Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Književnost » Vaša Dela » Vampire Love

Vampire Love

+9
Little J
Nikica
Dark side of the moon
*TheCraziestOne*
Angel From Hell
Rottie
Warrior Princess
daray
Katherine Pierce
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 3 of 6]

51Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Thu 02 Dec 2010, 8:08 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Aham,sutra navecer,hvala puno,puno Very Happy

52Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Thu 02 Dec 2010, 8:21 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Sutra?80 Can't wait! juhuu

53Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Fri 03 Dec 2010, 6:35 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Otresla sam Stefanove ruke sa sebe i okrenula se bratu:"Damon,lijepo te je vidjeti u ...ljepšim uvjetima."
Damon mi je namignuo i klimnuo glavom."Katherine je sve ovo vrijeme bila živa,ali kako znam bježala je
od vampira...veoma je ljuta što ona",pogledala sam prema Katherininoj dvojnici:"je zauzela njeno mjesto."
"A kako znaš to,sigurno si na njenoj strani,došla da uništiš mene i Damona?",rekao je Stefan,nepovjerljivim
pogledom,došao je do Elene koja je pažljivo gledala u mene."Podbacio si u odnosu na svoje standarde Stefane.
Sve pretpostavke su POGREŠNE."Prekinuo me je zvuk Hitne pomoći,tek tada sam se sjetila da John još sa nama,samo
što je bio onesvješten.Elena je otvorila vrata te je par bolničara ušao sa kolicima,ugledala Johna te ga stavili
u nosila."Pozvala sam Hitnu pomoć",šapnula je Elena Stefanu.
Nakon što su bolničari izašli iz kuće,opet su sve oči bile uperene u mene.
"Mislio sam da si mrtva",rekao je Damon namršteno:"Nisam te nigdje mogao naći."
"Možemo reći da sam imala dobro skrovište,morala sam bježati od Katherine,jer kao što niste upućeni bila je živa i kada je vidjela svoju dvojnicu koja je zauzela njeno mjesto,veoma se naljutila.",rekla sam
šetajući oko mjesta gdje je prije nekoliko minuta ležao John."Pravilo broj jedan,ne zamjerite Katherine Pierce.
Nije uspjela pridobiti mene na svoju stranu da vas uništi,ali,ali to je Katherine,koliko god je mrzim moram priznati da u većini slučajeva ispade po njenom.""Kako si ti znao da je to Katherine",upitao je
Stefan Damona.Damon je napravio neku grimasu u smislu"neće ti se svidjeti"."Kada sam došao,pretvarala se
da je Elena i..."."I šta?",upitao je Stefan."Poljubio sam je",rekao je Damon na način da isprovocira Stefana.
Stefan je naglo krenuo prema Damonu,koji se spremno izmaknuo i nasmijao."On je poljubio Katherine ,ne mene",rekla je
Elena stajajući izmedu Damona i Stefana.
"Kučka se vratila,nadam se da ste spremni,naravno možda je još volite,patite za njom",rekla sam sarkasično:"mislite
da vas je volila.Jer ona ne voli nikoga,ona vidi samo korist."
"Ali ti si bila njena najvjernija saučesnica,sigurno ti je drago što imaš danas ovakav život i Katherine na svojoj strani
,ne vjerujem da nisi ovdje sa njom."
Nasmijala sam se,ali radost nije dopirala do očiju,bile su usređene na Stefana,kao led."Sretna,da sam sretna,sada bih bila
tri metra pod zemljom."prošaptala sam :"Da sam sretna sada ne bih bila čudovište i živa."
"Priznaj da si došla sa razlogom Bianca":rekao je Stefan.
Katherinina dvojnica je gledala u mene,u Stefana ,pa u Damona koji se nije mješao u raspravu.
"Ali mislim da nisi rekao svojoj djevojci ko sam,zbunjena je."rekla sam gledajući u Katherininu dvojnicu.
"Izvini Elena,ovo je nažalost.....moja sestra Bianca",rekao je Stefan gledajući u Katherininu dvojnicu.Kao da sam se odjenome vratila
u prošlost,kao da je pored Stefana stajala Katherine,i on je gledao zaljubljeno.On je stvarno voli,pomislila sam gledajuci prema
Katherininoj dvojnici."Nisi mi rekao da imaš sestru",rekla je Elena."Nismo baš u dobrom odnosu,možemo reći da je posljednjih
godina sa mnom u sličnom odnosu kao sa Damonom.Nije baš omiljeni među nama",rekla sam misleći na mene i Damona
Dobro dosta upoznavanja,šta ćemo sa Katherine?",upitao je Damon.
"Kolac kroz srce je prihvatljiva ideja",rekla sam sa osmijehom prilazeći Damonu.

54Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Fri 03 Dec 2010, 7:09 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Stekla sam utisak da je Bianca ista kao Damon.Nadam se da ce resiti sve nesuglasnice medju njima.Odlicno je! Smile

55Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Fri 03 Dec 2010, 7:16 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Veoma dobar utisak si stekla,to sam htjela pokazati,lici i fizicki i psihicki na Damona,a kada se ona i Damon sada ponovo zajedno,jadan Mystic Falls.
Tnx honey,drago mi je da citas i komentarišeš <<<3

56Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Sun 05 Dec 2010, 1:55 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

"Recimo da želiš da uništiš Katherine,koji su razlozi,moraš imati razlog da se suprostavljaš jednom od najjačih vampira."
Stefan je nastavio sa ispitivanjem.Kada nisam ništa rekla,zadovoljno se nasmijao:"Eto vidiš,ocito je da lažeš."
"Ne lažem",rekla sam izlazeći prilazeći vratima Elenine kuće."Kako si ušla bez poziva",upitao je Damon.
Nasmijala sam se:"Izgleda da sam otkrila nešto što vi ne znate.",rekla sam:"A da dostavite spisak onih koje
ne želite da ubijem tokom moga boravka u gradu,na poznatu adresu,stara kuća pored šume,spremna sam za vaše
kritike,savjete i sugestije."Izašla sam kroz vrata ostavljajući zbunjenoga Stefana iza sebe.

---------------------------------------------------------------------------

"Škola je tako dosadna",viknula sam u drveće,moj glas je odjeknuo metrima dalje.
Škola u Mystic Fallsu je veoma dosadna,prvi dan bila sam ekskluziva,većinom sam
se odjevala drugačije,možda previše mračno,što nedolikuje "16-godišnjoj djevojci."
Poslije prvoga časa kod Alarica Salzmana koji me je predstavio razredu,prvi mi je
prišao visok mladić tamno smeđe kose :"Dobrodošla,ja sam Jeremy Gilbert."
"Drago mi je,ja sam Bianca Salvatore",rekla sam sa osmijehom šetajući se kroz hodnik
sa Jeremyjem."Misliš Salvatore,i ti si kao i oni,vampir?",upitao je ljubazno.
Prestala sam hodati na pola hodnika:"Kako znaš?",upitala sam tiho.
Tek tada sam uočila prsten na njegovoj ruci.
"Duga priča,da li si nešto u rodu sa Damonom i Stefanom?",upitao me je.
"Da,mlađa sestra",rekla sam ponovo počevši hodati.
Nisam ništa govorila nekoliko minuta,bilo mi je čudno zašto mi je ovaj
mladić prišao,nije me se bojao,mogla sam ga ubiti za nekoliko minuta.
Vidjela sam Katherininu dvojnicu i Stefana na kraju hodnika:
"Tvoja sestra?",upitala sam Jeremyja koji je klimnuo glavom:"Tvoj brat?"
"Šta misliš da ih idemo pozdraviti",upitala sam znajući da će Stefan poluditi
kada me vidi sa bratom od njegove cure."Hej Stefane",rekla sam prilazeći mu
sa velikim osmijehom na licu.Molim te budi ljut,isprovociran,govorila sam sebi
u mislima."Biaca",rekao je tihim glasom :"Šta radiš ovdje".Oči su mu šarale
od jednoga do drugoga studenta,kao da se boja da će neko čuti da razgovara samnom.
"Nova škola,da se malo vratim u fazon",rekla sam namigivajući mu.Ovaj mladić mi
se predstavio ,prepostavljam da je tvoj brat",rekla sam gledajući prema Katherininoj
dvojnici.Eleni je bilo neugodno,neki strah joj se vidio u očima.Tada je zazvonilo,a
Jeremy se izvinuo i rekao da mora ići na svoj čas."Ne brini,neću ga ubiti,zabavan je.",šapnula sam Eleni.
"Bianca,odmaknut ćeš se od Jeremyja i ne uvlači ga u "prijateljstva",jasno?",upitao je Stefan iznervirano.
"Ne,nije jasno,moja igra,moja pravila",rekla sam i otišla na sljedeći čas.

57Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Sun 05 Dec 2010, 2:02 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Jadni Stefan...Bianca ima da ga zabavi o jadu. zvvv

58Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Sun 05 Dec 2010, 2:04 pm

*TheCraziestOne*

*TheCraziestOne*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

DUSIIIIIIIIIII!!!!:***
Ljubavi mojaaaaaaa!Hvala sto si me ubacila i vec zns sta mislim o prici savrsenooooooooooooooooooooooooooooooo ko i uvek!:**** <333

59Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Sun 05 Dec 2010, 2:08 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Jadni Stefan...Bianca ima da ga zabavi o jadu
Aham jadan Stefan .Tnx za citanje

DUSIIIIIIIIIII!!!!:***
Ljubavi mojaaaaaaa!Hvala sto si me ubacila i vec zns sta mislim o prici savrsenooooooooooooooooooooooooooooooo ko i uvek!:**** <333

Hvala puno dušooooo Ninche.

60Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Sun 05 Dec 2010, 7:12 pm

Dark side of the moon

Dark side of the moon
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Rekoh ti da je divno većVery Happy

61Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Mon 06 Dec 2010, 12:00 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Hvala ti Ana Cool

62Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Mon 06 Dec 2010, 1:02 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Kad ce nastavak? he

63Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Mon 06 Dec 2010, 6:32 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Evo nastavak,ovo je dosad meni najdrazi napisani nastavak ove fanfikcije,evil Bianca :

Kada sam ušla u kuću bacila sam stvari na pod i skočila na trosjed."Ovo je život",viknula sam.
Bilo je skoro za nepovjerovati koliko sam ličila na normalnoga tinejdžera,tolike godine i stoljeća me
nisu promjenile,dan danas sam ostala ista djevojčica koja sam bila davno,u vremenima iza mene.
"Rosela",viknula sam služavki koju sam skoro zaposlila.Nisam čula odaziv te sam bila poprilično
iznervirana:"Beskorisna sluškinjo,da li ti imaš uši,dolazi ovamo",viknula sam ponovo.
Protegnula sam se i skočila sa kreveta,razmišljajući da li da je otpustim ili zadržim,
trebam nekoga sa dobrim čulima,a ne djevojku koja ne čuje kako urlam iz dnevnoga boravka.
Ušla sam u staromodnu kuhinju koja je bila veoma čista osim nečega crvenoga po podu.
Na podu je ležala služavka Rose,oblivena krvlju i zatvorenih očiju.
Njena odora je bila prljava i izgužvana.Tako mlada,kakva šteta.
Pored peći stajala je nasmijano Katherine.
"E Katherine ovo je stvarno grozno,ja moram da je zakopam.",promrmljala sam mrzovoljno:"
Sljedeći put kada odlučiš ubiti moju služavku,samo mi pošalji poruku da unaprijed mogu
planirati da moram sakupljati tvoje ostatke od obroka .",pogled mi je pao na služavkino tijelo
i samo sam coktajući zubima odmahnula glavom."Bianca,kako je lijepo čuti tvoj smisao
za humor,ponovo",rekla je Katherine izvivši uglove usana u osmijeh:"Vidim vratila si se."
"Da,vidim da si se i ti vratila,Mystic Falls,toliko godina,zar ne Katarina?",upitala
sam gledajući u Katherine kojoj se šaljiv izraz lica pretapao u zaprepaštenost.
"Katarina Petrova,znam tvoju prošlost,tvoje najdublje tajne,ja sam dostojan neprijatelj",rekla sam kao
objašnjenje."Vidim,ali mislim da nisi naučila još lekciju,zar ne?.",upita je Katarina.
"Katarina,uništiti ću te ,sve ću reći Damonu i Stefanu,bit-ćeš-niko-i-ništa",rekla sam odvajajući riječi
na slogove kako bi je isprovocirala."Salvatore,imaš njihov karakter,sjećaš se svoga staroga oca,on ga je
imao i na kraju umro je,ali ne mojom zaslugom."Poblijedila sam više nego što sam bila.Moja historija je
bila slaba tačka,koju je neprijatelj mogao iskoristiti protiv mene.:
"Da,Bianca i ja znam mnogo toga o tebi.Znam o tebi stvari koje bi natjerale Stefana da te ubije sopstvenim rukama",rekla je zabavljeno,šećući se oko mene.
"Šta je,dijete se uplašilo",upitala je tepajući:"Jadna maja Bijaka,ali ne
brini,dok ti ne govoriš ništa o meni,neću
ni ja o tebi."Prosiktala sam i odmahnula glavom:"To je trebala biti naša tajna Katherine,sjećaš se zakletve,to
ne smiješ reći,jednostavno nesmiješ,zakletva je neraskidiva."
Katherine se nasmijala i odmahnula glavom:"To je zakletva obaveze koju je napravila moja vještica,Emili,znači da ima
mala zakvočica,mogu je prekršiti,ali ti nesmiješ inače,stići će te pravda magije,pravda vještica stoljeća unazad.
U drugu ruku,radi za mene,priznaje nisi dobar neprijatelj,ali si veoma dobar prijatelj.Pomogni mi da nabavim
mjesečev kamen",rekla je Katherine:"I slobodna si zakletve obaveza,bit ćeš oslobođena mene ,do kraja postojanja."
Nasmijala sam se:"Dogovoreno Katherine,kako si samo podmukla,ko bi pomislio."
"Dobrodošla,partnerice,moje je zadovoljstvo",rekla je Katherine i pružila ruku.Rukovala sam se sa njom i promrmljala
u sebi:"Zadovoljstvo je moje Katherine,ko se zadnji smije,najslađe se smije",rekla sam sa velikim osmijehom.


I????????????
Molim vas recite šta mislite o nastavku,Bianci?

64Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Tue 07 Dec 2010, 11:22 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Jako zanimljivo.Prvo sam mislila da je Bianca malo vise kao Elena,ali prevarila sam se.Mnogo mi se svidja,samo tako nastavi! Smile

65Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Tue 07 Dec 2010, 12:37 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Hvala ti Snežo Very Happy

66Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Tue 07 Dec 2010, 8:01 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Mystic Fals je toliko zanimljiviji od Londona,uvijek nešto slave,a ja za svaku prigodu ubijem nekoga.
Karneval u Mystic Falss-u,voljela bih da se nose maske,ali ništa od toga.Sada kada sam izgledila stvari
sa Stefanom i kada se mrzimo više nego ikada osjećam se ispunjeno ,kao nikada prije.Sigurna sam da ću
biti najsretnija na svijetu kada me Katherine na kraju ubije jer sam pokušala da je ubijem upravo zbog toga što me je ubila kada sam bila čovjek.
"Bianca,sastanimo se na karnevalu.HITNO JE!!",našla sam poruku kada sam izašla iz kuće,odmah pored sandučeta.
Stefan mora da je očajan,zašto bi mene zvao?Od svih vampira,koji nisu u Mysticc Falssu nego po cjelome svijetu.

---
"Tako je lijepo da vas vidim sve okupljene,na jednu hrpicu....",rekla sam šaljivo ulazeći u učionicu historije gdje
su bili Damon,Stefan i Elena."Shvatili smo,nisam te zvao jer mi je drago,nego jer je zbilja važno!!",rekao je Stefan
upadajući mi u riječ:"Riješili smo problem Caroline,zar ne Damon?."
"I dalje mislim da je to najbolje riješenje",rekao je Damon ozbiljno gledajući u Stefana:"A što se tiče tebe,kako si nam,
čuli smo da se desilo strašna nesreća u tvojoj kući.Rous,jadna Rous,nisam je znao,ali ipak ...ahhh nemam riječi da opišem
kako mi je žao što je mrtva",rekao je Damon sarkastično.
"To što je ubila nevinoga,nije za pohvalu",javila se Elena."Sveta Elena",rekla sam kao da razgovaram sa neprijateljicom
koju poznajem od davnih vremena:"Nisam je ja ubila,da jesam ne bih se trudila praviti joj sahranu,ali prepostavljam
da niste me zvali da o tome ćaskamo",rekla sam Stefanu koji je u najboljem slučaju bio izbačen iz takta.
"šta znaš o vukodlacima?",upitao me je Damon ljubazno.Nasmješila sam mu se i rekla"Veoma,veoma nevaljala bića."
"Ja ne mogu ovako,ovo je kao Damon broj II,Bianca da li si ti ikada u životu bila ozbiljna?",upitao je Stefan.
Damon se nasmijao i potapšao me po ramenu.
"Hmmm da vidimo......Nisam",rekla sam pobjednički,kao da sam otkrila Ameriku.
"Vukodlaci",upitala me je Elena."Dobro Sveta Elena da počnemo.
Ugriz vukodlaka + vampir=smrt vampira,druga definicija
ugriz vampira+vukodlak=smrt vukodlaka.Kako su vampiri prokleti da ne mogu izlaziti na sunce bez ovoga prstenčića",rekla
sam podižući ruku na kojoj je bio prsten:"tako dio kletve vukodlaka je da se preobrazava svakoga punoga mjeseca,veoma
velika bol,ne bi željela nikome osim svima."
"Kako se postaje vukodlak?",upitao je Damon.
"Moraš ubiti nekoga,tj.ako si iz porodice gdje gen vukodlaka se ljepi ko ljepilo za tebe i onda ubiješ nekoga,vukodlak si,
veoma jednostavna teorija."Uzela sam kredu koja je stojala na stolu i smrskavila je u fini prah.
"I trebali ubiti nekoga?",upitala sam radosno ko dijete koje očekuje čokoladu.
"Caroline",rekao je Damon.
"Damon nećemo je ubiti",rekao je Stefan:"Slazem se sa Stefanom",dodala je Elena.
"Ali sa mnom se slaže Bianca,zar ne?",upitao je Damon gledajući prema meni,namignula sam
mu :"Naravno."
Elena je zakolutala očima.
"Ako nemate ništa pametno da me pitate,moram ići naći onoga slatkoga Jeremyja",rekla sam piskutavim glasom,skačući na noge.
"BIANCA!!",viknuo je Stefan kada sam željela izaći
."Da brate",odgovorila sam ljupko.
"Znaš šta se desilo prvoga dana kada si došla?"
"Da brate",odgovorila sam poslušno.
"Kloni se Jeremyja"
"Ne ,brate",rekla sam i izašla iz učionice prije nego što me je mogao zaustaviti.






67Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Thu 16 Dec 2010, 3:31 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Jao,odlicno!
Damon II haha
Bianca i Damon lice ko jaje jajetu! he

68Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Fri 17 Dec 2010, 2:46 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

EEEE hvala ti, da Damon number II
evo nastavak,hoše you liked:

"Hvala što si došla Bianca",rekao je Damon ljubazno otvarajuci vrata kuce cija se adresa pojavila na mome kucnome pragu ovoga jutra.
"Još ste u potrazi za vukodlacima ,u avanturama?",upitala sam ga.Klimnuo se glavom:"Molim te udi."
"Nismo samo za vukodlacima,trenutno nam trebaju informacije o Isobel".
U primaćoj sobi su bili Stefan,Katherinina dvojnica koja je uvijek imala veze sa svim i moj profesor istorije.
Nasmješila sam mu se malo odsutno,nisam znala da toliko njih zna za vampire.
Naslonila sam se na zid i pogledala ogromnu sobu.
"Ti znaš Isobel,zar ne?",upitao me Stefan bez pozdrava.
"Da,tačnije moja prijateljica je zna tako da je i ja znam",rekla sam.
"Neću vam govoriti profesore,malo je glupo ,starija sam od vas mnogo godina,pa ću pitati kakve veze vi imate sa ovom "vukodlačkom pričom?"
"Isobel je bila Alaricova žena",rekao je Stefan.
Zar je Isobel imala muža,kako god,nije moja briga.
"Oooo.vidim......da se vratimo na temu,definitvno vukodlaci postoje,previše je dokaza,sumnjate li na nekoga?",upitala sam.
"Obitelj Lockood",Damon je pogledao u Stefana,koji je očito bio upućeniji.
"Sjećaš se onoga zvuka na dan pronalazača?",upitao me je Stefan.
"Ko bi mogao zaboraviti?"
"Pogodio je također Tylora Lockwooda."
"To ne mora značiti da je vukodlak",rekla sam prisjećajući se bića koje sam susrela tokom svoga zivota:"Imaju druga stvorenja pored vampira i vukodlaka.Možda
je moglo i na njih uticati."
"Još nadnaravnih bića",promrmljala je Elena:"trebala sam prepostaviti."
"Isobel je istraživa na Duke-u,znate to zar ne?
"Da Bianca,Alaric nam je rekao.Jedino ostaje da idemo na Duke",rekao je Damon ustajući sa fotelje:"Jesmo li spremni?"
" Ja ne idem,imam riješiti stvar u vezi Caroline",rekao je Stefan.
Slegnula sam ramenima:"Ja bih pošla,moram naći nekoga na Duke-u."
"A štoo ćeš im ti Bianca?",upitao me je Stefan zajedljivo.
"Zašto ne?Nije na odmet imati prisebnoga vampira.",rekao je Damon.
U mislima sam bila zahvalna što sam opet sa Damonom,on je bio taj koji mi je nedostajao svih ovih godina.
"Da li želiš ići sa Damonom na Duke Elena,jesi sigurna";upitao je Stefan brižno.
"Ide i Alaric....i ..pa Bianca",rekla je sa osmijehom i ošinula Damona pogledom.
"Vi ste u svađi ili nešto?",upitala sam zabavljeno pokazajući sa Elena na Damona.
"Ubio mi je brata",rekla je Elena kroz zube.
"Jeremyja?",viknula sam uplašeno.
"Ali je opet oživio,ne brini Bia",rekao je Damon gledajući u mene kao da nije ništa ni uradio.
Odjednom sam se osjećala kao budala,toliki nalet emocija.
Jednostavno nisam mogla podnijeti da se nešto desi tome ljudskom biću,da ne postajem kao Stefan?

69Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Sat 18 Dec 2010, 10:26 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Izgleda da joj se svidja Jer... 355
Bas mi je super to sto oseca neku bliskost s Damonom. Smile
Odlicno je!

70Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Sat 18 Dec 2010, 6:28 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

hvala ti puno Snežo.
Da Bia i Jer su novi par.

71Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Tue 21 Dec 2010, 7:58 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

"Zao mi je što i ti ne možeš poći Stefane",rekao je Damon ne toliko saosjećajno.
Elena mu je uputila pogled mržnje i bacila torbu u auto.
"Zovi ,ako ti bude šta trebalo",rekao je Stefan i Elena ga je poljubila prvo pogledavši u Damona.
"Sve mi više ideš na živce",pomislila sam,kako je Elena mogla to da radi Damonu,namjerno ga je željela povrijediti.
Damon je ubio njenoga brata koji je oživio,ali je ovo bilo previše.
Gledala sam u Damona koji je gledao u pod,uzdahnula sam i upitala iznervirano:"REZ,PAUZA,
ako će te se nastaviti ljubakati možda da otiđem na čaj?".
Damon je uglove usana izvio u osmijeh,a Stefan podigao jednu obrvu i pogledao u mene.
"Hvala vam",viknula sam i uskočila na zadnje sjedište auta.
Za pet minuta Damon je bio na mjesto suvozaèa,Elena na sjedištu pored mene,a nastavnik
istorije, Alaric, je vozio.
"Znaš ovo pretvaranje da me mrziš postaje malo dosadno",rekao je Damon Eleni kada smo bili na pola puta.
Elena ga je ignorirala i pogledala u Alarica.
"Znaš mislim da se ne pretvara,ti si ubio njenoga brata",javio se Alaric.
"Tu je veeeeelika razlika",suprostavio se Damon.Kako je imao predivne oči,zašto mi je brat?
".....vratio se u život"
Prevrnula sam oèima,on i njegova viđenja stvari.
"Da,zahvaljujuci prstenu koji nisi znao da nosi",rekla je Elena i dalje pogleda prikovanoga
za cestu.
"Zato misliš da nisam znao da ga nosi",upitao je Damon okrećući se prema Eleni.
"Jesi li?",upitala ga je pogledavši u njega.
"Da",rekao je sa osmijehom.
"Lažeš"
"Elena,vidjeo sam prsten,to je poprilično velika stvarčica,teško ju je promašiti."
Alaric i ja smo izgledali kao višak u ovoj raspravi.
Alaric je podigao svoju ruku i vidjela sam prsten isti kakav je nosio Jeremy kada sam ga vidjela
prvi dan u školi.
"Dobro.....složili smo se da je Damon znao za prsten....Jeremy je živ.....a ti Elena se ne ljutiš na moga
brata,uredu?",upitala sam prekidajući raspravu.
Elena je odmahnula glavom i opet počela gledati u cestu.
"čudi me što nisam prepoznao da si vampir",rekao mi je Alaric:"U vecini slučajeva ne promašim."
"Možemo reći da nisam kao većina vampira",šapnula sam ,ali dovoljno glasno da me čuju.
"Objasnit ćeš mi šta misliš pod time,jer onaj dan u Eleninoj kuæi nisi bila pozvana,a ušla
si u kuću,kako?".
"čarolija....vještica...vampir,više o tome sljedeći put jer ne smijem vam mnogo toga otkriti".
"Zašto ne podnosiš Stefana?",upitala me je Elena prvi put direktno mi se obraćajuæi:"Razumijem za Damona,ali ti?"
Naslonila sam se na sjedište i pogledala kroz prozor.
"Uradio je nešto,za što će zauvijek biti kriv ,i ja sam uradila nešto što je razlog da me mrzi."
"Stefan misli da je pomagala Katherine i da je njen plan od početka bio da nas Katherine pretovori,krivi
je jer ju nije sprecila i mnogo toga drugoga",rekao je Damon.
"Ali ti nisi mogla utjecati na to zar ne?Bila si covjek,a Katherine vampir",rekla je Elena tražeci objašnjenje.
"Tako je,Damon je to razumio i ne krivi me dok Stefan traži krivca,i ko je pogodniji od mene za to?",upitala
sam usiljeno.
"Bianca ..mislim da Stefan ne misli",poèela je Elena.
"Ne,Elena ne razumiješ i nikada nećeš,nadam se."

72Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Wed 22 Dec 2010, 9:05 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Toliko tajni...ima tu dosta da se otkrije.Nastavak? he

73Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Thu 23 Dec 2010, 11:04 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Nastavak sutra Very Happy
Hvala puno <3 <3 <3
Dobar nick

74Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Fri 24 Dec 2010, 7:58 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

"Ok,nismo ništa saznali",rekla sam bacajući jednu od knjiga na stol.
Djevojka kojoj se nisam trudila zapamtiti ime je nakon što je pokušala
ubiti Elenu ravno prije dvadeset minuta,pomagala nam u potrazi.
"Ništa korisno slažem se",složio se Damon.
"Da li znate nešto konkretno reći osim se žaliti da nema od ovoga koristi?",upitala je Elena iznervirano.
Damon i ja smo odmahnuli glavom:"Teško,zar ne Damon?"
"Veoma teško".
"Ja bih trebala malo otići po nekoga negdje pa bih se vratila za nekoliko minuta",rekla sam tajanstveno.
"Nemoj se zagubiti sister",dobacio je Damon kada sam izlazila kroz vrata.
"Trebao bi biti ovdje negdje,ja mislim",rekla sam za sebe dok sam prilazila šumi.
"Eric",viknula sam u drveće osvrćući se oko sebe:"Eric,Bianca je.
"Bianca,jesi li to ti?",upitao me je glas koji nisam čula godinama.
Ispred mene je stajao čovjek oko dvadesetpet godina tamne crne kose i svijetlo plavih očiju.
Izgledao je starije za svoje godine.
"Bianca tako mi je drago što si ovdje",rekao je i zagrlio me.
"I meni,nisam te vidjela,koliko ono?",upitala sam ga.
"Deset godina,brzo prolazi,kada si vampir.Jesi li došla zbog mene ili nešto trebaš?",upitao me je i podignuo obrvu.
"I jedno i drugo",rekla sam sa osmjehomsjedajući na panj.
"A ponadao se da ti ponovo nešto značim",rekao je razočareno zauzimajući mjesto pored mene.
Sa Ericom sam izlazila prije nekoliko godina,nije me prebolio još,ali znala sam da nema ništa od nas,nisam ga voljela
na način koji je on mene.
"Eric treba mi hitno vještica ili vještac pa..."
"Ja sam jedan od njih i trebaš moju pomoć.",dovršio je.
"Da ,molim te Er,stvarno mi treba pomoć.
"Samo zato što te volim",prošaptao mi je.
"U Mystic Fallsu je vukodlak,više njih".
Stavila sam glavu u šake:"znaš šta to znači?".
Klimnuo je glavom:"Ali Bia,zar to nisu legende?".
"Nadala sam se da jesu.
Posljednji put kada sam susrela vukodlaka nije izašlo na dobro
jedva sam preživjela,jer me je ugrizao,tu mi je Nina pomogla,da nije bilo
nje ,mene ne bi sada bilo,trebamo se pobrinuti da ih sve iskorjenimo.Katherine
će želiti mjesečev kamen,kako bi razbila kletvu,nisam još sigurna u detalje,ali se moraš
preseliti samnom u Mysticc Falls,molim te."


75Vampire Love - Page 3 Empty Re: Vampire Love Sat 25 Dec 2010, 7:52 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Vec je napao vukodlak?Bas me zanima kako je prezivela...Super je! Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 » SPAM » Zabava » Književnost » Vaša Dela » Vampire Love

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum