Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Elena & Jeremy

+8
*Jelna*
DEstiny :3
Warrior Princess
fearless.
Issi
Starlight
Rose ♥
chocolateChanel.
12 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Elena & Jeremy Empty Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 2:18 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Elena & Jeremy Jerandelena
Elena & Jeremy

Because he's her brother and that's the only thing that matters.

They love each other and are both willing to risk their own lives to save each other. Due to the heartache of loosing Vicki and his parents, their relationship between them was strained for a majority of the year, however at times they had some brother and sister bonding times. The two hanged out from time to time although, it didn't actually last very long. However, the relationship took a turn for the worse, when Jeremy finally found out what Elena was hiding from him all along.

Elena doesn't lie to Jeremy now. She always tells him the truth. She's still trying to get him out of danger, but he doesn't let her tell him what to do. They still have fights, but at the end of the day, they just want to save each other.

He put a Birthday Card in her pillow, which she smiles with. When he's gone she miss him very much. He feels protective about her and acts like an older brother sometimes, even he's actually younger than her.



Elena & Jeremy Tumblr_lwnvzv3oZr1qhvsg7o1_r1_500

Elena & Jeremy Tumblr_lbskl3mUlR1qaevzuo1_500

Elena & Jeremy Tumblr_m4hw3fBIQt1ro9rd0

Today I'm walking into foreign lands,
Why is it lately you don't seem to care,
Please don't leave me here,
Help me understand.

Elena & Jeremy Tumblr_lzazksypS21qi059ho2_250 Elena & Jeremy Tumblr_lzazksypS21qi059ho5_250

Elena & Jeremy Tumblr_lk9n65jbio1qagu4to1_r2_500

I'm worried that I'm going to fall behind,
Please come save me I'm so afraid,
The wind blows my hair and hides my face,
I turned fiften this summer,
And I wonder and I cannot still fully understand.

Elena & Jeremy Tumblr_lzazksypS21qi059ho6_250 Elena & Jeremy Tumblr_lzazksypS21qi059ho3_250

Elena & Jeremy Tumblr_m4hw1nXoSu1ro9rd0

I miss the way you were so happy.
I miss the way you always laughed.
I miss the times we still had fun.
I miss the times I didn't run.

Elena & Jeremy Tumblr_m4hw0qma261ro9rd0

Elena & Jeremy Tumblr_lkd639qiUZ1qagu4to1_500

Elena & Jeremy Tumblr_m2qzajiiLy1rr2oido3_250 Elena & Jeremy Tumblr_m480ym6tyj1qdz7llo8_250

Do not be afraid,
Do not shed a tear,
Do not fear the dark,
Grab my hand when you scream.
Hug me tight when your sad.

Elena & Jeremy JeremyElena-elena-and-jeremy-gilbert-19048545-500-224

Elena & Jeremy Tumblr_m0d08buWrn1qh7609o1_500

Childish? Perhaps.
But so is the feeling that can't be tamed.
Weak? Indeed.
But it will never be said in hate.


Elena & Jeremy Elena-Jeremy-elena-and-jeremy-gilbert-18183677-500-282

Elena & Jeremy Elena-Jeremy-elena-and-jeremy-gilbert-18183668-500-623

Elena & Jeremy Tumblr_lzazksypS21qi059ho4_250 Elena & Jeremy Tumblr_m480ym6tyj1qdz7llo5_250

Elena & Jeremy Tumblr_m4hw24fLbg1ro9rd0

We've always had each other's backs,
And it's amazing to think how much you love me.
A love that burns as bright now as it did then.
Even though you bug me more as I grow.

Elena & Jeremy Tumblr_lm61acPLXd1qccl1io1_500

Elena & Jeremy Tumblr_lkr4c1fNpl1qehxx0o1_500

This love will always continue to show.
'Cause in a pack of many you and I stuck together;
Fighting for the scraps, for the chance to hold on.
We stand together, hands linked, embracing life.


Elena & Jeremy Tumblr_lxt6w9PmfD1r44xwao1_r3_500

Elena & Jeremy Tumblr_m480ym6tyj1qdz7llo2_250 Elena & Jeremy Tumblr_m480ym6tyj1qdz7llo9_r1_250

Elena & Jeremy Tumblr_m33cczVEID1ruaisxo1_500

I'm with you always,
Through the bad and the good,
I'll cheer you up when you're sad,
Like a big sister should.

Elena & Jeremy Elena-Jeremy-elena-and-jeremy-gilbert-23530141-500-600

Elena & Jeremy Tumblr_m1jr7aCZMi1qfw4q0o1_250 Elena & Jeremy Tumblr_m1jr7aCZMi1qfw4q0o2_250
Elena & Jeremy Tumblr_m1jr7aCZMi1qfw4q0o3_250 Elena & Jeremy Tumblr_m1jr7aCZMi1qfw4q0o4_250
An eternal bond,
My soul you have won,
You're my sister forever,
A chocolate-sweet heart.

Elena & Jeremy Elena-Jeremy-elena-and-jeremy-gilbert-18183933-500-468

Elena & Jeremy Jeremy-Elena-elena-and-jeremy-gilbert-30882312-500-281

An uplifting laugh,
Like a beautiful song,
A lovely smile,
That keeps me strong.

Elena & Jeremy Jeremy-Elena-elena-and-jeremy-gilbert-25815697-500-464

Elena & Jeremy Tumblr_lobc55fGdd1qgypvzo1_500


An angel's heart,
So strong, yet so sweet,
Inside it burns love
Which cannot be beaten.



Elena & Jeremy Tumblr_lqgyhoAiAt1qevuqio1_400gif

Elena & Jeremy Tumblr_m1g73lgcPp1qklkh1o1_500

Elena & Jeremy Elena-Jeremy-elena-and-jeremy-gilbert-23530164-500-244

edit: Kaja (Starlight)
izvor: tumblr.com, deviantart.com, vampirediaries.wikia.com

2Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 2:46 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Volim ih! Mnogo!!
srce srce srce
Iskreno, najvažnije mi je da oni ostanu zajedno do kraja - da uvek imaju jedno drugog!

3Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 2:46 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ladno je nismo imali O.o meni oni imaju super odnos, Nina i Steven imaju dobru hemiju, sve su zajedno preživeli uprkos svemu.

ali Elena me je jako razočarala u poslednjoj epizodi. NIKO nema pravo da upravlja ičijim životom, a kamoli ona Jeremyjevim.

4Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 2:53 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Kaya wrote:ladno je nismo imali O.o meni oni imaju super odnos, Nina i Steven imaju dobru hemiju, sve su zajedno preživeli uprkos svemu.

ali Elena me je jako razočarala u poslednjoj epizodi. NIKO nema pravo da upravlja ičijim životom, a kamoli ona Jeremyjevim.

Ja je razumem. Mislim, ne osuđujem je. Želi da mu spasi život. Ja bih isto uradila. [sad će Kaja da me lupi XD]

5Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 3:36 pm

Issi

Issi
Dear Diary ...
Dear Diary ...

haha, od pocetka su mi njih dvoje jako simpaticni Smile da imam brata, ponasala bih se isto kao Elena.. jeste da ga je "prisilila" da ode.. ali mislim da je on to sam zapravo i zeleo.. cak je i predlagao..
ali vratice se, serija bez njega nije ista Smile

http://taylorswift-serbia.weebly.com/

6Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 5:00 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

#hopelessRomantic wrote:
Kaya wrote:ladno je nismo imali O.o meni oni imaju super odnos, Nina i Steven imaju dobru hemiju, sve su zajedno preživeli uprkos svemu.

ali Elena me je jako razočarala u poslednjoj epizodi. NIKO nema pravo da upravlja ičijim životom, a kamoli ona Jeremyjevim.

Ja je razumem. Mislim, ne osuđujem je. Želi da mu spasi život. Ja bih isto uradila. [sad će Kaja da me lupi XD]

*Kaja će te samo mrko pogledati xD* šalim se Very Happy možda ja jesam malo pristrasna, al ne mogu ni u jednoj situaciji da odobrim da bilo ko ikome upravlja životom. jednom je to Elena uradila i nije se lepo završilo i sad opet. jednostavno verujem da je Jeremy zaslužio da se više veruje u njega, posebno od Elene koja bi trebala da ga najbolje poznaje

7Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 5:23 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Ja sam se jako iznenadila sto je Elena to OPET uradila, mislila sam da je prosli put naucila lekciju. Very Happy Nisam ocekivala da to ikada ponovi, sa bilo kim, a kamoli sa Jeremyjem. Ali to ne znaci da je ne razumem. Iako ce mi nedostajati, ovako je za Jera najbolje. Sad

8Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 5:56 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Kaya wrote:
#hopelessRomantic wrote:
Kaya wrote:ladno je nismo imali O.o meni oni imaju super odnos, Nina i Steven imaju dobru hemiju, sve su zajedno preživeli uprkos svemu.

ali Elena me je jako razočarala u poslednjoj epizodi. NIKO nema pravo da upravlja ičijim životom, a kamoli ona Jeremyjevim.

Ja je razumem. Mislim, ne osuđujem je. Želi da mu spasi život. Ja bih isto uradila. [sad će Kaja da me lupi XD]

*Kaja će te samo mrko pogledati xD* šalim se Very Happy možda ja jesam malo pristrasna, al ne mogu ni u jednoj situaciji da odobrim da bilo ko ikome upravlja životom. jednom je to Elena uradila i nije se lepo završilo i sad opet. jednostavno verujem da je Jeremy zaslužio da se više veruje u njega, posebno od Elene koja bi trebala da ga najbolje poznaje

Ali, šta? Treba da ga pusti da umre samo zato što je tvrdoglav? I sam je rekao da niko iz Mystic Fallsa neće izaći živ.

9Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 5:58 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ne kažem ja da nije trebala ništa da uradi, al mogla je da nadje neki humaniji način da se nosi sa nji. a i mogla je da se postavi kao starija sestra, a ne kao majka. to je njega i iznerviralo, zato joj je i terao inat. da je normalno pričala sa njim, možda bi to donelo neke rezultate.

10Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 6:04 pm

Issi

Issi
Dear Diary ...
Dear Diary ...

mislim da nije puno razmisljala o nacinu, vec samo da Jeremy bude siguran.. sto je i postigla, na taj cudan nacin.. moguce da ovde vazi ono: cilj opravdava sredstvo Smile

http://taylorswift-serbia.weebly.com/

11Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 6:06 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ku ljubavi i ratu da, to mogu da razumem. al kad je u pitanju rodjeni brat, ne xD

12Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 06 Jan 2012, 6:09 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Issi wrote:mislim da nije puno razmisljala o nacinu, vec samo da Jeremy bude siguran.. sto je i postigla, na taj cudan nacin.. moguce da ovde vazi ono: cilj opravdava sredstvo Smile

Pa, da.. Tako nekako i ja razmišljam.
Kajo, znam na šta misliš, al eto, ja pokušavam da opravdam Elenu [nisam mislila da će ikad do toga doći], razmišljamo na drugačiji način. XD

13Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Sat 07 Jan 2012, 8:01 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Zbilja,kako ranije nismo postavili ovu temu? Smile
Inace,oni su mi jako slatki kao brat i sestra! srce

14Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Sat 07 Jan 2012, 9:22 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Kako ovo nismo imali ranije da mi je znati. o.O

Ono sto se desilo u poslednjoj epizodi je bilo .. predivno.
Elena je uradila ono sto je znala da Jeremy duboko u sebi zeli i sto pre svega zasluzuje. Zasluzuje da ima zivot koji nece ukljucivati vampire, vukodlake, hibride i svakodnevnu opasnost. I dala mu je to. Zadivljujuce je sta je sve spremna da uradi za njega, a definitivno se videlo da joj nijie bilo lako da kaze Damonu da ga kompeluje da sve ostavi iza sebe. Njihov odnos mi je predivan i toliko toga su preziveli zajedno da ono .. predivni su. :')

15Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Sat 07 Jan 2012, 12:14 pm

*Jelna*

*Jelna*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Najbitnije je da čujavu jedno drugog.<33

16Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Sat 07 Jan 2012, 4:59 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

BringElijahBack wrote:Kako ovo nismo imali ranije da mi je znati. o.O

Ono sto se desilo u poslednjoj epizodi je bilo .. predivno.
Elena je uradila ono sto je znala da Jeremy duboko u sebi zeli i sto pre svega zasluzuje. Zasluzuje da ima zivot koji nece ukljucivati vampire, vukodlake, hibride i svakodnevnu opasnost. I dala mu je to. Zadivljujuce je sta je sve spremna da uradi za njega, a definitivno se videlo da joj nijie bilo lako da kaze Damonu da ga kompeluje da sve ostavi iza sebe. Njihov odnos mi je predivan i toliko toga su preziveli zajedno da ono .. predivni su. :')

To i ja kažem.
Razumem zašto je tako odlučila.

17Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Wed 01 Feb 2012, 9:34 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Mnogo ih volim.
Brat i sestra uvek tu jedno za drugo <3

18Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Wed 15 Feb 2012, 4:23 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

BATO I SEKA

19Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 23 Mar 2012, 10:20 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Elena & Jeremy Tumblr_m1be50gx1n1qdz3mzo1_250Elena & Jeremy Tumblr_m1be50gx1n1qdz3mzo2_250

koliko mi je bilo drago da vidim Jer-a toliko me je dusa bolela dok su pricali Sad

20Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 23 Mar 2012, 11:02 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

<3 Originals <3 wrote:Elena & Jeremy Tumblr_m1be50gx1n1qdz3mzo1_250Elena & Jeremy Tumblr_m1be50gx1n1qdz3mzo2_250

koliko mi je bilo drago da vidim Jer-a toliko me je dusa bolela dok su pricali Sad
Srce me preseklo na ovu scenu! :smrcc: Jedva cekam da se vrati Jeremy! srce

21Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 23 Mar 2012, 11:39 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ali meni je Jer nekako bio cudan :S Totalno je bio nekako hladan i nezainteresovan ....ili mi je tako samo delovao zato sto brinem da li prsten ima uticaj na njega :s

22Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 23 Mar 2012, 11:42 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

<3 Originals <3 wrote:Ali meni je Jer nekako bio cudan :S Totalno je bio nekako hladan i nezainteresovan ....ili mi je tako samo delovao zato sto brinem da li prsten ima uticaj na njega :s
Jos bi nam samo hvalilo da i nesto s njim nije u redu. I meni se tako cinio, doduse.. Razz

23Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 23 Mar 2012, 11:45 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Pa koliko sam ja skontala Julie imace i on neke posledice i taj prsten i jeste razlog njegovog povratka u MF. A s obzirom na onu poruku sto je Ric ostavio za Jeremya ja se bojim da nije vec pocelo i njemu nesto da se desava ali da nije hteo nista da kaze Eleni. Nznm delovao mi je kao da samo hoce sto pre da je se otarasi mada mozda sam se samo natripovala Very Happy

24Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 23 Mar 2012, 11:47 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

<3 Originals <3 wrote:Pa koliko sam ja skontala Julie imace i on neke posledice i taj prsten i jeste razlog njegovog povratka u MF. A s obzirom na onu poruku sto je Ric ostavio za Jeremya ja se bojim da nije vec pocelo i njemu nesto da se desava ali da nije hteo nista da kaze Eleni. Nznm delovao mi je kao da samo hoce sto pre da je se otarasi mada mozda sam se samo natripovala Very Happy
Nadam se da nece ispasti tako, jer on nije mnogo puta umro. Mada, ko zna.. ://

25Elena & Jeremy Empty Re: Elena & Jeremy Fri 23 Mar 2012, 12:07 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja sam se rasplakala zbog njihovog telefonskog razgovora. ne mogu da dočekam da se vrati i da Elena više ne bude sama kao sada.

a i meni je Jeremy bio malo čudan. mada ja bi rekla da je to samo naš trip xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum