Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

01. The Birthday

+32
Klaroline_♥
Filip
Ket ♥
snowflake.
Twin.flames
Fire Bomb*93
Zla_Sam
daray
Crazy Lady (:
Don't Worry, Be Happy ♥
Starlight
Elena Gilbert
stefan
Mehurić
**Miss Salvatore**
<3 Originals <3
hari_95
chocolateChanel.
LostInWonderland
Angi93
Em (:
phoenix00
fearless.
eatmyfeelings
VampireFreak
Mrs.Somerhalder
♥_Vampire_in_love_♥
Warrior Princess
DEstiny :3
Endzi
Little.Star.On.The.Sky
Nika Kći Zevsova ~
36 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Message [Page 6 of 6]

12601. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Mon 19 Sep 2011, 8:47 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja sam hejterski nastrojena prema načinu na koji Paul glumi Stefana. a inače jako volim Paula xD

12701. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Tue 20 Sep 2011, 12:13 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ju, meni Paul savršeno glumi Stefana. Sad su mu dali oduška sa Ripperom, ali mene Ripper smara.

12801. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Tue 20 Sep 2011, 5:39 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Mene raduje što se Klaus fandom širi. Cerek
Zato vas sve volem. :')

Pa dobro, Sandej. xD
Ovo je tačno "dobar je ma koliko ljudi pobio".
Ali ono, to treba gledati sa te strane zašto on radi sve što radi. Smile

12901. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Tue 20 Sep 2011, 6:31 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

pa da ali kad je Damon radio tako nesto isto iz dobre namere svi su ga osudjivali a niko se nije zapitao zasto je to uradio :/

13001. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Wed 21 Sep 2011, 7:39 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Nika Kći Zevsova ~ wrote:Mene raduje što se Klaus fandom širi. Cerek

Do mene to sirenje nece doci. Razz
UBIO JE ELIJAHA, ALO. ALO.

13101. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Wed 21 Sep 2011, 7:57 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Lol, ni do mene Very Happy

13201. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Wed 21 Sep 2011, 9:56 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Damon♥️ wrote:
Nika Kći Zevsova ~ wrote:Mene raduje što se Klaus fandom širi. Cerek

Do mene to sirenje nece doci. Razz
UBIO JE ELIJAHA, ALO. ALO.


IT'S OK TO LOVE THEM BOTH Smile))))

13301. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Wed 21 Sep 2011, 6:00 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Queen Of Shadows wrote:
Damon♥️ wrote:
Nika Kći Zevsova ~ wrote:Mene raduje što se Klaus fandom širi. Cerek

Do mene to sirenje nece doci. Razz
UBIO JE ELIJAHA, ALO. ALO.


IT'S OK TO LOVE THEM BOTH Smile))))

To Jelena Smile
Sta da se radi Klaus sindrom Smile

13401. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Wed 21 Sep 2011, 7:35 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Wwinner wrote:
Queen Of Shadows wrote:
Damon♥️ wrote:
Nika Kći Zevsova ~ wrote:Mene raduje što se Klaus fandom širi. Cerek

Do mene to sirenje nece doci. Razz
UBIO JE ELIJAHA, ALO. ALO.


IT'S OK TO LOVE THEM BOTH Smile))))

To Jelena Smile
Sta da se radi Klaus sindrom Smile
Mene je njegov akcenat osvojio Razz

13501. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Thu 22 Sep 2011, 9:17 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Endzi wrote:
Wwinner wrote:
Queen Of Shadows wrote:
Damon♥️ wrote:
Nika Kći Zevsova ~ wrote:Mene raduje što se Klaus fandom širi. Cerek

Do mene to sirenje nece doci. Razz
UBIO JE ELIJAHA, ALO. ALO.


IT'S OK TO LOVE THEM BOTH Smile))))

To Jelena Smile
Sta da se radi Klaus sindrom Smile
Mene je njegov akcenat osvojio Razz

Saro Smile)) Samo nek se siri kao epidemija Smile) Ja ih obozavam obojicu i sta mi fali :PPP

Andrea to je i mene prvo osvojilo al sad volim sve sto ima veze sa njim xD ^_^

13601. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Thu 22 Sep 2011, 7:10 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Queen Of Shadows wrote:
Endzi wrote:
Wwinner wrote:
Queen Of Shadows wrote:
Damon♥️ wrote:
Nika Kći Zevsova ~ wrote:Mene raduje što se Klaus fandom širi. Cerek

Do mene to sirenje nece doci. Razz
UBIO JE ELIJAHA, ALO. ALO.


IT'S OK TO LOVE THEM BOTH Smile))))

To Jelena Smile
Sta da se radi Klaus sindrom Smile
Mene je njegov akcenat osvojio Razz

Saro Smile)) Samo nek se siri kao epidemija Smile) Ja ih obozavam obojicu i sta mi fali :PPP

Andrea to je i mene prvo osvojilo al sad volim sve sto ima veze sa njim xD ^_^

Dadadada XD Sve nas je viiisee ^^

13701. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Thu 22 Sep 2011, 7:26 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

oh jesss .... :DD ... klaus osvaja jednog po jednog fana xD

13801. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Tue 27 Sep 2011, 8:32 am

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Queen Of Shadows wrote:pa da ali kad je Damon radio tako nesto isto iz dobre namere svi su ga osudjivali a niko se nije zapitao zasto je to uradio :/

O tome ja pričam.

13901. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Sun 02 Oct 2011, 7:35 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

How shall I start? xD Pravim se da nisam odgledala i sledeće dve epizode. xD
Klausa ne volim. U-op-šte. Jedino mi se sviđa kako se oblači. xD
Poor Elena & Džeremi. Elenine obrve wtf? Tek sam ih sad primetila o.O Još više poor Alarik. Ali frizuraaa mu je ♥️.
Kerolajn je diiivna Very Happy I priča sve Tajleru. Very Happy Hahahaha, jaaako. Nisam shipovala Forwood, ali su kinda cute. ^^ Vamp sex. xDDD
U manjini sam onih kojima se nije svidela Dejmonova frizura. Bljack. xD
Scena gde Elena nailazi na Dejmona Very Happy I gviri kroz prste da proveri jel obučen. Very Happy ♥️♥️♥️
Rej :'( Zavolela sam ga u onih 15 minuta. Žao mi je i Stefana, ali jbg. Nije cool kao ripper. A-a. Mada imaju konstruktivne načine za mučenje. xD Stefan komada tela a zatim ih spaja. :puke:
Elena's necklace. I Dejmon koji je stavlja. ♥️ Silazak niz stepenice. Sreću čine male stvari. Very Happy
Stefan ubija Endi. :/ Očekivan kraj za nju, ali ponovo. I to je rastužilo Dejmona više nego što sam očekivala... Delimično okrenute uloge Stefan - Dejmon, još se navikavam Very Happy
Zaplakala sam na deo kad Alarik odlazi iz Elenine kuće :'(
Dejmon koji lomi po sobi aaah Sad
I onda Stefan Elena call. :/// Šmrckala sam priznajem. Tužno je, tad mi je bilo mnogo mnogo mnogo žao i Stefana i Elene.
Tajlerova majka. What a bitch. xD Šokiralo me to, bilo mi je krivo zbog Kerolajn baš.
Oduševila me Ron Pope - A drop in the Ocean, nisam je znala, a i sviđa mi se što su njom povezali sve tokove priče, od Elene i Alarika, preko Tajlera i Kerolajn, do Dejmona i na kraju Elene i Stefana. ♥️
Otprilike je to to. Very Happy

14001. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Tue 04 Oct 2011, 11:53 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Jeste da je kom sa zakasnjenjem, ali nisam sebe mogla da nateram da kucam.. Smile

Epizoda mi je bila extra,ali nije najbolja koju sam odgledala.. Wink
Za pocetak cu reci da stvarno zalim one dve devojke.Ludi Stefan ih je raskomadao.Sta mu Klaus uradi...Sta god da mu je uradio, I like it! Razz
Damon je Damon.Ostao je isti,nije se promenio. A Elena je pomalo ocajna sa tim: "Moram da nadjem Stefana" Rolling Eyes
Forwood su mi naj naj naj!Kad bi ja imala prijatelja kao sto je Tyler! 355
A Jer i Matt..Drogasi,sram ih bilo! he
Sve u svemu super.O, i Carol me je jako iznenadila njenim postupkom.Jadna Caroline.. Ne bi volela da mene ovako ustreli keva mog decka.. xDD

14101. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Tue 18 Oct 2011, 9:36 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Tek sam je sad odgledala i prepuna sam utisaka. Mislim da je ovo sjajan uvod u jos bolju sezonu. Konacno malo odmora od Stelene (sem onog bednog kraja).
Prvo moram da prokomentarisem Damonovu frizuru. Iskreno se nadam da ce je promeniti u narednim epizodama, posto se meni ovo uopste ne svidja Very Happy Zelim da mu vrate frizuru iz prve sezone.
Stefan mi je na pocetku delovao drugacije, a onda sam do kraja epizode primetila da se skoro uopste nije promenio. Pokusava da spase Elenu i Damona tako sto odlazi od njih. :O Ubio je Endi, ponovo povredio Damona i ja nikada necu moci da ga razumem.
Damon <3
On je ostao isti i mnogo mi je drago zbog toga. Ovo zblizavanje sa Elenom samo moze da doprinese razvoju njegove licnosti i to je sjajno. Nakon ove epizode, trebalo bi svima da bude jasno kako su njih dvoje savrseni zajedno. Najezila sam se par puta na neke njihove scene. Nadam se da Damon nece uciniti nista sto ce naljutiti Elenu.
Elena je sve bolja. Nikada je nisam vise gotivila nego sada. Mislim da je poprilicno sazrela od prve sezone sto je i logicno s obzirom na to sta se sve desilo. Tek sada nekako shvatam tragediju njenog lika. Izgubila je roditelje, izgubila je tetku, sada gubi i Stefana i logicno je da ga trazi i da se nada da je ziv, cak i ako vise nije toliko zaljubljena u njega. Nije ona jos toga svesna, ali sam sigurna da su njena osecanja prema Stefanu sada daleko slabija nego pre nekoliko meseci.
Onaj telefonski poziv mi je delovao kao jadan pokusaj da se spase nesto sto je odavno izgubljeno. Naravno, gluma je sjajna, ali to je vec vidjeno milion puta i izgubilo je svaki smisao.
DAMON I TYLER BEZ ODECE. Ahhhhh. Very Happy Svidja mi se sto serija postaje "tvrdja". Odnosno, ima vise eksplicitnih scena, manje sladunjavih izjava ljubavi. Bice mnogo dobro ako tako ostane do kraja.
Sve u svemu epizoda vredna gledanja. Drzi paznju, delovalo mi je kao da je trajala desetak minuta. Smile

14201. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Thu 20 Oct 2011, 7:07 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Koliko volim Anine komentare na epizode Cerek

Očekujem veeeeeliki post o Deleni kad pogledaš sve epizode koje su izašle XD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

14301. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Mon 05 Dec 2011, 8:22 pm

snowflake.

snowflake.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Epizoda kao epizoda je FANTASTIČNA. Zaljubila sam se u nju ♥
Jeremy i Matt su mi predivni. Mislila sam da će biti jako dobri prijatelji. Inače, samog Jeremija mi je mnogo žao, kada vidi duhove, sav je uplašen onako.

Stefan je odličan ovako rippah. Mnogo bolja uloga. Počela sam ga voleti ^^ Pa posle sam ponovo počela mrzeti XD

Elena je stvarno nekako lepša u ovoj sezoni.

Damon je divan kao i uvek, još lepši, divniji, sve živo! Mnogo mi ga je bilo žao ono kad je sve razbacivao, na kraju epizode

Takođe Klaus je predivan. *-*

Forwood scena je uf. Oduševljena.

Delenica momenti su jako lepi. Kad joj je Damon davao ogrlicu, plakala sam. A, kada joj je rekao da prestane da čeka Stefana, ta scena mi je AMAZING.

Iskreno, pri kraju scena sa Stefanom i Elenom mi je stvarno bila prelepa. Plakala sam, i mnogo mi je bilo žao. Da se zna, pesma je to učinila XD Haha, šalim se.

Caroline mi je tako preslatka. Jako mi se sviđa u ovoj epizodi.

A, saradnja Klausa sa Stefanom mi se mnogo sviđa. Sviđa mi se njihova scena u baru, a najviše kad Stefan igra pikado, kada gađa Raya.

Da, ponovim epizoda mi je MNOGO DOBRA.

14401. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Mon 26 Dec 2011, 3:26 pm

Ket ♥

Ket ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

odlicna epizoda..odlican uvod u trecu sezonu
novi Stefan je meni pomalo cudan,a opet hot i interesantan u novom izdanju Smile prelepa Stelena scena cak sam i zaplakala na tren a i vise bi samo da je bila duza scena Razz muzika u pozadini fenomenalna Wink i ono sto je na mene ostavilo najveci utisak je divlji sex Tajlera i Kerolajn Very Happy 355

14501. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Fri 30 Dec 2011, 4:17 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Odlična epizoda ... Pomalo tužna , novi Stefan je mnogo čudan al svaka promena dobro dodje Very Happy

14601. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Sat 31 Dec 2011, 1:51 pm

Klaroline_♥

Klaroline_♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Epizoda je baš super,ali ipak scene sex-a Caroline i Tylera su najbolje Very Happy rock

aaaa dušee Damon i Elena-plačem svaki put kad ih vidim onako bliske :smrcc:

14701. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Tue 03 Jan 2012, 9:06 pm

Team Daroline

Team Daroline
Invited in
Invited in

Konacno i ja da pocnem 3. sezonu Very Happy
Moram da kazem da su Jeremy i Tyler mnogo vise hot u ovoj sezoni 80
I Damon ima kosicu xD Lepsi mi je bio ranije, ali je on i dalje savrsen, podrazumeva se srce
PAUL WESLEY JE PREDIVAN, NISAM ZNALA DA ON UOPSTE MOZE POSTATI IMALO SAVRSENIJI. Vrućina
Klaus mi je isto sladak.
Onaj telefonski razgovor me je jako rastuzio. Volela bi da se Stefan vrati sto pre srce
Zanima me zasto Jeremy stalno vidi Vicki i Anu..
Tyler i Caroline su bili hot, ali je Daroline i dalje moj sip Cerek
Zao mi je sto je Stefan otisao, ali jako.
I glupa Tylerova mama, zasto je upucala Caroline? pfffffffff
I zao mi je Andy, taman mi je postala simpaticna Smile
Tuzna mi je epizoda, ne znam zasto.
Najlepse mi je "You missed the cake", jer je Daroline momenat 4ch
I da ne zaboravim, *nude scene*. Ne sipujem ih, al su bili mice Very Happy
Uglavnom, sutra gledam sledecu, zanima me sta ce se desiti zvrko

http://darolinebitchez.tumblr.com/

14801. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Wed 04 Jan 2012, 2:53 pm

little red bird.

little red bird.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Uj pa ova epizoda me razočarala.
Jedina dobra scena je bila kad Stefan zove Elenu. Wink

14901. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Sat 14 Jan 2012, 10:25 pm

MissNothing

MissNothing
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Super je naravno Smile)
Pogotovo ona Damon and Elena scena xDDD

http://vampire-fans.forumotion.eu/

15001. The Birthday - Page 6 Empty Re: 01. The Birthday Tue 31 Jan 2012, 5:58 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Odlican pocetak sezone. Lepo su odradili ovo.
Sve mi se svidja. Very Happy
Elena & Damon.
Caroline & Tyler.
Bad Stefan. juhuu
Zao mi je Alarica.
I intrigantno mi je ovo sto Jeremy vidi Anu i Vicky.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum