Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Love of the Predator

+6
*TheCraziestOne*
Warrior Princess
Em (:
Katherine Pierce
daray
Rottie
10 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 3 of 7]

51Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Tue 02 Nov 2010, 8:11 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

hahaha =DDDDD Opusteno i ja brkam xD
I sad si me zbunila i jos gledam da nisam napisala slucajno da se na Stefanov dodir lanci podebljavaju =O xDDDDD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

52Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Wed 03 Nov 2010, 4:54 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Odlicno!Nastavak?

53Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Wed 03 Nov 2010, 5:11 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Mnogo dobar nastavak.

54Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Wed 03 Nov 2010, 9:02 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Fala =DDDD

Uhhh Sledeci chap sutra prekosutra, nisam sigurna... Neam bas vremena =/

http://twitter.com/DraganaKolakx3

55Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Sun 07 Nov 2010, 8:48 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

samo ti polako iako mi nestrpljivo cekamo Razz

http://horizoninblack.tumblr.com

56Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Tue 09 Nov 2010, 1:16 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Izvinite stvarno samo imala sam predstavu u skoli i sad posto nisam bila na pola casova nego na vezbi nagomilalo mi se, brobacu da napisem uskoro obecavam, izvine. =///

http://twitter.com/DraganaKolakx3

57Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Tue 09 Nov 2010, 1:23 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Nista se ne izvinjavaj!Kocentrisi se ti na tu predstavu,pa nastavak moze da saceka... Namiguša xD

58Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Tue 09 Nov 2010, 1:53 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ma sinoc je bila predstava Wink Sad pisem dalje xD ma i meni fali da pisem xD na neki nacin sam zavisna od kucanja - pisanja xD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

59Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Tue 09 Nov 2010, 3:48 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Znam da je malo duze i da se poklapa sa epizodom, ali zapravo sam zelela da ovaj dogadjaj ubacim u epizodu.
Obecavam, sledeci chap ce biti mnogo bolji Wink a i skoro cu prestati da se pridrzavam serije Wink
XI CHAPPY







“Tamna osoba?” Upitao sam zbunjen delimicno.
“Zla, losa, tamna, svejedno kako god da zoves.” Ali Stefan nije zao. Ne razumem...
“Da li si sigurna?”
“Naravno, zasto?”
“A kako onda da se pecat podebljao kada sam te ja dodirnuo?"
“Nije vreme za taj odgovor.” Moram da razgovaram sa Stefanom...
“Sacekaj.” Uzeo sam telefon i okrenuo Stefanov broj.
Elena P.O.V.
Damon Pevrnula sam ocima. Ignore Nakon onoga sto je uradio mojoj sestri, on se usudjuje da zove? Krenula sam gore kada je pokucao na vrata. Otvorila sam uleteo je Damon.
“Ignorises me.”
“Posle 6 propustenih poziva? Izvini, crkla mi je baterija.” Rekoh prekrstivsi ruke.
“Da li je Stefan ovde?” Upitao je pomalo zacudjen.
“Ne. Zasto? Nesto nije u redu?” Spustila sam ruke zabrinuto ga pogledavsi.
“Otisao je u sumu, ne mogu da ga dobijem na telefon. Predpostavio sam da se zaglavio sa tobom...” Uzela sam telefon i pozvala ga.
“Prebacuje me da ostavim poruku, gde bi mogao da bude?” Pogledao je u mene, tacnije vise je gledao kroz mene. Zenice su mu se rasirile, kad se predpostavljam setio gde.
“Nece ti se dopasti ono sto mislim.”

~~~Ispred kuce od Pearl~~~

"Pearl! Otvori vrata, kunem ti se Bogom raznecu ih i otkinucu ti glavu.” Lupao sam na vrata.
“Pearl nije kod kuce.” Tih glas mi je odgovorio, Federick je stajao tacno ispred mene. Suzio sam oci gledajuci ga... Stefan, nisu ga valjda ubili? Iskoracio je napred provirivsi kroz vrata. “Mmmm prelep dan, nema nijednog Suncevog zraka.” Napolju je bio pljusak, mada nisam obracao paznju na vreme.
“Gde je moj brat?” Upitao sam gledajuci ga pravo u oci.
“Billy.” Federick je rekao otvorivsi vrata sirom. Iza u hodniku pojavila su se dva vampira koja su drzala Stefana za ruke. Bio je izmrcvaren, proboden drvenim koocem, sto je bilo izuzetno bolno i za mene, a kamoli za njega koji se hrani zivotinjskom krvlju.
“Mrtav si.” Zarezao sam krenuvsi na njega, ali me je neka sila zaustavila. Besno sam pogledao na vrata koja su me sprecavala da udjem u kuci i otkinem im glavu.
“Oh, zao mi je.. Nisi pozvan. Gospodjice Gibbons.” Zena pojavila se preda mnom praznog pogleda gledajuci. Svi otkriveni delovi njenog tela biji su prekriveni ujedima. “Nikad ne pozovite ovog loseg coveka unutra.”
“Nikada ga necu pozvati unutra.” Potvrdila je pogledavsi u mene, a zatim je otisla. Sada je nestala svaka nada da bih mogao sam da udjem unutra, mogao sam samo da posmatram kako mi muce mladjeg brata.
“145 godina zarobljen gladujuci. Sve zbog Katharinine zaludjenosti tebom i tvojim bratom.” Stegnuo sam vilicu gledajuci ga. Mogao bih u ovom trenu da mu otkinem glavu, samo da je pola metra ispred stajao. “Prve dve nedelje, svaki tvoj nerv vristi goreci.” Napravio je pauzu osmehnuvsi se. “Bol koji moze da natera osobu da poludi, mislio sam da bi tvoj brat zeleo to da iskusi, pre nego sto ga ubijem. Billy.” Jedan od vampira izvadio je kolac i zabio Stefanu u stomak. “Imaj lep dan.”
“Aaaaah.” Pao je na kolena od bolova. Krenuo sam jos jednom napred bespomocno pokusavajuci da probijem silu koja me je zaustavljala. Neuspesno, Federick se nasmejao i zatvorio vrata...
Elena P.O.V.
Cekala sam u kolima, kada sam videla crnu siluetu kako se brzo priblizava, izletela sam iz auta. Bio je odvratan pljusak ali iako sam od gustine pljuska mogla jako slabo da razaznam njegov izraz lica, videla sam da nije sa Stefanom.
“Sta se desava? Gde je on?”
“Imaju ga.. Ne mogu da udjem...”
“Zasto ne?” Srce mi je lupalo 300 na sat, vise nisam cula ni kisu, samo sam na njega mislila.
“Zato sto je zena cija je kuca, kompelovana da me ne pusti unutra.” Jedina misao bila je...
“Idem ja unutra.” Krenula sam, ali me je zaustavio.
“Ne ides unutra Elena.” Rekao je ozbiljno.
“Idem.” Pokusala sam da se otrgnem, ali njegov stisak je bio previse jak.
“Ne ides.” Pogledao me je tuzno.
“Zasto ovo rade? Sta zele od njega?” U ocima mogla sam da vidim da zeli da ga zastiti.
“Osvetu... Zele osvetu.” Mozda u njemu ipak ima icega ljudskog, ali Stefana ce ubiti!
“Moramo da uradimo nesto, ne smemo da ga ostavimo...” Rekla sam ne znajuci sta da uradim vise.
“Znam, znam.. Elena znam,...”

~~~U skoli~~~

Alaric P.O.V.
“Izgledas.. Zivo.” Damon je rekao pojavivsi se ispred mene u praznom skolskom hodniku.
“Ne mozes me povrediti.” Rekao sam gledajuci ga pravo u oci, u ruci stezuci prsten.
“Oh, mogu..” Osmehnuo se, a onda se iza njega pojavila Elena.
“Gospodonie Saltzman potrebi ste nam... Stefan je u kuci, Damon je vampir ne moze da udje, ja bih isla...”
“Ali mogu je ubiti, tebe u drugu ruku...”
“Stefan mi je rekao o prstenu.” Pogledala je u moju ruku.
"Sta je rekao o prstenu?" Upitao sam radoznalo.
“Da vidimo. Probao si da me ubijes, branio sam se, ti si umro, a po mom bratu prsten te je vratio u zivot. Jesam ista izostavio?”
“Da, deo kad te ja ubijam ponovo, ali ovog puta ne promasim.”
“Gospodine Saltzman, Stefan je u pitanju.” Spustio sam pogled.
“Zao mi je Elena, nije moja stvar.” Damon je prisao.
“Steta, jer zena koja je zaduzena za svu ovu guzvu moze da ti pomogne da nadjes zenu.”
“Lazes.” Rekao sam gledajuci ga u oci. Nije sklonio pogled, prisao mi je.
“Lazem li? Zasto sam ne pitas?” Nakrivio je blago glavu. “Kukavice! Idemo Elena.” Okrenuli su ledja, Elena ga je slusala. Isobel... Ako moze da mi pomogne da je nadjem...
“U redu.” Tiho sam rekao. “Cekajte, idem.” Ponovio sam glasno, zaustavili su se. Damon mi je izneo svoj plan o provali unutra, doneo sam oruzje koje imam za borbu protiv vampira.
“Danju profesor, nocu lovac na vampire.” Rekao je Damon gledajuci u moju smrtnu kolekciju.
“Na tome moram tebi da zahvalim.” Rekao sam, potom objasnivsi sta gde stoji.

~~~Suma, u blizini kuce od Pearl~~~

Damon P.O.V.
Nalazili smo se na sred sume u blizini kuce od Pearl, pored mene su bili Alaric i Ramona, dok je Elena cekala u kolima.
“Sta se desava Damone?” Upitala je Ramona. Poveo sam je u stranu, tako da je ostali ne vide.
“Sve ce biti u redu, moramo da spasimo Stefana. Da pobijemo ostale vampire.” Shvatila je sta sledi, otvorila je sirom oci blago odmahnuvsi glavom, dok su joj oci posvetljivale.
“Ne.. Ne, molim te, ne...” Bezglasno je govorila pomerajuci usne. Mogla je da se buni, ali je stajala i dalje tu. Stavio sam joj ruke na obraze gledajuci je u oci, pustila je suzu.
“Samo se potrudi da ovo traje sto krace.” Rekao sam zarivsi zube u njen vrat. Njena krv je delovala cudno na mene, bila je primamljivija i cinila me je jacom nego krv obicnog coveka, a to je ono sto mi je trebalo. Nije vristala, nije se otimala, samo je stezala zube trpeci bol. Pomerio sam se uzevsi vazduh. Dok nisam uzeo vazduh nisam shvatio koliko sam krvi uzeo zapravo. Mada srce joj je i dalje kucalo normalno. Spustio sam je dole podignuvsi joj majcu i otkrivsi tetovazu. Dodirnuo sam tetovazu, lanci su se opet zapetljali. Ugrizao sam svoju ruku. Krv je do sad vec doprla u sve delove mog organizma. Gledao sam crvenu mrlju na mojoj ruci. Da li je ovo dovoljan razlog? Upitao sam sebe. Tvoj brat je u pitanju. Drugi deo mene je zarezao, bio je to onaj deo mene koji je oduvek brinuo za Stefana cak i kada to nije zasluzio. Pomerio sam joj majcu sa tog dela ledja skroz i drzao je da se ne bi umrljala krvlju, a onda pustio krv da kaplje na tetovazu. Lanci na koje je krv kapnula pocrveneli su, nije dugo proslo kada su svi lanci bili crveni. Ali lanac nije pucao. Zasto? Ujeo sam je i krv nadljudskog stvorenja, pomesana sa njenom dotakla je tetovazu. Spustio sam ruku na njena ledja dotaknuvsi tetovazu. Grmljavina je protresla sumu i blesak munje prolamao se kroz krupne kapi kise oko mene, zaslepevsi me. Pogledao sam u tetovazu...
Lanac je pukao.

http://twitter.com/DraganaKolakx3

60Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Tue 09 Nov 2010, 10:10 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ME LIKE THIS ^^


svidaju mi se opisi, Damonovi opisi, kako Elena razmislja

^^

http://horizoninblack.tumblr.com

61Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Wed 10 Nov 2010, 6:26 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Falaa =DDD U sledecem chapteru bice vise opisa xD Sutra ga postavljam verovatno xD Konacno malo akcije =333

http://twitter.com/DraganaKolakx3

62Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Wed 10 Nov 2010, 9:56 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Savrseno!Jedva cekam sledeci chap.Zanimaju me opisi... he

63Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Thu 11 Nov 2010, 5:38 am

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Falaaaa =DDD

Cim dodjem iz sk Wink))))

http://twitter.com/DraganaKolakx3

64Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Thu 11 Nov 2010, 12:23 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

ok he

65Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Thu 11 Nov 2010, 5:38 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Super je. Mnogo mnogo mnogo dobro,jedva cekam dalje,opisi su super.

66Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Thu 11 Nov 2010, 6:53 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Fala fala fala, evo upravo sam sela da pisem sledeci chap Wink)))

http://twitter.com/DraganaKolakx3

67Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Thu 11 Nov 2010, 8:21 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

izvinjavam se morala sam da izvedem Kiaru, evo novog Chapa, nadam se da vam se svidja Wink

XII CHAPPY








Angelus P.O.V.
Dum, dum, dum... Imala sam osecaj kao da bombe padaju oko mene, zvuci su bili prejaki za moja cula. Svako moje culo kao da je eksplodiralo i sada ja nadrazenije nego ikad. Glava me je zabolela dok sam slusala kapi kise kako udaraju o listove i vlaznu zemlju oko mene. Damonovo disanje zvucalo je preglasno iako kada sam ga pogledala on je stajao mirno gledajuci u mene. Cula su mi se gasila, a potom upalila jos nadrazenija. Na tren ne bi osetila nista, a onda bi osetila strujanje vazduha oko mojih ogolenih ledja.
“Damone?” Cula sam glas Alarica, Eleninog profesora istorije koji sam pomaze u spasavanju Stefana.
“Dolazim Alarice, samo momenat.” Damon je kleknuo pored mene, okrenula sam se ka njemu i pogledala ga u oci. Na tren je ustuknuo, a onda me je opet pogledao. Videla sam svaku poru na njegovom licu, svaku crtu lica. Zenice su mu se rasirile dok je posmatrao moje oci. “Gotovo je?” Upitao je pomilujuci mi kosu. Odmahnula sam glavom.. Znala sam da jos nije, tek ono najgore dolazi.
Zgrcila sam se. Iako su mi cula bila nadljudska moje telo je jos bilo ljudsko. Osecala sam kao da mi je krv vatra, a telo led. Vodili su bitku, telo je peklo, da sam samo nekako mogla samo da pobegnem iz koze. Imala sam osecaj kao da se delovi mog tela unistavaju, a potom obnavljaju. Stezala sam vilicu, toliko da je vec krenula i ona da boli. Ali zvukovi... Bili su prejaki! Boje... Previse jake i slika previse ostra... Zazmurila sam u grcu, dok su kapi kise padale na moje lice i odbivsi se zavrsile negde medju liscem koje je odavno prekrilo tlo. A onda je prestalo, ostala je samo tupa beskonacna bol. Sve je bolelo, a opet nista nije bolelo. Osecala sam se prazno, a opet ta praznina me je nekako bolela. Lezala sam sklopljenih ociju, polako opustajuci svaki misic. A opet bol je bio tup i beskrajan... Nikako nije pupustao, onda sam osetila da me Damon podize u narucje i zaklapa mi usta necim. Osetila sam krv. Tu slatku mocnu tecnost od koje je moj beskrajan bol oceo da se povlaci i vise nije bila praznina, osecala sam se mocno. Otvorila sam oci pogledavsi ga. Gledao je kako pohlepno pijem krv iz njegove ruke. Znala sam da treba da se zaustavim, ali nisam mogla. Krv me je cinila snaznijom i mocnijom i moje novo neljudsko telo bilo je savrseno za moja cula. Sve je sada bilo u harmoniji, bol je prestao, ostala je samo moc.
Damon P.O.V.
Ujeo sam se za ruku i pruzio joj je da pije krv. Nadao sam se da ce to ubrzati preobrazaj, bio sam u pravu... Glededala me je pravo u oci dok je pila moju krv, svojim celicno srebrnom bojom ociju. Napravila je facu, kao da pokusava nesto da negoduje, ali je nastavila da pije krv. Zahvaljujuci mojoj moci samoobnavljanja, krv mi se vracala, ali nekako brze nego inace... Mozda zato sto sam pio njenu krv, a ne krv samo obicnog coveka. Njena celicna boja ociju, krenula je da tamni, otrgnuo sam ruku k sebi. Posmatrala me je pohlepno, ali nekako video sam da se bori sa sobom. Pruzila mi je ruku. Delovala je totalno ljudski, nisi mogao da vidis da nije covek, da je cudoviste. Pogledao sam je u oci, a potom zagrizao ruku. Koza, koja je delovala naizgled sasvim meka i probojna, bila je cvrsta i gotovo neprobojna. Ipak ni ja nisam samo covek. Njena krv je bila neobicno toplija nego krv ljudi, davala mi je vecu snagu, gotovo sam mogao da osetim moc u meni kako raste. Cuo sam Alarica kako dolazi i odmaknuo sam se od nje. “Samo ubij sto vise vampira. Moramo da spasimo Stefana.”
“Ne zelim da ubijam..” Rekla je pogledavsi me u oci. “Ne volim da povredjujem...”
“Ako ubijes brzo, osoba ne pati i svi su sreci, ok?” Jos je mlada ali mogla bi sa nam pomogne. Krenuli smo, Alaric je sumnjivo pogledao u Angelus, prosaptao je ispod glasa, verovatno verujuci da ona ne cuje.
“Koliko je sigurno da je vodimo? Moze se povrediti...” Nasmejao sam se.
“Ne brini za mene.” Rekla je ispravivsi se i krenuvsi. “Idemo u lov.” Oblizala je usne gledajuci u daljinu. Krenuli smo, sa njom pored, moramo da ga izvucemo. Ali, sta cemo sa njom nakon svega ovoga? Veoma brzo stigli smo ispred kuce, Alaric je pokucao praveci se da je zaglavio auto u blizini. Nema boljeg za grupu vampira. Posle par minuta, nekako doveo je gospodju Gibson napolje.
“Recite mi iskreno gospodjo Gibson... Zivi li ovde jos neko?” Odmahnula je glavom. “Nemate muza, decu,... Ne?” Zavrnuo sam joj vrat polomivsi ga.
“Trebalo je da je kompelujes!” Alaric je prosiktao na mene.
“To ne ide tako, skloni se sad, idi kod Elene.”
“Ona je covek!”
“A ja nisam, zato me bas briga.” Rekao sam usavsi unutra. Nisam dugo cekao naisao je jedan vampir, ubio sam ga. A onda sam se provukao dole do podruma. Tu je bila Elena...
“Da li si ti normalna!?” Upitao sam... Sad moram i o njoj da razmisljam! Pojavio se jedan vamir pored mene, ali sam zabio otrov u njega, poceo je da se grci na podu. Skratio sam mu muku probivsi mu srce koocem.
“Ne mogu da cekam tamo!” Prosiktala je ka meni, frknuo sam i krenuli smo ka jedinoj prostoriji na kraju hodnika, kada smo usli, video sam jednog vamira vezanog za stolicu i Stefana kako visi vezanih ruku. Prisao sam da ga odvezem.
“Vrbena..” Rekao je tiho, pomerio sam se.
“Elena...” Ona ga je odvezala, uzeo sam kolac da ubijem vezanog vampira.
“Ne.. Spasao me je.” Frknuo sam odmahnuvsi glavom. Pomogao sam joj da iznese Stefana, a potom uzdahnuvsi vratio se unutra. Moram da ih zadrzim dok Stefan ne dodje na sigurno... Posle svega on je moj mladji brat. Ali cim sam se pojavio u hodniku njih trojica su me napali. Besno sam ih otresao. Istina bili su stariji i to ih je cinilo jacima, mada ova krv me je ucinila snaznijim nego ikad. Besno sam gledao u Federicka ispred mene, ali ovaj iza mene je iskoristio trenutak i uboo me drvetom, sreca pa je promasio srce, poklekao sam. Izvukao sam drvo, ali to je bilo dovoljno da me obore i krenu da me sutiraju. Udarci mocniji nego ijedni koje sam dobijao. Tada je pao jedan, a potom i drugi. Podigao sam glavu i video Alrica koji je upucao koocima ova dva vampira. Pomerio sam se u stranu.
“Fala, ali moram da idem ovuda.” Brza sam otisao u drugu stranu kuce, kako mu ne bi palo na pamet da mu se ja nadjem kao meta. Federick me je napao, uzvracao sam udarcima.
“Aaaaaahhhh...” Cuo sam prodoran bolni krik sa svoje desne strane. Dozvolio sam sebi sekund da se izmaknem i izbegnem napad, kako bih pogledao o cemu se radi. I moj protivnik je to uradio. Nije napadao samo je gledao zgrozeno ka osobi koja je urlikala u agoniji i bolovima. Okrenuo sam se i pogledao nju... Odisala je snagom i moci. Njen osmeh kao kod deteta koje se igra sa igrackama, dok je jednom rukom zabadala drveni kolac u vampira pod njom, a drugom polako kidala delice sa njega. Hranila se njegovim bolom i ocajem, njen osmeh pobednicki...
“Sta je ona?” Pitanje je postavio uzdrhtao glas pored mene isto tako zgrozen scenom. Tada me je pogledala i mogao sam da vidim da je sve ljudsko u njoj nestalo. Crnilo njenih ociju i moc koja je bila gotovo opipljiva u sobi, bilo je vise nego dovoljno da bilo ko shvati da ona nema kontrolu i da joj se treba skloniti sa puta. Pogledao sam u Alarica. Odgovor je bio kratak i jasan, ali mocan i zastrasujuc, poput ovog prelepog demona...
“Predator.” Rekao sam, a zatim iskoristivsi sekund Federickove nepaznje otisao i zabio kolac u vampira pred njom. Zarezala je pogledavsi me u oci. “Samo ubij.”
“Ali on treba da pati.” Zarezala je nakrivivsi glavu poput malog deteta, koje je zbunjeno jer ne vidi gde gresi.
“U redu je, samo ubij.” Rekao sam, a potom brze nego sto sam uspeo da vidim, ona se nasla iza mene otkinuvsi Federicku glavu. Alaric, koji se pojavio tokom moje borbe sa Federickom gledao je u nju zaledjen.
“U kuci su svi mrtvi, izuzev jednog u podrumu, on je dobar.” Pogledala me je sa tamom u ocima. Nisam dovodio u sumnju njene reci, ali nisam razumeo, kako je tako brzo postala tako mocna? Izasli smo napolje, a tamo nas je cekalo 15-ak vampira prema nama.
“Koliko jos otrova imamo?”
“Dve boce.” Alaric je rekao, vratili smo se unazad zatvorivsi vrata. To nije dovoljno, zatvorio sam vrata, ali kada sam se okrenuo primetio sam da ona fali. Pearl je tada usla skamenivsi se.
“Sta si uradio?” Anna je usla odmah za njom.
“Sta sam ja uradio? Sta je uradio Federick? Mucio je mog brata ceo dan.”
“Nisam mislila da ce...”
“A sta si mislila, sa kucom punom razjarenih vampira koji zude za osvetom?” Upitao sam je, tada je Angelus upala stavsi izmedju Pearl, Anne i Alrica i mene. Pearl je rasirila oci u strahu gledajuci je.
“Ti...” Angelus je prosiktala gledajuci Annu. Pearl je stala izmedju njih dve. “...bila si kod Jeremya onaj dan.”
“Pearl, od nje je neces zastititi.” I opet svojom nadnadljudskom snagom ona se nasla iza Pearl sa rukama na Anninom vratu.
“Povredis li ikoga od njih... Zazalices svaki svoj dan proveden kao u vamirskom obliku.”
“I ona to ozbiljno misli. Mrzim da kazem, ali... Rekao sam ti. Angelus idemo sada.” Na moje iznenadjenje pustila je Annu i klimnula glavom izasavsi. Podigao sam obrve, izgleda da se prilicno dobro obuzdava. Kada smo izasli napolje, delovi tela razbacani na sve strane... Nikada nisam video tako krvavu sceni i toliko bolesnu. A nikad ni tisu ni tuzniju scenu. A onda se neko zakasljao. Angelus je zarezala i u svojoj ogromnoj brzini zaletela se na osobu u blizini zarivsi joj zube u vrat.
“Aaaaaaaaaaaaaaaaaahhh!” Krik jos gori od onog koji se cuo danas prolomio se kroz tihu noc, oteravsi ptice sa granja. Ocekivao sam slican prizor u najmanju ruku... Ocekivao sam sve osim onoga sto sam videla. Angelus se grcila i uvijala na podu, dok su joj oci bile krvavo crvene....

http://twitter.com/DraganaKolakx3

68Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Thu 11 Nov 2010, 10:35 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

aaaaaaaaaaaaj pa deeeeeeeeeeee

nije fer, sad me ubija to sto ne znam sta je bilo

ovaj je dio wow, jedan od boljih ^^

http://horizoninblack.tumblr.com

69Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Fri 12 Nov 2010, 12:26 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Falaaa =))) Saznaces u sledecem chappyju =PPPP

Wink))

http://twitter.com/DraganaKolakx3

70Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Fri 12 Nov 2010, 3:48 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Kad ce sledeci chap?Izvini,ali stvarno sam nestrpljiva i jako me zanima sta ce biti dalje... he

71Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Fri 12 Nov 2010, 7:31 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Najverovatnije veceras Wink))) Fala =)

http://twitter.com/DraganaKolakx3

72Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Fri 12 Nov 2010, 11:16 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

XIII CHAPPY









Grcila se i opruzala na podu previjajuci se u bolovima. Stezala je vilicu toliko da je skoro i mene zabolelo da gledam, a onda bi joj se otegao urlik u agoniji. Pogledala me je uhvativsi mi pogled na tren, bio je to pogled zveri uhvacene u obicnu seljacku klopku. Mocne zveri, ciji je ponos slomljen dok lezi dole previjajuci se i grceci od bolova. Njene oci jarko crvene, gotovo vatrene. Mogao sam da vidim da gori u bolovima, gori bez plamena... Savrsena prilika da je se resis. Glasic u glavi me je podsetio na krajnje resenje, svakog slucaja. Ne postoji stvorenje koje je imuno na kidanje delova okolo. Razmisli... Bila bi ti zahvalna na tome sta si joj uradio, vidis da gori. Otresao sam glavu. Ne... Necu je ubiti.. Spasila mi je zivot... Prisao sam joj, cvrsto me je uhvatila za ruku, njen stisak bio je bolan, ali sam pogled na nju bio je bolniji. Izgledala je kao da se i gusi istovremeno, nemo je otvarala i zatvarala usta pokusavajuci nesto da mi kaze. Pogledao sam u osobu koju je ujela, rana nije zarasla, osoba se jos lelujala pored nas zbunjena. Onjusio sam vazduh, ta krv... Bilja je covecja? Pogledao sam u nju suzivsi oci. Setio sam se njenih reci: “Kanibalstvo nije opravdano ni kod nas Morpheusa, Damone. Mozda jesmo cudovista ali nismo monstrumi. Ljudska krv se ne opravdava lako.” Znaci ljudska krv je dovela u ovo stanje, to je njen otrov i njena kazna. Ustao sam i dosao do coveka ispred mene, bio je u otrcanoj odeci, sasvim slucajno se nasao ovde.
“Ne brini, neces se secati ovoga.” Rekao sam tiho pre nego sto sam mu polomio vrat. Alaric je stajao pored gledajuci zbunjeno.
“Sta se desava?”
“Ljudska krv ovako utice na nju, vodim je kuci.” Podigao sam je u narucje. Trzala se i grcila, stezuci moju majcu. Zajedno sa njom, otrcao sam do imanja. Popeo sam se gore u sobu i smestio je na krevet. Prevrtala se na krevetu u agoniji. Stefan se pojavio pored mene.
“Sta se desilo?”
“Ljudska krv...” Ponovio sam tiho, gledajuci je kako se pati. Poput bespomocne zivotinje, koja je zaglavljena bez izbora no da se muci.
“Imamo priliku da je ubijemo.” Pogledao sam ga u oci.
“Da...” Ponovio sam, opet gledao sam njenu facu kako se izvija u bolovima, ona ne zeli da povredjuje, ali opet danas je izgubila kontrolu. Ukoliko izgubi kontrolu, sa nama.....
“Oklevas.” Rekao je, pogledao sam ga kao da nije normalan.
“Ja ne oklevam.”
“To sto sada radis, brate, zove se oklevanje. Ne zelis da je ubijes.”
“Ja nemam takve slabosti kao ti.” Zarezao sam. “Ja ne oklevam.” Ujeo sam svoju ruku, pustivsi krv da tece. Trgnula se pogledavsi ka meni, a potom joj se opet oteo krik u agoniji. Nadljudskom brzinom dosao sam do nje, obgrlivsi je jednom rukom da bih je zadrzao na mestu, dok sam joj drugu prislonio na usta. Pohlepno je sisala krv, njeni grcevi su se opustali. Pogledao sam joj oci, nije vise bila jarka svetlost, ali jos su joj oci odavale bol. To sto sam danas pio njenu krv, ojacalo me je, te mi se krv brze nego obicno vracala. Nije joj trebalo dugo, kada se odvojila od mene. Dahtala je.
“Fala ti, Damone.” Potom se onesvestila. Izgledala je kao da mi spava na ramenu, polako sam joj sklonio kosu sa lica. Disala je umereno, sto znaci da je bol prosla.
“Zasto?” Stefan me je upitao gledajuci prenerazeno.
“Jer ja ne oklevam.” Ponovio sam gledajuci ga u oci. "Spasila mi je zivot."
“Tebi to nista ne znaci, ona je pretnja.”
“Rizikovacemo.” Nakrivio sam glavu posmatrajuci ovo malo stvorenje koje je bez svesti lezalu naslonjeno na mene. Stefan me je odgurnuo rukom me udarivsi u rame.
“Ti ne rizikujes.” Ona je ostala da lezi, ustao sam i nasao se oci u oci sa Stefanom.
“Ni ti mene ne prisiljavas da ubijem.” Zarezao sam na ovu njegovu promenu.

http://twitter.com/DraganaKolakx3

73Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Fri 12 Nov 2010, 11:30 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

potpuno drugaciji stefan ^^

me like this Razz

http://horizoninblack.tumblr.com

74Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Sat 13 Nov 2010, 7:55 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

super je,jedva cekam dalje.

75Love of the Predator - Page 3 Empty Re: Love of the Predator Sat 13 Nov 2010, 11:05 am

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Pa pokusala sam da dam neke nagovestaje xDDDD

Fala, fala Wink)))

http://twitter.com/DraganaKolakx3

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum