Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+33
snow white
Somerhalder's bitch
delenaMoment♥
europe11
Klaroline_♥
fearless.
Twin.flames
Mehurić
♥_Vampire_in_love_♥
Amsterdam
VampireFreak
DEstiny :3
Rosie Sambora
discobaby
AnGel_Perroni
vampirekaca
Don't Worry, Be Happy ♥
White Unicorn
**Miss Salvatore**
phoenix00
Crazy Lady (:
Starlight
chocolateChanel.
daray
Em (:
Ket ♥
Warrior Princess
♥ DelenaDiaries ♥
Delena ❥
Zla_Sam
Rose ♥
<3 Originals <3
Nika Kći Zevsova ~
37 posters

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Go down  Message [Page 13 of 23]

301Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 08 May 2012, 8:35 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Klaus(to Stefan):And that makes you her better option.
few minutes later...
Tyler (to Klaus):And that's why you'll never know what love is.
Just something.

302Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 09 May 2012, 9:29 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3q56w6RM91qf9mevo1_500
Toliko perfekcije u jednoj sekundi. Ja ne mogu.

303Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 09 May 2012, 2:36 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Ne mogu da vam opišem koliko razmišljam o finalnoj epizodi, nikad ovako nisam bila opsednuta. Jedva čekam da vidim tu DE epic scenu.
Danas odgovaram geografiju, kaže mi profesorica da nabrojim klimatske faktore, a prva stvar koje sam se ja setila je DE scena na kiši.
Mislim da ludim. Polako, ali sigurno.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

304Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 09 May 2012, 8:22 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

[quote="Don't Worry, Be Happy ♥️"]Ne mogu da vam opišem koliko razmišljam o finalnoj epizodi, nikad ovako nisam bila opsednuta. Jedva čekam da vidim tu DE epic scenu.
Danas odgovaram geografiju, kaže mi profesorica da nabrojim klimatske faktore, a prva stvar koje sam se ja setila je DE scena na kiši.
Mislim da ludim. Polako, ali sigurno. Sans Ms]AHAHAHAHA jao Ivana Cerek

305Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 10 May 2012, 1:01 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s24q5IjC1qgzpb5o2_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s24q5IjC1qgzpb5o3_250

Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s24q5IjC1qgzpb5o4_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s24q5IjC1qgzpb5o5_250

Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s24q5IjC1qgzpb5o6_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s24q5IjC1qgzpb5o7_r2_250

Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s24q5IjC1qgzpb5o8_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s24q5IjC1qgzpb5o9_250

306Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 10 May 2012, 1:19 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Znaci kad neki lik kaze jedno, uvek misli suprotno. Super! he

307Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 10:16 am

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

NO ONE SAID TRUE LOVE PLAYED BY THE RULES!


Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u43zMLYo1qik2bvo1_r2_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u43zMLYo1qik2bvo2_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u43zMLYo1qik2bvo3_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u43zMLYo1qik2bvo4_r1_250


Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u74iwDv11qgowo9o1_500


Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u8evicKT1r8gdu8o1_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u8evicKT1r8gdu8o2_250



Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao1_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao2_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao3_500
Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao4_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao5_250


"Ever since the beginning, it's always been you."



308Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 10:19 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Mehurić wrote:
NO ONE SAID TRUE LOVE PLAYED BY THE RULES!


Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u43zMLYo1qik2bvo1_r2_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u43zMLYo1qik2bvo2_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u43zMLYo1qik2bvo3_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u43zMLYo1qik2bvo4_r1_250


Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u74iwDv11qgowo9o1_500


Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u8evicKT1r8gdu8o1_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3u8evicKT1r8gdu8o2_250



Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao1_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao2_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao3_500
Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao4_250 Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3s1znnrlE1r20fsao5_250


"Ever since the beginning, it's always been you."
♥️




Iako nije odabrala Damona, srecna sam zbog ovih scena! Milijardu puta bolje od Stelena poljupca! Bas su bili divni! A jos kad se Elen seti svega, ima da umrem! Mikro Cerek. xDD

309Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 10:47 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Zivim za to da vidim njenu reakciju kad se seti svega. Very Happy Samo se nadam da ce biti objektivna i da nece kao i svi ostali zanemariti Damonova dobra dela a Stefanove sitnice dizati u nebesa :S

310Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 10:53 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Znam da će se setiti svega. Ali se plašim da je on odustao.

311Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 10:56 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Da to je i meni palo na pamet. Posle toliko hocu-necu kontam da je odustao. Svaki put kad se ponadao samo je bio jos vise povredjen. Znam da je voli i da nikad nece prestati ali mislim da ce se povuci,prestati da se trudi (bar u tom smislu) i zabraniti sebi da se nada Sad Ali zato uvek postoji opcija da sad malo Elena trci za njim Razz

312Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 12:52 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

'We'll see Stefan and Elena in relationship FOR A LITTLE WHILE!!!!'-Julie Plec.
Rekla je jos da ce Elenina transformacija sve promjeniti i da ce pokuasti da bude sa Stefanom,jer ona voli Stefana,ali da ce joj sjecanja sa Damonom predstavljati veliki problem u vezi sa Stefanom.
Ovo je trebala biti nasa sezona,nije bila...ali 4. ce sigurno biti...ili 5. Smile

313Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 1:33 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

uprkos finalu ja više nego ikad verujem da je DE endgame. psolednjih 10 minuta i Damonov flashback to pokazuju. a i sama Elena je rekla da je TRENUTNO Stefan. nije kao u 2X01 rekla da će to uvek biti Stefan. pustila je Damona zato što je konačno napravila dobru odluku u pustila Damona da bar malo negde pokuša da bude srećan dok ona na miru sredi svoje misli. a to ne može pored Damona zato što je on izludjuje. više bi volela da je kao čovek izabrala Damona, ali sad, kad se svi njeni potisnuti nagoni budu pooštrili i kada postane svesna SVEGA što je naterana da zaboravi, znam da će priča sa Stefanom biti završena. Julina izjava je takodje rezervisana, for a little while može da znači bilo šta, 1 epizoda, 5 epizoda ili 15. nakon ovakve epizode ne može da da još jednu SE sezonu. Elena je odabrala Stefana zato što nije imala vremena da do kraja spusti gard,a već je bila naterana da odabere. Stefan nikada nije ni osetio njen gard, čak ni kada je bio u svom najgorem izdanju. ona ne ume da podigne gard u njegovoj blizini. dok sa druge strane, uprkos tome što ga je pustila da ode, Eleni nije ni na kraj pameti da bi Damon otišao ili tako nešto. i u tome je ključ. uprkos tome što ga je pustila da ode, ona to ustvari nije uradila ako me kapirate. a sudeći po onom telefonskom razgovoru njen gard rapidno pada. ubedjena sam da će 4.sezona biti naša i da će na kraju 4.sezone njena odluka definitivna kao i što treba da bude, a da ćemo se u 5.samo nasladjivati. Elena je bila fantastična u finalu i falila mi je BAŠ TA Elena.

314Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 3:08 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ja ne znam, ne mogu više da dubinski analiziram ovo i svaku njenu reč jer na kraju uvek ispadne da Julie nije ni pomislila na to. :/ Jbt, jako se plašim za DE, pogotovu zbog onih novih spojlera za četvrtu sezonu. I Elenin ostanak sa Stefanom.

315Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 6:23 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Elena's choice didn't even matter.

Don’t you people see how this episode wasn’t about Elena choosing Stefan? That’s why they spoilered every single Stelena scene in this episode. That’s why they showed us that we were going to see Stefan holding Elena’s face. That’s why we had the Stelena hug in a sneak peek. That’s why they just confirmed they were going to kiss, like it wasn’t important at all.

BECAUSE IT WASN’T.

This episode (from the triangle’s P.O.V), wasn’t about Stelena! It was about Delena. The way they met, the way they say their good-byes. The way they feel about each other. They way they understood each other from the first moment they met. The way the flirt the first second they laid eyes on each other. The way they developed. The way their love has grown.

Did you notice that, while both Damon and Stefan were dying she didn’t choose to call Stefan to see how he was dealing with the situation? She called Damon, because no matter what she couldn’t let him die alone. And when he said that it was always going to be Stefan, she made it clear that she needed Stefan just RIGHT NOW. She couldn’t think of always. Really? He is your epic love and you are not thinking about being with him for eternity? Good job, girl! Then when it came down to calling Stefan she was like “Oh yeah, need to call Stefan. Hmmm ooops my battery is dying *sigh* too bad!”

Tell me now. Which of these is true love?

http://shipperhearts.tumblr.com

316Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 6:28 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Starlight wrote:Elena's choice didn't even matter.

Don’t you people see how this episode wasn’t about Elena choosing Stefan? That’s why they spoilered every single Stelena scene in this episode. That’s why they showed us that we were going to see Stefan holding Elena’s face. That’s why we had the Stelena hug in a sneak peek. That’s why they just confirmed they were going to kiss, like it wasn’t important at all.

BECAUSE IT WASN’T.

This episode (from the triangle’s P.O.V), wasn’t about Stelena! It was about Delena. The way they met, the way they say their good-byes. The way they feel about each other. They way they understood each other from the first moment they met. The way the flirt the first second they laid eyes on each other. The way they developed. The way their love has grown.

Did you notice that, while both Damon and Stefan were dying she didn’t choose to call Stefan to see how he was dealing with the situation? She called Damon, because no matter what she couldn’t let him die alone. And when he said that it was always going to be Stefan, she made it clear that she needed Stefan just RIGHT NOW. She couldn’t think of always. Really? He is your epic love and you are not thinking about being with him for eternity? Good job, girl! Then when it came down to calling Stefan she was like “Oh yeah, need to call Stefan. Hmmm ooops my battery is dying *sigh* too bad!”

Tell me now. Which of these is true love?

http://shipperhearts.tumblr.com
WORD.
Sve je apsolutno tacno! Ova epizoda je zaista bila o Deleni. Stefan & Elena mogu da se zvalave do mile volje, ja znam da ce biti Delena endgame!

317Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 6:29 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ja nikad više nisam bila sigurna u to da su oni endgame, nego danas. Koliko god da mi se srce slomilo zbog Damona, ovo je stvarno najbolje rešenje. Pa čekali smo tri godine i uvek se sve razvijalo polako i ja stvarno ne bih želela da je Elena sada izabrala Damona pa da kasnije preispituje svoju odluku. Želim da kada bude sa Damonom bude sigurna u svoj izbor, da bude samo ON. I Eleni je ovo ishitrena odluka. U tom trenutku se toliko toga dešavalo oko nje i ona je samo želela sigurnost i to može da dobije uz Stefana. Verovatno poslednje što joj u ovom trenutku treba je nova veza i to bi potpuno uništilo Delenu. Kada dodje vreme, a nadam se da će to biti već u sledećoj sezoni, kada Elena bude potpuno sigurna da voli samo Damon i da želi da bude samo sa njim i da joj je previše stalo do njega da bi mogla da ga pusti da ode, e tada će oni biti zaista zajedno. Sve što bi se sada desilo, bilo bi pogrešno. Zaista verujem u Delenu više nego ikad.

318Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 6:48 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Iskreno,ja se ne secam nijedne SE scene iz ove ep, sem tog poljupca kao. Jesu oni pricali uopste?

Sve sto je gore napisano je tacno. :') DE IS ENDGAME! Sve ostalo bi bilo bullshit.

I ja moram da pomenem to da...kad je Dejmon mislio da ce umreti, on je razmisljao o tom prvom susretu sa Eleonm.. Nothing else matters. Ona mu je sve dala. Toliko su divni, i savrseni, i epik da ja odbijam da pomisljam na to da postoji kreten koji bi sve ovo unistio da bi na kraju dobio SE kraj.

319Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 6:52 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ne mogu da vjerujem da poslije ove epizode,nakon sto su nam bukvalno rekli da ce DE biti endgame,neko moze da bude SE. Moja BFF,najveci SE fan ikada je rekla da joj sada treba vremena da odluci koji par joj je bolji i to je za mene nesto... WOOOW! Poslije ovoga sinoc ja se divim ljudima koji su toliko slijepi pa shipuju SE over DE.

320Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 7:28 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

inače, meni je onaj SE kiss bio potpuno blah -.-'. Možda je to i do Nian-a, ali nijedan SE poljubac nije ni primaći DE poljupcu iz 3x19. I koliko god SE sezona imala, ne može da nadmaši onu jednu DE epizodu. toliko.

i da, DE is endgame. ♥

https://twitter.com/#!/

321Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 7:42 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Hvala bogu sto nije odabrala Damona. Nisam bila srecna, naravno, ali to bi bilo hiljadu puta gore. Da se to sada desilo poruka bi bila jasna - nece biti engame.
A ja stvarno ne mogu da verujem da nece. Pa oni imaju najbolje scene ikada! Jeste Julie SE ali realno, cak ni ona ne pravi SE scene koju mogu da se mere sa DE. Pa morala je znati da ce DE scene iz ove epizode biti bolje nego SE. To je toliko ocigledno.
DE u Departed: Oni su se prvi upoznali. I on koji prica sta ona zeli. I prakticno opisuje njih. Pa onda kad ona umire, Stefana ne vidimo. Vidimo Damona koji vice You are not dead. Ne znam za vas, ali meni se cinilo da je to bilo pre za Elenu nego Rica. I na kraju kad dolazi u bolnicu, da je vidi, iako je mrtva.
A sta su SE dobili? Jedan poljubac. I da, pustio ju je da umre.
Nema logike da nakon cele ove serije SE bude kraj. Kao sto je L.J. rekla, ova prica je prica o Eleninom zaljubljivanju u Damona. I serija jeste upravo to. I znam da ce SE opet biti zajedno, ali nema veze. Nek budu koliko god hoce zajedno. Jer ce Elena jednog dana shvatiti koga voli. I bice EPIC. I bice ENDGAME.

322Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 8:55 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3viin8REj1qlfw4k

Ova faca. Dovoljno je samo to pogledati i videti koliko Damon voli Elenu.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

323Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 10:06 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Don't Worry, Be Happy ♥ wrote:Damon & Elena ♥ - Page 13 Tumblr_m3viin8REj1qlfw4k

Ova faca. Dovoljno je samo to pogledati i videti koliko Damon voli Elenu.

Izgleda kao decak koji se suocio sa najgorim strahom u zivotu...tako me preseklo nesto preko stomaka kada sam ga videla...

324Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 11 May 2012, 10:22 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Iskreno,ja se ne secam nijedne SE scene iz ove ep, sem tog poljupca kao. Jesu oni pricali uopste?

genijalna si xD

325Damon & Elena ♥ - Page 13 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 12 May 2012, 6:57 am

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

hahah ne nitko se ne sjeća Delene nakon ovog xD

Ali realno njen jedini razlog što je "izabrala" Stefana je što ga je upoznala prvog..i guess what..to nije istina..
Delena will happen!!!!
Nenormalno ih volim..Damonov bol kada je mislio da je umrla..aaa

Sponsored content



Back to top  Message [Page 13 of 23]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum