Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Elena & Isobel

+20
¿coka?
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
♥_Vampire_in_love_♥
Bite_me_Damon
AnaSalvatore
Warrior Princess
daray
Endzi
.Samantha.Jones.
snow white
DEstiny :3
Mrs.Somerhalder
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Zla_Sam
Nika Kći Zevsova ~
Damons'Girl*
Twin.flames
pendragons
24 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Elena & Isobel Empty Elena & Isobel Fri 23 Jul 2010, 11:07 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Elena & Isobel Elenaisobel

.. Because she doesn't want that life for her.

Majka i ćerka. Njihov odnos je ostao pod znakom pitanja na kraju ove sezone.
Šta mislite, da li će Isobel ipak pokazati vise emocija prema njoj i da li će se vremenom zbližiti?

http://destinedtobe.tumblr.com/

2Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Fri 23 Jul 2010, 12:30 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Na kraju epizode smo videli da je Isobel stalo do Elene, tako da bi trebalo da se njihov odnos popravi, ja bih to volela. ^^

3Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Fri 23 Jul 2010, 3:31 pm

Damons'Girl*

Damons'Girl*
First Bite
First Bite

Volela bih da im se odnos popravi. I mislim da hoce, nadam se bar. Elena je izgubila roditelje, bioloskog oca i jedino joj je ona ostala. :// ne bi bilo fer da je ona razocara.

http://twitter.com/TaRaNS95

4Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Fri 23 Jul 2010, 3:32 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Damons'Girl* wrote:ne bi bilo fer da je ona razocara.

To je Isobel -.-

5Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Sun 25 Jul 2010, 1:03 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Isobel i Damon su slični ... Ono loše što rade čine da bi ustvari zaštitili svoje voljene.

Voljela bih da se ovaj odnos razvije jer Elena zaista sada treba majku.
Šteta što više pažnje nisu posvetili ovom odnosu.



Last edited by Zla_Sam on Tue 28 Sep 2010, 10:10 pm; edited 5 times in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

6Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Sun 25 Jul 2010, 1:11 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Slazem se skroz sa Milicom. Smile

Zao mi je sto su se rastale onako... Tj. zao mi je sto Elena nije videla da je Isobel ustvari voli i da joj je stalo do nje.
Volela bih da se vrati u drugoj sezoni, bar na kratko. ♥️

7Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Tue 27 Jul 2010, 9:33 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Zla_Sam wrote:Isobel i Damon su slični ... Ono loše što rade čine da bi ustvari zaštitili svoje voljene.

Voljela bih da se ovaj odnos razvije jer Elena zaista sada treba majku.
Šteta što više pažnje nisu posvetili ovom odnosu.

Agree.

http://twitter.com/MayaError

8Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 28 Jul 2010, 10:22 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ma Isobel je vrh Smile Mislim samo onaj ko povrsno gledao moze da misli da joj nije stalno do Elena i Alarica.Kada citas izmedju redova shvatis.Za Elenu nece zivot pored Salvatora jer zna kako se sa Katicoom zavrsilo,i istina je da Elena nije Katherine,al ustvari Elena nije zla i toliko snalazljiva i bezosecajna kao Kath da bi se izvukla i imala oba Salvatora bez osecaja kriviice.Ceoo zivot bi se vrtela u ljubavnom trougluu,all over again.

Sve se nekako nadam da ce se Isobel vratiti i da ce se njihov odnos poboljsati te da ce Elena dobiti majku koja joj je trenutno najpotrebnija,da joj pomogne sa sviiim oviim stvariiiima^^

Eto tako Smile
Uglavnom bilo bi lepo da im se odnos razvije ^^

9Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 11 Aug 2010, 8:31 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

Ne razumem kakva bi to majka reagovala bez ikakvih emocija a prvi put posle toliko godina vidi svoje dete.
Pobogu, bila je toliko hladna dok joj je Elena plakala pred očima, nije je ni zagrlila ni ništa...nikakvu utešnu reč niti kakvo objašnjenje. Zašto? Zašto ju je ostavila? Da bi mogla da postane besmrtna? Odrekla je se, nikad je nije bilo briga za nju a Elena je ipak,nakon što je pretrpela šok saznavši da je usvojena odnosno odbačena od strane svoje biološke majke, i dalje želela da je upozna, da je sasluša, da veruje da je imala dobre razloga (koje nikako nije imala bez obzira što ju je rodila dok je bila jako mlada). Isobel je sve to uništila kao da joj je njena draga Ketrin važnija od ćerke...strašno. Želela sam da je izubijam!
Jako mi je bilo žao i Alaric-a.
Mislim da Elena nema ništa ni da joj oprosti, prosto treba da je se odrekne kao što se ona odrekla nje i to je to. Nikakav oproštaj Isobel ni ne zaslužuje. Na kraju krajeva, postala je vampir a to je ono što je želela, zar ne?

10Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 11 Aug 2010, 9:50 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ja tako imam osjećaj da će Isobel na kraju da umre da bi spasila Elenin život. Umrjeće za Elenu ili bar nešto slično. Ako smo išta naučili iz TVD to je da nisu svi takvi kakvi se čine. Što smo mogli da vidimo za Isobel već na kraju 21e epizode.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

11Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 11 Aug 2010, 10:10 pm

.Samantha.Jones.

.Samantha.Jones.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Mislim da Isobel nikada ne bi povredila Elenu, bar ne svesno. Jedino ne razumem zbog čega je "isključila bol". Mislim šta je to želela da zaboravi i zbg čega joj je bilo toliko važno da postane vampir? Nadam se da ćemo to saznati uskoro, ali mi je dovoljno to da se Damon preobratio zbg Elene, da to i Izabel uradi bilo bi malo previše. Msm da je ona prilično jasno iskazala stranu.

12Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 11 Aug 2010, 10:20 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Mnogi pricaju o tome zasto je Isobel uopste zelela da postane vampir?Ja mislim da VEEELIKU ulogu u tome ima Katherine.One su se verovatno upoznale dok je Isobel bila mlada,pre nego sto je rodila Elenu.Mislim da je Katherine imala neku moc (malo smesno zvuci) da pored toga sto je delovala na Isobel (compulsion),da nekako svoj lik 'iskopira' na Elenu xD Teorija mi je urnebesna ali ... ne znam... mozda je od tog vremena Isobel postala opsednuta vampirima bas zbog nje.Pa je zato nju poslala Damonu kako bi je ovaj preobratio Laughing . Sounds crazy ali... ne znam kako drugacije da objasnim njenu opsednutost xD.

http://destinedtobe.tumblr.com/

13Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 11 Aug 2010, 10:45 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Compel.Me.Damon wrote:Mnogi pricaju o tome zasto je Isobel uopste zelela da postane vampir?Ja mislim da VEEELIKU ulogu u tome ima Katherine.One su se verovatno upoznale dok je Isobel bila mlada,pre nego sto je rodila Elenu.Mislim da je Katherine imala neku moc (malo smesno zvuci) da pored toga sto je delovala na Isobel (compulsion),da nekako svoj lik 'iskopira' na Elenu xD Teorija mi je urnebesna ali ... ne znam... mozda je od tog vremena Isobel postala opsednuta vampirima bas zbog nje.Pa je zato nju poslala Damonu kako bi je ovaj preobratio Laughing . Sounds crazy ali... ne znam kako drugacije da objasnim njenu opsednutost xD.

svidja mi se teorija xD
da je Katherine svoj lik iskopirala na Elenu xD
a što ju je onda ona trebala Katherine?
koji je Katherinin plan bio onda xD
nadam se da ćemo saznati u drugoj sezoni ^^

hm, da li će Isobel da se žrtvuje za Elenu? xD scratch

14Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 11 Aug 2010, 10:49 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ma bilo bi najbolje da tako iskopiraju Damona,pa da imamo vise Damona XD

15Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Thu 12 Aug 2010, 11:24 am

.Samantha.Jones.

.Samantha.Jones.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Nika Kći Zevsova~ wrote:
Compel.Me.Damon wrote:Mnogi pricaju o tome zasto je Isobel uopste zelela da postane vampir?Ja mislim da VEEELIKU ulogu u tome ima Katherine.One su se verovatno upoznale dok je Isobel bila mlada,pre nego sto je rodila Elenu.Mislim da je Katherine imala neku moc (malo smesno zvuci) da pored toga sto je delovala na Isobel (compulsion),da nekako svoj lik 'iskopira' na Elenu xD Teorija mi je urnebesna ali ... ne znam... mozda je od tog vremena Isobel postala opsednuta vampirima bas zbog nje.Pa je zato nju poslala Damonu kako bi je ovaj preobratio Laughing . Sounds crazy ali... ne znam kako drugacije da objasnim njenu opsednutost xD.

svidja mi se teorija xD
da je Katherine svoj lik iskopirala na Elenu xD
a što ju je onda ona trebala Katherine?
koji je Katherinin plan bio onda xD
nadam se da ćemo saznati u drugoj sezoni ^^

hm, da li će Isobel da se žrtvuje za Elenu? xD scratch

Moj scenario šta će da se desi jeste da će Kath želeti da ubije Elenu a Isobel će je zaštiti. A opet volela bih da me iznenade, da ne bude neki tipičan kraj s žrtvovanjem.

16Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Sun 03 Oct 2010, 2:18 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

pa vidjel ism doa joj je zapravo stalo do Elene, al fkt koliko njih dvije lice ^^

voljela bih da se Isobel pojavi barem jos jednom (:

http://horizoninblack.tumblr.com

17Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Mon 01 Nov 2010, 10:41 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Isobel me nervira!Po mom misljenju,najbolje je da bude sto dalje od Elene!

18Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Tue 14 Dec 2010, 5:42 pm

AnaSalvatore


Only Human
Only Human

Isobel mi je skroz kul i volela bi da se vrati i da se njen odnos sa Elenom razvije...ono mother-daughter Smile

19Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Tue 14 Dec 2010, 6:00 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

AnaSalvatore wrote:Isobel mi je skroz kul i volela bi da se vrati i da se njen odnos sa Elenom razvije...ono mother-daughter Smile

Kul? Kul je jer je onako ostavila cerku i bila okrutna prema njoj? Kul jer je ostavila muza da bi bila vampir sadista?
AHA TOTALNO JE KUL.

Kucka mrzim je nek se drzi dalje od Elene.

20Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Tue 14 Dec 2010, 6:03 pm

AnaSalvatore


Only Human
Only Human

Dobro to da,sebicna je.ali joj je ipak stalo do Elene i Alarica i nadam se da ce se vratiti jer njena prica mi je interesantna.Naravno ne ocekujem od Elene da joj oprosti odmah,ali bih volela da imaju neki dobar odnos

21Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 02 Mar 2011, 9:38 am

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ma daj bas joj je fino stalo.
Svi vi sto je volite lepo mi objasnite zasto? Ostavila je cerku, ostavila je muza, da bi bila freak! i pojavljuje se tako hladna prema eleni, jasno se vidi da je zabole za nju! I shvatam da volite glumicu ali lika ne mozete da volite! Nema nista pozitivno u sebi!

Evo npr, ja obozavam Elijah. Ne glumca, ELIJAH.
Zasto? Zato sto ima mnogo razloga zbog kojih bih trebala.
Spasao je Stefana, 3 puta Damona, sarmantan je, covek od reci je, svidja mi se taj njegov nacin 'citaj izmedju redova', civilizovan je...
Sta to kucka Isobel ima? NISTA.

22Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 02 Mar 2011, 12:34 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Nevolim je
Ostavila je Ricka i Elenu Sad(
Nije ni htjela da ima nikakvog kontakta s njima (osim onoga što se vratila)
Jednostavno je nevolim

23Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 02 Mar 2011, 8:44 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Finally someone! <3

24Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 17 Aug 2011, 2:20 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Jasno se vidi da je Isobel ipka bar malo stalo do Elene.
Ali ipak mislim da je Isobel nezasluzuje u svom zivotu, i mislim da se i zbog toga i ubila, ili je bila iskontrolisana.

25Elena & Isobel Empty Re: Elena & Isobel Wed 17 Aug 2011, 5:11 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Nikad mi se nije svidela Isobel.
Bolje je ovako.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum