Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Damon

+53
LoveDamon
*Jelna*
Kol Mikaelsen
Nikola4FG
♥ DelenaDiaries ♥
Ket ♥
Filip
Spirit Crusher
¿coka?
Rose ♥
the child of vamire
White Unicorn
Lady Autumn
Mehurić
uckvondy
LostInWonderland
fearless.
Starlight
phoenix00
Little.Star.On.The.Sky
Little J
♥_Vampire_in_love_♥
ikicaD&E
Dr. John Watson
Mαяi♥
Vamp girl
TheVampOne
<3 Originals <3
Angel From Hell
Angi93
Warrior Princess
I.Love.You
Nika Kći Zevsova ~
Elena Gilbert
Fire Bomb*93
daray
Em (:
Endzi
chocolateChanel.
Nathan's girl.
ILoveVampires
eatmyfeelings
Stefy
Katherine Pierce
DEstiny :3
Mrs.Somerhalder
pendragons
*Ian*
Love's bite
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Twin.flames
Damons'Girl*
Zla_Sam
57 posters

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down  Message [Page 16 of 17]

376Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 16 Mar 2012, 7:14 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Themma wrote:Ok, ali da li je ljudima jasno da to Dejmon jeste odavno već ukapirao? Da li je ljudima jasno da je sad Stefan taj kome to treba da uđe u glavu. Ponavljam - Stefan mora da shvati da ne može o Dejmonu da brine samo kad može da umre, hello - there is so much more.

Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m0yes4jB1w1qik2bvo1_r2_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m0yes4jB1w1qik2bvo2_r2_250
Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m0yes4jB1w1qik2bvo5_r3_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m0yes4jB1w1qik2bvo6_r3_250
Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m0yes4jB1w1qik2bvo7_r3_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m0yes4jB1w1qik2bvo8_r3_250

Sve je već rečeno. A Dejmon je ponovo pokazao zašto ću ga uvek poštovati više nego Stefana.

da i to je poenta cele priče. on se njemu nadje samo kada je u smrtnoj opasnosti. to ga možda na neki način izvlači ali ne dovoljno.

imali su dobre momente u 16.epizodi, generalno je epizoda bila dobra po njih, ali Stefan to uvek mora da pokvari na kraju.

377Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 17 Mar 2012, 8:35 am

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Jako mi se svidjaju njihove scene u 16. epizodi. Samo, Stefan bi trebao da prestane da optuzuju Damona i da ga vidi vise kao brata nego suparnika.

http://rbdandtvd.nstars.org

378Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 17 Mar 2012, 3:05 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Eto... DEFAN.
Oni treba da budu endgame, fuck me sideways.
Sada sam shvatila zbog čega je Dejmon pokušavao da natera Stefan u Sezoni 1 da pije ljudsku krv. To nije bilo iz čistog zla i zabave. Nikada nije bilo zbog toga.
Moja beba ;___;

379Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 17 Mar 2012, 6:55 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Em (: wrote:Eto... DEFAN.
Oni treba da budu endgame, fuck me sideways.

amen

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

380Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 17 Mar 2012, 9:33 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Jaooooooo jednostavno su dokazali da je njihov odnos najbitniji Very Happy

381Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 17 Mar 2012, 9:44 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m065ppnaju1r5bhv2o1_500

amen








Last edited by Sanjchyx3 on Fri 13 Apr 2012, 9:47 pm; edited 1 time in total

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

382Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 23 Mar 2012, 10:39 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bexzWjwC1qdz3mzo1_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bexzWjwC1qdz3mzo2_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bexzWjwC1qdz3mzo3_r1_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bexzWjwC1qdz3mzo4_r1_250

NO!NO!NOOOO!!!!! BAD DAMON!!!!

383Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 23 Mar 2012, 10:58 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

<3 Originals <3 wrote:
Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bexzWjwC1qdz3mzo1_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bexzWjwC1qdz3mzo2_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bexzWjwC1qdz3mzo3_r1_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bexzWjwC1qdz3mzo4_r1_250

NO!NO!NOOOO!!!!! BAD DAMON!!!!
Don't you dare touch my Originals!! Razz

384Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 23 Mar 2012, 7:45 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bect1zOv1qik2bvo1_r1_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1bect1zOv1qik2bvo2_r1_250

Iz epizode u epizodu, volim ga sve više. Baš zbog svega ovoga!
btw, moram negde da napišem: koliko je savršena Dejmonova frzura u ovoj epzodi: no words. Cerek

385Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 24 Mar 2012, 11:11 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Puno je lepsi od kad se osisao.Treba mu zakonom zabraniti da ikad vise pusti kosu Razz

386Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 24 Mar 2012, 8:17 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Agree. xD

Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1emjsSJzl1qg076no1_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1emjsSJzl1qg076no2_250
Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1emjsSJzl1qg076no3_500
Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1emjsSJzl1qg076no4_250Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m1emjsSJzl1qg076no5_250

387Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 30 Mar 2012, 8:55 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Bicu iskrena i reci cu da me je Stefan stvarno razocarao ovu epizodu.. Mad
Jednostavno upropastavaju njegov lik samo da bi doveli do te njihove epske Stelene*(coming from a confused SE/DE fan)..
A Damona necu ni da komentarisem.. On je iz epizode u epizodu bolji i bolji..Dusaaa kako mi ga je zao bilo..

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

388Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 31 Mar 2012, 7:41 am

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Svi znamo da Damon ne bi želeo da ga iko spašava dok je u toku misija za ubijanje Klausa. Takođe znamo da Stefan mrzi Klausa, ali NIŠTA ne može da opravda onakvu reakciju!

"What he would want, and what we should do are two different things."

"Are you gonna help me with this or not?"

I još se duri kada ne dobije potvrdan odgovor od Elene.

"Fine. I'll figure this out myself"

Elena mu kasnije ipak pomogla, ali to sad nije bitno. Videh negde i komentare u kojima je osuđivana zbog toga. Ljudi, gledajte realno. Šta je mogla da uradi? Samo bi napravila neku glupost, a svi znamo šta se dešavalo mnogo puta u seriji kada je Elena pokušavala nešto na svoju ruku.

Anyway. Oduvek sam bila team Stemon, ali posle ove epizode ne znam više šta da mislim. Jako sam se razočarala u Stefana. Toliko.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

389Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 31 Mar 2012, 8:05 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Sram te bilo Stefane! Skroz te je obuzela mrznja i zelja za osvetom da si zaboravio na sopstvenog brata! Ovo ti nikad necu oprostiti!

390Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 31 Mar 2012, 8:43 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ja sam uvek bila tim Salvator, ali to je uvek bilo zbog Dejmona. Znam da Dejmon nikad neće biti srećan bez Stefana - bar je to pokazao i dokazao u epizodama koje smo videle. Dok Stefan....ne želim da trošim reči na njega. Polako, ali sigurno postaje moj najomraženiji lik u seriji. Volim ga - zaista. Ja se ne bih ljutila na njega da ga ne volim. Ali, kako može tako nešto da uradi, da kaže, nakon svega što je Dejmon uradio za njega?!
Kako je mogao tako lako da stavi SVE ispred Dejmona nakon "whenever you go too far, I'll be there to pull your back. Every second, every day, until you don't need me. Because right now, YOU'RE ALL I GOT!" Hej, jasno mu je rekao da je on jedino što ima! I opet mu je okrenuo leđa. Da li se iko u Mistik Folsu ikada pita kako se Dejmon oseća? DA LI?!

Ne mogu stvarno više da pričam o Stefanu. Ponavljam: tim Salvator sam isključivo zbog Dejmona [sue me]! Jer, uprkos svemu, ja znam da će Dejmon svaki sledeći put, dati svoj život za sve njih, bez obzira što se niko nije potrudio da pomeri svoje dupe kako bi bar saznao gde je on. -.-

TEAM DAMON.

391Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Sat 31 Mar 2012, 9:18 am

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Krivo mi je sto ovo moram da kazem, ali Stefan je i mene razocarao. Ne mogu da verujem da je ubijanje Klausa stavio ispred brata. Dobro kaze Elena: "What he would want axd what we should do are two different things". Ja ne znam, jel oni namerno zele da ljudi zamrze Stefana ili sta...

http://rbdandtvd.nstars.org

392Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Tue 03 Apr 2012, 7:04 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch


I onda neko napravi ovako nešto. Fantastičan je video, stvarno.

393Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Tue 03 Apr 2012, 7:56 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ja nisam lepsi fan-video gledala u svom zivotu.. :smrcc:

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

394Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Wed 11 Apr 2012, 10:30 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m2bte0zqF61r5bhv2o1_500

ne branim Damona sada, niti napadam Stefana, samo ističem paralelu.

395Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Thu 12 Apr 2012, 3:01 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Starlight wrote:
Stefan & Damon - Page 16 Tumblr_m2bte0zqF61r5bhv2o1_500

ne branim Damona sada, niti napadam Stefana, samo ističem paralelu.
Ne bih ni ja sada da branim Damona, ali sto jes', jes'. Razz
Cudno sto nikad ranije nisam o tome razmisljala. Kako to nisam primetila...

396Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 13 Apr 2012, 12:48 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

a to je realno tako. S druge strane, svi će uvijek samo vidjeti tu Stefanovu jebenu žrtvu koju je napravio jednom u životu, dok Damona niko neće ni spomenuti, da, uobičajeno. Ali naravno, navili smo mi na to. Navikli da Damona sjebu, da nikada ne dobije djevojku koju voli, da žrtvuje sebe za druge dok njega drugi čak i ne pitaju kako je, ali hajde drugi, nego rođeni brat.
I ja sad treba da volim Stemon jer je to uzajamna, beskonačna ljubav, bez obzira na sve. Stefan ne vidi dalje od svog nosa, i nikada neće. Treba mu nacrtati, a potom i obojiti.
U čitavom tom odnosu ja vidim samo Damonovu ljubav, i žrtvovanje. Svakodnevno usrano žrtvovanje, ali to niko ne vidi. Ni Elena. Kada Damon čak i uradi nešto dobro, naravno da neće trčati i govoriti to, on možda neke stvari radi na pogrešne načine, ali ih barem radi zbog pravih razloga, ali nikog to ne zanima. Čak i da uradi hiljadu dobrih, svi će samo gledati one loše stvari.
No kada Stefan uradi nešto dobro, pa čak i da spasi kuče iz azila, on je heroj, podignite mu spomenik molim vas.
Tako da, sve je to divno, super su scene između njih dvojice, ali Stemon nikada neće biti do kraja sve dok Stefan ne shvati neke stvari, a to baš i nećemo tako skoro dobiti.

http://horizoninblack.tumblr.com

397Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 13 Apr 2012, 12:51 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja i ne želim da oni reše bilo šta, jer znam da će opet biti Damon taj koji će se truditi, a Stefan taj koji će ga stalno napadati. jbt u jednoj epizodi Damon kaže Stefanu da on sve što mu je preostalo, a u sledećoj Stefan opet krene da pljuje po njemu kako mu zagorčava život. naravno, Damon jeste više puta zagorčao život Stefanu i ostalo, naravno da jeste. al tužno je što je Damon prežao preko toga, prerastao je to, a Stefan nije.

398Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 13 Apr 2012, 5:10 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Po mom misljenju Stefan treba da vise daje, a manje uzima, pre nego sto jednog dana Damonu dosadi da se trudi..

399Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 13 Apr 2012, 5:59 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Princess Of Darkness wrote:Po mom misljenju Stefan treba da vise daje, a manje uzima, pre nego sto jednog dana Damonu dosadi da se trudi..

I Agree xD Ali isto, ne volim ni hejt prema Stefanu i reci cu da se i on pokajao kad je Elenu hteo odvesti sa mosta.. A sigurno znamo da je ne bi ni ubio.. Eto dajem glavu.. Very Happy

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

400Stefan & Damon - Page 16 Empty Re: Stefan & Damon Fri 13 Apr 2012, 6:46 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ne bi je ubio,ali nije ni Damon ubio Jeremija. Kao sto znamo,Jeremy jos uvijek dise punom parom. Ne opravdavam Damona,to sto je uradio ja mu vjerovatno nikada ne bih oprostila,ali Elena mu je oprostila,tako da mislim da nema potrebe za raspravom oko toga. Ipak,ono sto su obojica uradila je grozno,ali Stefan je uradio gore. Ona je prije godinu dana trebala poginuti na mjestu gdje ju je on pokusao ubiti radi osvete Klausu,a tu su joj poginuli roditelji...msm da je to bilo najsebicnije sto je Stefan ikada uradio,a mnogo je sebicnih stvari uradio.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 16 of 17]

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum