Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

21. Isobel

+28
fearless.
LostInWonderland
♥_Vampire_in_love_♥
Mαяi♥
Anette
Blexy Vampire
TheVampOne
Bite_me_Damon
♥Stelena♥
Warrior Princess
Katherine Pierce
daray
Ilae90
hope. <3
Tasha'94
chocolateChanel.
Twin.flames
Damons'Girl*
<3Ian<3
DEstiny :3
Hilary***
Emilie Freak =]
Zla_Sam
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
pendragons
Mrs.Somerhalder
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
Delena ♥
32 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

5121. Isobel - Page 3 Empty Re: 21. Isobel Tue 30 Aug 2011, 5:45 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Jao kako mrzim Bonnie!
Prvo dodje i izvinjava se Eleni i kaze da nije dobra drugarica, a onda je opet izneveri! -.-
Vise ne znam sta da mislim o Isobel.
Kad sam 1.put gledala mrzela sam je. 2.put jos vise.
Ali u ovoj epizodi sam shvatila da ona mozda nije tako losa, samo je iskljucila emocije. Ali ipak...
Elena me kao i uvek nervira.
A Stefan?! Sta on hoce?! Bas mi je drago sto znam da se istorija ponovila, a on je rekao da nece.
Jadna Anna... placeem

5221. Isobel - Page 3 Empty Re: 21. Isobel Wed 14 Sep 2011, 1:15 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Prvo moram reči da mi je Isobel lijepa Wink
Moram komentirati Alerica, u nekim trenutcima me podsjeća sa Stefana. Osobito u ovdje na početku epke dok razgovara sa Isobel. Nekako je mekan, baš puno voli Isobel.
Scena kad Isobel napada Alerica jer neželi da radi ništa za nju, Isobel izgleda tako lošaa…
Koma mi je scena dok Elena i Damon pričaju na telefon..ona ga pita za Stefana…Pa Damon kaže da se vratio u svoje dosadno staro stanje hehehehheh..prekoma..on i njegov smisao za humor haahah i Elena se nasmijala…
Baš su cool Stefan i Damon kad se dobro slažu Wink
Elena i Stefan opet zajedno u školi..baš dobro ponovo… <3
Alerik govori Eleni,Stefanu i Damonu da je sreo Isabel, i Elena je pristala naći se sa njom…
Stefan ju naravno prati….. Uživam… baš su cakani… onak dok on gleda nju iz daljine i komuniciraju…..
I ono „Y LOVE YOU“ ma extraaa…
Fascinira me Isobel..njena gluma….ima neki pogled dok govori….predobro je odradila posao Wink
Razgovor Damona i Alerica mi je bio zanimljiv..onaj o ljudskosti…ehheheh
Razgovor Elene i Isobel je bio zastrašujuć…. Jadna Elena, sigurno joj nije bilo lako :/
Napokon je netko spomenuo Elenino starenje dok Stefan zauvijek ostaje sedamnaestogodišnjak…baš me zanima hoće li Elena razmišljati još o tome…
John Gilbert mi je tako odvratan!!!
Napokon su se Boonie i Elena pomirile. Totalno je glupo što ona sad kao mrzi Stefana, pa on joj ništa nije napravio.
Saznajemo da Jonathan Gilbert zapravo ništa nije izumio,sve je radila Emily.
Ova scena kad Elena mora nabavit napravu od Damona, bila sam sigurna da će ići razgovarati sa njim, srećom nije. U glavi sam imala svakakve zamisli..
Koma mi je dok nagovaraju Damona da im da napravu. Bonnia sa onom knjigom je bila zaista dobra… Onda oni pogledi Damon ,Elena, Stefan cccccccccc
Bonnie je sva bila malo čudno dok je kao uklanjala moći sa one naprave….znala sam da nešto nije uredu..
Nije mi bila potpuno jasna scena sa Johnom i Jeremiem..kad mu John goovri da treba uništiti sve vampire…a ovaj kaže da se neslaže,jer ima dobrih vampira…..No poslije u kući poslije razgovora sa Elenom John i Jeremie se nekako čudno pogledaju i kao da si daju neki znak..
Svađa Jeremia i Elene, bilo mi ju je žao 
Anna i Jeremie opet zajedno.. Wink
Hahahhahahha Demon u svakoj epizodi pije ahhahahah
JOHN ELENIN OTAAAAAAAAAC……nikad ne bih pomislila….Elena je na mamu, definitivno…
Kak je Damon to skužio ja se pitam ccccc…. I sad jadni Stefan joj to mora reći…
Nekontam zašto Katherine želi da pobije sve vampire iz grobnice….i kako to da joj Isobel toliko pomaže…. I John također……. Zašto se žele riješiti vampira…
Sad na kraju ispada da Isobel ipak misli na Elenu…dobila sam dojam da je njoj sad krivo što je vampir…i ne želi isto to Eleni zato želi ubiti Stefana i Damona….
Ono što mi ej nelogično u ovoj epki je to da Isobel neizgleda mlađe od Alerica, naprotiv, meni izgleda starije……a ona nestari…..Ipak je prošlo nešto godina od kad je ona vampir.. I njena snaga također….rame uz rame je uz Damona…a on je postao vampir puno prije, treba bi biti punooo jači od nje….ipak ju je on stvorio Wink
Boonie je slagala..ma nekako sam znala da će neš ispast loše u svemu tome… Elena će poludjet kad sazna….



5321. Isobel - Page 3 Empty Re: 21. Isobel Tue 13 Dec 2011, 2:01 pm

Stefana

Stefana
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Aaaa, tako dobra epizodaaa Very Happy

Smiješna mi je bila scena kad Izabel kaže da je Dejmon zaljubljen u Elenu, a tad Dejmonov pogled ono :O WTF? Ne sad ili šta već Very Happy

Plakala sam za vrijeme scene između Rika i Izobel, ipak je ona fina^^
I u vezi njega i u vezi Elene Very Happy

Da ne znam šta će se unaprijed dešavati, skočila bih s mosta zbog onoga što je Bonnie uradila, ali ipak Braća će ostati živa^^

Toooliko od mene Very Happy

5421. Isobel - Page 3 Empty Re: 21. Isobel Tue 13 Dec 2011, 6:58 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Isobel is such a bitch! -.-
Jadan Alaric... :/
John mi je ovde izgledao okej.
Bonnie je ispala kucka.
Damoooon O.O <3

5521. Isobel - Page 3 Empty Re: 21. Isobel Sun 22 Jul 2012, 4:08 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

DE telefonski razgovor Cerek prosto mi se plače kad se setim koliko toga je uništeno sa 2x01.

Isobel mi se itekako i dalje dopada. da, bila je odvratna prema svima, al svejedno. koliko god bila odbojna, svidja mi se njen stav.

jako mi je žao Alarica. on je baš propatio zbog nje.

Elena koja je potpuno zbunjena kada Isobel priča o Stefanu i Damonu. i Isobel koja je potpuno hladna.

a za Johna sam se sad definitivno zalepila.

Damon koji kaže Isobel da ne sme da preti Eleni Cerek tada on prvi put otvoreno kaže da mu je stalo do nje.

i jako me iritira što je Bonnie prišla Eleni a ne obrnuto. Elena se nimalo nije potrudila da dokaže Bonnie koliko je važna, već je tek tako prihvatila da ova više neće da bude deo njenog života.

KOJA JE IRONIJA ŠT JE STEFAN PRIŠAO DA POMOGNE MATTU, A CAROLINE POSLAO DA ZOVE HITNU POMOĆ.

i eto Elena reši da se pravi pametna, da poveri spasavanje vampira veštici ZBOG KOJIH TIH ISTIH VAMPIRA JE UMRLA NJENA BAKA. neverovatno je koliko sam sad na Bonninoj strani, a koliko sam bila protiv nje prošli put.

zbog ove scene na kraju ću uvek više biti za Alarica i Isobel nego za Jalaric ma koliko god disfunkcionalni bili. Alaricu je krenulo sa Jennom tek nakon kada ga je Isobel kompelovala. ko zna dokle bi on dogurao sa mislima o njoj da nije bio kompelovan.

Jeremy i Anna. koliko mi je žao Anne.

"History will not be repeated." lol.


5621. Isobel - Page 3 Empty Re: 21. Isobel Wed 25 Jul 2012, 10:19 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Ne podnosim Isobel Stvarno bih volela da se nikad nije ni pojavila, ali onda ne bih imala priliku da vidim kako joj Damon preti! Hell yeah! he 199
I svidelo mi se kad je rekla Eleni da je Damon zaljubljen u nju. Cerek Take that Stefan! he
Najzalije mi je Rica. Bio je zaljubljen u kucku. Isobel ne zaslujzuje ni da mu polira cipele.

My poor Matt. Sad

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum