Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Harry Potter FF (A different story)

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Harry Potter FF (A different story) Empty Harry Potter FF (A different story) Sun 05 Dec 2010, 2:10 pm

*TheCraziestOne*

*TheCraziestOne*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Fanfikciju pišu
*TheCraziestOne*(Nina)
Katherine Pierce(Alma)

O priči

U ovoj fanfikciji James i Lili Potter su živi,pored sina Harryja imaju dvije kćerke Aimee(Nina) i Katherine(Alma).
Sirius Black nikada nije bio u Askabanu.Žena mu je umrla i ima jednoga sina.Remus Lupin je u sretnom braku sa Nimpadorom Tonks i imaju sina Teddy-a.Aimee je najstarije dijete obitelji Potter,dok je Katherine mlađa od Harryja sedam mjeseci.Katherine je završila u Slytherinu,zbog čega se razlikovala od cjele obitelji,Aimee ima neke simpatije prema sinu Siriusa Blacka.


Katherine Lili Potter
Harry Potter FF (A different story) Nnenre11

Aimee Lili Potter
Harry Potter FF (A different story) Nrnrnr11

Chris Sirius Black
Harry Potter FF (A different story) Nenene11



Last edited by *TheCraziestOne* on Sun 05 Dec 2010, 2:17 pm; edited 1 time in total

2Harry Potter FF (A different story) Empty Re: Harry Potter FF (A different story) Sun 05 Dec 2010, 2:12 pm

*TheCraziestOne*

*TheCraziestOne*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

1.KONFLIKT


Leskarila sam na krevetu na stomaku i pisala sam pismo Chrisu.Nas dvoje se divno slazemo.On je super i ja obozavam Sirijusa.Zacula sam buku.Prevrnuh ocima.OPET Katherine.Skocila sam sa kreveta i izasla sam iz sobe.Polako sam prisla stepenistu i nagla se preko njih.
"ALi MAMA!!!" vikala je Keth.Mama ju je presekla.
"Necu da se raspravljam sa tobom!Neces ici sa Melfojevim i gotovo!Ne zanima me da li ti je on najbolji drug ili nije Melfojevi su na strani zla!Praznik ces provesti kako dolikuje sa porodicom!" vikala je mama.
"Mama molim te evo povescu i Harija !Gdin. Lucijus mi dozvoljava mama molim te!!!" vikala je Kath ocajno.Nagla sam se jos vise.Bilo mi je zao ali i dosta je preterala.
"Otkud znas da to nije zamka Znas-Vec-Koga?!" sad se tata umesao.Namrstila sam se.
"Tata!!!Povescu Aimee!" uh..Sad je zaista ocajna..
"Rekao sam ne i zavrsili smo pricu!Idi u svoju sobu!Uskoro ti dolazi kum i Chris." odgovorio joj je i cula sam kako je pocela da place i trci uza stepenice."
"Kath!" rekla sam sa razumevanjem pokusavajuci da je uhvatim za ruku.
"Ostavi me na miru glupaco jedna!" ostala sam na stepenistu otvorenih usana.
"MAMA!NI U KOM SLUCAJU JOJ NE DAJ DA IDEE!!!" razdrala sam se.
Katherine je otvorila vrata i pocela da urla.
"Sta TEBE briga!? ICI cu!Eto!!! Ti se lozis na Chrisa pa te boli uvo...Idete u razred zajedno , Najbolji ste prijatelji" rugala mi se.Izvukla sam stapic i paralisala je ali sam odmah otpustila kletvu . Sela je na zadnjicu
"E pa sad si gotova!" viknula je i ustala te me uhvatila za kosu.Uzvratila sam istom merom.
"MAMAAA!" povikao je Harry izlazeci iz svoje sobe.
"Dosta!!!" povikala je ona razdvajajuci nas.
"Opet?" pitao je Chris penjuci se uz stepenice odmah iza Sirijusa.
"Da opet!!!" povikala sam ljuta i uletela u svoju sobu te zalupila vratima.Zacu se kucanje.
'Sta je?!?!?!" povikala sam.U sobu mi udjose Sirijus,Chris i ,naravno,Katherine.
"Ajde..." rece joj Sirijus.
"Sori..." rekla je i izasla.Prevrnula sam ocima i prisla Sirijusu.
"Cao !Uzelela sam te seeee!" rekla sam mu te ga jako zagrlila.On se nasmeja.
"Nadam se i Chrisa.Svo vreme se vrteo na metli..." Sirijus se nasmeja a ja i Chris se pogledasmo te odvratismo poglede.
"Idem ja da smirim Katherine..Nego sta se sad desava?" upita me Sirijus.
"Pa..Dobila je jutros pismo od Melfojevih i mama i tata joj ne daju da ide,e sad,ona je mene isprovocirala da sam bacila na nju kletvu i odmah je otpustila pa je ona pala na,duuuuu....zadnjicu..Pa me je napala pa si ti dosao...Pardon VI!" rekla sam i nasmesila se Chrisu.
"Melfojevih?Dali je ona normalna???" upitao je iznervirano Sirijus.
"Ne...Idi kum si joj..Pomozi malo..Ona nas mrzi." rekla sam snuzdeno.
"Nije tako Ai..." rece mi Sirijus.
"Oh mrzim i ja nju..." rekla sam propela se na prste i poljubila ga.On se nasmesio samo jer je MISLIO da ne mislim ozbiljno.Zgrabila sam Chrisa za ruku i sva zadrhtala a onda ga povukla (bukvalno) dole na dorucak.
"Kume!!!!" povikala sam kada sam usla u kuhinju.Tamo je sedeo Kum Remus sa Tonks i Teddy-em.Zagrlila sam ga jos jace nego Sirijusa.
"Evo moje devojcice!" rece on radosno kada mi uzvrati zagrljaj.


_________
Ostavite komentar!Da li vam se svidja?<3

3Harry Potter FF (A different story) Empty Re: Harry Potter FF (A different story) Sun 05 Dec 2010, 2:15 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Odmarširala sam u sobu i zalupila vratima:“Prokleta pravila.Ne zanima me da li ti je on najbolji drug........“,pocela sam mrmljati za sebe iznervirano.
Uzela sam hartiju papira i počela pisati jedinoj prisebnoj osobi koju sam znala:

Dragi Draco:
Stara je vijest da su moji kreteni.Reci gospodinu.Malfoy da sam veoma počastovana što sam pozvana.
Pokušat ću se iskrasti,ali ne znam koliko će mi plan uspjeti.Aimee i Harry su toliki kreteni i oni su mi braća.
Roditelji mi od kako sam došla prebacuju što sam u Slytherinu,a neznaju da je Slytherin 100000 puta bolji od
Gryffindora.Izvini što te gnjavim svojim glupostima.Mnogo mi nedostaješ i jedva čekam da te vidim.
Uradi obavezno sastav iz preobrazavanja,znaš da nas stara.McGonagl ne podnosi kao moga brata i sestru.Uff oni su mi brat i sestra,mrzim ih ravno koliko i onu Ritu Skeeter.
Voli te puno
Katherine(odsada nisam više Potter,mrzim to prezime)


„Katherine,otvori vrata“,čula sam Siriusa kako govori razgovjetno.
„Naravno „,rekla sam poskakujuci sa kreveta i otvorivši vrata.
Preda mnom je stajao muškarac srednjih godina,crne kose i tamno crnih očiju.“E „,rekla sam i poljubila ga u obraz.“Idemo na doručak?“.Nije ni uspjeo progovoriti samo sam prošla mimo njega i sišla niz stepenice.
Ušetala sam u kuhinju i sjela pored Harry,uzimavši čašu soka pogledala sam ka Aimee.Došlo mi je da se nasmijem.Ona i Chris su gledali jedno u drugo,čudi me što nisu počeli da si tepaju kao što obično rade kada
su sami,ili barem kada misle da su sami.Nabavila sam par produznih ušiju od Freda i Georga.Obezbjedila se za cjelo ljeto u ovoj nepodnošljivoj kuci.Remus je pričao sa tatom o kvidiču,dok je Tonks spremala ostatak doručak sa mamom.Teddy je gledao u mene sa glupavim izrazom lica.Bio je najmladi u sobi.Prošle godine je pošao u Hogworst i Harry mi je rekao kako je bacio oko na mene.Tačnije to je prvo bila Aimee,ali otkako ona ima svoga odabranika srca,Teddy je odlucio da sam ja pogodan kandidat.
Aimee je ustala od stola ,prišla mami i šapnula joj nešto na uho.Lili se namrštila i pogledala prema meni.
Tada je mama odvukla tatu od Remusa i nešto mu šapnula na uho.Ovo mi je ličilo kao bezijačka igra „Gluhih telefona.“
Tata je odmahnuo glavom i vratio se na mjesto pored Remusa.
„Aimee je pitala da te puste da ideš Malfoyevima,ali izgleda da te neće pustiti“,šapnuo mi je Harry.Prevrnula sam očima i ustala od stola.
„Hvala što si mi uljepšao jutro BRATE!!“,rekla sam iznervirano i uzmarširala ljuto uz stepenice drugi put istoga jutra.

4Harry Potter FF (A different story) Empty Re: Harry Potter FF (A different story) Sun 05 Dec 2010, 3:35 pm

*TheCraziestOne*

*TheCraziestOne*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Uzdahnula sam.
"Tata!Molim te!JA cu ici s njom!Hocu zaista!" tata je uzdahnuo.
"Razmisicu do 4 sata imaces moj odgovor." rece tata izmuceno ali on mi je verovao pa sam bila sigurna da ce je pustiti.Ako ne napravi neku glupost...
"Ja sam zavrsila...Chris?" klimnuo mi je i nasmesio se.
"Idemo?" upita me.
"Gde?Ocemo dole pored reke neces verovati koliko je ono drvo poraslo!" rekla sam uzbudjena.Nas dvoje se druzimo jos od kad smo bili bas mali i zasadili smo nase drvo tresnje.Znam da je to bilo drvo normalaca,ali Chrisu i meni je uraslo za srce.
"Naravno!Idemo nas dvoje dole.Brzo cemo se vratiti." rece Chris a ja mahnuh rukom i mi izadjosmo.Svi su nas samo ispratili pogledom (Mama i Sirijus sa osmehom) Chris i ja u isto vreme prevrnusmo ocima.Pogledali smo se i nasmejali.
"Ooo golubcici idu do recicee.." rekla je Katherine sa stepenista.
"Katherine..ne smaraj...Trebalo bi da mi budes zahvalna za-.." prkeinula me je.
"Za sta?Ooooh moja dobra sestrica je Pokusala da ubedi mamicu i taticu da me puuste..I oni su odbili a nasa draga Aimee je postala heroj danaa!" govorila je usiljeno.
"Prestani Katherine.." rece joj Chris.
"oh kume pa daj zar ne vidis koji je to kreten?!?!?!Jadnica nasla svog odbranika srcu pa sad mi su tu kurci!" iznervirano je rekla.
"Hahaha Katherine!Idi kod svog DRACA pa se njemu zali..." rekla sam sa osmehom koji je prosto izazivao sam od sebe.Pogledala me sa mrznjm i ja joj uzvratih 1000 puta jaci pogled.Prodoran ispunjen mrznjom.
"Ugh!!!" rekla je i potrcala uza stepenice.Prevrnula sam ocima.
"Ajmo..."rekla sam Chrisu i izasla sam iz kuce.Godrikova dolina je blistala.
"Dobar dan!" javila sam se staroj Batildi.
Sisli smo niz stazicu i dosli do reke.
"Boze!Dugo nisam bio ovde...." rece Chris.
"Ja sam pre neki dan dosla...Uzelela sam se ovog mesta...Setim se svih nasih glupiranja kad smo bili klinci.." nasmejali smo se.
"Jel se secas kad smo ukrali tatinu metlu i izgubili kontrolu?" ponovo se nasmejasmo.
"Da...Mada nase gluparije su sad vece...Jel se secas proslog proleca kada smo nagovorili mog tatu da nam kupi Grindilanda a onda si ga ti pustila?I kada je potpuno unistio moju sobu?A onda si se ti klela Sirijusu da ce tvoj tata sve da nadoknadi?" smejala sam se svo vreme dok je on pricao.Pogledala sam u tresnju.Pocela je da cveta.Bila je nacickana belih cvetica.Chris podize ruku i skide mi jedan sa kose.
"Hvala." pogledali smo se u oci i tako stajali nekoliko sekundi.Udahnula sam i uzela svoj stapic a onda na kori od tresnje urezala cinima "♥Aimee " . Chris me zaustavio i iza toga dodao "& Chris♥" nasmejala sam se.
To prepodne smo proveli pored recice zezajuci se.Chris me je bacio u vodu (koja je bila zacudjujuce topla) ali ga ja povukoh sa sobom.Dotrcali smo kuci potpuno mokri smejuci se.
"Mama!Stigli smo!" mama izadje iz dnevnog boravka i rece sa osmehom
"Ma sta ste vas dvoje radili?Tata ti je otisao kuci.Ostavio ti je metlu da se vratis Chris."
"U redu." rece Chris i pozdravi se sa mamom a mene poljubi u obraz i ode.
Otisla sam gore i presvukla se a zatim sisla dole.Vatraje gorela u kaminu posto je bilo skoro 4 sata i napolju se vec smrkavalo.
"I?" upitala sam tatu sedajuci na kauc pored njega i kao gledajuci fotografije koje su bile svuda po sobi.Mene i Katherine kako preskamo jedna drugu na moru (kada smo prvi put otisli na neki Normalski odmor),Katherine kako lupka Harrija po glavi zatim ja lupkam nju,zatim Harry l;upka Katherine i ja lupkam Harryja,Mamu i tatu koji pokusavaju da obuzdaju bebu Katherine koja rasipa svu hranu po kuhinji,mene i Chrisa koji trcimo po dvoristu i valjamo se po blatu (padala je kisa) i jos mnoge slike mene,Katherine i Harryja.
"Uhh....U redu..Mozete ici!" rece mi tata.Skocila sam i poljubila ga zatim smo nas dvoje krenuli gore.
"Keth?Keth?" pitao je tata ulazeci u njenu sobu.
"Pobegla je...Evo i pisma"

Vraticu se uskoro!Morala sam da odem posto mi je dosta vasih pravila i pridika.Katherine Ne-Potter

"Oh Katherine!" rekla sam i utrcala u svoju sobu grabeci parce papira i pisuci pismo.
KATHERINE GLUPACO!!!Kako ne shvatas da je za dve nedelje Fredov i Dzordzov rodjendan???Mama i tatu su zeleli da te puste kod Draca ali ti nisi zelela da sacekas!Cisto da znas gotova si!Pokusacu da dodjem kako ne bi nadrljala!Aimee

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum