Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Televizija » Gossip Girl

Gossip Girl

+72
Delena.Eternal.Love
Amsterdam
_SSalvatore.♥
Damon Salvatore
PooX
AnGel_Perroni
Team Daroline
vampirekaca
little red bird.
ElenaGilbert
Spirit Crusher
Delena ❥
Rose ♥
Angi93
Filip
LoveDamon
Stefana
LadyNina
MissNothing
¿coka?
♥_Vampire_in_love_♥
Stonehenge
Mehurić
Crazy Lady (:
**Miss Salvatore**
Just Freedom
fearless.
Lady Autumn
FirstLove-LastLove
ikicaD&E
Little J
Mαяi♥
PunkRockChick
AnaSalvatore
Twin.flames
♥Stelena♥
RebelleFleur.
Aimee Liam
Starlight
I.Love.You
Katherine Pierce
daray
Elena Gilbert
Emma Cobain ♥
Fire Bomb*93
.Samantha.Jones.
Endzi
Em (:
ILoveVampires
mimica
LoveSucks
Damons'Girl*
1 crazy person
Love's bite
TooLostToBeSaved
Nika Kći Zevsova ~
YoungerSalvatoreKink.
snow white
chocolateChanel.
eatmyfeelings
MissJeca92
Zla_Sam
irenatuna
pendragons
Nathan's girl.
Mrs.Somerhalder
<3 Originals <3
миранда переа♥
Delena ♥
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
.Sunny.
76 posters

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

Go down  Message [Page 31 of 33]

751Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Wed 11 Apr 2012, 11:55 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

meni je epizoda bila dobra, ne računajući Dair. Diana se vratila, biće sad zanimljivo izmedju nje, Nate-a i Lole. Chuck me je stvarno oduševio, a Blair me je baš iznervirala, ako je već htela da ga izbaci napolje, što ga nije odmah izbacila, nego ga je pustila da se otvori pa ga onda onako okrutno izbacila. on to nije zaslužio. a Serena što se stalno žali kako je u centru pažnje i onda konačno više nije i opet počne da se žali Oh, god -.-

752Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Wed 11 Apr 2012, 1:34 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Chuck me je stvarno oduševio

Respect.
Ma, GG je za mene jedno veliko PIECE OF SHIT.

753Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 05 May 2012, 6:15 pm

VampireFreak

VampireFreak
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Prethodne sezone su bile dobre, ovo sada je uzas.

754Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 05 May 2012, 7:25 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

stvarno ga preteraše i sa patetičnim Danom i sa živim Bartom i sa Serenom koja ne zna šta hoće.

755Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 05 May 2012, 8:20 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Starlight wrote:stvarno ga preteraše i sa patetičnim Danom i sa živim Bartom i sa Serenom koja ne zna šta hoće.


Haos. Crkli da bog da. Stoke.

756Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sun 06 May 2012, 12:15 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Meni nije jasno šta će sad da rade da se izvuku. Ali jebeš ga kad sam gledala 5 sezona i ovu 6 ću ako je obnove.

757Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Tue 15 May 2012, 10:08 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ova serija je uvreda za sve ženske likove ikada napisane. Ova serija je uvreda za sve žene generalno. 5x24 je nešto najgore što sam ikada gledala. IKADA.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

758Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Tue 15 May 2012, 11:53 am

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ja sam zauvek završila sa ovom serijom. Koja je poenta Daira bila, ako su ih sinoć uništili na sve moguće načine. Samo zbog njih sam i gledala ovu sezonu, iako je sve ostalo bilo ogromno sranje. I nakon sinoć ova serija ni ne zaslužuje još jednu sezonu, pa makar ni skraćenu. Meni je epizoda bolesno smešna. Ne znam ni zašto sam očekivala nešto dobro da se desi. Ali verovala sam da pisci znaju šta rade. Očigledno ne. Iskoristili su Dair da razvuku seriju. A nisu ni shvatili da su oni bili jedino što valja u njoj.

759Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Tue 15 May 2012, 1:06 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Mene čak ni Dair ne ljuti toliko. Vjerovala ili ne, ne ljuti me što su služili kao plot device, što im nisu dali ni pošten raskid. Iskreno, ni ovo što smo dobili nisam očekivala. DAIR NIJE PROBLEM UOPŠTE. Problem je emocionalno [umalo fizičko] zlostavljanje koje se u ovoj seriji izjednačava s LJUBAVLJU. Čitam GG tag na Tumblru i zgražavam se od toga KOLIKO samo ljudi nije svjesno šta gleda. Komplikovane, nezdrave veze postoje, mislim da bi se trebale prikazivati na televiziji, ako je serija o životu, zašto da ne? Ali promovisanje takvog ponašanja kao OK je najblaže rečeno odvratno. Niko, ALI NIKO NIKADA ne bi trebao da trpi ono što Blair Waldorf trpi. Na stranu činjenica što je apsolutno nebulozno da bilo ko nakon svega ima imalo simpatije prema Chuck Bassu, KAKO pobogu mogu da svu krivnju prebace na Blair? "My father was right, I always put you first." Molim? Aha, sigurno misle na ono kada je ostavio na kraju prve sezone kako bi mogao da spava s nekom random likušom jer je on pobogu Chuck Bass? Ili ono kada je šutnuo nakon što mu je prvi put rekla da ga voli? Ili ono kada je od tog "volim te" napravio igru i razvukao to čitavu godinu? ILI ONAJ PUT KADA JE PRODAO ZA HOTEL? Da, tada je sigurno stavio na prvo mjestoo, ispred svega i svakoga, pogotovo ispred firme? Oh, kako sam glupa. Zaboravila sam koliko mu je najvažnija bila svaki put kada je ponizio, osramotio, sabotirao neku vezu, UMALO JE OPALIO ŠAKOM. Pa ja stvarno ne znam šta nije u redu s Blair. Sve što je Chuck ikada uradio je volio je, ona nikada nije dala sebe cijelu u toj vezi, msm ovih pet godina se ne računa stvarno. KAKO SE SAMO USUDILA DA POKUŠA DA NASTAVI SA SOPSTVENIM ŽIVOTOM KADA JOJ JE MALI MILION PUTA REKAO DA JE NE ŽELI. Sram je bilo. Pa mislim, očigledno da je MISTER CHUCK BASS jedina žrtva u čitavoj ovoj priči I DEFINITIVNO JE VRIJEME DA SE BLAIR WALDORF SADA BORI ZA NJEGA, JER SE NIJE DOVOLJNO PONIŽAVALA PRETHODNIH PET GODINA.

Molim vas. MOLIM VAS. To definitivno nije ljubav i to definitivno nije OK. Ova serija je uvreda za svaku OSOBU koja imalo drži do sebe.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

760Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Tue 15 May 2012, 6:01 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Serija jeste sranje, ali su mi vratili CHAIR. To je jedina stvar koja je uvek i jedino vredela. Voleću ih i u afterlife <3

761Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Tue 15 May 2012, 7:29 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ja sam bila zakleti Chair šiprer u prve dve-tri sezone. Ali Chuck nikada nije i nikada neće moći da učini Blair srećnom, kao što je Dan radio.

Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m42w040gku1rtugsdo1_500
I koliko god da sam ga volela i gotivila, oni nisu jedno za drugo. Samo se uništavaju medjusobno i kakva je to veza, zaista?
Dan i Blair su izvukli ovu sezonu, bili su normalni, srećni, zaljubljeni, pravo osveženje u seriji prepunoj nelogičnosti, sranja i očajnih likova. Svesna sam toga da su iskorišćeni kao par da bi razvukli sezonu, ali za mene se serija završila pre dve nedelje i Dan i Blair su ostali zauvek zajedno.
Nikada, ali nikada neću shvatiti zašto se Blair sinoć vratila Čaku. Stvarno, nakon svega? I znam da ovde ima dosta Chair šipera i ne želim nikoga da vredjam, ali ovo je od treće sezone najbolesnija veza na televiziji uopšte. I mnogo sam besna i u isto vreme tužna zbog svega. Nisu nam čak ni pružili pošten raskid. Pa ja ne mogu da verujem.

762Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Tue 15 May 2012, 8:40 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

pa, finale se završilo očekivano. poslednja scena je prelepa i savršena. gledajući 5.sezonu, vreme je da se Blair bori za Chucka. samo mi se nimalo ne svidja kako ju je on odbacio kada mu je rekla da ga voli. ne svidja mi se što je ona izgleda odustala od majčine kompanije zarad Chucka. ne vidim poentu da oni budu zajedno, ako oboje ne mogu da se ostvare onako kako žele.

povratak Derene je jadan. navijam za njih i dalje, ali sve njihove scene u finalu su pogrešne.

najlepši momenat cele epizode mi je kada Blair saznaje da majka želi da joj ostavi kompaniju.

i ceo taj rat Blair-Serena mi totalno nema smisla. nekako je to isforsirano i mlako odradjeno.

763Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Mon 28 May 2012, 9:50 pm

MissNothing

MissNothing
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

obožavam seriju ♥♥♥ shipujem i CHAIR I DAIR XDD DAIR volim za procenat vise extra su i ako sam mislila u pocetku WTF .....xD od likova naj su mi serena i blair ....♥
......

http://vampire-fans.forumotion.eu/

764Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Thu 14 Jun 2012, 8:59 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Sometimes I feel like Blair. And Gossip Girl is Chuck. And any screentime between Dan and Blair was just a grand romantic gesture to keep me hanging on amongst all the abuse, heartbreak and bad writing that was recycled storylines, characters insisting they have grown, and the lack of continuity, etc.

GPOY

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

765Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 14 Jul 2012, 6:54 pm

strawberry.Autumn

strawberry.Autumn
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Odgledala sam neke tri sezone, dobra je serija.

766Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 14 Jul 2012, 7:52 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

NAJGLUPLJA SERIJA IKADA.
Izvinjavam se - morala sam. Mogu izneti i argumente ako hoćete (zato volim ovaj forum) ali kasnije jer sam trenutno previše iznervirana zbog finala pete sezone koje je najdebilnije finale u istoriji serija. -.-


Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m75r6jMJLD1qjsk0wo4_250Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m75r6jMJLD1qjsk0wo2_250
Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m75r6jMJLD1qjsk0wo3_250Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m75r6jMJLD1qjsk0wo4_250
“What works with Dan and Blair becoming so close is how wonderfully
each complements the other. Chemistry between characters is a magical
thing and impossible to predict. Some claim to see chemistry between
Blair and Chuck, but I’ve never been able to detect any. Perhaps this is
due to my being older than the show’s target audience. Perhaps their
magic is undetectable by anyone old enough to have a healthy adult
relationship. But for me—and I’m hardly alone in this—both Dan and Blair
became more interesting characters as they began to spend time
together.

Unlike Blair and Chuck, who only have their dysfunction to keep them
together, Dan and Blair’s ongoing friendship is grounded upon their love
of film, art, and books, and, of course, conversation. No two
characters on television are as much fun to listen to as Blair and Dan.
If Blair and Chuck’s scenes feel like they come off the pages of really
bad romance novels, Dan and Blair remind one more of Howard Hawks’s
screwball comedies or Nick and Noral Charles in the Thin Man movies.”

Robert Moore
That's all I'm gonna say right now!

767Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 14 Jul 2012, 8:34 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Jeste najgluplja serija.
Ali ja ne mogu da se složim povodom Dair. NIKADA. #somanyemotions

768Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 04 Aug 2012, 9:19 pm

MissNothing

MissNothing
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

obožavam seriju i uvek hoću:)
jedino što me nerviralo jeste j*** princ iz francuske mrzim tog iritantnog lika !!

dair su bili slatki xD
al to nije ona ljubav kakvu CHAIR imaju <3

http://vampire-fans.forumotion.eu/

769Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sun 19 Aug 2012, 2:34 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Chair is back, bitches!!!

Prestala sam da gledam seriju sve dok ne vidim da se Blair vratila Chucku. Sada kada jeste, ponovo je gledam. Naravno, nikad joj necu oprostiti sto je izabrala Dana u jednom trenutku al' jbg .. Chair je Chair. Mora se gledati serija. Very Happy

770Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 01 Sep 2012, 3:06 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator



Penn je lud haha

771Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 01 Sep 2012, 4:58 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Elijah♥️ wrote:Chair is back, bitches!!!

Prestala sam da gledam seriju sve dok ne vidim da se Blair vratila Chucku. Sada kada jeste, ponovo je gledam. Naravno, nikad joj necu oprostiti sto je izabrala Dana u jednom trenutku al' jbg .. Chair je Chair. Mora se gledati serija. Very Happy

AW querida mia Razz

772Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 01 Sep 2012, 7:23 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

LOL

Nisam odgledala finale sezone ali nakon citanja pojedinih komentara (klasicnog shoving CB down our throats, zatim unistavanja jedine zdrave i normalne veze u seriji-dair,podrazumeva se) jednostavno cu se suzdrzati od komentara Cool

ps. slazem se sa Anom i Micom,ne bih nista ponavljala.

http://destinedtobe.tumblr.com/

773Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 01 Sep 2012, 11:35 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Tay, uvjek li smo se slagale oko ovog smeća od serije. Cerek

Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m9n70gCEGn1qa1b67o1_250 Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m9n70gCEGn1qa1b67o2_250 Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m9n70gCEGn1qa1b67o3_250
Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m9n70gCEGn1qa1b67o4_250 Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m9n70gCEGn1qa1b67o5_250 Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m9n70gCEGn1qa1b67o6_250
Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m9n70gCEGn1qa1b67o7_250 Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m9n70gCEGn1qa1b67o8_250 Gossip Girl - Page 31 Tumblr_m9n70gCEGn1qa1b67o9_250

#why didn't someone have the decency to tell leighton that blair does not love dan in this storyline?

OKEJ, PRESTAJEM.
Nije bitno više.
Ne boli.
PRESTAJEM.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

774Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 01 Sep 2012, 11:45 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ne mogu Milice.
Plakaću.
BOLI.
Nikada neću shvatiti ko je bio dovoljno glup da napravi ovakav storyline.
dair su bili slatki xD
al to nije ona ljubav kakvu CHAIR imaju <3
Hvala Bogu da nije. Chair ne može da se poredi sa Dair. Nikad neće moći.
#noOffense

"I told Chuck he doesn't have my heart anymore. I've realized it belongs to someone else."
ŠTA SE DESILO SA OVIM CITATIM?!

Za mene se ova serija završila scenom na MET stepenicama.
Sa srećnom Bler i srećnom Denom. Nothing else matters.

BLAIR IS DAN'S PRINCESS.



Last edited by Rose ♥ on Sun 02 Sep 2012, 12:02 am; edited 1 time in total

775Gossip Girl - Page 31 Empty Re: Gossip Girl Sat 01 Sep 2012, 11:53 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Tay, uvjek li smo se slagale oko ovog smeća od serije.

O DA. SECAS LI SE ONIH KILOMETARSKIH TVITOVA?
Those were the days,kad smo jos bile srecne.
Ovo je CHAIR SHOW,nema tu mesta za kvalitetne veze.

Cool

Necu komentarisati gifset jer se to,izgleda,nikada nije ni desilo. SANJALI SMO SVE zvrko

http://destinedtobe.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 31 of 33]

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

 » SPAM » Zabava » Televizija » Gossip Girl

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum