Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Televizija » Gossip Girl

Gossip Girl

+72
Delena.Eternal.Love
Amsterdam
_SSalvatore.♥
Damon Salvatore
PooX
AnGel_Perroni
Team Daroline
vampirekaca
little red bird.
ElenaGilbert
Spirit Crusher
Delena ❥
Rose ♥
Angi93
Filip
LoveDamon
Stefana
LadyNina
MissNothing
¿coka?
♥_Vampire_in_love_♥
Stonehenge
Mehurić
Crazy Lady (:
**Miss Salvatore**
Just Freedom
fearless.
Lady Autumn
FirstLove-LastLove
ikicaD&E
Little J
Mαяi♥
PunkRockChick
AnaSalvatore
Twin.flames
♥Stelena♥
RebelleFleur.
Aimee Liam
Starlight
I.Love.You
Katherine Pierce
daray
Elena Gilbert
Emma Cobain ♥
Fire Bomb*93
.Samantha.Jones.
Endzi
Em (:
ILoveVampires
mimica
LoveSucks
Damons'Girl*
1 crazy person
Love's bite
TooLostToBeSaved
Nika Kći Zevsova ~
YoungerSalvatoreKink.
snow white
chocolateChanel.
eatmyfeelings
MissJeca92
Zla_Sam
irenatuna
pendragons
Nathan's girl.
Mrs.Somerhalder
<3 Originals <3
миранда переа♥
Delena ♥
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
.Sunny.
76 posters

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Go down  Message [Page 32 of 33]

776Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Sun 02 Sep 2012, 1:34 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Oh, kako da zaboravim. Srećni dani. :')

Inače, da, mi smo svi prsli, uključujući i Penna i Leghton i ništa to tako nije bilo.

@Jovana Met steps bi bio savršen kraj ali ne mogu si pomoći ova scena je previše savršena:



Tako da je za mene tu kraj. :')
Lalalala, denial.

E, nisam odavno

My father was right, I always put you first.
Kaže on njoj na vrhu hotela za koji je prodao.
Kaže on njoj na vrh-
Ne mogu. NE MOGU.

Gossip Girl - Page 32 Tumblr_m378h5AjvV1qidrf8o1_250 Gossip Girl - Page 32 Tumblr_m378h5AjvV1qidrf8o2_250 Gossip Girl - Page 32 Tumblr_m378h5AjvV1qidrf8o3_250
Gossip Girl - Page 32 Tumblr_m378h5AjvV1qidrf8o4_250 Gossip Girl - Page 32 Tumblr_m378h5AjvV1qidrf8o5_250 Gossip Girl - Page 32 Tumblr_m378h5AjvV1qidrf8o6_250
Gossip Girl - Page 32 Tumblr_m378h5AjvV1qidrf8o7_250 Gossip Girl - Page 32 Tumblr_m378h5AjvV1qidrf8o8_250 Gossip Girl - Page 32 Tumblr_m378h5AjvV1qidrf8o9_250

UGH. OVO DVOJE. SAVRŠENE BEBE. Cerek

#sigh the second gif: apparently what she deserved was to lose her v with the guy who attempted to rape her

Totalno sam zaboravila da je Chuck u već prvoj epizodi pokušao da siluje dvije cure. DVIJE CURE. U prvoj jebenoj epizodi. Shocked

NATE JE TREBAO DA JOJ BUDE PRVI. mama

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

777Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Sun 02 Sep 2012, 3:38 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Kod ove serije mi je najviše krivo što su je upropastili jer sam prve 2 sezone bila luda za njom. U trećoj sam prestala da gledam. Biggest regret? Nisam dočekala da vidim savršenstvo od Dair. I to ne mogu da oprostim, ne znam da li sebi ili piscima. Čekam ih bukvalno od prve sezone (ma koliko to tada delovalo nemoguće), ali bili su mi tajni otp od samog početka serije. I mislila sam da se nikada neće dogoditi, a oni se dogode kad ja prestanem da gledam. Strašno. Možda se jednom vratim i odgledam samo te epizode.

778Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Tue 09 Oct 2012, 6:15 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

6x01 sick Ovo sve objasnjava

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

779Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Wed 10 Oct 2012, 9:04 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ovo vec podseca na staru GG. Prosle sezone sam odustala od gledanja ali ova epizoda totalno moze da prodje Smile

780Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Wed 10 Oct 2012, 9:40 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbo0tu2Vqu1qa1b67o3_250Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbo0tu2Vqu1qa1b67o4_250
Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbo0tu2Vqu1qa1b67o5_250Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbo0tu2Vqu1qa1b67o6_250
Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbo0tu2Vqu1qa1b67o7_250Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbo0tu2Vqu1qa1b67o8_250



Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbnsdbmDbO1rq6nt2o6_r1_250
Ona i dalje ima sumnje, naravno. Ja ne vidim kako će brak između Bler i Čaka trajati večno. Kako god se ova serija završila, makar to bilo sa zagrljenim Čakom i Bler u poslednjoj sceni, za mene će oni raskinuti već dan posle. Njih dvoje ne mogu da TRAJU.
Bler Čaku NIKAD neće biti na prvom mestu. Eventualno na četvrtom: posle samog njega, posle njegovog "carstva", i posle njegovog oca/porodice. Bler zaslužuje mnogo više!

"I don’t believe you. That you chose Chuck, I don’t like. But I begrudgingly accept it."
"Dan please don’t do this"
VOLI GA! ZNAM DA BLER VOLI DENA!
Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbnidnjYk11qb8if7o5_250Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbnidnjYk11qb8if7o6_250Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbnidnjYk11qb8if7o7_250Gossip Girl - Page 32 Tumblr_mbnidnjYk11qb8if7o8_250
SPEECHLESS Blair!
Ja sam plakala tokom ove scene. Nisam ni raspoložena da pišem o njoj, ali nikad me neće biti sramota da kažem da sam šipovala (i dalje ih šipujem) i volela (i uvek ću ih voleti) DAIR.♥

During Blair’s lover’s quarrel with Dan, I notice something. Pay close attention to Blair as she walks away from Dan right after saying, “I have to find Serena,” her facial expression is priceless and I’m not referring to Blair’s (expression), I’m referring to Leighton’s (expresssion). It just screams. “What a stupid ass line.”

In my head, I envision Leighton saying, “Why the hell would I want to find Serena? I would still be with Dan if it wasn’t for her. Why am I still fighting for Chuck, that is so the last five seasons.” Go head with your bad self, Leighton, I see you.
Leighton and Penn both ship Dair! End of story!

781Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Wed 10 Oct 2012, 10:22 am

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ma ja ne mogu. Prvo Serena, koja zeli da zapocne novi zivot i nece da se vrati kuci. Potpuno postujem. Ali ne, GG ne bi bila GG da se ona na kraju ne bi vratila. Mad Mogla je da zivi normalno sa normalnom osobom.. ALI NE!!
Chair necu vise ni da komentarisem. Kako sam ja samo njih tesko sipovala. Ali sada ne mogu. Pa i sama Leighton je izjavila da je Chair endgame samo zato da ne bi naljutili svoje fanove.
Jedina dobra stvar u epizodi je Georgina xD. Pa dobro, i Nate. Taman ce mi on postati omiljeni lik. Very Happy
Rufus i Ivy sick That sex scene will haunt me forever!
Sve u svemu... blah!!

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

782Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Wed 10 Oct 2012, 12:22 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ja sam od prve sezone šipovala Chair, zaista jesam. One sick way of shiping, i nisam prošlu sezonu gledala jer mi je bilo neshvatljivo da vidim Dair, umjesto Chair, and then. Shvatila sam da je zapravo koliko god to bilo na neki način teško priznati, Dair zapravo zdrava veza, i veza koja može opstati. Lagala bi kad bi rekla da mi nije drago što su Blair i Chuck opet zajedno, ali to jednostavno više nije to. Očigledno je da Blair voli Dana, and that's it. That will always be there.
I nekako, barem iz onog što sam vidjela po videima i spoilerima, da nije bilo Serene sad u toj sezoni, ne bi ni bilo Chair, nego bi Dan i Blair ostali Smile

http://horizoninblack.tumblr.com

783Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Tue 16 Oct 2012, 7:00 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Place mi se. Ivy i Rufus? SIRIJSLI. :O

784Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Tue 16 Oct 2012, 11:40 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

chocolateChanel. wrote:Place mi se. Ivy i Rufus? SIRIJSLI. :O
Ne to zaista ne mogu i ne zelim da komentarisem bljuc Odlucila sam da tu scenu nisam videla! To se nije desilo badmood

Ja samo jos zivim za ovo....kad su vec unistili sve nek' bar zavrsi kako treba srce

Spoiler:
Sve ove godine smaranja,nerviranja i povracanja ce se izgleda ipak isplatiti 199

785Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Thu 18 Oct 2012, 5:14 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Wow. Jedan od mojih omiljeni ženskih likova svih vremena će da završi sa najgorom mogućom osobom ikada, da je GG stvaran svijet, naš svijet, on bi bio u zatvoru - toliko lošom osobom. Duša me boli zbog nje i zauvjek ću da žalim potencijal njenog lika koji je bačen u smeće zarad Chuckovih daddy issues. RIP Blair Waldorf, oficijalno više nema nade za sebe.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

786Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Thu 18 Oct 2012, 5:23 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ohhhh koje sranjeeee, ajoooj koje sranje.

Gledam sad ovu sestu sezonu i place mi se od muke.
Sve nekako hocu da prestanem, al' mi zao jer je gledam vec jako dugo, a ne volim tako da prekidam na pola.

Ali ono .. seriously? Cak necu ni da komentarisem nove plotove, likove i sl jer je sve jedno obicno sranje.

Moj Gossip Girl se ovde zavrsio


Dok su Blair, Chuck, Chair i Serena & Blair prijateljstvo jos imali smisla. Dok se sama serija "Gossip Girl" mogla smatrati finom serija.

Sada .. haha.
Muka, jad i beda. Stvarno je strasno sto ovi writeri serija ne znaju kad da stanu.


787Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Fri 19 Oct 2012, 8:25 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Koliko god da je ova serija sranje poslednje 2 sezone (i više), ja više ne mogu. MORAM da napišem ovo jer ću pući od svih kontra-Chair argumenata. Pročitala sam toooliko argumenata za Chair na tumblr, imam svoju glavu, pa evo vam. [ne znam koliko dugo ću ovo pisati jer je ovo enormno]

1. Chair nema intelektualne konverzacije

Gossip Girl - Page 32 Tumblr_ma75tnQvYB1qda3g0o1_500


Mislim da to nije prvi put da vidim ovu tvrdnju i moram da kažem nešto na tu temu. Neki od vas reaguju kao da su Dan i Blair jedini koji su ikada imali intelektualne razgovore u ovoj seriji. Kao da je pre Dana i Blair "intelektualni razgovor" ne postoji. Kao da ga Chuck i Blair nikada nisu imali. Ako se dobro sećam, razgovori između Dana i Blair nemaju nikakvu nadmoć nad razgovorima između Dana i Vanesse. Jedino što im je nedostajalo stvarno bile su hardcore šale i srastanje društvenih slojeva (koje je već imao s Serenom) (odnosi se na DV). I ja mislim da je to uglavnom razlog zašto neki ljudi mogu naći Dan i Blair prigodnijim s obzirom na to šta su uzrkovala ta dva elementa. Međutim oba ta elementa su bili kombinacija Serene i Vanesse, tako da stvarno nema novosti kad su u pitanju Dan i Blair, osim možda taj neki smisao za humor, štaveć. I taj aspekt je bio skroz ok dok je njihovo prijateljstvo bilo primarno. Kada se to izgubilo, oni su, po meni (a i mnogim drugim fanovima), izgubili svu svoju posebnost. Nemojte me pogreštno shvatiti, ali ja sam volela njihovo prijateljstvo. Ali samo to. Dakle, Dan i Blair nisu nikakva novina, ništa što bi istinski funkcionisalo (u ljubavnom smislu), već je to samo mešavina Derene i Danesse što je Blairina psihička i emocijonalna nestabilnost još pogoršala.

Smešno je kako ljudi kažu da su Dan i Blair imali neviđenu intelektualnu vezu. Podsetimo se kada je Dan u finalu rekao “I thought she changed”. To govori o tome koliko Dan nikada nije dovoljno poznavao Blair (ajde da ne budem okrutna, pa čitajte ovo razumeo) niti će ikada moći. Tako da, nemojte meni da prodajte te priče o ogromnoj količini intelektualne povezanosti i tako toga. Ako ćemo tako, šta mislite koliko ljudi po fakultetima imaju intelektualnu povezanost jedni sa drugima? Hello, ako bi tako gledali, ja bih spavala sa svojim profesorima. O čemu ovde pričamo? Ako ćemo s druge strane, Blair nikada nije mogla da stupi u tako neku vrstu povezanosti što je i razlog zašto se osećala kao da ne pripada u školi. Ona nije štreber. Ona je načitana i kulturnam ali ona nije štreber. Ona nije Nelly Yuki, Dan jeste. Ona želi da ide na Yale, a ne Harvard. Ona voli Jane Austen i Marie Antoinette, filmove Audrey Hepburn i impresionističke slike, ona voli modu, a ne petočasovne nemačke političke trilere bez titlova i zalaganje za zaštitu životne sredine. To je ono što Dan i Vanessa rade. Ona je društvena devojka, ona želi da bude kao Gwyneth i gradonačelnik Bloomberg.

Dakle, kako su Dan i Blair su na istoj talasnoj dužini njihovom intelektualnom povezanosti, kada je Dan tako daleko otišao od Blair? Mislim Blair je imala priliku da bude princeza, ne da osvoji Nobelovu nagradu iz nauke ili humanosti ili bilo čega. Kad je bila na NYU trudila se da upadne u program La Table Elitaire, a ne Tisch writing program. Njen omiljeni pisac je George Sand ne Immanuel Kant. Oni se čak ne slažu ni oko umetnosti, što se videlo u većini vremena. Ja sam sigurna da Blair ima sposobnost da razume apstraktne stvari isto tako duboko kao što Dan ume. Blair je vrlo pametna devojka, ali jednostavno ne teži takvim stvarima. Oni nisu joj primarne.

Moja poenta je u stvari o Chucku i tome kako njegov nedostatak intelektualne posvećenosti treba da bude neka vrsta uvrede za njegov karakter. Smešno je to ako je to vaš argument. Pre svega, romantična kompatibilnost se ne temelji na intelektualnoj povezanosti. Čekajte, ako je neko super pametan i sve (a u krugovima u kojima se krećem ih ima, prilično), treba odmah da budeš sa njim? Ne može veza da postoji bez uzajamne ljubavi i želje, što je Dan i Blair nemaju. Tako da su pod ovim uslovima već uveliko nespojivi kao par.

Ne samo da je Chuck i Blair imaju međusobnu ljubav i želju, oni takođe imaju svoju sopstvenu intelektualnu povezanost. Mnogi kažu ’’Suprotnosti se privlače’’. Pogledajte malo bolje, koliko situacija znate da kada ste previše različiti sa nekim, koliko god ste bliski i sve, vi sa tom osobom ne možete? O tome pričam. Izuzmite sve ostalo što sam rekla. Samo i jedino u serijama ljubav može da pobedi sve. Dan nije jedini koji može da koristi velike reči. I Chuck i Blair mogu, oboje su stvarno dobri stratezi, na neke svoje, drugačije načine. Oni možda nemaju duge površne razgovore o književnosti ili filmu, ali imaju svoja intelektualna poklapanja koja su uvek neplanirana i baš zbog toga su suđeni da budu više od prijatelja. Njihova veza je dublja od intelekta. Oni duboko privlače jedno drugo. Dakle, Chuck i Blair su uvek bili više od velikih reči. (Primer: Prvo ILY). Oni doslovno imaju senzualano/fizičku vezu koja potiče upravo od intelektualne povezanosti.

Dan mogao da pročita više knjiga nego Chuck, da gleda više ili mnogo više filmova, zna više trivijalno o "intelektualnim temama" i može biti najbolji u tome. Ali Chuck nije airhead, žao mi što moram da sklonim vaše stakleno zvono. Dan je zapravo površan jer je Chuck taj koji stvarno pravi svoje životno iskustvo. Chuck ima praktično iskustvo. On je putovao. Nisam sigurna da Rim nije bio Dan prvo putovanje izvan zemlje. Chuck je obrazovan ne zato što je saznao o stvarima iz knjiga, već jer ih je preživeo. Dan je bio povučeni dečak dok Serena nije ušla u njegov život. Chuck ima ugled u celom svetu koji se temelji na njegovom standardu za modu, ukrase itd. .. Prilično sam sigurna da zna i par stvari o Matisse i Gauguin. I, ne zaboravite, on je ubacio Blaira na Columbiu. Pisao je te eseje, koji, verovali ili ne, nisu tako laki. I jesam li spomenula da posluje za multi-milijarderske kompanije i do sada je uspeo da otera svakoga ko je pokušao da mu ih otme (dobro, sem svog oca). Dakle, sigurna sam da zna nešto.

2. Incident sa hotelom

Svi Dair fanovi se drže ovog jednog jedinog nazovi argumenta. To je jedina stvar koju ćete naći protiv Chucka i eto vam je. Zar vam nije dosadilo da uvek koristite jedan jedini izgovor, da ne kažem argument? Osuđujete Chucka za to, a čak ga ni Blair više ne osuđuje. Ona je izabrala da mu oprosti. Ona. A ako vi ne poštujete njenu odluku vi onda ne znate šta je ljubav. A i Blair je sama želela da uradi to za Chucka. Želela je i da spava sa Jackom zbog Chucka. Ona je želela da rizikuje da izgubi ljubav svog života da on ne bi izgubio nešto svoje. E, ako posle toga nije zaslužila da joj verujete i da poštujete njene odluke (koga će da voli i šta će da radi) onda ste promašili poentu serije. A, druga stvar je to što bi poenta serije trebala da bude prijateljstvo Serene i Blair. Tako je počelo, zar ne? Uporedimo to sad i sa Chuckom i sa Danom. Chuck nijednog trenutka nije stao između njih dve. Čak šta više, njihov odnos je bliži sestrinskom zahvaljujući njemu, u jednu ruku. A Dan, pa... Dan je taj kome je Serena priznala da je ljubav njenog života, a on je zaljubljen u Blair. I eto tačke razdora. Samo je Serena kriva što su Dan i ona spavali u finalu? Ne bih baš rekla da je Dan nevinašce. Nije kao da ima pet godina i da je glup da kaže sve što drugi kažu i radi sve što drugi rade. Ne branim ja Chucka, samo ga razumem. On je taj koji je odrastao sam, bez igde ikoga (Barta ne računam jer ga on ionako ničemu nije naučio). On ne zna da se nosi sa određenim situacijama. Nikada pre nije voleo, nikada pre nije izgubio. I kada konačno vidi kako to izgleda nalazi se u viru bez dna. Ne može napred, ne može nazad jer ga sve vuče Blair. I onda napravi glupost za koju se svi uhvate posle. Ne kažem da je u pravu, tada je jako pogrešio. Ali koliko se on suštinski promenio posle toga. Koliko je bolja osoba postao. Sve je radio da Blair bude bolje, čak i da ona to ne zna da je on iza toga. Izvinio se, da. Znam da izgovoreno i učinjeno nikada ne može da se povuče ali ako je Blair imala toliko snage i ljubavi da mu oprosti, zašto je vama to toliki problem? Znam, zato što ste Dair fanovi. Dan to nikad ne bi uradio. Pa, naravno da ne bi, jer Dan nema hotel. I Dan je izdao knjigu u kojoj je napljuvao sve ljude koji su mu nekada bili prijatelji. Šta mislite o tome? Ja sam Dana volela iz dna duše. Ali kada se našao na granici da postane sve ono što nije hteo, izgubio je moje poštovanje.

To be continued...

788Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Fri 19 Oct 2012, 9:13 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

HVALA TI, SARO!!!!!!! srce

789Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Fri 19 Oct 2012, 11:27 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

SARO VOLIM TE srce

790Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Fri 19 Oct 2012, 2:53 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

chocolateChanel. wrote:Koliko god da je ova serija sranje poslednje 2 sezone (i više), ja više ne mogu. MORAM da napišem ovo jer ću pući od svih kontra-Chair argumenata. Pročitala sam toooliko argumenata za Chair na tumblr, imam svoju glavu, pa evo vam. [ne znam koliko dugo ću ovo pisati jer je ovo enormno]

1. Chair nema intelektualne konverzacije

Gossip Girl - Page 32 Tumblr_ma75tnQvYB1qda3g0o1_500


Mislim da to nije prvi put da vidim ovu tvrdnju i moram da kažem nešto na tu temu. Neki od vas reaguju kao da su Dan i Blair jedini koji su ikada imali intelektualne razgovore u ovoj seriji. Kao da je pre Dana i Blair "intelektualni razgovor" ne postoji. Kao da ga Chuck i Blair nikada nisu imali. Ako se dobro sećam, razgovori između Dana i Blair nemaju nikakvu nadmoć nad razgovorima između Dana i Vanesse. Jedino što im je nedostajalo stvarno bile su hardcore šale i srastanje društvenih slojeva (koje je već imao s Serenom) (odnosi se na DV). I ja mislim da je to uglavnom razlog zašto neki ljudi mogu naći Dan i Blair prigodnijim s obzirom na to šta su uzrkovala ta dva elementa. Međutim oba ta elementa su bili kombinacija Serene i Vanesse, tako da stvarno nema novosti kad su u pitanju Dan i Blair, osim možda taj neki smisao za humor, štaveć. I taj aspekt je bio skroz ok dok je njihovo prijateljstvo bilo primarno. Kada se to izgubilo, oni su, po meni (a i mnogim drugim fanovima), izgubili svu svoju posebnost. Nemojte me pogreštno shvatiti, ali ja sam volela njihovo prijateljstvo. Ali samo to. Dakle, Dan i Blair nisu nikakva novina, ništa što bi istinski funkcionisalo (u ljubavnom smislu), već je to samo mešavina Derene i Danesse što je Blairina psihička i emocijonalna nestabilnost još pogoršala.

Smešno je kako ljudi kažu da su Dan i Blair imali neviđenu intelektualnu vezu. Podsetimo se kada je Dan u finalu rekao “I thought she changed”. To govori o tome koliko Dan nikada nije dovoljno poznavao Blair (ajde da ne budem okrutna, pa čitajte ovo razumeo) niti će ikada moći. Tako da, nemojte meni da prodajte te priče o ogromnoj količini intelektualne povezanosti i tako toga. Ako ćemo tako, šta mislite koliko ljudi po fakultetima imaju intelektualnu povezanost jedni sa drugima? Hello, ako bi tako gledali, ja bih spavala sa svojim profesorima. O čemu ovde pričamo? Ako ćemo s druge strane, Blair nikada nije mogla da stupi u tako neku vrstu povezanosti što je i razlog zašto se osećala kao da ne pripada u školi. Ona nije štreber. Ona je načitana i kulturnam ali ona nije štreber. Ona nije Nelly Yuki, Dan jeste. Ona želi da ide na Yale, a ne Harvard. Ona voli Jane Austen i Marie Antoinette, filmove Audrey Hepburn i impresionističke slike, ona voli modu, a ne petočasovne nemačke političke trilere bez titlova i zalaganje za zaštitu životne sredine. To je ono što Dan i Vanessa rade. Ona je društvena devojka, ona želi da bude kao Gwyneth i gradonačelnik Bloomberg.

Dakle, kako su Dan i Blair su na istoj talasnoj dužini njihovom intelektualnom povezanosti, kada je Dan tako daleko otišao od Blair? Mislim Blair je imala priliku da bude princeza, ne da osvoji Nobelovu nagradu iz nauke ili humanosti ili bilo čega. Kad je bila na NYU trudila se da upadne u program La Table Elitaire, a ne Tisch writing program. Njen omiljeni pisac je George Sand ne Immanuel Kant. Oni se čak ne slažu ni oko umetnosti, što se videlo u većini vremena. Ja sam sigurna da Blair ima sposobnost da razume apstraktne stvari isto tako duboko kao što Dan ume. Blair je vrlo pametna devojka, ali jednostavno ne teži takvim stvarima. Oni nisu joj primarne.

Moja poenta je u stvari o Chucku i tome kako njegov nedostatak intelektualne posvećenosti treba da bude neka vrsta uvrede za njegov karakter. Smešno je to ako je to vaš argument. Pre svega, romantična kompatibilnost se ne temelji na intelektualnoj povezanosti. Čekajte, ako je neko super pametan i sve (a u krugovima u kojima se krećem ih ima, prilično), treba odmah da budeš sa njim? Ne može veza da postoji bez uzajamne ljubavi i želje, što je Dan i Blair nemaju. Tako da su pod ovim uslovima već uveliko nespojivi kao par.

Ne samo da je Chuck i Blair imaju međusobnu ljubav i želju, oni takođe imaju svoju sopstvenu intelektualnu povezanost. Mnogi kažu ’’Suprotnosti se privlače’’. Pogledajte malo bolje, koliko situacija znate da kada ste previše različiti sa nekim, koliko god ste bliski i sve, vi sa tom osobom ne možete? O tome pričam. Izuzmite sve ostalo što sam rekla. Samo i jedino u serijama ljubav može da pobedi sve. Dan nije jedini koji može da koristi velike reči. I Chuck i Blair mogu, oboje su stvarno dobri stratezi, na neke svoje, drugačije načine. Oni možda nemaju duge površne razgovore o književnosti ili filmu, ali imaju svoja intelektualna poklapanja koja su uvek neplanirana i baš zbog toga su suđeni da budu više od prijatelja. Njihova veza je dublja od intelekta. Oni duboko privlače jedno drugo. Dakle, Chuck i Blair su uvek bili više od velikih reči. (Primer: Prvo ILY). Oni doslovno imaju senzualano/fizičku vezu koja potiče upravo od intelektualne povezanosti.

Dan mogao da pročita više knjiga nego Chuck, da gleda više ili mnogo više filmova, zna više trivijalno o "intelektualnim temama" i može biti najbolji u tome. Ali Chuck nije airhead, žao mi što moram da sklonim vaše stakleno zvono. Dan je zapravo površan jer je Chuck taj koji stvarno pravi svoje životno iskustvo. Chuck ima praktično iskustvo. On je putovao. Nisam sigurna da Rim nije bio Dan prvo putovanje izvan zemlje. Chuck je obrazovan ne zato što je saznao o stvarima iz knjiga, već jer ih je preživeo. Dan je bio povučeni dečak dok Serena nije ušla u njegov život. Chuck ima ugled u celom svetu koji se temelji na njegovom standardu za modu, ukrase itd. .. Prilično sam sigurna da zna i par stvari o Matisse i Gauguin. I, ne zaboravite, on je ubacio Blaira na Columbiu. Pisao je te eseje, koji, verovali ili ne, nisu tako laki. I jesam li spomenula da posluje za multi-milijarderske kompanije i do sada je uspeo da otera svakoga ko je pokušao da mu ih otme (dobro, sem svog oca). Dakle, sigurna sam da zna nešto.

2. Incident sa hotelom

Svi Dair fanovi se drže ovog jednog jedinog nazovi argumenta. To je jedina stvar koju ćete naći protiv Chucka i eto vam je. Zar vam nije dosadilo da uvek koristite jedan jedini izgovor, da ne kažem argument? Osuđujete Chucka za to, a čak ga ni Blair više ne osuđuje. Ona je izabrala da mu oprosti. Ona. A ako vi ne poštujete njenu odluku vi onda ne znate šta je ljubav. A i Blair je sama želela da uradi to za Chucka. Želela je i da spava sa Jackom zbog Chucka. Ona je želela da rizikuje da izgubi ljubav svog života da on ne bi izgubio nešto svoje. E, ako posle toga nije zaslužila da joj verujete i da poštujete njene odluke (koga će da voli i šta će da radi) onda ste promašili poentu serije. A, druga stvar je to što bi poenta serije trebala da bude prijateljstvo Serene i Blair. Tako je počelo, zar ne? Uporedimo to sad i sa Chuckom i sa Danom. Chuck nijednog trenutka nije stao između njih dve. Čak šta više, njihov odnos je bliži sestrinskom zahvaljujući njemu, u jednu ruku. A Dan, pa... Dan je taj kome je Serena priznala da je ljubav njenog života, a on je zaljubljen u Blair. I eto tačke razdora. Samo je Serena kriva što su Dan i ona spavali u finalu? Ne bih baš rekla da je Dan nevinašce. Nije kao da ima pet godina i da je glup da kaže sve što drugi kažu i radi sve što drugi rade. Ne branim ja Chucka, samo ga razumem. On je taj koji je odrastao sam, bez igde ikoga (Barta ne računam jer ga on ionako ničemu nije naučio). On ne zna da se nosi sa određenim situacijama. Nikada pre nije voleo, nikada pre nije izgubio. I kada konačno vidi kako to izgleda nalazi se u viru bez dna. Ne može napred, ne može nazad jer ga sve vuče Blair. I onda napravi glupost za koju se svi uhvate posle. Ne kažem da je u pravu, tada je jako pogrešio. Ali koliko se on suštinski promenio posle toga. Koliko je bolja osoba postao. Sve je radio da Blair bude bolje, čak i da ona to ne zna da je on iza toga. Izvinio se, da. Znam da izgovoreno i učinjeno nikada ne može da se povuče ali ako je Blair imala toliko snage i ljubavi da mu oprosti, zašto je vama to toliki problem? Znam, zato što ste Dair fanovi. Dan to nikad ne bi uradio. Pa, naravno da ne bi, jer Dan nema hotel. I Dan je izdao knjigu u kojoj je napljuvao sve ljude koji su mu nekada bili prijatelji. Šta mislite o tome? Ja sam Dana volela iz dna duše. Ali kada se našao na granici da postane sve ono što nije hteo, izgubio je moje poštovanje.

To be continued...

vala, svaka ti dala Saro.

791Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Fri 19 Oct 2012, 4:24 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

valjda SVAKI Katarina Razz

Nastaviću čim mi se da, nemam vremenaa.

Volim i ja vas ljuudi Cerek

792Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Fri 19 Oct 2012, 10:08 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Lijepo je kad je Sara BACK Cerek

http://horizoninblack.tumblr.com

793Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Sat 20 Oct 2012, 5:57 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Ajao Lelo Cerek

794Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Sat 20 Oct 2012, 7:57 pm

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

AAaa volim seriju, draga mi je i šipujem Clair:33

795Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Sun 28 Oct 2012, 4:53 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Toliko o vašem velikom Danu koji je prodao dogovor sa drugom kako bi dobio čitanost u Vanity Fair.
Dok je Chuck organizovao Blairinu reviju. Cerek

796Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Sun 28 Oct 2012, 5:13 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

skoro nismo imali tako dobru CB epizodu kao sad. sva hemija koje je bilo do 4.sezone i sva lepota njihove veze kao da je ponovo tu. ponovo imaju smisla. ova epizoda mi zaista vraća nadu u njih Cerek

797Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Sun 04 Nov 2012, 2:23 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Starlight wrote:skoro nismo imali tako dobru CB epizodu kao sad. sva hemija koje je bilo do 4.sezone i sva lepota njihove veze kao da je ponovo tu. ponovo imaju smisla. ova epizoda mi zaista vraća nadu u njih Cerek
I Agree xD

Spoiler:

Shocked Shocked i btw, Serena je ovde prelepa Very Happy

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

798Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Sun 04 Nov 2012, 2:38 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

haljina joj je to die for :O

799Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Sun 04 Nov 2012, 11:14 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

VENČAVAJU SERENU I DENA?
Molim vas neka me neko ubije sada, na licu mesta, ja ovo ne mogu...
Plačem. DEN LJUBAV NAJVEĆA ZA OVU KU*VEŠTINU LJIGAVU I OGAVNU?

A, da, haljina joj je savršena. Sama ona je prelepa. ♥

800Gossip Girl - Page 32 Empty Re: Gossip Girl Mon 05 Nov 2012, 2:04 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Rose ♥ wrote: VENČAVAJU SERENU I DENA?
Molim vas neka me neko ubije sada, na licu mesta, ja ovo ne mogu...
Plačem. DEN LJUBAV NAJVEĆA ZA OVU KU*VEŠTINU LJIGAVU I OGAVNU?

A, da, haljina joj je savršena. Sama ona je prelepa. ♥

Ovo znači da je Derena endgame ? Ja ne mogu da vjerujem da je ovako dobar momak, ovako dobar lik završio sa ovom...
Ne sumnjam ja da ona njega ne voli, ali, stvarno, neko kao Den Humphrey zaslužuje mnogo, mnogo bolje.

https://twitter.com/#!/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 32 of 33]

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

 » SPAM » Zabava » Televizija » Gossip Girl

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum