Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

01. The Birthday

+32
Klaroline_♥
Filip
Ket ♥
snowflake.
Twin.flames
Fire Bomb*93
Zla_Sam
daray
Crazy Lady (:
Don't Worry, Be Happy ♥
Starlight
Elena Gilbert
stefan
Mehurić
**Miss Salvatore**
<3 Originals <3
hari_95
chocolateChanel.
LostInWonderland
Angi93
Em (:
phoenix00
fearless.
eatmyfeelings
VampireFreak
Mrs.Somerhalder
♥_Vampire_in_love_♥
Warrior Princess
DEstiny :3
Endzi
Little.Star.On.The.Sky
Nika Kći Zevsova ~
36 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 4 of 6]

7601. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 8:09 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire


Hoćem opet da plačem.

kolko ja vidim da oO ...

btw... i ja sam isto pomislila taj fazon damon ubio lexi stefan andy al ono, nije isto :/

7701. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 9:05 pm

VampireFreak

VampireFreak
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Epizoda mi je extra. Pocetak da ne pominjem Klaus kao i uvek muci ljude ali Stefan (svaka cast Paulu za odigranu ulogu)je odlican kao zloca. Elena mi je prelepa u onoj beloj haljini I love you a scena izmedju nje i Damona je dobro odigrana. Sve u svemu kraj mi se najvise svideo ona scena sa Stefanom i Elenom mi je prelepa zamalo i ja da zaplacem XD. A mnogo me nervira ona babuskara sto glumi majku od Tajlera sada gura nos gde joj nije mesto i bas mi je glupo sto je upucala Kerolajn.

7801. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 9:10 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Jutros je bio pitanje - da li učiti hemiju ili odgledati seriju?
Pretpostavljate šta je prevagnulo u tom izboru Very Happy

Epizoda je odlična, ali očekujem da bude sve bolje u nastavku sezone.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

7901. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 9:15 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

LIDIJA. VOLIM TE. ♥

8001. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 9:18 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Evo sad odgledah epizodu.
Pa... Iskreno, nisam odusevljena. Super je, ali nije WOW.
Osim Forwooda naravno.
Ja sam sve vreme mislila da je sex iz promoa san ili tako nesto, pa su poljubac i ta scena bili ooooooogromno iznenadjenje! Shocked
OMGOMG
Prvo sam pomislila da je malo prerano, ali je ipak bilo saaaavrseno, pa nema veze. U stvari bilo je toliko savrseno da ih sada u potpunosti, 100% shippujem! srce Goodbye Matt. Very Happy
Sto se tice Delene, nisam nesto odusevljena. Sad
Verovatno jer smo sve scene iz ove epizode vec videli u promoima.
I sta je sa glupim poklonom?! Ogrlica?!
Iznervirala me je Elena sa goodbye kiss. -.-
A sad scena sa Stefanom.
Nisam plakala. Very Happy Ali bila je lepa. Ali ne dovoljno da bih pocela da ih shipujem.
Inace, nisam se jos odlucila u vezi sa Stefanom kao rippah.
Ono sa komadanjem i spajanjem je... Pa, nesto novo. Very Happy
Sto se tice Jeremya, glupo mi je sto Anna i Vicki kazu samo po dve reci. Sad Volela bih da imaju makar malcice vece uloge.
A da, desilo se nesto cudno. Jeremy i Bonnie su mi na tren bili slatki. o.O Ne znam sta mi se desilo. Nadam se da ce Bonnie da me iznervira cim se vrati pa cu zaboraviti na to. Very Happy
Ko jos ima? Matt, Alaric, nista posebno. Jenna mi nedostaje. I Elijah. Sad Carol -.- Klaus -.- Ray mi je kul. Zao mi je Andie. Sad
OMG, sad sam shvatila da nema Kat!!! Gde je?! Hocu Kat!!!

Kao sto sam rekla, dobra je epizoda, ali bilo je i mnogo boljih.
Nadam se da ce nastavak sezone biti bolji. Smile



Last edited by ILoveDamon on Sat 17 Sep 2011, 12:41 pm; edited 1 time in total

8101. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 9:49 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Em (: wrote:LIDIJA. VOLIM TE. ♥️

Opet? Very Happy

Šta sam sad uradila? :trep:

8201. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 9:50 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

What I’m truly addicted too on Thursdays♥
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA xD Konačno sam odgledaalaa! Utisci slede Razz
Klaus&Stefan. Tako počinje epizoda. Wow. Vidimo Stefanov preobražaj kroz epizodu.
AAAAAAAAAAA Ripper Stefan<3
01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrmtahF7Wc1qcr86mo1_500
Ova Klausova izjava^^ Najbolji je. Znači car. xD
01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrmrzc9LAi1qhoj76o1_500
Jao. pričala sam o Stefanu. Više od utisaka ne znam gde ću pre xD Kako mi ga je bilo žao na kraju epizode. Mnooogo. I u tom trenutku je pao Stelena ship.
''Stefan if this is you, you'll be okay. I love you, Stefan. Hold on to that. Never let that go.'' - OMG scena!!!!!!!
Elem, ja sam Delena Shipper, pa bi bilo normalno da sad malo napišem o tome xD
Početak *.* Goli Damon i prokleto 'osvetljenje'
01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrmlr5PiTw1qhu3e7o1_500
Taj pogled ZNAČI SVAŠTA. Vidi joj se u očima. Htela je da ga poljubiiiiiiiii.
01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrlpcyw7RT1qdxhvuo1_500
Ogrlica, atmosfera, muzika. SAVRŠEN TRENUTAK IZMEĐU NJIH DVOJEEEEEE!
Elena: My necklace, I thought I’d never see it again.
Damon: Alaric found it in his loft and figured that you’d be happy to get it back.
Elena: I am happy


FORWOOD!!!!!!
Ja vrištim. Svi momenti. Jao. Jao. Baš sam se napal'la xD
TOLIKO SAM ČEKALA SVE OVO! Scenu sexa sam premotavala tri puta!
01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrmlue77VI1qc4i52o1_500
GIFSESSED *.*
Tyler: What is your problem? You’re pissed that I brought someone?
Caroline: Why would I be pissed? You brought a date. You’re dating. That’s awesome.
Tyler: Okay, should I not be dating?
Caroline: Hey, you’re horny all the time, right? I mean, a guy has needs.
Tyler: Cause if I shouldn’t be dating, all you gotta do is say something. If you don’t say something, then I’m going to keep dating.
Caroline: What would I say?
Tyler: Don’t do that Caroline. I’ve already been there once with you and you said no. You shut me down. I’m not going back there again unless you make it crystal clear that…

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrmuzvK4RD1qbnhuno1_500

8301. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 9:55 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ahah saroo možda si upravu sa tim poljubcem između delene ... možda je stvarno htela ga poljubi *.*

8401. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 10:04 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

ovakooo... Very Happy
1. nisam navikla na onakvog Stefana, pa mi je sve ovo cudno... O__o zelim starog Stefana nazaaad ! Very Happy
2. ZELIM KATHERINE !!!
3. najbolja scena je kad Tyler igra sa onom djevojkom i ljubomorna Caroline... Very Happy i uopste nisam ocekivala Forwood ovako brzo, ali nema vezeee Smile
4. zasto se onaj debil od Carol mijesa u sve i odakle ona zna za Caroline ?! O__o
5. odusevila me Stelena scenaaaa srce najljepsa do sad, uh Sad
6. Ray me takodje odusevio Very Happy srce
7. Damon takodjeeee... Sad... ona scena sa Andy je predobraaa... Sad... bas mi ga je zao Sad

https://twitter.com/#!/

8501. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 10:05 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

!~ Damon is mine ~! wrote:ahah saroo možda si upravu sa tim poljubcem između delene ... možda je stvarno htela ga poljubi *.*

HAAHAHAHAAH UVEK! Razz

8601. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 10:08 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ahah što si skromna .... Very Happy

meni baš žao što nije bilo kate u ovoj epizodi :/

8701. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 10:11 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

CrazyLady wrote:2. ZELIM KATHERINE !!!

E, to. Ko zna gde je ona dok se sve ovo dešava. o.O
Nadam se da nije nešto... obično. xD
(Da, ja bih da sve bude neobično ovde. Rolling Eyes)



8801. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 10:30 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Tek kada izgubimo starog, brooding Stefana shvatimo koliko je zapravo bio divan. Bar ja. ♥ I tako ga želim nazad.

Lidija, shippovala si Stelenu :')

8901. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 10:53 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Čekaj, hoćeš njanjavog Stefana, ili ga voliš kao rippera? xD

Pa, diskutabilno je da li sam ih šipovala, ali ako hoćeš tako da posmatraš. Razz
Jednostavno su mi dragi u međuvremenu. Ne osećam hejt više.
Pa sam u stanju da plačem na njihove scene, ili tražim fan videe.
U prvoj sezoni sam bila SE. XD

Ali ipak DE u srcu, iz više razloga.
♥️

9001. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 10:56 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Razumem, ali si ih šipovala. Tačka. Razz Hej, i ja sam DE fan, helou. Razz I znaš koliko hardcore.

A što se mog opredeljenja za Stefana tiče (Razz) mislila sam da će mi se dopasti Ripper Stefan jer je opasan i drugačiji, zabavlja se itd, ali za divno čudo, uopšte mi se ne sviđa... uopšte. Ima neki BAMF momenata i nekako je više seksi, ali meni je to nekako sporedna stvar kad je on u pitanju. To je Stefan jbt! Ne zanima me šta je radio ili kakav je bio u prošlosti, u sadašnjosti treba da je tu za Elenu, da je voli i pazi i sve. *razneženje* A i po onoj sceni he still cares. Micika. :/ I ako se bude zaista držao Elenine ljubavi (a hoće, dajem glavu), we'll have him back. Ne znam kada, ali damn. ŽELIM GA NAZAD.

9101. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 11:10 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

I really feel bad for Stefan.

Not only because he has to do something he fought more than a century against. Not only because he had to leave his brother, his friends and the love of his life.

But because, he’s probably afraid more than anything. That he will never see Elena again, that he will never hold her, kiss her, whisper in her ear that he loves her. He’s probably afraid that he will never come home, and that he will actually start enjoying what he’s doing. The kill. The hunt. Imagine how afraid he is. Everybody are talking about Damon and Elena finding Stefan and how much they miss him, but imagine how much Stefan misses them. Because everything is happening to him. But, the thing he probably is most afraid of is that one day he’ll come home, and Elena will no longer be his. He knows his brother is in love with her. And he knows that she cared for him. And every waking moment he’s probably asking himself, is Damon pushing him out of Elena’s heart.

And the saddest thing is that Elena has other choice, but Stefan doesn’t. For him, there will never be anyone else. She’s his one and his only. And that makes me love them even more.
http://hidinginneverland.tumblr.com/post/10282007743/i-really-feel-bad-for-stefan

Sviđa mi se kako je ovo sročeno. Baš.


9201. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Fri 16 Sep 2011, 11:13 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

O moj bože. Zbog ovakvih tekstova ja imam ovaj osećaj u stomaku i plače mi se i ne mogu da podnesem šta mi radi ova serija. JA TAKO VOLIM STEFANA. DEAL WITH THAT.

9301. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 8:56 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

e dosao red i na mene Smile))
hmmm epizoda je generalno bila ok vratili su se sa stilom Smile
Delena momenti ^_^ al nisu bili toliko zanimljivi jer smo vec sve videli
Stefan .....ja ga i dalje ne volim ....definitivno je hot kao ripper al to je sve,nervira me sto su bukvalno napravili Damona od njega :S Ono "Hello brother" i ono Andy like Lexi malo me iritira ta zamena uloga :S
Alaric Sad(( dusaaaa kako mi ga je zao Sad al drago mi je sto su se setili da je proslo tek 2 meseca i da on jos treba da tuguje xD
Klaus srce srce srce svakom sekundom ga volim sve vise Smile
I miss Kat i Elijah Sad((
Forwood ......poenta cele epizode je u njima....mice kako su slatki Smile I ta napetost medju njima i to sto se poveravaju jedno drugom,sto su nerazdvojni ......i nije mi bzvz sto su se desili odma u prvoj ep zato sto su zaista ok to odradili.....SEX....priceless.....premotala sam ga jedno 9023723798240 puta Smile Msm da mi je definitivno vise shipujem Forwood od Delene xD
I ona scena na kraju ....zao mi je ali zaista toliko ne volim Stefana i toliko sam gadljiva na Stelenu da se meni od te scene povracalo.....
A za poslednju scenu nemam komentara ...bude li se nesto desilo Caroline licno cu da zadavim Carol :/// ...eto toliko od mene

9401. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 10:10 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

okay, sinoć sam gledala and it was awesome!

Damon & Elena
I soooo ship them iako nisu imali nekih pretjerano posebnih scena u ovoj epizodi osim one sa naked Damonom, i kada joj stavlja ogrlicu, ali to smo već vidjeli, pa i nije bilo pretjerano posebno
Andy, oh poor Andy
tako mi je žao, ali nije mi ni toliko žao nje koliko Damona. Iako ono, on definitivno nije bio zaljubljen u nju, niti neki posebni osjećaji, bila je kao chew toy, al ono. Prvo prije svega, izgubio je Kat na neki način, pa Rose i sad i ona.
Damon kills Lexi - payback time. Stefan kills Andy.

Moram li reći koliko zapravo VOLIM RIPPER STEFANA.
duplo više ga voli ovakvog nego li kakav je nekada bio. Iako, žao mi ga je. On to nije postao svojim izborom, a i ima puno toga za izgubiti, i svjestan je toga da svakim danom sve više gubi neki dio sebe. Ne, ne shipujem Stelenu, čak ni nakon one scene na kraju iako, bili su so lovely, nemam riječi.
To je savršeno odrađeno.
Paul Wesley *.*
Taj čovjek je rođen za ulogu Stefana
Ali žao mi ga je ipak, nadam se da će se nekako vratiti, ali stari Stefan je i dalje tu. Ona scena kada se vratio u bar kasnije, i kada je sjeo za šank, vidi se koliko mu je bilo teško što je morao povrijediti Damona bez obzira na prošlost

Klaus, Klaus
Damn, he is so hot
Naglasak *_______*
Taktike mučenja su i više nego dobre. Strelice sa wolsbaneom Very Happy

FORWOOD

sex scene
Carolineina ljubomora, i kako ga poljubi
OH MY GOD
a ona bitch mamica bude li joj šta uradila, grrr -.-
ne smije dirati Caroline
sviđa mi se kako se Liz očigledno pomirila s tim šta joj je kći i sa većinom događaja pa im na neki način i pomaže

Poor Jeremy
baš me zanima šta znači ono "Help me" što mu je Vicki rekla.
Nadam se da će se to razjasniti ako bih željela da to malo potraje

Alaric
i dalje je in pain, što su dobro napravili jer bi bilo jako glupo da tek nakon dvam jeseca on skače maltene s jednog mjesta na drugo i ono, kao da je maltene sve ok

Dalaric <3
I missed them

a onaj dio kada Damon stavlja Eleni ogrlicu, mislim da ju je želio poljubiti so much ^^

al' opet na kraju, kada Damon rasturi sobu :/
jadan


and yeah
gdje je dovraga Kat -.-
hoću Katherine badly
nadam se da će i ona biti i dalje, makar na nekim dijelovima
ša sada ona radi, and stuff

http://horizoninblack.tumblr.com

9501. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 10:17 am

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

aa da ja nisam spomeniula dalaric scenu ... aa kolko su divni .. obožavam njihovo prijateljstvo !! srce

9601. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 10:29 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ja nisam spomenula koliko me Elena iznervirala na onom dijelu kada joj je Damon rekao da se Stefan ne vraća
Stefan je u njenim očima još uvijek potpuno savršen, on ne bi ni muhu zgazio -.-
nervira me njena naivnost, ali dobro, pomalo i jeste teško misliti da je Stefan ripper

http://horizoninblack.tumblr.com

9701. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 10:34 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Erm, konačno epizoda vrijedna komentarisanja.
Ova premijera zaista nije bila spektakularna kao premijera druge sezone ali možda je tako i bolje. Ono najbolje čuvaju za kasnije [bar se nadam].

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrmdsroo5f1qivndso1_500

Stefan; ti predivno poremećeno stvorenje Cerek Nije to još uvijek to. Ali samo je pitanje vremena kad će to biti to. Ko ili šta će biti ono što će ga pretvoriti u potpunog monstruma .. ne znam. Ali će biti nevjerovatno zanimljivo za gledanje i vjerovatno najfascinantniji razvoj lika u istoriji The Vampire Diaries. Imam samo strah da će u pola sezona da ga povrate da bude normalan opet i to snagom Elenine ljubavi ili takve neke gluposti Rolling Eyes NE. Ne želim da u pola svega postane okej i onda se svi zajednički bore protiv nekog sedameaestog zla. Želim da ga gledam kako krvnički pustoši sela, gradove i s užitkom ubija malu djecu bar do kraja sezone.

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrnla723t01qf7aceo1_r1_500

Elena; Ti savršeno ljudsko biće, volim te do neba i nazad. <3 Bilo mi je jako žao, od samog početka vidjelo se koliko joj je teško, nevjerojatno mi je koliko je jaka, nakon svega što joj se dogodilo, samo čekam kad će puknuti i prestati vjerovati u Stefana. Ako sada ne naprave tu promjenu u njenom karakteru biće jako glupo i bojim se da nikada više neće imati priliku da se razvije. Naravno nek se na kraju pomiri sa Stefanom, nek radi šta hoće, samo je njenom liku potrebna ta mala promjena. Jer fkt im ljubav nije toliko jaka da s lakoćom može prihvatiti sve što je i što će Stefan napraviti.

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrnlbjrbrI1r3s1zio6_250 01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrnlbjrbrI1r3s1zio7_250

Stefanova i Elenina veza; meni nikad nije djelovala prirodno. Čitavo vrijeme pokušavaju da nam prodaju tu neku epic love i meni lično gadno failuju. Toliko puta je izgovoreno to "volim te" da više ništa ne znači.*kriva faca* Volim te *kenj. kriva faca* Izdrži *kenj. kriva faca* Volim te. *kenj. kriva faca*. Dakle, ovo je nešto što smo vidjeli jednom 30 puta, najmanje, samo u prošloj sezoni, tačno da su u pitanju drugačije okolnosti, ali zašto bi me ovo dotaklo i rastužilo i natjeralo da šipujem Stelenu baš sada ako nije prošlih 30 puta? Svaka čast njima na njihovim krivim faca, stvarno dobra gluma, al' pun mi ih je tukidid više! Jovana kaže, previše si subjektivna. JESAM. Oprosti? Pa da sam objektivna onda bih šipovala apsolutno svaki par u ovoj seriji. Stelena i ta njihova "jeeeeebeno epic ljubav" nije priča koja zadovoljava moje ukuse. Ovo je naravno SAMO MOJE mišljenje, i SAMO MOJI razlozi zašto mene Stelena ne dotiče. Vaši razlozi za voljenje Stelen su vaši razlozi.

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrley5tfSx1qiizz8o1_250 01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrley5tfSx1qiizz8o2_250

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrley5tfSx1qiizz8o3_250 01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrley5tfSx1qiizz8o4_250

Damon; Zar će ove sezone biti isto kao i prošle? Zar će u svakoj epizodi srce bar jednom da mi se stegne od tuge i muke za Damonom? Naravno da je sa svojom genijalnošću bio na nivou Cerek Nedostajao mi je. :3 Samo nek se ošiša, izgleda ko Duško jebeni Lokin.

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrmfo5m2eY1qmvkd5o1_500

Damon i Elena; OVO ĆE BITI LJUBAV. Prirodna i stvarna. Predivno je koliko su se zbližili. :3 Momenat kada joj stavlja oglicu, momenat kada prolaze kroz hodnik ruku pod ruku, momenat kada mu uzima piće iz ruke, momenat kada joj kaže istinu uprkos tome što će je povrijediti možda kao nikada do sada. Njih dvoje. Prosto je .. prosto tako treba da bude.

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrmsj4rfAw1qjzjp3o1_500

Klaus; SAMO NEK NASTAVI OVAKO I POSTAĆE MI OMILJENI SOCIOPATA Cerek Cerek Cerek Toliko zlo. <3

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrm3z2tzFw1qb1u9to1_500

NAGNI SREĆO, NAGNI! Cerek

Caroline
; Genijalna je totalno. C/T razvoj mi se takođe svidio, mada sam mislila da ću da budem više oduševljena .. ipak nisam.

Od ostalih, um .. bilo je lijepo opet vidjeti Vicki i Annu. Pa makar i na par sekundi. Matt mi je genijalan onako napušem. Jeremy isto. Glupo mi je što Bonnie nije bila na Eleninom rođendanu, ipak joj je najbolja drugarica ... Očekivala sam da će da doleti na metli na pola rođendan ili tako nešto, lol. DALRIC Cerek GREATEST BROMANCE IN THE HISTORY OF BROMANCES. OKAY? OKAY.

Sad meni nije jasno kako je Klaus tačno pretvorio onog lika u hibrida. Samo mu da krv i ubije ga? Zar je tako jednostavno?

I, za kraj:

01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrle7vQis41qdmt7lo1_r1_250 01. The Birthday - Page 4 Tumblr_lrle7vQis41qdmt7lo2_250

Cerek Cerek Cerek



Last edited by Zla_Sam on Sat 17 Sep 2011, 10:43 am; edited 1 time in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

9801. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 10:39 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Stefan; ti predivno poremećeno stvorenje

OH DAAAAAAAAAAAAAAAA Cerek

Samo nek se ošiša, izgleda ko Duško jebeni Lokin.

AHAHAHAHAHAHAHHAH Mico, koji si car Razz

Damon i Elena; OVO ĆE BITI LJUBAV. Prirodna i stvarna. Predivno je koliko su se zbližili. :3 Momenat kada joj stavlja oglicu, momenat kada prolaze kroz hodnik ruku pod ruku, momenat kada mu uzima piće iz ruke, momenat kada joj kaže istinu uprkos tome što će je povrijediti možda kao nikada do sada. Njih dvoje. Prosto je .. prosto tako treba da bude.


Najezila sam se na komentaar ^^ Kao i na te momente u epizodi. Onako u svom svom savrsenstvu silaze niz stepenice ZAJEDNO. Ruku pod ruku. Cerek

9901. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 10:45 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Stefanova i Elenina veza; meni nikad nije djelova prirodno. Čitavo vrijeme pokušavaju da nam prodaju tu neku epic love i meni lično gadno failuju. Toliko puta je izgovoreno to "volim te" da više ništa ne znači.*kriva faca* Volim te *kenj. kriva faca* Izdrži *kenj. kriva faca* Volim te. *kenj. kriva faca*. Dakle, ovo je nešto što smo vidjeli jednom 30 puta, najmanje, samo u prošloj sezoni, tačno da su u pitanju drugačije okolnosti, ali zašto bi me ovo dotaklo i rastužilo i natjeralo da šipujem Stelenu baš sada ako nije prošlih 30 puta?

potpuno i apsolutno se slažem Very Happy

Stefan; ti predivno poremećeno stvorenje

Hell yeah!!

Damon i Elena; OVO ĆE BITI LJUBAV. Prirodna i stvarna. Predivno je koliko su se zbližili. :3 Momenat kada joj stavlja oglicu, momenat kada prolaze kroz hodnik ruku pod ruku, momenat kada mu uzima piće iz ruke, momenat kada joj kaže istinu uprkos tome što će je povrijediti možda kao nikada do sada. Njih dvoje. Prosto je .. prosto tako treba da bude.

najbolje opisna odnos Damona i Elene u ovoj epizodi Very Happy

Klaus; SAMO NEK NASTAVI OVAKO I POSTAĆE MI OMILJENI SOCIOPATA Toliko zlo. <3

http://horizoninblack.tumblr.com

10001. The Birthday - Page 4 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 12:23 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Zla_Sam wrote:

Sad meni nije jasno kako je Klaus tačno pretvorio onog lika u hibrida. Samo mu da krv i ubije ga? Zar je tako jednostavno?

Koliko sam ja shvatila samo vukodlaka moze pretvoriti u hibrida, a pretvara ga na isti nacin kao sto se postaje vampir. Valjda sam u pravu xD

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum