Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+44
VanessaHudgensFan
Twin.flames
Crazy Lady (:
Mαяi♥
_milica
Mehurić
maDmaN
Rosie Sambora
Amsterdam
Anette
Dr. John Watson
phoenix00
*Jelna*
|Evanna|
ElenaGilbert
fearless.
Angi93
Zla_Sam
AnGel_Perroni
Ket ♥
Delena ❥
Klaroline_♥
Spirit Crusher
<3 Originals <3
Filip
LoveDamon
.Anja.
Nika Kći Zevsova ~
daray
DEstiny :3
♥_Vampire_in_love_♥
Lady Autumn
Endzi
White Unicorn
¿coka?
little red bird.
♥ DelenaDiaries ♥
**Miss Salvatore**
Warrior Princess
Rose ♥
Starlight
Em (:
discobaby
chocolateChanel.
48 posters

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Next

Go down  Message [Page 11 of 39]

251Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 08 Jan 2012, 8:57 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Titanic paralela <3


Stephan Halliwell wrote:
AnGel_Perroni wrote:Ja mislim da bi oni na kraju trebali zajedno da budu, ipak ima vise fanova i najlepsiiiiiiii su par <33

Pa da, sreća da je činjenica da imaju više fanova dovoljna da budu endgame. -.-


hahahaha, Stefane Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

252Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 08 Jan 2012, 10:55 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxfkwkI8xe1qziwtzo1_500

"Then we’ll let him go."


I JUST HAVE A LOT OF FEELINGS ABOUT THIS ONE.
Jeste da je bilo u prošloj epizodi, no nema veze.
Ova scena, npr, mene je više oduševila od poljupca.
Kako je Elena prišla Damonu, kako ga je smirila, kako je sada ona njemu rekla, ne on njoj, kako će sve biti u redu. Ja tu vidim njenu jačinu. Kako je u stanju da sve to prevaziđe, i ona njemu, vampiru, neustrašivom, besmrtnom, whatever, bude oslonac.
I njegova reakcija. Savršenstvo. Nijedan poljubac mi ne može u ovom trenutku prikazati toliko emocija kolika ovo. <3 No me interesa.
JUST LET ME SIT IN THE CORNER AND CRY.

253Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 08 Jan 2012, 11:01 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Nika Kći Zevsova ~ wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxfkwkI8xe1qziwtzo1_500

"Then we’ll let him go."


I JUST HAVE A LOT OF FEELINGS ABOUT THIS ONE.
Jeste da je bilo u prošloj epizodi, no nema veze.
Ova scena, npr, mene je više oduševila od poljupca.
Kako je Elena prišla Damonu, kako ga je smirila, kako je sada ona njemu rekla, ne on njoj, kako će sve biti u redu. Ja tu vidim njenu jačinu. Kako je u stanju da sve to prevaziđe, i ona njemu, vampiru, neustrašivom, besmrtnom, whatever, bude oslonac.
I njegova reakcija. Savršenstvo. Nijedan poljubac mi ne može u ovom trenutku prikazati toliko emocija kolika ovo. <3 No me interesa.
JUST LET ME SIT IN THE CORNER AND CRY.

meni je ova scena posle "I love you" u 2x08 najlepša njihova scena Cerek

254Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 12:52 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lwqpzoIJDL1qdqd9po1_500

...i ovako je sve počelo. sorta. ne računajući onu scenu na porchu kada se ponudi da obriše džeremiju sećanja. oh. moja duša boli.

255Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 12:54 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

taj divan, predivan zagrljaj.

256Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 1:27 am

Anette

Anette
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Em (: wrote:Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lwqpzoIJDL1qdqd9po1_500

...i ovako je sve počelo. sorta. ne računajući onu scenu na porchu kada se ponudi da obriše džeremiju sećanja. oh. moja duša boli.

Plačem. Literally.

http://www.iansbalkan.com

257Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 9:57 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Skylar. wrote:Titanic paralela <3


Stephan Halliwell wrote:
AnGel_Perroni wrote:Ja mislim da bi oni na kraju trebali zajedno da budu, ipak ima vise fanova i najlepsiiiiiiii su par <33

Pa da, sreća da je činjenica da imaju više fanova dovoljna da budu endgame. -.-


hahahaha, Stefane Very Happy

Pa, u pravu je. NA stranu što sam ja za DE, broj fanova će presuditi, kao što je prvenstveno isti taj broj fanova doveo do poljupca 1, pa do poljupca 2. Ništa loše, ali mislim da Kevin & Julie nisu ni razmišljali o svim onim teorijama kroz koje smo mi prošli u prethodne 3 godine.

Nika Kći Zevsova ~ wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxfkwkI8xe1qziwtzo1_500

"Then we’ll let him go."


I JUST HAVE A LOT OF FEELINGS ABOUT THIS ONE.
Jeste da je bilo u prošloj epizodi, no nema veze.
Ova scena, npr, mene je više oduševila od poljupca.
Kako je Elena prišla Damonu, kako ga je smirila, kako je sada ona njemu rekla, ne on njoj, kako će sve biti u redu. Ja tu vidim njenu jačinu. Kako je u stanju da sve to prevaziđe, i ona njemu, vampiru, neustrašivom, besmrtnom, whatever, bude oslonac.
I njegova reakcija. Savršenstvo. Nijedan poljubac mi ne može u ovom trenutku prikazati toliko emocija kolika ovo. <3 No me interesa.
JUST LET ME SIT IN THE CORNER AND CRY.

Klanja Se
Savršena scena. Really. Almost cried.

258Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 11:25 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ta scena je njihova najljepša scena, barem meni. Toliko emocija, a nisu samo pokazane poljupcem ili nečim takvim.

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxbshs1ZKP1qf112uo1_500

http://horizoninblack.tumblr.com

259Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 11:35 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Anette wrote:
Em (: wrote:Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lwqpzoIJDL1qdqd9po1_500

...i ovako je sve počelo. sorta. ne računajući onu scenu na porchu kada se ponudi da obriše džeremiju sećanja. oh. moja duša boli.

Plačem. Literally.

znam bb, znam :') <3

260Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 11:43 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Nekada nisam ni svesna koliko ih volim. <3
Imaju tako savršene scene, i na svaku moram da zaplačem.
Od prve zajedničke scene gde je ON onako savršen, do ove poslednje gde oboje ostaju i nas ostavljaju bez daha, ne mogu da izaberem omiljenu.
MOŽDA, za nijansu više mi je najomiljenija "We'll survive this. We always survive. Trust me." jer je ONA bila inicijator, i kao što Lejla gore reče: toliko emocija, a nisu pokazane poljupcem. Tu ima toliko toga .. većeg. *.*
Ali, sve su tako....savršene. 355

261Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 12:13 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Joj ljudi, rasplakaste me..taj zagrljaj, onda "We'll let him go" scena..Titanic paralela ♥

262Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 12:38 pm

LoveDamon

LoveDamon
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Kako su mi divniiii! srce
Ne mogu da se uopste odlucim koja mi je omiljena scena njihova.

263Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 2:36 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxfdafUNxU1qg1rnio1_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxfdafUNxU1qg1rnio2_r2_250

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxfdafUNxU1qg1rnio3_r2_250 Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxfdafUNxU1qg1rnio4_r2_250

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxfdafUNxU1qg1rnio5_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxfdafUNxU1qg1rnio6_r2_250

još jedna paralela Smile

264Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 5:29 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Delena poljubac. Bio je predivan. Bio je nježan. Bio je romantičan. Prikazao je tačno ono što njih dvoje osjećaju jedno prema drugome. Zato mi je MNOGO drago što nije bio strastven. Jer to između njih nije samo seksualna tenzija .. već ljubav. Nije da to mi nismo znali, al' ne možeš ti nekima da objasniš da se Damon i Elena stvarno vole, da to između njih nije samo požuda i strast, već daaaaleko više od toga. Sada će, nadam se, jebeno da začepe. Volim što nije bio na silu, što je bio prirodan, što se prepustila, što se vidjelo da je željela još, što mu nije pustila ruku na kraju, oborio je s nogu, čovječe. ♥ I sva ljubav u njegovom pogledu .. Gospode. Koliko je samo obožava.

ALI. Imam problem s tajmingom. Poljubac se definitvino kad tad morao desiti ali zašto baš ovaj momenat? Ne kažem da nije bio okej momenat ali nije baš bio ni najsjajniji. Prosto, kada sam gledala nisam imala onaj osjećaj da je morao da se desi, baš tu, baš tada. Možda da su sačekali da sve ovo sranje sa Stefanom prođe, ili bar još dvije ili tri epizode ... Ljudi, čekamo na ovo 3 godine, čekala bih još duplo toliko ako bi to bio pravi momenat.. Kao što je Lidija rekla, u ovom trenutku, mogli smo i bez poljubca ali konatm, when it's real you can't walk away.

Od početka serije priželjkujem da Elena bude ta koja će da poljubi Damona [prvi PRAVI poljubac, jel', ne na silu poljubac i ne umire pa ću ga poljubiti poljubac], malo sam bila meh u početku kada sam vidjela da je Damon nju poljubio ali .. moralo je da bude tako, prosto da bi Elena NAPOKON shvatila da više nije samo Stefan, da više nikada neće biti samo Stefan i da je vrlo moguće da uskoro više uopšte neće biti Stefan.

Obožavam što u ovoj epizodi ima toliko paralela. :') Mislim da nema scene između DE koja me nije podsjetila na neku iz prethdonih sezona.

Ali definitivno omlijena scena mi je ona u kuhinji. Prvo kada joj kaže da se okrene, i onda se ona onako slomljena okrene a on joj kaže da će sve biti okej. Ne znam. Ima nešto tako predivno u tom momentu. I onda kada je smiri na isti način na koji je ona njega smirila u prošloj epizodi. Još jedna stvar koju je naučio od nje.

omg. now the lyrics to DE kiss make even more sense. "one door swinging open" and in the background the door is open. LET ME DIE.

D: this otp will never not be perfect and WELL written! ghfjika

and in the fake 1x22 kiss, the door was closed and Jenna opened it, because it was wrong thing to happen. and now the door is already open meaning it’s RIGHT! BRING SOME MORE!

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxga4vEDL21qcularo1_250 Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxga4vEDL21qcularo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxga4vEDL21qcularo3_250 Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxga4vEDL21qcularo4_250

<3

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

265Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 5:51 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Milice koliko volim tvoje long postove Very Happy

Jer to između njih nije samo seksualna tenzija .. već ljubav. Nije da to mi nismo znali, al' ne možeš ti nekima da objasniš da se Damon i Elena stvarno vole, da to između njih nije samo požuda i strast, već daaaaleko više od toga. Sada će, nadam se, jebeno da začepe. Volim što nije bio na silu, što je bio prirodan, što se prepustila, što se vidjelo da je željela još, što mu nije pustila ruku na kraju, oborio je s nogu, čovječe. ♥️ I sva ljubav u njegovom pogledu .. Gospode. Koliko je samo obožava.
eh to, baš to. Nije ga pustila, nije ga odgurnula. Njen pogled na kraju je sve rekao, sve što je držala u sebi. I slažem se s tobom da su mogli sačekati da frka sa Stefanom prođe, mogli smo mi čekati još, ali okej.
Ali ja i dalje silno želim da ona njega poljubi, da to bude pravi poljubac, iznenadni, bez spoilera prije toga. Da nas prosto iznenadi.

and in the fake 1x22 kiss, the door was closed and Jenna opened it, because it was wrong thing to happen. and now the door is already open meaning it’s RIGHT! BRING SOME MORE!

ovo ko god je napisao, skidam kapu definitivno.

http://horizoninblack.tumblr.com

266Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 5:52 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Zla_Sam wrote:Delena poljubac. Bio je predivan. Bio je nježan. Bio je romantičan. Prikazao je tačno ono što njih dvoje osjećaju jedno prema drugome. Zato mi je MNOGO drago što nije bio strastven. Jer to između njih nije samo seksualna tenzija .. već ljubav. Nije da to mi nismo znali, al' ne možeš ti nekima da objasniš da se Damon i Elena stvarno vole, da to između njih nije samo požuda i strast, već daaaaleko više od toga. Sada će, nadam se, jebeno da začepe. Volim što nije bio na silu, što je bio prirodan, što se prepustila, što se vidjelo da je željela još, što mu nije pustila ruku na kraju, oborio je s nogu, čovječe. ♥️ I sva ljubav u njegovom pogledu .. Gospode. Koliko je samo obožava.

ALI. Imam problem s tajmingom. Poljubac se definitvino kad tad morao desiti ali zašto baš ovaj momenat? Ne kažem da nije bio okej momenat ali nije baš bio ni najsjajniji. Prosto, kada sam gledala nisam imala onaj osjećaj da je morao da se desi, baš tu, baš tada. Možda da su sačekali da sve ovo sranje sa Stefanom prođe, ili bar još dvije ili tri epizode ... Ljudi, čekamo na ovo 3 godine, čekala bih još duplo toliko ako bi to bio pravi momenat.. Kao što je Lidija rekla, u ovom trenutku, mogli smo i bez poljubca ali konatm, when it's real you can't walk away.

Od početka serije priželjkujem da Elena bude ta koja će da poljubi Damona [prvi PRAVI poljubac, jel', ne na silu poljubac i ne umire pa ću ga poljubiti poljubac], malo sam bila meh u početku kada sam vidjela da je Damon nju poljubio ali .. moralo je da bude tako, prosto da bi Elena NAPOKON shvatila da više nije samo Stefan, da više nikada neće biti samo Stefan i da je vrlo moguće da uskoro više uopšte neće biti Stefan.

Obožavam što u ovoj epizodi ima toliko paralela. :') Mislim da nema scene između DE koja me nije podsjetila na neku iz prethdonih sezona.

Ali definitivno omlijena scena mi je ona u kuhinji. Prvo kada joj kaže da se okrene, i onda se ona onako slomljena okrene a on joj kaže da će sve biti okej. Ne znam. Ima nešto tako predivno u tom momentu. I onda kada je smiri na isti način na koji je ona njega smirila u prošloj epizodi. Još jedna stvar koju je naučio od nje.

omg. now the lyrics to DE kiss make even more sense. "one door swinging open" and in the background the door is open. LET ME DIE.

D: this otp will never not be perfect and WELL written! ghfjika

and in the fake 1x22 kiss, the door was closed and Jenna opened it, because it was wrong thing to happen. and now the door is already open meaning it’s RIGHT! BRING SOME MORE!

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxga4vEDL21qcularo1_250 Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxga4vEDL21qcularo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxga4vEDL21qcularo3_250 Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxga4vEDL21qcularo4_250

<3


hoces da ti podignem spomenik ili da te nominujem za Pulitzer-a????

Savrseno....ni sama ne bih svoje misli bolje srocila od ovoga Klanja Se

267Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 6:19 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ja Milici dižem spomenik, al' stvarno. Čim padne sneg Razz

Anw, sa svime se slažem. Možda mi je zafalilo da momenat bude pravi, tu se jako slažem. Jer u 1x22, momenat je možda bio PRERAN, ali je bio PRAVI. Ne znam kako da objasnim to. I sam poljubac je bio nekako... duži. I to kontam tek sad kad su mi se slegli utisci.

Način na koji je Ketrin uzvratila poljubac nije bio nimalo Ketrin, da se ne lažemo. xD I bio je nekako... duži, bio je nežan i strastven u isto vreme, i zato mi je i dalje krivo što Elena nije bila u pitanju. Mislim, ja prva mrzim Ketrin, ali mislim da je Nina to bolje odradila u toj ulozi nego sada.

ALI. Ne umem da vam objasnim na šta mislim kad kažem da je bilo prerano, ali je tajming bio savršen. Što kaže Milica, u toj sceni sam osetila ono da, to mora sad i odmah i ovde da se desi.

Daleko od toga da mislim da je ovaj poljubac bio loš; naprotiv - bio je predivan, i romantičan, i emotivan, i tako DE.

268Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 6:37 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

..I tako ja vas sve volim jer dok čitam vaše roman-postove osmeh ne silazi sa mog lica, i glava ne prestaje da klima gore-dole. Cerek

U svakom slučaju, poljubac je nekako morao da se desi kad tad.
Možda ovo nije bilo pravo vreme, ali Dejmonova rečenica je jednostavno učinila da bilo koje vreme bude pravo. *.*
Jednostavno-bilo je predivno i ne mogu da ne uživam svaki put kad gledam taj poljubac jer stvarno je bio epic.
I uvek ću ga pamtiti. <3

269Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 6:42 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxixgdA0EW1qaqt70o1_r4_250Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxixgdA0EW1qaqt70o2_r3_250
Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxixgdA0EW1qaqt70o3_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxixgdA0EW1qaqt70o4_r1_250

gledala sam epizodu još najmanje 3 puta xD

a ja kad čitasm vaše komentare, to je smiješno, ali uglavnom nemaš više šta dodati osim reći 'Slažem se' Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

270Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 8:52 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Skylar. wrote:Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxixgdA0EW1qaqt70o1_r4_250Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxixgdA0EW1qaqt70o2_r3_250
Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxixgdA0EW1qaqt70o3_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxixgdA0EW1qaqt70o4_r1_250

gledala sam epizodu još najmanje 3 puta xD

a ja kad čitasm vaše komentare, to je smiješno, ali uglavnom nemaš više šta dodati osim reći 'Slažem se' Very Happy

HAHAH XD Milica & Ema, tandem Razz

Pa, iskreno, ja mislim da je ovaj poljubac posledica pritiska fanova. DA još nije bio u planu Julie & Kevina. Isto sam pomislila da nije baš pravi trenutak.
Ali Damonova reakcija, sve, navelo me je da totalno zaboravim na tu misao. Konačno Damon koji će poljubiti Elenu i neće joj izbrisati pamćenje zbog odgovornosti prema bratu. Ovo je jedina stvar u kojoj treba da bude sebičan. Elena.

271Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 9:26 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ima i Lidija Very Happy

I da, nije joj izbrisao pamćenje, ne mogu da vjerujem

http://horizoninblack.tumblr.com

272Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 9:56 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Skylar. wrote:Ima i Lidija Very Happy

I da, nije joj izbrisao pamćenje, ne mogu da vjerujem

yup. samo nje u zadnje vreme baš i nema XD

HAHAH to je bila i moja reakcija. Pomislila sam: Neće valjda?
I nije Smile

273Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 10:06 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

I was like :waitingforthat: and nije se desilo.
Mojoj sreći nije bilo kraja Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

274Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 10:11 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ali recimo ljudi, koliko god da nije bio pravi momenat toliko je ovaj dio poljupca

Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxir814kTE1r2i5q2o3_250 Damon & Elena ♥ - Page 11 Tumblr_lxir814kTE1r2i5q2o5_250

.. nešto najsavršenije.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

275Damon & Elena ♥ - Page 11 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 09 Jan 2012, 10:12 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

taj njen pogled. Ja sam samo gledala njene oči kasnije, i njene reakcije.

http://horizoninblack.tumblr.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 11 of 39]

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum