Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Love of the Predator

+6
*TheCraziestOne*
Warrior Princess
Em (:
Katherine Pierce
daray
Rottie
10 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 6 of 7]

126Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Tue 01 Mar 2011, 5:24 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

:O
Dakle, ona i Kat ipak nesto spremaju? Bice zestoko. Very Happy
Totalno navijam za nju i Damona i nadam se da ce tu biti necega <3

http://littlejhunter.blogspot.com/

127Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Tue 01 Mar 2011, 7:14 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

=DDD

Pa morala sam malo da zakomplikujem malo, da bude interesantnije, da dodje akcija na red =D ipak sestre su Wink

Sta se tice odnosa nje i Damona, to cu jos malo da zakomplikujem =333

http://twitter.com/DraganaKolakx3

128Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Wed 02 Mar 2011, 11:23 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

I like it.
Znaci Angelus nije dobra,ili jeste?Sada ne razumijem baš najbolje,ali je zainteresovana za Damona Smile
Navijam za njih dvoje,a Stefan i Katherine također Smile

129Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Wed 02 Mar 2011, 12:01 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Katherine Pierce wrote:I like it.
Znaci Angelus nije dobra,ili jeste?Sada ne razumijem baš najbolje,ali je zainteresovana za Damona Smile
Navijam za njih dvoje,a Stefan i Katherine također Smile

Fala =DDD

To da li je dobra ili nije necu reci, jer me zanima vas stav o onome sto radi =))) (videce se kroy dalje chappyje)
Videcemo, ljbavni zivot nikada nije bio lak Wink))

Hvala sto citas ;3

http://twitter.com/DraganaKolakx3

130Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Wed 02 Mar 2011, 12:50 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Extra Very Happy ^^

131Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Wed 02 Mar 2011, 6:35 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Hvala ti puno =DDD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

132Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Thu 03 Mar 2011, 6:56 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Da promenimo malo atmosferu =P Hope you like it =3
U sl chappy ide jedan flashback Wink Ramonino secanje.

XXI CHAPPY





“Damone, nije ono sto mislis…” Krenula sam da se izvadim.
“Sta se dogodilo sa tvojom odecom?” Podigao je obrvu. "Vrlo providno, moram reci."

“O cemu pricas?” Upitala sam skroz zbunjena.
“Ajde, znam da si bila sa onim klincem.” Vilica mi je pala dole od olaksanja. Manje od delica sekunde trebalo mu je da se stvori pored mene. Pomirisao je. “Muski sampon? Muska odeca?”
“Dobro, bila sam kod Rua.” Priznala sam sa olakanjem, sto nije osetio njen miris.
“Klinac je premasio moja ocekivanja priznajem.” Rekao je gledajuci u mene.
“Sta?” Tad sam shvatila na sta misli. “Ne, ne, ne! Ru mi je najbolji drug.” Ignorisao je.
“A mislio sam da su mu fore bas glupe.” Posmatrao me je razmisljajuci i govoreci vise sebi nego meni.
“Halo? Nije to sto-” I dalje je odrzavao svoj monolog, dok sam ja bespomocno pokusavala da objasnim.

“Mada ko zna, sta kod koga prolazi. Mozda kod tebe bas to-” Prisla sam i lupila mu samar. “Moras da prestanes da delis samare.” Protrljao je obraz gledajuci ka meni.
“Znas… Dobila sam ideju.” Rekla sam detinjasto se priblizivsi.

“Da?” Upitao je pogledavisi ka meni, zacudjen mojom prmenom rapolozenja.

“Htela bih da odemo na jedno mesto.” Tiho i zagonetno, pokusala sam da ga zainteresujem.
“Kao na primer...” Poceo je, ocekujuci odgovor.

“To je tajno mesto. Pa mislila sam ovih par dana, do Dana Osnivaca da odemo tamo, da kampujemo.”
“Kampujemo?” Prisao je, primakavi me jos vise vratima.
“Mhm…” Klimnula sam glavom. Posmatrala sam njegove zenice kako saraju mojim licem. Plavo-srebrne oci koncentrisale su se na moje, fiksirajuci ih. “Da ne bude dosadno.” Promrmljala sam, pomalo smuceno. Setila sam se Katarine, moram se osvestiti, ali tesko je... Njegov dah, pogled koji fiksira, blizina... Srce mi je brze udaralo, na tren kada bi osetila njegov dah, ukocila bih se i srce bi poskocilo, a onda bi krenulo da lupa nenormalnom brzinom.
“Znas, moze i ovde da bude interesantno.” Govorio je tiho, opcinjujuce, skoro ne pomerajuci usne. Sklonio mi je kosu sa sa lica, pomerivsi je nazad tako da mi otkrije vrat. Nezno je presao prstima preko njega. Mogla sam da osetim njegov dah, dok je pricao opcinjavajuci me. “Nije kampovanje potrebno.” Sada sam se nalazila skroz uz vrata gledajuci u njegove oci kako me fiksiraju na mestu. Nikada se nisam osecala manjom, a ni vise pod njegovim uticajem.



Damon P.O.V.
Posmatrao sam njene tople obraze, koji su bili crveni od naleta krvi. Donja usna joj je drhtala, dok me je posmatrala, nije se usudjivala da pogleda igde drugde, sem u moje oci. Ako vec igra neku igru u kojoj se i ja nalazim, onda imam pravo da uzivam. Uhvatio sam joj zglobove ruku, podigavi ih iznad njene glave. Video sam u njenim ocima istu zelju, ali izgledalo je i kao da se bori.
“Damone, ne bi trebalo. Ima mnogo razloga, uostalom ti si vampir, a ja mopheus, ti si kro-” Jedini nacin na koji sam mogao da pomislim, da je ucutkam bio je poljubac. Na moje iznenadjenje uzvratila je istom merom cak i vatrenije. Iznenadilo me je kada je krenula da uzvraca poljubac nazad, nisam ocekivao, ali sam se negde duboko u sebi i... nadao? Ali to nije vazno, nisam imao vremena da razmisljam, imao dam vremena samo za nju. Krenula je da se nadmece sa mnom, pribivsi se uz mene, ona me je okrenula tako da sam sada ja bio uz vrata, mogao sam da osetim da se smesi. Uhvatio sam je za struk odigavsi je od zemlje, rukama me je obgrlila. Zajedno kretali smo se po kuci, nesvesno ruseci stvari okolo. U trenutku ona bi preuzela autoritet, onda bih ja vodio. Ali strast, pozuda, zelja nisu popustali. Telefon je poceo da zvoni, ali ona ga je samo uzela iz mog dzepa i smrskala medju svojim rukama. Svidelo mi se to sto je umela da uziva i sto nije znala granicu. Natavio sam jos grublje, dok smo se sve vise vrteli okolo, zanemario sam zvukove lomljave.



~~~Za to vreme~~~



Elena P.O.V.
"Ne javlja se." Rekao je posmatrajuci u telefon, pokusavao je opet da pozove. "Nedostupno, iskljucio je telefon." Besneo je.
"Sigurno su u redu, Stefane. Ramona ga ne bi povredila." Rekla sam, uhvativsi se za glavu. Stefan je sada zvao nju.
"Zvoni." Rekao je cupkajuci nogom iscekujuci. Frknuo je besno gledajuci u telefon. "I ona mi je odbila poziv."
"Da im se oboma nije nesto desilo?" Upitala sam sad vec delimicno uznemirena. Stefan je sada napravio sigurnu facu, ali znala sam da to radi samo da bi me opustio. Ni on nije bio siguran.
"Ne brini Elena, znaju da se staraju o sebi." Stefan me je nezno zagrlio i poljubio, pokusavajuci da me utesi. "Siguran sam da joj Damon pomaze oko kontrole." Uzela sam telefon i pocela da kuckam poruku.
"Valjda si u pravu, ipak poslacu nekog da proveri."



~~~Nazad Slavatore kuci~~~



Ru P.O.V.

Stigla mi je poruka od Elene, da odem do imanja vampira i proverim zato se Angie ne javlja. Nije mi trebalo dugo da se nadjem tamo, ali kada sam se nasao u blizini mogao sam jasno da cujem zvuke lomljave i rusenja. Nisam mario za to da li ce Damon saznati vise za to da nisam covek, uleteo sam unutra. Valjda nije izgbila kontrolu.

"Angie!?" Dreknuo sam, ali kada sam usao u kucu shvatio sam da sam pogresio. Gledao sam okolo, kuca je bila u opstem haosu, a Angie i Damon su pripojeni jedno uz drugo vrteli se po kuci, ocigledno nesvesni nereda koji su napravili. Ocigledno je izgubila kontrolu, ali.. ne onu za koju sam se bojao. Nesto me je brobolo iznutra dok sam ih posmatrao, bio je to cudan osecaj. Oboje su stali i pogledali me. Damon je promenio facu prikazavsi svoju vampirsku stranu i krenuo je na mene, ali sam ga zaustavio.
"St-" Krenuo je, ali sam ga odgurnuo od sebe. Angie je pocrvenela, dosavsi do mene.
"Sta ti trazis ovde?" Upitala je, otezano disuci.

"Izvini sto te prekidam u svom..." Pokusao sam rukom da je podstaknem da mi da odgovor al posto nije, nastavio sam. "...sta god da je bilo." Rekao sam, a Damon se priblizio. "Ne okusavaj Damone, nisam ni vampir ni morpheus, stariji sam od tebe 3 milenijuma, ni Angie ne moze da me ubije, tako da ne mozes ni ti." Rekao sam i dalje gledajuci u Angie.
"Sta si ti?" Ubacio se, ali ja sam i dalje posmtrao Angie. Kao do juce da si bila mala i... Pa mala! I sad dodjem ovde i vidim te kako pravis haos vatajuci vampira? Okrenula se okolo. Elena je rekla da se nisi javila...
"O Boze..." Promrmljala je gledajuci okolo.


Angelus P.O.V.
Posmatrala sam haos oko sebe posramljeno, totalno sam izgubila kontrolu. A ni Damon mi nije pomogao da se kontrolisem. Bilo je samo kao eksplozija. Izgledao je ponosno na sebe, pomalo argantno, dok je gledao prema Ruu, ipak primetila sam i delimicnu nelagodu na njegovom licu. Navikao je da bude najjaci, da ima sve konce u ruci, a sada se nalazi sa dva potpuno drugacija i mocnija stvorenja pored sebe. "Damone, Ru je na nasoj trani, radi protiv Katherine." Promrmljala sam. "On nije pretnja." Rekla sam osecajuci Ruov besan pogled na sebi. Za mene nikada nije bio pretnja, ali je voleo kada drugi strepe od njega. Damon je klimnuo glavom posmatrajuci i dalje sa nelagodom.
"Dakle nije drug iz odeljenja."
"Ne." Promrmljala sam, odvukavsi Rua u stranu. Pogledala sam ga polu besno polu upitno. Rekao sam ti da je Elena brinula. Uostalom Katarina je u pravu, bice ti teze ako buds nesto osecala prema njima Angie. Znam da ti je Damon krotitelj ali moras da se obuzdas, posle svega nece nam korisiti, ako ti neces moci da ga zrtvujes. Znala sam da je u pravu, ali jednostavno nisam mogla sa tim da se pomirim. Znam na sta mislis, ali ne postoji drugi nacin, izuzev ukoliko ne zelis da ubijemo Katarinu. Odmahnula sam glavom. Mora da postoji drugi nacin. Zagrlio me je uz sebe i poljubio mi teme protrljajuci mi rukom ledja, znao je da se tako osecam najsigurnije. Ali sada nisam bila sigurna, opet sam strepela, ta nervoza kidala mi je stomak. "Damone, ja... Moram na cas sa Ruom da odem. Ja doci cu kasnije." Rekla sam, a on me je gledao zbunjeno. Prisla sam mu zagrlivsi ga. "Nemoj da brines, ima jedan problemcic koji moram da resim." Poljubila sam ga nezno, dugo... Bio je zbunjen mojom neznoscu, on nije po prirodi nezan. Okrenula sam se i izasla sa Ruom.



~~~Kod Rua kuci~~~



Ru P.O.V.
"Sta je ono bilo?" Upitao je gledajuci ka meni unezvereno.
"Ja... Izgubila sam kotrolu na tren i..." Mogla sam da osetim kako crvenim.
"Angie, kad si se upetljala vec sa Katarinom, resicemo ovo i posle ce sve biti u redu." Rekao je nezno, gledajuci me sa simpatijom. Nikada nije mogao da odoli mom nespretnom crvenilu.
"Sta cu reci sad Damonu?"
"Prijatelji." Promrmljao je nekako tesko.
"Da..." Rekla sam pomalo odsutno. Nisam smela da dopustim da se ovo desi. Nisam smela da se vezem za Damona. Bolela je sama pomisao.
"O njemu razmisljas?" Upitao je pomalo agresivno Ru. Klimnula sam glavom. Udario je rukom besno u zid pored probivsi ga. Sklonila sam se u stranu, gledajuci zapanjeno. Nikada nisam videla Rua agresivnog u mojoj blizini. "Cuvao sam te Angie, brinuo o tebi, voleo te." Srusio je zid, knedla u grlu mi je zastala dok sam posmatrala. "I zato kao tvoj pravi prijatelj, koji te voli smatram da ne mogu da dopustim ovako nesto. Lavada nece jos doci, ali i ona bi ovo ucinila kao i ja. Terati te da patis... Zavolela si ga Angie, vidim to. Ne znas koliko boli propala ljubav, a to nece doziveti. Ne zbog najsamozivijeg stvora koji je ikad postojao!"

"Ru, ja..." Faca mu se promenila. Oci su mu bile skroz crne, zajedno sa beonjacama, vilica mu je dobila cvrsci oblik lica, a kad je progovorio videla sam ogromne ocnjake. "Ne, Ru!" Dreknula sam, bio je u fazi promene.
"Ubicu Katarinu, Ramona."

http://twitter.com/DraganaKolakx3

133Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Thu 03 Mar 2011, 7:22 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

:OOOO

Vau.. ali VAU! Predobro, znaci odusevila si me.
Deo sa Damonom je.. AAAAA *___________* j**o te. :O
Pozuri sa nastavkom. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

134Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Thu 03 Mar 2011, 7:33 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Little J wrote::OOOO

Vau.. ali VAU! Predobro, znaci odusevila si me.
Deo sa Damonom je.. AAAAA *___________* j**o te. :O
Pozuri sa nastavkom. Very Happy

Aaa faaalaaaaa <3 <3 <3 *puno mi srce* Fala ti puno <3
Bojala sam se da li je dovoljno dobro =3 drago mi je sto vidim dajeste =D
Fala ti opet puno na takvoj reakciji, nemas pojma koliko sam sad srecna =DDDD

Nastavak ako ne sutra onda prekosutra obecavam Wink

http://twitter.com/DraganaKolakx3

135Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Thu 03 Mar 2011, 7:56 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Rottie wrote:
Little J wrote::OOOO

Vau.. ali VAU! Predobro, znaci odusevila si me.
Deo sa Damonom je.. AAAAA *___________* j**o te. :O
Pozuri sa nastavkom. Very Happy

Aaa faaalaaaaa <3 <3 <3 *puno mi srce* Fala ti puno <3
Bojala sam se da li je dovoljno dobro =3 drago mi je sto vidim dajeste =D
Fala ti opet puno na takvoj reakciji, nemas pojma koliko sam sad srecna =DDDD

Nastavak ako ne sutra onda prekosutra obecavam Wink

Nema na cemu, stvarno. <3
Naravno da je dobro! Odlicno je!
Opisi su preeeeeeedobri. Very Happy

Super.^^

http://littlejhunter.blogspot.com/

136Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Thu 03 Mar 2011, 8:00 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Little J wrote:
Rottie wrote:
Little J wrote::OOOO

Vau.. ali VAU! Predobro, znaci odusevila si me.
Deo sa Damonom je.. AAAAA *___________* j**o te. :O
Pozuri sa nastavkom. Very Happy

Aaa faaalaaaaa <3 <3 <3 *puno mi srce* Fala ti puno <3
Bojala sam se da li je dovoljno dobro =3 drago mi je sto vidim dajeste =D
Fala ti opet puno na takvoj reakciji, nemas pojma koliko sam sad srecna =DDDD

Nastavak ako ne sutra onda prekosutra obecavam Wink

Nema na cemu, stvarno. <3
Naravno da je dobro! Odlicno je!
Opisi su preeeeeeedobri. Very Happy

Super.^^
Jaoj sad sam dobila inspiraciju da pisem dalje xD utra onda postavljam sledeci chapp, sad se zahuktava =D
Fala ti puno, pa bar ti razumes koliko znace komentari =)

http://twitter.com/DraganaKolakx3

137Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Fri 04 Mar 2011, 4:15 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Haha, lepo. Very Happy
Cekam <3

http://littlejhunter.blogspot.com/

138Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Fri 04 Mar 2011, 6:28 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

PReeeeeeeeee pre je nastavak.Najbolji do sada.
Opisi su presuper,i ja sam dobila inspiraciju za pisanje.
WAuuuu,očekujem nastavak uskoro.

139Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Fri 04 Mar 2011, 7:24 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Videcu ako stignem veceras da zavrsim, postavicu ga. Wink))

Katherine Pierce wrote:PReeeeeeeeee pre je nastavak.Najbolji do sada.
Opisi su presuper,i ja sam dobila inspiraciju za pisanje.
WAuuuu,očekujem nastavak uskoro.
Fala ti puno, puno, puno!!! =DDDDDDDDDDD
Drago mi je sto ti je pomoglo oko inspiracije Wink))

http://twitter.com/DraganaKolakx3

140Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Fri 04 Mar 2011, 9:51 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Znam da je ovaj chapp dosta kratak u odnosu na onaj prosli ali stvarno nisam imala vremena =333 ovaj chapp mi vise koristi jer se u njemu nalazi par desavanja koja ce mi sluziti za kasnije Wink))


XXII CHAPPY





~~~~~~~~~~~~FLASHBACK~~~~~~~~~~~~

Bila je noc, pokusavala sam da se orjentisem kuda da krenem da bih nasla Katherine. Slusala sam Rasa kako tesko dise, mogla sam pod prstima da osetim kako mu drhte misici. Nisam imala vise vode tako da pauze nisu dolazile u obzir. Hladan vetar mi je sibao lice, dok smo jurili seoskim puticem, kroz sumarak. Pocela sam blago da se klatim, otresla sam glavom i jos cvrsce se pripila uz Rasa. Okolina je pocela da se okrece, zazmurila sam.

Otvorila sam oci, zgrcivsi ruke, pokusavajuci da cvrsce uhvatim uzde, ali tek tada sam shvatila da lezim. Podigla sam se gledajuci okolo.
"Polako, ne zelimo da se opet onesvestis." Trgla sam se gledajuci ka decku koji se nalazio do mene. Bio je ogroman, a cvrsti misici ocrtavali su se kroz majcu. Crna kosa od nekoliko santimetara isla je u svim smerovima. Crne oci, gledale su ka meni zabrinuto.
"Gde je Ras?" Upitala sam zbunjeno. "Gde sam ja? Ko si ti?"
"Shh, shh, shh!" Rekao je prisavsi mi. U rukama je drzao neku posudu sa necim smrdljivim. Pomolila sam se Bogu u sebi da ne moram da jedem, sta god da je to. "Ras je u stali sa Lavadom. Ja sam Ru. Nasli smo te onesvescenu u blizini." Podigla sam se lagano, pogledavsi svoju odecu, na moje cudo vise nisam bila u svojoj pocepanoj odeci nego u nekoj beloj spavacici. Pogledala sam u Rua, kad mi je pala vilica. Udarila sam ga pesnicom u nos, slomivsi ga, usput povredivsi ruku. Uhvatio se za nos gledajuci me, a onda je izgleda shvatio, posto sam se sklupcala. "Nisam te ja presvukao, Lavada je." Rekao je namestajuci nos.

"Izvini." Promrmljala sam, priblizivsi mu se. "Slomljen je?"
"Nije." Rekao je pomerivsi ruku i pokazavsi mi krvav nos, ali savrseno ispravan. Ali mogla bih se zakleti da sam ga polomila! "Tvoja ruka, povredila si je."
"Nije nista." Tiho sam prosaptala, navikla sam na povrede. Priblizio mi se i uzeo moju ruku u svoju. Bila je duplo veca, razvijena i gruba. I on je bio vest sa oruzjem. Pogledala sam ga, uzvratio mi je pogled.
"Angelus." Cula sam nezan glas, okrenula sam se i videla plavu devojku kako mi prilazi. Vise je klizila nego sto je hodala, previse elegantna. Njena svetlo plava kosa spustala se u talasima preko njenih ramena, njene sive oci bile su zapanjujuce, drevne prelepe, obrazi deciji, sa jamicama dok se osmehivala gledajuci me, mali prcast nosic... Sve je to doprinosilo tome da deluje kao malo nezasticeno bice. Ru se odmaknuo od mene, kad je ona prisla. Stavila mi je ruku na slepoocnicu, glava mi je na tren zabolela. Setila sam se svih svojih uspomena u trenutku. Pustila me je. "Ides kod Katherine... Onda treba da predjes jos jedan test."

~~~~~~~~~~~~FLASHBACK END~~~~~~~~~~~~

"Ne Ru! Ona je moja sestra, ne mozes da je povredis!" Zaletela sam se na njega, medjutim samo sam se odbila od njega. Nije bio svoj, njegov pogled odavao je mrznju i bes, misici su mu bili napeti, ocekivala sam samo da popucaju.
"Angelus, odmakni se." Glas mu je bio dubok i hrapav. Drevan zapovednicki, nisam razmisljala pomerila sam se u stranu. Morala sam da slusam. Odmahivala sam glavom, gledajuci u njega sa strahopostovanjem. Polako sam pocinjala da shvatam zasto su svi strepeli od njega. Vrata su se otvorila i on je izasao, praveci haos oko sebe. Nenormalna kolicina energije odjednom je napustila ovo mesto zajedno sa njim. Al ja nisam mogla da ga pratim stajala sam tamo i gledala ka vratima. Tada sam cula da se vraca, to me je zbunilo, cula sam jos jedne korake. Ulazio je unazad, glave visoko podignuta.. Ispred njega nalazila se sitna plava devojka, koja je isla lagano, ali odlucno napred sateravsi ga u cosak.
"Lavada!" Tiho sam promrmljala, prisla je Ruu skroz i ruku mu stavila na grlo. Crnilo njegovih ociju se povuklo, beonjace su opet bile bele, a njegov pogled normalan, pomalo osamucen. Pritrcala sam i uhvatila Rua pre nego sto padne, a potom sam zagrlila Lavadu.
"Angelus, vidim postala si morpheus." Rekla je zagrlivsi me nazad. Klimnula sam glavom. "Koliko jos dana imamo?"
"Jos dva."

~~~Salvatore imanje~~~

Damon P.O.V.
"Stefane otkud vi?" Upitao sam iznenadjen njihovim dolaskom.
"Damone sta se ovde desilo?" Upitao je uznemiren, Elena je usla odmah iza njega sa uzasnutim izrazom lica.
"Angie!" Uzviknula je, prevrnuo sam ocima.
"Dobro je..." Stvarno je bio haos.
"Sta se desilo Damone?" Upitala me je ozbiljno. Otvorio sam usta pa sam ih zatvorio. Kako ovo napraviti dovoljno interesantnim?
"Dosla je od druga. I..." Govorio sam 'zamisljen' pokusavajuci da im zadrzim paznju jos vise. "Nalazila se u toj sirokoj trenerci, sa tako razbarusenom kosom. Mmmm..." Promrmljao sam zazmurevsi. "Prisao sam joj i pribio je uz zid..." Zacutao sam i dalje zmureci.
"I?" Elena je upitala, mogao sam da cujem njeno srce kako ubrzano lupa.
"Izgubili smo kontrolu." Rekao sam tonom koji se moze cuti na vecernjim novostima. Puko iznosenje cinjenica. Krenula je ka meni podigavsi ruku da me osamari. Manje od sekunde trebalo mi je da se sklonim. "Stvarno ste nemoguce... Obe."
"Damone." Stefan se uhvatio za glavu, dok je Elena pokusavala da me udari. "Ona je mala! Ti bezozirni, neizivljeni, monst-"

"Elena?" Cuo sam Ramonin glas, okrenuo sam se ka njoj. "Sta se desava?"
"Damon mi je upravo ispricao kako je nastao ovaj haos." Okrenula se i napravila iznenadjenom.
"Stvarno je haos ovde... Sta se desilo?" Vilica mi je gotovo pala. Pitanje je bilo upuceno meni.
"Ne znas?" Upitao sam podignuvsi obrve.
"Kad sam otisla kod Rua, ovde je sve bilo sredjeno." Zagrlila je Elenu. ""Nedostajala si mi."
"Toliko sam se brinula!" Elena joj je uzvratila zagrljaj. "Damon je rekao da ste, pa... izgubili kontrolu i ja."
"Sta?" Ramona me je pogledala. "O cemu ti pricas? Vezbali smo i ja sam otisla kod Rua. Ne znam kako je nastao ovaj haos." Zasto krijes? postavio sam joj prosto pitanje u glavi. "Sta?" Ne mozes da se ponasas kao da se nije desilo Angelus. "Ne znam na sta mislis."
"Pusti da ti pokazem." Pre nego sto je stigla uopste da shvati sta se desava, nasao sam se pored nje poljivsi je. "Sad znas na sta mislim." Odmakla se od mene.
"Damone ne kvari prijateljstvo koje imamo." Rekla je cudnim glasom. "Ovo ne moze da se desi, zao mi je." Glas joj je bio visi nego inace, nekako na ivici pucanja. Okrenula se i izasla napolje pre nego sto sam shvatio sta se desava.
"Ramona!" Elena je viknula za njom. "Stoko!" Prezrivo mi je dobacila pre nego sto je otrcala za njim.

"Ne pitaj!" Rekao sam, kada je Stefan otvorio usta nesto da me upita. Sklupio ih je zajedno sa mnom gledajuci ka vratima. "Zasto komplikuju?" Pogledao me je i samo je odmahnuo glavom.

Elena P.O.V.
Nalazila sam se u sumi, pokusavajuci da je dozovem. Tada sam je primetila kako cuci uz jedno drvo naslonjena. Pogledala me je sa osmehom.
"Kat ti si?" Zaustavila sam se, gledajuci je zbunjeno.
"Ja sam Elena." Rekla sam, sklopila je oci.
"Izvini zbunjena sam." Masirala je slepoocnice.
"Kako ti poznajes Kat?" Sela sam do nje. "I zasto bi uopste pomislila da se ona ovde nalazi?"
"Elena trenutno mi nije dobro... Ne razmisljam najsvesnije, dugo sam poznavala Katherine." Zastala sam.
"Kako?" Ona je znala, ali mislila sam pre nego sto je dosla da nije znala za vampire! Niti bilo sta takvo.
"Duga prica Elena." Zagledala se u moje oci.
"Reci Ram?"
"Sacekaj moram da se koncentrisem." Proslo je nekoliko trenutaka. Kada se njen izgled promenio, ispred mene se vise nije nalazila Ramona, vec... Osoba koja je izgledala potpuno isto kao i ja...
"Katherine!?"

http://twitter.com/DraganaKolakx3

141Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Sat 05 Mar 2011, 9:54 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

AAaaa no comment.Kako se Katherne pretvara u Ramonu,ili obrnuto??
Zbunjena sam xd
Super je nastavak,ali malo zbunjujući.

142Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Sat 05 Mar 2011, 9:59 am

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Fala =DDDD
Magija cini cuda ;DDD
Ko se u koga pretvara xD e to ne mogu jos da ti kazem =PPPP

http://twitter.com/DraganaKolakx3

143Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Sat 05 Mar 2011, 10:02 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Nema na čemu.
Dobro je,volim magiju Wink
Kada ćeš napisati nastavak(znam da sam dosadna),ali je ovo jedna od rijetkih priča na koje sam se navukla xd

144Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Sat 05 Mar 2011, 10:18 am

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ma nisi dosadna pobogu =D verovatno veceras Wink)) Razmisljam da ubrzam malo =D mali akciju da ubacim Wink
fala sto citas =DDDD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

145Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Sat 05 Mar 2011, 1:24 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Obozavam ovu fikciju. <3 Prepuna je raspleta i zapleta i stvarno mi se svidja. Very Happy
Nacin na koji opisujes..uuu.. *_* kao da sam tamo Very Happy
I ovo na kraju.. Juuu.. Znala sam da ce biti neka fora sa magijom, ili da su Angelus naterali na nesto, ali da je to Kath? Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

146Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Sat 05 Mar 2011, 2:01 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Little J wrote:Obozavam ovu fikciju. <3 Prepuna je raspleta i zapleta i stvarno mi se svidja. Very Happy
Nacin na koji opisujes..uuu.. *_* kao da sam tamo Very Happy
I ovo na kraju.. Juuu.. Znala sam da ce biti neka fora sa magijom, ili da su Angelus naterali na nesto, ali da je to Kath? Very Happy
Fala ti punooo <3
Trudim se =DDD rasplet - zaplet je moj omiljeni stil Wink a mislim da je tako interesantno Wink))
A ako mozete da se uzivite u pricu, to je onda pun pogodak za mene <3 fala puno
Ne mgou reci ko je =D nek bude neizvesno do veceras =D Mozda je i neko treci Wink))

http://twitter.com/DraganaKolakx3

147Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Sun 06 Mar 2011, 12:43 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

I kada ce chapp? Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

148Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Mon 07 Mar 2011, 8:05 am

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

E ja se izvinjavam, al komp me zeza cas ga imam, cas nemam.. Sad sam dosla samo da kazem veceras postavljam, sad odo da ucim za kont =////

http://twitter.com/DraganaKolakx3

149Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Mon 07 Mar 2011, 9:04 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Verovatno ce biti jos samo 2 chappyja do kraja I dela ove fan fikcije =DDD U sledecem chappyju bice taj 'obred' da ga nozovemo Wink
Interesuju me vasi utisci i vase pretpostavke =3 Ne stediteovaj put =D Uskoro ce kraj verovartno Wink


XXIII CHAPPY




Damon P.O.V.

"Zadrzale su se." Promrmljao sam gledajuci ka Stefanu, koji je citao knjigu o morpheusima. "Potrebna su nam jos tri bica da bismo je ubili Stefane."
"Koja tri bica?" Upitao je podigavsi pogled zbunjen.
"Potreban je Janus. Tu vrstu nazivaju Bog pocetaka, il tako nesto..." Sklopio je knjigu gledajuci me i dalje zbunjeno. "I potrebna nam je jedna iz porodice Wahanda, oni poseduju magicne moci. Takodje treba nam i vukodlak... Vesticu i vampira imamo."
"Detaljno si proucio sve?" Nakrivio je glavu. "Mislio sam da ti je stalo do nje..."
"Moze da koristi." Odvratio sam.


"U redu je!" Elena je viknula kad su se vrata otvorila, zajedno sa njom usla je Katherine. Manje od sekunde i Stefanu i meni bilo je dovoljno da je pribijemo uz zid, rezavsi. "To je Angelus!" Predamnom, video sam kako se menja i vraca u svoj stari oblik.
"Menjas oblik!? Vec!?!?!?" U knjizi je pisalo da su potrebne godine, ako ne i vekovi da bi Morpheus dostigao taj nivo. "Zasto si se promenila u Katherine?"
"Promenila sam se u Elenu." Otrgla se iz naseg stiska. Nesto mi je sinulo!


Ramona P.O.V.

Katarina definitivno ne bi smela da se pojavi uskoro, ne znam kako cemo se izboriti ako budu ovako reagovali.
"Janus." Damon je rekao, a ja sam se zaledila okrenuvsi se.
"Sta sa njim?" Upitala sam.
"Ru je Janus, jesam u pravu?"
"Ne znam odakle ti to!" Brzo sam odgovorila, mozda i prebrzo.
"A Lavada, tvoja prijateljica je Wahanda." Vilica mi je skoro pala, kako? Kada je sve saznao.
"Sta? Ko? Odakle ti sve to!???"
"Vampira i vesticu imas ovde... Sve je spremno za zrtvovanje morpheusa."
"Molim, zasto bih-" Kretao se oko mene.

"Ne zelis sebe da ubijes, to je jasno." Sipao je sebi jedan viski. "Drugi morpheus, koji postoji je tvoj otac." Uzeo je casu u ruke, a potom pogledao u Stefana. "Kakvo je to stvorenje, koje zeli da ubije svog oca?" Popio je naiskap, a zatim mi je prisao. "Takodje moras da zrtvujes nekoga sa kim si povezana. Kao na primer sestru!"
"Zrtvovaces Elenu, da bi ubila oca?" Upitao je Stefan, stvorivsi se izmedju Damona i mene zarezavsi.
"Ne budi glup Stefane." Uzvratla sam rezanjem.
"Cekaj, sta je sa vukodlakom?" Elena se uplela izmedju. "I oni postoje??"
"Ne planiram nikakvo ubistvo morpheusa, niti ikoga. Ru i Lavada su moji stari prijatelji!"


~~~Kasnije tog dana~~~


Stefan i Elena su otisli do Elenine kuce, nalazila sam se sama sa Damonom u sobi, prisao mi je.
"Cemu ono 'zaboravljanje'?" Dosao je skroz do mene uhvativsi mi ruke.
"To nije trebalo da se dogodi." Promrmljala sam kroz zube.
"Zasto? Nije na odmet malo uzivanja." Priblizio mi se skroz. Sklopila sam oci.
"Moras da shvatis da ne mozemo da funkcionisemo nikako." Otvorila sam oci, nalazio se na par cm od mene.
"Znam da me zelis, kao sto ti znas da ja zelim tebe. Jednostavno je, nema tu sta da ne funkcionise." Krenuo je da me poljubi, al sam ga odgurnula.

"Damone ja tebe ne vidim na taj nacin." Podigao je levu obrvu posmatrajuci me, nekako sa podsmehom ali i nevericom istovremeno. "Onaj dan je bio samo visak energije koja je eksplodirala i.. I... Pa.. Desilo se." Odaljio se.
"On je u pitanju?"
"Ko?" Upoitala sam zbunjeno.
"Ru." Suzio je oci gledajuci me. Zatim mi se priblizio, naslonivsi se na zid iza mene. "Ili se ti bojis da se ne zaljubis u mene?"
"Da to nije tvoj strah Damone?" Nasmejao se.
"Nisam zaljubljen Ramona. Samo... Dosadno mi je, posto ne smem da ubijam ljude pored tebe." Ovog puta sam mu se ja priblizila.

"Damone." Lagano sam mu zagrizla usnu, a potom sam ga poljubila u obraz. "Prestani da lazes sebe." Sklonila sam se od njega i krenula sam ka drugom kraju sobe, osmeh je preleteo preko mog lica. Vec sledeceg trena on se nasao predamnom pohlepno me zgrabivsi. Ipak nije dugo proslo, ja sam se odvojila od njega.
"U cemu je problem?" Upitao je iznerviran.
"Moram da idem." Promrmljala sam.



Ru P.O.V.

Lavada i ja smo igrali domine kada je Angie uletela u sobu. Oci su joj bile pune suza, prisao sam joj zagrlivsi je.

"Sta nije u redu, mala?" Samo se naslonila na mene i jecala.
"Nisi smeo da je pustis da se zblizi sa vampirom, Ru." Lavada se priblizila, pomazivsi Angie po obrazu.
"Zbog vampira?" Upitao sam je, dok je ona samo jecala sakrivsi pogled. "Onog sto me zove klinac?" Osetio sam cusku, koju mi je Lavada uputila, pre nego sto je odvojila Angie.
"Vidi Angie, proci ce." Oci Angelus bile su svetlo plave, skoro kao Lavadine, samo su bile pune suza. Polako je odmahivala glavom i tresla se. "Bolece na pocetku, ali seti se zasto ovo radis Angie."
"Tesko je." Prokrkljala je, gledajuci negde u daljinu. "Bojim se da ne pokusam da..."

"Ramona Angelus Ohanzee Petrova, da se nisi usudila da pomislis na tako nesto! Znas i sama da mozes da nastradas!" Iako joj je glas delovao cvrsto i sigurno,mogao sam da osetim da je na ivici pucanja. Lavadu znam dosta vekova, Ramonu svega par godina. Ipak Angie nam se podvukla pod kozu kao da je znamo milenijumima. Sam pogled na nju ovako slomljenu bio je tuzan.
"Obecavas da ce se sve brzo zavrsiti i da cu sve zaboraviti?" Glas joj je drhtao dok je gutala suze. Lavada je samo cutala i gledala je u oci. "Znam da nemam izbora. Samo, izgleda da je to ljudska slabost, zar ne?" Osmehnula se, dok su joj se suze slivale niz obraze.
"Nisi trebala da se zblizis sa njim." Lavada je to rekla kao konstataciju, ovog puta sam je ja cusnuo. Jeste bila istina, ali sada je gotovo.

"Stvarno ti je toliko stalo do njega?" Upitao sam je, kada sam se setio jos jednog resenja. Primetio sam kako joj se zenice sire dok je gledala ka meni. Blago je otvorila usta dok je otresala glavom.
"Ru, ne mogu to da trazim od tebe!"


~~~Salvatore imanje~~~


Damon P.O.V.

Angie je usla i otisla gore u svoju sobu. Otisao sam za njom, zbunjivalo me je ova njena promena ponasanja.
"Angie?" Zastala je, ali se nije okrenula. "U pravu si." Nisam znao kako da izgovorim to, bilo je to kao da neprijatelju kazes: 'Ovo mi je najslabija tacka, to je moja 'Ahilova peta'.'

"Pogresila sam. Sve je ovo igra." Rekla je i dalje se ne micuci.
"Ja... Izgleda... Pa mislio sam da igras igru kao i Katherina." Stao sam do nje, podigavsi joj bradu, suze su joj se slivale niz obraze. "Shvatam da nije igra... I ovo je malo cudno, ali verujem ti. Ne znam kako, ni zasto... Jednostavno ti verujem."
"Ne bi trebalo."
"Znas, mogli bismo stvarno da odemo da kampujemo na to mesto... Bilo bi... interesantno." Promrmljao sam.


Ramona P.O.V.

Stajao je ispred mene, a ja sam se u sebi molila da sve to sanjam. Zasto je morao da da omeksa i prizna? Zasto sada kada treba da ga mrzim... Zasto je sad odjednom shvatio da i on ima osecanja.

"Sve je ovo obmana Damone." Nabacila sam osmeh slican onom koji je Katarina imala uvek. "Bilo je interesantno moram priznati, ali..." Namignula sam mu. "Naci ces ti drugu koja je za tebe, napokon sad kada priznaes da osecas, nece ti biti tako tesko."
"Sta?"
"Damone... Damone... Katarina mi je sve rekla o tebi, znala sam da mi neces odoleti kao sto ni njoj nisi mogao, kao sto si i Elenu gledao kada sam dosla." Naborao je celo posmatrajuci me. "Ali ima nesto u tebi sto odbija Petrove." Poljubila sam ga nezno, osmehnuvsi se.

"Ne razumem." Rekao je skroz izgubljen.
"Ipak ako i dalje vazi ono za kampovanje, ima jedno mesto, sutra cemo tamo otici."
"Sutra je Dan Osnivaca..." Promrmljao je opet zbunjeno.
"Da, sutra je vazan dan." Rekla sam sa uzdahom. "Nemas pojma koliko..."

http://twitter.com/DraganaKolakx3

150Love of the Predator - Page 6 Empty Re: Love of the Predator Tue 08 Mar 2011, 5:47 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Sve me visei vise odusevljavas.
Stvarno se pitam ko ce sada biti sa kim, i sta ce Ramona uraditi Damonu?
Samo 2 chappa? Sad(
<3

http://littlejhunter.blogspot.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum