Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Književnost » Vaša Dela » Vampire Love

Vampire Love

+9
Little J
Nikica
Dark side of the moon
*TheCraziestOne*
Angel From Hell
Rottie
Warrior Princess
daray
Katherine Pierce
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 4 of 6]

76Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sat 25 Dec 2010, 8:37 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Hvala Very Happy
Da,ona poznaje jednoga vukodlaka,više o tome u nastavcima Very Happy

77Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sun 26 Dec 2010, 8:59 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World


"Ništa ne pitaj",rekla sam Damonu prolazeći do auta dok je zamnom išao Eric.
"Momak?Muž?...Ljubavnik?",upitao je Damon sarkastično.
Gurnula sam ga laktom :"Ovo je Eric,pomoći će nam da ubijemo Katherine.On je vještac-vampir."
"Nisam znao da postoje",javio se Alaric.
"Bez uvrede,ali mislim da nisi još susreo ništa",rekla sam Alaricu koji se opraštao sa djevojkom
koja nam je pomogla u potrazi za nečim korisnim o vukodlacima i Katherine.
"A,kako nepristojno od mene.Eric,ovo je Damon,ono nije Katherine,već Elena,dvojnica,
dalje pff.profesor povjesti Alaric Salzman,do njega cura nije važna."
Ericove oči su bile prikovane za Elenu,te sam ga samo ugurala u auto i zatvorila vrata.
"Ne brini se Elena,pod mojom je kontrolom,neće ništa uraditi",rekla sam riječi utjehe.
Čula sam kako Eric mrmlja nešto u autu.
.....................................................................................
"Dobro,došli ste sretno kući,drago mi je",rekla sam uzbuđeno Eleni i Alaricu ,dok sam poslala
Erica u lov,okolo Mystic Fallsa.
"Hvala na gostoprimstvu",Alaric je rekao zatvarajući vrata.
"I drugi put",rekla sam sa osmijehom:"a,da ,profesore,nadam se da neće utjecati to što sam vampir
na pravednost ocjenjivanja na testovima ili kontrolnima,jer nemožeš poreći da znam više od vas.
Ipak sam išla dvadeset puta u srednju školu."
"Doviđenja Bianca",rekao je Alaric ulazeću u kuću.
Spuštao se mrak,te sam ostavila Elenu i Damona da riješe nesuglasice.
Obišla sam krug oko kuće i pokušala da osjetim Jeremyja.
"Bingo",rekla sam čuvši kretanja u sobi koja je trebala biti njegova.
"Jeremy,dobro veče",rekla sam pojavljujući se u njegovoj sobi,pored prozora.
"Bianca?"





78Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sun 26 Dec 2010, 9:25 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Nadam se da ce scena Biance i Jeremy-a biti vredna citanja... Twisted Evil Namiguša xD

79Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sun 26 Dec 2010, 9:49 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Eh sada Snežo u kojem smislu misliš?

80Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sun 26 Dec 2010, 10:04 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

E pa sad...Necemo o tome.Pisi ti ono sto ti osecas da treba.100% ce biti odlicno! Smile

81Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sun 26 Dec 2010, 11:21 am

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Hej, extra je =D Extra se razvija prica i svidja mi se sto je Bianca identicna Damonu =D B&J mi se svidja =D a za ovog Erica cemo jos videti O_o?
Pisi dalje =D

http://twitter.com/DraganaKolakx3

82Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sun 26 Dec 2010, 11:33 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

E pa sad...Necemo o tome.Pisi ti ono sto ti osecas da treba.100% ce biti odlicno! Smile
Hvala Snežo xD
Neće biti puno nekih neugodnih scena,jer ipak imam 12 godina xD

Hej, extra je =D Extra se razvija prica i svidja mi se sto je Bianca identicna Damonu =D B&J mi se svidja =D a za ovog Erica cemo jos videti O_o?
Pisi dalje =D
Hvala ti puno Dragana na komentaru i što čitaš.Drago mi je da ti se sviđa.
Da za Erica,on je veoma tajanstven tip,kao Bianca.A Bia i Damon,o njima će biti još priče.
Samo ću reći da Bianca ima stvarno zanimljivu i stravičnu prošlost.
I sljedeći nastavak ide uskoro,oko sutra ili prekosutra.

E drage moje ,izvolite sliku od Erica :
Vampire Love - Page 4 12500910

83Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sun 26 Dec 2010, 11:49 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Eric! aah *dies*

84Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sun 26 Dec 2010, 12:51 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Hehhe nemoj umrijeti molim te Snežo xD

85Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Tue 04 Jan 2011, 6:13 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

"Nadam se da ne smetam",rekla sam sa smiješkom.
Normalno da smetam,ja bi ubila da mi neko uđe bez pitanja u sobu.
"Ne smetaš,samo nisam navikao da ulaze kroz prozor posjetitelji,ne od...nema veze."
A sada je bio i ljubazan,povrijeden?Umro neko?Nesretna ljubav?Obitelj?
Skinuo je slušalice i stavio ih na sto.
"I šta radiš ovdje?",upitao me je.
Došla sam da te vidim jer mi nedostaješ,jer ne mogu bez tebe,ovisna sam :"ubijam dosadu."
"Drago mi je što si se mene sjetila kao opciju za ne-dosadan život",rekao je i uglove usana
izvio u mali osmijeh.
"I meni je drago".
Kontroliraj se Bianca,on je samo tinejdzer,veoma zgodan tinejdzer koji te vraca u stare
dane života kada si bila čovjek.
"Smijem sjesti?",upitala sam i ne čekajuci odgovor sjela na stolicu pored noćnoga odmarica.
"Drago mi je što se osjecaš kao kod kuce.",uzeo je hrpicu knjiga i premjestio ih na policu.
"Imali šta zadaće?",upitala sam gledajuci prema knjigama.
"Duhovita si,sviđa mi se,a da ima uradila bi je?",upitao je i sjeo na krevet.
"Vjerovatno bi dvije minute prije časa uradila i predala kao da sam završila kod kuce",osmotrila sam
stvari na nocnom stolcicu i ormaru.Prešli smo na veome dosadne teme,ne valja nikako.
"Voliš slušati muziku?",rekla sam ne očekujuci odgovor.
"Bianca,ozbiljno te pitam,šta radiš ovdje?",ponovio je pitanje od maloprije.
"Gladna sam,došla sam večerati."
Očekivala sam neku reakciju,drhtaj ili da izgubi boju iz lica,ali se on samo nasmijao.
"Imaš običaj da se smiješ kada gledaš smrti u oči, lice,ili .....leđa?",upitala sam i pokupila
cd sa stola okrenuta leđima.
"Ne plašim te se Bianca",rekao je.
Zar se toliko vidjelo da nisam sposobna da ga ubijem,od toliko ubistava,
obicnoga tinejdzera nisam mogla povrijediti,nisam imala snage,volje.
"Linkin park,zanimljivo",rekla sam prevrćuci cd u ruci.
Ustao je sa kreveta i uzeo cd:"Nisi mi odgovorila?",rekao je gledajući me u oči.
Odmakni se,jer nisam se u stanju kontrolirati,ne odgovaram za postupke.
"Navikla sam da radim šta hoću,gdje hocu.I željele sam da
dodem u tvoju sobu i popricam sa tobom."
"A šta sada želiš?",upitao me je.Ugrizla sam se za usnu.
"Ici do Erica i sprijeciti ga da ubije pola grada",rekla sam odmakinjući se od njega i dolazeći do prozora.
"Doviđenja Jeremy",rekla sam i bila spremna izaći.
"Bianca,cekaj."
Okrenula sam se prema njemu:"Da?"
"Možeš doci kada želiš,kada ti je dosadno."
Dugo sam stojala nepomično i gledala u Jeremyja,a onda sam
do njega i poljubila ga u obraz.
"Hvala Jeremy."
Nestala sam iz sobe prije nego što je mogao reći.

86Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Wed 05 Jan 2011, 7:55 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Ponadala sam se da ce se nesto desiti,ali ostacu strpljiva do tog dela... Smile
P.S Hvala bogu sto si postavila nastavak! Namiguša xD

87Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Wed 05 Jan 2011, 8:27 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Dobro,tek se poznaju,ne može odmah xd
Ali doći će i taj dio.
Nisam dugo postavljala jer sam se nadala još kojem komentaru,ali nema veze xd
Tnx dušo Very Happy

88Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Wed 05 Jan 2011, 5:22 pm

Nikica

Nikica
Only Human
Only Human

Presuper
jedva cekam nastavak Smile

89Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Wed 05 Jan 2011, 5:23 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Hahhaha hvala ti Nikoleta xd

90Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Fri 07 Jan 2011, 6:45 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

"Gospođice.Bianca,traže vas",rekla je nova služavka.
"Ej,ja još idem u školu,ne smijem izostajati,ko god bio zauzeta sam,odbij ga",rekla sam premještajuci torbu sa jednoga ramena na drugi.
"Nećeš mene odbiti zar Bianca?",upitao je Damon lažno uvrijeden ulazeci u prostoriju.
"Damon.Cemu dugujem zadovoljstvo?",odustajuci od pomisli da idem u školu,okrenula sam se prema služavki:"Elian napolje."
"Želio sam te pozvati na roštilj,događaj,sastajanje,nazovi kako želiš",rekao je i uzeo cašu viskija.
"Kod koga?Ti je organizuješ?Mogu zamisliti okupljanje vampira."
"Ne,ne organizujjem je ja ,vec Jenna,Elenina i Jeremyjeva tetka.Njen prijatelj je došao u grad i organizuje neko okupljanje kako bi oživila stare uspomene,znaš kako to ide."
"I što ću ja tu?",nisam željela biti viška nigdje i nisam imala nikakve potrebe biti tamo,nisam ni znala Jennu.
"Da ti malo odvučem pažnju,da upoznaš ljude Mysticc Fallsa.Da,Jennyn stari prijatelj je vukodlak."
"I kakva slucajnost da baš ti budeš na toj zabavi i da se ta zabava ikako održava".
"Valjda bi trebalo biti zabavno,da li će biti Jeremy tamo?",upitala sam uzbuđeno.
Damon je zakolutao ocima i odmahnuo glavom:"Bia,nemoj mi reći da ti se svida taj balavac."
"Molim te,ja imam bolji ukus,samo je dobro društvo,uostalom premlad je."
"Dolazi tvoj momak....muž....ljubavnik,šta god da je.",rekao je Damon skrećući sa teme kada je Erick sišao niz stepenice.
"Prestani sa tim",viknula sam i udarila ga u ruku:"Erick,naopako si obukao majicu."
Došla sam do njega i pomogla mu, da ne izgleda kao budala ,kada izađe u Mystic Falls.
"Kakva su ovo stvarčice,toga nije bilo prije",rekao je kao opravdanje.
"21 stoljeće,ovdje se prati moda,znao bi da nisi proveo život u šumi,gdje si mogao
jedino pričati sa vjevericama i zecevima koji služe kao materijal za današnju odjeću."
"Živio je u šumi",upitao je Damon zgađeno:"Ovaj frik je gori od Stefana,ovaj se družio sa životinjama.On i Stefan bi trebali osnovati klub."
"Bolje ne komentiraj",upozorila sam Damona,jer je Erick bio slab na živcima,a nisam željela pokopavati još nekoga ispred kuće.Nije bilo mjesta.
"Idemo li na tu prokletu čajanku?",upitala sam Damona;"Erick,možeš loviti,ali počisti za sobom,ok?".

...................................................................................................................................

"Je li ovo dobra ideja?",upitala sam malo nesigurno nalazeći se ispred vrata Jeremyeve kuće.
"Molim te Bianca,ulazi",zapovjedio je Damon.Vrata su se otvorila i vidjela sam profesora Alarica.Nije ništa govorio samo prelazio očima sa mene ,na Damona.U sebi je sigurno mislio:"Otkud ona ovdje?".
"I meni je drago što te vidim,dobro sam,nadam se da si ti,veoma mi je drago što ste me
pozvali",rekla sam odgovarajući sama na pitanje koje sam postavila.Prošla sam pored Alaricasa bocom vina u ruci i ušla pravo u kuhinju.
"E Elena,drago mi je da te vidim",rekla sam dobro raspoložena
Katherininoj dvojnici koja je vadila nekakve travke u zdjelu."Bianca,otkud ti?",upitala je začuđeno.
"Nadam se da ne smetam,Damon me je pozvao i želila bih da izmjerim sve nesuglasice sa tobom Elena,ti si ipak sa mojim bratom,ili obadva,nema veze ja ne osuđujem nikoga,i pošto sam sada prijateljica tvoga brata,obećavam
ti neće mu se ništa desiti,može?,upitala sam sa predahom.
"Kakva promjena...Nemoj mi reći da postaješ kao Stefan",rekao je Damon razočarano ulazeći u prostoriju.
"Nikada",skoro sam viknula i ponovo pogledala u Elenu tražeći njen odgovor.
"Dobro,mislim da bi tako stvari mogle funkcionisati".
"Super,ee šta ima za ručak?",upitala sam naginjući se nad zdjelu :"Kakve su ovo travke,ovo vi jedete?".
"To je salata",objasnila je Elena zabavljeno.Na kraju možda bi ovo i moglo ispasti kako treba,moj posjet
Mystic Fallsu.Upoznala sam se sa Jennom,Eleninom tetkom,veoma dobra žena,ali ni ona kao većina nije simpatisala
Damona:"Ne brinite,moj brat je bio oduvijek kreten,ali ipak ima nešto ludo i otkačeno u njemu što natjera čovjeka da ga zavoli.",objanjašvala sam Jenny u kuhinji.
"Super ,jer još nisam otkrila to,ni jednu osobinu zbog koje bi mi bio manje antipatičan."
Jenna je otišla postaviti neko posuđe u dnevni boravak,kada je pristigao gost.
"Dobar dan",rekao je nečiji veseli glas.Okrenula sam se od frižidera i zatekla visokoga muškarca,jake građe, sa kratko podšišanom crnom kosom i ugljen tamnim očima.Stajao je na pragu između kuhinje i primaće sobe
a čudnim smiješkom na licu iz kojega nisi moga otkriti da li je sretan,ili pokušava biti sretan.
"MASON?",viknula sam automatski bacajući salvete koje sam držala u ruci.
"ŠTA TI RADIŠ OVDJE?",viknuo je uzrujano,smješak je nestao sa njegovoga lica i pretvorio se u šok.
"Isto što bi tebe pitala.Kako se sudbin prepliću.I jesi li odlučio gdje da te ubijem,ovdje
ili na polju?",upitala sam postavljajući mu isto pitanje kao prije nekoliko godina.

:::plizzz comment.............

91Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sat 08 Jan 2011, 8:33 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Ovo sve iznenadjenje do iznenadjenja...Mason i Bianca?!Odlicno je! Smile

92Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sat 08 Jan 2011, 9:37 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Hvala ti <3 <3 <3
To nije kraj iznenađenjima,imala je buran život Bianca,sada moram sve pretočiti u priču Very Happy

93Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sat 08 Jan 2011, 9:51 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Kad mogu da ocekujem nastavak? Smile

94Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sat 08 Jan 2011, 1:21 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Večeras ili sutra Very Happy <3 <3 <3 <3 <3 <3 Tnxic.

95Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sat 08 Jan 2011, 6:57 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Super!Necu dugo cekat... Smile

96Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Wed 12 Jan 2011, 4:53 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Sorry na zakašnjenu,imali smo malih tehničkih problema sa nastavakom Smile.
Nadam se da će vam se svidjeti:

"Čekaj ti njega poznaješ?",upitao je Damon iznenađeno.
Podignuo je obrvu i iz izraza zaprepaštenja,nasmijao se.
"Pa to je super,mislim, već kako vidim ,dovoljno se mrzite i problem riješen.Nije bilo potrebe da vas upoznajem i okrećem ,jedno protiv drugoga."
Elena ga je ošinula pogledom,a onda stala između mene i Masona:"Jenna je u kući,ne ovdje."
"Ja ne želim probleme,ona je prva počela.",rekao je Mason uperivši prst u mene.
"Ne bih imao,da si prije pet godina,samo nastavio svoj put,a ne petljao se sa mnom",rekla sam ljuto.
Maknula sam Elenu u stranu i prišla Masonu:"A onda si kao kukavica pobjegao".
"Šta sam trebao,ostati,znam dovoljno dobro kakva si kada se naljutiš,a još kada u to uključimo da si vampir-veštica,najpametnije je,kloniti te se."
"Veoma se dobro poznajete",rekao je Damon sa smiješkom,a onda kada je shvatio šta je Mason rekao,zaustavio nas:"čekaj,veštica,otkada si ti veštica?".
"Nisam.On izmišlja",rekla sam pokušavajući se izvući:"Laže!."
Alaric je samo posmatrao raspravu koja se dešavala u kuhinji.
"Sve je....wau šta se ovdje dešava?",upitala je Jenna ulazeći u kuhinji i zatekavši scenu.
Stajala sam licem u lice sa Masonom,kao da se spremamo za borbu,dok sam jednom rukom držala
Elenu kako se ne bi mješala,a Damon sa desne strane ,ne pokušavši nas zaustaviti.
"Ništa se ne dešava",rekla sam pustivši ruku i povlačeći se u nazada:"neko je upropastio dan."
Pogledala sam u Jennu i izvinula se,te otišla iz prostorije.
"Gdje ode?A baš smo trebale postati dobre drugarice",čula sam kako Jenny zbunjeno pita prisutne u kuhinji.
"Savršeno..samo mi je on trebao.....vukodlak sa pilećim mozgom",mrmljala sam za sebe idući u kući.
"Jesmo neraspoloženi,ako je zbog toga što sam se zabio sa tvojim autom u kuću,zaboravi,odneo sam ga na popravku",rekao je Erick nervozno ,kada sam ušla u kuću.
"Ma nije to...MOLIM šta si uradio?",upitala sam registrirajući zadnje riječi.
"Ups!!A nisi znala?",upitao je lažno sretan i lupio sebe po glavi.
"Nije važno Erick,pogodi ko se vratio u grad!".
"Nije važno...ok.dobro je prošlo",rekao je sa smiješkom.Ne da me se bojao jer sam jaka,već da neće izgubiti
moje prijateljstvo:"Neznam.Katherine,Isobel....?Ajde reci Bia?".
"Mason Lockwood",prošaptala sam kao psovku i prevrnula očima.
"Aaaa",rekao je nezadovoljno:"Ajde ne brini Bia,sve će biti uredu,znaš da ga možeš začas ubiti."
Namignuo mi je i pokušao da me oraspoloži:"uostalom to je dobro jer sada možeš.........".
"Bliži se pun mjesec",upala sam mu u riječi.
"....poginuti.To nije nikako dobro,veoma loše,a ja sam baš planirao proslaviti 156 rođendan."
On i njegov sarkazam.Uvijek je mislio loše,nikada nije bio optimista.Prijatelj koje će me umiriti,baš super.
"Da li si spreman pomoći mi?",upitala sam sa zadovoljnim smješkom,sjetivši se nečega.
"Na usluzi,gospodarice Bia.",rekao je i poklonio se.

























97Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Thu 13 Jan 2011, 8:33 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Uh jbt,mislila sam da ce se Bianca i Mason poubijati!Srecom,nisu... Smile Cega li se to setila,da mi je znati... scratch

98Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Thu 13 Jan 2011, 10:29 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ah pa nisu,razmisli,ipak je Jenny u kući,a niko ni ne bi dopustio.Očito je da se Mason boji Biance Smile
Ali doće i vrijeme da se poubijaju Smile
Saznat ćeš ostalo u nastavcima.
Tnx za čitanje i koment <3 <3 <3

99Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Tue 18 Jan 2011, 8:58 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Nastavak? Very Happy

100Vampire Love - Page 4 Empty Re: Vampire Love Sat 22 Jan 2011, 11:26 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Znam da kasnim sa nastavkom,ali sam ga nekoliko puta prepravila jer nisam bila zadovoljna,ni sada nisam zadovoljna,ali eto,nemam inspiracije,uskoro škola,što znači da ću veoma rijetko objavljivati nastavke:

"Nećeš me upoznati?",upitala sam Jeremyja ,prilazeći stolu za kojem je bio on i dosada ne viđeni ljudi.
"Bia,šta radiš ovdje?",upitao je zbunjeno.Primjetio je da sam gdje je i on,skoro uvijek.
"Lijepo je i tebe vidjeti ponovo Jer,dozvoli da predstavim Erica,novi je u gradu",rekla sam vukući Erica za rukav košulje,koju sam mu tek kupila."Drago mi je,Jeremy Gilbert."Jeremy i Erick su se rukovali,a ja sam se okrenula
ostalima za stolom."Ovo je Aimee Bradley,Sarah i Tyler Lockwood",predstavio ih je sve i pokazao prema njima.

"Bianca...Bianca Salvatore."
"Da li si ti u srodstvu sa Stefanom i Damonom Salvatore?",upitao je crnokosi momak,koji se zvao Tyler.
"Sestra,a ti si sigurno sa Masonom Lockwoodom,ili griješim?".
"Njegov sestrić".
Nije izgledao sretno,ali ko bi bio sretan,kada bi bio u rodu sa Masonom.
"Znaš li ga?",upitao je.Tada sam prvi put osjetila,da je stvarno zainteresiran za razgovor.
"Da...možemo reći da ga veoma dobro znam".
Bingo!!
"Vec imamo plan Erick",promrmljala sam čujno samo za vampirske uši.Ericku su oči zablistale i odmah je postao više druželjubljiv ,te otišao na drugi kraj stola da priča sa Tylerom.
"Vi niste u najboljem odnosu?",upitala sam Jeremyja,nakon što sam se riješila Aimee i Sarah,koje su se zainteresovale za Ericka,jadne cure,sumnjam da ce ostati žive do večeri.
"Ti nisi sa ostalim,na danu volontera?",upitao je Jeremy,mjenjajući temu.
"Mislim da nema potrebe,više mogu učiniti štete,nego koristi",šapnula sam mu.Nasmijao se i odmahnuo glavom.
Pogledala sam u Ericka koji je razgovarao sa nezainteresiranim Tylerom,dok su cijelo vrijeme Sarah i Aimee,kao
opčinjene posmatrale ih.
"Ne,bili smo zaljubljeni u istu curu,od tada se ne slažemo najbolje",rekao je Jeremy.
"Kako imate zanimljiv život,vi Gilberti.Ali ja nažalost moram da idem,zabavi se."
Propela sam se na prste te ga poljubila u obraz.Ericku sam dala,znak očima da idemo ,te se on oprostio sa Tylerom,
kome je laknulo što ga se riješio,te mi je na neki način zahvalio pogledom.
"Saznao šta Er?",upitala sam Ericka izlazivši iz Grilla.
"Otac umro,bio zatvoren u podrumu gdje i ti,i ako on nije bio vampir,sigurno gen vukodlaka,te je i na njegauticalo kao i na vampire.
Masona nije vidjeo od kada je bio dijete ,jer Mason je mnogo putovao,došao je u Mysticc Falls na sahranu brata i od tada je ostao ovdje.Tyler ima majku i to je to."
"Nije da su baš neka porodica.Da li vidiš Stefana ili Damon?",upitala sam gledajuci uokolo,odlučivši otići na mjesto gdje se danas volontiralo.
"Ups!!Svađe sa djevojkom, izgleda.Ja idem.",rekao je Erick i otišao,ali ne prije nego što
mi je pokazao mjesto,gdje su stajali Elena i Stefan,te imali malu raspravu."Kako možeš mrziti nju i biti zaljubljen u mene?",upitala je Elena.
Opet Katherine,kada će je prestati spominjati,uvijek je u centru pozornosti,super.Damon i plavokosa djevojka su stajali malo dalje
i pokušavali ne gledati raspravu,ali bila sam sigurna da su slušali.
"Sluša se privatni razgovori",upitala sam prilazeci Damonu i plavokosoj curi.
"Damon,drago mi je da te vidim",rekla sam:"a ko je ova ljubazna dama?."
"Caroline",rekla je plavokosa djevojka odsutno,usredotočena na razgovor izmedu Stefana i Elene.
"Bianca Salvatore.",rukovala sam se sa njom:"A da sve troje ,prisluškujemo razgovor,zabavnije je."
Damon se nasmijao:"Ko kaže da prisluškujem,znaš me,nikada,nikaada ne bih to radio,ja poštujem tuđu privatnost."
"Da,kao što si poštovao moju prije nekoliko decenija."
"E to je drugo."
Vidjela sam kako Elena napušta razgovor,te je Caroline potrcala za njom:"Drago mi je Bianca,nadam se da ćemo se opet sresti."
"Šta je sa njima?",upitala sam Damona:"da li je Caroline vampir?."
"Da,Katherininom krivicom,aa za Stefana i Elenu,tinejdžerska drama,sumnjivo,jer se oni nikada ne bi svađali,posebno ne zbog mene."
"Već sam rekla,izgleda da je u Mystic Fallsu život zanimljiv,jedva čekam otkriti još."
"Pazi Bianca,ovdje nije sve tako bezopasno."
"Damon,da li bi mi pomogao da ubijem Masona",pitala sam kroz šapat.
Nije mi odgovorio,jer je tada došao Stefan.
"Ne izgledaš mi tako loše Stef,mislim trebao bi bolje glumiti,ipak si se posvađao sa djevojkom."
Nije izgledalo da je zadovoljan mojim prisustvom:"Zašto jednostavno ne odeš,mogu se predomisliti,te odlučiti da te ubijem."
"To bih željela vidjeti,ali sumnjam da bi to uradio,Damon ne bi dopustio,a i ja sam jača od tebe,vještica,sigurno si obavješten."
"Ne vjerujem ti,ali može se riješiti,dovest ću Bonnie i ona će utvrditi da li si vještica,jer ona jeste."
"Kada želiš",rekla sam radosno i ostavila Stefana i Damona same,jer sigurno su imali mnogo toga razgovarati.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 » SPAM » Zabava » Književnost » Vaša Dela » Vampire Love

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum