Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+44
VanessaHudgensFan
Twin.flames
Crazy Lady (:
Mαяi♥
_milica
Mehurić
maDmaN
Rosie Sambora
Amsterdam
Anette
Dr. John Watson
phoenix00
*Jelna*
|Evanna|
ElenaGilbert
fearless.
Angi93
Zla_Sam
AnGel_Perroni
Ket ♥
Delena ❥
Klaroline_♥
Spirit Crusher
<3 Originals <3
Filip
LoveDamon
.Anja.
Nika Kći Zevsova ~
daray
DEstiny :3
♥_Vampire_in_love_♥
Lady Autumn
Endzi
White Unicorn
¿coka?
little red bird.
♥ DelenaDiaries ♥
**Miss Salvatore**
Warrior Princess
Rose ♥
Starlight
Em (:
discobaby
chocolateChanel.
48 posters

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next

Go down  Message [Page 29 of 39]

701Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 3:42 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

kapiram ja da Elena ne može da se izbori ni sa svojim ni sa njegovim osećanjima, jer eto mlada je i ljudsko biće je. ali nije u redu da ga zavlači kao što je radila u 14.epizodi. ako joj treba da vremena da skapira svoje misli neka se odalji od obojice braće, a ne da uvek neko završi povredjen kao Damon ovog puta.

ja sam i dalje jako besna. ne mrzim Elenu, ne mogu da je mrzim, ali ne mogu ni da je razumem. ja sam večiti team Damon i kad je on povredjen nekako mi je samo to bitno, da je povredjen, ne zanimaju me razlozi zašto je to tako, ja sam automatski ljuta na izvor te povredjenosti i kraj priče.

nadam se da će mu se Elena izviniti u toj epizodi i pokazati da joj je iskreno žao, jer ja to iskreno žaljenje sada nisam videla.

702Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 4:44 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Starlight wrote:kapiram ja da Elena ne može da se izbori ni sa svojim ni sa njegovim osećanjima, jer eto mlada je i ljudsko biće je. ali nije u redu da ga zavlači kao što je radila u 14.epizodi. ako joj treba da vremena da skapira svoje misli neka se odalji od obojice braće, a ne da uvek neko završi povredjen kao Damon ovog puta.

ja sam i dalje jako besna. ne mrzim Elenu, ne mogu da je mrzim, ali ne mogu ni da je razumem. ja sam večiti team Damon i kad je on povredjen nekako mi je samo to bitno, da je povredjen, ne zanimaju me razlozi zašto je to tako, ja sam automatski ljuta na izvor te povredjenosti i kraj priče.

nadam se da će mu se Elena izviniti u toj epizodi i pokazati da joj je iskreno žao, jer ja to iskreno žaljenje sada nisam videla.

HVALA TI. srce
Konacno neko.

Ne mogu da ne budem besna kada je Damon povredjen.
Naravno da ne mozemo mrzeti Elenu, to je Elena, ali normalno je da patimo zajedno sa Damonom.

I stvarno se nadam da ce pokazati da se kaje sto je ono rekla. Zasluzio je to.

703Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 4:51 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Jovana 355

704Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 5:04 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Apsolutno se slazem sa Jovanom i Kajom Smile Ja sam team Damon od onog "hello Brother" pa do kraja Very Happy I da znam da je on Eleni radio grozne stvari ali tada su ga svi samo pljuvali i osudjivali i niko nije ni pokusao da razume zasto je to uradio tako da sto kaze Jovana ne zelim ni da pokusam da razumem Elenu. Ne mrzim je,nikad je nisam ni volela Smile Ali sam uzasno besna na nju posle ove epizode :S Da ima 18 god. i prava na sve greske ovog sveta ali zna sta su osecanja i nema prava da se igra njima :S

A ovo sto je LIdija postavila...sorry but.... :S Meni zvuci kao tesenje DE fana koji ubedjuje samog sebe da mu se ship nije/nece raspasti ://

705Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 5:10 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

E ovako. Jeste da mi je mnogo zao Damona, i da obicno mrzim Elenu kad uradi ovako nesto. Ali sad ne. Ne znam zasto. Ne razumem zasto je rekla Damonu ono sto mu je rekla, stvarno ne razumem, ali ne mrzim je. Mrzim komentare na fejsu da je bitch i whore i da ne zna sta hoce. A da u sledecoj epizodi poljubi Damona bila bi odjednom kraljica i omiljeni lik. -.-

Em (: wrote:Razumem ja sve vas koji ste besni, i ja sam bila ali ljudi, preživeli smo kada Dejmon ubio Džeremija. Sećate se kako smo mislili da odatle nema povratka? Kako mu Elena nikada neće oprostiti? Kako je rekla da nikada ne bi uzvratila poljubac?

Sve, sve, pa se završilo rečenicom ''I like you now, just the way you are.'' Nemoj neko da je rekao da je to bila milost jer je bio na samrti - nije. Znate zašto? Samo se setite pretprošle epizode. ''I don't know what would I do without you.'' I onoga: ''Where were you, Damon?''

Treba joj. I shvatiće to ponovo, i ponovo, dok ne shvati da je zaljubljena u njega. Drži se za Stefana jer se plaši da spozna nešto drugo. Stefan je uvek bio stabilan na emotivnom planu za razliku od Dejmona, i ona se jednostavno plaši. Ne samo toga, plaši se svega, kako to ne možete da razumete? Da, lako je suditi joj, ali stavite se na njeno mesto.

Bože. -.-

DE will survive. They always survive.

We wanted her to accept her feelings so badly for how much, for 2 and a half years? Well, she doesn’t fully accept her, but she accepted his feelings. I want you to remember (the one of you who has read Pride and prejudice) the Darcy’s proposal. He said he loved Elizabeth, but he mentioned all the problems he would face if he married her. Because when love is true, you accept not only good things but things that you may not be pleasured with. You take a sober view of things and you are honest with yourself. She didn’t tell “I don’t need your love” or “I don’t care”. She said “That is the problem” and she was honest. Because it is a problem. She knows he loves her, she knows how deep this love is, how selfless, protective and tender he becomes when it’s about her. When someone loves you so much as Damon loves her, it’s not so easy. It’s not a game, it’s another person’s feelings, a person you love and care about. It’s scary. It’s responsibility. She doesn’t have a hopeful experience in that direction. She lost everybody she loved, who can promise to her she won’t lose Damon? So yes, it’s a problem.

Sto se ovoga tice, ja zelim da verujem u to. Zaista zelim. Ali...

Ne mislim da je sa shipom gotovo ili neka takva glupost. Ako i Stelena bude endgame, bice to na kraju serije. Nece oni jos potpuno odbaciti Delenu. S jedne strane mi je drago sto su se posvadjali jer mi je izgledalo kao da ce da se smuvaju a to bi bila najgora moguca stvar sada.

Carina MacKenzie je napisala na Twitteru: Damon/Elena fans, look at it this way -- if they got together NOW, there would almost definitely be a (bad) game-changer in the finale.

Ali ne mogu da se ne plasim da J&K ne misle tako. Da pokusavaju nesto da nam poruce. Ne znam vise sta da mislim...

706Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 5:14 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ma Delena nije gotova. tehnički, nije još ni počela. ali definitivno se desilo nešto veliko što nam ugrožava ship, ali daleko od toga da će ga uništiti. ipak su to Damon i Elena.

707Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 6:19 pm

AnGel_Perroni

AnGel_Perroni
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Bice uzasno i glupo, ako se nesto ne desi medju njima Sad

708Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 6:21 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Nije gotovo. S obzirom na to da je jedva počelo, nema šta ni da se završi. Ja samo ne mogu više da podnesem da svaki put kada se desi nešto lepo Damonu, u narednoj epizodi mu se dogodi nešto mnogo gore. Stvarno ne znam kako on opstaje. Ja bih ih sve pobila.
Inače, preterujem sad, jer sam mnogo besna, stvarno mnogo volim Damona i sve što želim je da bude srećan. Sa Elenom, ako je to moguće.

709Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 6:37 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Iskreno ako je ovo cena.....biram Damona a ne Delenu. Neka se raspadnu nek je preboli i nadje nacin da bude srecan bez nje.... ovako ga samo svaki dan povredjuju i pati iznova i iznova :S

710Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 8:33 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6njrqu0k1qg0k08o1_400

Ja naidjo sada na ovo na jednom blogu danas postavljeno, neznam koliko je tacno. ALi ako je napisala MAYBE znaci da nije gotovo 100 % sa DE.

711Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 10 Feb 2012, 9:43 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Ok, nisam čitala sve što ste pisali, al vidim dosta hejta, lol.

RAZMIŠLJAM ZADNJIH SAT VREMENA.

Počinjem od ove scene jer me je totalno pogodila. Mislim da sam osetila više nego ikada tu hemiju koju njih dvoje imaju i koja ''pliva'' u vazduhu. Svuda varnice. Damon je ugleda i u sekundi njegova pažnja prelazi na nju, zaboravlja na ljutnju, glupe komentare, sve. Ona je tu. Lepša nego ikada. Korača graciozno i odvažno. Jaka je. Ona nova Elena kojoj je trebalo 3 sezone da ojača i da stvori ovu snažnu, neopisivo ponosnu ženu.
Damonu u pogledu vidimo ljubav. Istu onu koju joj je izjavio, pa joj uskratio to priznanje. Istu onu koju svakodnevno pokazuje štiteći je. I brinući.
Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo1_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo3_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo4_250
Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo5_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo6_250

A, onda se desi ONA scena. Prvo sam, kao i većina vas, reagovala: Kakva je Elena kučka prema Damonu. Ali. Počela sam da razmišljam. Prosto, shvatam je. I njoj je muka više ove igre mačke i miša. Da, Damon je voli i zato je štiti, ali ona je čovek. Ima svoj razum, svoje pravo da donosi ODLUKE, pobogu. Damona volim više od svega, ali moram da stanem i na Eleninu stranu. Da, na žalost, u ovoj sceni joj je Damon rekao da je voli. Ali, nekako, sve je izgledalo pogrešno: vreme, mesto, dan.. DE nisu neki glupi par, neki glupi story-line koji podsećaju na prastari bračni par koji se stalno svađa zbog istih stvari. Meni je TO zasmetalo. Mnogo više od Eleninog ispada. Ne znam kako neki ne mogu da je razumu. Sa svojih 18tak godina doživela je više nego što se iko nadao. Našla se u toj situaciji da je u sred svih tih dešavanja. Ona nije to tražila. Ni želela. Ali, desilo se. Kao što se dese stvari i u našim životima. Muka joj je što ne zna šta oseća, a Damon je forsira da shvati. Da, forsira je. Trlja joj na nos, štagod. Kad god joj kaže da je voli, učini da se ona oseća još nesigurnije. Dovodi je u neprijatnu situaciju, jer ona zna da još uvek ne može da mu kaže da ga voli. Ona je zbunjena. Voli Stefana. Voli i Damona. Ali prosto nije takva osoba koja će ih vući obojicu za nos. Želi da dobro razmisli. Da dobro protumači svoja osećanja. I, ne. Ja je ni malo ne krivim.

Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz5ns1hr6d1qbyvbvo1_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz5ns1hr6d1qbyvbvo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz5ns1hr6d1qbyvbvo3_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz5ns1hr6d1qbyvbvo4_250

Dodaću još kad mi se slegne, anyway.

712Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 3:00 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

PUSTI ME DA TE VOLIM ZAUVEK SARO. PLAČEM.

713Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 6:57 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Em (: wrote:PUSTI ME DA TE VOLIM ZAUVEK SARO. PLAČEM.
Vodopad mi je u sobi.. :smrcc:

714Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 10:02 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

#hopelessRomantic wrote:Ok, nisam čitala sve što ste pisali, al vidim dosta hejta, lol.

RAZMIŠLJAM ZADNJIH SAT VREMENA.

Počinjem od ove scene jer me je totalno pogodila. Mislim da sam osetila više nego ikada tu hemiju koju njih dvoje imaju i koja ''pliva'' u vazduhu. Svuda varnice. Damon je ugleda i u sekundi njegova pažnja prelazi na nju, zaboravlja na ljutnju, glupe komentare, sve. Ona je tu. Lepša nego ikada. Korača graciozno i odvažno. Jaka je. Ona nova Elena kojoj je trebalo 3 sezone da ojača i da stvori ovu snažnu, neopisivo ponosnu ženu.
Damonu u pogledu vidimo ljubav. Istu onu koju joj je izjavio, pa joj uskratio to priznanje. Istu onu koju svakodnevno pokazuje štiteći je. I brinući.
Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo1_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo3_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo4_250
Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo5_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6y3l6TAQ1qlq3doo6_250

you just killed me placeem cryyy
Saro 355



Delena ❥ wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6njrqu0k1qg0k08o1_400

Ja naidjo sada na ovo na jednom blogu danas postavljeno, neznam koliko je tacno. ALi ako je napisala MAYBE znaci da nije gotovo 100 % sa DE.


Sto se tice ovoga.....ja od sada gledam seriju i NE SHIPUJEM NIKOGA!!! Stvarno pocinju da brljave a ja imam pametnijih stvari na koje cu da trosim zivce. Od danas shipujem TVD Very Happy

715Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 10:41 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

VOLIM I JA VAS. Cerek

Sad sve komentare čitam, i ''odgovaram'', jel'te.

Iris_Apfel wrote:
I ovde --------->

"I SAID SOMETHING I DIDN'T MEAN"
We know, Elena. We know. Damon doesn't though. You need to tell him.

Mislim da ću ovu rečenicu ponoviti jedno 23534634 puta u toku ovog citiranja. Rećiće mu. Izviniće se. Pogledaće ga onako da joj u očima vidi koliko joj je žao. Ona je, pobogu, ljudsko biće. Vi kao nikad niste rekli nešto zbog čega ste zažalili iste sekunde? pobogu ljudi.

Cinderella ♥️ wrote:

I want her to remember the things she felt when he was gone!!!!! PLEASE!Damon & Elena ♥ - Page 29 825653

Više ništa nema smisla. Ceo onaj build-up!
Sve mi se čini uništeno jer je Elena htela da poljubi Stefana. Nakon svega.

Da, i ja to želim da oseti. Samo, ona ni nema vremena da preispita svoja osećanja u svoj ovoj frci oko opstanka. Malo razmislite. Nije njoj lako. Ni malo.

Da, IMA ITEKAKO SMISLA. Usponi i padovi su nešto što čine bilo kakvu vezu. Ja sam sigurna da će ih DE preživeti i prevazići. Ako to ne urade, onda ljubav nije prava. Onda nisu meant to be i ja ću morati da se pomirim s tim, kao i većina fanova. ALi sam sigurna da je ovo samo kriza. Biće sve okej. Sigurna sam. Pobogu, to su DE. Epic ship.


Princess Of Darkness wrote:FUCK! Zasto nam ovo rade? Zar nisu zasluzili barem malo srece? Fuck you J&K! -.-

Jesu zaslužili. I koliko sam JA primetila imali su je i više nego dovoljno ove sezone. Poljubac, flert, ljubav, vreme za njih dvoje, vreme da ga Elena još bolje upozna dok Stefana nije bilo. Da je drugačije ja bih se začudila, seriously.

•TitanicLover• wrote:Sve sto DE fanovi treba da urade sada jeste da stanu sa gledanjem,pa kada im opadne gledanost na 4 000 vidjet cemo hoce li biti Stelena ili Delena.
Ja cu svakako da prestanem da gledam show,jer ne vidim trenutno ama bas nijedan razlog da ga gledam. DE nisu mogli unistiti jer nam ih nikada nisu ni dali (IAKO SU SAMO I JEDINO ONI ZASLUZNI STO JE SHOW JOS UVIJEK NA NOGAMA),ali cak bi podnjela i da su njih unistili,ali kako su Damonov lik izgradili....nisu bas morali da sve ovako urade. Ne treba 3 godine da gledamo Damona kako pati zbog Stefana,a onda to isto sebicno cudoviste dodje i udovolji Eleni tako sto fino napadne ili sta vec uradi Damonu. MRZIM IH SVE ZAJEDNO!
A Stefan i Elena i treba da budu zajedno,ionako su oboje previse niski i jadni da bi se stavili u istu recenisu sa Damonom.

Ako si ti pravi TVD i DE fan, nećeš suditi nakon jedne epizode. Ja još ne shvatam čemu ovolika frka i hejt. Ok, prestani da gledaš, to je isključivo tvoj izbor i, bože, ljudi smo i možemo sami da odlučujemo i rasuđujemo. Prvo i prvo. Pričam u svoje ime, da ne bude posle. Ja seriju NE GLEDAM samo zbog DE. To je apsolutno smešno. Bez svih ostalih likova serija bi bila...Hm... Nepostojeća? Da, DE su nam dali, itekako. Čekaj, ti bi više volela da su se već u drugoj sezoni spanđali? Do sad bi ti postali boring, TVRDIM TO. Sledeće. Damon ne pati zbog Stefana. Šta mu je on, pas vodič? Bože, svaki čovek je zbog sebe i niko ne može da pati na račun drugog ako to ne dozvoli. To je već greška producenata, ne glumaca. Ja mrzim što Damon stalno pati, ali daleko da je to zbog Stefana samo. Ima milijardu i jedan faktor koji utiče na to. Meni smeta to što su od Damona koji je isključio svoja osećanja [na početku serije] stvorili preosetljivog Damona. Jasno je meni da je on uvek bio takav, ali čekajte, GRANICE?! Ako još jednom bez obrazloženja kažeš da je Stefan sebično čudovište, prosto neću više moći da diskutujem s tobom. Previše si subjektivna. STEFAN SAMO POŠTUJE ELENINE ODLUKE. Ona je biće, dovoljno zrelo da sama odlučuje. A Stefan to poštuje. Subjektivni Damon fanovi to nikad neće razumeti, tako da nema svrhe da objašnjavam.
Stefan i Elena previše niski?! Okej. Mi ne gledamo istu seriju. Koliko su oboje propatili. Nije samo Damon patio. Kao da je on jedini lik u seriji. Neću da ga napadam, jer nema potrebe za tim, ali. Pročitaj moj post gore i sve će ti biti jasno. Mislim da je ovo dosta od mene.

Iris_Apfel wrote:Hm, okay. Two things:

1. http://media.tumblr.com/tumblr_lz5ktkoBU31qzkmqd.gif
Apsolutno ne bi bilo smisleno prestati sa gledanjem, ili išta slično zbog jedne epizode. Prvo, Wink To ne bi bilo fer od nas fanova. Niti bi bilo fer prema DE. We stick together through all of this. WE’LL SURVIVE THIS. WE ALWAYS SURVIVE.
I ne treba toliko impulsivno reagovati. Mislim ni da Stefanu nije lako. We had ups&downs i pre. Sećate se kada je Damon ubio Jeremyja. Preživeli smo i to.

2. Drugo. Ne znam, ubijte me, ali nekako mogu da opravdam Elenu. Ne mislim da je IŠTA što je uradila bilo namerno, da je sve ovo namerno isplanirano, da je ovo dijabolični plan da se kazni Damon. Ne. Da, kao DE fan, možda sam razočarana i povređena, ali ovo ja i dalje naša Elena.
Ja samo mislim da je na Elenu izvršen izuzetni pritisak. Da apsolutno nije mislila to što mu je rekla. Da je samo u trenutku pukla, jer se možda osećala kao da ona nema pravo glasa zbog "Damonove ljubavi". Ona zna da on nju voli, voli i ona njega, ne istom jačinom još, ali voli ga. I u celoj ovoj zbrci oko Oriđiđija i svega, gde ona igra izuzetnu ulogu, gde treba da brine hoće li ostati živa, hoće li oni koje ona voli ostati živi, ona treba da donese neku odluku. I u tom trenutku Stefan je taj koji je poštovao njenu odluku. Njoj je to trebalo, da neko poštuje njenu odluku. Stefan i Damon se tu razlikuju. Damon "ne poštuje" njenu odluku, jer on pre svega na umu ima jedno - NJENU BEZBEDNOST. No matter what. Ona ima samo 18 godina, šta ona zna. On misli da zna najbolje. Možda tu i greši. I u tom celom trenutku, samo u tom jednom, ona pukne. I uopšte ne misli to što je rekla Damonu.
Ali pošto DE imaju takav odnos u kome se osećanja ne pričaju naglas, i kome treba dosta vremena da do toga dođe, popravljanje ove situacije će trajati. Damon je reagovao impulsivno, onako kako on reaguje, hteo je nečime da uguši bol koji je osećao. Nije ga ugušio na ispravan način, ali to je Damon, nepromišljen je, osećajan izuzetno. And that's what makes him human.

LIDIJA VOLIM TE.
Nemam šta da dodam, videla si i sama moj komentar koji je jako sličan tvom.

Elijah♥️ wrote:Trenutno sam jako subjektivna i ne mogu da sagledam sve strane. Gledam trenutno tvoju, DAMON FAN stranu. I moje srce je slomljeno. I jos ne mogu da oprostim Eleni i nadjem opravdanje za nju. Prosto ne mogu. Damonova ljudskost nije na on - off. Ne moze da ga tera da brine za druge, a onda kad joj ne odgovara da mu kaze da je to greska. Prosto ne moze tako da se igra sa njim. Nije fer. Damon je takav. Strastven u vezi svega. Kad je los los je, kad je dobar dobar je, kad voli .. onda VOLI.

JA SAM JAKO BESNA. HAHAH.


Pa nije ni Elenina ljudskost na on-off, ako ćemo tako. Ne može Elena njega ništa da natera, ako on to ne želi. Pričam o brizi za druge. Nekako mi skačete s teme na temu. Kakve veze ima to što je ona njemu POKAZALA da je briga za druge važna? On prelazi iz krajnosti u krajnost. Literally. Ne igra se ona s njim, pobogu. Zbunjena je. Neće nikoga da povredi [čitaj Stefana i Damona], ali prosto joj ne ide za rukom. Iako baca sebe da bi njih zaštitila. Posledica je onakav BAM trenutak.

Em (: wrote:
Ljudi moraju da shvate da Elena ima 18 godina, da ona ne poznaje svet, da greši, da je to ljudsko. Svi nekako zanemaruju činjenicu da se pokajala i da je rekla nešto što nije mislila u afektu u sred te situacije. Kako to zaboravljate, kako se toga niko nije setio? Ne, 'ajde jednostavno da je mažemo, jer je to Elena and her golden vagina. -.- Kad vidim ovakve komentare, smuči mi se što sam deo ovog fandoma.

Razumem ja sve vas koji ste besni, i ja sam bila ali ljudi, preživeli smo kada Dejmon ubio Džeremija. Sećate se kako smo mislili da odatle nema povratka? Kako mu Elena nikada neće oprostiti? Kako je rekla da nikada ne bi uzvratila poljubac?

Sve, sve, pa se završilo rečenicom ''I like you now, just the way you are.'' Nemoj neko da je rekao da je to bila milost jer je bio na samrti - nije. Znate zašto? Samo se setite pretprošle epizode. ''I don't know what would I do without you.'' I onoga: ''Where were you, Damon?''

Treba joj. I shvatiće to ponovo, i ponovo, dok ne shvati da je zaljubljena u njega. Drži se za Stefana jer se plaši da spozna nešto drugo. Stefan je uvek bio stabilan na emotivnom planu za razliku od Dejmona, i ona se jednostavno plaši. Ne samo toga, plaši se svega, kako to ne možete da razumete? Da, lako je suditi joj, ali stavite se na njeno mesto.

Bože. -.-

DE will survive. They always survive.

EMA.<3
Mrzim to što nakon jedne greške tako isprozivaju Elenu. Najlakše je tako. Ajde, pogledajte situaciju s njene strane, ako smete. TRŠ.
SVE SMO PREŽIVELI. PREŽIVEĆEMO I OVO.


discobaby wrote:Po meni,Elena za ovo sto je uradila Dejmonu,nema opravdanje,kao sto Stefan nema za ono sto joj je uradio na mostu.Jeste mu bilo zao,ali Elena to ne zna.Ovde je zao Eleni zbog onog sto je rekla,ali Dejmon to ne zna.

Nekad nije bitno sta mislimo,drugi ljudi ne mogu da prodru u nase misli,bitno je ono sto smo uradili.

Da li si ikad rekla nekome nešto što ne misliš i pokajala se istog trenutka? Ili rekla nešto da bi zaštitila nekoga? Razmisli o tome, pa možemo da pričamo.

Starlight wrote:
nadam se da će mu se Elena izviniti u toj epizodi i pokazati da joj je iskreno žao, jer ja to iskreno žaljenje sada nisam videla.

A kada je rekla da je rekla nešto što nije mislila? Šta je tad s žaljenjem? I njenim bolnim pogledom?

[quote="Dancin' in the rain"]E ovako. Jeste da mi je mnogo zao Damona, i da obicno mrzim Elenu kad uradi ovako nesto. Ali sad ne. Ne znam zasto. Ne razumem zasto je rekla Damonu ono sto mu je rekla, stvarno ne razumem, ali ne mrzim je. Mrzim komentare na fejsu da je bitch i whore i da ne zna sta hoce. A da u sledecoj epizodi poljubi Damona bila bi odjednom kraljica i omiljeni lik. -.-[quote]

HVALA.


<3 Originals <3 wrote:Iskreno ako je ovo cena.....biram Damona a ne Delenu. Neka se raspadnu nek je preboli i nadje nacin da bude srecan bez nje.... ovako ga samo svaki dan povredjuju i pati iznova i iznova :S

Ako tebe i sve ostale sve što sam gore napisala ne natera na razmišljanje, ja stvarno ne znam šta će. Da, ja sam i DE i Damon fan, ali sam jako objektivna. I drago mi je zbog toga. Ne, Elena mi nije najomiljeniji lik, niti će ikada biti, ali samo pokušavam da pogledam situaciju sa njene strane. A njoj nije lako. Ni malo.

Hvala svima. Pa-pa.

716Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 12:12 pm

Guest


Guest

Ja navijam za njih.. Smile

717Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 12:50 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Saro kao sto sam vec negde napisala ne zelim da je razumem Smile Toliko puta je Damon napravio sranje i mnogi su ga pljuvali i nisu ni poksali da shvate zasto je to uradio isto kao sto se sada desava sa Elenom. Za 3 godine serije mogu na prste jedne ruke da nabrojim momente kad sam imala pozitivne emocije prema Eleni tako da zaista nemam potrebu da je razumem. Ne mrzim je ali da besna sam na nju i ne, ne mogu da je opravdam. Team Damon pre svega srce Ako me to cini losim fanom ok JESAM xD

718Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 1:07 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Okej. Vidim da većina vas kao da je izabrala stranu. Ili si na Eleninoj strani ili si na Damonovoj strani. Ja sam pak izabrala obje strane. A opet, nisam ni jednu. Jer mislim da su oboje u pravu i da oboje grješe.

Sinoć sam pogledala epizodu i, iskreno, dugo [još od treće epizode druge sezone] nisam osjetila toliki nalet hejta prema Eleni. Znate ono kada vas nešto stisne u grudima i jedva dišete koliko ste bjesni? E, upravo to. I onda sam zaspala. I probudila sam se jutros i taj osjećaj je još uvjek bio tu, ali ne zato što sam ljuta na Elenu ili Damona. Već zato što sam ljuta na pisce. Više o tome u nastavku posta.

Rekla sam Lidiji sinoć da ne razumjem Elenu. Ne hejtujem je. Samo je ne razumjem. Jer znate, Damon je ... Damon. Gledamo kako pati već dvije i po sezone, dvije i po godine i naravno da nam je dosta toga. Naravno. Vezali smo se za njega, jedan nam je od omiljenih likova i kada njega boli - boli i nas.

Ali sada, kada sam ponovo pogledala DE scene, shvatam da je Elena to rekla u afektu. Da to nije mislila. Da se pokajala čim su joj rječi izašle iz usta. I da li zaista možemo da joj zamjerimo? Prosto joj je dosta da joj ljudi oduzimaju pravo da donosi sopstvene odluke. Jedno je što mi, gledaoci, shvatamo da su te njene odluke nebulozne a drugo je što ona sama ne vidi to i ne može da vidi. Koliko puta ste donjeli neku odluku za koju ste bili apsolutno i potpuno ubjeđeni da je ispravna ali svi oko vas su bolje i jasnije sagledali problem ili situaciju i rekli vam da niste u pravu i pokušali da vas odgovore od toga što planirate, pokušali da vas zaustave da napravite još jednu grešku? Koliko puta? I koliko puta je ispalo da su bili u pravu a vi ne? Puno I previše, jel’ tako? Elena Gilbert je dobar lik jer je ona od svih njih najviše ljudsko biće. Lako je voljeti Caroline i Rebekhu kad su smješne, i lijepe, i rjetko grješi. Lako je voljeti Bonnie kad je ona ta koja uvjek spašava situaciju [lol, I know what I just said ali stvarno ima ljudi koji je obožavaju]. Lako je voljeti Katherine jer HBIC i ima najbolje izvale i najzanimljivije scene. Lako ih je voljeti. Ali je jako teško voljeti lika koji je predstavlja sve ono što je svako od nas, na ovaj ili onaj način, preživio. Kada osuđujete i hejtujete Elenu Gilbert, osuđujete i hejtujete, prije svega, sebe.

E sad, nisam sigurna ko je rekao da ono što je rekla nije bilo u afektu već da je bila pristojna pauza između te dvije rečenice. Ako je zaista bilo tako, da li mislite da je rekla šta je rekla s namjerom da ga povrjedi? ZAISTA? Da je NAMJERNO željela da ga povrjedi? Ako je to rekla namjerno, rekla je kako bi ga zaštitila. Isto kao što je on, ne znam ni ja koliko puta, rekao nešto ružno i uradio nešto ružno samo da bi je zaštitio. "I'll even let her hate me for it, but at the end of the day, I'll be the one to keep her alive." Garantujem vam svima da je Eleni isto to mislila kada je izgovarala one užasne rječi. Ako Elena upetlja Damona u sve ovo s Prvobitnima, automatski mu je ugrozila život, jer zna da ako je neko ma samo pogleda na ružan način, Damon bi poludio. I vjerovatno poginuo na mjestu. I ona ne smije to da dopusti. Ne smije. Jer je to njen Damon. Izgubila je toliko voljenih osoba i ako izgubi njega ko joj ostaje? Ljudi, vjerujete mi, u afektu ili ne, svjesno ili nesvjesno, Elena je rekla šta je rekla da bi zaštitila Damona.

Damon … Oni koji su stali na Eleninu stranu, hejtuju Damonu, uglavnom. Ne kontam. Sad se odjednom njemu zamjera nešto zbog čega ga obožavamo više od dvije sezone? Zašto? Jer je neko napokon rekao na glas da Damon Eleni oduzima pravo na sopstvene odluke? HELLO. Da li gledamo istu seriju? Radi to od početka serije, jer je on jedini tamo čije odluke i postupci imaju smisla. On je jedini koji je dovoljno pametan i sa dovoljno iskustva da zna da NIKOME ne može da vjeruje osim samom sebi. I on jedini koji je dovljno hrabar i jak da pretrpi sve uvrede i svu mržnju samo kako bi njegova Elena imala šansu da preživi još jedan dan. I da, možda je način na koji on to radi pogrešan ali da nije bilo njega, Elena ne bi preživjela ni 1x11. Da nije bilo njega mi ne bi imali šta da gledamo danas. Njegove “greške”, za razliku od Stefanovog blagog stava su spasile Elenu.

Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6s78XE7q1qf4ncio1_500

Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6s78XE7q1qf4ncio2_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6s78XE7q1qf4ncio3_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6s78XE7q1qf4ncio4_r1_250

Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6s78XE7q1qf4ncio5_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6s78XE7q1qf4ncio6_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz6s78XE7q1qf4ncio7_r1_250

Kako je ovo ODJEDNOM loša stvar? KAKO? Kako Elena ODJEDNOM može da misli da je to problem kada ga je sama NATJERALA na sve to? KAKO? E, tu dolazi dio koji hejtujem. PISCI I NJIHOV OČAJNI POKUŠAJ DA NAPIŠU NEKI EPIC STELENA POVRATAK. Rade apsolutno istu stvar s Elenom koju su radili tokom čitave jebene druge sezone. Žrtvuju njen razum i pamet, žrtvuju njen karakter samo kako bi se dokazala SE "EPIC LUV". Pa druga sezona je bila fail svih failova upravo zbog toga. NE RADITE TO. AMAN. NIKO NE ŽELI DA GLEDA TO. Čisto sumnjam da pravi SE fanovi žele da povrate Stelenu na tako jadan način.

Toliko.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

719Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 2:41 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ja Damona volim uzasno ga volim Very Happy
Ali sam jos uvijek DE strani, vise volim drzat fige da na kraju oni ostanu skupa, neko SE.
Jer me oni skupa uzasno nerviraju -___- samog Stefana ne mogu pogledat.

A mislim mozda je Eleni smetalo sto se Damon previse brine za nju, dok Stefan ne mari bas toliko kao on.
A jedini je taj nacin bio da se ona poveze u tom trenu sa ester i ostalima -__-
Sta znam...

720Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 3:17 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Milice. Klanja Se

Juče su mnogi, uključujući i mene, napisali nešto što nisu mislili u naletu besa. Ja sam zaista bila mnogo razočarana i nisam razumela Elenu. Danas je već drugačije. Sada sam ponovo odgledala i ne branim Elenu, ne razumem je i dalje, ali su u pravu svi koji kažu da je pogrešila i da joj treba oprostiti. Damonu smo svašta oprostili. Čak mu je i ona oprostila što joj je "ubio" brata, tako da je sada red da on njoj nešto oprosti. Ono što je mene najviše iznerviralo, je bilo to što je on njoj rekao da je VOLI (sećate se druge sezone, kada joj je to rekao, pa je naterao da je zaboravi?), a ona je zaista previše hladno odgovorila. To toliko nije ličilo na Elenu. To je greška pisaca.

Kasnije se Elena pokajala, a to je najbitnije. Šteta što je to rekla Stefanu, a ne Damonu, ali prilično sam sigurna da će on razumeti, kada mu objasni.

Ovo je Delena, ne znam kako je bilo ko od nas očekivao da će biti lako. Sa njima nikada nije išlo glatko i zato ih i volimo. Very Happy

721Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 3:37 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

A kada je rekla da je rekla nešto što nije mislila? Šta je tad s žaljenjem? I njenim bolnim pogledom?

ja taj bolni pogled nisam videla. videla sam samo da joj je žao što je ljut, ali nisam videla da joj je krivo što je ONA razlog njegove ljutnje. takodje nisam videla nikakav pokušaj da ispravi stvari, već samo sledeći momenat kada je htela da poljubi Stefana.

ne sumnjam da ćemo videti neki rekindling momenat u sledećoj epizodi izmedju njih dvoje, ali to me sada ne interesuje.

Team Damon pre svega srce Ako me to cini losim fanom ok JESAM xD

that makes two of us.

Ljudi, vjerujete mi, u afektu ili ne, svjesno ili nesvjesno, Elena je rekla šta je rekla da bi zaštitila Damona.

pa ja to tako nisam shvatila. ono što sam ja videla bilo je da je njoj bilo dosta svega i samo je htela u tom momentu da ga se otarasi. u tom trenutku to je tako izgledalo. činjenica je da jeste on preterao i bio malo agresivan, ali ja sam i dalje besna što ga je udarila tamo gde najviše boli. da, Damon jeste uradio istu stvr u 2x01, ali zaboga tada je bila drugačija priča izmedju njih dvoje. sve što su radili jedno drugom u prve 2 sezone sada je nebitno tada je sve bilo drugačije izmedju njih, bitno je ono što se dešava u 3.sezoni.

ja ne mrzim Elenu, nikoga ne mrzim od likova u seriji, čak ni Bonnie. ali ja sam i dalje besna na nju.

722Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 3:42 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ofc, svi smo svašta rekli nakon ove epizode. Al' jednpstavno, to je ono što oni izazivaju u nama i to ne možemo promeniti. Nemoguće je.
Ja ne mogu sebe naterati da budem Stelena šiper, ili da volim Ester ili šta ti ja znam, jer osećam da su njihovi fani srećniji, whatever. Ne mogu. Volim onog koga volim i osećam ono što taj neko oseća.
Jestnostavno, to smo što smo, i svi neke stvari doživljavamo na različite načine.
Voleću Delenu do kraja! No matter what. Ali, ISKRENO, Dejmon mi je važniji od svega.


Kako je ovo ODJEDNOM loša stvar? KAKO? Kako Elena ODJEDNOM može da misli da je to problem kada ga je sama NATJERALA na sve to? KAKO? E, tu dolazi dio koji hejtujem. PISCI I NJIHOV OČAJNI POKUŠAJ DA NAPIŠU NEKI EPIC STELENA POVRATAK. Rade apsolutno istu stvar s Elenom koju su radili tokom čitave jebene druge sezone. Žrtvuju njen razum i pamet, žrtvuju njen karakter samo kako bi se dokazala SE "EPIC LUV". Pa druga sezona je bila fail svih failova upravo zbog toga. NE RADITE TO. AMAN. NIKO NE ŽELI DA GLEDA TO. Čisto sumnjam da pravi SE fanovi žele da povrate Stelenu na tako jadan način.

amen
Za sve sam našla opravdanje Eleni zaista. Čak me i ne boli TOLIKO što je povredila Dejmona onim rečima jer znam da je iz afekta i da je bila besna, i da se pokajala sekundu kasnije. I volim je. I znam da će to ispraviti. Kad tad. Reći će mu šta oseća prema njemu i ponovo će ga učiniti SREĆNIM bar na 3 sata.
Jedino što me boli više od svega je Stelena scena na tremu. Jbg, ne mogu tu da budem mirna! NE MOGU! Boli me previše. Kad sam drugi put gledala scenu, plakala sam ponovo, i još me više bolela. Can't help myself.
I tu me iznervirala Elena. Nisam je zamrzela, al' me jednostavno iznervirala jer mi se slomilo srca koje voli Dejmona. Jbg..
No, onda sam shvatila da me ne nervira ELENA, već pisci! Pisci koji pokušavaju da vrate SE kao EPIC par što za mene nisu. Kraj.

I normalno, UVEK ću verovati u DE i oni će UVEK i ZAUVEK ostati najlepši par iz serija za mene, sa najdivnijom EPIC pričom. Uvek i za sva vremena. ♥️


I JUST HAVE TO:


Damon & Elena ♥ - Page 29 Tumblr_lz7nidmMBd1qc5exno1_500
“The fans take the Damon, Elena and Stefan love triangle very seriously. It reminds me of when I worked on Dawson’s Creek and we would honestly get into verbal brawls about whether Joey should be with Dawson or Pacey. We did that right up until the very end!” So where do things stand now on TVD? “We know that the show’s true love right now is Stefan and Elena—but then you have Damon, and he is like the show’s Pacey, so we can’t count him out.” - Julie Plec about Delena
Molim te, Bože, učini da njihove reči zaista znače ono što sam ja shvatila. xD

723Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 4:35 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja se nadam da znače Very Happy

724Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 4:39 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

znače, znače Cerek

https://twitter.com/#!/

725Damon & Elena ♥ - Page 29 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 11 Feb 2012, 4:50 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Cinderella ♥ wrote:
Jedino što me boli više od svega je Stelena scena na tremu. Jbg, ne mogu tu da budem mirna! NE MOGU! Boli me previše. Kad sam drugi put gledala scenu, plakala sam ponovo, i još me više bolela. Can't help myself.
I tu me iznervirala Elena. Nisam je zamrzela, al' me jednostavno iznervirala jer mi se slomilo srca koje voli Dejmona. Jbg..
No, onda sam shvatila da me ne nervira ELENA, već pisci! Pisci koji pokušavaju da vrate SE kao EPIC par što za mene nisu. Kraj.
[/font]
Ni ja ne mislim da su Stelena epic couple, ali sam tu scenu na tremu videla drugačije, kao da Elena pokušava da se približi Stefanu, jer pravi Stefan njoj nedostaje, njega nema trenutno, a imali su otvoreni razgovor, pomalo probijen Stefanov štit. Tako da je i tu razumem. Nije da joj nije ostalo vremena da se ubije od griže savesti zbog onog s Dejmonom, što mislim da će se desiti.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 29 of 39]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum