Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Damon

+53
LoveDamon
*Jelna*
Kol Mikaelsen
Nikola4FG
♥ DelenaDiaries ♥
Ket ♥
Filip
Spirit Crusher
¿coka?
Rose ♥
the child of vamire
White Unicorn
Lady Autumn
Mehurić
uckvondy
LostInWonderland
fearless.
Starlight
phoenix00
Little.Star.On.The.Sky
Little J
♥_Vampire_in_love_♥
ikicaD&E
Dr. John Watson
Mαяi♥
Vamp girl
TheVampOne
<3 Originals <3
Angel From Hell
Angi93
Warrior Princess
I.Love.You
Nika Kći Zevsova ~
Elena Gilbert
Fire Bomb*93
daray
Em (:
Endzi
chocolateChanel.
Nathan's girl.
ILoveVampires
eatmyfeelings
Stefy
Katherine Pierce
DEstiny :3
Mrs.Somerhalder
pendragons
*Ian*
Love's bite
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Twin.flames
Damons'Girl*
Zla_Sam
57 posters

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down  Message [Page 14 of 17]

326Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Wed 25 Jan 2012, 11:28 am

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...



Skidam kapu ovoj djevojci,ja ovo nikada nisam primjetila.Pogledajte i vidjet cete o cemu rpicam.Iako cu ja uvijek shippovati Defan,ovo je jednostavno istina i govori zapravo koliko je Damon bolja osoba od Stefana.
I sinoc sam gledala neki film i ovo me toliko podsjetilo na Damona:
'Dobra osoba nije osoba bez grijeha.On priznaje svoje greske i kaje se zbog njih.'

327Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Wed 25 Jan 2012, 9:54 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Ovo da nije smiješno bilo bi žalosno.

ovo je jednostavno istina i govori zapravo koliko je Damon bolja osoba od Stefana.

Nije.
Na osnovu videa od 1 i kusur minuta se ne može ništa reći, svaka ta scena/priča ima i svoju drugu stranu. Stefan je Damon. Damon je Stefan. U različitim periodima oni su različito postupali, ali su u suštini ISTI.

328Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Thu 26 Jan 2012, 1:59 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Dr. John Watson wrote:Ovo da nije smiješno bilo bi žalosno.

ovo je jednostavno istina i govori zapravo koliko je Damon bolja osoba od Stefana.

Nije.
Na osnovu videa od 1 i kusur minuta se ne može ništa reći, svaka ta scena/priča ima i svoju drugu stranu. Stefan je Damon. Damon je Stefan. U različitim periodima oni su različito postupali, ali su u suštini ISTI.

To definitivno nije kako ja lično vidim stvari, ne nakon videa od 2 minuta nego nakon 2 i po sezone. (:

329Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Fri 27 Jan 2012, 12:21 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator


Beše Damon jednom rekao: "Even in his darkest place, my brother still can't let me die".
Your arguments are invalid.

Yeah, there is a lot of hurt between them. I oni to postepeno razrađuju.
Verujem kada se otarase tog nanetog bola, da neće biti onog "ko je bolji", niti smatram da trenutno to može da se kaže za bilo kog od njih dvoje. I ove sezone su samo put do saznanja, koliko su oni jedno drugom i da, šta god bude, tu su jedan za drugog, da, na čudne načine, ali they are the same blood, after all.

It's just the pain that separates.

330Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Fri 27 Jan 2012, 12:31 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

It's just the pain that separates.


predivno receno 355

331Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Sat 28 Jan 2012, 4:32 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Um, i dalje se ne slažem. he

Dejmon jeste jednom rekao "Even in his darkest place, my brother still can't let me die", ali i Elena je jednom rekla: "Yes, Damon. You lost me forever". Just sayin. Ako Dejmon nešto doživljava na neki način, to ne znači da je to tačno.

S druge strane, nisam rekla nijednom da se oni ne vole, i da se ne spašavaju etc, ali samo sam zbog Stemon odnosa počela da hejtujem Stefana. Ali ok, ljudi ih vole, razumem to. (:

332Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Fri 03 Feb 2012, 5:02 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyt8rgkj011qccj7wo1_250 Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyt8rgkj011qccj7wo2_250
Ali i pored toga stavljaju jedan drugog na prvo mesto. Fuckyeah.

333Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Fri 03 Feb 2012, 8:14 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

E, na ovu scenu mi se duša cepala. -__-

334Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Fri 03 Feb 2012, 8:15 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

#hopelessRomantic wrote:
Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyt8rgkj011qccj7wo1_250 Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyt8rgkj011qccj7wo2_250
Ali i pored toga stavljaju jedan drugog na prvo mesto. Fuckyeah.
Family always comes first! srce

335Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Sat 04 Feb 2012, 12:25 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Scena je objasnila ^_^ predivno srce

336Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Sat 04 Feb 2012, 1:00 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ova scena ... Sad
Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco1_250Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco2_250
Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco3_250Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lysx43rbW31qa44bco4_250




ALI ova je sve pobedila:
Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o1_250Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o2_250
Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o3_250Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o4_250

Screw everything. FAMILY ABOVE ALL!

337Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Sat 04 Feb 2012, 3:08 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Aww... Opet su dokazali da je njihova bratska ljubav veća od svega. Koliko sam se iznervirala što se Klaus stavio Stefanovu ruku u vatru i kada je rekao Elajži da ga uništi.

Screw everything. FAMILY ABOVE ALL!!

Upravo! Ono što mi se najviše sviđa u seriji su jaki porodični odnosi.

338Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Sat 04 Feb 2012, 5:00 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Cinderella ♥️ wrote:ALI ova je sve pobedila:
Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o1_250Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o2_250
Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o3_250Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyssvuzMPq1r5nnw1o4_250

Screw everything. FAMILY ABOVE ALL!

Boleo me je nacin na koji su se S&D pogledali u tom trenutku Sad

339Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Thu 09 Feb 2012, 11:57 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Mozda bi mogli da se ugledaju na K&E.. Razz
Nocas ce biti svadje! Twisted Evil

340Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Mon 13 Feb 2012, 4:11 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lyuhjemjxc1qalcu6o1_500

341Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Mon 13 Feb 2012, 8:46 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Zelim jos njihovih dirljivih scena! srce

342Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Fri 17 Feb 2012, 12:11 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Njihove scene su bile predivne kao i uvek. To kako ga Damon poznaje i kako ga je odma provalio za krv,kako je Stefan njega podrzao kad su pricali sa Elenom......kroz celu epizodu se videlo koliko se vole i koliko nedostaju jedan drugom. Ali ono Stefanovo Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lza7liwzLx1qbr2jfo8_250 je bilo zaista odvratno i nepotrebno. I posle svega toga Damon preuzme na sebe da pretvori Aby da bi Elena mrzela njega a ne Stefana Sad

Izvinjavam se svim Stefanovim fanovima ali toliko o tome ko je bolja osoba ://///

343Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Fri 17 Feb 2012, 12:20 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

<3 Originals <3 wrote:Njihove scene su bile predivne kao i uvek. To kako ga Damon poznaje i kako ga je odma provalio za krv,kako je Stefan njega podrzao kad su pricali sa Elenom......kroz celu epizodu se videlo koliko se vole i koliko nedostaju jedan drugom. Ali ono Stefanovo Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lza7liwzLx1qbr2jfo8_250 je bilo zaista odvratno i nepotrebno. I posle svega toga Damon preuzme na sebe da pretvori Aby da bi Elena mrzela njega a ne Stefana Sad

Izvinjavam se svim Stefanovim fanovima ali toliko o tome ko je bolja osoba ://///

Popisujem. Ja znam da Julie želi da vrati Stelenu i da želi da to bude epik i kul, al' iskreno, oni svime ovim čine samo da ja još više volim Dejmona! I sinoć sam se jako iznervirala zbog toga što je Stefan rekao. Kasnije-bez obzira na to što je prestao da pije ljudsku krv od one scene na mostu, rekla sam da mu ja nikad neću oprostiti-zbog svega što je kao riper uradio i rekao! Al' evo, ja već sad osećam sažaljenje prema Stefanu, a ne želim. Ne želim da mu oprostim tako lako - al' ne ide. Jbg, ja volim Stefana i ne mogu preko toga. Nije mu oprošteno u potpunosti, al' znam da ću uskoro "zaboraviti" na sve što je učinio do sad - i to je sve zahvaljujući Dejmonu! Jer je Dejmon taj koji želi starog Stefana zbog sebe, zbog Elene, zbog svih!

About Stefan:
Stefan je taj koji ne zna da gubi jer nikad nije gubio i zato je uvek važio za "dobrog brata". Jednostavno, nikada nije imao prilike da se bori za ono što hoće jer je to uvek dobijao "na izvol'te" i nikada nije imao prilike da pokaže tu drugu svoju stranu. DO SAD! Konačno, sada, kada je video da je Dejmon počeo da osvaja Elenu - ne da mu je krade, da je osvaja - dolazi do izražaja ta njegova druga - odvratna sebična strana.
Ne poričem da voli Dejmona, znam da ga voli, ali:
if you can still tell me that Damon is the bad brother & Stefan is the good brother, I don't think we're watching the same show.

344Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Fri 17 Feb 2012, 4:11 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_lza7liwzLx1qbr2jfo8_250

... no comment.
Ne mogu vise da ga komentarisem prosto, njega i njegove odvratne komentare.

"I don't deserve you. But my brother does."

"Sure as hell better of without you."

To je to, slicno je.

Inace, divno mi je bilo kad je Damon provalio za krv. Tacno se vidi koliko se poznaju. Cerek

345Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Sat 18 Feb 2012, 1:47 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

njihov odnos jeste epic, ali meni senku na sve baca to šta Stefan oduvek priča o njemu.

346Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Mon 27 Feb 2012, 9:10 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Stefan jeste Damonu spasio zivot i sve to,ali on ga je i unistio,pa su tu kvit. Damon je od pocetka pokazao da nije andjeo,da ima svoju losu stranu,a Stefan se pretvarao da je savrsen od samog pocetka,a to je velika greska jer niko nije savrsen! Upravo zbog tih epizoda na pocetku Stefan vazi za dobrog,a Damon za loseg,ali kada se jasnije sagleda-Damon je bio bolji covjek,a svima je poznato da se sve ljudske osobine udvostruce kada si vampir. Rose je rekla: 'It's a lie,you can not really swith it off,you can just pretend.'-a to je ono sto Stefan radi od samog pocetka.
Iako zelim STEMON kraj,svima je jasno koji je dobri,a koji losi brother Smile

347Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Mon 27 Feb 2012, 9:28 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Ja mislim da su to samo subjektivni osecaji i nista vise Very Happy Stefan jeste pokazao svoju losu stranu al to ne znaci da je los i da on istinski ne zeli da se promeni ... Videli smo da sad vec dugo vremena ne pije ljudtsku krv .. Dejmon je takodje dobar .. A kako gledam seriju njihov odnos je sve bolji i zaista zelim da zavrse sretno Very Happy

348Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Mon 27 Feb 2012, 9:38 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Malo mi je smešno reći da ako je neko nekme uništio život, pa ovaj neđto njemu uradio da su kvit, pogotovu kad su braća u pitanju. Oni će to raditi dok su živi, spašavaće jedan drugoga i uništavati jedan drugom sve prilike.

349Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Mon 05 Mar 2012, 8:12 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Stefan & Damon - Page 14 Tumblr_m0dzw5EXix1r5bhv2o1_500

Ovo je nešto najgluplje što sam u dugo vremena pročitala -.-
A niko se ne sjeća epizode kada je Stefan ubio Andy, i puno drugih stvari.

http://horizoninblack.tumblr.com

350Stefan & Damon - Page 14 Empty Re: Stefan & Damon Mon 05 Mar 2012, 10:33 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

hahahahah jao boze kako ti Stefanovi i SE fanovi imaju selektivno pamcenje pa to je strasno :S

Sponsored content



Back to top  Message [Page 14 of 17]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum