Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

21. Isobel

+28
fearless.
LostInWonderland
♥_Vampire_in_love_♥
Mαяi♥
Anette
Blexy Vampire
TheVampOne
Bite_me_Damon
♥Stelena♥
Warrior Princess
Katherine Pierce
daray
Ilae90
hope. <3
Tasha'94
chocolateChanel.
Twin.flames
Damons'Girl*
<3Ian<3
DEstiny :3
Hilary***
Emilie Freak =]
Zla_Sam
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
pendragons
Mrs.Somerhalder
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
Delena ♥
32 posters

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 1 of 3]

121. Isobel Empty 21. Isobel Mon 03 May 2010, 8:43 pm

Delena ♥

Delena ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

21. Isobel 25138661

Sinopsis:
Spoiler:

Spisatelj: Caroline Dries i Brian Young
Režija: J. Miller Tobin
Emitovano: 06. maj 2010

Promo Video:
[Link]

Episode Stills:
[Link]

Webclip:
[Link]

https://www.facebook.com/jocovic.marina

221. Isobel Empty Re: 21. Isobel Tue 04 May 2010, 12:33 pm

.LoVe.rEaLly.SuCkS.

.LoVe.rEaLly.SuCkS.
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Uuh,jedva cekam ovu ^^

321. Isobel Empty Re: 21. Isobel Tue 04 May 2010, 5:03 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

I ja.
Damon i Bonnie Razz ...
Bas me nesto nervira Isobel.

http://twitter.com/MayaError

421. Isobel Empty Re: 21. Isobel Tue 04 May 2010, 5:26 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Jedva cekam da je odgledam,bice extra!Osecam da ce ona Isobel mnogo da me nervira Evil or Very Mad

http://destinedtobe.tumblr.com/

521. Isobel Empty Re: 21. Isobel Tue 04 May 2010, 6:01 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Jos nisam gledala epizodu, a Isobel mi vec ne dopada. Razz
Videcemo, deluje zanimljivo... Smile

621. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 3:53 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Mislim da je ovo najbolja epizoda do sada.
Isobel je ispala .. Opkija nego što sam mislila.
Ali mi je na kraju tu nešto postalo sumljivo. Mislim .. ustvari ne mislim nego znam da ona to radi jer misli da je to najbolje za Elenu.
Imam osjećaj ako Katherine sazna da Isobel hoće mrtve i Stefana i Damon, na*ebala je. xD

Scena Isobel/Damon je bila apsolutno fantastična ! Izgledali su *ebeno zgodno. xD
I ono kad Damon kaže: "You do not come into my town and threaten the people I care about. Going after Elena ... BAD MOVE! You leave her alone or I'll rip you to bits because I do believe in killing the messenger. You know why? Because it sends a message." - jedna od najboljih scena u cjeloj sezoni ! Tip je totalno zaljubljen. xD Delena FTW ! ^^

i onda kaže : " If Katherine wants something, tell the little bitch, she can come and get it herself ! " (ili tako nešto, uglavnom nazavo ju je bitch. xD)

i onda Isobel nastavi da pravi sranja i kad ona i Elena pričaju zadnji put ona izjavi da je Damon zaljubljen u Elenu. E tu je nastao show. Sviđa mi se kako je Elena pogledala Damona dok je grlila Stefana. xD

I ono pred kraj .. Razgovor između Damona i Stefana : Bla, bla .. Opet vidimo da je Damonu stalo do Elena. xD

.. i onda nam se svima potvrđuju sumnje. Johnatan je Elenin otac. -.-' Blah.

Moje omiljene izjave pored gore navedenih ^^ :

Damon: You successfully cured him of anything interesting about his personality.
Elena: Remember who helped me.
Damon: I hate myself.

Damon : Stefan is different. He wants to be human. He wants to feel every episode of How I Met Your Mother. (xDDD)

Damon : I like being a living dead person.

Stefan: What proof do you have?
Damon: I don't need proof. That's between Elena, John, Maury and a DNA test.

Matt [to Tyler]: Don't say anything. You're a d**k. End of story.



Last edited by * Weird_One * on Wed 02 Jun 2010, 7:58 pm; edited 1 time in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

721. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 4:34 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Znaci potpisujem svaku tvoju rec!
Epizoda je prokleto dobra! Cak sam i plakala,zbog Alarica i Isobel.
Ispada da je Katherine(kao sto Damon rece) kucka zesca.Znaci ona je za sve kriva.Isobel i ne ispada toliko losa,jeste pomalo.Pogotovu zbog onog dela kada kaze da zeli mrtve DAMONA I STEFANA! Ali u sustini ne moze ni da se poredi sa Ketherine.Jonathan isto pomalo u ovoj epizodu pokazuje da nije bas zao,zao.Ali ipak je on kreten!
Obozavam onaj deo kada Isobel kaze da je Damon zaljubljen u Elenu i tu sam pustila koju suzu.Jednostavno sam morala.A onda Stefan prilazi i grli je,a Damon ko popisan.Msm Stefan tu nekako ispade malo previse ljubomoran.Damon je stvarno voli,a ja njega. xD Znaci car je!E jedino mi Bonnie malo ispade bezobrazna na kraju.Ne kapiram zasto je to uradila! I sada mi nikako ne ide u glavu kako da Elena na kraju ostaje sa Stefanom?!
Znaci ova epizoda THE BEST!
Definitivno najbolja u ovoj sezoni.Sve se zakomplikovalo,sto postaje sve zanimljivije.
Hocu jos! Razz

http://twitter.com/MayaError

821. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 4:59 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Jedva cekam da se KONACNO pojavi Katherine. Bas me zanima sta ce biti izmedju Damona i nje. Smile

Epizoda je bila fantasticna. Damon ubedljivo ima najbolji tekst u celoj seriji. Very Happy

* Weird_One * wrote:Damon : Stefan is different. He wants to be human. He wants to feel every episode of How I Met Your Mother. (xDDD)

lol!

I drago mi je sto mu je stalo do Elene. 355
Bonnie me je iznervirala! Rolling Eyes Damon ce je ubiti kad sazna sta je, odnosno sta nije uradila. ^^

921. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 6:40 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

I mene zanima sta ce se desiti izmedju Damona i Ketherine,
A za Bonnie silent

http://twitter.com/MayaError

1021. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 8:24 pm

Emilie Freak =]

Emilie Freak =]
Dear Diary ...
Dear Diary ...

ja je sad svalcim s neta Smile bas sam nestrpljiva .. jedva cekam da vidim da li je Isabela ustvari zla Razz ili dobra Smile

1121. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 10:02 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

.. jao, Bonnie. Rolling Eyes
Nju sam zaboravila.
Pa nije me previše iznenadio njen postupak, ali je sve to ispalo bez veze.
Niko nju ne želi da vidi ovako prikazanu.
Jedino, uz ovakvo ponašanje ide odlično uz Damona. xDDD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1221. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 10:21 pm

Emilie Freak =]

Emilie Freak =]
Dear Diary ...
Dear Diary ...

joj kako dobra epizoda!!!!
sad sam je odg.. fenomenala je Smile
isabela.. ima li nesto ljudsko u njoj uopste...
boonie.. e sad ne znam vise sta da mislim o njoj uopste... o.O
pored svih nerazjasnjnih pitanja , znam jednino to da prosto OBOZAVAM Damona Smile) <3

1321. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 11:25 pm

Hilary***

Hilary***
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Ufff... kako me je Bonnie iznervirala - mislim da se to ne moze opisati recima xDD ... bukvalno sam skakala od besa kada sam videla tu scenu ://
Sto se Isobel tice - nervira me, ali mislim da ce se i ona na kraju promeniti!
~ Iako sam za to da Elena i Stefan budu zajedno, drago mi je sto se i Damon ubacuje, inace bi bilo pomalo dosadno...
I to bi bili moji utisci za ovu epizodu...
Smile

http://twitter.com/elenaarsin

1421. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 11:49 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Iskreno,znala sam da ce Bonnie da uradi to sto je uradila,videlo se vec u onoj sceni gde je "skidala cini" sa uredjaja,tako da se nisam zacudila na kraju...ali verujem da ce se pokajati.
Najjace mi je bilo kada je Isobel rekla Eleni da je Damon zaljubljen u nju Cool to mi se u sustini jedino dopalo kod nje,a da i ono na kraju sa Rickom,kada mu je rekla da se ipak na neki nacin kaje zbog odluke koju je donela...meni samo nije jasno kako se ona i Catherine uopste znaju Neutral bas bih volela da znam...
A Damon me je odusevio u onoj sceni kad je pretio Isobel Cool zbog toga ga jos vise volim!!! 355

http://destinedtobe.tumblr.com/

1521. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 11:53 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Taychi wrote:Iskreno,znala sam da ce Bonnie da uradi to sto je uradila,videlo se vec u onoj sceni gde je "skidala cini" sa uredjaja,tako da se nisam zacudila na kraju...ali verujem da ce se pokajati.
Najjace mi je bilo kada je Isobel rekla Eleni da je Damon zaljubljen u nju Cool to mi se u sustini jedino dopalo kod nje,a da i ono na kraju sa Rickom,kada mu je rekla da se ipak na neki nacin kaje zbog odluke koju je donela...meni samo nije jasno kako se ona i Catherine uopste znaju Neutral bas bih volela da znam...
A Damon me je odusevio u onoj sceni kad je pretio Isobel Cool zbog toga ga jos vise volim!!! 355

Koliko sam ja shvatila Katherine je našla Isobel iz znatiželje. Valjda .. Ko će im ga znati. xD

A ja od scene kad Damon prjeti Isobel ne mogu da se oporavim. xD
A ona mislila da može da ga smuti. :DD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1621. Isobel Empty Re: 21. Isobel Fri 07 May 2010, 11:57 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

* Weird_One * wrote:
Taychi wrote:Iskreno,znala sam da ce Bonnie da uradi to sto je uradila,videlo se vec u onoj sceni gde je "skidala cini" sa uredjaja,tako da se nisam zacudila na kraju...ali verujem da ce se pokajati.
Najjace mi je bilo kada je Isobel rekla Eleni da je Damon zaljubljen u nju Cool to mi se u sustini jedino dopalo kod nje,a da i ono na kraju sa Rickom,kada mu je rekla da se ipak na neki nacin kaje zbog odluke koju je donela...meni samo nije jasno kako se ona i Catherine uopste znaju Neutral bas bih volela da znam...
A Damon me je odusevio u onoj sceni kad je pretio Isobel Cool zbog toga ga jos vise volim!!! 355

Koliko sam ja shvatila Katherine je našla Isobel iz znatiželje. Valjda .. Ko će im ga znati. xD

A ja od scene kad Damon prjeti Isobel ne mogu da se oporavim. xD
A ona mislila da može da ga smuti. :DD

aaa,znaci tako Very Happy hmm bas me zanimaju detalji oko njih dve- bitches xD Laughing
ne mogu ni ja Shocked znaci odusevio me je
ali kroz svaku epizodu ga sve vise i vise volim xDD 355
bez njega serija ne bi bila ista definitivno
a i takodje lik Damona NIKO ne bi bolje odigrao od Iana,rodjen je za to Cool

http://destinedtobe.tumblr.com/

1721. Isobel Empty Re: 21. Isobel Sat 08 May 2010, 12:05 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Taychi wrote:
* Weird_One * wrote:
Taychi wrote:Iskreno,znala sam da ce Bonnie da uradi to sto je uradila,videlo se vec u onoj sceni gde je "skidala cini" sa uredjaja,tako da se nisam zacudila na kraju...ali verujem da ce se pokajati.
Najjace mi je bilo kada je Isobel rekla Eleni da je Damon zaljubljen u nju Cool to mi se u sustini jedino dopalo kod nje,a da i ono na kraju sa Rickom,kada mu je rekla da se ipak na neki nacin kaje zbog odluke koju je donela...meni samo nije jasno kako se ona i Catherine uopste znaju Neutral bas bih volela da znam...
A Damon me je odusevio u onoj sceni kad je pretio Isobel Cool zbog toga ga jos vise volim!!! 355

Koliko sam ja shvatila Katherine je našla Isobel iz znatiželje. Valjda .. Ko će im ga znati. xD

A ja od scene kad Damon prjeti Isobel ne mogu da se oporavim. xD
A ona mislila da može da ga smuti. :DD

aaa,znaci tako Very Happy hmm bas me zanimaju detalji oko njih dve- bitches xD Laughing
ne mogu ni ja Shocked znaci odusevio me je
ali kroz svaku epizodu ga sve vise i vise volim xDD 355
bez njega serija ne bi bila ista definitivno
a i takodje lik Damona NIKO ne bi bolje odigrao od Iana,rodjen je za to Cool

I mene zanima, ali sumnjam da ćemo da saznamo nešto više ove sezone.
Mora da ostane materijala za drugu sezonu. xD
A imam tako neki osjećaj da će Katherine da se pojavi na samom kraju zadnje epizode i da šokira Damona.
Jadni moj mucek. xD

Da. ^^ Niko sem Iana ne može da izvede sve one izraze lica. Ja ne mogu da prestanem da se smijem kad ga gledam. xD
Ali nije to onaj smjeh. HAHAHA. Nego više onaj : Hihihi. xD - Taj mi je najdraži. :DD


Da li se iko oduševio sa Stefanovim i Damonovim razgovorom na kraju ?
Ono kao : Sefan je ljubomorni dečko a Damon je prijatelj koji će uvjek da bude tu za nju. Kako tipično a tako te osvoji. :DD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1821. Isobel Empty Re: 21. Isobel Sat 08 May 2010, 9:42 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

* Weird_One * wrote:
Taychi wrote:
* Weird_One * wrote:
Taychi wrote:Iskreno,znala sam da ce Bonnie da uradi to sto je uradila,videlo se vec u onoj sceni gde je "skidala cini" sa uredjaja,tako da se nisam zacudila na kraju...ali verujem da ce se pokajati.
Najjace mi je bilo kada je Isobel rekla Eleni da je Damon zaljubljen u nju Cool to mi se u sustini jedino dopalo kod nje,a da i ono na kraju sa Rickom,kada mu je rekla da se ipak na neki nacin kaje zbog odluke koju je donela...meni samo nije jasno kako se ona i Catherine uopste znaju Neutral bas bih volela da znam...
A Damon me je odusevio u onoj sceni kad je pretio Isobel Cool zbog toga ga jos vise volim!!! 355

Koliko sam ja shvatila Katherine je našla Isobel iz znatiželje. Valjda .. Ko će im ga znati. xD

A ja od scene kad Damon prjeti Isobel ne mogu da se oporavim. xD
A ona mislila da može da ga smuti. :DD

aaa,znaci tako Very Happy hmm bas me zanimaju detalji oko njih dve- bitches xD Laughing
ne mogu ni ja Shocked znaci odusevio me je
ali kroz svaku epizodu ga sve vise i vise volim xDD 355
bez njega serija ne bi bila ista definitivno
a i takodje lik Damona NIKO ne bi bolje odigrao od Iana,rodjen je za to Cool

I mene zanima, ali sumnjam da ćemo da saznamo nešto više ove sezone.
Mora da ostane materijala za drugu sezonu. xD
A imam tako neki osjećaj da će Katherine da se pojavi na samom kraju zadnje epizode i da šokira Damona.
Jadni moj mucek. xD

Da. ^^ Niko sem Iana ne može da izvede sve one izraze lica. Ja ne mogu da prestanem da se smijem kad ga gledam. xD
Ali nije to onaj smjeh. HAHAHA. Nego više onaj : Hihihi. xD - Taj mi je najdraži. :DD


Da li se iko oduševio sa Stefanovim i Damonovim razgovorom na kraju ?
Ono kao : Sefan je ljubomorni dečko a Damon je prijatelj koji će uvjek da bude tu za nju. Kako tipično a tako te osvoji. :DD

xDD e bas tako Cool ali ozbiljno,covek se bas uziveo u ulogu cheers svaka mu cast!
Laughing a to je najjace Cool a inace kroz celu epizodu sam pratila Stefanove reakcije na zblizavanje Damona i Elene,nije mu bas svejedno Shocked
hmm bice ljubavnog trougla od sledece sezone definitivno Very Happy aj lajk it Twisted Evil

http://destinedtobe.tumblr.com/

1921. Isobel Empty Re: 21. Isobel Sat 08 May 2010, 8:12 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Ja i ne bas.Mislim ako ce se ponoviti kao izmedju Jacoba.Bella i Edwarda nece mi biti bas sooper.Jako mi je bilo zao Jacoba na kraju,i mrzim kada mora da se bira. Mad

http://twitter.com/MayaError

2021. Isobel Empty Re: 21. Isobel Sun 09 May 2010, 10:56 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

21. Isobel 70jng0

Bas mi je bio zao Damona u ovoj sceni. Crying or Very sad

2121. Isobel Empty Re: 21. Isobel Sun 09 May 2010, 2:13 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Damon's Girl wrote:21. Isobel 70jng0

Bas mi je bio zao Damona u ovoj sceni. Crying or Very sad

Ah. To je ono:
Elena: " But you took a risk with Damon. How did you know he was going to give it to me ? "
Isobel: " Because he's in love with you. "
I onda Isobel ode. Stefan i Elena se zagrle a Damon gleda.
A onda Elena pogleda u njega. Ah. Sad
Pomalo potresno. Ja sam čak suzu pustila u ovoj epizodi.
Ne znam tačno na koju scenu ali znam da jesam. :/

Ali zato je ova scena bila najjača :

21. Isobel 27711_10

" You do not come into my town and threaten the people I care about.
Going after Elena ? BAD MOVE! You leave her alone or I'll rip you to bits
because I do believe in killing the messenger. You know why? Because it sends a message."

Jaooo, ne znam koliko puta ću ja ovo da ponovim. xDDD

Jednostavno me oduševljava to da on tu, iako ne direktno, priznaje da je zaljubljen.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2221. Isobel Empty Re: 21. Isobel Sun 09 May 2010, 3:18 pm

Emilie Freak =]

Emilie Freak =]
Dear Diary ...
Dear Diary ...

ja imam neverovatan osecaj da ce vec u sledecoj epizodi da se smuvaju damon i elena.... jer ce nesto stefan da zabrlja.. ne znm sto ali osecam to Smile)) mozda me osecaj vara XD

2321. Isobel Empty Re: 21. Isobel Sun 09 May 2010, 3:49 pm

.LoVe.rEaLly.SuCkS.

.LoVe.rEaLly.SuCkS.
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Taychi wrote:
* Weird_One * wrote:
Taychi wrote:Iskreno,znala sam da ce Bonnie da uradi to sto je uradila,videlo se vec u onoj sceni gde je "skidala cini" sa uredjaja,tako da se nisam zacudila na kraju...ali verujem da ce se pokajati.
Najjace mi je bilo kada je Isobel rekla Eleni da je Damon zaljubljen u nju Cool to mi se u sustini jedino dopalo kod nje,a da i ono na kraju sa Rickom,kada mu je rekla da se ipak na neki nacin kaje zbog odluke koju je donela...meni samo nije jasno kako se ona i Catherine uopste znaju Neutral bas bih volela da znam...
A Damon me je odusevio u onoj sceni kad je pretio Isobel Cool zbog toga ga jos vise volim!!! 355

Koliko sam ja shvatila Katherine je našla Isobel iz znatiželje. Valjda .. Ko će im ga znati. xD

A ja od scene kad Damon prjeti Isobel ne mogu da se oporavim. xD
A ona mislila da može da ga smuti. :DD

aaa,znaci tako Very Happy hmm bas me zanimaju detalji oko njih dve- bitches xD Laughing
ne mogu ni ja Shocked znaci odusevio me je
ali kroz svaku epizodu ga sve vise i vise volim xDD 355
bez njega serija ne bi bila ista definitivno
a i takodje lik Damona NIKO ne bi bolje odigrao od Iana,rodjen je za to Cool

2421. Isobel Empty Re: 21. Isobel Sun 09 May 2010, 4:02 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

* Weird_One * wrote:
Damon's Girl wrote:21. Isobel 70jng0

Bas mi je bio zao Damona u ovoj sceni. Crying or Very sad

Ah. To je ono:
Elena: " But you took a risk with Damon. How did you know he was going to give it to me ? "
Isobel: " Because he's in love with you. "
I onda Isobel ode. Stefan i Elena se zagrle a Damon gleda.
A onda Elena pogleda u njega. Ah. Sad
Pomalo potresno. Ja sam čak suzu pustila u ovoj epizodi.
Ne znam tačno na koju scenu ali znam da jesam. :/

Ali zato je ova scena bila najjača :

21. Isobel 27711_10

" You do not come into my town and threaten the people I care about.
Going after Elena ? BAD MOVE! You leave her alone or I'll rip you to bits
because I do believe in killing the messenger. You know why? Because it sends a message."

Jaooo, ne znam koliko puta ću ja ovo da ponovim. xDDD

Jednostavno me oduševljava to da on tu, iako ne direktno, priznaje da je zaljubljen.


Takodje sam plakala kada je bila ova prva scena.Ovaj Stefan je..Uff!!!
E jedino mi se tu dopala Isobel kada je rekla da je Damon zaljubljen u Elenu. <3
A ova druga scena je zakon! Htela ona njega da zezne ali on zezne nju.Ma car je nema sta.



Last edited by Vampire ♥ on Sun 09 May 2010, 4:48 pm; edited 1 time in total

http://twitter.com/MayaError

2521. Isobel Empty Re: 21. Isobel Sun 09 May 2010, 4:16 pm

.LoVe.rEaLly.SuCkS.

.LoVe.rEaLly.SuCkS.
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Vampire ♥️ wrote:
* Weird_One * wrote:
Damon's Girl wrote:21. Isobel 70jng0

Bas mi je bio zao Damona u ovoj sceni. Crying or Very sad

Ah. To je ono:
Elena: " But you took a risk with Damon. How did you know he was going to give it to me ? "
Isobel: " Because he's in love with you. "
I onda Isobel ode. Stefan i Elena se zagrle a Damon gleda.
A onda Elena pogleda u njega. Ah. Sad
Pomalo potresno. Ja sam čak suzu pustila u ovoj epizodi.
Ne znam tačno na koju scenu ali znam da jesam. :/

Ali zato je ova scena bila najjača :

21. Isobel 27711_10

" You do not come into my town and threaten the people I care about.
Going after Elena ? BAD MOVE! You leave her alone or I'll rip you to bits
because I do believe in killing the messenger. You know why? Because it sends a message."

Jaooo, ne znam koliko puta ću ja ovo da ponovim. xDDD

Jednostavno me oduševljava to da on tu, iako ne direktno, priznaje da je zaljubljen.


Takodje sam plakala kada je bila ova prva scena.Ovaj Stefan je..Uff!!!
E jedino mi se tu dopala Isobel kada je rekla da je Damon zaljubljen u Elenu. <3
A ova druga scena je zakon! Htela ona njega da zezne ali on zezne nju.Ma car je enma sta.
Jao kako je i meni bilo zao Damona! Sad( Al ova druga scena je zakon!^^ Obozavam to sto je rekao..♥️♥️♥️ dusa^^ kako je dobar Cool

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum