Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

How I Met Your Mother

+35
Warrior Princess
MissGabi.
Klaroline_♥
Team Daroline
Issi
fearless.
*MiMa*97
Rose ♥
¿coka?
<3 Originals <3
Crazy Lady (:
**Miss Salvatore**
Just Freedom
snow white
Lady Autumn
FirstLove-LastLove
Maky くろ
I.Love.You
Starlight
PunkRockChick
♥_Vampire_in_love_♥
Aimee Liam
Dr. John Watson
Elena Gilbert
Endzi
.Samantha.Jones.
Twin.flames
LoveSucks
Damons'Girl*
DEstiny :3
Love's bite
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nathan's girl.
pendragons
Zla_Sam
39 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Message [Page 3 of 10]

51How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 22 Dec 2010, 7:45 pm

PunkRockChick

PunkRockChick
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Gledaaaam!Odlicna serija,svaki put se dobro ismejem kad je gledam. Smile

52How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 22 Dec 2010, 7:57 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:

Cherry_Bomb wrote:Ja sam bila oduševljena dok si mi ti pričala. A kad sam odgledala sve... Uh, jel' postoji neko da mu se oni ne svidjaju. 355 I plakala sam kao kiša u epizodi raskida. I zaista mi je Barney previše brzo prešao preko svega, ali se iskupio sa tim "But you're not just another number to me."

Ah, da .. veza im je bila prekratka (ja ne znam ni zašto su oni prekinuli. Dunno :S ) i Barney je prebrzo prešao preko svega .. Ipak, u 6 sezoni se vidi da je još uvjek voli. :')

Samo da si videla moj komentar u Milicnom HSu kada su Barney & Robin raskinuli.Mislim da je to bio jedna od mojih najvecih izliva besa. xDD
Ako ne budu ostali zajedno .. to ce stvarno biti gubitak. :S Nema HIMYM bez BRo Love. <3
I sto je najgore, ja se u svakoj sledecoj epizodi nadam da ce biti neka scena .. onako u BRo stilu al nikako. Sad


srce srce srce Cerek Cerek Cerek

53How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Fri 31 Dec 2010, 11:40 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

BUAHAHAHA, Jovana, sjećam se tog posta. Umrla sam od smjeha dok sam čitala. haha


Ako ne budu ostali zajedno .. to ce stvarno biti gubitak. :S Nema HIMYM bez BRo Love. <3

Jeste, bio bi ogroman gubitak. OGROMAN.

Sjećate li se finala treće sezone?

How I Met Your Mother - Page 3 2nst46o

.. tačnije, sjećate li se ovoga^ pogleda?

MARSHALL: This has pretty much everything you love, right?
BARNEY: Yeah, pretty much .. :')

How I Met Your Mother - Page 3 1t4exl

A sjećate li se ćetvrte sezone? To možda nije najbolja HIMYM sezona ALI jeste NAJLJEPŠA.

Nikad neću zaboraviti kada je Jovana rekla ovo: "Ovo je prvi par koji me je nakon dugog vremena stvarno bas raznezio i prvi par za koji sam rekla 'Jao ovo je divno.Bilo bi lepo imati nesto ovako'.Sve ostale parove sam volela, al nikad ne bi pozelela nesto takvo za sebe."
Sad

Imali su tako .. tako divnu vezu. Voljeli su se. I trudili su se da je održe uprkos tome što niko od njih dvoje nije osoba koja je za .. vezu.
I kroz šta je sve Barney prošao u četvrtoj sezoni ... Ovo možda jeste komedija ali je bilo pretužno. Tuzni Ne znam ni zašto su prekinuli. o.O

BRo LOVE .. FOREVER. AND EVER.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

54How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Fri 31 Dec 2010, 12:33 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

HAHA. xD Ne mogu nigde da pronadjem taj post.Tako bih se rado i ja sad ismejala. xD HAHA. xD

Flowers for a Ghost. ♥️
Predivan je video. ♥️

Ta scena je meni NAJLEPSA.
Kada je tako pogleda.
To je trenutak kada je on shvatio i kada smo mi shvatili da je voli. :')
Stvarno najlepsi trenutak. ♥️

MARSHALL: This has pretty much everything you love, right?
BARNEY: Yeah, pretty much. ♥️


Daa. ♥️ 4. sezona je stvarno predivna.
Mnogo mi nedostaju njih dvoje. ♥️

Nikad neću zaboraviti kada je Jovana rekla ovo: "Ovo je prvi par koji me je nakon dugog vremena stvarno bas raznezio i prvi par za koji sam rekla 'Jao ovo je divno.Bilo bi lepo imati nesto ovako'.Sve ostale parove sam volela, al nikad ne bi pozelela nesto takvo za sebe."

srce Secam se kad sam to rekla i idalje ostajem pri tome. ♥️

Stvarno su predivni.I ni ja ne shvatam zasto su prekinuli.Nikad necu shvatiti.Islo im je sasvim dobro.Ali fanovi .. UGH .. tupavi fanovi hoce starog Barnija. Prosto nisu dali liku da se razvije.Lik kao Barni je FENOMENALAN ali nije mogao ceo zivot da ostane zenskaros .. retko ko ostaje ceo zivot takav.Njegova veza sa Robin je pokazala koliko je se on razvio kao lik i koliko je osim sto je ubilacki smesan uspeo da razvije svoju osecajnu stranu.Ne kazem,JA OBOZAVAM zenskarosa Barnija ali vise volim BRo Love. ♥️ Tada mi je isto tako sjajan samo jos plus ima Robin pored sebe koja izvlaci sve ono najbolje iz njega. ♥️ Sad

How I Met Your Mother - Page 3 Tumblr_le7i7j22pV1qf1er7o1_500

Lily: Barney, you’ve got to stop screwing around if you want to be Robin’s boyfriend.
Barney: Whoa, whoa, whoa. Boyfriend? I don’t wanna be Robin’s boyfriend.
Lily: Well, what do you want then?
Barney: I don’t know. I just wanna be with her, all the time. I wanna hear about her day, tell her about mine. I wanna hold her hand, smell her hair. But, I don’t wanna be her stupid boyfriend.
Lily: Barney what you just described is a relationship between a boyfriend and a girlfriend, and a pretty clingy one at that.

Mnogo dobra slika. Cerek
How I Met Your Mother - Page 3 How_i_met_your_mother

How I Met Your Mother - Page 3 Tumblr_ldpb61yjei1qbqbxfo1_500

♥️

How I Met Your Mother - Page 3 Tumblr_ldjvzgWIcS1qb6v08o1_500

How I Met Your Mother - Page 3 Tumblr_lcrzdqh1mS1qdwpdbo1_500

55How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 01 Jan 2011, 3:56 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Evo, izvoli:

Spoiler:

59-a stranica mog HS-a. xD

E baš TO. Publika je sprječila Barney-ev karakterni razvoj. Pročitala sam komentar da se BRo veza desila samo zato što su scenaristi htjeli da pokažu piblici da je Barney sazrio a da je Robin preboljela Teda. Fuck you. -.- BRo veza se desila zato što je trebala da se desi i zato što su TAKO stvoreni jedno za drugo.

PIC SPAM!!! Very Happy

Spoiler:


http://willyoudothisforme.tumblr.com/

56How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 01 Jan 2011, 6:23 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

tek sam pocela da je gledam, svidja mi se.

57How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 04 Jan 2011, 11:40 am

Aimee Liam

Aimee Liam
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Joj, Robin i Barney su mi predivan par.
Ono onakav, ma baš je Robin za njega.

dok mi se Ted & Robin kao par i nisu baš sviđali..

http://aimee-liam.tumblr.com/

58How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 04 Jan 2011, 4:10 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Jel zna neko koja sezona se emituje na Fox Life-u? Smile

59How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 04 Jan 2011, 4:44 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ko će im ga znati. xD Prva i druga. Jedan dan puštaju prvu sezonu, drugi dan drugu i tako kako im se ćefne. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

60How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 04 Jan 2011, 6:53 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Jao divno. -.- Onda je ipak bolje da skidam pa da od pocetka gledam. Very Happy

61How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 04 Jan 2011, 7:50 pm

Maky くろ

Maky くろ
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Mmmm...msm da sam gledala,poznato mi je,ako se u nekim epizodama pojavljivao Enrique Igliesias onda sam gledala Smile

62How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 05 Jan 2011, 3:33 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Spoiler:

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

63How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 18 Jan 2011, 6:57 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Skida mi se sinoćnja epizoda. Ali moram da prokomentarišem nešto. Obično kod sviih serija koje gledam nekon izvesnog vremena dodje do prezasićenja, serija postaje dosadna, radnja bezveze, ubacuju gluposti. Ali ovde svaka epizoda je sve bolja. Drugačija od prošle a isto tako fenomenalna. I pošto sam tek odgledala Bad news epizodu i dalje sam previše tužna, naročito poslednja scena ^^ Izgleda da me ova serija stalno dovodi do suza (mada uglavnom se smejem do suza Very Happy )

EDIT: Odgledala sam i 14. epizodu. Kako su uspeli da u ovako jednu tuznu epizodu ubace toliko humora ja ne znam, svaka im cast. Divna, divna epizoda, vredelo je cekati. Mnogo mi je zao Marsala, ali ima divne prijatelje. Smile

64How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 05 Feb 2011, 8:18 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Jao, posljednja epizoda "Last Words" je bila isto tužna. Tuzni
Ali i smješna, al' onako s ukusom smješna s obzirom na situaciju.

Jedva čekam utorak, nova epizoda. Very Happy

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

65How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 17 Feb 2011, 4:05 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Poslednja epizoda je bila smesna ali me je jako,JAKO iznervirala.
Ovi izgleda nece nama da daju Barneya & Robin ponovo zajedno. Sad NEMA HIMYM BEZ BRo LOVE. N E M A ! Oni spajaju Barney-a sa nekom tamo znj i koliko vidim ta ce biti u seriji jos epizoda. Uzas. -.-

66How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 23 Feb 2011, 12:48 pm

FirstLove-LastLove

FirstLove-LastLove
At Mystic Grills
At Mystic Grills

How I Met Your Mother ne propustam ni jednu epizodu :DD

67How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 12 Apr 2011, 7:11 pm

Lady Autumn

Lady Autumn
Invited in
Invited in

Hahahaha,ludaci, genijalna serija!Very Happy

http://www.newmoon-balkan.com/forum

68How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Fri 15 Apr 2011, 8:57 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

Svi su poludeli za ovom serijom...možda pogledam al' poslednje što mi treba je da se navučem na još jednu seriju.

69How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 30 Jun 2011, 5:05 pm

Just Freedom

Just Freedom
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ahahhahhaha. ODLICNA! Barni lik! Very Happy

70How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 10 Sep 2011, 8:45 pm

**Miss Salvatore**

**Miss Salvatore**
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Prelegendarna serija! Barney je najjači! Hahahaha xD

71How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 10 Sep 2011, 11:10 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

preko leta sam odgledala sve sezone serije i stvarno sam se zarazila. jako često me podseća na Friends, ali ima neku svoju specifičnu čar. najbolji su mi Ted i Robin Smile

72How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 28 Sep 2011, 2:47 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

7 sezona je pocela konacn i odlicna je.
Sve tri epizode koje su izasle su fenomenalne. <3
Obozavam ih.

I da, HOCU BRo LOVE. HOCUUUUUUUUUU!

73How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 28 Sep 2011, 9:15 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

da, ove prve 3 epizode su fenomenalne. mada najbolja je ova poslednja. drago mi je pto se Victoria vratila bar na kratko. i iako znam da je to nemoguće hoću da Ted i Robin ponovo budu zajedno <3

74How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 29 Sep 2011, 4:57 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ne Ted i Robin.
Barney & Robin. <3



Rasplakala sma se kad sam ovo gledala. xD

:')

tako ih zeliiim ponovoooooo. *___________*



Last edited by Damon♥ on Thu 29 Sep 2011, 5:19 pm; edited 1 time in total

75How I Met Your Mother - Page 3 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 29 Sep 2011, 5:18 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ja sam malo zakazala sa serijom, pa sad gledam sve što sam propustila. Došla sam do 'Legendaddy' epizode kada se Barney vidi s ćaletom nakon 30 godina. Jedna od najboljih epizoda serije!

How I Met Your Mother - Page 3 Tumblr_ligopdm6r31qc7xxqo1_500
Barney: J.J. gets a childhood, a dad, a real family, and a basketball hoop? No, No, I at least get the hoop. I’m taking it with me.
Jerome: Please, just come down and talk to me.
Barney: WHY? Why should I? You’re lame, okay. You’re just some lame suburban dad.
Jerome: Why does that make you so mad?!
Barney: BECAUSE IF YOU WERE GOING TO BE SOME LAME SUBURBAN DAD, WHY COULDN'T YOU HAVE BEEN THAT FOR ME?!

Koliko sam plakala. Srce mi se slomilo. Zbog ovakvih momenata HIMYM je najbolja serija svih vremena. Nikad ALI NIKAD me nije razočarala.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 10]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum