Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

13. Bringing Out the Dead

+29
Loud.
♥_Vampire_in_love_♥
phoenix00
Filip
**Miss Salvatore**
fearless.
marw
Mehurić
Klaroline_♥
chocolateChanel.
Starlight
Delena ❥
RosexAlexandra
Amsterdam
discobaby
Mαяi♥
Fifth Marauder ϟ
Issi
OskarV
PFCSteva
<3 Originals <3
Kol Mikaelsen
Rose ♥
Little.Star.On.The.Sky
daray
Crazy Lady (:
Endzi
Warrior Princess
Nika Kći Zevsova ~
33 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 2 of 6]

2613. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 20 Jan 2012, 6:16 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Ja samo zelimmmm da saznam sta je u onom cetvrtom kovcegu ! Sad

2713. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 20 Jan 2012, 6:19 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

i to što Klaus priča, it means - flashbacks <3
I would love a sexy flashback! mmmm



Last edited by Princess Of Darkness on Sat 21 Jan 2012, 7:59 am; edited 1 time in total

2813. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 20 Jan 2012, 9:19 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Quote:
dok se Damon obraća starom poznaniku za pomoć u smišljanju detaljnog plana.


Katherineee

Katherine? Ja ipak mislim da je ELIJAH! Very Happy

2913. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 20 Jan 2012, 11:53 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Cinderella ♥️ wrote:
Quote:
dok se Damon obraća starom poznaniku za pomoć u smišljanju detaljnog plana.


Katherineee

Katherine? Ja ipak mislim da je ELIJAH! Very Happy

Ma i meni se cini Laughing

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

3013. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sat 21 Jan 2012, 1:54 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

sve sto ja zelim da znam u vezi ove epizode je to da je ovo konacno epizoda sa Elijah-om Very Happy Nothing else matters Very Happy

3113. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sat 21 Jan 2012, 8:00 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

It will be all about Elijah! Cerek

3213. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sat 21 Jan 2012, 9:24 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Princess Of Darkness wrote:It will be all about Elijah! Cerek

It was about time 199 VOLIM <3

3313. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sat 21 Jan 2012, 5:16 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

S novim frizom, pocinje novo poglavlje s njim! he

3413. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Mon 23 Jan 2012, 2:26 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Princess Of Darkness wrote:S novim frizom, pocinje novo poglavlje s njim! he

do sad je bio savrsen kao lik a sa novom frizurom je jos jedan razlog da balavim po tastaturi Razz Mnooooogo mu dobro stoji drool2

3513. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Mon 23 Jan 2012, 11:48 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Sanjchyx3 wrote:
Cinderella ♥️ wrote:
Quote:
dok se Damon obraća starom poznaniku za pomoć u smišljanju detaljnog plana.


Katherineee

Katherine? Ja ipak mislim da je ELIJAH! Very Happy

Ma i meni se cini Laughing


haahhhah... ipak je Elijah... Very Happy... nego, uvijek kad je u spoilerima pisalo da Damon traži pomoć od starog poznanika, Katherine je bila u pitanju... Very Happy... ali, nema veze, draže mi je što je Elijah tu !!! srce

https://twitter.com/#!/

3613. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 24 Jan 2012, 9:27 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

I ja sam celo vreme mislila da je Katherine, ali drago mi je sto je Elijah! srce

3713. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 24 Jan 2012, 10:28 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ako se ne varam ovo nemamo nigde Very Happy

Spoiler:

3813. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 24 Jan 2012, 10:53 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Hmm,sad vidim sta ce se sluziti kod Klausa na veceri... xD
Poor Stefan... haha
Elijah! srce

3913. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 24 Jan 2012, 11:02 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Dodala sam slike u galeriju. Wink

Šokirala sam se kad sam videla slike. o.O

4013. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 24 Jan 2012, 1:26 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Elijah na Klausovoj strani tj protiv Damona :S Ako nasedne OPET na istu foru tj ako opet poveruje Klausu da ce mu vratiti porodicu ako mu pomogne zesce cu se razocarati u njega :S Nadam se da je to smisljeno samo da bi Klaus poverovao da je na njegovoj strani Very Happy Klaus/Stefan scene o.O

4113. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 24 Jan 2012, 2:56 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Huh, kakve slike. Balavim.
Elijah - ovaj Daniel izgleda tako DOBRO sa ovom frizurom. Defintivino treba da se ubraja u najhot mušarce.

ALI, razočarava me ako bude na Klausovoj strani, protiv Dejmona.
Zašto imam osećaj (ili je možda samo nada) da su Dejmon i Elijah sklopili neki dogovor, pa se kao samo prave?!
Ne želim da se razočaram u Elijaha. Želim da ga volim. xD

4213. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 24 Jan 2012, 3:13 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Zašto imam osećaj (ili je možda samo nada) da su Dejmon i Elijah sklopili neki dogovor, pa se kao samo prave?!

i ja isto mislim Smile

https://twitter.com/#!/

4313. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 24 Jan 2012, 6:39 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

<3 Originals <3 wrote:Elijah na Klausovoj strani tj protiv Damona :S Ako nasedne OPET na istu foru tj ako opet poveruje Klausu da ce mu vratiti porodicu ako mu pomogne zesce cu se razocarati u njega :S Nadam se da je to smisljeno samo da bi Klaus poverovao da je na njegovoj strani Very Happy Klaus/Stefan scene o.O
Pa Klaus je inace mislio da ih sve ozivi.. Smile

4413. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 24 Jan 2012, 9:51 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Matt se takođe pojavljuje.

dušaaa... srce Smile

https://twitter.com/#!/

4513. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Wed 25 Jan 2012, 1:56 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Princess Of Darkness wrote:
<3 Originals <3 wrote:Elijah na Klausovoj strani tj protiv Damona :S Ako nasedne OPET na istu foru tj ako opet poveruje Klausu da ce mu vratiti porodicu ako mu pomogne zesce cu se razocarati u njega :S Nadam se da je to smisljeno samo da bi Klaus poverovao da je na njegovoj strani Very Happy Klaus/Stefan scene o.O
Pa Klaus je inace mislio da ih sve ozivi.. Smile

Pa jeste ali Elijah nije u toku sa desavanjima,poslednje sto zna je da mu je ovaj obecao porodicu a onda ga ubio tako da bi stvarno bio budala da nasedne opet na ISTU foru Very Happy

4613. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Wed 25 Jan 2012, 8:15 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Prema ovim slikama i promou, stvarno ne znam ko je na koju stranu.. Razz

4713. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Thu 26 Jan 2012, 9:34 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ne znam kakav dogovor ce sklapati Dejmon i Elijah,ali nema sumlje da Dejmon ima neki plan..ne bi ga tek tako oziveo,bez razloga i doveo bilo koga u opasnost...

4813. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 27 Jan 2012, 11:14 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Dodat je Webclip.

4913. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 27 Jan 2012, 11:52 am

PFCSteva


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Jel nije bila ovo epizoda danas?

5013. Bringing Out the Dead - Page 2 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Fri 27 Jan 2012, 11:54 am

Amsterdam

Amsterdam
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Nije danas , 2. februara izlazi koliko ja znam.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum