Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

01. The Birthday

+32
Klaroline_♥
Filip
Ket ♥
snowflake.
Twin.flames
Fire Bomb*93
Zla_Sam
daray
Crazy Lady (:
Don't Worry, Be Happy ♥
Starlight
Elena Gilbert
stefan
Mehurić
**Miss Salvatore**
<3 Originals <3
hari_95
chocolateChanel.
LostInWonderland
Angi93
Em (:
phoenix00
fearless.
eatmyfeelings
VampireFreak
Mrs.Somerhalder
♥_Vampire_in_love_♥
Warrior Princess
DEstiny :3
Endzi
Little.Star.On.The.Sky
Nika Kći Zevsova ~
36 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 5 of 6]

10101. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 12:30 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Trevino's lady wrote:
Zla_Sam wrote:

Sad meni nije jasno kako je Klaus tačno pretvorio onog lika u hibrida. Samo mu da krv i ubije ga? Zar je tako jednostavno?


Koliko sam ja shvatila samo vukodlaka moze pretvoriti u hibrida, a pretvara ga na isti nacin kao sto se postaje vampir. Valjda sam u pravu xD

E, i ja sam tako skontala xD
* ZAMISLJA TYLERA KAO HIBRIDA * Cerek

10201. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 12:34 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Slažem se sa samo nekoliko segmenata tvog komentara, ali u tome je lepota, I guess Razz

Ne znam, meni po prvi put možda od kad gledam seriju ta scena između Stefana i Elene nije delovala izveštačeno... ne znam, bilo je jednostavno nekako iskreno i predivno. ♥️ Ali da, onda se takođe setim i trenutka kad Dejmon Eleni stavlja ogrlicu i umrem. Ali Elena je tako jedno savršeno stvorenje da je obožavam. I slažem se sa onim zašto jbt u skoro svakoj epizodi Dejmon mora da zamalo umre od tuge -.-

10301. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 12:45 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Em (: wrote:Slažem se sa samo nekoliko segmenata tvog komentara, ali u tome je lepota, I guess Razz

Ne znam, meni po prvi put možda od kad gledam seriju ta scena između Stefana i Elene nije delovala izveštačeno... ne znam, bilo je jednostavno nekako iskreno i predivno. ♥️ Ali da, onda se takođe setim i trenutka kad Dejmon Eleni stavlja ogrlicu i umrem. Ali Elena je tako jedno savršeno stvorenje da je obožavam. I slažem se sa onim zašto jbt u skoro svakoj epizodi Dejmon mora da zamalo umre od tuge -.-

Pretvorise Damona u jadnika koji pati Sad

10401. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 12:45 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ako niste primetili, isto jebeno rade i sa Alarikom i to već neko vreme i pre Džene. :/ Pre je bio opasan vampire hunter, šta je sad? -.-

10501. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 1:44 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

S obzirom da je to bila premijerna epizoda, mogla je biti mnooogoo bolja... Jes da obozavam TVD, ali dosta me je smorila ova ep...nekako je falilo akcije i originalnosti.
Damon i Elena...nah...dull... Neka ne prave od Stefana novog Damona, i obrnuto...nece biti zanimljivo.
Jedina svetla tacke ove epizode su mi Caroline i Tyler...Razz

10601. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 1:46 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

e da meni se to ne sviđa .. naprimer u ovoj epizodi su patili i damon i Alaric Sad

10701. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 2:54 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Milice, komentar ti je. Klanja Se

Jednostavno volim da čitam sve što napišeš, jer onda pronađem nova mišljenja, i kao "Hej, što se ja nisam setila toga, ili tog ugla, ili nečeg slično".

I znaš šta mi je još draže? SVIĐA TI SE KLAUS, KONAČNO. Cerek
(Eto, još više te volim. xD)

Piši joooooooooš.
:skakuće:

Sad si team Klefan, ne zanima me. xD
Možemo da rantujemo o njihovoj seksualnoj vezi. haha

10801. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 5:17 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Dobra epizoda jako i pre svega zanimljiva. Izgledalo mi je kao 10ak minuta sve ukupno.


Klaus mi je fuj. Mnogo. Iritirao me je i sad i prosle sezone i uvek ce. UBIO JE ELIJAHA. Do I need to say more? Sto se tice Josepha, on je kul sa njegovim akcentom, ali mi nije hot.

Stefan .. faca je sad. Ali nervira me to sto poubija sve te ljude, a onda mi ipak shvatamo kako je on dobrica tako sto nesto divno uradi i stuff. Hocuu bre da postane pravo zlo. *_* Malo i takvog Stefana da se nagledamo.

Inace on i Klaus zajedno .. komedija. Samo kazem, hocu da se Stefan u potpunosti prepusti tome, bar par epizoda ako vise ne moze. xD

Jeremy i njegovi duhovi i Bonnie .. blah blah, spare me. Smara vec, a nije ni pocela prica. Bar mene. xD

CYLER. <33333333 Ja sam prosto odusevljena njima. *_*
Samo mi je malo glupo sto su se povatali u prvoj epizodi, iako je sex scena bila savrsena, mogli su malo sacekati. Ali opet, u svakom slucaju, genijalni su. <3
I njih dvoje kao lik svaki za sebe mi postaju sve bolji.
Pogotovo Caroline. <3

Delena - ljubav. Mislim da nema potrebe reci vise. Iako je Stelena imala prelepu scenu na kraju, svi oni mali momenti u toku epizode znaci vise bar jedno 10 puta. I onaj trenutak kada joj je rekao "Stefan is gone and he is not coming back. Not in your lifetime." Kako ju je pogledao posle toga. E to je ljubav. Taj pogled. <3

Alaric. Dalaric. srce
Kada su dosli u onu kucu i nasli sva ona tela .. jiiiz. :O

Matt, smor ko smor. xD

Elena mi postaje sve divnija i divnija. Cerek

I ozbiljno ljudi, moze li Damon vise patiti? Dajte stvarno bre. Dosta je.

I poslednja scena, Stelena, je prelepa. Meni nije klasicna Stelena scena, a stvarno jesam ogroman hejter njihove "ljubavi" je l'. Nekako je bila .. drugacija. Kad je rekla "Never let that go." Bilo je nesto posebno u tome, ali opet ni blizu dovoljno da postanem njihov fan. xD I jos "Drop in the Ocean" u pozadini. Jako sam slaba na tu pesmu.

I da, Elena onakvu scenu objasnjava kao samo "goodbye kiss" NE MOGU TO TAKO DA OSTAVE. ZNACI NE. Ne moze njih prvi poljubac tako da bude objasnjen. Ne. "I like you now. Just the way you are." Ne dam da ovo upropaste i objasne kao samo goodbye thing. Ne dam.

I tako, sve u svemu odlicna epizoda.

I DA, VRATITE MI ELIJAHA MAMU VAM VASU. NE MOGU JA TVD BEZ NJEGA. JOK.



Last edited by Damon♥ on Sat 17 Sep 2011, 5:24 pm; edited 1 time in total

10901. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 5:19 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

I DA, VRATITE MI ELIJAHA MAMU VAM VASU. NE MOGU JA TVD BEZ NJEGA. JOK.


tu se u potpunosti slažem !! želim ga i ja !!

11001. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 5:37 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Milice, komentar ti je nenormalno predobar!

Predobra epizoda!!!
Prvo i prvo Forwood <3 dusse, ali me je kraj šokirao.

Stefan i Elena...pa bila je fina scena. Skroz mi je žao Damona.. jadničak..i Andy su mu ubili, istina nije je baš puno volio ali opet na kraju se vidjelo da mu je stalo...
Selena...aaa skroz su se zbližili <3333 onaj trenutak kada joj stavlja lančić....<3
Klaus vako prejakog negativca nije bilo ni u jednoj seriji, a Ripper Stefan mi se skroz svidjelo (jest da sam se počela smijati kada je Damonu rekao "Hello Brother" xD podsjetilo me na početak Smile )

Alaric, njega mi je skroz žao!!!! Ono sa duhovima mi je bilo moćno (šteta što su rekli da će samo kratko trajati, glupo mi je da Jerremy tako brzo skonta šta im treba)

11101. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 5:44 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

meni malo glupo što su rekli vraćaju se vicki i anna na početku 3 sezone a bili su bukvalno sve ukupno minut možda, ako je i toliko -.-´

11201. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 6:12 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

This was me during the call.

01. The Birthday - Page 5 39959910

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

11301. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 6:45 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ahah jooj dušaa Very Happy

11401. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 7:47 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Trevino's lady wrote:This was me during the call.

01. The Birthday - Page 5 39959910

Isto. Shocked
Ono kao KAKO NE ČUJEŠ DA PIP VIBRIRA. xD
I sve tripujem propustiće. Ali to je Stelena, kako oni da se propuste. xD

11501. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sat 17 Sep 2011, 9:40 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ne, baš bi bilo fail da je propustila, iznervirala bih se jako -.-

11601. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sun 18 Sep 2011, 11:10 am

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ja sam mislila da ce propustiti .. xP

11701. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sun 18 Sep 2011, 11:23 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja sam na sekund htela da propusti xD

11801. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sun 18 Sep 2011, 11:24 am

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

i ja sam isto mislila da će propustiti, ali ipak ne bi to nikada uradili

11901. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sun 18 Sep 2011, 12:01 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

!~ Damon is mine ~! wrote:ja sam mislila da ce propustiti .. xP

I ja sam mislila. Ali, cudo, zelela sam da ne propusti XD

12001. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sun 18 Sep 2011, 1:13 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Wwinner wrote:
!~ Damon is mine ~! wrote:ja sam mislila da ce propustiti .. xP

I ja sam mislila. Ali, cudo, zelela sam da ne propusti XD

takođe xD
i onda kada je onako polako išla prema telefonu bilo je
'daj ajde više, požuri!'

http://horizoninblack.tumblr.com

12101. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sun 18 Sep 2011, 2:43 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Wwinner wrote:Najezila sam se na komentaar ^^ Kao i na te momente u epizodi. Onako u svom svom savrsenstvu silaze niz stepenice ZAJEDNO. Ruku pod ruku. Cerek

^^ <3
Ta scena me mnogo podjeća na Miss Mystic Falls epizodu i onu scenu kad je vodi na ples. Ah, dobra stara prva sezona Cerek

Trevino's lady wrote:Koliko sam ja shvatila samo vukodlaka moze pretvoriti u hibrida, a pretvara ga na isti nacin kao sto se postaje vampir. Valjda sam u pravu xD

Ja mislim da jesi. Tako sam i ja shvatila samo mi je nekako pre jednostavno za TVD, lol. Al' svakako je bolje od neke zavrzlame tipa moonstone ili tako nešto.

Wwinner wrote:* ZAMISLJA TYLERA KAO HIBRIDA * Cerek

Waaaaa. I meni je to palo na pamet. Very Happy
Tako bi Tyler i Caroline mogli zauvjek da budu zajedno Cerek
A jel' samo Klaus može da pretvori nekoga u hibrida ili i drugi hibrid može da pretvara? Jer ako samo Klaus može, ne znam koliko je to dobro za Tylera.

Em (: wrote:Slažem se sa samo nekoliko segmenata tvog komentara, ali u tome je lepota, I guess Razz

Definitno je u tome ljepota Cerek
Uvjek smo imali članove spremne na dobru diskusiju, i tek onda nekako vidiš koliko smo zapravo i jedni i drugi u pravu a i koliko griješimo. Smile

Nika Kći Zevsova ~ wrote:Milice, komentar ti je. Klanja Se

Jednostavno volim da čitam sve što napišeš, jer onda pronađem nova mišljenja, i kao "Hej, što se ja nisam setila toga, ili tog ugla, ili nečeg slično".

I znaš šta mi je još draže? SVIĐA TI SE KLAUS, KONAČNO. Cerek
(Eto, još više te volim. xD)

Piši joooooooooš.
:skakuće:

Sad si team Klefan, ne zanima me. xD
Možemo da rantujemo o njihovoj seksualnoj vezi. haha

LJUBAVIIIIIII Cerek
Eto, morala sam da napišem nešto za tebe <3 Obećala sam. Biće bolje za sledeću epizodu. Very Happy

Sviđa mi se Kluas, da.
Bio je nekako bezveze u prošloj sezoni.
Sad je baš psiho po mom ukusu. Cerek

Naravno, team Klefan. Cerek
Nekad stvarno poželim da je TVD kao i TB pa da su svi "a little gay" i da bar ponekad dobijemo neki gay sexy time haha
Hvala tukididu na tumblru i nevjerovatno talentovanim ljudima tamo XD

01. The Birthday - Page 5 Klefangif

01. The Birthday - Page 5 Klefaneyesex

01. The Birthday - Page 5 Klefansex

Cerek Cerek Cerek

I za kraj, još jednom:

01. The Birthday - Page 5 Tumblr_lromj0ymBS1qhyijuo1_500

LJUBAV <3

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

12201. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sun 18 Sep 2011, 3:07 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Skylar. wrote:
Wwinner wrote:
!~ Damon is mine ~! wrote:ja sam mislila da ce propustiti .. xP

I ja sam mislila. Ali, cudo, zelela sam da ne propusti XD

takođe xD
i onda kada je onako polako išla prema telefonu bilo je
'daj ajde više, požuri!'

E, upraaavoo too Very Happy

Zla_Sam wrote:
Wwinner wrote:Najezila sam se na komentaar ^^ Kao i na te momente u epizodi. Onako u svom svom savrsenstvu silaze niz stepenice ZAJEDNO. Ruku pod ruku. Cerek

^^ <3
Ta scena me mnogo podjeća na Miss Mystic Falls epizodu i onu scenu kad je vodi na ples. Ah, dobra stara prva sezona Cerek

Jaooo jeste Very Happy E, svaka ti cast Razz Meni nije to palo na pamet Very Happy
Memories Cerek

Zla_Sam wrote:
Wwinner wrote:* ZAMISLJA TYLERA KAO HIBRIDA * Cerek

Waaaaa. I meni je to palo na pamet. Very Happy
Tako bi Tyler i Caroline mogli zauvjek da budu zajedno Cerek
A jel' samo Klaus može da pretvori nekoga u hibrida ili i drugi hibrid može da pretvara? Jer ako samo Klaus može, ne znam koliko je to dobro za Tylera.



AAAAAAAA to bi bilo strava *.*
Pa trebalo bi da bilo koji hibriiid moze, msm, tako je s vampirima i vukodlacima XD
Cerek

12301. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sun 18 Sep 2011, 5:41 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ja totalno ne bih volela Stefana i Dejmona u nekoj šemi sa Klausom ili nešto. Lol, a nisam homofobična ni malo xD

12401. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Sun 18 Sep 2011, 6:56 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Da bacim neki kom. 35435
Epizoda je bila odlicna!Ne mogu da verujem da je treca sezona konacno pocela!
Prvo,Damon i Elena.Damon naravno mica kao i uvek.Sve je bilo bas super oko njenog rodjendana.Ono kad joj stavlja ogrlicu,i kada njih dvoje drzeci se za ruke silaze dole.Divnoo. <3
Ali kao i obicno Elena za*ebe stvar! Mad Kol'ko mi je krivo bilo kad je rekla da ga je poljubila samo zato sto je mislila da ce da umre! Znala sam da ce tako da bude.Nadam se da je to samo njeno poricanje!
Sto se tice Stefana,bas mi ga je zao.Ali ako je to dobro za Delenu onda sam zadovoljna!
Ondaa,Forwood.Konacno! Very Happy Bas su mice.I ona sexy scena.Idemoo. :3
Pitam se samo sta ce sada da bude sa Caroline,zbog Tylerove mame.I zanima me jel njegova mama zna da je on vukodlak?
Zanima me i gde je Katherine?Nije je bilo cele epizode. o.o
Sto se Jeremy-ja tice dobro je da su to samo duhovi ili sta vec.Ja sam mislila da ce se bukvalno vratiti.I gde je Bonnie?
I ne znam sta jos da kazem...

http://twitter.com/MayaError

12501. The Birthday - Page 5 Empty Re: 01. The Birthday Mon 19 Sep 2011, 7:28 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Evo i mene.

Epizoda je bila fenomenalna Very Happy
Delena momenti su sjajni - ali već viđeni,ja sam bezobrazna i tražim mnooogo više od onog što nam daju.
Konačno Forwood - obožavam,obožavam ih. Šipujem ih opasno.
Prokleto,ali prokleto želim Elajdžu. Oću da ga vrate kako znaju i umeju!

Klaus je damn hot,i za divno čudo postajem njegov fan.

Jako sam srećna što sam videla Anu na koju sekundu,ali je želim još.
Volela bih neke momente sa njom i Džeremijem.

E sad što se tiče Stelene i samo Stefana.

Ja sam možda jedna od retkih koja nije slinila ne kraju.
Ne mogu. Počinjem da mrzim Stefana,jako.
Dobar je šta god da uradi čak i ako pobije toliko ljudi,ako ubije devojku svog brata,i ako ode od devojke koju navodno voli.
Neka je uradio on to zbog Damona,ali brate,dokle više da Damon izigrava debila.


Šta god da uradi ne valja ?!

Po mom mišljenju Stefan je sebičan,mnogo.Dok Damon voli ovu stvarno,ali ona je glupa pa ne vidi -.-

Ja se izvinjavam na komentaru ali hejterski sam nastrojena prema Stefanu.




Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum