Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Elena

+69
the_Stefy
Don't Worry, Be Happy ♥
MissGabi.
Delena ❥
phoenix00
maDmaN
LoveDamon
Kol Mikaelsen
*Jelna*
Nikola4FG
Issi
ElenaGilbert
Ket ♥
Spirit Crusher
Filip
A.
♥ DelenaDiaries ♥
Rose ♥
¿coka?
Stefana
Mehurić
White Unicorn
Crazy Lady (:
•Katherine•
Angi93
hari_95
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
Lady Autumn
Lusi.♥
elenitamxs
Lidija
Little J
♥_Vampire_in_love_♥
Mαяi♥
ikicaD&E
I.Love.You
TheVampOne
♥Stelena♥
Bite_me_Damon
Aimee Liam
Starlight
<3 Originals <3
RebelleFleur.
Dr. John Watson
Warrior Princess
Angel From Hell
eatmyfeelings
LoveSucks
Elena Gilbert
Fire Bomb*93
daray
Endzi
Em (:
chocolateChanel.
Nika Kći Zevsova ~
snow white
миранда переа♥
Mrs.Somerhalder
TooLostToBeSaved
DEstiny :3
Zla_Sam
YoungerSalvatoreKink.
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Twin.flames
pendragons
73 posters

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Go down  Message [Page 17 of 34]

401Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sat 22 Oct 2011, 9:26 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Spoiler:

a dobro...trudim se ostati na forumu iako su svi delena oko mene..osjećam se čudno... ali dobro Crying or Very sad


Spoiler:

402Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sat 22 Oct 2011, 9:37 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

šta da ti kažem, jebi ga.
mnogo ljudi je otišlo jer smo svi za delenu.
bilo bi lijepo imati par vas koji su protiv nas, čisto radi kvaliteta diskusije XD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

403Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sat 22 Oct 2011, 9:51 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Spoiler:

404Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sat 22 Oct 2011, 10:28 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator



Nisam još odgledala ep, tako da nemam neke velike komentare. xD Samo postavljam šta mi se nađe lepo. :3

I was rewatching their final scene in 3x06 and for some reason, it made me so aware of the history Stefan and Elena have together in the Salvatore house; they’ve made love for the first time in that house, they’ve broken up in that house, they’ve broken down walls in that house, they’ve bleed, they’ve fought, they’ve come back together, they’ve made up, they’ve laughed and cried and held each other in that house. And to have all those memories with this stranger who no longer remembers them the way you do, would be so hard, to stand in that house, filled to the brim with memories, would be overwhelmingly hard. Yet, all those memories make it so much easier to be strong, to keep fighting in order to have those memories, to make those memories again, to wait for him to remember too - it’s worth it, this struggle and those memories, every single last one, make it worth it.


Stefan & Elena - Page 17 Tumblr_lthb7jbGqp1qjxl1no1_250 Stefan & Elena - Page 17 Tumblr_lthb7jbGqp1qjxl1no2_250

haha

Spoiler:

Stefan & Elena - Page 17 Tumblr_lthgslocFb1qj6bzso1_250 Stefan & Elena - Page 17 Tumblr_lthgslocFb1qj6bzso2_250

“I know what I want. Stefan, I love you.”

Meni će ovo uvek ostati njihov NAJBOLJI momenat.
Tu sam tako plakala.



^^



Spoiler:

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. rofl2

405Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sat 22 Oct 2011, 10:33 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Meni će ovo uvek ostati njihov NAJBOLJI momenat.
Tu sam tako plakala.

zar delena fan može plakati na stelena scene....
lijepo je to čut Wink


pregeldala sam 2 videa,a ostale ću poslije serije , neželim kvarit seriju..ali ovi videi su vrhunac...
Stefan & Elena - Page 17 Cbudt9fc88zhybpotat6Stefan & Elena - Page 17 Bb701yopvt4fn99bs3hxStefan & Elena - Page 17 Sv54lrf2cuap49z903fStefan & Elena - Page 17 5nx45zc2z4vbzebdudkStefan & Elena - Page 17 Emn8gg3fx4etvywf9vbbStefan & Elena - Page 17 A31f7bx7xayl68g2vdoqStefan & Elena - Page 17 Lifuinfq6thqn6oo05h1

406Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sat 22 Oct 2011, 10:37 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

uckvondy wrote:
Meni će ovo uvek ostati njihov NAJBOLJI momenat.
Tu sam tako plakala.

zar delena fan može plakati na stelena scene....
lijepo je to čut Wink

Naravno da može. Wink
Bila sam ja Stelena fan u prvoj sezoni. xD
I to mi ostaje tako dobra scena.

Plakala sam i pre par epizoda isto.

Iako i dalje nisam za njih, mogu biti malo objektivna. Razz

Problem sa Stelenom je taj što su naglo počeli. >.<

407Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sat 22 Oct 2011, 10:52 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

I čudi me kako DE fanovi ugl imaju tu sposobnost (Razz) da budu objektivni ako je SE momenat stvarno lep. *.* A recimo, SE fanovi uvek, ali uvek bacaju hejt na svaku DE scenu.

408Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sun 23 Oct 2011, 6:48 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

baš
meni je bila prelijepanjihova scena s padom u ovoj epizodi
jedna od najboljih i prva u kojoj je bilo malo hemije Very Happy
najjače je def bilo kada ju je nazvao "blood bag" xD

http://horizoninblack.tumblr.com

409Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sun 23 Oct 2011, 9:24 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Skylar. wrote:baš
meni je bila prelijepanjihova scena s padom u ovoj epizodi
jedna od najboljih i prva u kojoj je bilo malo hemije Very Happy
najjače je def bilo kada ju je nazvao "blood bag" xD

Aaaa blood bag. <3
Mene je mnoogo začudilo ovoliko varnica u toj gorepomenutoj sceni o.O
Ali, dobro, fini su bili XD

410Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Sun 23 Oct 2011, 1:59 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

I čudi me kako DE fanovi ugl imaju tu sposobnost (Razz) da budu objektivni ako je SE momenat stvarno lep. *.* A recimo, SE fanovi uvek, ali uvek bacaju hejt na svaku DE scenu.

ja nisam još geldala 3 sez...a u ove dvije jedina delena scena koja me je malo prodrmala ej bio onaj ples...

Stefan & Elena - Page 17 Photmg8l3z7x3u1c8si9Stefan & Elena - Page 17 Ygwpqn35rzn3xr38exhStefan & Elena - Page 17 1oot3egyw8pzjjh7qfd4

Problem sa Stelenom je taj što su naglo počeli. >.<

istina... baš je bilo odjednom

411Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Mon 24 Oct 2011, 1:33 pm

•Katherine•


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Dosadni su.Oni se vole to je jasno i sve bi to bilo slatko da nije Damona.Ii jednostavno jedan par se ne moze stalno slagati i stalno biti zajedno.Kada prekinu,prekinu da bi Katherine tako mislila pa ipak nisu prekinuli,a kada stvarno prekinu onda su opet zajedno nakon nekoliko dana.Bzvz su,jednostavno dosadni i bez kemije :S
Ugl.da nije Damona mozda bi i bili slatki,ali Damon je Damon <3

412Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Mon 24 Oct 2011, 2:18 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

meni ne bi bili zanimljivi da nema Damona, zato što njihova veza nikad nije imala uspone i padove. niti ikakav razvoj odnosa. bili su isti jedno prema drugome od početka do kraja, a ja ne volim kada je sve tako monotono i sladunjavo. to ne volim ni da gledam ni da doživljavam u realnom životu.

413Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Mon 24 Oct 2011, 7:07 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Kaya wrote:meni ne bi bili zanimljivi da nema Damona, zato što njihova veza nikad nije imala uspone i padove. niti ikakav razvoj odnosa. bili su isti jedno prema drugome od početka do kraja, a ja ne volim kada je sve tako monotono i sladunjavo. to ne volim ni da gledam ni da doživljavam u realnom životu.


Drugim rečima-previše je nerealno.

414Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Mon 24 Oct 2011, 7:14 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Wwinner wrote:
Kaya wrote:meni ne bi bili zanimljivi da nema Damona, zato što njihova veza nikad nije imala uspone i padove. niti ikakav razvoj odnosa. bili su isti jedno prema drugome od početka do kraja, a ja ne volim kada je sve tako monotono i sladunjavo. to ne volim ni da gledam ni da doživljavam u realnom životu.


Drugim rečima-previše je nerealno.

Slazem se.Njihova ljubav je malo vise u spanske serije fazonu. Razz

415Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Mon 24 Oct 2011, 8:04 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Imaju oni dobrih scena, ali njihova prica je vec ispricana. Upoznali su se, zaljubili, bili zajedno, prosli kroz razne prepreke .. sta jos tu ima da nas iznenadi? I to je sve zavrseno u 2 i po sezone. To je mana njihove price. Nema vise sta da nas iznenadi. Vec jako dugo samo nas umaraju njihovim raskidima i pomirenjima i patetisanjem itd. Ovo sad sto prave, loseg Stefana kojeg nije briga za Elenu .. prica za debile. Kao da mi ne znamo da ce njih dvoje da se pomire za dve epizode i da rone suze dok govore koliko vole jedno drugo i koliko znace jedno drugom. Please. Spare me. -.-

416Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Mon 24 Oct 2011, 8:38 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Damon♥️ wrote:Imaju oni dobrih scena, ali njihova prica je vec ispricana. Upoznali su se, zaljubili, bili zajedno, prosli kroz razne prepreke .. sta jos tu ima da nas iznenadi? I to je sve zavrseno u 2 i po sezone. To je mana njihove price. Nema vise sta da nas iznenadi. Vec jako dugo samo nas umaraju njihovim raskidima i pomirenjima i patetisanjem itd. Ovo sad sto prave, loseg Stefana kojeg nije briga za Elenu .. prica za debile. Kao da mi ne znamo da ce njih dvoje da se pomire za dve epizode i da rone suze dok govore koliko vole jedno drugo i koliko znace jedno drugom. Please. Spare me. -.-
Amen. amen Klanja Se

417Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Mon 24 Oct 2011, 9:34 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Princess Of Darkness wrote:
Wwinner wrote:
Kaya wrote:meni ne bi bili zanimljivi da nema Damona, zato što njihova veza nikad nije imala uspone i padove. niti ikakav razvoj odnosa. bili su isti jedno prema drugome od početka do kraja, a ja ne volim kada je sve tako monotono i sladunjavo. to ne volim ni da gledam ni da doživljavam u realnom životu.


Drugim rečima-previše je nerealno.

Slazem se.Njihova ljubav je malo vise u spanske serije fazonu. Razz

haahahha... a i spanske serije su mi zanimljivije od njih dvoje... Very Happy tamo makar ima nekih zapleta... Razz

Delena srce

https://twitter.com/#!/

418Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Tue 25 Oct 2011, 8:45 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

U španskim serijama makar ima zla sestra koja navodno ubije navodno ovu Razz

Damon♥️ wrote:Imaju oni dobrih scena, ali njihova prica je vec ispricana. Upoznali su se, zaljubili, bili zajedno, prosli kroz razne prepreke .. sta jos tu ima da nas iznenadi? I to je sve zavrseno u 2 i po sezone. To je mana njihove price. Nema vise sta da nas iznenadi. Vec jako dugo samo nas umaraju njihovim raskidima i pomirenjima i patetisanjem itd. Ovo sad sto prave, loseg Stefana kojeg nije briga za Elenu .. prica za debile. Kao da mi ne znamo da ce njih dvoje da se pomire za dve epizode i da rone suze dok govore koliko vole jedno drugo i koliko znace jedno drugom. Please. Spare me. -.-

bravo I Agree xD

http://horizoninblack.tumblr.com

419Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Oct 2011, 3:59 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ugl.da nije Damona mozda bi i bili slatki,ali Damon je Damon <3

slažem se...da nema damona ili da Ian glumi Stefana mislim da bi mislile drugačije..ali dobro...
nemožete reći da Stelena nema kemije...možete reći samo da vama osobno nema kemije Wink

Stefan & Elena - Page 17 Bhxho09jtkte990nebStefan & Elena - Page 17 Sb2h1n8ga8yofu0h7l24Stefan & Elena - Page 17 Odzoscr8cjyhxt26gj50
Stefan & Elena - Page 17 C2b9ed5080qlgut6a4jStefan & Elena - Page 17 3m95uqkqzpi8bzlgh3pStefan & Elena - Page 17 X40p3v17jqbydu3dw1l8Stefan & Elena - Page 17 Dde21gw3ng1c31k068wiStefan & Elena - Page 17 Vmisrcxuobjs84eed9zStefan & Elena - Page 17 Nwzt1f9ix94quypa5lljStefan & Elena - Page 17 0uszvidtaafw24qrs10Stefan & Elena - Page 17 18vwdprtsxr7ezx6v8jStefan & Elena - Page 17 5xossbzrwi8q5usrq4m

420Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Oct 2011, 4:16 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Kako mi je čudno to sa našim titlovima omg. Odnosno hrvatskim.

421Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Oct 2011, 4:46 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ne volim kad ljudi kažu da bi bilo drugačije da Ian glumi Stefana. Ne bi. Malo me to vrjeđa jer ispada da šipujem Delenu samo zato što je Ian zgodan ili ne znam ni ja. Da je Ian glumio Stefana to bi opet bio STEFAN, isti karakter. To bi opet bila STELENA, ista priča - koju ja ne volim.

možda nije u tvome slučaju..ali u većini jeste...ima ih koji su priznali...a i sama kažeš kako Paul i Nina nemaju kemiju..a sa Ianom ima...
Meni iskreno odgovara napokon neka serija gdje par može imati normalnu vezu koju mogu, očuvati i voditi bez nepotrebnih svađa. Baš sam htjela seriju gdje bi neki par bio zajedno što više..jer obično u sapunjarama vidimo dobar početak i onda svađe do kraja...
a Sumrak, sta kažeš o Beli i Edwardu? Imaju li oni kemiju?


Stefan & Elena - Page 17 Poslane8Stefan & Elena - Page 17 KhjkStefan & Elena - Page 17 JkjkkStefan & Elena - Page 17 HjhgjrStefan & Elena - Page 17 66076731

422Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Oct 2011, 4:50 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

lol ne. i to je prvenstveno do kristen koja mi je nikakva glumica. -.- gledala sam je u DOSTA filmova, u svakom mi je bila očajna. pogotovu u the runaways.

423Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Oct 2011, 4:58 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

OKAY. WHERE THE FUCK IS MY POST?

ŠTA SE DEŠAVA NA OVOM FORUMU DANAS TEME I POSTOVI PROSTO NESTAJU. -.-

Nina i Paul nemaju hemiju [kao što već rekoh, meni lično], ali to me ne sprječava da šipujem Stefana i Katherine jer mi se sviđa njihova priča.

Bella i Edward imamu hemiju ali ja ne volim njihovu PRIČU kao ni čitavu Twilight sagu, jer je glupost. Uvjek sam željela da Bella završi sa Jacobom <3.

I slažem se s Em. Kristen i gluma .. lmao.



Last edited by Zla_Sam on Fri 28 Oct 2011, 5:07 pm; edited 1 time in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

424Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Oct 2011, 5:04 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

OKAY. WHERE THE FUCK IS MY POST?

ŠTA SE DEŠAVA NA OVOM FORUMU DANAS TEME I POSTOVI PROSTO NESTAJU. -.-

a vidim i ja da je nestao tvoj post...


lol ne. i to je prvenstveno do kristen koja mi je nikakva glumica. -.- gledala sam je u DOSTA filmova, u svakom mi je bila očajna. pogotovu u the runaways.

kako god ona glumila Sumrak je ipak ostvario uspjeh..
Meni osobno Kristen nije loša glumica, ok je..a Sumrak kao film...isto je ok...prije mi je bio puno bolji dok nisam pregledala TVD ...knjige su punooo bolje.. jedino u TVD to nije slučaj...




paul

Stefan & Elena - Page 17 Poslane7Stefan & Elena - Page 17 PoslaneStefan & Elena - Page 17 GhgpfStefan & Elena - Page 17 41dsr82Stefan & Elena - Page 17 41dsr81

nina
Stefan & Elena - Page 17 LlkklklStefan & Elena - Page 17 JghjghStefan & Elena - Page 17 KjljkljklStefan & Elena - Page 17 Zhujzhj


može li mi itko reći može li moj sig biti malo veći??

425Stefan & Elena - Page 17 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Oct 2011, 5:09 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

A dobro, ovo što si quotala je uglavnom to što sam i napisala.

O Twilightu ne bih više, nema veze sa Stefanom i Elenom.

Smije ti sig biti veći, do 500x350.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 17 of 34]

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum