Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+42
elenitamxs
stefan
phoenix00
FirstLove-LastLove
snow white
ikicaD&E
Little J
Anne Salvatore
♥_Vampire_in_love_♥
Mαяi♥
Endzi
PunkRockChick
Zox (:
AnaSalvatore
Bite_me_Damon
Dark side of the moon
<3 Originals <3
Starlight
LoveSucks
Aimee Liam
Anette
Dr. John Watson
RebelleFleur.
Delena ♥
I.Love.You
Elena Gilbert
chocolateChanel.
Angel From Hell
Nika Kći Zevsova ~
selena salvatore
daray
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Maky くろ
Damon
Twin.flames
Fire Bomb*93
eatmyfeelings
DEstiny :3
Warrior Princess
Em (:
Zla_Sam
pendragons
46 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down  Message [Page 3 of 40]

51Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 08 Nov 2010, 7:25 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Ali bice jos lepse kad nakon toliko vremena bude srecan...Smile Sad svi toliko iscekujemo to,ali za sve dobro je potrebno vreme...^=^

52Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 08 Nov 2010, 7:55 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

selena salvatore wrote:
Jedva cekam momenat kada joj dodje do mozga da je Damon voliii 34556
To ce biti neproceniv trenutak! 4555

53Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 08 Nov 2010, 10:24 pm

Angel From Hell

Angel From Hell
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Slažem se sa svime što ste pisali! ^^

Jedva čekam trenutak kad će se Elena setiti toga što joj je Damon rekao. Very Happy
I scena 'I love you' def. jeste najlepša i najtužnija. Vraćam se 1000 puta i svaki put plačem kad vidim suzu u Damonovom oku. Sad

54Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 08 Nov 2010, 10:52 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

E, a moram da vam izložim opet neko svoje razmišljanje, analiziranje (čitaj - filozofiranje Razz).

Shvatila sam da mi se ne dopada ovo što rade Damonovom liku iz jednog prostog razloga... mi smo njega zavoleli kad je bio stoka, kretenčina. Gledala sma baš promo za 1x02 - Night of the Comet, i Damon stoji na krovu sa Stefanom i Vicki i kaže mu nešto u fazonu: You have no idea what game I'm about to play. To mi je bilo TOLIKO SEKSI i sjajno, da samo što nisam odlepila. Takođe, u tom istom promou pokazuju Elenu kako ulazi kod Stefana u kuću i upoznaje se onako sa Damonom (okreće se i udara u njega, i imamo eye sex *.* a on onako iskrivi glavu u stranu sa zlobnim osmehom ♥️). Tada je najveće ''zlo'' i ''opasnost'' predstavljao upravo on! A OPET smo UPRKOS tome znali da neće nauditi ni Stefanu, ni Eleni.

E, stvar je u tome da ja opet želim tog opasnog Damona, koji gradi zidove oko sebe i ne dozvoljava nikome da se probije unutra. To je Damon koji je privukao Elenu, iako ona to nije priznavala (i još uvek, pretpostavljam, ne priznaje). Onda sam se setila scene u kuhinji, prve njihove kad Damon dođe na večeru sa Caroline. Elena mu kaže: I'm sorry. You lost her (Katherine), too. I onda se onako značajno gledaju, a on proguta knedlu ali ne SKIDA SVOJ OSMEH ISKRIVLJENI. *.* U tome je čitava poenta svega. Vidimo da mu nije svejedno, ali on to ne pokazuje.

Razumem da njegov lik mora da se razvija, ali prosto mi se ne dopada šta mu rade. Od Stefana prave nekog frajera, a od Damona... pa, jasno vam je. Svakim novim postpukom totalno mu ruše reputaciju iz prve sezonu koju smo obožavali (bar ja). U ovo ne ubraja tekst, pošto su mu rečenice i dalje sjajne (mada su u prvoj sezoni bile za nijansu bolje -.-).

A sad je tu i Elena koja ga je promenila. Da, super. Jasno mi je da ga je promenila i totalno sam ZA to ♥️ Ljubav ga menja. Ali i od Elene su napravili takvog lika da niko LOŠ ne može da bude sa njom, što je shitty! Jer Damon nju treba da osvoji onakav kakav je bio, kao loš momak, neko ko je učinio (i čini) toliko loših stvari jednu za drugom, a ne neko ko će trčati za njom, plašiti se za nju, spašavati je... wtf? Za to ionako služi Stefan -.-

Raspisala sam se. Oprostite mi. :/

55Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 10:53 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

I meni nedostaje zlobni Damon,ali nemam nista protiv povremenih emocija,samo bi volela da opet uradi nesto zlobno. he Mada,on je prvobitno bio dobar i osecajan..

56Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 11:14 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Em (: wrote:E, a moram da vam izložim opet neko svoje razmišljanje, analiziranje (čitaj - filozofiranje Razz).

Shvatila sam da mi se ne dopada ovo što rade Damonovom liku iz jednog prostog razloga... mi smo njega zavoleli kad je bio stoka, kretenčina. Gledala sma baš promo za 1x02 - Night of the Comet, i Damon stoji na krovu sa Stefanom i Vicki i kaže mu nešto u fazonu: You have no idea what game I'm about to play. To mi je bilo TOLIKO SEKSI i sjajno, da samo što nisam odlepila. Takođe, u tom istom promou pokazuju Elenu kako ulazi kod Stefana u kuću i upoznaje se onako sa Damonom (okreće se i udara u njega, i imamo eye sex *.* a on onako iskrivi glavu u stranu sa zlobnim osmehom ♥️). Tada je najveće ''zlo'' i ''opasnost'' predstavljao upravo on! A OPET smo UPRKOS tome znali da neće nauditi ni Stefanu, ni Eleni.

E, stvar je u tome da ja opet želim tog opasnog Damona, koji gradi zidove oko sebe i ne dozvoljava nikome da se probije unutra. To je Damon koji je privukao Elenu, iako ona to nije priznavala (i još uvek, pretpostavljam, ne priznaje). Onda sam se setila scene u kuhinji, prve njihove kad Damon dođe na večeru sa Caroline. Elena mu kaže: I'm sorry. You lost her (Katherine), too. I onda se onako značajno gledaju, a on proguta knedlu ali ne SKIDA SVOJ OSMEH ISKRIVLJENI. *.* U tome je čitava poenta svega. Vidimo da mu nije svejedno, ali on to ne pokazuje.

Razumem da njegov lik mora da se razvija, ali prosto mi se ne dopada šta mu rade. Od Stefana prave nekog frajera, a od Damona... pa, jasno vam je. Svakim novim postpukom totalno mu ruše reputaciju iz prve sezonu koju smo obožavali (bar ja). U ovo ne ubraja tekst, pošto su mu rečenice i dalje sjajne (mada su u prvoj sezoni bile za nijansu bolje -.-).

A sad je tu i Elena koja ga je promenila. Da, super. Jasno mi je da ga je promenila i totalno sam ZA to ♥️ Ljubav ga menja. Ali i od Elene su napravili takvog lika da niko LOŠ ne može da bude sa njom, što je shitty! Jer Damon nju treba da osvoji onakav kakav je bio, kao loš momak, neko ko je učinio (i čini) toliko loših stvari jednu za drugom, a ne neko ko će trčati za njom, plašiti se za nju, spašavati je... wtf? Za to ionako služi Stefan -.-

Raspisala sam se. Oprostite mi. :/

moguce da je ovo nacin da ga vrate kakav je bio

msm, opet ce izgraditi neki zid, i sve to

(:

ja se nadam da ce vratiti bad Damona barem na tren Sad

slazem se s tobo mza te njihove scene, i ono na krovu Laughing

i voljela sam to sto je podbadao Stefija na sve moguce nacine, ali je bilo i sentimentalnosti, ne prejake

ne zelim da od njega naprave Stefanovu kopiju, ili da od Delene naprave nesto sto nikom nece biti zanimljivo

(:

http://horizoninblack.tumblr.com

57Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 11:21 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Vratice ga,don`t worry.Posto je sad takoreci "odustao" od Elene,verovatno ce se vratiti na ono njegovo Laughing npr.poput sredine 1.sezone.Mada ja ga i ovakvog volim Cerek

EDIT:
Moram prvo da vas pitam (ako je to neko uopste primetio)...da li se ljudima prilikom kompelovanja xD (tj.opcinjavanja) UVEK prosire zenice??
Jer gledam primer kada je Elijah opcinio Elenu-zenice su joj bile prosirene a kad je to Damon uradio-nisu O.o

Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_lbl4qnUF9x1qcel6go1_500

http://destinedtobe.tumblr.com/

58Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 2:26 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ja sam baš prije par dana napisala kako mi nedostaje stari Damon .. Stvarno bih da ponovo postane takav, čisto da promjenimo malo. Zato se najviše i veselim Rose. Nekako očekujem da će ona da vrati tog Damona iz prve sezone .. I da će sve to, naravno, malo da potrese Elenu. xD Mada, meni je Damon strava lik kako god okreneš. ^^

Taychi, ja sam primjetila i bilo mi je malo čudno u početku al' Elena je sigurno kompelovana .. džabe nam ne proširene zjenice. xD I ljudi moji, meni je MNOGO drago što je kompelovana. Baš zbog toga to 'volim te' ima nevjerovatno značenje i toliko je posebno. xD

Hm .. što se tiče ovoga:

COCK BLOCK STEFAN. If he didn't give Damon his little speech, Damon wouldn't feel guilty for the way he feels. Stefan NEVER would have done what Damon did. Damon loves her so much, he's willing to let her go to make her happy. And to top it all off, he could have erased every bad thing he's done from her memory, but instead he made her forget him telling her he loves her. AND DON'T EVEN GET ME STARTED ON THE TEAR.

Meni je glupo što je Stefanu trebalo toliko godina i toliko ružnih događaja da shvati šta je napravio svome bratu. I kada se, napokon (146 godina prekasno), izvinuo Damonu, nabio mu je krivnju i natjerao ga da odustane od Elene. Nemojte pogrešno da me shvatite, to je bilo POTPUNO nesvjesno i nenamjerno, i ja znam da je Stefan iskreno mislio sve što je rekao ALI pogledajte koji je rezultat toga. Stefan je PONOVO dobio sve što želi u životu a Damon je PONOVO ostao sam kao pas.

Damon zaslužuje Elenu, mnogo više nego što je Stefan zaslužuje.

Toliko o tome. Zubo. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

59Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 2:59 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ja ne znam.S jedne strane zelim da je kompelovana a sa druge strane ne.Znam da,ukoliko se seca,nece hteti da mu kaze...a to saznanje ce je naterati da sto vise razmislja o njemu + kad ga bude videla sa Rose...hmm,bice zanimljivo...barem meni Very Happy a drugo-ukoliko se ne bude secala i priseti se kad postane vampir-i to ce biti dobro!

Anyway,jedna teorija-Elena se seca.

Now, I could quite possibly be reaching with this, and I’m being overly optimistic for Delena, but Elena is a smart girl. She’s been around vampires enough, and in enough dangerous situations with vampires to know the importance of vervain.

How easily did Elijah just rip that necklace off her to get what he wanted? She knows now that the necklace isn’t enough.

If my vervain necklace was to be lost (presumably for good) I would find an immediate replacement for it. Now, she might have felt secure enough to go a night without it, but Rose is still lurking around with unknown intentions.

I watched Damon confess his love to Elena then compel her five times, I then compared that compulsion to Katherine compelling Matt at the end of Plan B and Masquerade. His pupils went wide, I could go back to season one and double check Caroline being compelled as well, but from memory her pupils go wide as well.

Elena’s pupils never went wide. They never changed.

I believe, if she had any sense to her whatsoever, she had vervain in her system when Damon confessed.

After he left, that was the look of a girl who knew.

http://destinedtobe.tumblr.com/

60Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 3:01 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Ja sam ubedjena da se nece secati Wink

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

61Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 3:03 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Nina_Somerhalder wrote:Ja sam ubedjena da se nece secati Wink

I ja. Zubo. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

62Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 3:09 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ne znam, to je dobra teorija, ali ne verujem da je tačna. Meni bi najbolja kombinacija bila naravno da se seća ali da nam to nikako ne pokažu kroz nekoliko epizoda... i onda počnu da nam daju znakove da se seća pre nego što i ona sama to prizna.

Mada, kakvi smo, mislim da se samo previše nadamo i previše kombinacija smišljamo koje idu Deleni u korist. :/ I koje 90% nisu tačne.

Videćemo šta su Julie i Kevin smislili.

63Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 5:10 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Volela bih da se seca. Cisto da ima nesto sto ce da je natera da o Damonu razmislja na drugaciji nacin, da prestane da ga posmatra kao Stefanovog brata. Ne mora odmah da mu kaze da zna. Postoje realne sanse da se seca, dosta stvari ide nama u korist, ali opet ko zna sta nam spremaju. Sto se tice Damona, svi smo ga zavoleli kao loseg momka, decka koji je bio susta suprotnost Stefanu, ali ovo je oduvek postojalo u njemu, samo sto tad nije pokazivao. Sad mu je mnogo stalo do Elene i naravno da ce sve uciniti da je spasi. Nece da dozvoli da se njoj dogodi nesto lose samo da bi on izigravao loseg brata. Samo mi nedostaje taj stil oblacenja koji je imao pre i frizura. Sad mi je previse uredan. xD

64Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 6:57 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Ko zna,mozda smo pogodili za neku teoriju...*drzi fige*

65Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 7:38 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Mozda xDD

LOL ovo je smesno xD haha

Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_lblkehFuzY1qav83lo1_500

http://destinedtobe.tumblr.com/

66Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 7:50 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

ajoooooooj (: kako dobra fora Razz
al msm da 90% fanova zeli Delenu ^^ glupo je da ne bude nista izmedju njih dvoje -.-' ://

67Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 7:51 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Cherry_Bomb wrote:Volela bih da se seca. Cisto da ima nesto sto ce da je natera da o Damonu razmislja na drugaciji nacin, da prestane da ga posmatra kao Stefanovog brata. Ne mora odmah da mu kaze da zna. Postoje realne sanse da se seca, dosta stvari ide nama u korist, ali opet ko zna sta nam spremaju. Sto se tice Damona, svi smo ga zavoleli kao loseg momka, decka koji je bio susta suprotnost Stefanu, ali ovo je oduvek postojalo u njemu, samo sto tad nije pokazivao. Sad mu je mnogo stalo do Elene i naravno da ce sve uciniti da je spasi. Nece da dozvoli da se njoj dogodi nesto lose samo da bi on izigravao loseg brata. Samo mi nedostaje taj stil oblacenja koji je imao pre i frizura. Sad mi je previse uredan. xD

Anaaa. Cerek Kako si to lijepo rekla. <3

[Twin.Flames] wrote:Mozda xDD

LOL ovo je smesno xD haha

Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_lblkehFuzY1qav83lo1_500

Mikro Cerek. xDD Mikro Cerek. xDD Mikro Cerek. xDD

Oops! .. I Did It Again! haha


Nego, našla sam jedan "zanimljiv" komentar na fanpopu koji je napisao SE fan:

Damon/Elena scene was more about Stefan. He couldn't let her know because it would have been unfair to Stefan. Damon has been in love with Elena for a while now and has been relentlessly pursuing her(even forcing himself on her) but it was his renewed bond with Stefan that made him realize that he was being selfish.

TAKE THAT DE FANS ! :] couse its true . and well it looks like your ILY moment was still all about stelena HAHAHA lol

I ja kažem isto: HAHAHAHA!

STFU. -.-

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

68Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 8:41 pm

Angel From Hell

Angel From Hell
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Em (: wrote:Ne znam, to je dobra teorija, ali ne verujem da je tačna. Meni bi najbolja kombinacija bila naravno da se seća ali da nam to nikako ne pokažu kroz nekoliko epizoda... i onda počnu da nam daju znakove da se seća pre nego što i ona sama to prizna.
Slažem se potpuno. I naravno, da ne kaže Damonu. Very Happy

69Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 9:02 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

[quote="Zla_Sam"]
Cherry_Bomb wrote:


Nego, našla sam jedan "zanimljiv" komentar na fanpopu koji je napisao SE fan:

Damon/Elena scene was more about Stefan. He couldn't let her know because it would have been unfair to Stefan. Damon has been in love with Elena for a while now and has been relentlessly pursuing her(even forcing himself on her) but it was his renewed bond with Stefan that made him realize that he was being selfish.

TAKE THAT DE FANS ! :] couse its true . and well it looks like your ILY moment was still all about stelena HAHAHA lol

I ja kažem isto: HAHAHAHA!

STFU. -.-[/font]

O MOJ BOZE. -.-
Stelena fanovi su gori od same Stelene (ima par normalnih .. al samo par).Koliko su .. ograniceni,plitki o moj boze. xD Jest sve je to bilo zbog Stelene,aha.Ne -.- To je bio Damon koji po prvi put otkriva svoja osecanja, ali ne moze da pusti Elenu da to zapamti jer bi previse stete,mislim on tako misli xDD.. tako da ta scena je o Damonu koji se zrtvuje za svog brata,zrtvuje svoju ljubav zbog njega .. samo po koji put tacno radi? -.-

70Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 9:06 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Post jeste na neki način istina.
Ali to samo dokazuje kako Damon poštuje i voli svog brata, i samo zbog toga ne može biti sebičan.

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

71Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 9:16 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Jao Angie sad si se i ti nalupala xD

Momenat nije imao S od Stefana u sebi, tako da... STFU. -.-

72Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 9:17 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Aaa... Znači tvrdiš da ga boli ku**c za njim? Razz
Jer totalno nije tako. I jbg, nije glup ni on...
Al aj, i vi Delena fanovi ste svi subjektivni. Razz

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

73Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 9:20 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Eeeej ne svadjajte se ili brisem postove ok -.-?

http://destinedtobe.tumblr.com/

74Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 9:31 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Nema nikakve svađe -.-

Jao Bože šta nađoh na jednom forumu o.O

Stelena or Delena.
81% Delena, 19% Stelena.


-.-'

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

75Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 09 Nov 2010, 9:41 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ma ne nema :/ dosta vise svi...necu da se bilo ko ljuti na mene ali ovako kvarimo temu...

Anyway...malo slika

(da,opet prica o caju xD)

Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_lbl69seWo81qdtupfo1_500

haha haha

Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_lbmdexVOtM1qcf1u4o1_500

dosta o verbeni xDD

355 srce

Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_lb6rh1RWPL1qdz3mzo1_r2_500

http://destinedtobe.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum