Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

13. Bringing Out the Dead

+29
Loud.
♥_Vampire_in_love_♥
phoenix00
Filip
**Miss Salvatore**
fearless.
marw
Mehurić
Klaroline_♥
chocolateChanel.
Starlight
Delena ❥
RosexAlexandra
Amsterdam
discobaby
Mαяi♥
Fifth Marauder ϟ
Issi
OskarV
PFCSteva
<3 Originals <3
Kol Mikaelsen
Rose ♥
Little.Star.On.The.Sky
daray
Crazy Lady (:
Endzi
Warrior Princess
Nika Kći Zevsova ~
33 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 4 of 6]

7613. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Thu 02 Feb 2012, 3:42 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyr6ptC6vw1r5f8xoo1_500
I'm ready for flashbacks, brodowns and blood! Cerek

7713. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Thu 02 Feb 2012, 3:59 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

and new death Rolling Eyes

https://twitter.com/#!/

7813. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Thu 02 Feb 2012, 4:01 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

A za to nikad nisam spremna! xD

7913. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 2:23 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Jedna od najtužnijih epizoda. Definitivno.

Pre svega: STEMON ♥️
Oduševljena sam Dejmonom i posle ove ep ga volim još više.
Definitivno najomiljeniji lik ikada!!

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysollmTFV1qfw4q0o1_25013. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysollmTFV1qfw4q0o2_250
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysollmTFV1qfw4q0o3_25013. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysollmTFV1qfw4q0o4_250

Još kad je Dejmon odbio Eleni poziv.... Crying or Very sad

Jednostavno, koliko god me nervirali Julie i Kevin, stvarno umeju da me oduševe.
Nisam mogla da zaustavim suze tokom ove epizode.

Original Family - ALWAYS AND FOREVER! <3


Oduševljena sam time što stavljaju porodicu na prvo mesto, uprkos svemu!

ALL THE AWARDS za Candice. Plakala sam sa njom. <3

Matt i Elena - posle ovoga sam stvarno poželela da oni budu endgame.
Volim njihovo prijateljstvo. Srećna sam što Matt postoji u ovoj seriji.

Previše utisaka imam posle ove epizode, al' nisam sposobna da ih sad iznesem.

8013. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 7:44 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Prepuna sam emocija! Ova epizoda definitivno govori o odnosima u porodici! Pokazuje da je porodica uvek na prvom mestu. srce

Tokom cele epizode sam mislla da je mozda stvarno Meredith sve to uradila, ali opet ispada da nije ona. Ko je onda?-.-
Bilo mi je zao jadnog Rica... mora po stotinu puta da umre i to me stvarno pizdi. Zelim da ima normalan zivot!
Iako ne volim nesto Billa, bilo mi je zao sto je umro, jer se Caroline toliko sekirala i bila je spremna da ga na silu natera da se pretori u vampira. Kakav god da nam je otac, mi cerke nikad necemo prestati da ga volimo.. :smrcc: srce

Zaista zanimljiva vecera, ali mi je krivo sto nije bilo flesbeka o originalnoj Petrova dvojnici. Volela bih da vidim kakva je bila, pogotovo jer su je K&E voleli. ^^
Od svih scena, ove su mi bile vrh!

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt2d2EMaS1r6av8to1_250 13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt2d2EMaS1r6av8to2_250
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt2d2EMaS1r6av8to3_250 13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt2d2EMaS1r6av8to4_250
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt2d2EMaS1r6av8to5_250 13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt2d2EMaS1r6av8to6_250

Svi se okrenuli protiv njega. Bilo mi je i smesno i tuzno. Hteli su da ga zaista napuste. Kad su mu rekli da on podseca na Mikaela, poludeo je..
Fin & Kol!!! Cerek

Ali ova scena:

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt1m9REei1qdz3mzo1_250 13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt1m9REei1qdz3mzo2_250
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt1m9REei1qdz3mzo3_r1_250 13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt1m9REei1qdz3mzo4_r1_250
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt1m9REei1qdz3mzo5_r1_250 13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyt1m9REei1qdz3mzo6_r1_250

Niko kao majka. Mozemo biti najopasniji na svetu, ali kad je majka u blizini, uvek podvijemo rep. Ovo mi je bila jako dirljiva scena i bolje bi bilo Ester da je to iskreno mislila..


13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysy1d76HL1rotgq6o1_500
Indeed! Cerek

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lystp35LVb1qdz3mzo7_r1_250
Kad bi pogled mogao da ubije.. Razz

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysu4aA38M1qj35bwo1_250 13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysu4aA38M1qj35bwo2_250
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysu4aA38M1qj35bwo3_250 13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysu4aA38M1qj35bwo4_250
Ups! Izgleda da mu Klaus nije bas sve ispricao.. haha

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lystojDJ201qa5ycyo2_500
Neko se malo uplasio.. Razz

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysotsg7yq1qbxcxno1_500
'I'm sorry mommy..'

8113. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 8:52 am

Amsterdam

Amsterdam
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Nije losa epizoda, dosta je tuzna mada sam ocekivao da ce biti bolja iskreno, i iako sam uvek bio za Delenu i bicu pre bih voleo da Elena zavrsi sa Stefanom nego sa Metom, kao prijatelji mi izgledaju jako dobro ali kao par nikako... Sve u svemu ona vecera mi je bila jako zanimljiva i tako, sad su me tako zagolicali ima da poludim do cetvrtka Smile

8213. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 10:23 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Mat je dobar,ali on voli Kerolajn i ta jedna scena medju njima,naravno,da ne znaci nista.Oni su prijatelji i podrzavaju jedno drugo.Met nije licemeran,a nije ni Elena.Zagrljaj je bio iskren i prijateljski.

Zao mi je Alarika,jadan covek.I ne svidja mi se sto ga ubijaju u svakoj drugoj epizodi...Ko li je ubica,ne znam zaista,ali opet mislim da je Meredit umesana na neki nacin.

Uzasna mi je scena kad Kerolajn place zbog Bila,poneo se jako sebicno i mislim da je i njoj jasno da je otac ne voli.Zbog toga joj je mnogo teze....

Boni me nervira i dalje,ne volim je nikako...

Znala sam da je Velika mama previse vazan lik,da se tek tako ne pojavi vise....Zanima me kako ce se razvijati odnos izmedju nje i Klausa...

Dejmon je bas trebao Eleni,kada ga je zvala,ali naravno da nije zeleo da razgovara,kada zna da Stefan sve cuje...Sve ga vise i vise mrzim,odvratan je.Kada je pitao Elenu da li je Dejmon skoro ubio nekog i kada mu je nabacivao osecaj krivice,kao da ga Klaus ubije,pa da on ostane sa Elenom...Kako nisko,jadno i bedno....

Epizoda nabijena emocijama,ali meni nedostaju Elena i Dejmon!



Last edited by discobaby on Fri 03 Feb 2012, 10:25 am; edited 1 time in total

8313. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 10:24 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Spoiler:

Mnogo tužna scena. Nemoguće je ne osetiti nešto dok je gledate.
Candice je fantastično odglumila, pre svega.
Kad ga nazove "Daddy" sve je jasno.
Drago mi je što se Caro više pojavljivala u ovoj epizodi, i mnogo mi je drago što je na neki način učvrstila svoje prijateljstvo sa Elenom.
Onaj razgovor na stepenicama, zagrljaj, Matt.
Spoiler:
Žao mi je što je Bill na kraju umro. Samo zbog Caroline. :/

I može neko da mi objasni šta je ovo značilo, jer ja ne mogu... Stvarno.
Spoiler:
Pogotovo nakon ovoga:
Spoiler:
Ja moram da ponovim: volim Julie i Kevina jer čine da nakon svake epizode Dejmona volim sve više i više.
Dejmon me oduševljava.
Ovde je Stefana stavio na prvo mesto, i možete da volite Stefana i mrzite Dejmona koliko hoćete, ali ako ostanete pri tome da je Dejmon"izdajnik" (kako su ga pojedini česo nazivali proteklih nedelja), znate da lažete sebe. Jer on to nije, i to je činjenica.

Spoiler:
Njihova reakcija. Dejmonova reakcija.
Kao da je svestan toga, al' ovo je prvi put da čuje kako neko tako nagas izgovara i boli ga. :/
Stefan - jednostavno nem ogu da pročtiam kako se oseća. Verujem da boli i njega. Rečenicom "I love her Damon" je jasno stavio do znanja da neće odustati od nje.
I nekako mi je zvučalo kao da mu je rekao "Ona pripada meni."
Počeću da plačem ponovo. Retardirani trougao.
Dejmon je opet taj koji se povlači. Crying or Very sad
Sad i mogu da razumem taj spoiler oko njegovog dela u krevetu sa drugom.
Plašim se da je odustao od Elene..sad. Ali da se nekako nada da će kasnije sve doći na svoje mesto.
Ne znam. Nada poslednja umire.


Spoiler:
E, ovo je trenutak koji nasmeje - jedan od retkih u epizodi.


Spoiler:
♥️ Zbog nje mi je najdraže što se Esther vratila.


13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyswzvU1Sa1qzsxkfo1_500
“I wanted it to be for all of us. A place we could all call home, a place we could all be a family. None of us would ever have to be alone again.
Sve ih volim. KLAUS pred Esther - neverovatna scena.
Jedva čekam da vidim gde sve ovo vodi.

I ovo je defintivino sezona Originalnih. Koliko ih samo ima - puna soba.
Previše je tu Originalnih za jedan grad.


Alarik - presekla sam se kad ga je Elena našla, kasnije i kad ga je "ubila". Koja hrabrost - svaka joj čast.
Ne smeju nikada da ubiju Alarika.
I ko je ta uhoda što hoda i ubija?! O.o Možda neka uvertira za četvrtu sezonu? Have no idea.
Ali, mislim da nije Meredith.

Matt i Elena - ako Elena ne postane vapir, biće mi najdraže ako završi sa Metom. <3


I definitivno, scena koja je nadmašila sve:
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o1_25013. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o2_250
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o3_25013. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o4_250

Family above all.



Last edited by Cinderella ♥ on Fri 03 Feb 2012, 1:00 pm; edited 1 time in total

8413. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 10:32 am

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Epizoda je oduvala. Najbolja do sad. Uh ! Previše utisaka, previše !

Original's fight na početku... priceless Cerek

Scena sa Alaricom i Elenom, kada Elena brani Meredith... toliko me podsjetila na knjige ! Shocked 'It is not Meredith, ok ?! ' Hoću njihove scene !
I uopšte, Elenine i Alaricove scene... 'He's my family. I have to look out for him.' srce

A onda i moja omiljena scena... Damon&Elijah Cerek

Damon: 'Elijah ! My favourite Original. Back from the dead'
Elijah: 'You left something in my jacket pocket'
Damon: 'Dear Elijah, let's get together, about(?!) destruction your brother. XOXO...' haha

A posle i večera Originals and Salvatores... Cerek
i scena:
Elijah: 'Stefan, where is the lovely Elena tonight?'
Stefan: 'I don't know. Ask Damon.' haha

I Klausov smijeh... Cerek

Inače, Elijah srce

Znala sam da me neće razočarati... Cerek fenomenalno... Smile

Matt me takođe oduševio. Kad je došao kod Caroline i Elene. Iskreno, nadala sam se da je Tyler, jer su ga obje pogledale da neki čudan način(ili sam ja to umislila)... ali, ipak sam se oduševila kad sam vidjela Matta. I definitivno hoću da on i Elena budu endgame. Pa i Klaus hoće isto to Cerek

Caroline Sad i Forbes family scena... huh placeem

a onda i Original family scenaaaa !!! Najbolja porodicaaa... obožavam ih. neka pobiju sve, i Elenu i Damon-a i Stefana, JA ĆU DA IH VOLIM !!! srce

Kol 355

Rebekah, Fin Cerek
Klaus srce

I na kraju Elijah - my favourite Original srce Smile














https://twitter.com/#!/

8513. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 3:06 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

epizoda je bila prosečna. možda ja nisam toliko oduševljena jer sam u prevelikom iščekivanju naredne epizode, ne bi znala. bilo je sjajnih momenata, ali nekako mi je sve bilo dosta odugovlačeno. možda još uvek ne mogu da se naviknem na tu naglu promenu u odnosu na 2.sezonu kada je u svakoj epizodi bila neka borba na život i smrt.

početak epizode je odličan. borba izmedju Klausa i Elijahe, konačno smo videli Elijahu kako bar malo gubi kontrolu nad sobom. ali on je uspeo i da tad izgleda tako ugladjen. i ta Klausova potreba da Elijah bude na njegovoj strani i to njegovo potpuno poverenje. na momenat sam zaista poverovala da će Elijah biti na njegovoj strani. ali razumem zašto nije. bar će se sad to nekako srediti. samo me zanima zašto je Klaus toliko čuvao tajnu od Elijahe, od svih, ako je baš sada priznao da je on ubio Esther. i kako niko nije znao ko je u poslednjem kovčegu? zašto je ranije nije oslobodio?

Alaric koji Damona naziva "dick" Cerek duše Cerek obožavam njihov odnos.

Damon's favourite Original Elijah Cerek samom svojom pojavom je plenio kroz celu epizodu. nije imao mnogo upečatljivih citata, ali nema veze. dokle god je tu ja sam zadovoljna.

Meredith počinje da mi se svidja. super je njena scena sa Caroline. želim da vidim neku lepu scenu izmedju njih dve i Elene.

povlačim ono što sam rekla za prošlu epizodu da je Stefan kao lik počeo da mi se svidja. u ovoj epizodi me je strašno nervirala sama njegova pojava. i ne samo to, to njegovo ponašanje kao da je Elena njegovo vlasništvo mi je užasno. kapiram da je ljut na Damona, ali ako Damons talno čini ustupke zbog njega, red je da bar jednom on učini nešto za njega. ugh.

KAKO JE DAMON NAMIGNUO ELIJAHI. PA JA SAM SE TOTALNO IZGUBILA. AJHFHFRJRFHTJ šta bi dala da se serija prikazuje na HBO.

glupo je što nisu Tyleru dozvolili ni da ima neku oproštajnu scenu pre nego što su ga oterali na 5 epizoda. i glupo je što nećemo videti taj njegov napredak i sve to. ja volim Tylera i sve njegove scene i meni uopšte ne bi bilo dosadno da ga gledam šta god da radi. Elenina i Carolinina scena na tremu je predivna. njihovo prijateljstvo je jedno od najlepših u seriji i ako sam za išta sigurna da će se održati do finala serije, sigurna sam za njihovo prijateljstvo. O MOJ BOŽE PA MATT JE DOŠAO KADA JE CAROLINE NAJVIŠE FALILA PODRŠKA I TAJ MAROLINE ZAGRLJAJ, OH MY SHIPPER HEART. on nju i dalje voli,pa kako je i ne bi voleo, pa Caroline je toliko loveble. i Carolinin pogled kad se pojavio Matt, pa totalno sam se raznežila.

Klaus koji podjebava Stefana haha i Elijah koji nema pojma šta se dešava haha prajsles. gospode konačno smo saznali bar nešto o originalnoj Petrovi. ne svidja mi se njeno ime xD Tatia ili kako god da se piše, zvuči kao neka seljanka, lol. ali svidja mi se što je i ona bila takva da privuče dvojicu da je prekomerno vole kao i Katherine i Elena. eh, te Petrove xD nadam se da je ipak nekako živa.

oukej, neko očito napada isključivo članove Saveta i to sa nekim razlogom. i to mi se ne svidja xD neka ne diraju više Alarica.

šta je Elena uradila, pa svaka joj čast. u punom svetlu je dokazala svoju snagu i koliko je samo odrasla od pilota. em je snažna, em je hrabra.

opraštanje Billa i Caroline je zaista tužno. Candice me je oduševila. zaista je napredovala kao glumica i to se najbolje vidi po tome koliko života ona unosi u Caroline. mislim da je krajnje vreme da ona postane podjednako bitna kao i vodeći trio. a zaista mi je žao što je Caroline izgubila oca.

ok, budjenje Cola, Finna i Rebeke je spektakularno. stvarno je fantastično odradjeno. i onaj Elijahin smešak kada kaže "This is family business" Klanja Se moram da priznam da sam već uspela da se naložim na Cola. glumac je toliko dobar frajer. nadam se i da je podjednako dobar lik Very Happy Finn mi je za sad onako. Rebekah <3 predivna kao i uvek.

što kaže Jovana, Stefanovo "I love you" je stvarno zvučalo kao da nekako potvrdjuje da je Elena njegovo vlasništvo i to mi se ne svidja. zaboga, Damon je ignorisao Elenin poziv jer je znao da će to uzbuditi Stefana i Stefan opet priča onakve odvratne stvari tipa zašto ga Damon ne bi pustio da umre ne bi li on konačno imao Elenu samo za sebe. razumem ljutnju u prvom momentu kad je saznao da su se Damon i Elena poljubili, ali on je maltene od početka serije znao da će se to desiti kad-tad. stvarno više preteruje.

ladno je Esther bila u kovčegu. KAKO? ŽELIM DA NAM TO OBJASNE. i kako je Klaus delovao skruženo i postidjeno kad je ona stala ispred njega. da je zaista htela da ga ubije, on bi joj to dozvolio, a ona mu je oprostila. that invincible power of love between mother and son. beautiful.ona će ih sve ponovo ujediniti i svi će se oni pomiriti i biti srećni zajedno. AHGHFJGKTGLTGJ oduševljena sam poslednjom scenom.

8613. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 3:13 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

ladno je Esther bila u kovčegu. KAKO? ŽELIM DA NAM TO OBJASNE. i kako je Klaus delovao skruženo i postidjeno kad je ona stala ispred njega. da je zaista htela da ga ubije, on bi joj to dozvolio, a ona mu je oprostila. that invincible power of love between mother and son. beautiful.ona će ih sve ponovo ujediniti i svi će se oni pomiriti i biti srećni zajedno. AHGHFJGKTGLTGJ oduševljena sam poslednjom scenom.
Well said! he
Moze Klaus da bude neustrasiv, ali kad je njegova majka u pitanju, to mu puno ne pomaze.. Razz
Kako mi ga je samo bilo zao kad je zaista mislio da je ona dosla da ga ubije.. :smrcc:

8713. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 4:04 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco1_25013. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco2_250
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco3_25013. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco4_250

Dejmon. ♥️
Savršen je. Šta god uradio...

što kaže Jovana, Stefanovo "I love you" je stvarno zvučalo kao da nekako potvrdjuje da je Elena njegovo vlasništvo i to mi se ne svidja. zaboga, Damon je ignorisao Elenin poziv jer je znao da će to uzbuditi Stefana i Stefan opet priča onakve odvratne stvari tipa zašto ga Damon ne bi pustio da umre ne bi li on konačno imao Elenu samo za sebe. razumem ljutnju u prvom momentu kad je saznao da su se Damon i Elena poljubili, ali on je maltene od početka serije znao da će se to desiti kad-tad. stvarno više preteruje.
Klanja Se

Mogu dobiti hejt posle ovoga, ali nervira me užasno Stefan.
Nervira me tom svojom sebičnošću i što u svakoj drugoj rečenici mora da prebaci Dejmonu.
Ponavljam - volim ga, uvek ću voleti Stefana, ali jednostavno me nervira i čekam, i dalje čekam, da se nekako objasni sve to što radi, jer meni nije dovoljno objašnjenje da voli Elenu i da je on prvi bio sa njom. Screw that.

Kako su se Dejmon i Stefan pogledali nakon Elajdžine i Klausove priče o Tatji, tj. nakon onoga "Family above all."
Mislim da je to dosta uticalo na Dejmona i da se toga setio kad je odbio Elenin poziv.
Njegovo "So do I." je bolelo. Očajnički.

About "Ask Damon."
Yea that’s right Stefan, ask Damon, who has been there for her for MONTHS, (well, almost a year now if we’re going precise) protecting and comforting her with all he had. Remember when he dress her all up nice and pretty for you? And then walked in that bar with certain death awaiting? And then you broke Elena’s heart. And ofc she needed someone to help her heal. And, because just like you, Damon loves Elena, he stepped up and made sure she had at least a little bit of happiness in her miserable life. He made her laugh, when everything had fallen apart. And then, after saving and helping her a few more times (no biggie) he took the risk and he kissed her. And you know what Stefan? She kissed him back, with no guilt. Because she was not your ~property anymore. Because she loves Damon too. You’re not the saint or good brother anymore. You and Damon are at exactly the same level. You both have issues and if we’re gonna be realistic here, you’re BOTH toxic for her equally. So stop being such a moralist and making Damon the bad guy all the time.





btw, Nejt je neverovano hot. Huh.. Cela porodica originalnih je predivna, ali KOL - mislim da već ima gomilu fanova. Pun Tumblr je slika i gifova iz one dve scene sa njim. xD

8813. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 4:23 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Kol je prehot, ali meni je nekako Finn lepsi.. Cerek
Mnogo mu je dobra frizura! On jadnicak preko 900 godina u kovcegu.. Mora da je bas bas ljut.. Razz

8913. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 4:26 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

You and Damon are at exactly the same level. You both have issues and if we’re gonna be realistic here, you’re BOTH toxic for her equally. So stop being such a moralist and making Damon the bad guy all the time.

E TO ME NAJVIŠE IZLUDJUJE. što još uvek u Stefanovim očima ispada da je Damon bad guy. a da ne pominjem što je Stefan više puta sam rekao Damonu tipa "čuvaj Elenu, ne dozvoli da joj se išta desi". i šta sad? ne krivim ga što je ljubomoran i ljut, krivim ga što je tako grozan prema Damonu jer Damon to zaista nije zaslužio. a bogami nije ni Elena zaslužila da se iko ponaša prema njoj kao da je ona ičije vlasništvo, ona je samostalna devojka i ona je samo svoja i ničija više.

ja sam umrla od 2 scene sa Kolom, ne mogu da zamislim kakve će dalje biti moje reakcije haha jedva čekam da reblogujem sve što ima o njemu na tumblru xD

9013. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 4:37 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Starlight wrote:
You and Damon are at exactly the same level. You both have issues and if we’re gonna be realistic here, you’re BOTH toxic for her equally. So stop being such a moralist and making Damon the bad guy all the time.

E TO ME NAJVIŠE IZLUDJUJE. što još uvek u Stefanovim očima ispada da je Damon bad guy. a da ne pominjem što je Stefan više puta sam rekao Damonu tipa "čuvaj Elenu, ne dozvoli da joj se išta desi". i šta sad? ne krivim ga što je ljubomoran i ljut, krivim ga što je tako grozan prema Damonu jer Damon to zaista nije zaslužio. a bogami nije ni Elena zaslužila da se iko ponaša prema njoj kao da je ona ičije vlasništvo, ona je samostalna devojka i ona je samo svoja i ničija više.

ja sam umrla od 2 scene sa Kolom, ne mogu da zamislim kakve će dalje biti moje reakcije haha jedva čekam da reblogujem sve što ima o njemu na tumblru xD

Upravo. Razumem da bude ljubomoran, ali ne mogu da shvatim šta je u njegovoj glavi.
Pogotovo posle ovog webclipa iz 14-te epizode.

Damon: "Can we go back in the time to the old Stefan who cared if Elena lived or died?"
Stefan: "It's your job now."

I mean, WTH?
Ne mogu da podnesem to što svaku rečenicu koristi da proziva Dejmona.
Kao čekam objašnjenja, al' nešto ih ne vidim. Jedino koje dobijam je "Elena je prvo bila sa Stefanom i on je voli."
Yeeeeeeeeeeeep. -.-



A, Nejt-Kol jaidojajreophijja Ne smem da zamislim kakav će izgledati na balu.
Onesvestiću se od tolike količine lepote na jednom mestu. Cerek

Iskreno, pored onakvog Kola, Elajdže i Klausa, ja Fina nisam ni videla kako treba.
Samo sam primetila da ima frizuru u stilu Bon Džovija iz 80-tih. Very Happy I like it.

9113. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 4:39 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Znala sam da će mother original da se pojavi, al sam još šokirana :O
Bila je dobra epizoda, kao i sve ostale Razz

9213. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 4:42 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Iskreno, pored onakvog Kola, Elajdže i Klausa, ja Fina nisam ni videla kako treba.
Samo sam primetila da ima frizuru u stilu Bon Džovija iz 80-tih. Very Happy I like it.

AHAHAHHAHAH tačno xD sve što sam ja videla jesu Klaus, Elijah , Kol i Rebekah xD

9313. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 4:51 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Starlight wrote:
Iskreno, pored onakvog Kola, Elajdže i Klausa, ja Fina nisam ni videla kako treba.
Samo sam primetila da ima frizuru u stilu Bon Džovija iz 80-tih. Very Happy I like it.

AHAHAHHAHAH tačno xD sve što sam ja videla jesu Klaus, Elijah , Kol i Rebekah xD
Jedna recenica, ako se to uopste moze i nazvati recenicom.
Jedva cekam sledecu epizodu, verovatno ce imati vise dijaloga.. Razz

9413. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 5:32 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

#JustSaying


Dok je Stefanovo "I love her Damon." zvučalo kao "She belongs with me." Dejmonovo "So do I" i ono odbijanje poziva je kao "I lover her. But I love you too. I will never let anything happen to you. I don’t want history to repeat itself."

<3

9513. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 6:21 pm

Klaroline_♥

Klaroline_♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Cinderella ♥️ wrote:13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco1_25013. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco2_250
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco3_25013. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco4_250

Dejmon. ♥️
Savršen je. Šta god uradio...

što kaže Jovana, Stefanovo "I love you" je stvarno zvučalo kao da nekako potvrdjuje da je Elena njegovo vlasništvo i to mi se ne svidja. zaboga, Damon je ignorisao Elenin poziv jer je znao da će to uzbuditi Stefana i Stefan opet priča onakve odvratne stvari tipa zašto ga Damon ne bi pustio da umre ne bi li on konačno imao Elenu samo za sebe. razumem ljutnju u prvom momentu kad je saznao da su se Damon i Elena poljubili, ali on je maltene od početka serije znao da će se to desiti kad-tad. stvarno više preteruje.
Klanja Se

Mogu dobiti hejt posle ovoga, ali nervira me užasno Stefan.
Nervira me tom svojom sebičnošću i što u svakoj drugoj rečenici mora da prebaci Dejmonu.
Ponavljam - volim ga, uvek ću voleti Stefana, ali jednostavno me nervira i čekam, i dalje čekam, da se nekako objasni sve to što radi, jer meni nije dovoljno objašnjenje da voli Elenu i da je on prvi bio sa njom. Screw that.

Kako su se Dejmon i Stefan pogledali nakon Elajdžine i Klausove priče o Tatji, tj. nakon onoga "Family above all."
Mislim da je to dosta uticalo na Dejmona i da se toga setio kad je odbio Elenin poziv.
Njegovo "So do I." je bolelo. Očajnički.

About "Ask Damon."
Yea that’s right Stefan, ask Damon, who has been there for her for MONTHS, (well, almost a year now if we’re going precise) protecting and comforting her with all he had. Remember when he dress her all up nice and pretty for you? And then walked in that bar with certain death awaiting? And then you broke Elena’s heart. And ofc she needed someone to help her heal. And, because just like you, Damon loves Elena, he stepped up and made sure she had at least a little bit of happiness in her miserable life. He made her laugh, when everything had fallen apart. And then, after saving and helping her a few more times (no biggie) he took the risk and he kissed her. And you know what Stefan? She kissed him back, with no guilt. Because she was not your ~property anymore. Because she loves Damon too. You’re not the saint or good brother anymore. You and Damon are at exactly the same level. You both have issues and if we’re gonna be realistic here, you’re BOTH toxic for her equally. So stop being such a moralist and making Damon the bad guy all the time.





btw, Nejt je neverovano hot. Huh.. Cela porodica originalnih je predivna, ali KOL - mislim da već ima gomilu fanova. Pun Tumblr je slika i gifova iz one dve scene sa njim. xD


Svaka ti čast Jovana! Potpuno te podržavam! Klanja Se I Agree xD

9613. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 6:21 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Jovana, imas dar za analizu! srce

P.S This looks like a double date for me.. xD

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lytwm7B45R1ro9iiao1_500
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lytwm7B45R1ro9iiao2_500

9713. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 7:50 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

O mojoj reakciji na Kola/Nejta neću ni da pričam.

9813. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 7:53 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Princess Of Darkness wrote:Jovana, imas dar za analizu! srce

P.S This looks like a double date for me.. xD

13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lytwm7B45R1ro9iiao1_500
13. Bringing Out the Dead - Page 4 Tumblr_lytwm7B45R1ro9iiao2_500

haha

ništa... definitivno da pokrećemo peticiju za HBO... Very Happy

https://twitter.com/#!/

9913. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 7:54 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

HBO Rocks! Ja bih prva potpisala! mmmm

10013. Bringing Out the Dead - Page 4 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 03 Feb 2012, 7:57 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

@Snežo, Slađana, hvala. Cerek

O tome koliko gotivim Damon&Elijah odnos nema potrebe pričati. Prosto - Vrućina
Predivni su i želim da to traje. Na bilo koji način..xD

Jedna konstatacija: cela porodica originalnih je neverovatno lepa. Svi imaju nešto posebno.
GDE nalaze tako divne glumce?
Ne znam je l' ima i jedan lik u celoj seriji da nije lep...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum