Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Elena

+69
the_Stefy
Don't Worry, Be Happy ♥
MissGabi.
Delena ❥
phoenix00
maDmaN
LoveDamon
Kol Mikaelsen
*Jelna*
Nikola4FG
Issi
ElenaGilbert
Ket ♥
Spirit Crusher
Filip
A.
♥ DelenaDiaries ♥
Rose ♥
¿coka?
Stefana
Mehurić
White Unicorn
Crazy Lady (:
•Katherine•
Angi93
hari_95
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
Lady Autumn
Lusi.♥
elenitamxs
Lidija
Little J
♥_Vampire_in_love_♥
Mαяi♥
ikicaD&E
I.Love.You
TheVampOne
♥Stelena♥
Bite_me_Damon
Aimee Liam
Starlight
<3 Originals <3
RebelleFleur.
Dr. John Watson
Warrior Princess
Angel From Hell
eatmyfeelings
LoveSucks
Elena Gilbert
Fire Bomb*93
daray
Endzi
Em (:
chocolateChanel.
Nika Kći Zevsova ~
snow white
миранда переа♥
Mrs.Somerhalder
TooLostToBeSaved
DEstiny :3
Zla_Sam
YoungerSalvatoreKink.
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Twin.flames
pendragons
73 posters

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Go down  Message [Page 32 of 34]

776Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Mon 30 Apr 2012, 11:48 am

Filip

Filip
Invited in
Invited in

lol! VRX

777Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sun 06 May 2012, 6:41 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3kd8ikyxm1rp4rrco1_250

kako mi je drago bilo kad je ovo rekla 355

http://rbdandtvd.nstars.org

778Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sun 06 May 2012, 11:28 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3505vTYfM1qbzqteo1_r2_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3505vTYfM1qbzqteo2_r2_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3505vTYfM1qbzqteo3_r2_250



Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m349vtIKLt1qeysf2o1_500
Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m349vtIKLt1qeysf2o2_500


Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m33ks07Q4M1qehxx0o1_r1_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m33ks07Q4M1qehxx0o2_250

Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m33ks07Q4M1qehxx0o3_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m33ks07Q4M1qehxx0o4_r1_250

779Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Tue 08 May 2012, 7:39 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Aw, bas su lepi gifovi! Razz

http://rbdandtvd.nstars.org

780Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sat 12 May 2012, 3:32 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3uc5haYRA1qknyg8o1_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3uc5haYRA1qknyg8o2_250

Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3uc5haYRA1qknyg8o3_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3uc5haYRA1qknyg8o4_250

Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3uc5haYRA1qknyg8o5_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3uc5haYRA1qknyg8o6_250


Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3u6fq02c71qad8ato1_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3u6fq02c71qad8ato2_250






Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3ucxfKKo81qddhezo1_250
Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m3ucxfKKo81qddhezo2_250

781Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Fri 18 May 2012, 6:13 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Jadni Stefan, bas mi ga je bilo zao na kraju (kao i Elene). Ali, msl da je postupio ispravno sto je spasio Matt-a, ipak je to Elena zelela i sigurno ne bi oprostila sebi ni Stefanu da je pustio da matt umre.
A fascinantno je i to sto Stefan nije saznao da je Elena njega odabrala. Bas me zanima kako ce saznati. Nadam se da ce biti neka epic scena...

http://rbdandtvd.nstars.org

782Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Fri 25 May 2012, 2:13 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m4c2v3hz3a1rnfxvjo1_r2_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m4c2v3hz3a1rnfxvjo5_r2_250

Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m4c2v3hz3a1rnfxvjo2_r3_250 Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m4c2v3hz3a1rnfxvjo6_r4_250

783Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sat 09 Jun 2012, 2:56 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

things se fans say

throughout three seasons: DAMON HAS NO RIGHT. HE MUST BACK OFF. STEFAN MET HER FIRST. SHE'S STEFAN'S FOREVER.
after 3x22: omg shut up it doesn't even matter who met first.
--
stefan doesn't grant damon's wish to die: stefan loves him so much.
stefan grants elena's wish to die: stefan loves her so much.
--
about se: they're so hot and sexy i luv
about de: they're about sex you stupid stop shipping them
--
elena didn't have scenes with damon: i like elena very much and i respect her as a character, not only in limits of my ship.
elena and damon shared a moment: SHE IS A SLUT SOMEONE PLEASE THROW HER OFF THE CLIFF.
--
any rant: *here i'm going to list all the reasons why i think delena is horrible and damon is a douchebag* THAT'S WHY i ship stelena.
--
about de: this ship is so abusive and damon is abusive and shippers are abusive.
stefan feeds elena his blood and makes a murder attempt: he means well. and elena deserves that for kissing damon.
--
about anything wrong stefan does and says: it's blood. stefan's innocent.

784Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sat 09 Jun 2012, 6:12 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

throughout three seasons: DAMON HAS NO RIGHT. HE MUST BACK OFF. STEFAN MET HER FIRST. SHE'S STEFAN'S FOREVER.
after 3x22: omg shut up it doesn't even matter who met first.

mene ne yanima koga je srela prvog, nego u koga se zalujubila...

stefan doesn't grant damon's wish to die: stefan loves him so much.
stefan grants elena's wish to die: stefan loves her so much.
hm, ovo je tacno, ali da li je moguce da se Stefan pokajao zbog toga?
Stefan: "I'm sorry." Damon: "About what?" Stefan: "For being the guy who made you turn 145 years ago

about se: they're so hot and sexy i luv
about de: they're about sex you stupid stop shipping them
ovo nema smisla, posto oni ce za mene biti sve to, a Delena nece

elena didn't have scenes with damon: i like elena very much and i respect her as a character, not only in limits of my ship.
elena and damon shared a moment: SHE IS A SLUT SOMEONE PLEASE THROW HER OFF THE CLIFF
ja volim Elenu i kad se ljubi sa Damonom, samo me nervira xD

any rant: *here i'm going to list all the reasons why i think delena is horrible and damon is a douchebag* THAT'S WHY i ship stelena.

uopste nije tacno.. meni je Damon ok i ne mislim uopste da Delena ne idu, nego ih jednostavno ne volim zajedno. A Stelenu volim jer ih volim.

about de: this ship is so abusive and damon is abusive and shippers are abusive.
stefan feeds elena his blood and makes a murder attempt: he means well. and elena deserves that for kissing damon
za ovo prvo nz sta da kazem, zavisi id osobe do osobe... a ovo drugo nije tacno, Uopste ne odobravam ono sto je Stefan uradio, jako sam bila ljuta na njega i jos jesam kad se setim toga.. Elena nije zasluzila, to je glupost.

about anything wrong stefan does and says: it's blood. stefan's innocent.
ovo je mozda i tacno...ali to je tako i sa Damonovim fanovima, ali necu da zalazim u to, posto se sada ne radi o njemu i ne zelim da ispadne da svaljujem krivicu na drugog..

ne znam za ostale fanove, ja govorim u svoje ime.

http://rbdandtvd.nstars.org

785Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sun 10 Jun 2012, 4:30 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

hm, ovo je tacno, ali da li je moguce da se Stefan pokajao zbog toga?
Stefan: "I'm sorry." Damon: "About what?" Stefan: "For being the guy who made you turn 145 years ago

pa logičnije je da se kaje što je pustio ljubav svog života da umre nego to što se postarao da njegov brat preživi.

meni je Damon ok i ne mislim uopste da Delena ne idu, nego ih jednostavno ne volim zajedno. A Stelenu volim jer ih volim.

mi prosto nismo forum koji održava ovakve odgovore xD argumentuj malo?

ali to je tako i sa Damonovim fanovima, ali necu da zalazim u to, posto se sada ne radi o njemu i ne zelim da ispadne da svaljujem krivicu na drugog..

mi, Damonovi fanovi, spremno prihvatamo i ne umanjujemo Damonove greške i ne mislimo da su oprostive, ali činjenica je da je kroz 3 sezone, Damon učinio sve da dobije prvenstveno oproštaj od sebe, a Stefan nikada nije pokazao ni trunku kajanja za sve što je uradio i uputio je Eleni jedno "I shouldn't have done that" nakon čega je msilio da je iskupljenje završeno, pre nego što je i počelo. on ne misli da treba bilo kome da bilo kome treba da se iskupi, mada je par puta prisustvovao u Eleninim najranjivijim trenucima čisto da mi povećao svoje šanse da je ponovo vidi golu.

786Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sun 10 Jun 2012, 7:27 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

^^ Ja sam se toliko ismejala kad sam pročitala ovaj post na tumblr-u Very Happy
Većina napisanih stvari jesu tačne (posmatrajući globalno SE fanove, čast izuzecima).

http://delenasoulmates.tumblr.com/

787Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Thu 14 Jun 2012, 5:09 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

pa logičnije je da se kaje što je pustio ljubav svog života da umre nego to što se postarao da njegov brat preživi.
to je rekao zato se osecao kao da ga on optuzuje za to. Ja mislim da ce on i sad patiti zbog Elene, jer ona nije htela da postane vampir, a on je u tome odigrao ulogu tako sto je prvo spasio matt-a, a ona dotle umrla. Medjutim, ne zanm da li ce se kajati zbog toga sto joj je ispunio zelju. Mislim da jo on razumeo da bi ona zrtvovala sebe da spase svog prijatelja kao sto je zrtvovao sebe da bi spasio svog brata na kraju 2. sezone
.
meni je Damon ok i ne mislim uopste da Delena ne idu, nego ih jednostavno ne volim zajedno. A Stelenu volim jer ih volim.

mi prosto nismo forum koji održava ovakve odgovore xD argumentuj malo?

Od pocetka sam volela njihov odnos jer on jeste bajkovit, ali sa elementima realnosti. Eleni se Stefan dopao jos kad je za nju on bio "obican covek". Kad je
otkrila da je vampir, isto ga je prihvatila bez obzira na sve, ali ono
sto mi se dopada sto nije bilo kao s Bellom u Twilight-u u fazonu "ne
plasim te se i zelim da budem s tobom, iako ne razumem u potpunosti
sta se desava i ko si ti". Elena je odreagovala mnogo realnije u toj situaciji. Ona je pruzila
Stefanu priliku da joj sve isprica i objasni, ali i dalje je drzala
sigurnu razdaljinu izmedju njih, i njeno poverenje u njega je raslo
postepeno kako ga je sve vise i vise upoznavala. Videla je da je
brizan i spreman da pomaze drugima. Shvatila je da on nikome ne bi
naudio i da je u sigurnosti s njim. A, onda su dosla prva iskusenja.
Elena je iskusila i njegovu mracnu stranu kad je u 17. epizodi 1.
sezone izgubio razum. Kada je skroz izgubio razum i griza savest ga toliko izjedala da je
mislio da ne zasluzuje vise da zivi, Elena ga je spasila. Verovala je
u njega vise od samoga sebe i to je bio kljuc njegovog ponovnog
vracanja na pravi put. Iako je ona bila samo obicno ljudsko bice, uvek
se brinula o njemu kako je samo znala i umela, kao i on o njoj. Dao
joj je ogrlicu sa vrbenom da je zastiti od kontrolisanja uma, branio
je od vampira koji su je gonili, bio s njom kad je izgubila Isobel, i
Johna, i Alarica. A, u 3. sezoni sam samo shvatila koliko ih zaista volim. Mozda je
apsurdno, ali na neki nacin bas ova sezona mi je bila najbolja. Mislim
da je ova sezona najbolje uticala na njihovu vezu. Zahvaljujuci svim
mukama, ispostavilo se da je "the only thing stronger than his craving
for blood is his love for this one girl" i da 'no matter what she
feels for Damon, she never unfelt for him'. Kad sam posle odgledanja poslednje epizode procitala da je njihov
poljubac u finalnog epizodi bio prvi u citavoj 3. sezoni, nisam mogla
da verujem. Iako su u citavih 22 epizoda bili razdvojeni, ti njihovi
pogledi i po neka optimisticna recenica su mi znacili vise od
ljubljenja, mazenja, itd. Very Happy u 1. i 2. sezoni. Kao sto je Torrey rekla "Thats love, true love" Very Happy
A sto se Damona i Elene tice... Damon mi se svidja jer ima dobre fore
i s nekim njegovim izjavama se slazem. Ali, isto tako, nekad me bas
nervira, jer zna da pretera sa salama i uglavnom se ne slazem sa
njegovom 'zivotnom filozofijom'. A Delena me jednostavno ne zanima,
kao sto je npr. sa Bonnie i Jammie. Imaju nekoliko dobrih scena, ali
uglavnom mi nisu zanimljivi. Zbog Elene je Damon postao bolji covek i
to je divno, i navodno i Elena postaje bolja zahvaljujuci njemu, ali
mene to ne fascinira. Ako bi Elena zavrsila sa Damonom, meni je to
samo zelja pisaca da se razlikuju od ostalih serija ili zato sto ima
vise Delena fanova ili zato sto je u knjizi kako sam cula, Elena
izabrala Stefana, pa da zadovolje obe strane, onda u seriji nek bude
sa Damonom.

mi, Damonovi fanovi, spremno prihvatamo i ne umanjujemo Damonove greške i ne mislimo da su oprostive, ali činjenica je da je kroz 3 sezone, Damon učinio sve da dobije prvenstveno oproštaj od sebe, a Stefan nikada nije pokazao ni trunku kajanja za sve što je uradio i uputio je Eleni jedno "I shouldn't have done that" nakon čega je msilio da je iskupljenje završeno, pre nego što je i počelo. on ne misli da treba bilo kome da bilo kome treba da se iskupi, mada je par puta prisustvovao u Eleninim najranjivijim trenucima čisto da mi povećao svoje šanse da je ponovo vidi golu.

ok, mozda ti ne, ali ne mozes da govoris u ime svih Delena fanova, jer postoji nekolicina njih koji ne razmisljaju na taj nacin. Time da Stefan nije pokazao ni trunku kajanja se ne bih slozila, cak mislim da on sebi nikada nije oprostio ni za 1 ljudski zivot koji je uzeo, ni za to sto je uradio Eleni. Mozda se ne secas ovoga: 'I just can't be who you want me to be right now. I'm not in control.' ili 'After everything I put you through, I'm just honored to be your date tonight' ili 'Do you really think I want to be this person? I hurt you Elena. I bit you. I hate myself for what I did to you.' Cak je i Damon primetio: 'I see what’s been going on around here. You’re hanging by a thread, Stefan. Barely over your last Ripper binge and all you want is to be the old Stefan again.” ' i 'D:How long has it been since your last drink?”
Stefan: “Since the night I threatened to drive Elena off the Wickery Bridge.”
Damon: “See? You have enough to feel guilty about.'
A otkud ti to je da je jedva cekao da je ponovo vidi golu? Shocked Mislim da je yaista to hteo, imao ugrabio bi neku priliku koja mu se pruyala, a bilo ih je dosta, jer je Elena bila i vise nego voljna da mu oprosti.

http://rbdandtvd.nstars.org

788Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Thu 14 Jun 2012, 5:53 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Mislim da jo on razumeo da bi ona zrtvovala sebe da spase svog prijatelja kao sto je zrtvovao sebe da bi spasio svog brata na kraju 2. sezone

um, Stefan nije žrtvovao svoj život kada se pridružio Klausu, dok je Elena to uradila. Damon, isto kao što je Stefan trebalo da uradi, hteo da ga spreči, jer se osećao krivim. Stefan nije smeo da dopusti sebi da ne spase Elenu.

Od pocetka sam volela njihov odnos jer on jeste bajkovit, ali sa elementima realnosti. Eleni se Stefan dopao jos kad je za nju on bio "obican covek". Kad je
otkrila da je vampir, isto ga je prihvatila bez obzira na sve, ali ono
sto mi se dopada sto nije bilo kao s Bellom u Twilight-u u fazonu "ne
plasim te se i zelim da budem s tobom, iako ne razumem u potpunosti
sta se desava i ko si ti". Elena je odreagovala mnogo realnije u toj situaciji. Ona je pruzila
Stefanu priliku da joj sve isprica i objasni, ali i dalje je drzala
sigurnu razdaljinu izmedju njih, i njeno poverenje u njega je raslo
postepeno kako ga je sve vise i vise upoznavala. Videla je da je
brizan i spreman da pomaze drugima. Shvatila je da on nikome ne bi
naudio i da je u sigurnosti s njim. A, onda su dosla prva iskusenja.
Elena je iskusila i njegovu mracnu stranu kad je u 17. epizodi 1.
sezone izgubio razum. Kada je skroz izgubio razum i griza savest ga toliko izjedala da je
mislio da ne zasluzuje vise da zivi, Elena ga je spasila. Verovala je
u njega vise od samoga sebe i to je bio kljuc njegovog ponovnog
vracanja na pravi put. Iako je ona bila samo obicno ljudsko bice, uvek
se brinula o njemu kako je samo znala i umela, kao i on o njoj. Dao
joj je ogrlicu sa vrbenom da je zastiti od kontrolisanja uma, branio
je od vampira koji su je gonili, bio s njom kad je izgubila Isobel, i
Johna, i Alarica. A, u 3. sezoni sam samo shvatila koliko ih zaista volim. Mozda je
apsurdno, ali na neki nacin bas ova sezona mi je bila najbolja. Mislim
da je ova sezona najbolje uticala na njihovu vezu. Zahvaljujuci svim
mukama, ispostavilo se da je "the only thing stronger than his craving
for blood is his love for this one girl" i da 'no matter what she
feels for Damon, she never unfelt for him'. Kad sam posle odgledanja poslednje epizode procitala da je njihov
poljubac u finalnog epizodi bio prvi u citavoj 3. sezoni, nisam mogla
da verujem. Iako su u citavih 22 epizoda bili razdvojeni, ti njihovi
pogledi i po neka optimisticna recenica su mi znacili vise od
ljubljenja, mazenja, itd. Very Happy u 1. i 2. sezoni. Kao sto je Torrey rekla "Thats love, true love" Very Happy

zbog ovakvih reči, možeš da navedeš čoveka da ih zavoli Wink

Mozda se ne secas ovoga: 'I just can't be who you want me to be right now. I'm not in control.' ili 'After everything I put you through, I'm just honored to be your date tonight' ili 'Do you really think I want to be this person? I hurt you Elena. I bit you. I hate myself for what I did to you.' Cak je i Damon primetio: 'I see what’s been going on around here. You’re hanging by a thread, Stefan. Barely over your last Ripper binge and all you want is to be the old Stefan again.” ' i 'D:How long has it been since your last drink?”
Stefan: “Since the night I threatened to drive Elena off the Wickery Bridge.”
Damon: “See? You have enough to feel guilty about.'

ok, možda sam preterala kad sam rekla da se ne oseća krivim, al svejedno on nije uradio apsolutno ništa da se iskupi. on, kao i obično priča u prazno, a njegova dela se ne vide. isto kao i onda kad je plesao sa Elenom i rekao joj da treba da se izvini Bonnie. Bonnie od tog izvinjenja ni I nije dobila.

A otkud ti to je da je jedva cekao da je ponovo vidi golu? Shocked Mislim da je yaista to hteo, imao ugrabio bi neku priliku koja mu se pruyala, a bilo ih je dosta, jer je Elena bila i vise nego voljna da mu oprosti.

trenutak kada je Alaric umirao, koji je navodno i Stefanov prijatelj, i kada je Stefan otišao da priča Eleni kako je oduvek uz nju, iako je čitavu sezonu dokazivao suprotno, kako se u njenom najranjivijem trenutku pravio kako se čitava 3.sezona nikad ne bi ni desila, samo da bi ugrabio koji poen u ponovnom zadobijanju njene naklonosti. a nije koristio ostale svoje prilike upravo zbog Eleninih nerešenih osećanja prema Damonu, kada joj je i rekao da prvo istraži šta ima sa Damonom, i to je bilo potpuno opravdano sa njegove strane, i jedan od retkih trenutaka kada je uradio nešto vredno pohvale u ovoj sezoni.

789Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Fri 13 Jul 2012, 6:35 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Starlight wrote:
um, Stefan nije žrtvovao svoj život kada se pridružio Klausu, dok je Elena to uradila. Damon, isto kao što je Stefan trebalo da uradi, hteo da ga spreči, jer se osećao krivim. Stefan nije smeo da dopusti sebi da ne spase Elenu.

On nije zrtvovao sebe kao Elena da umre, ali on jeste zrtvovao sebe kad je ostavio Elenu i ostale i krenuo s Klausom koji ga je ucenjivao da bi spasio brata.

ok, možda sam preterala kad sam rekla da se ne oseća krivim, al svejedno on nije uradio apsolutno ništa da se iskupi. on, kao i obično priča u prazno, a njegova dela se ne vide. isto kao i onda kad je plesao sa Elenom i rekao joj da treba da se izvini Bonnie. Bonnie od tog izvinjenja ni I nije dobila.

Ok, ovo mozda jeste tako moram da priznam

trenutak kada je Alaric umirao, koji je navodno i Stefanov prijatelj, i kada je Stefan otišao da priča Eleni kako je oduvek uz nju, iako je čitavu sezonu dokazivao suprotno, kako se u njenom najranjivijem trenutku pravio kako se čitava 3.sezona nikad ne bi ni desila, samo da bi ugrabio koji poen u ponovnom zadobijanju njene naklonosti. a nije koristio ostale svoje prilike upravo zbog Eleninih nerešenih osećanja prema Damonu, kada joj je i rekao da prvo istraži šta ima sa Damonom, i to je bilo potpuno opravdano sa njegove strane, i jedan od retkih trenutaka kada je uradio nešto vredno pohvale u ovoj sezoni.

ali on nije mogao u tom stanju da bude uz nju, njemu je bila potrebna pomoc.

http://rbdandtvd.nstars.org

790Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Fri 13 Jul 2012, 10:29 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator


ali on nije mogao u tom stanju da bude uz nju, njemu je bila potrebna pomoc.

to je potpuno tačno. a njemu je i dalje potrebna pomoć, jer on svoje probleme nije rešio, već ih je na statri način potisnuo što radi poslednjih 100 godina. mada to se sada tiče Stefana, a ne konkretno Stelene.

791Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Mon 16 Jul 2012, 8:25 am

the_Stefy

the_Stefy
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Mnogo mi se svidjaju, dobri su. Very Happy

792Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Tue 21 Aug 2012, 10:02 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ova paralela je taaaaaaaaako preslatka Smile)))

Stefan & Elena - Page 32 Tumblr_m1wd6tKci11r5xi7to8_r1_250

793Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sat 25 Aug 2012, 6:20 pm

Somerhalder's bitch

Somerhalder's bitch
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Twin.flames wrote:Ajde ja cu prva Smile
Ja stvarno gotivim Stefana i mislim da je ok. Ali samim tim sto su njega i Elenu odmah spojili, otklonili su onu draz koja je mogla da se dobije da su jos malo cekali. Njih dvoje mi i nemaju neku hemiju. Njihove zajednicke scene mi nisu dosadne, ali su opet nekako prazne, dok kada Damon i Elena samo pricaju ja umirem xD Verovatno ce da ostanu zajedno na kraju, jer su takve te ljubavi za ceo zivot. Na prvi pogled i dozivotne ^^

mislim isto sem ovog dijela da gotivim Stefana xD

794Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Fri 07 Sep 2012, 8:13 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

... i kada je Stefan otišao da priča Eleni kako je oduvek uz nju, iako je čitavu sezonu dokazivao suprotno, kako se u njenom najranjivijem trenutku pravio kako se čitava 3.sezona nikad ne bi ni desila, samo da bi ugrabio koji poen u ponovnom zadobijanju njene naklonosti.

'Ajde porekni da Stefan nije oduvek bio uz nju (ne mislim fizički). Stefan je u počeku dokazivao suprotno kako bi je zaštito od Klausa, a zatim jer je bio svestan činjenice upravo iz razloga što je dokazivao suprotno i što ju je povredio, više puta. Najverovatnije da on nije želeo da se desi to što se desilo kroz čitavu treću sezonu. Stefan voli Elenu i to je činjenica. Kao što je očigledno da Elena ima osećanja prema Dejmonu, tako je očigledno da ih ima i prema Stefanu. Stefan je krenuo od toga, kao što se može videti iz onog njihovog razgovora. Kao i Dejmon, Stefan je odlučio da se bori za njenu ljubav, što je opravdano.
E, sad što se mene tiče s kim god da Elena završi od njih dvojice, meni će biti drago, mada duboko u sebi navijam za SE.

795Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sat 08 Sep 2012, 1:00 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Kao i Dejmon, Stefan je odlučio da se bori za njenu ljubav, što je opravdano.

nije se on ništa borio, samo se jedan dan probudio i počeo da optužuje Elenu i Damona da se dešava nešto izmedju njih. borba mu nije ni bila potrebna, jer je Elena mrtva ladna pregazila preko sopstvenog dostojanstva, a on se nije pošteno ni pokajao. to meni trenutno najviše smeta.

796Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sun 09 Sep 2012, 7:21 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

nije se on ništa borio, samo se jedan dan probudio i počeo da optužuje Elenu i Damona da se dešava nešto izmedju njih.

a zasto je onda hteo da Elena ide s Damonom u Denver to stvarno ne znam..

Stefan je u počeku dokazivao suprotno kako bi je zaštito od Klausa, a zatim jer je bio svestan činjenice upravo iz razloga što je dokazivao suprotno i što ju je povredio, više puta

upravo tako

http://rbdandtvd.nstars.org

797Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Sun 09 Sep 2012, 11:57 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

da, dao joj je jedno veče i posle ko šiša sve što se desilo.

798Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Wed 12 Sep 2012, 6:42 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

nije se on ništa borio, samo se jedan dan probudio i počeo da optužuje Elenu i Damona da se dešava nešto izmedju njih.

Da ih optužuje? Mm.. čini mi se da ti optužuješ Stefana da on optužuje Elenu i Dejmona. Samo je hteo da lično od Elene čuje da li oseća nešto ili ne, prema Dejmonu. Stefan da je hteo, poljubio bi je, ona ga sigurno ne bi odbacila i bili bi zajedno.

799Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Wed 12 Sep 2012, 8:09 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Miss_Independent wrote:
nije se on ništa borio, samo se jedan dan probudio i počeo da optužuje Elenu i Damona da se dešava nešto izmedju njih.

Da ih optužuje? Mm.. čini mi se da ti optužuješ Stefana da on optužuje Elenu i Dejmona. Samo je hteo da lično od Elene čuje da li oseća nešto ili ne, prema Dejmonu. Stefan da je hteo, poljubio bi je, ona ga sigurno ne bi odbacila i bili bi zajedno.
Dobro, nije Stefan njih direktno optuživao, ali mu nije bilo nimalo drago kad je čuo da su se Damon i Elena poljubili. Ne bi on mogao mirno pored njih da stoji i da ih gleda zajedno, kao što je to Damon činio 2 sezone.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

800Stefan & Elena - Page 32 Empty Re: Stefan & Elena Wed 12 Sep 2012, 8:24 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Ne bi nijednom bratu bilo drago da čuje da se poljubio sa njegovom (bivšom) devojkom. Hmm.. ne slažem se s tim. Stefan je tokom cele treće sezone naslućivao da Elena oseća nešto prema Dejmonu. Mislim da bi mogao da ih gleda zajedno, ali bi bio jako ljubomoran.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 32 of 34]

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum