Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

How I Met Your Mother

+35
Warrior Princess
MissGabi.
Klaroline_♥
Team Daroline
Issi
fearless.
*MiMa*97
Rose ♥
¿coka?
<3 Originals <3
Crazy Lady (:
**Miss Salvatore**
Just Freedom
snow white
Lady Autumn
FirstLove-LastLove
Maky くろ
I.Love.You
Starlight
PunkRockChick
♥_Vampire_in_love_♥
Aimee Liam
Dr. John Watson
Elena Gilbert
Endzi
.Samantha.Jones.
Twin.flames
LoveSucks
Damons'Girl*
DEstiny :3
Love's bite
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nathan's girl.
pendragons
Zla_Sam
39 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Message [Page 5 of 10]

101How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 15 Nov 2011, 5:44 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Upravo sam pogledala zadnju epizodu.

Duša me boli.

Nisam ovoliko plakala još od kad je Damon rekao Eleni da je voli prvi put.

Ali inače jedna od najboljih HIMYM epizoda.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

102How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 15 Nov 2011, 8:45 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:Upravo sam pogledala zadnju epizodu.

Duša me boli.

Nisam ovoliko plakala još od kad je Damon rekao Eleni da je voli prvi put.

Ali inače jedna od najboljih HIMYM epizoda.

Sad me je tvoj post mnogo zainteresovao.
Ne mogu da sacekam da se skine. :O


EDIT:

Odgledala sam poslednju.

Ja .. ne znam stvarno.
Nikad se vise nisam smejala niti plakala.
Ted & Marshall. Cerek Nikad mi smesniji nisu bili.

Robin me je razocrala neverovatno.

Ja sam umrla. Pogotovo sam kraj, kada uzima latice. Tada nisam videla pola scene od suza.

STRASNO. UMRLA SAM.

103How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 15 Nov 2011, 5:30 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

How I Met Your Mother - Page 5 Tumblr_luos3rjYNc1qml6buo1_250 How I Met Your Mother - Page 5 Tumblr_luos3rjYNc1qml6buo2_250 How I Met Your Mother - Page 5 Tumblr_luos3rjYNc1qml6buo3_250
How I Met Your Mother - Page 5 Tumblr_luos3rjYNc1qml6buo4_250 How I Met Your Mother - Page 5 Tumblr_luos3rjYNc1qml6buo5_250 How I Met Your Mother - Page 5 Tumblr_luos3rjYNc1qml6buo6_250

"When you meet the right person, you know it.
You can’t stop thinking about them.
They’re your best friend. And your soul mate.
You can’t wait to spend the rest of your life with them.
No one and nothing else can compare."

Ova epizoda me UNIŠTILA. Bukvalno.

Ali sada sam POTPUNO sigurna da su endgame :3

Barney i Robin će se oženiti. Gotovo sam siguran. Zato jer Ted upoznaje majku na vjenčanju kolko se sjećam. I zato jer Tedovo besmisleno pričanje priča koje su se dogodile 6-7 godina prije nego što je zapravo upoznao majku mora imati smisla, a priča u pilotu je krenula tako što je upoznao Robin... pa kao da nije bilo Robin i da se ona i Barney nisu spetljali nikad ne bi upoznao majku...

Naiđoh na ovaj komentar. Ima logike, da. Stvarno ne bi imalo smisla da upozna kevu na vjenčanju Barneyja i neke desete cure a čitavo vrjeme nam mlati o Robin. Valjda bi onda počeo priču kada Barney upoznaju tu neku a usput bi pomenuo kako je upoznao Robin baš kao što je spomenuo kako je upoznao sve ostale.

Inače, Ted i Marshall su genijalni bili! Odavno se nisam OVOLIKO smijala .. i plakala .. i sve. HIMYM Cerek

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

104How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Thu 17 Nov 2011, 8:29 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

sjajna epizoda. skoro se nisam tako smejala na jednu epizodu ove serije, a i skoro me tako jedna epizoda nije pogodila.

Ted i Marshall naduvani - prajsles Cerek koliko ih samo volim.

Barney me je ubio u pojam sa poslednjom scenom i onom sa Norom kada raskidaju. poslednja scena je toliko srceparajuća da sam stvarno zaplakala. kako je samo pokunjeno sklanjao latice i gasio sveće. nevidjeno je koliko on voli Robin.

sa druge strane, potpuno kapiram Robin. ne samo zato što je jedan od najboljih likova ikad na TV-u, već zato što je stvarno uradila pravu stvar, bar iz njenog ugla. Barney će je stalno podsećati na to koliko je komplikovana i problematična i njih dvoje nikad neće uspeti jer su previše slični. bar je to tako trenutno. ovaj psiholog može da je popravi, bar ono što se može popraviti i samim tim joj omogućiti da bude spremna da popravi Barneya, tako da konačno mogu da imaju normalnu vezu i sve što ide uz to. verujem da je ova epizoda i sve što se u njoj dešavalo potrebno i ključno da bi Barney i Robin imali zajedničku budućnost.

105How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Fri 18 Nov 2011, 11:53 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

zasto ja nisam ranije pisala u ovoj temi :S Odgledala sam sve sezone 2 puta i sad kriziram cekajuci nove ep svake nedelje Smile Obozaaaaaaavam seriju xD To je prva serija posle prijatelja koja me je privukla dovoljno da je gledam ponovo ispocetka ...svi likovi su mi genijalni ali naravno srce Barney srce

106How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 19 Nov 2011, 6:43 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Mnooogooo dobra serija!
Obavezno je pratim i u reprizama na Fox Life-u. Very Happy

107How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 22 Nov 2011, 11:09 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

KRAJ JUČERAŠNJE EPIZODE. KRAJ JUČERAŠNJE EPIZODE. OMG. OMG. OMG. :')

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

108How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 22 Nov 2011, 12:42 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Zla_Sam wrote:KRAJ JUČERAŠNJE EPIZODE. KRAJ JUČERAŠNJE EPIZODE. OMG. OMG. OMG. :')

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aah

109How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 22 Nov 2011, 11:08 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

POSLEDNJA SCENA JA NEMAM REČI NISAM VEROVALA DA ĆE SE ONO IKADA DESITI
Spoiler:

plakala sam do suza zbog teda i Barneya. "We're having a baby." haha

110How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 03 Dec 2011, 1:12 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

ljudi, ja imam jedno pitanje... Very Happy

u trecoj sezoni, Ted je u jednoj epizodi govorio o djevojci koja je progonila Barnija i unistavala mu sve pokusaje da zavede bilo koju djevojku. Mene interesuje u kojoj je epizodi otkriveno ko je ona. Da li je uopste otkriveno ?! Very Happy

https://twitter.com/#!/

111How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 03 Dec 2011, 1:18 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

CrazyLady wrote:ljudi, ja imam jedno pitanje... Very Happy

u trecoj sezoni, Ted je u jednoj epizodi govorio o djevojci koja je progonila Barnija i unistavala mu sve pokusaje da zavede bilo koju djevojku. Mene interesuje u kojoj je epizodi otkriveno ko je ona. Da li je uopste otkriveno ?! Very Happy

To je ona devojka što je radila sa Stelom, na recepciji - Abby. Britney Spirs je glumi. Wink


Inače, poslednja epizoda je maestralna.
Nisam mogla da verujem kad je
Spoiler:
Neverovatno...Ona i Barni su predivni i ne mogu da dočekam da budu zajedno!!
Samo se nadam da će se oni večnati! A, verujem da hoće. Very Happy


112How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 03 Dec 2011, 2:57 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

aaa, da... Smile

aaa, ja se ipak nadam da je vjencanje sa Norom, posto on nije bas siguran u odluku... Smile

aaa, pogledajte ovooo ! Shocked

Spoiler:

https://twitter.com/#!/

113How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 03 Dec 2011, 3:40 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

to bio najgori mogući obrt serije.
Spoiler:

114How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 03 Dec 2011, 4:22 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

CrazyLady wrote:aaa, da... Smile

aaa, ja se ipak nadam da je vjencanje sa Norom, posto on nije bas siguran u odluku... Smile

aaa, pogledajte ovooo ! Shocked

Spoiler:

Ha? Nee, ne, ne..nema šanse! Msm, volim ja Noru, ali..ne.

Što se Barnija tiče, znam da je bio nesiguran, ali to je Barniii! Very Happy
Svejedno će oni "to live happily ever after!"
Like a Star @ heaven
Iii mislim da će majku upoznati negde kad budu snimalu da je 2012/13. godina. Uskoro bi trebao da bude kraj. Crying or Very sad
Ja ovu seriju, bilo koja da je epizoda mogu da gledam 10 puta i nije mi dosadna. xD

115How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 03 Dec 2011, 6:17 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

takodje... Very Happy... Friends, TVD i HIMYM su jedine serije, koje mogu da gledam po 1000 puta, a da mi ne dosade Smile

Spoiler:

https://twitter.com/#!/

116How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 03 Dec 2011, 9:57 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja se uprkos svemu nadam da je Robin ipak majka iako je to nemoguće.

117How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 03 Dec 2011, 10:18 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

[img]How I Met Your Mother - Page 5 464777460slarge [/img]

45454

https://twitter.com/#!/

118How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sat 03 Dec 2011, 10:21 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

JAO KAKO JE DOBRA FORA!

119How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sun 04 Dec 2011, 12:32 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

haha haha haha
Kod njih je sve moguće. Bila bi fora da spoje serije i da se Ted vrati na pričanje kako je nastala Lili i tu, u međuvremenu puste prijatelje. xD

Sad, šalu na stranu..i ja volim Viktoriju. Mnogo je slatka i skroz je za Teda, ali...ne verujem da će se ona pojavljivati više. :/
A, mislim da će im majka biti neka potpuno deseta glumica i..ili ćemo se razočarati u njen izgled i u nju samu, ili ćemo biti oduševljeni!
Ne sumnjam u Teda, tako da jedva čekam da vidim.
Ali, iskreno, mislim da ni oni ne znaju koju glumicu će da uzmu za njihovu majku. he

120How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sun 04 Dec 2011, 1:00 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

haahaha... pa i ja mislim da ce to biti potpuno neka nova glumica... Very Happy...

https://twitter.com/#!/

121How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Sun 04 Dec 2011, 1:39 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja imam osećaj da ćemo prvi put videti majku u poslednjoj epizodi serije.

122How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 06 Dec 2011, 1:08 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

GOSPODE BOŽE KOLIKO SAM SAMO PLAKALA NA KRAJU JUČERAŠNJE EPIZODE.

Ovo boli, okej? Boli.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

123How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 06 Dec 2011, 4:41 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

zaista je bila bolna epizoda. zašto baš Robin? a Ted... zato ja i toliko navijam za njih. zato što je niko ne poznaje kao on.

124How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 06 Dec 2011, 4:49 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ne mogu da se smirim. Vec pola sata placem. Ovo je najstrasnije sto su mogli da urade i to bas sad pred pauzu.
Samo zelim Barneya i Robin zajedno.

125How I Met Your Mother - Page 5 Empty Re: How I Met Your Mother Tue 06 Dec 2011, 9:35 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ovo je ono što sam pisala DOK sam gledala epizodu:
Spoiler:

haha haha haha

Ma, ja sam sigurna da će Barni i Robin biti zajedno.
Robin na početku epizode kaže:
Spoiler:
Onda, u toku epizode, kad priča kako bi svi reagovali, bla,bla, kad priča o Barniju, kaže:
Spoiler:
Znači, zajedno su sad. Moraju biti. he
A, deca su im prelepa. Pogotovo "mali" u odelu. Barney 2 haha


A, Barney...bio je PRE,PRE,PRE,PRESLADAK kad je rekao:
Spoiler:


BTW, ona crvenokosa doktroka je Srpkinja! bravo
Tj. sa prostora bivše Jugoslavije - govori srpski.
Kad kaže "O, Bože" juhuu

A, ovo je u poslednja dve minuta epizode:
affraid cryyy

I pola sata nakon gledanja, i dalje:
:smrcc: :smrcc: :smrcc:
Ne mogu da verujem.
NIKADA nisam bila OVOLIKO iznenađenja nečim u seriji.
:smrcc: :smrcc:
ŠOK!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 10]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum