Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Filmovi » Harry Potter Saga

Harry Potter Saga

+27
AnGel_Perroni
vampirekaca
ElenaGilbert
Kol Mikaelsen
Spirit Crusher
Filip
Nobody's Daughter
Team Daroline
uckvondy
mrs. saltzman
White Unicorn
VampireFreak
Mαяi♥
Katherine Pierce
Zla_Sam
Nika Kći Zevsova ~
chocolateChanel.
Dr. John Watson
I.Love.You
Twin.flames
DEstiny :3
♥Stelena♥
Bite_me_Damon
eatmyfeelings
Elena Gilbert
Aimee Liam
Starlight
31 posters

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 1 of 3]

1Harry Potter Saga Empty Harry Potter Saga Sun 21 Nov 2010, 7:02 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

aktuelan je 1.deo 7 dela sage, gleda neko, voli neko ? Smile

2Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sun 21 Nov 2010, 7:04 pm

Aimee Liam

Aimee Liam
Dear Diary ...
Dear Diary ...

OBOŽAVAM!!! srce srce srce

Knjige su savršene.
Filmovi mi i nisu nešto.. Ali knjige su naj.

http://aimee-liam.tumblr.com/

3Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sun 21 Nov 2010, 7:05 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

meni su filmovi dobri,nisu bolji od knjiga, ali su jako dobro odradjeni Smile
jedva cekam da pogledam 7.deo!

4Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sun 21 Nov 2010, 9:00 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Nemoguće da ova tema već ne postoji o.O

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

5Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sun 21 Nov 2010, 9:01 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Upravo sam se vratila iz SC! Very Happy
Bloody fantastic! Very Happy ♥️ Deathly Hallows Part 1 my favorite so far ♥️ Very Happy

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

6Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 22 Nov 2010, 7:54 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Elena Gilbert wrote:Nemoguće da ova tema već ne postoji o.O

e ja sam bila u soku kad sam videla, a bas sam jedno 5 puta presla preko spiska filmova xD

7Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 22 Nov 2010, 9:03 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Hahaha... Nmg vrv stv xD

Hm, obožavam naravno <3 Mogla bi do sutra pisati, al me neš bole ruke Very Happy

Apsolutno sam oduševljena 7 delom! Ali, kad pogledam recimo 4 deo i 7 ogromna je razlika. U 7 delu se niko ne smeje, niko nije srećan, sve je mračno... Nije da ja to ne volim, ali za mene je HP uvek bio... Divan film. I u njemu je bilo sve o jednorozima, dobru, Quidditchu, gryffindoru, i ljubavi i prijateljstvu. Ima toga i u 7 delu ali nije... ekslozivno kao pre. Nzm ni kako da opišem Very Happy

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

8Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Fri 10 Dec 2010, 6:40 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Nikada nece postojati film,odnosno saga koju cu voleti vise od HP...
Svaku knjigu sam procitala minimum 20 puta.
Filmove isto toliko pogledala.
Od svoje 8 godine sam fan, dakle 8 godina.
Emotivno sam vezana za likove i UVEK placem u bioskopu <33

Naj likovi Snape, Lupin, Dumbledore, Weasleys <33

9Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sat 11 Dec 2010, 11:43 pm

♥Stelena♥

♥Stelena♥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Volimm ih, osim djela u kojem Dumbledore umire Sad

10Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sun 12 Dec 2010, 9:16 am

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Taj deo je extra :O

11Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sun 12 Dec 2010, 10:17 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Obozavaam HP Sagu. ♥
O B O Z A V A M ! Vecina normalne dece je rasla uz nju, ali ja sam je tek procitala prosle godine. (debil -.-)
Knjige su SVE savrsene.Ne mogu da izdvojim omiljeni deo.Likovi .. svi su fenomenalni.Svaki je tako poseban na svoj nacin da je to prosto neverovatno.Filmovi .. svi su relativno dobri osim 5.Peti su mnogo skratili i to mi se ne svidja.Sedmi deo sam gledala i moram da kazem da sam odusevljena.Ali stvarno odusevljena.Jako su dobro ekranizovali knjigu.

Omiljeni lik mi je Snejp ubedljivo.
Odmah posle njega Dambldor,Hari,Ron,Hermiona,Hagrid,Melfoj,Fred,Dzordz,Sirijus,Dobi,Pivs itd.. sve ih volim. ♥

12Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sun 12 Dec 2010, 9:58 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ne znam dal' uopšte smem da počnem da pišem. Smile Ima ljudi koji me verovatno razumeju, dok će neki misliti da sam luda, ali evo. JA OBOŽAVAM HP sagu. A reč obožavam znači tako malo u odnosu na ono što stvarno osećam. Prvu knjigu sam pročitala sa 11 godina, poslednju sa 15. U tom nekom jako teškom periodu života, ja sam rasla zajedno sa Harijem.
I sad ne mogu da vam opišem koliko meni teško pada što dolazi kraj. To je za mene kraj jedne čitave ere, ne samo knjiga i filmova, već mnogo više. I slažem se sa vama, da je poslednji deo fenomenalan, najbolji do sada. Toliko mi je drago što je sve divno odradjeno. II deo verovatno neću smeti da gledam. Ili ću ga gledati sama. xD
Ljudima koji nisu čitali/gledali ne mogu da objasnim sve što osećam, ali većina nadam se shvata kako mi je trenutno. I sve ovo sam napisala ovako jer sam još pod utiskom prvog dela filma. I ovo je nešto što ću ja sigurno dati svojoj deci jednog dana da čitaju.
A o likovima nekom drugom prilikom xD Dok još nisam počela da plačem. Very Happy

13Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sun 12 Dec 2010, 10:19 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

haha, potpuno te razumem Ana Very Happy

14Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Sun 12 Dec 2010, 11:01 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

ThePhoenix^^ wrote:Ne znam dal' uopšte smem da počnem da pišem. Smile Ima ljudi koji me verovatno razumeju, dok će neki misliti da sam luda, ali evo. JA OBOŽAVAM HP sagu. A reč obožavam znači tako malo u odnosu na ono što stvarno osećam. Prvu knjigu sam pročitala sa 11 godina, poslednju sa 15. U tom nekom jako teškom periodu života, ja sam rasla zajedno sa Harijem.
I sad ne mogu da vam opišem koliko meni teško pada što dolazi kraj. To je za mene kraj jedne čitave ere, ne samo knjiga i filmova, već mnogo više. I slažem se sa vama, da je poslednji deo fenomenalan, najbolji do sada. Toliko mi je drago što je sve divno odradjeno. II deo verovatno neću smeti da gledam. Ili ću ga gledati sama. xD
Ljudima koji nisu čitali/gledali ne mogu da objasnim sve što osećam, ali većina nadam se shvata kako mi je trenutno. I sve ovo sam napisala ovako jer sam još pod utiskom prvog dela filma. I ovo je nešto što ću ja sigurno dati svojoj deci jednog dana da čitaju.
A o likovima nekom drugom prilikom xD Dok još nisam počela da plačem. Very Happy


ja cu biti u depresiji.velikoj.

15Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 6:38 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

ThePhoenix^^ wrote:Ne znam dal' uopšte smem da počnem da pišem. Smile Ima ljudi koji me verovatno razumeju, dok će neki misliti da sam luda, ali evo. JA OBOŽAVAM HP sagu. A reč obožavam znači tako malo u odnosu na ono što stvarno osećam. Prvu knjigu sam pročitala sa 11 godina, poslednju sa 15. U tom nekom jako teškom periodu života, ja sam rasla zajedno sa Harijem.
I sad ne mogu da vam opišem koliko meni teško pada što dolazi kraj. To je za mene kraj jedne čitave ere, ne samo knjiga i filmova, već mnogo više. I slažem se sa vama, da je poslednji deo fenomenalan, najbolji do sada. Toliko mi je drago što je sve divno odradjeno. II deo verovatno neću smeti da gledam. Ili ću ga gledati sama. xD
Ljudima koji nisu čitali/gledali ne mogu da objasnim sve što osećam, ali većina nadam se shvata kako mi je trenutno. I sve ovo sam napisala ovako jer sam još pod utiskom prvog dela filma. I ovo je nešto što ću ja sigurno dati svojoj deci jednog dana da čitaju.
A o likovima nekom drugom prilikom xD Dok još nisam počela da plačem. Very Happy

Mislim da nemam sta da dodam.
apsolutno se tako osecam.
ja sam pocela sa 14 da citam i zavrsila sa 14 a opet mi se cini kao da je kraj citave ere. Sad

16Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 8:48 am

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

A ja sam pocela sa 8 da citam a sad imam 16 zamislite kako mi je xD

17Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 12:36 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Ana, skroz si u pravu.
Ja tolikoooo obožavam HP sagu, ne mogu ni da opišem. Sve knjige sam milion puta iščitavala, filmove 895734564550237347 puta gledala, ali sedmi je.. Shocked Vrh!
A kad čujem da neko nije čitao, već da je samo pogledao filmove, i onda kaže kako i nije nešto, dođe mi da se ubijem. (Znam da se mišljenja razlikuju, al' opet..) Knjige su zakon, onaj ko nije pročitao msm da je mnogo propustio. Very Happy

18Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 5:45 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Propustio je detinjstvo celo ako mene pitas;)

19Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 6:03 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Kad neko kaze da ne voli HP sagu ja ga smatram glupom osobom. xDDD
Al ozbiljno.Nije da ja tako hocu, al kad mi neko kaze ' To je samo mlataranje stapicem i glupo je i dosadno je'. I naravno kad pitam kako to znaju oni obicno kazu ili 'Pa eto znam.' ili jos gore 'Odgledao sam film.'
To su po meni glupe osobe kada nesto takvo kao sto je Harry Potter odbacuju i govore da je glupo. Ja sa bila takva.Prvih 12 godina svog zivota sam govorila kako je glupost dok mi drugarica nije donela knjigu i naterala me da procitam.I eto sad kazem, ja sam bila glupa. Zubo. xD

20Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 6:04 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

ja ne umem da opisem emocije koje imam za taj film i likove..znaci uvek se rasplacem u bioskopu uvek Sad

21Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 7:22 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

ja ne umem da opisem emocije koje imam za taj film i likove.

Takodje.
I znam ljude koji sada zale sto nisu procitali knjige kada su bili deca, sada kada je kraj tek shvataju. Ali mislim da smo svi mi ovde srecnici, jer smo to otkrili na vreme. Samo se secam, kako sam jedva cekala da izadje sesta knjiga, pa onda sedma. Koliko sam samo jurila da je nadjem i procitam. Uh xD Mnogo mi je zao sto nema vise. :/

22Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 7:34 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Vjerovali ili ne ja sam prvu knjigu procitao tek prije 2 mjeseca.
I slazem se sa vama da sam mnogo propustio,nmg da vjerujem da nisam prije citao.Sad planiram procitati sve,jer su knjige divne,nemam rijeci.

23Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 8:25 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

aaa steta Sad

sve procitaj :PP

24Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 8:32 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Da, osećam se kao da sam bila deo toga, nekako sam bila ponosna na to što volim HP sagu, i što sam opsednuta. xD
Sad mi se opet čitaju te knjige, počeću čim završim Twilight sagu (isto čitam opet). HP zakon. Počela sam s 12 god. da čitam, i završila s 12, taman je tad izašla i 7 knjiga. Very Happy ♥️ Sneeeeejp ♥️ ♥️Albus♥️

Stefane, pročitaj svee, svideće ti se, svi koji su čitali, svima se svidela, nekome manje, nekom više, ali sve pozitivni utisci, bar koliko su meni rekli.

A 6. i 7. knjiga su mi najbolje. Very Happy



25Harry Potter Saga Empty Re: Harry Potter Saga Mon 13 Dec 2010, 8:48 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

A 6. i 7. knjiga su mi najbolje.

Aaa ja ne mogu tako. Very Happy
Svaka mi je bila najbolja kada sam je citala xD
I logicno da je sedmi deo najzreliji jer je poslednji i Hari je odrastao . Very Happy Ali svi su, makar meni, omiljeni Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

 » SPAM » Zabava » Filmovi » Harry Potter Saga

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum