retko se desi da je krotitelj vestica. Znacenja njihovih imena, gotovo uvek su ‘krotitelj‘.
Dok su jos u ljudskom obliku oni odlaze kod svojih krotitelja, sami odlucuju da li ce im reci njihovu vaznost. Oni odlucuju kada ce prekinuti njihov ljudski zivot i pretvoriti ih u Morpheuse. Krotitelji su jedine osobe koje mogu potpuno da obuzdaju Morpheuse dodirom njihovog belega. Oni su ti koji najlakse mou ubiti Morpheusa.


“Damone.” Sklopio sam brzo knjigu i pogledao gore… Bonnie je stajala na vratima i sa ozbiljnim izrazom lica gledala ka meni.

http://twitter.com/DraganaKolakx3

91Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Tue 08 Feb 2011, 7:31 pm

*TheCraziestOne*

*TheCraziestOne*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Jaoj koliko me nervira Bonnie....>.<
Ali ok...Pa znaci DAMON je krotitelj?xDDD
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............A ja bila ubedjena da je Stefan...O.o
Eeeeee bila sam u pravuuuuuuu!xD
Sta sam ti rekla?TVOJ ODGOVOR SE NE UVAZAVA!!xDDD Razz
Zzm see..Razz
suuupeeerrr je Dado!Very Happy (mogu tako da te zovem?)
Kad pises dalej?Very Happy <3
Posto me prica UBIJA!Very Happy

92Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Wed 09 Feb 2011, 4:43 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

*TheCraziestOne* wrote:Jaoj koliko me nervira Bonnie....>.<
Ali ok...Pa znaci DAMON je krotitelj?xDDD
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............A ja bila ubedjena da je Stefan...O.o
Eeeeee bila sam u pravuuuuuuu!xD
Sta sam ti rekla?TVOJ ODGOVOR SE NE UVAZAVA!!xDDD Razz
Zzm see..Razz
suuupeeerrr je Dado!Very Happy (mogu tako da te zovem?)
Kad pises dalej?Very Happy <3
Posto me prica UBIJA!Very Happy
Moram malo i nju da umesam =D
Damon xD ocigledno xDDD
Jesi bila si u pravu totalno xD moj odgovor se ne vazi xDDD
Hahaha naravno =) kako god oces xD Ne znam probacu ovih dana, najkasnije za vikend =) Stvarno? =DDDDD jej xD raduje me da cujem =D

http://twitter.com/DraganaKolakx3

93Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Tue 15 Feb 2011, 10:10 am

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Malo kasnim, ali evo ga novi chapp =) Utisci?

XVI CHAPPY





“Bonnie.” Sklopio sam knjigu. Stajala je na vratima gledajuci me obazrivo. Ipak je usla i prisla mi.
“Stefan mi je poslao poruku… Da dodjem kod tebe, da nesto preti Eleni. Obajsnio mi je ukratko da to stvorenje nije ni vampir, ni vetica… Sta je?”
“Stvorenje, koje ce te se resiti, iskreno se nadam, ukoliko ne izadjes ovog momenta kroz vrata, kroz koja si usla nepozvana.” Osmehnuo sam se stisnutih usana, ustavsi i pokazavsi joj rukama prema izlazu. Sledeceg momenta imao sam osecaj kao da ce mi glava eksplodirati, kao da gori. Uhvatio sam se za glavu i zgrcio. “Dobro, prestani!” Uzviknuo sam, a ona mi je prisla i nadmeno se osmehnula, potom je bol prestao. Rastresao sam glavu levo desno, jos uvek osecajuci tup bol. “Vidi Bonnie, ne znam sta ti je Stefan rekao, ali ne planiram da ubijem Angelus.” Ukoliko je tacno ono sto sam procitao trebalo bi da sam ja njen krotitelj? Il sta god to znacilo, ali kako? Zasto nije rekla?
“Damone, ukoliko se ovde nalazi ista sto moze da naudi ili povredi ljude okolo, moja duznost je…” Prekinuo sam je, isao mi je na zivce njen govor.
“Bonnie, ona je pod kontrolom!” Prosiktao sam, bol u glavi je opet poceo.
“No, no!” Cuo sam glas I bol je prestao, ispred mene se nalazila Angelus. Izgledalo je kao da se Bonnie koncentrise na nju, ali Angelus se samo osmehivala njoj u lice. “Ne vredi Bonnie.”
“Sta si ti?” Primetio sam kako je uzmakla korak unazad svesna da njena magija ne deluje na Angelus.
“Nije ti prvi put da se nalazis sa nadljudski bicem zar ne? Ne brini i ja sam covek. U neku ruku.” Krenula je da kruzi oko Bonnie, sto se meni svidelo. “Koji je razlog tvog dolaska Bonnie?” Upitala je, dok se Bonnie okretala, tako da joj ne okrene ledja, ipak nijedan zvuk nije pustila. “Znas ja sam jos uvek Ramona… Elenina mladja sestra. Interesuje me kako bi je pogledala u oci, nakon sto si joj ubila mladju sestru?” Napravila je deciji izraz lica. “Njenu malu sestricu?” Podigla je glavu ponosno. “Necu ti nista, nema potrebe za tolikim strahom Bonnie. Ti si drugarica moje sestre, uostalom hranim se vampirima, ne ljudima. Ali bih te zamolila da se ne izivljavas nad Damonom. Jer njegova sposobnost saoobnavljanja nije brza koliko i moja i onda glava pocinje da me boli.” Pocela je da isteze vrat, medjutim njen bezbrizan izraz lica zamenio je grcevit. Pocela je da pravi grimase dok je stezala grlo. Pogledao sam u Bonnie koja je delovala koncentrisano, brzo sam je oborio na stranu i Ramona je udahnula ogromnu kolicinu vazduha.
“Davila te je?” Upitao sam zbunjen delimicno, nisam znao da i to moze.
“Ne… Zapalila je vatru u mom telu. Bukvalno sam gorela, moje grlo…” Rekla je masirajuci grlo u neverici gledajuci u Bonnie. Bonnie je ustala i neokrenuvsi ledja izasla napolje. Zalupio sam vrata za njom.
“Kako mrzim ovu malu vesticu!” Siktao sam.
“Nije toliko strasna.” Ramona je rekla gledajuci za njom i dalje trljajuci grlo. Ignorisao sam.
“Stefan je rekao da ces se sa Elenom naci za Dan osnivaca.”
“Dan cega?”
“Osnivaca. To je za nedelju dana…”
“A sta cemo mi da radimo do tada?”
“Pa sa obzirom da Stefan i Elena nisu ovde, mislim da je prilicno dosadno. Ici cemo malo u provod okolo.” Osmehnula se i zagrlila me, zatim se okrenula i krenula gore. “Cekaj, ne odmah…”
“Zasto?” Vratila se zbunjena. “Ja volim da putujem.”
“Ima li nesto sto mi nisi rekla… Kao Angelus, ne kao Ramona? I zasto bi tebe bolela glava dok je ona meni przila nerve?” Upitao sam, zaustavila se uzbiljivsi se. Krotitelj ima veze sa tim? Tad joj je osmeh prosarao licem.
“Kada si shvatio?”
“Kad sam procitao nesto o njima. Zasto mi nisi rekla?”
“Bez uvrede Damone, ali nakon sto mi je Kat rekla za tebe, malo sam proucavala o tebi. I…” Stavila mi je ruku na rame, napravivsi neku snuzdenu facu. “Ego ti je i vise nego dovoljno veliki i bez toga.” Odmahnula je glavom kao da mi je upravo saopstila da mi je neko drag umro, mada sumnjam da bi to izazvalo toliku zalost. Najbrze sto sam mogao nasao sam se iza njenih ledja otkrivsi joj vrat.
“Kada ti pricam o tome kako cu da te ubijem, da te mucim… Da ti pijem krv - iskoristim pa bacim, a ti se ne odupires.” Teho sam pricao dok sam disao u njen vrat. “Mislim da je to dovoljan razlog da ego skoci svakom vampiru.” Okrenuo sam je ka sebi. “Ali gresis, ja nisam zato egoistican.” Gledala je u moje oci potpuno pitomo dok sam pricao. “Ja sam jednostavno…” Napravio sam malu pauzu posmatrajuci njeno lice, svaku crtu lica, svaku poru… Njene oci, cokoladne, gledale su ka meni, dok je zenica bila skroz prosirena. “Najbolji, Angelus.” Stavio sam joj ruku na vrat, palcem podignuvsi joj bradu. “I to je nesto cemu ne mozes da se odupres… Zar ne?” Poslusno je klimnula glavom i dalje me gledajuci zaneseno.
“Damone...” Drhtavo je rekla, ali sam joj stavio prst preko usni utisavsi je.
“Shhh… Ne govori. Slusaj i bori se sa sobom. Bori se sa zeljama, sa nagonima, sa razumom.” Ali njen pogled mi je govorio da se ne moze izboriti. “Mozda sada vidis zasto imam toliki ego?” Osmehnuo sam se, a onda je usledilo nesto sto nisam ocekivao.

http://twitter.com/DraganaKolakx3

94Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Tue 15 Feb 2011, 7:54 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Napokon nastavak,super je.Volim kako pišeš Smile

95Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Tue 15 Feb 2011, 9:04 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

hvala =DDD kritikujte slobodno =D tako dobijem inspiraciju xDDD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

96Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Wed 16 Feb 2011, 11:21 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Nemam ni jednu kritiku koju bi ti uputila,stvarno je savršeno!!
Imaš veliku maštu,što je super,za priču i fanfikcije.

97Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Wed 16 Feb 2011, 12:04 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Hvala jer komentari i vase misljenje mi znace =D probacu sad za vikend da napisem, ako ne i pre Wink)))

http://twitter.com/DraganaKolakx3

98Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Thu 17 Feb 2011, 7:19 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Sve vise i vise mi se svidja. ^-^
Jedna od najboljih fikcija koje sam procitala definitivno.
Jedva cekam sledeci chapp. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

99Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Thu 17 Feb 2011, 7:37 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Joj fala!!! Fala vam puno =DDDDDDDDDDDDDD Nemate pojma koliko me usreci kad procitam da vam se svidja =DDDDDDDD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

100Love of the Predator - Page 4 Empty Re: Love of the Predator Thu 17 Feb 2011, 8:47 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Nema na cemu, uvek. 355
Kada ce novi chapp?^^

http://littlejhunter.blogspot.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum