Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+33
snow white
Somerhalder's bitch
delenaMoment♥
europe11
Klaroline_♥
fearless.
Twin.flames
Mehurić
♥_Vampire_in_love_♥
Amsterdam
VampireFreak
DEstiny :3
Rosie Sambora
discobaby
AnGel_Perroni
vampirekaca
Don't Worry, Be Happy ♥
White Unicorn
**Miss Salvatore**
phoenix00
Crazy Lady (:
Starlight
chocolateChanel.
daray
Em (:
Ket ♥
Warrior Princess
♥ DelenaDiaries ♥
Delena ❥
Zla_Sam
Rose ♥
<3 Originals <3
Nika Kći Zevsova ~
37 posters

Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

Go down  Message [Page 8 of 23]

176Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 19 Apr 2012, 5:20 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

posle 19.epizode mogu opušteno da umrem. sve su naznake da će finale sezone proći kao i prethodna 2 - dakle u znaku Delene. što kaže Jelena, sad slobodno mogu da umrem.

177Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 19 Apr 2012, 6:42 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Damon & Elena ♥ - Page 8 295287_368430469865851_106345739407660_1001720_2095997057_n
Jedva cekam! Cerek

178Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 19 Apr 2012, 6:51 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Ja neću dočekati jutro.

179Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 19 Apr 2012, 7:30 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

♥ DelenaDiaries ♥ wrote:I ja se sada nadam da je onaj zagrljaj oprostaj i iskreno msm da je tako. Nemojte biti negativni,ne mora uvijek da znaci da je nesto negativno za nas.
O tome ja pricam. Jer na onoj jednoj sliki kraj S i e stoji tu i Damon tako da ^^

180Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:08 am

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

181Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:15 am

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6wsTTmR1r8un78o1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6wsTTmR1r8un78o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6wsTTmR1r8un78o3_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6wsTTmR1r8un78o4_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6wsTTmR1r8un78o6_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6wsTTmR1r8un78o5_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6wsTTmR1r8un78o7_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6wsTTmR1r8un78o8_250

182Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:19 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch


Najdivnija scena, najsavršeniji poljubac u seriji definitivno. Ne dišem dok gledam. JA ne dišem..ne znam kako je njima.
Ali, opet Dejmon završava povređen. I još mu je krivo jer misli da je i nju povredio. KAKO MOŽE BITI TOLIKO PREDIVAN I SAVRŠEN?

A Rouz...♥ No words.
Rouz je glas DE fandoma. Još će i Džer postati DE šiper. NJegov pogled na kraju je sve rekao.
Rose, let me love you forever.

183Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:22 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Mislim da moj život sada može da se završi.
No regrets.
Life = Complete.
Toliko.

184Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:23 am

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Joj Rose je kraljicaaaa Very Happy znaciiiii obb je Wink))
Jos sam pod utiscima ne zelim kvariti taj dio, sada jos vise nesto vjerujem u njih neznam za vas Razz

185Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:31 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Pa zajebaće ih do kraja, ali do sledeće nedelje dajte ljudi bar da uživamo u ovome. Bolje nećemo dobiti ko zna koliko.

186Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:34 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

One thing:

Kiss 3x10: Holding on and letting go.
Kiss 3x19: Never let me go.




I all the awards za scenu: vetar, okret, njena kosa, pesma, pokreti...SVE je savršeno. Dok ne preseku.
A "Do you?" scena je heartbreakng. Cela..
Sva ta osećanja....

187Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:34 am

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

To sam ja napisala Very Happy uzivam u ovom. Ovo ce me drzat do sledece epkice.
Ma ovdje se vidi kako Elena osjeca prema njemu, a Stefica nikad nije ovako poljubila tako da plus za nas Very Happy
Jojjj Jeremy se bas u najboljem morao pojaviti :/

188Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:36 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Scena u krevetu. Pola scene ne govore ništa, ali bukvalno. I sve je jasno. I sve se vidi. I ona se toliko bori sama sa sobom.

189Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:38 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Also, jedna bitna stvark oju sam zapazila: 1x19 DE dance, kada vidimo njihova osećanja dok ništa ne govore, 3x19 ista stvar. Još da imamo decade DE dance, tj da smo imali u ovoj epizodi paralela bi bila savršena.

190Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:40 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

SCENA U KREVETU! Kako ga gleda.I kako ne može da drži oči zatvorene. Bukvalno ga zove da dođe pored nje.
Ali, vidi se da ne zna...da ne može da izdrži sva ta osećanja. To je onaj citat iz druge sezone "I don't know what love is." Zato ne zna šta oseća prema njemu. Ne zna da je to ljubav. Ali, kad se prepustla..kad nije mogla više da izdrži... PRICELESS ♥
Nema dalje...najsavršenija scena u seriji bez pogovora!

191Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:42 am

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r8fwtXNS1r8un78o1_500

Sta je meni zanimljivo bilo dok su se ono ljubili i kad je Damon ej poljubio u vrat ona ozvorila usta xD mislim da Jeremy nije naisao, ona bi sama skocila na njega haha Very Happy
Ozbiljno najbolja epizoda od svih Very Happy i scene <3

192Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 8:50 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

moj zivot je zvanicno kompletan i sad mogu da umrem - no regrets Smile
celu epizodu sam imala retardirani kez na licu Smile)) sve je bilo taaaaako savrseno xD

Kao uvek i sad su imali detaljan i divan build up ......

Scena u krevetu je brutalna jer se tacno vidi koliko se Elena u sustini bvori sama sa sobom xD Kako mi je bila smesna kad se kao neko detence napravila da spava kad je on pogledao u nju....ali nije izdrzala Very Happy

Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r9waA0kB1qd1kvjo1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r9waA0kB1qd1kvjo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r9waA0kB1qd1kvjo3_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r9waA0kB1qd1kvjo4_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r9waA0kB1qd1kvjo7_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r9waA0kB1qd1kvjo8_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r9waA0kB1qd1kvjo9_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r9waA0kB1qd1kvjo10_r1_250

bukvalno ga je pogledom prizivala da legne pored nje
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rclw9jNR1qk381no1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rclw9jNR1qk381no2_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rclw9jNR1qk381no3_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rclw9jNR1qk381no4_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rclw9jNR1qk381no5_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rclw9jNR1qk381no6_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rclw9jNR1qk381no7_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rclw9jNR1qk381no8_250

koliko je samo bila nervozna i na ivici kad je uhvatio za ruku i bio tako blizu Very Happy

Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rb2bnSHW1qgzpb5o1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rb2bnSHW1qgzpb5o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rb2bnSHW1qgzpb5o3_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rb2bnSHW1qgzpb5o4_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rb2bnSHW1qgzpb5o5_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rb2bnSHW1qgzpb5o6_250

i na kraju savrsenstvo na toliko nivoa....ONA je njega poljubila,trajalo je dovoljno dugo,bilo je strastveno,prelepo,toliko duuuuuugo iscekivano,sa toliko emocije....ma SAVRSENO. Ja sam prevristala celu scenu xD

Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r7j0vm1H1qh7609o1_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r7j0vm1H1qh7609o6_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r7j0vm1H1qh7609o2_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r7j0vm1H1qh7609o3_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r7j0vm1H1qh7609o4_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r7j0vm1H1qh7609o5_r1_250
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r7j0vm1H1qh7609o7_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r7j0vm1H1qh7609o8_250


I na kraju Rose srce

Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rc9g5Pds1qdz3mzo1_r2_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rc9g5Pds1qdz3mzo2_r3_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rc9g5Pds1qdz3mzo3_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rc9g5Pds1qdz3mzo4_250

Rose,just let me love you .♥️

193Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 9:43 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

“Its not just that she makes him a better person, but he changes her too… Damon challenges her , surprises her, he makes her question her life, beliefs…Stefan is different, his love is pure and heis always good for her. But Damon is either the best thing for her or the worst.”
Rose.


Yeah Rose! srce

194Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 10:16 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

I did a lot of thinking today.
Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2rj6sAxci1qzl9p7

Kao sto rekoh, mnogo sam razmisljala o ovim DE scenama. I koliko god videla Eleninu borbu protiv svojih osecanja u njenim ocima i odguravanje Damona od sebe, nisam nasla nacin da je opravdam. Sada cu javno reci ono zbog cega ce me ceo forumski tim napasti,lol. Elena ne zna sta hoce. Tj, zna: oce Damona. Ali, previse se plasi da je on nece ostaviti, da ce biti jos jedna na listi. Jer, svi znamo kakav je Damon bio. Ali on vise nije takav, DRUGI COVEK je kad je s Elenom. To smo svi videli. Bolelo me je sto nije htela da prizna na samom pocetku, jos kad ju je Ric pitao. Znam da je zbunjena, ali sigurna sam da ona dobro zna da voli Damona. Bas zbog toga sto se plasi da ce biti osudjivana jer ih voli obojicu (kao i Kat), ne sme to da prizna sebi, a kamoli drugima. I krenuli su oni na to ''putovanje''. Ja ne znam sta me je vise rasplakalo: to njihovo gledanje u mraku i drzanje za ruke (TOLIKO HEMIJE JE*OTE) ili poljubac. Ono Elenino "Dont" me je probolo. Pa kako ne shvata da ne povredjuje samo sebe time, vec i njega. Ona igra s njim "macka i mis" igru. Mislim da se i njemu to smucilo. Kada je posle pitao o cemu se tu radi, meni se srce slomilo. Zasto mu to radi? Zna vrlo dobro koliko je bio povredjivan u proslosti i zasto je potisnuo osecanja, a opet mu to radi. Mozda jeste nesvesno, ali vise ne mogu da je branim dok moj Damon umire od ljubavi za njom, a ona ga zavlaci.
Inace, obradovao me je onaj poljubac. Bio je sve sto smo ikad zeleli da bude. Elena ga je zapocela. U tom trenutku je gurnula "sebe" u cosak i poslusala svoje srce (mozda bi to cesce trebala da radi). I desilo se. Ovo mi je cak bilo jace od onog njihovog "eye-sexa". Brate, svi koji smo gledali, zeleli smo jos. Ali, naravno da mora nesto da se desi i da se unisti sve: Je*eno mora Damon da bude povredjen. Kao da je to poenta citave serije, od samog pocetka. Znaci damn. Taj njegov pogled nakon razgovora me je ubio u pojam. UBIO. Zasto ga jebeno tako muci? ZASTO? Zasto mu to sve rade? Nije zasluzio, stvarno nije. Shvatili smo svi do sada, da je on mozda najbolja osoba u seriji otkad je odlucio da pokaze osecanja prema Eleni. Ali jos uvek to porice i tvrdi da je los. I da ne zeli da se pokaze dobar jer ce onda ljudi ocekivati samo dobro od njega. A on ne shvata da je on u stvari jedno divno, predivno stvorenje koje je zasluzilo da bude voljeno na nacin na koji zeli.
Fuck you, Julie and Kevin. Fuck you.
Fuck you sto ste opet povredili Damona, fuck you.

P.S. Da li sam spomenula koliko volim Rose i koliko je ona, ustvari, realna? E, sad spominjem.

Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6uy7SVT1qcccdco1_250 Damon & Elena ♥ - Page 8 Tumblr_m2r6uy7SVT1qcccdco4_250

195Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 10:37 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Prvo nisam ocekivala ovoliko strasti od njih,iskreno,posle spoilera sam mislila da je u pitanju nesto mlako i da ce brzo da se prekine.

Cela scena sa njima je toliko savrsena i uradjena kako treba,da nemam reci.Svaki delic sekunde je osmisljen na pravi nacin.Ja cak ne mogu da se setim ni jednog filma,koji ima ovoliko emocija u par scena.

Dolazak Jeremija je nepotreban i totalno u pogresnom momentu i sto se mene tice,Elena je trebala da spava sa Dejmonom.Mislim da je sada bio pravi momenat da se desi taj cuveni sex medju njima,jer mislim da je dosta vozanja Dejmona i nju vise niko nikad nece voleti kao on.Sve sa Stefanom mi je klinacki,ali Dejmon je nesto mnogo,mnogo dublje i iskrenije.

Kao sto sam rekla za sledecu epizodu,sigurna sam 100% da se Elena onim plakanjem i zagrljajem rastaje od Stefana,jer je to JEDINO logicno objasnjenje na sve dogadjaje od ove epizode i kolicinu emocija koju su izneli.Nije normalno da posle ovog ona i dalje razmislja.Tuzna je zbog prepirke,jer je konacno svesna da ga voli.

196Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:27 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ja sam se strašno uplašila kada je on nju pribio uza zid. Bila sam u fazonu: NEĆE VALJDA. Jer da je bilo seksa, bilo bi prebrzo. Ali u svom tom kovitlacu osećanja i strasti ostala sam bez teksta. Sada smo bukvalno zakoračili malo u tu scenu koja će se jednom dogoditi. Znamo sa koliko strasti će biti DE seks. Kada god da se desi. Ne znam. Ne mogu da se složim sa Sarom samo u delu gde osuđuje Elenu jer je kontam. Nakon svega, kontam je. Ona scena kada mu kaže ''Don't'' tačno se vidi koliko je prestrašena onoga što oseća. Ne zna bukvalno šta da uradi, kako da se ne slomi, kako da odreaguje... i onda se prepušta jer su osećanja prejaka.

I mislim da Dejmon nije završio povređen kao i uvek. Sada mu je jasno da Elena ima osećanja prema njemu - i to jaka osećanja - i sada samo mora da joj da prostora da se i ona pomiri s time. Jer ovo nije bilo povređivanje Dejmona i bacanje njega u rupu bez dna i nade kao ranije.

197Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 1:30 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

I mislim da Dejmon nije završio povređen kao i uvek. Sada mu je jasno da Elena ima osećanja prema njemu - i to jaka osećanja - i sada samo mora da joj da prostora da se i ona pomiri s time. Jer ovo nije bilo povređivanje Dejmona i bacanje njega u rupu bez dna i nade kao ranije.
Slazem se. Tako mi je drago sto se ova epizoda nije zavrsila lose po Damona. Ne bih mogla da podnesem da ga vidim ponovo povredjenog. On to ne zasluzuje. Ali mene ipak plasi sledeca epizoda. Po onim promo slikama mi se cini kao da ce Damon biti povredjen.

198Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 2:45 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Princess Of Darkness wrote:
I mislim da Dejmon nije završio povređen kao i uvek. Sada mu je jasno da Elena ima osećanja prema njemu - i to jaka osećanja - i sada samo mora da joj da prostora da se i ona pomiri s time. Jer ovo nije bilo povređivanje Dejmona i bacanje njega u rupu bez dna i nade kao ranije.
Slazem se. Tako mi je drago sto se ova epizoda nije zavrsila lose po Damona. Ne bih mogla da podnesem da ga vidim ponovo povredjenog. On to ne zasluzuje. Ali mene ipak plasi sledeca epizoda. Po onim promo slikama mi se cini kao da ce Damon biti povredjen.
Salzem se sa vama.
Ja sam jos uvijek pod jakim emocijama, uuh kako ih volim Very Happy

199Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 4:43 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ja uopste nisam bila svjesna poljupca i vjerujem da ga jos uvijek nisam svjesna,ali sve sto mogu da kazem jeste da mi je drago da nije islo do kraja jer bi bilo prerano i tu se slazem sa Em,a i slazem se s njom da Damon nije zavrsio povrijedjen kao ranije,msm nije da ce opet da poludi i nije da ga je ostavila bas bez svake nade. I 'I don't know' je nesto Smile

200Damon & Elena ♥ - Page 8 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 20 Apr 2012, 4:45 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Srecom Delena sexa nije bilo, ali kad bude, bice EPIC!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 8 of 23]

Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum