Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Filmovi » Harry Potter Saga

Harry Potter Saga

+27
AnGel_Perroni
vampirekaca
ElenaGilbert
Kol Mikaelsen
Spirit Crusher
Filip
Nobody's Daughter
Team Daroline
uckvondy
mrs. saltzman
White Unicorn
VampireFreak
Mαяi♥
Katherine Pierce
Zla_Sam
Nika Kći Zevsova ~
chocolateChanel.
Dr. John Watson
I.Love.You
Twin.flames
DEstiny :3
♥Stelena♥
Bite_me_Damon
eatmyfeelings
Elena Gilbert
Aimee Liam
Starlight
31 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

26Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 8:50 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

I meni *________*

27Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 8:53 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Jedva čekam da ih sve procitam,drugarica me dugo nagovarala da krenem i nsm je poslusao bolje da jesam xD Sad cu fino jednu po jednu Smile

28Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 9:03 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

to je kao neki drugi svet skroz udjes u to...I entered at the age of 8.
i secam se sa 11, na moj 11 rodjendan da sam plakala kad nisam dobila pismo iz Hogwartsa cryyy

29Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 9:07 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

i secam se sa 11, na moj 11 rodjendan da sam plakala kad nisam dobila pismo iz Hogwartsa

Hahahhahahhahahah Very Happy
Kako sam se ja nadala da cu ga dobiti, iako sam imala vise od 11 Very Happy Mislim da se i dalje nadam xD Nikadaaa me neece proci zelja da odem na Hogworts.

30Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 9:10 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ni meni, sve bih ostavila i otisla tamo. mesto iz mojih snova. Bila bih najveci streber.

31Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 9:25 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja se i dalje nadam da cu dobiti pismo iz Hogvortsa xD hahah

32Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 11:28 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Ajao, ja se sećam kako sam živela u njihovom svetu, išla sam i sama sebi izgovarala čini, i koja za šta služi.. Samo kad se setim. Hahahah. xD Aaa, hoću još knjiga! :S Ali previše se dobro završilo da bi moglo opet nešto da krene po zlu. I da krene, ne bi to bilo to, ja msm. :S J.K.Rowling me zarazila, tad sam se ''zaljubila'' u knjige, nikad pre HP knjiga nisam sama uzela da čitam knjigu osim ako nije lektira. Sad ih gutam. Very Happy

Hp forever. ♥️ Samo mi još fali da se rasplačem. xD A neću. Valjda. xD Very Happy

33Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 11:35 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

J.K.Rowling me zarazila, tad sam se ''zaljubila'' u knjige, nikad pre HP knjiga nisam sama uzela da čitam knjigu osim ako nije lektira. Sad ih gutam

Isto. Sa HP sam sebi stvorila naviku da citam knjige Very Happy
Sad sam se setila da potrazim svoju HP svesku. Slikacu sutra i postavicu nesto ovde. Pravila sam je godinama ♥️

34Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Tue 14 Dec 2010, 12:05 am

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Aaaa, HP sveskaaa Very Happy
Kako meni to nije palo na pamet? scratch
A imala sam jednu Rbd svesku. -.- Embarassed

Postaviii, jedva čekam da vidim. Very Happy

35Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Tue 14 Dec 2010, 7:52 am

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ja imam 2 twilight sveske koje mi mnogo znace jer sam ih pravila s asvojom najboljom drugaricom..taj period kada smo je pocele (pre 3 godine) bio nam je obema veoma tezak i to je bila vedra strana zivota, nesto sto nam je okupiralo misli...

36Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Wed 22 Dec 2010, 9:08 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Volim. Smile

37Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Fri 14 Jan 2011, 4:07 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator


ovaj video je tako savršen. :O
ja sam se nešto sad naložila na HP, gledam sve filmove ponovo, zaražena sam svime, klipovima, slikama, i to. Cerek
a ovaj video je tako dobar, nekako osećam se kao dete, i kao da proživljavam sve to, kao da prođe kroz mene, da zvuči ko da kenjam, al nekako bih zagrlila komp dok gledam ovo. <3


ROMIONE! <3
divni su mi zajedno.

Spoiler:

Spoiler:

:')











Neke random HP slike. Smile

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

38Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Fri 14 Jan 2011, 1:12 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Jaooo Lidija tako sam ponosna na tebe. :') Taj Marching on video je najsavrseniji HP video koji sam videla. <3

Nego ja imam trenutno Dramione opsesiju. xD
Mislim naravno Ronmione je moj OMILJENI par ali ne mogu,a da ne zamisljam koliko bi sve bilo drugacije da su se mozda Draco & Hermiona zaljubili. Very Happy

Spoiler:





I najbolji video:

39Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Fri 14 Jan 2011, 6:16 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

ovaj video je tako savršen. :O

I tako sam počela da plačem. Toliko sećanja, toliko godina prošlo. O.o Ne mogu da opišem koliko je osećanja ovo sad u meni probudilo. Osećam se starom Very Happy Odrasla sam uz ovo i toliko će mi nedostajati kada sve prodje.

A uz ovo redovno mogu da plačem:







Spoiler:

40Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Fri 14 Jan 2011, 9:17 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Jao, Jovana, prvi i treći. :')
"I die each time you look away". <3

Ovaj dole tribute sam pustila, al vidim da će mi otkriti ko će sve da umre. Sad
Zašto HEDVIGA? :O

Da, ja sam tako retardirana da poslednji deo nisam čitala niti gledala.
Ali nameravam to u narednih par dana da nadoknadim. Smile

Moj omiljeni par posle Delene trenutno. :')

Harry Potter Saga - Page 2 Tumblr_lbh5i2RBR41qc2f2mo1_500

The king and his queen
♥️


Spoiler:

41Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Sun 16 Jan 2011, 7:59 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Harry Potter Saga - Page 2 Tumblr_lex5qcqM2m1qcyo00o1_500

Cerek Cerek Cerek

Jeste da je ovo tema o filmovima al' moram da kažem da sam pročitala prva dva dijela knjiga ... još davno. I nikad nisam nastavila. Glupa ja. -.- Anyway, krećem ponovo s čitanjem pa ću da ih završim ovaj put. Obećala sam Jovani, pa moram. xD Što se tiče filmova, gledala sam prvih pet - prvi i drugi su mi izuzetno dragi Cerek ostali mi i nisu nešto. Dunno :S

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

42Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Sun 16 Jan 2011, 8:26 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Jeste da je ovo tema o filmovima al' moram da kažem da sam pročitala prva dva dijela knjiga ... još davno. I nikad nisam nastavila. Glupa ja. -.- Anyway, krećem ponovo s čitanjem pa ću da ih završim ovaj put.

cheers bravo bravo

Odusevices se, navucices se i postati bar malo opsednuta sagom. Very Happy

43Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Mon 17 Jan 2011, 9:22 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Malo je reći da obožavam film.Stvarno,knjige i film su jedan od najboljih dijelova moga života,odrasla uz njih i postala veliki veliki fan.
Uglavnom volim Draca Malfoy ,Harry Pottera i Freda-Georga Smile
Imam naravno sve knjige,koje su naj naj na svijetu,a i filmove.
Evo slikala sam neke stvari koje imam Hp,nisam postere,jer ih ima mnogo ,pa ne mogu ih uhvatiti sve od jednom:


Spoiler:


Ubjedljivo naj naj video:

44Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Wed 26 Jan 2011, 8:38 am

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Draco <33
Ne mogu vise videe da gledam uvek placem .

45Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Wed 26 Jan 2011, 9:42 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ajoj Alma koliko stvari imas.
Blago tebi. ^^

.Corpse Bride. wrote:Anyway, krećem ponovo s čitanjem pa ću da ih završim ovaj put. Obećala sam Jovani, pa moram. xD

Tako je, inace ce Jovana da te bije. Razz

Taj video,Only Human me uvek rasplace.
Po meni se tek cela poenta Dracovog lika otkriva u sestoj knjizi. ^^
Obozavam ga. ♥️

46Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Fri 28 Jan 2011, 12:47 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Obozavam Harrija Razz filmove sma gledala jedno 5 puta i sve knjige sam procitala !! kao sto mi je sada TVD opsesija tako je i to bilo nekada Razz I uglavnom volim sve stvari koje imaju veze sa magijom, natprirodnim i vampirima ofc Smile Mnogo mastam Razz

47Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Fri 18 Mar 2011, 12:52 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator



Spoilerspoilerspoiler.
Ovo se pojavilo na netu!!! :OO
Loš je snimak, al pojaviće se bolji.
Jaooooo. <3

https://www.facebook.com/video/video.php?v=10100321962895596&oid=156794164312&comments
ima na FB stranici bolji kvalitet. Smile


Harry Potter Saga - Page 2 Efc1530a45aad749747805fb59c7ffeb

Harry Potter Saga - Page 2 _51695925_51695924

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban has been named film of the decade at the First Light Awards.
The prize, voted for by the public in association with the Bafta Kids' Vote, was chosen by children aged five to 15.
Izvor

48Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Fri 18 Mar 2011, 11:29 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ! <3333333333333333333333333333333333333333333333

Pogubila sam se.
Divnodivno je.
Jedva cekam. Smile)
Sedmi deo je najbolji deo,pogotovo druga polovina.

49Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Fri 18 Mar 2011, 2:20 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Jao, jao, jaooooo.
Ovo ce biiiiti sjajnoooooo. Very Happy

50Harry Potter Saga - Page 2 Empty Re: Harry Potter Saga Fri 18 Mar 2011, 7:57 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Ja sam se naježila dok sam gledala ovo. :')
Morala sam, iako nisam pogledala ni prvi deo DH, jer i dalje čitam knjigu. -.- Vredna nema šta. xD
Ali svejedno. <3


Harry Potter Saga - Page 2 Tumblr_li7vu3LgaK1qdwo4to1_500.gif?

Harry Potter Saga - Page 2 Tumblr_li7oezqJuB1qdwo4to1_500.gif?

Harry Potter Saga - Page 2 Tumblr_li09i5HkLs1qa8ir9o1_r1_500.gif?

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

 » SPAM » Zabava » Filmovi » Harry Potter Saga

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum