Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Damon

+53
LoveDamon
*Jelna*
Kol Mikaelsen
Nikola4FG
♥ DelenaDiaries ♥
Ket ♥
Filip
Spirit Crusher
¿coka?
Rose ♥
the child of vamire
White Unicorn
Lady Autumn
Mehurić
uckvondy
LostInWonderland
fearless.
Starlight
phoenix00
Little.Star.On.The.Sky
Little J
♥_Vampire_in_love_♥
ikicaD&E
Dr. John Watson
Mαяi♥
Vamp girl
TheVampOne
<3 Originals <3
Angel From Hell
Angi93
Warrior Princess
I.Love.You
Nika Kći Zevsova ~
Elena Gilbert
Fire Bomb*93
daray
Em (:
Endzi
chocolateChanel.
Nathan's girl.
ILoveVampires
eatmyfeelings
Stefy
Katherine Pierce
DEstiny :3
Mrs.Somerhalder
pendragons
*Ian*
Love's bite
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Twin.flames
Damons'Girl*
Zla_Sam
57 posters

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down  Message [Page 13 of 17]

301Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 2:33 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Stefan & Damon - Page 13 Stemon10

302Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 3:03 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Stefan & Damon - Page 13 Tumblr_ly35ziaYH11qcljxso9_250

303Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 3:52 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

uckvondy wrote:Stefan & Damon - Page 13 Tumblr_ly35ziaYH11qcljxso9_250

Ova scena je bolela.
Literally.

304Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 4:32 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Cak je i mene zabolelo Very Happy

305Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 7:15 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Zla_Sam wrote:Sad ću, po običaju, da budem party pooper. Rekla sam ovo i prije, sve je to tužno i lijepo ali ja prosto ne osjećam ljubav između njih. Znam da se vole, ali mene to ne dotiče. Prosto me nije briga šta će da se desi između njih jer .. ne znam. Nisam sigurna zašto. Ali me stvarno nije briga.

Naišla sam na ovaj video: https://www.youtube.com/watch?v=D_x8v6HyW_E i prisjetil sam se koliko mi se Stefan gadi u nekim momentima. Da bih voljela neki odnos u seriji ja moram da volim oba lika, a Stefana jedva podnosim. To je valjda razlog. Dunno :S

Ja stvarno volim Stemon/Defan what so ever, mislim da uprkos svemu njih dvoje imaju taj neki special bond. Ali kad sam odgledala ovaj video malo sam... neodlučna. Štaviše ovaj video mi nije smanjio ljubav prema Stemonu ali nekako je učinio da shvatim (epiphany!) da ja zapravo ne mogu da volim Stefana. Skroz drugi pogled na sve to. Stvarno ja ne znam da li je Dejmon ikada rekao nešto loše o Stefanu, ali Stefan s druge strane... Ne kažem da Stefan možda ne voli Dejmona ali njegovo ponašanje i ovaj video je totalno učinio da pomislim da je Stefan nedostojan Dejmona, Elene, svega. Izvin'te što hejtujem #just sayin.

306Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 7:26 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

phoenix00 wrote:
Zla_Sam wrote:Sad ću, po običaju, da budem party pooper. Rekla sam ovo i prije, sve je to tužno i lijepo ali ja prosto ne osjećam ljubav između njih. Znam da se vole, ali mene to ne dotiče. Prosto me nije briga šta će da se desi između njih jer .. ne znam. Nisam sigurna zašto. Ali me stvarno nije briga.

Naišla sam na ovaj video: https://www.youtube.com/watch?v=D_x8v6HyW_E i prisjetil sam se koliko mi se Stefan gadi u nekim momentima. Da bih voljela neki odnos u seriji ja moram da volim oba lika, a Stefana jedva podnosim. To je valjda razlog. Dunno :S

Ja stvarno volim Stemon/Defan what so ever, mislim da uprkos svemu njih dvoje imaju taj neki special bond. Ali kad sam odgledala ovaj video malo sam... neodlučna. Štaviše ovaj video mi nije smanjio ljubav prema Stemonu ali nekako je učinio da shvatim (epiphany!) da ja zapravo ne mogu da volim Stefana. Skroz drugi pogled na sve to. Stvarno ja ne znam da li je Dejmon ikada rekao nešto loše o Stefanu, ali Stefan s druge strane... Ne kažem da Stefan možda ne voli Dejmona ali njegovo ponašanje i ovaj video je totalno učinio da pomislim da je Stefan nedostojan Dejmona, Elene, svega. Izvin'te što hejtujem #just sayin.

Ni ja ne mogu da ih volim. Ne mogu jer ne volim Stefana. Razumem ja njega i sve, ne kazem da je los ili da ne voli Damona i Elenu, ali ne mogu da ga volim. Nemam razlog, jednostavno je tako. Znam da on voli Damona, ali govori tako grozne stvari. Ovo poslednje You're better than him mi i nije tako grozno kao ono kad mu je rekao da ga Elena nikad nece postovati. Ili ovo: I didnt care that I got something my brother wanted. I didn't even care if it hurt him. I only knew I wanted her. Kao i Milica, ni ja ne osecam tu ljubav. Znam da postoji, znam, ali mene uopste ne dotice. Sad

307Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 7:50 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Meni je njihov odnos extra i uvek cu biti za njih Very Happy Samo ne znam kako neki od vas gledaju na ovaj video ... Vecina tih scena je iz prve sezone i druge kolko sam primetio a tada Dejmonovo ponasanje i nije bilo bas za pohvalu confused Podesetite se prve sezone pa odgledajte taj video ... Dejmon se od tada znatno promenio pa je zato ovaj video nekako cudan Very Happy Stefan je tada imao razlog da izgovori sve to ...

308Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 7:55 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Znam, i razumem Stefana. Ali i Damon bi mogao sad da govori iste i gore stvari o njemu, ali to ne radi.

309Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 8:12 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Ma daj, pa onda i Stefanovo ponašanje sada treba da svrstaš u "nije za pohvalu", a Dejmon i dalje ne priča svakakve gluposti o njemu. On se čak oseća krivim što oseća šta oseća, toliko je velika ta borba u njemu za i protiv svojih osećanja prema Eleni.

Kapiram ja da je Stefan spasao život Dejmonu i da i dalje nastavlja to da radi, ali i dalje to ne čini da ga volim. Dejmon se mnogo bolje nosi sa tim ljubavnim trouglom, više fer, dok Stefan samo pljuje Dejmona. U mojim očima ga ne opravdava čak ni to što je povređen.

310Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 8:21 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Ma ok svi imaju pravo na svoje misljenje Very Happy Stefan je u poslednjoj epizodi rekao da je Elena bolja i od njega ,, nije on samo naveo Dejmona koliko se secam ... A ja iskreno da vam kazem ne mislim da je ista uvredio Dejmona .. Nije on tu nista ruzno rekao .. Very Happy

311Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 8:35 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

phoenix00 wrote:Ma daj, pa onda i Stefanovo ponašanje sada treba da svrstaš u "nije za pohvalu", a Dejmon i dalje ne priča svakakve gluposti o njemu. On se čak oseća krivim što oseća šta oseća, toliko je velika ta borba u njemu za i protiv svojih osećanja prema Eleni.

Kapiram ja da je Stefan spasao život Dejmonu i da i dalje nastavlja to da radi, ali i dalje to ne čini da ga volim. Dejmon se mnogo bolje nosi sa tim ljubavnim trouglom, više fer, dok Stefan samo pljuje Dejmona. U mojim očima ga ne opravdava čak ni to što je povređen.

That's what I'm talking about!

Ranije sam rekla da Dejmon više VOLI Stefana nego što Stefan voli Dejmona, ali su me svi napali.
Ali, stjim iza toga da Dejmon mnogo više POŠTUJE Stefana nego što Stefan poštuje Dejmona.

Wink

312Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 8:39 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Filip wrote:Ma ok svi imaju pravo na svoje misljenje Very Happy Stefan je u poslednjoj epizodi rekao da je Elena bolja i od njega ,, nije on samo naveo Dejmona koliko se secam ... A ja iskreno da vam kazem ne mislim da je ista uvredio Dejmona .. Nije on tu nista ruzno rekao .. Very Happy

Upravo, svi imaju pravo na svoje mišljenje, a moje je da je Stefan tu svrstao i sebe samo zato jer on trenutno mrzi ono što je postao, šta mu je Klaus uradio, šta je i sam sebi uradio. I Elena ga je "izneverila" (ja ne mislim to, ali on verovatno misli), pa hejtuje Dejmona. A Dejmon ništa loše nije uradio, ništa loše nije pokušao dok je on bio odsutan, još i oseća grižu savesti. Meni je samo taaako freaking žao Dejmona i tako nije pravedno prema njemu.

Cinderella ♥️ wrote:
phoenix00 wrote:Ma daj, pa onda i Stefanovo ponašanje sada treba da svrstaš u "nije za pohvalu", a Dejmon i dalje ne priča svakakve gluposti o njemu. On se čak oseća krivim što oseća šta oseća, toliko je velika ta borba u njemu za i protiv svojih osećanja prema Eleni.

Kapiram ja da je Stefan spasao život Dejmonu i da i dalje nastavlja to da radi, ali i dalje to ne čini da ga volim. Dejmon se mnogo bolje nosi sa tim ljubavnim trouglom, više fer, dok Stefan samo pljuje Dejmona. U mojim očima ga ne opravdava čak ni to što je povređen.

That's what I'm talking about!

Ranije sam rekla da Dejmon više VOLI Stefana nego što Stefan voli Dejmona, ali su me svi napali.
Ali, stjim iza toga da Dejmon mnogo više POŠTUJE Stefana nego što Stefan poštuje Dejmona.

Wink

Razumemo se. Wink

313Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 8:42 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

pa jeste uvreda kada tvoj rodjeni brat kaže devojci koju voliš da je nisi vredan xD to je na neki način izdaja, jer realno Damon nikad nije ništa loše rekao za Stefana. ja razumem Stefana zašto je udario Damona, ali to ne odobravam. a ovo što priča sve za Damona je zaista užasno.

314Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 8:53 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Znam, i razumem Stefana. Ali i Damon bi mogao sad da govori iste i gore stvari o njemu, ali to ne radi.


gdje god uđeš rasprava o istom...
stvar je subjektivna ...svatko njihov odnos vidi na svoj način...
ali ovo
Dejmon mnogo više POŠTUJE Stefana nego što Stefan poštuje Dejmona
su teške riječi


ako se ne varam stefan je prvi započeo vezu i sa katicom i sa elenom

315Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 9:04 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Zaista ćemo o tome ko je koga prvi video/započeo vezu?

Your argument is invalid.

Damon: It is a whole new world.
Stefan: We can explore it together.


“Even in my bothers darkest place he cant let me die”


Oni vole jedno drugo.Braća su.


Nothing more important than the bond of family!



Onda nemoj da ulaziš u teme. MI DISKUTUJEMO!

316Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 9:13 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

uckvondy wrote:
Znam, i razumem Stefana. Ali i Damon bi mogao sad da govori iste i gore stvari o njemu, ali to ne radi.


gdje god uđeš rasprava o istom...
stvar je subjektivna ...svatko njihov odnos vidi na svoj način...
ali ovo
Dejmon mnogo više POŠTUJE Stefana nego što Stefan poštuje Dejmona
su teške riječi


ako se ne varam stefan je prvi započeo vezu i sa katicom i sa elenom

jeste subjektivno, ali sasvim je u redu da razmenjujemo mišljenja Very Happy

jesu teške reči, ali istinite. iz cele njihove dosadašnje vidjene istorije više smo videli kako Stefan pljuje Damonu iza ledja, nego obrnuto. Damon na kraju dana uvek želi da Stefan bude srećan čak iako se tokom celog tog dana trudi da ga učini nesrećnim. uvek se desi nešto što ga natera da ustukne. a da Stefan kaže da Damon nije vredan Elene? nakon svega što je ovaj učinio za OBOJE? e TO su tešle i užasne reči.

a to ko je sa kim prvi počeo vezu uopšte nije bitno. zaboga pa ne živimo u kamenom dobu.

317Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 10:21 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Ja se slazem da je uredu da razmenjujemo misljenja Very Happy

Ja mislim da svi mi razlicito gledamo na to ko koga vise postuje ... Dejmon uvek postuje Stefana i to je tacno .. Dejmon misli da je on bad a Stefan good pa zato nikada ne prica nista protiv Stefana... Mada meni su i Dejmon i Stefan dobri pa koliko god ispada pravili..Druga je stvar sto ja vise gotivim Stefana srce I Dejmon i Stefan postuju jedan drugog ,, jedino kad je u pitanju Elena Stefan zna da pretera.....Stefan misli da on ne zasluzuje Elenu a isto to misli i za Dejmona .... Ali kad malo bolje pogledate zar ne mislite da je mozda Stefan zeleo da udalji Elenu od svega ovoga(Vampira, vukodlaka itd... ) pa je zbog toga rekao ono u vezi Dejmona ... Npr. Da je Elena rekla da je sam Metom ja mislim da nista ne bi prokomentarisao .... Very Happy I da je Stefan kriv ja uvek trazim razlog da opravdam njegov postupak Very Happy

318Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 10:27 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja sam ubedjena da je Stefan to rekao samo da bi odvukao Elenu od Damona iz čisto sebičnih razloga. tad je razmišljao isključivo kao ljubomorni bivši dečko. jako sam besna što je to rekao. udarac mogu da razumem i sve to, ali one reči ne mogu.

319Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 10:36 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Pa nemojjjj takoooo XDDDD Very Happy Meni nije delovao ljubomorno koliko je delovao nekako sludjeno .... Mislim nije pravio sad neke ispadee ...... A vala nije morala Elena da ide za njim iiii da ga pita """ Reci nesto Stefane""" , mislim da ni on sam nije znao sta prica u tom trenutku Very Happy

320Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 11:16 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

jeste napravio ispad. rekao je Eleni ono što joj je rekao i udario je Damona. ja sam samo iskrena xD a nije ništa loše što je Elena tražila neku reakciju od njega, jer se on samo pokupio i otišao nakon što je saznao istinu.

321Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Sun 22 Jan 2012, 11:44 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Ma to kad je udario Dejmona najbolje je Dejmon prokomentarisao ... Vidim da ne zelis da pricamo o tome primljeno k znanju ... pa navikli smo da na neki nacin uvek sve tako resavaju Very Happy

322Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Mon 23 Jan 2012, 12:05 am

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

[/quote]jesu teške reči, ali istinite. iz cele njihove dosadašnje vidjene istorije više smo videli kako Stefan pljuje Damonu iza ledja, nego obrnuto. Damon na kraju dana uvek želi da Stefan bude srećan čak iako se tokom celog tog dana trudi da ga učini nesrećnim. uvek se desi nešto što ga natera da ustukne. a da Stefan kaže da Damon nije vredan Elene? nakon svega što je ovaj učinio za OBOJE? e TO su tešle i užasne reči.
[quote]

za mene ne...čak je preblago djelovalo....
pitala sam se kako je mogao ostati pribran
ja bi na njegovom mjestu sigurno gore postupila





možda je u tvom svijetu normalno da brat bratu otima curu
a to ko je sa kim prvi počeo vezu uopšte nije bitno. zaboga pa ne živimo u kamenom dobu.
u mom nije niti će ikad biti

323Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Mon 23 Jan 2012, 12:27 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

um, ja ne znam gde si ti tu videla otimanje devojaka, ali njega nije bilo. Stefan i Elena su RASKINULI pre nego što su se Elena i Damon poljubili,a oni I DALJE nisu zajedno jer Eleni još treba vremena, a i zato što je situacija sa Stefanom još uvek SVEŽA.

324Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Mon 23 Jan 2012, 12:36 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

U nasem svjetu nema nista normalnije od toga kada se dvoje ljudi vole, pa bili to brat i cura od drugog brata ili KO GOD. Za tvoj svjet ne znamo.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

325Stefan & Damon - Page 13 Empty Re: Stefan & Damon Mon 23 Jan 2012, 1:30 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Filip wrote:Ja se slazem da je uredu da razmenjujemo misljenja Very Happy

Ja mislim da svi mi razlicito gledamo na to ko koga vise postuje ... Dejmon uvek postuje Stefana i to je tacno .. Dejmon misli da je on bad a Stefan good pa zato nikada ne prica nista protiv Stefana... Mada meni su i Dejmon i Stefan dobri pa koliko god ispada pravili..Druga je stvar sto ja vise gotivim Stefana srce I Dejmon i Stefan postuju jedan drugog ,, jedino kad je u pitanju Elena Stefan zna da pretera.....Stefan misli da on ne zasluzuje Elenu a isto to misli i za Dejmona .... Ali kad malo bolje pogledate zar ne mislite da je mozda Stefan zeleo da udalji Elenu od svega ovoga(Vampira, vukodlaka itd... ) pa je zbog toga rekao ono u vezi Dejmona ... Npr. Da je Elena rekla da je sam Metom ja mislim da nista ne bi prokomentarisao .... Very Happy I da je Stefan kriv ja uvek trazim razlog da opravdam njegov postupak Very Happy

Isto tako i mi branimo Dejmona i zauzimamo njegovu stranu, tako da No hard feelings. Wink

Sponsored content



Back to top  Message [Page 13 of 17]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum