Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+44
VanessaHudgensFan
Twin.flames
Crazy Lady (:
Mαяi♥
_milica
Mehurić
maDmaN
Rosie Sambora
Amsterdam
Anette
Dr. John Watson
phoenix00
*Jelna*
|Evanna|
ElenaGilbert
fearless.
Angi93
Zla_Sam
AnGel_Perroni
Ket ♥
Delena ❥
Klaroline_♥
Spirit Crusher
<3 Originals <3
Filip
LoveDamon
.Anja.
Nika Kći Zevsova ~
daray
DEstiny :3
♥_Vampire_in_love_♥
Lady Autumn
Endzi
White Unicorn
¿coka?
little red bird.
♥ DelenaDiaries ♥
**Miss Salvatore**
Warrior Princess
Rose ♥
Starlight
Em (:
discobaby
chocolateChanel.
48 posters

Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Next

Go down  Message [Page 7 of 39]

151Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 5:46 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

#hopelessRomantic wrote:

Nevezano za ovu raspravu, da ti ja kažem nešto.
I ja, kao admin sam par puta otišla u Stelena temu i bacila hejt. Msm, tako je ispalo. Shvatila sam da je to ružno jer takođe ovde ima ljudi koji su Stelena fanovi i to je NJIHOVA tema. I ja sam počela da je zaobilazim. Svratim nekad ako mi se svidi neki SE momenat i to je to.
hvala Very Happy tako bi trebalo svi da rade.

http://rbdandtvd.nstars.org

152Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 5:47 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Katerina ♥️ wrote:
RN, i'm like : Damon & Elena ♥ - Page 7 Tumblr_ltun4qwWkX1qcdzx6.
Vi pričate o Deleni kao da su stvarni, a ne samo likovi iz knjiga i serije. Wink
I opet zaboravljate, da sam napisala da sam gotivila vaš predivni par.
A baš zbog te vaše 'vatrenosti' više ne gotivim.

Tako ti je na ovom forumu XD Vatreno shippovanje Wink
P' dobro Smile Opet kažem, svako ima svoje mišljenje. Very Happy
Lično ja ga poštujem Smile

hvala Very Happy tako bi trebalo svi da rade.

Nema na čemu. Uvek Smile

153Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 5:54 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Vidiš devojčice, to je bilo strašno nepristojno sa tvoje strane i pokazala si veliko nepoštovanje administraciji foruma. Hvala.

154Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 5:56 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Mogu da te banujem zbog tog gifa, znaš? Laughing

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

155Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 6:28 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Kakva je ovo ovde bukaa ,, jaoooo cccc Very Happy badmood

156Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 7:27 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Dear Diary ...
Dear Diary ...

A sto je toliko napadate? Pa zar na ovom forumu ne sme niko da ima ista protiv Delene? Ja mrzim Delena tim vise nego bilo sta u TVD-u pa ajde,vi volite,ja i jos par njih ne volimo i kraj. Ne dajete joj da ima svoje misljenje o.O Moze ona da mrzi Delena tim bez razloga, to je njena stvar, morate da postujete tudje misljenje. Stvarno bruka affraid

http://www.photoshop-tn.com/

157Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 7:33 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Spirit Crusher wrote:A sto je toliko napadate? Pa zar na ovom forumu ne sme niko da ima ista protiv Delene? Ja mrzim Delena tim vise nego bilo sta u TVD-u pa ajde,vi volite,ja i jos par njih ne volimo i kraj. Ne dajete joj da ima svoje misljenje o.O Moze ona da mrzi Delena tim bez razloga, to je njena stvar, morate da postujete tudje misljenje. Stvarno bruka affraid

Ne smije niko da ima ništa protiv bilo čega vezanog za seriju ako nema dobre argumente. Ili može da ima ali neće to pisati na mom forumu i očekivati da ljudi ne reaguju. Ako ne znate da objasnite zašto ih mrzite nemojte ni da mi plljuvate po šipu ili pljuvajte ali bićete napadnuti, u to budite sigurni. Samo što nju niko nije napao, već joj je lijepo zatraženo da objasni u čemu je njen problem s Delenom, ako je već došla da piše svoje mišljenje neka ga i napiše. Mene nećeš vidjeti nikad da pljuvam po Steleni a da ne ispišem kilometarski post u kojem jasno objasnim u čemu je problem.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

158Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 7:37 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Pa ona nije pljuvala, samo rekla da mrzi Delena tim i rekla zasto mrzi i sve ste odma objasnjavali da ona ima krivo misljenje bla bla. Pa ni autor TVD-a ne moze da potvrdi da su to cinjenice,to je samo serija. Sta god,necu da se sad uplicem u rasprave,samo mislim da niste fer jer ovo nije tema gde mora da se pise sve pozitivno, ako jeste onda otvorite podforum 'Damon i Elena' i stavite da mogu tu da pisu samo clanovi Damon grupe.

http://www.photoshop-tn.com/

159Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 7:42 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Spirit Crusher wrote:A sto je toliko napadate? Pa zar na ovom forumu ne sme niko da ima ista protiv Delene? Ja mrzim Delena tim vise nego bilo sta u TVD-u pa ajde,vi volite,ja i jos par njih ne volimo i kraj. Ne dajete joj da ima svoje misljenje o.O Moze ona da mrzi Delena tim bez razloga, to je njena stvar, morate da postujete tudje misljenje. Stvarno bruka affraid

Damn.
Likuša nam je stavila gif koji u prevodu znači #suck my dick. [stvarno se izvinjavam, što sam to napisala. čak mi je to toliko strašno da ne mogu na srpskom da napišem]
Zbog toga je JESMO napali, ni zbog čega drugog. To je nevaspitano, jako.

Svako voli svoj ship. Mi nemamo nameru da oteramo Stelena fanove. Vatreni smo, šta ćemo :') Neko nekad pretera, ja se izvinjavam u ime svih nas. Prosto, ovo je forum za diskusija, a TVD je svima nama jedna od omiljenih serija.
SHARE THE LOVE Cerek

160Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 7:49 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

A i ne smo to, devojčica ima 14 godina, trebalo bi da je bude sramota da ostavi ovako nešto. Još smo mi dovoljno stariji od nje i dovoljno tolerantni da joj to oprostimo jer svi smo nekad bili u tim godinama, ali baš bih volela da vidim da ostavi taj gif administratorima i moderatorima na bilo kom drugom forumu, ne bi se lepo provela.

Uostalom, sad jako idemo u off ali uopšte ne mogu da shvatim da u temi koja bi trebalo da bude kolekcija Dejmon&Elena stvari bude ovaj gif, pa na šta to liči.

161Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 7:54 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Em (: wrote:A i ne smo to, devojčica ima 14 godina, trebalo bi da je bude sramota da ostavi ovako nešto. Još smo mi dovoljno stariji od nje i dovoljno tolerantni da joj to oprostimo jer svi smo nekad bili u tim godinama, ali baš bih volela da vidim da ostavi taj gif administratorima i moderatorima na bilo kom drugom forumu, ne bi se lepo provela.

Uostalom, sad jako idemo u off ali uopšte ne mogu da shvatim da u temi koja bi trebalo da bude kolekcija Dejmon&Elena stvari bude ovaj gif, pa na šta to liči.

Nemoj da mi se nerviraš Em.
Evo da se vratimo na temu Smile

Damon & Elena ♥ - Page 7 Tumblr_lxaee24Ajl1qc5lheo1_500
Damon & Elena ♥ - Page 7 Tumblr_lx8taoA2Rg1qm26blo1_500
:')

162Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 7:56 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Napadnuta je PRVENSTVENO zbog gifa, jer je ispala bezobrazna.
Njeno mišljenje će biti uvaženo kada ga objasni.
Tako ovaj forum funkcioniše.
Tako mi postujemo.
Forumi tome i služe.
Ne možeš da očekuješ da bilo ko prećuti kad ti uvrjedi omiljeni par, omiljenog lika, BILO ŠTA, a da to nije argumentovano.
Daću ti za primjer člana, SE šipera, koji NIKADA nije bio napadnut na ovom forumu, , Stephan Halliwell, online je upravo. Znaš zašto? Zato što bi sve objasnio, nije pisao tek tako da popljuva, već bi imao svoje razloge i ja kao i svi ostali smo to uvažavali.
"Elena nije dovoljno dobra za Damona" meni ne znači NIŠTA, jer očigledno da mislim drugačije. Ali da je to bilo objašnjeno bolje, problema ne bi bilo.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

163Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 8:39 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Katerina ♥ wrote:
I opet zaboravljate, da sam napisala da sam gotivila vaš predivni par.
A baš zbog te vaše 'vatrenosti' više ne gotivim.
I to je tvoje objasnjenje? Znaci tebi se u stvari Delena svidjala ali ih sad pljujes jer ih svi vole?! I mi treba da kazemo "Aha, ok, razumemo te"?! Samim tim sto neces da napises razloge vidi se da i ne postoje.
Ja mogu da napisem dobar razlog zasto ne volim SE i to niko ne moze osporiti. Ali necu, jer ne zelim da se svadjam.
Gif necu ni da komentarisem. -.-

164Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 9:26 pm

little red bird.

little red bird.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Stefana znam. Wink I taj gif, po mom, ne znači to. Wink I UOPŠTE nije bilo za administraciju foruma, nego za to vaše napadanje. I niste mnogo stariji od mene, da biste mi držali neke lekcije.
Hoćete razloge zašto ih ne volim, okej, evo vam:
Mislim da su ih previše podigli u nebo, kao da su najsavršeniji likovi. A to nisu. Elena je u nekim momentima stvarno preterala. Mora ona da sređuje, da 'spašava', da se žrtvuje. A ne shvata da je tu ogroman broj ljudi da je zaštiti.. Damon je jako dobar lik, ali ponekad ume da bude naporan i da nervira. To što voli Elenu ne mora da znači da mora da postane kao Stefan, dobrica i sve to. Ni zbog koga, ma koliko ga voleo, ne treba da se menjaš. Treba da te voli onakvog kakav si. Wink
I smatram da njemu treba osoba slična njemu (to se ne odnosi na Bonnie, to što njih dvoje volim je moja stvar).
I jednostavno mi DE ne idu zajedno. Previše su drugačiji. I znam da govore da se suprotnosti privlače i to se definitivno dešava u ovom slučaju. Ali jednostavno mi se ne sviđaju.
Bili su mi gotivni u nekim scenama. Većinom u prvoj sezoni.
I zbog fanova sam prestala da ih gotivim. Zato što preteruju u nekim stvarima. Sebi dopuštaju previše, a druge spuštaju zato što ne misle isto. I pljuju sve ostalo što nije DE(ne bukvalno sve, ali dosta toga). Ne mora svako ko gleda VD da voli Delenu.
Možda Delena fanovi jesu najbrojniji, ali negde na svetu, znate, postoje fanovi i drugih parova koji ne gotive DE. Wink



Last edited by Katerina ♥ on Wed 04 Jan 2012, 9:37 pm; edited 1 time in total

165Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 9:34 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Ok, to da su ti previse razliciti mogu da razumem, to je vec tvoje misljenje. Ali to za fanove stvarno ne odobravam. I jos, na pocetku si napisala zasto ti se Elena i Damon pojedinacno ne svidjaju. To nema nikakve veze s njima kao parom. Npr. ja ne volim mnogo Elenu ali ih volim zajedno.

166Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 9:42 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Stefana znam. I taj gif, po mom, ne znači to. I UOPŠTE nije bilo za administraciju foruma, nego za to vaše napadanje. I niste mnogo stariji od mene, da biste mi držali neke lekcije.
Hoćete razloge zašto ih ne volim, okej, evo vam:
Mislim da su ih previše podigli u nebo, kao da su najsavršeniji likovi. A to nisu. Elena je u nekim momentima stvarno preterala. Mora ona da sređuje, da 'spašava', da se žrtvuje. A ne shvata da je tu ogroman broj ljudi da je zaštiti.. Damon je jako dobar lik, ali ponekad ume da bude naporan i da nervira. To što voli Elenu ne mora da znači da mora da postane kao Stefan, dobrica i sve to. Ni zbog koga, ma koliko ga voleo, ne treba da se menjaš. Treba da te voli onakvog kakav si.
I smatram da njemu treba osoba slična njemu (to se ne odnosi na Bonnie, to što njih dvoje volim je moja stvar).
I jednostavno mi DE ne idu zajedno. Previše su drugačiji. I znam da govore da se suprotnosti privlače i to se definitivno dešava u ovom slučaju. Ali jednostavno mi se ne sviđaju.
Bili su mi gotivni u nekim scenama. Većinom u prvoj sezoni.
I zbog fanova sam prestala da ih gotivim. Zato što preteruju u nekim stvarima. Sebi dopuštaju previše, a druge spuštaju zato što ne misle isto. I pljuju sve ostalo što nije DE. Ne mora svako ko gleda VD da voli Delenu.
Možda Delena fanovi jesu najbrojniji, ali negde na svetu, znate, postoje fanovi i drugih parova koji ne gotive DE.

To je sve što sam tražila. Upravo to.

Al' stvarno misliš da se Damon promjenio zbog nje? On se samo povratio na svoje staro ponašanje prije nego što se pretvorio u vampira. To nije baš mišljenje, više je činjenica. Ili si ti primjetila nešto što ja nisam? Ja prva ne šipujem par ako dolazi do promjene karaktera, al' ovdje stvarno nije tako.

I DE fanovi, misliš konkretno na ljude s foruma ili ..?

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

167Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 9:45 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Dancin' in the rain wrote:Ok, to da su ti previse razliciti mogu da razumem, to je vec tvoje misljenje. Ali to za fanove stvarno ne odobravam. I jos, na pocetku si napisala zasto ti se Elena i Damon pojedinacno ne svidjaju. To nema nikakve veze s njima kao parom. Npr. ja ne volim mnogo Elenu ali ih volim zajedno.

Same here.
Znamo mi da ima mnogo i Stelena fanova na svetu. Pa tako je sa bilo kojom serijom. Mišljenja su podeljena. Zato smo ljudi, zato smo različiti.

168Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 9:46 pm

little red bird.

little red bird.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Hm. Pa ne znam. Ja tako mislim. :]

Nee! Nikako osobe sa foruma (iako ste me danas izveli iz takta), nego na Delena fanove uopšte, pogotovu po tumblru. Smile

169Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 9:48 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Ok, to je tvoje misljenje. Sto rece Milica, samo smo to trazili od tebe. Hvala bogu da smo zavrsili sa ovim. Very Happy

170Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 9:49 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Na Tumblru su svi jebeno ludi, ne obraćaj pažnju na te manijake. XD
Zapravo, ja sam jedan od tih manijaka ..... lol.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

171Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 9:52 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Zla_Sam wrote:Na Tumblru su svi jebeno ludi, ne obraćaj pažnju na te manijake. XD

Ako milica kaže da je neko lud, onda jeste. AHAHAHAHAHAH
EDIT: Upravo sam optužila milicu da je luda. Kako će ban da me strefi XD

172Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 9:57 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

#hopelessRomantic wrote:
Zla_Sam wrote:Na Tumblru su svi jebeno ludi, ne obraćaj pažnju na te manijake. XD

Ako milica kaže da je neko lud, onda jeste. AHAHAHAHAHAH

HAHAHAHAHA, da. XD

Enivej, ubuduće, samo argumentovan hejt, zamolila bih.
Nismo ispisali 4 DE teme hejtujuću bezveze, vjerujte mi. Laughing

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

173Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 10:13 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Milice, davaj tvoj Tumblr! Very Happy
Ima nas koji volimo te jbn lude fan radove Very Happy

174Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 10:17 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

http://empatija.tumblr.com/

Ne postujem puno u zadnje vrijeme, počeću opet od sutra. XD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

175Damon & Elena ♥ - Page 7 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 04 Jan 2012, 10:20 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Nice. Very Happy

Inače, nešto o čemu smo pričali ranije i što je nemoguće NE primetiti:
Damon & Elena ♥ - Page 7 Tumblr_lx8oxmtNpr1qm8787o1_250Damon & Elena ♥ - Page 7 Tumblr_lx8oxmtNpr1qm8787o2_250Damon & Elena ♥ - Page 7 Tumblr_lx8oxmtNpr1qm8787o3_250Damon & Elena ♥ - Page 7 Tumblr_lx8oxmtNpr1qm8787o4_250Damon & Elena ♥ - Page 7 Tumblr_lx8oxmtNpr1qm8787o5_250Damon & Elena ♥ - Page 7 Tumblr_lx8oxmtNpr1qm8787o6_250

Sponsored content



Back to top  Message [Page 7 of 39]

Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum