Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

08. We’ll Always Have Bourbon Street

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

108. We’ll Always Have Bourbon Street Empty 08. We’ll Always Have Bourbon Street Fri 16 Nov 2012, 12:20 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Sinopsis:

Spoiler:

Spisatelji: José Molina & Charlie Charbonneau
Režija: Jesse Warn
Emitovanje: 6. Decembar 2012.

Promo video:

/

Episode Stills:
/

Webclip:

/

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

  • “The bond affects how you act not how you feel.”
    — Tyler


  • okej, ovo je svakako bio jedan od citata epizode, i jedino što je Tyler ikada pametno rekao do sada (ja ga ne volim jelte), and IN YOUR FACE. jednostavno mi je drago što je to neko rekao naglas.


  • EXCUSE ME WITCH LADY DO YOU HAVE ANY IDEA HOW LONG IT TOOK FOR DAMON AND ELENA TO FINALLY BE TOGETHER FOR YOU TO WALK IN AND JUST TELL HIM TO LET HER GO JESUS FUCKING CHRIST STOP BLOWING HOLES IN MY SHIP


  • zapravo sam plakala na kraju epizode.

    ''Does this feel wrong?''

    srce mi se slomilo. u jednom trenutku sam stvarno pomislila da će da je odgurne od sebe, nakon što nam je ovoliko trebalo da dođemo do ove tačke. ali ELENA SE NIJE DALA, LJUDI. she's gonna fight for him. boriće se da dokaže da su nejna osećanja prava, i imaćemo celu priču (nadam se) kako su se njena osećanja razvijala i slično. cela priča sa Charlotte, ugh. videćemo kako će da razrade Delenu.
    i u trenutku kada Elena grli Damona, sva presćrena jer je uspela da popije krv iz kese_____ sećate se Damona iz prve sezone, na groblju, kada ga ona isto grli. e, to.


[You must be registered and logged in to see this image.]

  • #married


  • Caroline i Stefan nisu mogli biti veći bull nego u ovoj epizodi. od onih izvinjenja mi je pripala muka. i naravno da su opet mešali Steroline sa DE morning after scenama. trudila sam se da ih ne primetim, tho.



  • [You must be registered and logged in to see this image.]

    ASSHJDASDGH znači recite mi da smo ovako nešto imali sa Stelenom, hahaha.


  • enivejz, idem da spavam, i da plačem koliko je epizoda bila ubistvo, sutra ću opet da gledam epizodu.

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Odavno nisam bila uzbuđena zbog neke epizode. :he Doduše, promo me nije oduševio, ali jednostavno Delena.♥️ Bukvalno sam sedela i gledala kako se epizoda skida, 0.1% po 0.1%, i bila sam srećna.

Plakala sam od sreće i smejala se od srca tokom prva tri minuta serije. Kerolajn i Stefan, idgaf, ali DEJMON I ELENA.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Damon: "I'm happy."
Koliko dugo sam čekala da ovo čujem od njega. On je konačno srećan. I srećan je zbog nje. :') I kako ga ona gleda, kako ne mogu jedno bez drugog Cerek Ona u njegovoj majici, ljubi svaki deo njegovog tela, TOLIKO GA ŽELI. Toliko su željni jedno drugog. DELENA IS REAL. ♥️
"This is our time. It's never been right before, but it's right now."
ALL THE FEELS. *lalalalalalala*
Iskreno, TVD ne bi bio TVD kada me ne bi činio najsrećnijom jedne sekunde, i onda ubio u drugoj od tuge.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Zagrljaj je bio divan (sa Elenine strane)..doduše, i Dejmonove ruke koje su automatski obgrlile njen struk :') Ali DEJMONOV BOL nakon toga (all the awards for Ian)...koji put? Zamislite taj slom. PONOVO nešto nije kako treba. ljubav, krivo mi je samo što Elena tada nije primetila da je slomljen jer je bilo baš očgledno. Ali, ajde, ne krivim je, BILA JE SREĆNA. :')


Volela bih da patetišem o ovoj sired bond stvari, jer je ne razumem, ali I don't want to ruin the moment sa hejtovanjem po Kerolajn. Ali da se zna da bih rado pisala gadosti o njoj jer mi je muka od nje.
MORAM samo ovo da pomenem:
Caroline: "Well, there's the problem. There isn't one."
I RAZOČARANI STEFAN I RAZOČARANA KEROLAJN. SERIOUSLY? Gospode Bože, da li ste vi bolesni ili šta? -.- Kako mogu da budu razočarani kada čuju da sired-bon ne postoji. (iako na kraju postoji, al' you know what I mean)
OD KAD JE DEJMON THE SELFISH ONE, MOLIM VAS? Ne mogu ni da mislim o ovome više. "He can't be selfish with Elena. Not anymore." SERIOUSLY? *smajli-koji-povraća-po-Stefanu-i-Kerolajn* Jeste kao Stefan je oknačno malo spusio loptu, ali i dalje LOGIKA NA NIVOU...NE -.-

Ne mogu da verujem da ću ovo da kažem:
BILA SAM SREĆNA KAD SU SE DEJMON I STEFAN ZAGRLILI (jeste bilo u praistoriji, jelte) Doduše, bila sam srećna jer sam videla kako je Dejmon srećan. Tako je bilo iskreno. :')

Tajler je heroj, btw. <3 I Elena heroina.

I MOJA LJUBAV PREMA DEJMONU raste iz epizode u epizodu, ja ne znam gde to više staje....ON JE NEJDIVNIJI LIK IKADA OKEJ. zbog Stefana, zbog Elena. ♥️

Kako ga Elena moli da je ne tera od sebe, sa suzama u očma, JER NE MOŽE BEZ NJEGA.....
"IT IS REAL. I [ELENA] KNOW THAT IT IS."
"DOES THIS FEEL WRONG?"
Elena♥️, nikada te nisam volela više nego što te volim sada. Hvala ti zbog svega što jesi!

Poslednja scena > "That's your way to a vampire's heart" >>>>
Gledaću je do kraja života.

Plašim se svega što sledi, znam da će biti teško i bolno, ali znam da je Delena jaka, they always survive. Elena njega previše voli. VOLI GA I BORIĆE SE ZA NJEGA. BECAUSE IT'S REAL FOR HER. <3

408. We’ll Always Have Bourbon Street Empty Re: 08. We’ll Always Have Bourbon Street Sat 08 Dec 2012, 12:31 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Urgh, when Stefan said that Damon loves Elena just as much as he does.. When you love someone as much as Damon loves Elena, you don't let them drown at the bottom of a river.

[You must be registered and logged in to see this link.]

^

508. We’ll Always Have Bourbon Street Empty Re: 08. We’ll Always Have Bourbon Street Sat 08 Dec 2012, 11:21 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

SO MANY FEELINGS.

608. We’ll Always Have Bourbon Street Empty Re: 08. We’ll Always Have Bourbon Street Sat 08 Dec 2012, 11:40 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Toliko je osjećanja i utisaka, da jednostavno ne znam odakle da počnem, šta da komentarišem... Baš ne znam.

Uglavnom, DE IS REAL !
Prvih 5 minuta serije, srećna Elena i srećni Dejmon, priceless Cerek I zadnja scena. Elena će da se bori za Dejmona ! Briga je šta kaže njena najbolja drugarica, briga je šta kaže Stefan, briga je za sve. Ona je konačno priznala svoja osjećanja Dejmonu and nothing hurts. Savršenstvo. Konačno se svo čekanje isplatilo Smile
Mislila sam da Stefan ne može biti veći kreten, nego što već jeste, ali on me uvijek ubijedi u suprotno.
Damon 2x08: 'I am not the right person for you, but my brother is.'
Stefan 4x08: ''No, it's impossible for her to be so blind that she doesn't see how wrong you are for her.''
Really, Stefan ?!
Koliko mi je drago bilo kada je ona vještica rekla da je sire bond moguć samo ako je ta osoba imala osjećanja prema Dejmonu i kada je bila human. Cerek Stefanova faca, priceless.
Flešbekovi Cerek Lexi Cerek Stemon Cerek

Kerolajn. Uh. Toliko bi o njoj moglo da se kaže na osnovu prethodne dvije epizode, ali ne znam je li vrijedno. Samo mogu da kažem da mi je od omiljenog ženskog lika spala... pa, mislim da i Stefana trenutno više volim od nje. Toliko uništavaju njen lik još od 3x20 i njenog: 'Stefan is your epic love'... Da, kako ne. I ne znam. Da joj ne pada možda na pamet ideja da se bori za Tajlera, umjesto što stalno sere o Dejmonu ? Uništili su mi i omiljeni ship i omiljenog lika. Ne znam, stvarno Oh, god -.-

Tajler - srce epizode, srce ove sezone. ♥️ Ja njega obožavam, ne mogu trenutno ni da opišem koliko Smile
Tajler&Elena scene Cerek

https://twitter.com/#!/

708. We’ll Always Have Bourbon Street Empty Re: 08. We’ll Always Have Bourbon Street Tue 11 Dec 2012, 11:51 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator



Rehash sa Arielle Kebbel. Smile

Please go play with Klaus, Caroline.
Nobody needs you here.
haha

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Toliko uništavaju njen lik još od 3x20 i njenog: 'Stefan is your epic love'...
Uništavaju joj lik još od 3x19 kad je rekla "The thing is..Damon doesn't care." Like, seriously??-.-

Arielle je jakooo zanimljiva, bez obzira na to što šipuje SE. xD
Please go play with Klaus, Caroline.
Nobody needs you here.
Ubedljivo komentar SEZONE haha
Smejem se, ali da budem iskrena, plače mi se zbog načina na koji su uništili Kerolajn.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum