Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

13. Bringing Out the Dead

+29
Loud.
♥_Vampire_in_love_♥
phoenix00
Filip
**Miss Salvatore**
fearless.
marw
Mehurić
Klaroline_♥
chocolateChanel.
Starlight
Delena ❥
RosexAlexandra
Amsterdam
discobaby
Mαяi♥
Fifth Marauder ϟ
Issi
OskarV
PFCSteva
<3 Originals <3
Kol Mikaelsen
Rose ♥
Little.Star.On.The.Sky
daray
Crazy Lady (:
Endzi
Warrior Princess
Nika Kći Zevsova ~
33 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Message [Page 6 of 6]

12613. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sun 05 Feb 2012, 7:51 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

E da, ja videh negde da pošto su Elenini otisci na onom bodežu, a Elena i Ketrin su praktično ista osoba, verovatno i Tatia, onda je neka od njih ubica, tako da možda nešto na tu foru i bude. Mada ja mislim da je neki hibrid, nešto povezano s Klausom. Ali ako je to da je Ketrin ubica potrebno da je vrate, prihvatam! Very Happy

12713. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sun 05 Feb 2012, 7:55 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Mislim da Klaus nije umesan, ne znam koji bi bio smisao.. Mozda je ubica, neki novi lik..

12813. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sun 05 Feb 2012, 8:14 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Meni samo nije jasno zasto bi bilo ko, posebno Katherine, ubijala samo clanove Founder's Council-a?

12913. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sun 05 Feb 2012, 8:16 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja mislim da je u pitanju neki sasvim novi lik... niko od standardnih nema povod za tako nešto. možda je to ona Gilbertova što tek treba da se pojavi.

13013. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sun 05 Feb 2012, 8:48 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Dancin' in the rain wrote:Meni samo nije jasno zasto bi bilo ko, posebno Katherine, ubijala samo clanove Founder's Council-a?

Eee pa to je i poenta... Kao u prvoj sezoni, čini mi se da smo još tad imali te misteriozne smrti & co.
A moguće i da je neki novi lik - ma sve je moguće. xD

13113. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sun 05 Feb 2012, 10:40 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Dancin' in the rain wrote:Meni samo nije jasno zasto bi bilo ko, posebno Katherine, ubijala samo clanove Founder's Council-a?

zato što su je upravo osnivači grada, prije 100 i nešto godina zatvorili u grobnicu Wink... sad hoće osvetu mmmm

ali, ova priča nas vodi nazad u prvu sezonu, tako da ova moja teorija nema nikakvog smisla... haha vidjećemo Very Happy

https://twitter.com/#!/

13213. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sun 05 Feb 2012, 11:00 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

~Forwood~ wrote:
Dancin' in the rain wrote:Meni samo nije jasno zasto bi bilo ko, posebno Katherine, ubijala samo clanove Founder's Council-a?

zato što su je upravo osnivači grada, prije 100 i nešto godina zatvorili u grobnicu Wink... sad hoće osvetu mmmm

ali, ova priča nas vodi nazad u prvu sezonu, tako da ova moja teorija nema nikakvog smisla... haha vidjećemo Very Happy

nisu oni Katherine zarobili u grobnici, ona je napravila dogovor sa jednim od osnivača da se smatra da je ona unutra, a u stvari je pobegla. prodala je te vampire u zamenu za Mesečev kamen ako se dobro sećam.

13313. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sun 05 Feb 2012, 11:03 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

uh, moguće, ne znam, ne sjećam se baš najbolje Embarassed

a šta ako je njeno dijete ?! Very Happy

https://twitter.com/#!/

13413. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Sun 05 Feb 2012, 11:15 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

e to bi bilo kul Very Happy

13513. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Mon 06 Feb 2012, 9:01 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Spoiler:
Cerek

13613. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Mon 06 Feb 2012, 9:58 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ja sam se oduševila epizodom.
Nisam stigla ranije da komentarišem, ali Damon je još jednom dokazao zašto ga toliko volim. Radi Stefana se nije javio na telefon kada je Elena zvala, a mogao je, ali ono još više, stavio je porodicu na prvo mjesto. On je mogao pustiti Stefana da faktički umre, on bi onda imao lakši put do Elene, ali jednostavno nije.
Ali ono što mi je još draže je to da kada je Stefan igrao na tu kartu da on voli Elenu, Damon se nije samo povukao i rekao okej, nego je i on njemu dao do znanja da i on voli. Nije samo Stefan u igri Very Happy

a s druge strane, jedno vrijeme mi je bilo žao Stefana, zaista jeste. Nisam ship Stelenu čak ni nakon onog poziva na početku sezone, niti ću ikada, ali eto njega mi je bilo pomalo žao. Sada, nije nimalo. Nervira me čovjek više. Ne može i jare i pare.

http://horizoninblack.tumblr.com

13713. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Mon 06 Feb 2012, 12:44 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Princess Of Darkness wrote:
Spoiler:
Cerek

Lol Claire-ina haljina je neke rozikaste boje. xD

13813. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Mon 06 Feb 2012, 1:02 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Dakle, meni se svidjela epizoda..Stefan i Damon ♥♥♥ aa dusse obožavam ih.
Epizoda mi je bilo skroz tužna i žao mi je bilo Caroline
Originalna obitelj *____________*

Nemam ništa pametnije za reći sem da mi se svidjelo..jedva čekam 14.

13913. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Mon 06 Feb 2012, 5:38 pm

Loud.

Loud.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Nemam inspiracije za neku filozofiju i za dug post.
Ali, kraj je najjači, predobar je. Smile) Epizoda je ekstra, kao i svaka. x)

14013. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Mon 06 Feb 2012, 11:55 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Skylar. wrote:ja sam se oduševila epizodom.
Nisam stigla ranije da komentarišem, ali Damon je još jednom dokazao zašto ga toliko volim. Radi Stefana se nije javio na telefon kada je Elena zvala, a mogao je, ali ono još više, stavio je porodicu na prvo mjesto. On je mogao pustiti Stefana da faktički umre, on bi onda imao lakši put do Elene, ali jednostavno nije.
Ali ono što mi je još draže je to da kada je Stefan igrao na tu kartu da on voli Elenu, Damon se nije samo povukao i rekao okej, nego je i on njemu dao do znanja da i on voli. Nije samo Stefan u igri Very Happy

a s druge strane, jedno vrijeme mi je bilo žao Stefana, zaista jeste. Nisam ship Stelenu čak ni nakon onog poziva na početku sezone, niti ću ikada, ali eto njega mi je bilo pomalo žao. Sada, nije nimalo. Nervira me čovjek više. Ne može i jare i pare.

Slazeem se! Very Happy

I samo bih dodala da je epizoda fenomenalna i da mi se svidja scena sa svim Original-sima na okupu... Very Happy

14113. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 07 Feb 2012, 9:06 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Uvek kad pomislim da ne može bolje, oni me oduševe.
Epizoda je bila sjajna.

Elijah se vratio. I to kako. Opet sam malo sumnjala u njega, zbog onoga što se desilo ranije, ali izgleda da on zaista uči na svojim greškama. Moram da kažem da izgleda bolje nego ikada. Very Happy

Damon&Elijah. Aaah. Sve njihove scene su bile SAVRŠENE. Oduševljena sam razvojom njihovog odnosa. I Damon je znao da treba da mu veruje. Cerek

Elena&Alaric. Divan, divan odnos. Sada se vidi da je počela da ga smatra članom porodice i to pokazuje koliko je Eleni potreban neko takav.

Zatim, ubistva. Prilično sam ubedjena da nije Meredith, već neko na koga niko ne sumnja. Ili možda neki novi lik. Meni se zapravo svidja da nas drže ovako u neizvesnosti. Ko zna kakav šta će se desiti kada se otkrije ko je ubica. Biće to novi zaplet.

Stefan je idiot. Da ne kažem nešto gore. Šta je značilo kada je pitao Elenu da pita Damona da li je ubio nekoga skorije? Stvarno? Previše nisko. Damon to NIKADA ne bi uradio. Koliko god da volim ovog novog Stefana, nekad preteruje.

Večera. Cerek
Sličniji su jedni drugima, nego što sam mislila. Nedostajali su neki flešbekovi, očekivala sam ih kad su pričali o Tatii.

Mnogo mi je žao zbog Caroline. Ali njen otac je imao pravo na svoj izbor i ovo je izabrao. Drago mi je što je ipak uspeo da je ubedi da je ne mrzi.

Jel' treba da kažem da sam umrla kad je Damon izgovorio "So do I"?
Nikada pre me toliko mala rečenica nije toliko uznemirila. Bila je tako snažna. Pored nje se Stefanovo "I love her" nije ni čulo. Damon je jedan od najsloženijih likova ikada. Više me ne može iznenaditi. Koliko god da sam želela da se javi Eleni, pokazao je koliko voli Stefana time što nije to učinio. Stefan to nikada ne bi uradio zbog njega. Ali mislim da su Klausove reči previše uticale na Damona i da to ne valja.

Matt i Elena nemaju nikakvu hemiju. Ili je ja ne vidim. Super su kao prijatelji, ali ne vidim tu ništa više. Drago mi je što je bio uz Alarica i nju, ali svi znamo da se to ne bi desilo, da se Damon javio na telefon.

Original Family! Pošto ne čitam spojlere, ovo je bilo najveće iznenadjenje. Jedva čekam da vidim šta će se dalje dešavati. Kako mi je Klaus delovao nemoćno ispred Esther. Mogu da zamislim koliko mu je nedostajala, a koliko se boji nje. Kol izgleda savršeno, ali tek ostaje da vidimo kakav je kao lik. Previše Originalnih za tako mali grad. Bojim se da ovo neće izaći na dobro. Smile

14213. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 07 Feb 2012, 9:11 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Elijah se vratio. I to kako. Opet sam malo sumnjala u njega, zbog onoga što se desilo ranije, ali izgleda da on zaista uči na svojim greškama. Moram da kažem da izgleda bolje nego ikada.

Elijah je dušaaa ! Cerek
Nijednom tokom epizode nisam posumnjala u njega ! Smile

Original Family! Pošto ne čitam spojlere, ovo je bilo najveće iznenadjenje.

blago tebi, ja ne mogu da odolim spoilerima... Mad

https://twitter.com/#!/

14313. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 07 Feb 2012, 9:15 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

blago tebi, ja ne mogu da odolim spoilerima...

Nisam ni bila u mogućnosti da čitam spojlere u poslednje vreme, ali i ranije sam odlučila da to više ne činim. Mnogo je bolje iznenaditi se. Celu prvu sezonu sam odgledala bez spojlera i obožavala sam to. Navikneš se brzo da ne ulaziš u odredjene teme Very Happy

Nijednom tokom epizode nisam posumnjala u njega !

Ja jesam. Još mu nisam zaboravila ono u drugoj sezoni. Ipak je njemu porodica iznad svega. Very Happy

14413. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Tue 07 Feb 2012, 9:20 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

a stvarno bi ispao smiješan da je opet povjerovao Klausu...

Ipak je njemu porodica iznad svega.

baš je to i pokazao u zadnjoj epizodi... Smile...
ja jednostavno ne mogu da opišem koliko volim njegov lik ! Smile... definitivno, najdraži u seriji ♥️

https://twitter.com/#!/

14513. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Thu 09 Feb 2012, 9:28 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Mene je mrzelo do sad da komentarisem tako da .. eto me sad. xD

Vecera - fenomenalna. Cerek Najsvetliji deo epizode. Ne citam uopste spoilere tako da sam se bas iznenadila kad se cela porodica vratila. Srce mi se slomilo kad su se svi okrenuli protiv Klausa. Znam da nije trebalo jer je to zasluzio svojim ponasanjem ali ono .. tacno se videlo kada im je pretio da ce ih sve ubiti koliko u stvari pati i koliko bi sve dao da ga ne ostavljaju. Klaus koji zeza Damona i Stefana za Elenu, haha. Kralj.

"I love her, Damon."
"So do I."
Ovo je prekretnica u Damon-Elena-Stefan trouglu. Do sada je sve bilo nezvancno ko koga voli ko koga zeli ali kada je Stefan rekao da voli Elenu, a Damon rekao "So do I" videlo se da je spreman da se bori za nju i da je nece lako pustiti. I u pravu je. Mozda u prve dve sezone i ne bi imao pravo to da kaze, ali nakon svega sto je Damon uradio za Elenu tokom trece sezone, zasluzio je ne samo da se bori za nju i da se ne oseca krivim zbog toga, vec i da bude sa njom i da ne razmislja o Stefanu. Ono sto je sigurno je da Damon zasluzuje Elenu.

Stefan je licemer i ne mogu vise da ga komentarisem. Fuj.

Elijah & Damon Cerek PA MISLIM STVARNO.
"Elijah, my favorite Original, back from the dead."
I kad mu je namignuo .. ONI MENE HOCE DA UBIJU.
Obozavam ih. Najbolje scene u seriji. Cerek

Alaric & Elena .. predivni su. Bas se vidi koliko su se zblizili i koliko se vole i znace jedno drugom. Alaric je njima sad ono sto je Jenna bila. Stvarno predivno. :')

Ako nije Meredith sve ono uradila onda ko je .. Shocked
Nije da me nesto previse zanima ali ono .. bilo bi lepo znati.

I naravno,

OGROMNO SRCE ZA ELIJAHA.


Tako mi je drago sto se vratio. Nedostajao je puno. Nije TVD TVD bez Elijaha, dzabe.

14613. Bringing Out the Dead - Page 6 Empty Re: 13. Bringing Out the Dead Thu 23 Feb 2012, 5:07 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Večera je bila genijalna. Cerek Iako mi se sere od Stefana, mnogo.

Srce me boli zbog Caroline i Alarica, ne zaslužuju sve što im se dešava.

I posljednja scena. Klanja Se

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum