Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street.

+9
chocolateChanel.
Love's bite
.Samantha.Jones.
DEstiny :3
Twin.flames
YoungerSalvatoreKink.
миранда переа♥
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Zla_Sam
13 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator



Filmska adaptacija nagrađivanog muzičkog trilera Stivena Zondhajma (Stephen Sondheim) "Svini Tod" ("Sweeney Todd") ponovo je udružila ekscentričnog režisera Tima Bartona (Tim Burton) i glumca Džonija Depa (Johnny Depp), kojima je ovo šesti zajednički projekat. Uspešnost njihove saradnje dokazuju blokbasteri "Mrtva nevesta" ("Corpse Bride"), "Čarli i fabrika čokolade" ("Charlie and the Chocolate Factory"), "Uspavana dolina" ("Sleepy Hollow"), "Ed Vud" ("Ed Wood") i "Edvard Makazoruki" ("Edward Scissorhands"), u kojima je glavna uloga bila poverena upravo Depu.

U filmu "Svini Tod" ("Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street") Dep tumači naslovnu ulogu, čoveka nepravedno osuđenog na zatvor, koji se zaklinje na osvetu, ne samo zbog te okrutne kazne već i zbog razornih posledica u životima njegove žene i kćerke. Kada se vrati da ponovo otvori svoju berbernicu, Svini postaje demonski berber iz ulice Flit, koji je "obrijao glave gospode za koju se posle toga više nikada nije čulo".

Depu se pridužuje i Bartonova supruga, Helena Bonam Karter (Helena Bonham Carter), kao gospođa Lovet, Todova zaljubljena saučesnica, koja pravi đavolske pite s mesom. Glumačku ekipu sačinjavaju i Alan Rikman (Alan Rickman) kao zli sudija Turpin, koji Svinija šalje u zatvor, i Timoti Spal (Timothy Spall) kao sudijin opaki saradnik Bidl Bamford, te Saša Baron Koen (Sacha Baron Cohen) kao berber suparnik, sinjor Adolfo Pireli.





Last edited by Zla_Sam on Sun 15 Aug 2010, 10:00 pm; edited 1 time in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Obozavam. <3
Super je film. Johnny Depp. srce

миранда переа♥

миранда переа♥
Compelled
Compelled

Damon's Girl wrote:Obozavam. <3
Super je film. Johnny Depp. srce
,<33333

YoungerSalvatoreKink.

YoungerSalvatoreKink.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Jedan od mojih omiljenih. Mnogo mi se svidja, Bellatrix glumi isto xDDDD
Nekako je tuzan i sav.. presavrsen. Very Happy

http://www.celebrityschool.forumotion.com

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Predobar film. Gledala sam ga samo zbog Johnnya, a na kraju sam se odusevila. Smile

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

hm ovo je horor dakle necu gledati.
Alii kako da odoliim kad u filmu glumiii...
ALAAAN RICKMAAAN <333333
Omiljeni glumac <3
Joj al ipak nmg da gledam :S

.Samantha.Jones.

.Samantha.Jones.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Gledala sam, super je film Very Happy Alan Rickman <3

Love's bite

Love's bite
Invited in
Invited in

Drama.queen ♥️ wrote:Predobar film. Gledala sam ga samo zbog Johnnya, a na kraju sam se odusevila. Smile

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street. 140923 Odushevio me film!

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Odličan, odličan, odličan film. Klanja Se
Johnny. srce

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Uhh. Gledala sam film juce. Ne volim horore, ali sam morala da odgledam zbog Johnnyja xD

E, sad. Odusevio me Johnnyjev glas *____* Sto se toga tice, prezadovoljna sam Wink Alii, iskrenoo, ocekivala sam da cu da se onesvestim koliko je film dobar xD al nisam.
ne znam da li je to sto je film morbidan (a ja ne volim takve) or what, ali ocekivala sam mnogo bolje utiske. Msm, nije los film, sasvim ok, ali nekako me svi Johhnyjevi filmovi oduseve, a ovaj bas i nije. On jeste strava odglumio. Brt, kako covek moze da se prebacii iz ljibavnog filma u horor. Samo on to moze. Wink Za mene je on jedini glumac koji moze da odglumi SVE savrseno srce

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Odgledala sam film.
Ocekivala sam da cu da se odusevim ali nisam.
Film nije los,gluma je fenomenalna u filmu,postava je genijalna,muzika je super ali mi tema nije nesto.Ne znam zasto. :S Mozda zato sto mi se taj dan nije gledao nijedan film pa onda mi je svaki bio smoran,ali nisam odusevljena.
I moram da napisem:
ALAN RICKMAN. ♥
JOHNNY DEPP. ♥
HELENA BORHAM CARTER. ♥
Gluma genijalna. ♥

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

.Severus Snape. <3 wrote:Odgledala sam film.
Ocekivala sam da cu da se odusevim ali nisam.
Film nije los,gluma je fenomenalna u filmu,postava je genijalna,muzika je super ali mi tema nije nesto.Ne znam zasto. :S Mozda zato sto mi se taj dan nije gledao nijedan film pa onda mi je svaki bio smoran,ali nisam odusevljena.
I moram da napisem:
ALAN RICKMAN. ♥
JOHNNY DEPP. ♥
HELENA BORHAM CARTER. ♥
Gluma genijalna. ♥

Potpuno se slazem jovana ^^

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Gde god glumi Jonny Depp,ja to odgledam!
*loves Jonny* 355

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

NIKAD se neću pomiriti s činjenicom da Johnny-u nisu dali Oskara za ovaj film. NIKAD. Sjećam se te dodjele. Izgledao je kao da je pao s Marsa, majke mi. xD Klasični Johnny. Cerek

Wwinner wrote:Brt, kako covek moze da se prebacii iz ljibavnog filma u horor. Samo on to moze. Wink Za mene je on jedini glumac koji moze da odglumi SVE savrseno. srce

Da. SVE. Very Happy Bože, gledam baš sad šta je sve glumio .. ja ne znam ima li ijedna njegova uloga da je imalo slična drugoj. Very Happy

Inače, ovaj film je rađen po istinitim događajima. :O Msm, ne znam da li je sve bilo ovako ali postojao je čovjek u Londonu koji je na ovaj način ubijao ljude. :S Vjerovatno nije ubijao radi istog razloga. Dunno :S
Moram još da dodam da mi je kraj filma maestralan. Klanja Se

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

meni je onaj mali najjaci xD kad ga je zabo Wink hahhaah ^^
btw. ja sam od pocetka filma znala da je ona likusa njegova zena, to je bas bilo ocigledno. Very Happy

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Wwinner wrote:meni je onaj mali najjaci xD kad ga je zabo Wink hahhaah ^^
btw. ja sam od pocetka filma znala da je ona likusa njegova zena, to je bas bilo ocigledno. Very Happy

Ja nisam imala pojma. :O Valjda zato što mi je bila iritantna pa nisam pretjerano razmišljala o njoj. Ali kada je ubio, skontala sam da mu je žena. Inače, znam da se većini najviše sviđa (da to tako kažem) sudijina smrt al' meni je ipak najbolja smrt od Sweeneyeve žene. Tako je .. legendarna scena.



Ova scena je ... Umjetnost. Klanja Se

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

Nobody's Daughter

Nobody's Daughter
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Jedno savršenstvo od filma, ali vidim da nije za svačiji stomak.
Mada sam ga ja gledala sa sestrom kojoj je gotovo sve što ja gledam bolesno, ali i ona je bila oduševljena.

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

bila je odličan, mada je u momentima nekako sve bilo previše odugovlačeno. gluma je na nivou, priča, realizacija, kraj, potpuno sam zadovoljna. samo bi volela da je na kraju saznao da mu je ona ćerka al dobro.

Issi

Issi
Dear Diary ...
Dear Diary ...

obozavam ovaj film! sto zbog radnje, sto zbog Johnny Deppa i Helen Bonham.. uzivala sam gledajuci ga (vise puta)
Smile

http://taylorswift-serbia.weebly.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum