Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

How I Met Your Mother

+35
Warrior Princess
MissGabi.
Klaroline_♥
Team Daroline
Issi
fearless.
*MiMa*97
Rose ♥
¿coka?
<3 Originals <3
Crazy Lady (:
**Miss Salvatore**
Just Freedom
snow white
Lady Autumn
FirstLove-LastLove
Maky くろ
I.Love.You
Starlight
PunkRockChick
♥_Vampire_in_love_♥
Aimee Liam
Dr. John Watson
Elena Gilbert
Endzi
.Samantha.Jones.
Twin.flames
LoveSucks
Damons'Girl*
DEstiny :3
Love's bite
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nathan's girl.
pendragons
Zla_Sam
39 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Message [Page 8 of 10]

176How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 14 Feb 2012, 2:42 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Sta je sa krajem 16. epizode? Ted & Robin .. again?! -.- NE.
I sa celom epizodom uopste?
Barney & Quinn .. uzas. Sve je uzas.
VRATITE MI BRO LOVE!!!!!!

177How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 14 Feb 2012, 7:37 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Barney haha
It's gonna be EPIC...wait for it..DARY!! haha Wtf? xD
"What do you think you're better than me?" haha
Ovo je jedna od onih epizoda gde Barney biva
odbijen više puta nego u celoj seriji.xD
Barney i Ted haha haha haha
GET DRUNK! haha Legendarni su majke mi.
Nedostajale su mi ove epizode gde se ovako ismejem uz njih dvojicu.


Volim ja Kevina, mnogo, al' ne ide mi uz Robin. I drago mi je da su raskinuli. Iskreno.
Lepo da su ponovo pomenuli onu priču da ne može da ima decu.
Lily&Marshall 355

A, sad - what the hell?
Kakva osećanja prema Quinn? To je totalno glupo. Jednom je video, proveo tri sata sa njom i ima osećanja prema njoj?! Glupost.-.-
Ted&Robin - volim ih <3 Ali stvarno želim da ostanu samo prijatelji.

178How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 14 Feb 2012, 8:45 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Ted&Barni ! <3

Drunk train i epic wait for it - dary... haha

Volim Barnija ! Teda takođe ! obožavam njihova glupiranja i sve... Very Happy

Hoću i ja BRo love... Sad

https://twitter.com/#!/

179How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 14 Feb 2012, 9:12 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

epizoda je bila odlična.

konačno da mi se dopadne neka Barneyeva devojka, a da nije Robin. ova Quinn deluje simpatično. zanima me da li će biti nešto od njih.

baš me je iznenadilo što je Robin prihvatila Kevinovu prosidbu. mi nikad nismo videli da se izmedju njih radja neka velika ljubav ili čak da su ušli u baš neku ozbiljnu vezu, a tek nismo videli da je Robin nešto izuzetno zaljubljena u njega. nekako mi je bilo neozbiljno da je ona tek tako pristala da se uda za njega.

i Ted me je oduševio. A ON I ROBIN. zašto ona nije majka >.< koliko on nju voli i koliko su toga samo preživeli i ostvarili taj savršeni odnos koji sada imaju, prosto mi je mnogo tužno što ona nije majka. samo deluje mi da će ga Robin odbiti. nažalost.

180How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 14 Feb 2012, 11:22 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Cela ta Kevin&Robin priča mi se nikad nije dopadala. I nije mi jasno zašto je rekla "da". Ne vidim kako ona njega voli?! Al, ajde, raskinuli su, end of story.
I mnogo više bih volela da je Barney došao tamo na krov i da joj je on rekao "I love you, Robin." Koliko god ja obožavala Teda i Robin, a stvarno ih obožavam i uvek ću patiti što ona nije majka, mi ipak znam da ona nije TA, a ovako mi se ne sviđa da Barni odjednom ima osećanja za ovu Kvin. I mean..hello?! Ne sviđa mi se ta ideja nikako.
A, i mnogo volim Barni i Robin i baš ću se razočarati ako oni nisu endgame.
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lrt3tyI2cz1qk1ck1o19_r1_250

I cela Ted&Robin scena na krovu je bila divna do ovog dela:
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lze41kvcVu1qhcw62o6_250
PREDIVNI SU MI, ali...ne znam!

Ja sam oduševljena Maršalom i Lili. Ljudi ih obično ne vole, al' meni su previše dragi. *-* Džemperi haha
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzej9grirX1qdpsuco1_500

181How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 14 Feb 2012, 11:28 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzdn0rF6w51qzmz3mo1_r1_250 How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzdn0rF6w51qzmz3mo2_r1_250

How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzdn0rF6w51qzmz3mo5_r2_250 How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzdn0rF6w51qzmz3mo6_r2_250

How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzdn0rF6w51qzmz3mo7_r2_250 How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzdn0rF6w51qzmz3mo8_r2_250

ova scena je fenomenalna! Very Happy

182How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 15 Feb 2012, 12:48 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Meni se svidja ova Barney/Quinn ideja Very Happy Ona mi je nekako totalno zenski Barney Smile I svidja mi se sto ga tako cita pa ne moze da je laze i zavlaci kao sve ostale Smile) Slatki su xD Why not? Smile
A ima i toga sto sam ja verovatno jedina osoba u univerzumu koja nikad nije ni najmanje shipovala njega i Robin Embarassed

Posle par njah epizoda ova mi je bila bas super,totalno u starom fazonu;)

183How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 15 Feb 2012, 11:11 am

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Posle par njah epizoda ova mi je bila bas super,totalno u starom fazonu;)

ova i prošla epizoda... haha

https://twitter.com/#!/

184How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 15 Feb 2012, 2:28 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

~Forwood~ wrote:
Posle par njah epizoda ova mi je bila bas super,totalno u starom fazonu;)

ova i prošla epizoda... haha


da i prosla je bila cool Smile

185How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 15 Feb 2012, 8:35 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Spoiler:

^_^

https://twitter.com/#!/

186How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 15 Feb 2012, 9:52 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

~Forwood~ wrote:
Spoiler:

^_^

jao ovo je tako divno ^^

187How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 16 Feb 2012, 12:55 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

~Forwood~ wrote:
Spoiler:

^_^

hahahahha true story Very Happy Apsolutno genijalno xD

188How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Sun 19 Feb 2012, 8:41 pm

MissGabi.

MissGabi.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Najbolja humoristična serija ikad! Uvijek umirem od smijeha, preodlični su.

189How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 21 Feb 2012, 4:22 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ne znam da li sam se više ismejala ili isplakala uz ovu epizodu.. Možda i najbolja do sad.

JA VOLIM TEDA SA ROBIN!!
Početak epizode:
"I love you, Robin. I’m serious. Do you remember why we broke up in the first place? We asked each other “Where do you want to be in five years?” and our answers were just too different. Well, it’s five years later, and where are we? Standing on the roof where I kissed you for the first time."
Samo sam se istopila. TOLIKO SU DIVNI!
Kada je on otvorio vrata, ona ga poljubila. Tad sam ponovo videla koliko su oni EPIK, koliko on nju voli [i tad sam mislila "koliko se vole"]
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzr1p1JIcM1qa42c8o1_500
"Why didn't I kiss her?" KAKO JE ON TO REKAO! Aaah. Ted je savršen! Kad se vratila, kad je rekla: "We'll conitnue this when I get back" 355
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzqty8SOmK1r06c4ho1_500
KAKO JE GLEDA, BOŽE! Ted je tako predivan!
Ponovo ju je odveo u "njen omiljeni restoran" with the BLUE HORN!
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzqnf4vrXf1qzmz3mo6_r1_250
I onda..kad je on pita "Do you love me?" ona kaže "No."
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzqr2icZs81qzmz3mo2_250
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzqr2icZs81qzmz3mo8_r1_250
SRCE MI SE SLOMILO!! Kako stoji na tom krovu, kako...pati. Koliko on pati zbog nje. KOLIKO ON NJU VOLI!
Ted je toliko divan lik; ja sam ubeđena da njega niko nikad neće zameniti. Za mene je Ted Mozbi poseban!

The mother - žuti kišobran - to će biti tako epik priča. Znam da je majka divna i da zaslužuje Teda. On zaslužuje da bude srećan.

KRAJ:
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzr166iYpC1roj2dzo1_250
I onda:
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_lzqx81oHSl1qht00ko5_250
Lily: I hate to say this.. but pay up.
Marshall: Not yet.

Zašto sam ja sad tako uzbuđena zbog toga "Not yet"? Ok, znam da je ovo već sedma sezona, i da nema šanse da su Teb i Robin endgame, i da je ona rekla "No", ali ja njih volim! Ne znam da li je Ted stvarno nastavio i da li je ovo pravi kraj njega i Robin [bilo bi logično da jeste], ali ja se neću buniti ako ih ponovo spoje. Ne želim da se ova serija ikad završi.

Kad su se vratili posle pauze, bilo je par dosadnih epizoda i mislila sam "Ok, sad bi trebalo već da bude kraj. Nisu više zanimljivi." Ali, ovom epizodom su sve srušili.
Humor im je bio na najvišem nivou! BARNI haha Koliko sam se ismejala.
"God, i swear...bla,bla,bla....nevermind, I found it!" haha KRALJ!
Obožavam ga. I I ON VOLI ROBIN! I JA VOLIM I NJEGA SA ROBIN! srce Mnogo.
Ovo je prva serija u kojoj volim taj ljubavni "trougao" i u kojoj je taj trougao zaista PREDIVAN!

Šta god da se desi - voleću seriju jer znam da će na kraju svi biti srećni. Jedva čekam nastavak 355

190How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 21 Feb 2012, 10:40 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

oduševio me Barni u zadnjoj epizodi... haha 'Nevermind, bro, I found it' kako je genijalan... haha

I Ted, takođe... ♥️ On je duša ! I definitivno zaslužuje da bude srećan i hoće ! Mora ! Obožavam ga... Smile

https://twitter.com/#!/

191How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 21 Feb 2012, 11:24 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Genijalna epizoda. Opklade, sex tape .. sve.
Ted & Robin jesu divni ali ja TOLIKO volim i zelim Barneya & Robin tako da ne mogu da budem objektivna i drago mi je da se sve zavrsilo onako kako se zavrsilo. Ted & Robin su bolji kao prijatelji.

I Barney .. moj divni Barney.

"NO MATTER HOW MAD SHE MADE ME ROBIN IS STILL MY BRO. AND IF YOU MAKE HER HAPPY THEN THAT MAKES ME HAPPY."


LET ME DIE. placeem

ON NJU VOLI, MOZE DA PRICA STA HOCE.

192How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 22 Feb 2012, 1:30 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Stvarno jedna od boljih epizoda Very Happy A Barnijevi razgovori sa bogom su epic Very Happy

ovo je meni jedna od najjacih scena u celoj seriji xD



Svi su bili extra u ovoj epizodi Very Happy I Ted koji se KONACNO bacio u potragu i opklade i Barni ma sve....bas sam se lepo ismejala Very Happy

Ja samo JAKO zelim da se Lili konacno porodiiiiiii Smile

193How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 28 Feb 2012, 10:08 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ja ne mogu da dočekam da se Lili konačno porodi.xD
Koliko je već trudna? Duže od Melise u PLL. haha

Inače, dok ne odgledam novu epizodu moram da fangirlišem sa Ted&Robin.
Nikad neću prestati da ih volim.

Spoiler:

194How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 28 Feb 2012, 10:49 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Cinderella ♥ wrote:Ja ne mogu da dočekam da se Lili konačno porodi.xD
Koliko je već trudna? Duže od Melise u PLL. haha

Inače, dok ne odgledam novu epizodu moram da fangirlišem sa Ted&Robin.
Nikad neću prestati da ih volim.

Spoiler:

Jovana, ovo je predivno <3

meni je prošla epizoda bila najbolja epizoda serije ikada. Ted i Robin su dobili fantastičan kraj koji nikad nisu dobili, a za koji nisam verovala da će se desiti. žao mi je što se desio, ali odavno sam se pomirila sa činjenicom da oni nisu endgame. preplakala sam poslednjih 5 minuta jer me duša boli zbog Teda. prosto me baca u depresiju činjenica da je on TOLIKO voli, a da to prosto nije obostrano. meni je trebalo par dana da se pomirim sa tolikom neuzvraćenom količinom ljubavi. a tek Robin. meni je ona najbolji ženski lik koji se ikada pojavio na tv-u. kad se samo setim koliko je nisam podnosila u prvoj sezoni. i nadam se da će Ted i Robin ostati prijatelji. ne znam da li je to ispravno i da li uopšte više treba da imaju ikakav odnos nakon svega, jer ipak, Robin nije dobra za Teda. dokle god je ona tu, on neće moći da nastavi dalje. a opet sam sebična i želim njihove scene jer su savršene i ubedljivo nešto najbolje u ovoj seriji. oni su meni od početka OTP i to će ostati. prosto m oduševljava to koliko su savršeni jedno za drugo, a u isto vreme, oni nisu prava stvar. i način na koji Robin voli Teda. uvek će joj puno značiti, uvek će ga voleti više od prijatelja, uvek će joj on biti jedna od najvažnijih osoba u životu, ali on nikad neće biti onaj pravi. on će joj uvek biti najbolji prijatelj i neko ko je najbolje poznaje i zaista bi volela da joj to i ostane. jer on je stvarno blago za nju.

zaista se nadam da će Ted majku voleti više nego Robin i da će nam to i pokazati i dokazati. jer ja trenutno ne vidim kako je to moguće. ako nam unište majku zaista ću popizdeti.

a žao mi je i Barneya. on itekako i dalje voli Robin. naravno i njih i dalje shipujem, ali više nisam sigurna da li želim da budu endgame. ne vidim njih dvoje sa bilo kim drugim, ali opet toliko toga ih razvlače i toliko toga ne funkcioniše da sam zaista zbunjena. ako već hoće da razrade njihovu priču neka je razrade kako treba, ovo malo-pomalo ubacivanje njih me već malo smara.

a Marshall i Ted. kad je Ted rekao da bi isto onakvo iznenadjenje napravio i za njega. best bromance ever.

i Marshall i Robin. njihovo prijateljstvo isto obožavam. sve njihove samostalne scene su mi fantastične.

sada gledam najnoviju epizodu.

EDIT:

vala i ova epizoda je fenomenalna.

kombinacija Barney/Quinn mi se svidja. nerviralo me je kako ga je vrtela, ali onaj susret u kafiću me je nateraio da ponovo razmislim. naravno, rano je da se govori o bilo čemu ozbiljnom, ali me zanima kako će se dalje razvijati situacija.

Ted koji daje stan Marshallu i Lily. skroz sam se izgubila. mislim da smo još jednom videli kako je Ted oličenje dobre osobe i dobrog prijatelja. i kako pokušava da se oslobodi Robin i da popuni tu prazninu u životu. ja zaista uživam u tome kako razvijaju njegov lik.

i Robin koja je došla da ga poseti u stanu jer joj fali život sa njim, to prijateljstvo koje su imali i koje je sada ozbiljno uzdrmano. ne bi se iznenadila da oni opet žive zajedno, a ne bi se ni bunila. mada, to bi bila pogrešna ideja. Tedu to ne treba.

baš me zanima gde će sad oni da žive.

195How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Wed 29 Feb 2012, 10:21 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Upravo sam odgledala novu epizodu i skoro sam zaplakala na kraju ^_^ Boze koliko je Ted dobar prijatelj srce Zaista je predivno to sto je uradio za Marshalla i Lily.
Dok je menjao sobe i pricao sa imaginarnom Robin srce mi se slamalo.Zaista je krajnje vreme da nadje nekoga i da bude srecan Sad

Barney/Quinn totalno zanimljiv razvoj situacije Very Happy Jedva cekam da vidim sta ce biti sa njima Very Happy

I moram jos jednom da ponovim .... Lily molim te PORODI SE Very Happy

196How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 01 Mar 2012, 12:02 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Hocu BRo Love nazad. U stanju sam da kukam zauvek i da mrzim sve redom likove koje spajaju sa njih dvoje i necu da budem objektivna. Oni su jedan od najboljih parova ikada i ako oni ne budu endgame .. strasno.

Inace epizodda je bila super. Lily, Marshal & Robin haha

Ted & Robin .. divni su mi. Kao prijatelji. Njihov odnos je stvarno nesto posebno. :')

I Tedove stvari koje je napravio, haha. Kada je krevetac pukao umrla sam od smeha. haha

Quinn. -----.-----

197How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 01 Mar 2012, 12:06 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Kada je krevetac pukao umrla sam od smeha.

i krevetac i sto haha

a Lilina i Maršalova reakcija, kad je krevetac pukao haha

https://twitter.com/#!/

198How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 01 Mar 2012, 7:41 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Epizoda je bila super. Very Happy
TED ♡ ljubav moja najveća. Koliko pati za Robin..koliko je on divan prijatelj i čovek.
Ismejala sam se na svaki njegov pokušaj zanimacije i na svaku njegovu kreaciju, ali kad su pukli sto i krevetac haha haha
Pokušavak daa zavolim ovu Kvin, al' ne ide nešto. Ne želim da Barni bude sa njom, al' ajde.
Nekako - znam da će BRo biti endgame tako da se ne nerviram! 4ch
Maršal i Lili haha Lilin dnevnik. Dnevnik od Robin ROFL
"Also, Diary, I think writing in you is stupid, but you were a gift from Lily, and she's watching me right now." haha
Srećna sam što se vraćaju u stan. I jedva čekam da vidim gde će Ted otići.

Klanjaću se epizodi gde se Lili porodi!!

199How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 01 Mar 2012, 11:13 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Meni je najjace bilo kad je pukla stolica na kojoj je Ted sedeo haha haha haha

Paaaaa na Barnijevom vencanju nije trudna tako da bar znamo da ce se poroditi u ovoj sezoni Smile))

200How I Met Your Mother - Page 8 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 20 Mar 2012, 5:04 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ok, imamo venčanje u season finale. Šta ako je Barnijevo venčanje sa Kvin?? ahjdkjdskaledjakhfnvjk
Ok,neka bude , ALI neka se Barni predomisli i kaže Robin da je voli i neka to bude epik! Cerek
Gotivim ja Kvin, simpatična je i sve, ali .... BARNI I ROBIN. ♥️ Ne prihvatam seriju ako oni ne budu endgame.
I "high five" i "wait for it" sa Kvin...I just can't. Sad

Prosto obožavam ove spontane epzode, tipčne HIMYM epizode u kojima se ismejem. haha
Ted i Barni. Cerek

Ted: Wait, are they chanting ‘Bro?
Barney: I got some local monks to record this. Yeah, I’ve got a monk guy. Cool right?
Ted: It actually is, yeah.
Barney: I’ll burn it for ya, just remind me after the Broath.

Barney: Repeat after me … I, Ted EVELYN Mosby …
Ted: I, Ted Why-the-hell-did-I-tell-you-my-middle-name- Mosby.
Barney: ...… do solemnly swear not to tell our friends that Quinn is a stripper....
Ted: …do solemnly swear not to tell our friends that Quinn is a stripper … who duped you out of lots of money...
Barney: You’re only supposed to repeat after me!
Ted: You’re only supposed to repeat after me!
Barney: Stop it.
Ted: Stop it.
Barney: SILENCE. Cerek
Barney:Do you, Ted Middle-Name-Omitted Mosby swear about this Broath.
Ted: I do..
.....
Ted: Barney's dating a streeper who's gonna still all his money.
KAKVA JE MICA Cerek
Barney: Wait a sec..Ted Evelyn Mosby. You broke the broath.
Ted. How dare you? A broath..is the most secet bond between the ... ok, I did.

How I Met Your Mother - Page 8 101573_D0463b120302180738_595_watermark
"And then he went on to nail hundreds of chicks, and invented a salad. True story." haha

Maršal i Lili haha haha Njima nikad neće biti dosadno. xD
TED I ROBIN - najviše volim Teda, ali želim da sa Robin nastavi da bude priajtelj. haoisdjakjjkyxc nervira me ova situacija. -.-

How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_m16dg6ao3s1qc8jh0o1_250How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_m16dg6ao3s1qc8jh0o2_250
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_m16dg6ao3s1qc8jh0o3_250How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_m16dg6ao3s1qc8jh0o4_250
How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_m16dg6ao3s1qc8jh0o7_r1_250How I Met Your Mother - Page 8 Tumblr_m16dg6ao3s1qc8jh0o8_r1_250
haha haha haha
Ne znam za njih, ali ja obožavam njegove priče. Cerek

I sad mesec dana do nove epizode. -.- Da nisu malo previše česte pauze??
Gori su od TVD-a 29381 puta. -.-

Sponsored content



Back to top  Message [Page 8 of 10]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum