Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

How I Met Your Mother

+35
Warrior Princess
MissGabi.
Klaroline_♥
Team Daroline
Issi
fearless.
*MiMa*97
Rose ♥
¿coka?
<3 Originals <3
Crazy Lady (:
**Miss Salvatore**
Just Freedom
snow white
Lady Autumn
FirstLove-LastLove
Maky くろ
I.Love.You
Starlight
PunkRockChick
♥_Vampire_in_love_♥
Aimee Liam
Dr. John Watson
Elena Gilbert
Endzi
.Samantha.Jones.
Twin.flames
LoveSucks
Damons'Girl*
DEstiny :3
Love's bite
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nathan's girl.
pendragons
Zla_Sam
39 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down  Message [Page 10 of 10]

226How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Fri 24 Aug 2012, 8:50 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ja nikad nisam shipovala Barnija i Robin ali mi je glup ovakav razvoj situacije. Nema smisla da posle tolliko godina kuliranja Teda sad odjednom ostavi Barnija zbog njega :s

227How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Fri 24 Aug 2012, 1:58 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

posebno ne nakon svega što se desilo u 7.sezoni. a i ono, više znamo da ona nije majka, mučno mi je više da gledam Teda kako se svaki put razočara.

228How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Fri 24 Aug 2012, 2:18 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

How I Met Your Mother - Page 10 102151_d0245bc1

NIŠTA MI VIŠE NIJE JASNO

229How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Mon 27 Aug 2012, 9:08 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

WTF? Zašto ja čitam spoilere? -.-
mučno mi je ozbiljno da gledam Teda i Robin kad znam da ona nije majka. Mučno mi je da gledam kako Ted završava povređen svaki put bez obzira što znam da će biti srećno oženjen kasnije.

230How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 04 Sep 2012, 8:29 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

https://twitter.com/#!/

231How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 04 Sep 2012, 11:32 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

"BARNEY USED TO DATE ROBIN?" AHAHAHAHAHAHAH

232How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 06 Sep 2012, 2:55 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Da li je moguće da Kvin ne zna da je Barni bio sa Robin i da je to ustvari njegova jedina ljubav u celom životu (ako izuzmemo nju)?! xD

233How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 06 Sep 2012, 3:27 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Barney & Robin su ljubav i mene nista drugo ne zanima Very Happy

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

234How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 06 Sep 2012, 8:27 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

The second episode will be the last appearance of Becki Newton


wtf ?! zašto tako brzo ? ja ne znam.

Joe Manganiello, who played Marshall's law school friend Brad, is set to appear in at least two episodes.

i love him Cerek

There might be an episode called What Happened to Everyone Else? and will focus on the recurring characters.

ovo zvuči interesantno.


https://twitter.com/#!/

235How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 19 Sep 2012, 1:51 pm

vampirekaca

vampirekaca
Dear Diary ...
Dear Diary ...

super serija!!! Baaaaarneyy! Very Happy Very Happy

236How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 29 Sep 2012, 12:04 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

8x01 je odlična. Cerek
Baš sam se ismijala.
Ali me iritira što su pokvarili Ted/Victoria priču.
Bili su savršeni u prvoj sezoni i tada sam tako željela da je ona mama ali sada su mi bljuc
Btw, keva ima ružne debele noge. visi

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

237How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 29 Sep 2012, 5:21 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Meni se bas i ne svidja...7. sezona je imala samo 3-4 dobre epizode (onako u stilu dobre stare HIMYM) ostalo je bilo tako nekako prazno i nebitno a ni ova 8x01 mi bas ne obecava mnogo. Od kraja 6.sezone se vuce prica o Barnijevom vencanju....dokle vise?? Msm da im ponestaje prica i da je vreme da polako zavrsavaju :/

238How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 29 Sep 2012, 9:48 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Btw, keva ima ružne debele noge.

AHAHAHH. O, da. Kako ćemo da se razočaramo. Oh, god -.-

https://twitter.com/#!/

239How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 09 Oct 2012, 3:40 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

8x02: Sviđa mi se kako su Quinn i Barney raskinuli. Ima smisla, i drago mi je što nisu umješali Robin ili koga god, bilo je zbog NJIH i njih samih. Tako je nekako njihova veza ispala značajna na kraju a ne neki plot device.

8x03: erm, nije mi se svidjela. Dunno :S

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

240How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 17 Oct 2012, 1:10 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

mnogo mi se svidjela zadnja epizoda. podsjeća na staru HIMYM... Smile

Mnogo mi se sviđa kad Barni i Robin sjede jedno do drugog u McClarens-u Smile... znam da to nije mnogo bitno, ali su mi mnogo simpatični, ja ne znam. Savršeni BRo love ! Cerek
Lilina reakcija na njenu i Maršalovu smrt. I ono: 'Death is all around us'' haha i njihove svađe od sat vremena kod koga Marvin treba da ostane haha i onda, Lily's dad i Lily: Oh no, he is definitely out. haha
Pa onda čuveni Maršalov kviz. Barnijevi odgovori haha
Robin, koja pobjeđuje u kategoriji Bees and birds... i na kraju kada zatvaraju McClarens poslije pola godine Smile... i kada potpišu dokument, gdje su svo troje Marvinovi kumovi Cerek pa, ja obožavam ovu petorku. njihovo prijateljstvo, sve Smile... i definitivno treba malo više ovako opuštenih epizoda. ne znam, nekako se sve u zadnje vrijeme vrti oko Barnija, njegovih djevojaka i Robin. Nije da mi to smeta, ali nekako to nije HIMYM koju mi znamo, koju smo gledali prvih 6 sezona. U svakom slučaju, fenomenalna epizoda Smile

https://twitter.com/#!/

241How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 18 Oct 2012, 1:01 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Svidja mi se sezona mnogo. Poslednja epizoda je bas bila 'opustencija' - da se tako izrazim. Prava humoristicka epizoda, onaj tip epizoda koje smo vidjali na pocetku, koja je napravljena samo da nasmeje i bas mi se svidela. Beba koja se budi i Ted i Robin koji trce da je uzmu, a Barney koji izlazi na vrata. KOMEDIJA. HAHA.
Kviz ceo, genijalan. Lile & death hahah. xD
I na kraju, Robin+Ted+Barney - LET ME DIE. :')

Drago mi je da je Quinn ona otisla. Isla mi je na K sve vreme. xD

Barney: My wedding is going to be legendary.
Lawyer: So prenup?
Barney: Not this time.



Najdivnija BRo Love scena. Tacka.

Srce mi je iskocilo.

242How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 18 Oct 2012, 4:54 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

awh, stvarno mi se svidjela ova nova.
old school himym Cerek

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

243How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 20 Oct 2012, 8:02 pm

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

obooožavam seriju uvijek je gledam na foxlifu:33

244How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 13 Nov 2012, 9:30 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

“I love everything about her, and I’m not a guy who says that lightly. I’m a guy who’s faked love, his entire life. I thought love was just some thing idiots thought they felt. But this woman has a hold on my heart that I could not break if I wanted to, and there have been times that I wanted to. It has been… overwhelming, and humbling, and…even painful at times, but I could not stop loving her any more than I could stop breathing. I am hopelessly, irretrievably in love with her. More than she knows”

GOOOOOOOOOOD. :O
LJUBAV NAJVECA.
Ako oni ne budu endgame, ubicu nekoga. Ne zezam se.

Inace, Nick dusica. Cerek
Splitsville. xD

Dobra epizoda mnogo.

Marshall i i Ted i kosarka, komedija. xD

245How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 24 Nov 2012, 8:24 am

marw


At Mystic Grills
At Mystic Grills

hahaha koliko ja volim ovu seriju ... u sred spremanja prijemnog za fax, ja sam gledala maratone ove serije ... da da. naravno barni mi je omiljeni lik i najfantastičnije biće ikad.♥

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

246How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Sun 25 Nov 2012, 11:26 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Negdje od one epizode kada Barney i Robin raskinu u petoj sezoni, ova serija je pošla u tuki. I ne zato BR raskidaju već zato što je izgubila na kontinuitetu, zato što je bezveze razvučena, zato što već 3 godine slušam o nekim nebuloznim pričama koje veze nemaju s majkom, i prije je bilo priča koje su služile kao filer ali su ih odlično iskorištavali, barem bismo dobili nekakav razvoj likova, ako ništa. Ima epizoda koje mi vrate svu vjeru u ovu seriju ali nakon ove zadnje sam shvatila da je serija postala toliko besmislena trenutno da ja nemam riječi. I trebalo mi je tri godine da priznam to sebi, jer sam toliko vezana za prve četiri sezone. Da li su zaista morali da onoliko unište Ted/Victora odnos? Da li baš moraju toliko da razvlače Barneya i Robin? Ted je glavni lik a uopšte ne vidim poentu njegovog postojanja u ovoj sezoni A OVO JESTE PRIČA O TOME KAKO UPOZNAJE SVOJU ŽENU HELLO. Takođe ne kontam zašto se Ted/Robin ljubavna priča i dalje razvlači, ZAŠTO kad znamo da ona nije majka, kad znamo da će da se uda za Barneya, KOJA JE POENTA. Bolje bi im bilo da su to vrijeme potrošili na razvijanje Robininih osjećaja prema Barneyu što nažalost nismo imali priliku da vidimo prvi put. Ne znam. Samo želim da se završi s ovom sezonom.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

247How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Sun 25 Nov 2012, 2:27 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ne znam, meni je osma sezona dobra, isto kao i sedma. meni su lučno najbolje i dalje prve 2 sezone, a ostale su mi bledunjave, sa ponekim dobrim momentom u 4.sezoni, do sedme sezone kada ponovo kreće ono što sam najviše volela kod njih. ja sam toliki nepopravljivi Ted/Robin shipper da mi ne smeta nastavljanje te priče, mada znam koliko je to nepošteno prema Tedu i koliko će patiti zbog toga. a opet, kapiram da je to verovatno potrebno da bi, kad se pojavi majka, mi videli koliko sve ono što je bilo teško sa Robin može biti tako jednostavno sa njom. apsolutno se slažem da su trebali da rade na razvijanje Robininih odnosa prema Barneyu, jer mi to nikad nismo videli, i meni je lično uvek bilo teško da skapiram zašto ona uvek bira Barneya pre Teda, kada mi nekako i ne znamo zašto i šta ju je navelo da uopšte nešto oseti prema Barneyu.

248How I Met Your Mother - Page 10 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 29 Dec 2012, 1:20 am

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Prelepa je bila ova poslednja epizoda. Barney i Robin, napokon. Na trenutak zasmetalo kako je Robin prešla preko svega što je Barney napravio, a onda sam pomislila kako je to njegov poslednji "ulet", kako je spalio svoju knjigu, kako on nju zaista voli, kako je želeo Tedov blagoslov i kako je napokon sve na svom mestu i ona jednostavno nije mogla da kaže ne. Stvarno su bili sjajni u poslednjoj epizodi, jedan od boljih momenata serije u poslednje vreme. I poslednja scena mi je bila pretužna. Drago mi je zbog Marshalla i Lily i njihove predivne bebe, i Barneya i Robin koji su napokon zajedno, ali Ted je delovao tako usamljeno, i istina je da već osam sezona on želi da sretne ljubav svog života i kako je nepopravljivi romantičar, ali poslednja scena ove epizode je meni slomila srce, jer stvarno mnogo volim njegov lik i želimmm da već jednom upozna majku. Vreme je da bude srećan.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 10 of 10]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum