Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Elena

+69
the_Stefy
Don't Worry, Be Happy ♥
MissGabi.
Delena ❥
phoenix00
maDmaN
LoveDamon
Kol Mikaelsen
*Jelna*
Nikola4FG
Issi
ElenaGilbert
Ket ♥
Spirit Crusher
Filip
A.
♥ DelenaDiaries ♥
Rose ♥
¿coka?
Stefana
Mehurić
White Unicorn
Crazy Lady (:
•Katherine•
Angi93
hari_95
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
Lady Autumn
Lusi.♥
elenitamxs
Lidija
Little J
♥_Vampire_in_love_♥
Mαяi♥
ikicaD&E
I.Love.You
TheVampOne
♥Stelena♥
Bite_me_Damon
Aimee Liam
Starlight
<3 Originals <3
RebelleFleur.
Dr. John Watson
Warrior Princess
Angel From Hell
eatmyfeelings
LoveSucks
Elena Gilbert
Fire Bomb*93
daray
Endzi
Em (:
chocolateChanel.
Nika Kći Zevsova ~
snow white
миранда переа♥
Mrs.Somerhalder
TooLostToBeSaved
DEstiny :3
Zla_Sam
YoungerSalvatoreKink.
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Twin.flames
pendragons
73 posters

Go to page : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Go down  Message [Page 1 of 34]

1Stefan & Elena Empty Stefan & Elena Sun 20 Jun 2010, 4:42 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Stefan & Elena Jj8dh3

... Because they met and they talked and it was epic.



Ovde možete diskutovati, postavljati slike, snimke itd. (:

Stefan & Elena 20323_11

~ Quotes:

Elena: I burden you with all of my drama, and I want you to do the same.
Stefan: Thank you.

Elena: We met and we talked and it was epic. But the sun came up and reality set in.

Stefan: You won't be sad forever, Elena.

Elena: You keep a journal?
Stefan: Memories are too important.

Elena: What are you? WHAT are you?!
Stefan: .. You know.
Elena: No, I don't.
Stefan: Yes you do, or you wouldn't be here.
Elena: It's not possible, it can't be.
Stefan: Everything you know, every belief that
you have is about to change, are you ready for that?
Elena: What are you?
Stefan: I'm a vampire

Stefan: I would never hurt, your safe with me

Elena: I gave you today just like you asked, and I understand
that you would never do anything to hurt me, but ... I can't be
with you Stefan ... I'm sorry, I just can't.

Stefan: I know that it’s hard to understand, but I'm doing this for you.
Elena: No. You don't get to make that decision for me. If you walk away,
it's for you, because I know what I want. Stefan I love you.

Elena: Don't hide from me ...

Stefan: Listen to me, it doesn't matter, you are the woman that I love. I love you.

Stefan: My head is pounding, my skin is on fire, I have this hunger that I have never
felt before in my entire life, and all I keep thinking about is how I promised I would
never keep anything from you, and so I'm telling you this-
Elena: It’s ok, I need you to tell me these things, I'm gonna help you get through this,
we're gona get throught this-
Stefan: NO, no, no, no, no ... I can't ... I'm afraid of what I could do to you.
Elena: .. I'm not. Stefan, I'm not. I'm not.
Stefan: .. I love you so much.
Elena: You too.

Elena: You care about him, so do I. But I love YOU, Stefan.


Top 10 Moments:

Stefan & Elena K4gf3410

Stefan & Elena 144agc10

Stefan & Elena 2ymu1r10

Stefan & Elena 2sbpj510

Stefan & Elena 2vkgcv10

Stefan & Elena 28so9i10

Stefan & Elena 2e55bh10

Stefan & Elena 14j59910

Stefan & Elena Aliw3p10

Stefan & Elena 332r0b10

~ ♥ ~



I live here on my knees as
I try to make you see that you're
everything I think I need here on the ground.
But you're neither friend nor foe though I can't seem to let you go.
The one thing that I still know is that you're keeping me down
You're on to me, on to me, and all over ...
Something always brings me back to you.
It never takes too long.

http://destinedtobe.tumblr.com/

2Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Sun 20 Jun 2010, 7:24 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ajde ja cu prva Smile
Ja stvarno gotivim Stefana i mislim da je ok. Ali samim tim sto su njega i Elenu odmah spojili, otklonili su onu draz koja je mogla da se dobije da su jos malo cekali. Njih dvoje mi i nemaju neku hemiju. Njihove zajednicke scene mi nisu dosadne, ali su opet nekako prazne, dok kada Damon i Elena samo pricaju ja umirem xD Verovatno ce da ostanu zajedno na kraju, jer su takve te ljubavi za ceo zivot. Na prvi pogled i dozivotne ^^

3Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Sun 20 Jun 2010, 7:33 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Lep su par. U knjigama je njihova veza MNOGO lepsa.
Njihov odnos uopste nije lepo opisan u seriji i to im mnogo zameram. "Zajedno" su samo kad se dogodi nesto lose, tj. kad dodje nov vampir u Mystic Falls (ili slicno), a u knjigama nije tako. Elena cesto pise o njemu (dnevnik) i imaju mnogo prisniji odnos (ne mislim nista seksualno xD). <3

Stefan je VAMPIR i ma koliko se trudio da bude dobar, u njemu ce uvek postojati nesto zlo.
Elena i on previse lako prelaze preko toga. Neutral Pred kraj sezone je bilo par scena gde je Stefan (konacno) izgubio kontrolu (sto je potpuno normalno/realno), ali to je malo...:/
I npr, te scene su mi bile prelepe. Kad mu Elena kaze: "I love YOU Stefan.", kad joj on kaze da ode, a ona mu odgovori da hoce da ostane s njim, pa cak i kad ga zakljuca u podrum...
Fali im jos takvih trenutaka... Smile

4Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Sun 20 Jun 2010, 9:12 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Slazem se sa Katarinom,skroz na skroz. Tolikoo su paznje posvetili Damonu i Eleni da je meni muka.
Mnogo su mi bile drage scene tipa kada je Stefan pio Eleninu krv i kada su uradili "ono" xD po meni najlepse Smile)
Mnogo toga preskacu.Citala sam knjige i mnogoo je lepse i bolje opisan njihov odnos tamo nego u serijii. To je zamerka.A posle se cudim zasto nema puno Stelena fanova Rolling Eyes
Ali ja ipak verujem u njih.Znam da nece biti zajedno u drugoj sezoni, ali ce na kraju biti.I radujem se tome.
Ljubav na prvi pogled. I ostace ljubav Smile

http://thevampdiaries.niceboard.net

5Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 6:13 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Nemam ništa protiv Stefana,ok je vampir,jedno vreme sam se dvoumila izmedu njega i Damona,ali ipak Damon.
Da,malo mi je glupo što odmah na pocetku serije on i Elena zajedno,izgubilo je neku draz,ali ipak su u 6 epizodi prekinuli,bilo mi je drago,ali zao Elene.
Stefan je sav nekakav povucen,tajanstven cak i kada otkrije tajne da je vampir,nekako bezveze.
Ima mnogo scena njega i Elena,ali one nekako ne donose napetost pa kada gledaš da skoro razvališ jastuk i fotelju od nestrpljivost,cak i u ljubavnim scenama(sex).
Dok samo kada se Elena i Damon pogledaju ja poludim tako da lepa je veza Stelena,ali bolja je Delena

6Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 8:35 am

YoungerSalvatoreKink.

YoungerSalvatoreKink.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Slazem se sa Katarinom,skroz na skroz. Tolikoo su paznje posvetili Damonu i Eleni da je meni muka.
SO TRUE.
Kako za koga se vidi, ko gleda videce xD Very Happy
Jer ako ste vi fanovi Delene vas nije briga za Stelenu ♥️
Inace, meni se sviidja njihova veza, stvarno se vidi da kad se pogledaju da ima necega Smile. Nije to ono bez hemije, ima tu dooosta varnica. <3
Meni su oni divni, divan par! ♥️
Stelena FTW <3
Kad kupim knjige recicu vam sta mislim o njihovoj vezi tamo xD

http://www.celebrityschool.forumotion.com

7Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 9:11 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Damon's Girl wrote:Stefan je VAMPIR i ma koliko se trudio da bude dobar, u njemu ce uvek postojati nesto zlo.
Elena i on previse lako prelaze preko toga. Neutral Pred kraj sezone je bilo par scena gde je Stefan (konacno) izgubio kontrolu (sto je potpuno normalno/realno), ali to je malo...:/
I npr, te scene su mi bile prelepe. Kad mu Elena kaze: "I love YOU Stefan.", kad joj on kaze da ode, a ona mu odgovori da hoce da ostane s njim, pa cak i kad ga zakljuca u podrum...
Fali im jos takvih trenutaka... Smile

Ja stvarno ne volim njihov odnos, ali složila bih sa Katarinom.
Oni su nam .. hm .. glavna romansa serija i meni je već sada jasno da će oni na kraju biti zajedno.
I kada dođe do toga meni neće smetati pod uslovom da im prije toga odnos bude bolje razrađen.
Nije da mi se nešto sviđaju te scene što je Katarina navela jer su mi izgledale : o.O ali ovako kada pročitam zvuči lijepo.
Za sada mi se ne sviđaju kao par, a vidjećemo kasnije kako će se razviti situacija.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

8Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 3:20 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ne volim ih.Nekako ne znam ni ja.U seriji mi uopšte nije pokazano koliko se oni vole.Iskreno ja ne vidim da se sad oni nešto vole.A kad saznaš da ti je dečko vampir treba OGROMNA ljubav da bi ostala pored njega.Ja to u seriji nisam videla.Izgleda mi mnogo neozbiljno.Oni su se u drugoj epizodi smuvali O.o Nekako njihova ljubav mi se čini kao obična tinejdz ljubavna priča,prolazna,tako je prikazano i to za mene ne predstavlja nikakvu vrednost.Jedino kad ona njemu daje krv to je možda kao neki dokaz al daj bre kao dda je to dovoljno.Nekako oni su glavni ljubavni par u seriji bez razloga po meni.Možda će se to promeniti ali za sada mi se ni malo ne sviđaju.Previše je urađeno kao tinejdz priča da bi bilo ozbiljno i pokazivalo neki pravu i veliku ljubav.

9Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 5:35 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Cist primer. Bella je poljubila Edwarda cim je saznala da je vampir xD
Ali Eleni je trebalo vise vremena.
Jeste da je njihov first kiss bio brz... Ali kasnije je sve islo kako treba.
Mene je mrzelo da cekam sex jer sam znala da ce se dogoditi. I to je mi je ono SAVRSENSTVO!
Uvek ce oni biti jedno ogromno savrsenstvo ali istina je da su Stelena momenti daleko bolje opisani u knjizi nego sto je to predstavljeno u seriji.I to je bljak.
DELENA,DELENA!
OMG Rolling Eyes
Ne mogu da citaam! XD
Napisala sam jos svasta u Delena diskusiji Razz tako da,necu da ponavljam.

http://thevampdiaries.niceboard.net

10Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 5:54 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

JoxY ^^ wrote:.A kad saznaš da ti je dečko vampir treba OGROMNA ljubav da bi ostala pored njega.Ja to u seriji nisam videla.

Ja mislim da je bolje što nisi vidjela jer je tako ispalo realnije. Ja da saznam da mi je dečko vampir pobjegla bih glavom bez obzira jer ili je neki luđak ili je stvarno vampir i opasan ti je po život. To sam već jednom napisala. Brinula se za sebe i za svoju porodicu i prijatelje .. Međutim upravo ta OGROMNA ljubav je na kraju pobjedila i ona mu se vratila. Znaš da ne volim njih kao par, ali da se vole - vole se. xD Samo što su im odnos zbrzali i napisala sam već prije još to treba da se razvije - jednostavno me ne dotiču. o_O

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

11Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 7:15 pm

TooLostToBeSaved

TooLostToBeSaved
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Katherine Pierce ♥️ wrote:Slazem se sa Katarinom,skroz na skroz. Tolikoo su paznje posvetili Damonu i Eleni da je meni muka.
Mnogo su mi bile drage scene tipa kada je Stefan pio Eleninu krv i kada su uradili "ono" xD po meni najlepse Smile)
Mnogo toga preskacu.Citala sam knjige i mnogoo je lepse i bolje opisan njihov odnos tamo nego u serijii. To je zamerka.A posle se cudim zasto nema puno Stelena fanova Rolling Eyes
Ali ja ipak verujem u njih.Znam da nece biti zajedno u drugoj sezoni, ali ce na kraju biti.I radujem se tome.
Ljubav na prvi pogled. I ostace ljubav Smile
E, upravo!
Jesam Team Stefan, ali gotivim Damona kao lika skroz, ali je Stefanova i Elenenina veza mnogo bolje opisana, u seriji nije tako.

http://www.hogvorts.tk

12Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 7:20 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Zla_Sam wrote:
JoxY ^^ wrote:.A kad saznaš da ti je dečko vampir treba OGROMNA ljubav da bi ostala pored njega.Ja to u seriji nisam videla.

Ja mislim da je bolje što nisi vidjela jer je tako ispalo realnije. Ja da saznam da mi je dečko vampir pobjegla bih glavom bez obzira jer ili je neki luđak ili je stvarno vampir i opasan ti je po život. To sam već jednom napisala. Brinula se za sebe i za svoju porodicu i prijatelje .. Međutim upravo ta OGROMNA ljubav je na kraju pobjedila i ona mu se vratila. Znaš da ne volim njih kao par, ali da se vole - vole se. xD Samo što su im odnos zbrzali i napisala sam već prije još to treba da se razvije - jednostavno me ne dotiču. o_O

Finally Very Happy Thank you!
ali da se vole - vole se.
<33 i jedan Damon to nece poremetiti Very Happy

http://thevampdiaries.niceboard.net

13Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 7:32 pm

TooLostToBeSaved

TooLostToBeSaved
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Katherine Pierce ♥️ wrote:[
<33 i jedan Damon to nece poremetiti Very Happy
ni 5 Damona nece to poremetiti :DD

http://www.hogvorts.tk

14Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Mon 21 Jun 2010, 11:27 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:
JoxY ^^ wrote:.A kad saznaš da ti je dečko vampir treba OGROMNA ljubav da bi ostala pored njega.Ja to u seriji nisam videla.

Ja mislim da je bolje što nisi vidjela jer je tako ispalo realnije. Ja da saznam da mi je dečko vampir pobjegla bih glavom bez obzira jer ili je neki luđak ili je stvarno vampir i opasan ti je po život. To sam već jednom napisala. Brinula se za sebe i za svoju porodicu i prijatelje .. Međutim upravo ta OGROMNA ljubav je na kraju pobjedila i ona mu se vratila. Znaš da ne volim njih kao par, ali da se vole - vole se. xD Samo što su im odnos zbrzali i napisala sam već prije još to treba da se razvije - jednostavno me ne dotiču. o_O

A ne znam.Po menii su vampiri svejedno nerealni i cela prica je skroz nerealna.Pa ako je vec nerealno nek bude nerealno do kraja ^^ Misliim da je,sad glupo sto poredim al Sumraku mnogo bolje,jer iako je nerealno je prelepo.Ovde sto ti kazes sve zbrzalii i prosto me nijednom jedinom scenom u seriji nisu dotakli xD Mozda ja nisam normalna al nisu xD

Al dobro naravno misljenja su razlicita i ne vredi raspravljati (; A uostalom bilo bi dosadno da svi voliimo isto Very Happy

15Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Tue 22 Jun 2010, 6:14 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

xD pa dobro u Sumraku jeste bolje opisano veza izmedu Belle i Eda u filmu,dali bi jedno drugome zivot,a tako je i u Vampire Diaries,Elena je dala Stefanu da joj pije krv kada je to bilo potrebno ,to je nešto ,zeljela je da bude ziv i nepovreden(ja ne bi i da je Damon dala svoju krv xD)
Jeste da je Vampire Diaries nerealan,ali fascinira.

16Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Tue 22 Jun 2010, 7:50 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Twilight , posebno film ne moze da se poredi sa TVD serijom.
Znaci nemoguce je!
Ja, iskreno ali NAJISKRENIJE prezirem Twilight.
Mrziiim sladunjave stvari.
Puno,mnogo , jako!
Verovatno puuno vas ne deli misljenje sa mnom ali briga me je.
Ne mozete uporedjivati TVD sa Twilightom.Jednostavno,nemoguce.

http://thevampdiaries.niceboard.net

17Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Tue 22 Jun 2010, 7:59 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Možemo Stelenu da mrzimo ali ih uspoređivati sa ovo dvoje - NEĆEMO - ovo nije tema za to.
A pošto nemamo temu za to - ja ću kratko da kažem da su Edward i Bella nula pa čak i za ovo dvoje.
U daljnju diskusiju neću ulaziti.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

18Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Tue 22 Jun 2010, 8:01 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

A pošto nemamo temu za to - ja ću kratko da kažem da su Edward i Bella nula pa čak i za ovo dvoje.

Bella i Edward iz knjige su mi mnogo bolji nego sa filma. Na filmu je sve izgubilo svoju draz. Ne uporedjujem ih sa Stefanom i Elenom jer je to nemoguce. Sto puta sam rekla da mi Twilight nema veze sa mozgom nakon sto sam odgledala TVD.

19Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Tue 22 Jun 2010, 8:04 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ma film Sumrak je glupost -.-' I Pepeljuga je romanticnija xD

Svj to sto kazete meni je Stelena mnogo sladunjava bas to (;

20Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Tue 22 Jun 2010, 8:05 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Bite.me.Damon wrote:
A pošto nemamo temu za to - ja ću kratko da kažem da su Edward i Bella nula pa čak i za ovo dvoje.

Bella i Edward iz knjige su mi mnogo bolji nego sa filma. Na filmu je sve izgubilo svoju draz. Ne uporedjujem ih sa Stefanom i Elenom jer je to nemoguce. Sto puta sam rekla da mi Twilight nema veze sa mozgom nakon sto sam odgledala TVD.

Znam, pročitala sam knjige. Meni su i dalje nula. Mislim, to je samo moje mišljenje. A možda mi je takvo mišljenje jer je ispričano iz ugla zatelebane Belle pa mi je ona to .. uništila.

Nema veze, nazad na Stelenu ljudi. Very Happy

Evo jedan video:


http://willyoudothisforme.tumblr.com/

21Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Tue 22 Jun 2010, 8:09 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

NAJDIVNIJI I NAJLEPSII VIDEO NA SVETUUU!
Obozavam i snimak, taako se slaze muzika uz scene. Kako je lepo osmisljeno.
*.*
A peesmaa <33 ^^

http://thevampdiaries.niceboard.net

22Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Tue 22 Jun 2010, 8:29 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

E ovako.Da ja kazem nesto na ovu temu. Razz
Stefan i Elena jesu lep par.Vole se i sve to.
Ali ja ipak vise volim Delenu,mozda je to zbog toga sto vise volim Damona.Mozda kada bih volela vise Stefana Stelena bi mi bili daleko bolji i lepsi par.Zapravo ne mozda nego sigurno.
Medjutim Elena i Stefan se vole i to je to.Izmedju Elene i Damona ima nesto drugo.Nesto lepse.I to mi se jako svidja,i zato mi je bolje Delena.
Mozda kada bi Elenin i Stefanov odnos malo docarali,prikazali na lepsi nacin u seriji..bilo bolje.Da tako kazem.

Inace ova pesma je divna. <3
I totalno se slaze uz snimak.

http://twitter.com/MayaError

23Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Tue 22 Jun 2010, 10:11 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Da,a Marija fora je sto su na tvom potpisu Katherine i Damon xD

http://thevampdiaries.niceboard.net

24Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Wed 23 Jun 2010, 10:26 am

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Hahaha.Pa sta ces.Posto nema slika gde se Elena i Damon ljube morala sam da stavim Katherine.A pise Elena i Damon. n_n

http://twitter.com/MayaError

25Stefan & Elena Empty Re: Stefan & Elena Thu 24 Jun 2010, 8:52 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 34]

Go to page : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum