Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Elena

+69
the_Stefy
Don't Worry, Be Happy ♥
MissGabi.
Delena ❥
phoenix00
maDmaN
LoveDamon
Kol Mikaelsen
*Jelna*
Nikola4FG
Issi
ElenaGilbert
Ket ♥
Spirit Crusher
Filip
A.
♥ DelenaDiaries ♥
Rose ♥
¿coka?
Stefana
Mehurić
White Unicorn
Crazy Lady (:
•Katherine•
Angi93
hari_95
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
Lady Autumn
Lusi.♥
elenitamxs
Lidija
Little J
♥_Vampire_in_love_♥
Mαяi♥
ikicaD&E
I.Love.You
TheVampOne
♥Stelena♥
Bite_me_Damon
Aimee Liam
Starlight
<3 Originals <3
RebelleFleur.
Dr. John Watson
Warrior Princess
Angel From Hell
eatmyfeelings
LoveSucks
Elena Gilbert
Fire Bomb*93
daray
Endzi
Em (:
chocolateChanel.
Nika Kći Zevsova ~
snow white
миранда переа♥
Mrs.Somerhalder
TooLostToBeSaved
DEstiny :3
Zla_Sam
YoungerSalvatoreKink.
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Twin.flames
pendragons
73 posters

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Go down  Message [Page 33 of 34]

801Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Wed 12 Sep 2012, 8:27 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

^^Slučajno sam sama sebe citirala (retard) i sad neće da se obriše.

Miss_Independent wrote:Ne bi nijednom bratu bilo drago da čuje da se poljubio sa njegovom (bivšom) devojkom. Hmm.. ne slažem se s tim. Stefan je tokom cele treće sezone naslućivao da Elena oseća nešto prema Dejomnu. Mislim da bi mogao da ih glega zajedno, ali bi bio jako ljubomoran.

Možda, ali ipak mislim da on ne bi dugo mogao da bude pored njih. Pa zato je i predložio da kad Elena izabere jednog, ovaj drugi napusti Mystic Falls.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

802Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Thu 13 Sep 2012, 7:23 am

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Don't Worry, Be Happy wrote: Mozda, ali ipak mislim da on ne bi dugo mogao da bude pored njih. Pa, zato je i predlozio da kad Elena izabere jednog, ovaj drugi napusti Mystic Falls.
dobro i sta je tu lose?! Ostavio bi ih da budu srecni, a mislim da nijedno od njih ne bi mogao da bude zaista srecan ako bi se Stefan sav ocajan cimao oko njih. Zasto bi Stefan trebalo da muci sebe gledajuci ih? A uostalom, ponovo bi doslo do svadje izmedju D i S, tako da najpametnije i jeste da onaj drugi ode.

http://rbdandtvd.nstars.org

803Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Fri 14 Sep 2012, 10:20 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Mislim da je poenta u tome što je Stefan tokom prve polovine treće sezone izgiravao budalu (znam, spasio je Dejmona, morao je da se oduži Klausu, ali prvenstvno mislim na to što nije smogao snage da se pridruži Dejmonu i Eleni kada su dolazili po njega i pokušavali da ga spasu, već je ostao sa Klausom, i koliko god mi poricali, JESTE uživao u tome što je Ripper i što ne mora ni o čemu da brine), činio sve da ga Elena mrzi, etc,etc, i tek u 3x12 kada mu je Elena rekla "I kissed Damon", tek TADA je počeo da izigrava jadno nevinašce, ŽRTVU kao i uvek (jer, ajmo realno, ko je bolji od Stefana u toj ulozi?), jer je shvatio da je zaista gubi i da je Dejmon osvaja. A uživao je dok ga je Elena molila da se vrati na "dobru" stranu and stuff. Well, Stefan Rolling Eyes

804Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Fri 14 Sep 2012, 6:00 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Angi93 wrote:
Don't Worry, Be Happy wrote: Mozda, ali ipak mislim da on ne bi dugo mogao da bude pored njih. Pa, zato je i predlozio da kad Elena izabere jednog, ovaj drugi napusti Mystic Falls.
dobro i sta je tu lose?! Ostavio bi ih da budu srecni, a mislim da nijedno od njih ne bi mogao da bude zaista srecan ako bi se Stefan sav ocajan cimao oko njih. Zasto bi Stefan trebalo da muci sebe gledajuci ih? A uostalom, ponovo bi doslo do svadje izmedju D i S, tako da najpametnije i jeste da onaj drugi ode.
Nisam ja ni rekla da je to loše. Samo sam rekla da Stefan ne bi mogao da stoji pored Damona i Elene i da ih gleda zajedno, kao što je to činio Damon, zato je to i predložio.

Rose ♥️ wrote:Mislim da je poenta u tome što je Stefan tokom prve polovine treće sezone izgiravao budalu (znam, spasio je Dejmona, morao je da se oduži Klausu, ali prvenstvno mislim na to što nije smogao snage da se pridruži Dejmonu i Eleni kada su dolazili po njega i pokušavali da ga spasu, već je ostao sa Klausom, i koliko god mi poricali, JESTE uživao u tome što je Ripper i što ne mora ni o čemu da brine), činio sve da ga Elena mrzi, etc,etc, i tek u 3x12 kada mu je Elena rekla "I kissed Damon", tek TADA je počeo da izigrava jadno nevinašce, ŽRTVU kao i uvek (jer, ajmo realno, ko je bolji od Stefana u toj ulozi?), jer je shvatio da je zaista gubi i da je Dejmon osvaja. A uživao je dok ga je Elena molila da se vrati na "dobru" stranu and stuff. Well, Stefan Rolling Eyes
Stvarno ne mrzim Stefanov lik, ali sve što je Jovana pomenula je apsolutno tačno.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

805Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sat 15 Sep 2012, 8:37 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Miss_Independent wrote:
... i kada je Stefan otišao da priča Eleni kako je oduvek uz nju, iako je čitavu sezonu dokazivao suprotno, kako se u njenom najranjivijem trenutku pravio kako se čitava 3.sezona nikad ne bi ni desila, samo da bi ugrabio koji poen u ponovnom zadobijanju njene naklonosti.

'Ajde porekni da Stefan nije oduvek bio uz nju (ne mislim fizički). Stefan je u počeku dokazivao suprotno kako bi je zaštito od Klausa, a zatim jer je bio svestan činjenice upravo iz razloga što je dokazivao suprotno i što ju je povredio, više puta. Najverovatnije da on nije želeo da se desi to što se desilo kroz čitavu treću sezonu. Stefan voli Elenu i to je činjenica. Kao što je očigledno da Elena ima osećanja prema Dejmonu, tako je očigledno da ih ima i prema Stefanu. Stefan je krenuo od toga, kao što se može videti iz onog njihovog razgovora. Kao i Dejmon, Stefan je odlučio da se bori za njenu ljubav, što je opravdano.
E, sad što se mene tiče s kim god da Elena završi od njih dvojice, meni će biti drago, mada duboko u sebi navijam za SE.

Ne znam čiji je to post na koji odgovaraš, niti o čemu se tu diskutuje uopšte ali ta tvoja prva rečenica me TOLIKO bode u oči da moram da odgovorim. JA ĆU DA POREKNEM. Ne, Stefan nije uvijek bio uz Elenu. Da je htio da je zaštiti u prvom dijelu treće sezone - apsolutno se slažem. Da ga je sopstvena krivnja otjerala od Elene tokom 3x10 a i kasnije - sigurno. Ali ako je tebi činjenica da je iskoristio Elenu tako što je natjerao da ponovo proživi najveći strah, NAJVEĆU TRAUMU u životu, iz sopstvenih sebičnih razloga [da se osveti Klausu] BITI UVIJEK UZ NJU onda ne znam koju seriju ja to gledam. Treba ti vremena da se sjetiš šta bi to u Eleni izazvalo osjećanja koja će da ubjede Klausa da je ozbiljan, i još da smisliš kako ćeš sve to da izvedeš. Bilo je smišljeno, isplanirano. Samim tim dokazuje da ima neke sociopatičnosti u njemu i da je njegova ljubav prema Eleni zapravo užasno sebična. DA, SEBIČNA. Tako da, molim vas. Ajde da se ne zavaravamo, Stefan nije savršeni mali woobie angel, koji je natjeran na svo zlo tokom treće sezone isto kao što Damon nije natjeran na svo zlo tokom prve sezone i ubijanje Jeremyja tokom 2x01 ali OGROMNA razlika je što Damon ima nešto što se zove redemption arc. On shvati da je pogriješio, on se pokaje, on radi na sebi i tek onda MOŽDA dobije oproštaj ali ne i zaborav. Dok sve što je Stefan uradio je "I shouldn't have done that", čak ni izvini nismo čuli ali sve je bilo oprošteno. Činjenica jeste da obojica vole Elenu i da Elena voli njih ali te su ljubavi jako različite i u to uopšte ne želim da ulazim jer svi imamo različite definicije ljubavi tako da je besmisleno ali da je baš uvijek bio tu uz nju - nije.

Don't Worry, Be Happy ♥ wrote:
Angi93 wrote:
Don't Worry, Be Happy wrote: Mozda, ali ipak mislim da on ne bi dugo mogao da bude pored njih. Pa, zato je i predlozio da kad Elena izabere jednog, ovaj drugi napusti Mystic Falls.
dobro i sta je tu lose?! Ostavio bi ih da budu srecni, a mislim da nijedno od njih ne bi mogao da bude zaista srecan ako bi se Stefan sav ocajan cimao oko njih. Zasto bi Stefan trebalo da muci sebe gledajuci ih? A uostalom, ponovo bi doslo do svadje izmedju D i S, tako da najpametnije i jeste da onaj drugi ode.
Nisam ja ni rekla da je to loše. Samo sam rekla da Stefan ne bi mogao da stoji pored Damona i Elene i da ih gleda zajedno, kao što je to činio Damon, zato je to i predložio.

A ja ću da kažem da je loše. Prvo i osnovno, nije mislio na Elenu, UOPŠTE. Pet minuta prije te scene rekla im je da ako odabere jednog - gubi drugog, i da je već izgubila previše ljudi i ne bi podnijela da izgubi i jednog od njih i onda Stefan želi da se Eleni upravo desi to - izgubi jednog od njih. Činjenica jeste da se Damon složio ali ako se iole razmisli o Damonu, njegovom karakteru i životnoj priči i svim postupcima u prošlosti, mogu slobodno da kažem da nikada ne bi napustio Elenu, nazovite to i sebičnim ako hoćete ali njemu je Elena, kao jedini prijatelj koji mu je ostao, kao jedina osoba koja ga razumje, kao razlog za život - potrebna i radije bi patio samo da bude blizu nje. I tako dolazim do poente ovog posta - i Eleni je potreban ON. Baš kao i Stefan. Obojica imaju određenu ulogu u njenom životu, i bez jednog od njih se ne može. Drugo, Stefan nije mislio na to da nije dobro za jednog brata da gleda drugog brata s curom koju voli dok se sam nije našao u situaciji da bude povrijeđen. I ne, ne kažem da je Stefan kriv što se Damon zaljubio u Elenu, ili da je kriv što je Damon uopšte tu, ali ne bi škodilo malo suptilnosti u svojoj vatačini s Elenom koju je Damon morao da gleda svaki put kada izađe iz sopstvene sobe. Ali heeeej, on nije povrijeđen u toj situaciji, tako da nije bitno, right, RIGHT?

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

806Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Thu 20 Sep 2012, 8:39 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

“That’s not gonna last, the whole she chose Stefan. The circumstances are obviously different now and um, you know, she’s definitely I think moving on. We don’t know where, but she’s gonna move on.”
— Paul Wesley

807Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Fri 21 Sep 2012, 11:39 am

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Nika Kći Zevsova ~ wrote:
“That’s not gonna last, the whole she chose Stefan. The circumstances are obviously different now and um, you know, she’s definitely I think moving on. We don’t know where, but she’s gonna move on.”
— Paul Wesley
Shocked Shocked Shocked

Da li je moguće?

http://delenasoulmates.tumblr.com/

808Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Fri 21 Sep 2012, 3:04 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

MA IDEMO!

809Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Sep 2012, 7:06 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

[font=Courier New]
Zla_Sam wrote:
Miss_Independent wrote:
... i kada je Stefan otišao da priča Eleni kako je oduvek uz nju, iako je čitavu sezonu dokazivao suprotno, kako se u njenom najranjivijem trenutku pravio kako se čitava 3.sezona nikad ne bi ni desila, samo da bi ugrabio koji poen u ponovnom zadobijanju njene naklonosti.

'Ajde porekni da Stefan nije oduvek bio uz nju (ne mislim fizički). Stefan je u počeku dokazivao suprotno kako bi je zaštito od Klausa, a zatim jer je bio svestan činjenice upravo iz razloga što je dokazivao suprotno i što ju je povredio, više puta. Najverovatnije da on nije želeo da se desi to što se desilo kroz čitavu treću sezonu. Stefan voli Elenu i to je činjenica. Kao što je očigledno da Elena ima osećanja prema Dejmonu, tako je očigledno da ih ima i prema Stefanu. Stefan je krenuo od toga, kao što se može videti iz onog njihovog razgovora. Kao i Dejmon, Stefan je odlučio da se bori za njenu ljubav, što je opravdano.
E, sad što se mene tiče s kim god da Elena završi od njih dvojice, meni će biti drago, mada duboko u sebi navijam za SE.

Ne znam čiji je to post na koji odgovaraš, niti o čemu se tu diskutuje uopšte ali ta tvoja prva rečenica me TOLIKO bode u oči da moram da odgovorim. JA ĆU DA POREKNEM. Ne, Stefan nije uvijek bio uz Elenu. Da je htio da je zaštiti u prvom dijelu treće sezone - apsolutno se slažem. Da ga je sopstvena krivnja otjerala od Elene tokom 3x10 a i kasnije - sigurno. Ali ako je tebi činjenica da je iskoristio Elenu tako što je natjerao da ponovo proživi najveći strah, NAJVEĆU TRAUMU u životu, iz sopstvenih sebičnih razloga [da se osveti Klausu] BITI UVIJEK UZ NJU onda ne znam koju seriju ja to gledam. Treba ti vremena da se sjetiš šta bi to u Eleni izazvalo osjećanja koja će da ubjede Klausa da je ozbiljan, i još da smisliš kako ćeš sve to da izvedeš. Bilo je smišljeno, isplanirano. Samim tim dokazuje da ima neke sociopatičnosti u njemu i da je njegova ljubav prema Eleni zapravo užasno sebična. DA, SEBIČNA. Tako da, molim vas. Ajde da se ne zavaravamo, Stefan nije savršeni mali woobie angel, koji je natjeran na svo zlo tokom treće sezone isto kao što Damon nije natjeran na svo zlo tokom prve sezone i ubijanje Jeremyja tokom 2x01 ali OGROMNA razlika je što Damon ima nešto što se zove redemption arc. On shvati da je pogriješio, on se pokaje, on radi na sebi i tek onda MOŽDA dobije oproštaj ali ne i zaborav. Dok sve što je Stefan uradio je "I shouldn't have done that", čak ni izvini nismo čuli ali sve je bilo oprošteno. Činjenica jeste da obojica vole Elenu i da Elena voli njih ali te su ljubavi jako različite i u to uopšte ne želim da ulazim jer svi imamo različite definicije ljubavi tako da je besmisleno ali da je baš uvijek bio tu uz nju - nije.

Definitivno jeste sebično to što je Klausu pretio da će Elenu ubiti i to na mostu gde joj je i sam jednom spasio život, kao što je u nekim trenucima i njegova ljubav je sebična. Ja ne kažem da je Stefan savršen i da više zaslužuje Elenu od Dejmona, ali samo je jednom napravio grešku, samo tad nije bio uz nju.
Iskreno Dejmon ju je povredio više puta i njemu su svi oprostili, zašto ne bi i Stefanu?

810Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Sep 2012, 7:17 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

um, ne Stefan nije samo jednom napravio grešku, ON JE ELENU PUSTIO DA UMRE. i to je jedna ružna činjenica koja apsolutno nema opravdanja. svaki pokušaj traženja istog je patetičan.

Damonu nikad ništa nije oprošteno, on se 3 sezone iskupljuje, i uprkos na svemu uvek na kraju ispadne glavni negativac. Stefan nikad nije uložio ikakav trud da se iskupi, samo viče kako je on jadan i kako svi treba da ga žale, i sve njegove promene se svode na samozavaravanje. NIKAD SE NIJE IZVINIO, VEĆ ON SMATRA DA JE DOVOLJNO DA KAŽE "I SHOULDN'T HAVE DONE THAT" I DA SE SVE VRATI NA STARO. Stefanu ne treba oprostiti zato što njegovo kajanje nije iskreno. pre ili kasnije on bi se vratio Ripper fazi, Klaus je samo ubrzao proces.

811Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Fri 28 Sep 2012, 7:46 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Miss_Independent wrote:Definitivno jeste sebično to što je Klausu pretio da će Elenu ubiti i to na mostu gde joj je i sam jednom spasio život, kao što je u nekim trenucima i njegova ljubav je sebična. Ja ne kažem da je Stefan savršen i da više zaslužuje Elenu od Dejmona, ali samo je jednom napravio grešku, samo tad nije bio uz nju.
Iskreno Dejmon ju je povredio više puta i njemu su svi oprostili, zašto ne bi i Stefanu?[/font]

Da je baš bilo samo jednom, ne bih se složila. Ali to je već diskusija u koju ne bismo trebali da ulazimo.

Zato što Stefan nije zaslužio oprost. Ni od strane likova u seriji, ni od strane publike. Kao što sam rekla u prošlom postu, Damon ima redemption arc. On uradi/kaže nešto grozno, shvati šta je uradio, pokaje se, i onda radi na sebi. Od publike dobije oprost veoma brzo jer je toliko dobro napisan lik da prosto možeš da ga razumješ ili barem gledaoci kao što sam ja [kojima je bitniji motiv od samog postupka] mogu ali od Elene i ostalih likova još uvijek za neke stvari nije dobio "it's okay, i forgive you" i to je okej, daje ti neki osjećaj realnosti u čitavoj toj situaciji. Dok Stefan to nema. Nije se čak ni izvinuo Eleni a ona mu je oprostila i još molila da joj se vrati. I nije ništa uradio van pažnje ostalih likova što bi mu obezbijedilo oprost kod publike. Za to najviše treba da se krivi Julie Plec i njeno loše pisanje, naravno. Ali tako je kako je i zbog tog nedostatka zasluge oprosta kod većeg dijela publike izaziva iritaciju i sve što uradi i kaže ispada licemjerno, odvratno i loše. Ne zaslužuje etiketu 'dobrog brata' koju još uvijek nosa, i u Mystic Fallsu i kod jednog dijela publike.

Starlight wrote:Damonu nikad ništa nije oprošteno, on se 3 sezone iskupljuje, i uprkos na svemu uvek na kraju ispadne glavni negativac. Stefan nikad nije uložio ikakav trud da se iskupi, samo viče kako je on jadan i kako svi treba da ga žale, i sve njegove promene se svode na samozavaravanje. NIKAD SE NIJE IZVINIO, VEĆ ON SMATRA DA JE DOVOLJNO DA KAŽE "I SHOULDN'T HAVE DONE THAT" I DA SE SVE VRATI NA STARO. Stefanu ne treba oprostiti zato što njegovo kajanje nije iskreno. pre ili kasnije on bi se vratio Ripper fazi, Klaus je samo ubrzao proces.

Upravo. ^^

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

812Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sun 14 Oct 2012, 3:50 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

http://rbdandtvd.nstars.org

813Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sun 14 Oct 2012, 11:01 pm

zlo20

zlo20
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

neznam dali sam jedini ali...iskreno...njih dvoje iako su glavni likovi i sve to stoji mi na trenutke potpuno ubijaju zelju za tvd... elenine uzasne procijene i cmzidrenje svako malo i stefanova neznam kako bih rekao totalna demagogija i tromost prema svemu me izbacuju iz takta xD

814Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Mon 15 Oct 2012, 2:16 pm

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Slažem se u potpunosti s Milicom i Kajom. Na početku sam bila čak team Stelena, al mi je dosadilo jer se Stefan preeeviše ulizuje s svakim. Elena mu stavno oprašta. Sve al sve je uprskao kad je otišao s Klausom, mada i prije je bio previše neki važan. Znam da je otišao zato što je htjeo spasiti bratu život. Al Elenu je ostavio, ona ga je doslovce kleknula i molila ga da se vrati, volila ga je, al njega nije bilo uopče briga. Preeviše je na neki način bahat i nitko mu ustvari netreba oprostiti, pogotovo Elena. Elena ga prepreviše voli, a Stefan nju prepremalo. Ustvari, ne koliko bi trebao.

815Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Thu 18 Oct 2012, 1:15 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Sva patetika ovog sveta se moze videti u njihovim scenama. Sve su pokupili. Da li je moguce da je Elena njemu STVARNO zahvalna zbog toga sto ju je pustio da umre? Like really? "Postovao si moj izbor" BU HU. He let you die. Glupaca. Da je to Damon uradio kukala bi kao je htela da ostari i da ima zivot koji je uvek zamisljala, a sada je puna zahvalnosti i optimizma i voljna da zivi taj novi zivot (koji nikad nije zelela) sa svojim ah divnim ah savrsenim ah 'nikad ne gresi' Stefanom i tako sede na krovu i vole se i jaoooo. Fazon ko jebe Damona, verovatno on ima plan da nas spasi da se zrtvuje za sve nas dok nas dvoje tako sedimo na nasem krovu i volimo se i takooo.

I may vomit.

Bas me zanima koji je argument Stelena fanova za shipovanje. Bilo je "upoznao ju je prvi". Sta cemo sad? I to ne da ju je Damon upoznao prvi, nego ju je procitao kao da je zna ceo zivot. Stefan ju je prvo jurio zbog slicnosti sa Katherine, a Damon kad ju je video (iako ju je fizicki pomesao sa njom) rekao joj je sve sto ona u stvari jeste i sto zeli. Odmah su se povezali. Twin flames.

816Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sat 17 Nov 2012, 10:23 am

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

It's done, thank God!

817Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sun 18 Nov 2012, 12:14 am

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

'Ajde sad kazite da je Stefan opet ispao sebican. Nije da me je mnogo potresao njihov raskid, ali mi je malo krivo. Elem, drago mi je sto je Elena napokon odlucila da ne laze samu sebe vise i da prizna svoja osecanja prema Dejmonu.

818Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sun 18 Nov 2012, 1:00 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

nije ispao sebičan, već je ispao odvratan. otkad je postala vampir samo joj nabija grižu savest i optužuje je za sve i svašta, i u najtežem trenutku joj kaže da je više ne prepoznaje i kao izgovor uzima Damona. ne kažem ja da Damon nije jedan od razloga, ali prava ljubav je jaka i u dobru i u zlu. Stefan voli Elenu samo kada njemu to odgovara.

819Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Tue 04 Dec 2012, 9:32 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite



Come back when you can Sad Smile

http://rbdandtvd.nstars.org

820Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Fri 07 Dec 2012, 3:11 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Elena and Damon open the door to find Stefan about to enter.

Awkwardness…and irony ensues.

Elena: Hey.

Stefan: Hey.



Elena: See you in history?

Stefan: Yeah.



See you in history. In HISTORY?

OMG.

I SEE WHAT YOU DID THERE TVD! I SEE WHAT YOU DID!

821Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sat 08 Dec 2012, 4:25 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

"When Stefan had sex with Elena for the first time she did not know who he was. I don’t feel that this is an exaggeration. At no point during their “epic” all night conversation did he tell her a scrap of the truth about Stefan. Like how he’s not just a vampire, he’s a ripper. Like how he’s killed what? Tens of thousands of innocent human beings? Like how he yanked their heads off and drank from their brain stems? Like how he slaughtered her ancestors? Like how if he himself doesn’t snap and end up brutally murdering her or people she loves, he has this seriously unbalanced brother who’s likely to follow him into town and do it for him? Like how that brother would take a particular interest in her because she looks exactly the same as this girl they both used to be in love with? Like how he stalked her for months to make sure she wasn’t that same girl? Like how he had to know her? Like how he knew things about her – deeply intimate things like how she has a doppelganger, like how she’s adopted, before she did? Before he ever contrived to bump into her outside the boys’ toilets at her high-school?"

822Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sat 08 Dec 2012, 6:05 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Bilo bi malo glupo da spoje opet Stefana i Elenu. Sto se mene tice, njihova veza je totalno unistena.

823Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sat 08 Dec 2012, 6:43 pm

hari_95

hari_95
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Da ne citiram text.
Pa i Elena kada je saznala da je on ripper, voljela ga je isto. U trecoj sezoni kada joj on kaze:
"I've left bodies scattered from Florida to Tennessee. Innocent people. Humans."
ona ga je voljela isto. Jednostavno ne moze se reci da Elena ne voli Stefana. Pa njega je izabrala na kraju trece sezone i to svi dobro znamo.
Inace sam za Stefana i Elenu kao par, ali pojedinacno kao likove ne volim ni jedno ni drugo, kao ni Damona. Stefanu su toliko unistili lik da je neopisivo. Pa sam lik se zgadio i Paulu, sta drugo da kazem ROFL Elena je smaracica zesca, a Damona nikada nisam gotivio.
Mada sa kim god da Elena zavrsi, meni je totalno svejedno. Seriju gledam zbog drugih stvari i skroz mi je bezveze sto su se toliko fokusirali na trougao, kad pored njih postoji mnogo zanimljivijih stvari koje su zapoceli a nisu zavrsili. Spajaju svakoga sa svakim a to mi se nikako ne svidja.
I moram da napomenem da mi je odvratno to sto je Elena bila sa Stefanom u vezi, ljubila se na svakom cosku sa Damonom, sada i spava sa njim. Ne znam meni je to odvratno. Ipak su braca. Brate odluci se za jednoga i cao. Idemo dalje. Znam da svi fanovi moraju da se zadovolje i sve, ali meni je to mnogo glupo. Znam da je ovo serije i sve, ali je odvratno sto se vuce sa obojicom.

824Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sat 15 Dec 2012, 12:45 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Stefan: How many more ways can you rip my heart out?!
Me: How many more times can you make Elena feel like shit when she was nothing but faithful to you and believed in you for months when you went on a killing spree and even when you treated her like shit when you came back and nearly drove her off the bridge where her parents died and when you were gone she developed feelings for your brother but he tried his best not to act on his feelings because he knows you love her and he cares about you and can't be selfish when it comes to the people he loves and now Elena is sired to your brother so she especially can't help how she feels but yes please continue on about how she's ripping your heart out like she's doing it on purpose and your feelings are all that matter

825Stefan & Elena - Page 33 Empty Re: Stefan & Elena Sat 15 Dec 2012, 3:58 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

on je toliko sebično i odvratno stvorenje.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 33 of 34]

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum