Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Caroline & Stefan

+50
Rosie Sambora
Angi93
Team Daroline
*Jelna*
|Evanna|
Nikola4FG
Ket ♥
Spirit Crusher
Filip
LoveDamon
¿coka?
the child of vamire
Rose ♥
discobaby
Lady Autumn
•Katherine•
uckvondy
LostInWonderland
fearless.
Lilith.
Little.Star.On.The.Sky
snow white
Lidija
FirstLove-LastLove
<3 Originals <3
♥_Vampire_in_love_♥
tiffany
Mαяi♥
ikicaD&E
Mrs.Somerhalder
TheVampOne
Little J
eatmyfeelings
Dr. John Watson
Starlight
chocolateChanel.
Angel From Hell
Warrior Princess
Twin.flames
Em (:
Fire Bomb*93
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Endzi
daray
Love's bite
pendragons
DEstiny :3
Elena Gilbert
Zla_Sam
Nika Kći Zevsova ~
54 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 4 of 9]

76Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Fri 04 Feb 2011, 4:49 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Caroline & Stefan - Page 4 Tumblr_lg2r3aeU7p1qdz3mzo1_500

CAROLINE: I’m okay, and I’m not girly litte Caroline anymore.
I can handle myself.

STEFAN: Sure can.

77Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Fri 04 Feb 2011, 5:34 pm

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Da, daaa, preelepe scene njih u epki " Daddy Issuses " <3

78Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Fri 04 Feb 2011, 5:40 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Pocela sam da navijam za njih I love you

79Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 2:04 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

bas gotivim njihovo prijateljstvo Smile
bas je bio divan prema njoj u ovoj epizodi.

80Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 7:08 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Kaya wrote:bas gotivim njihovo prijateljstvo Smile
bas je bio divan prema njoj u ovoj epizodi.
Jako ih volim! Smile

81Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 9:43 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Nika Kći Zevsova~ wrote:
Caroline & Stefan - Page 4 Tumblr_lg2r3aeU7p1qdz3mzo1_500

CAROLINE: I’m okay, and I’m not girly litte Caroline anymore.
I can handle myself.

STEFAN: Sure can.


Divna scena. nisam za njih kao par, al Stefan se stvarno lepo poneo prema njoj. ♥

82Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 9:55 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ja vam kažem, ne znate šta će biti u 5. sez Razz ne bi me ništa začudilo i gajim nade za njih Very Happy ♥️

83Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 10:55 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Em (: wrote:Ja vam kažem, ne znate šta će biti u 5. sez Razz ne bi me ništa začudilo i gajim nade za njih Very Happy ♥️

Već su počeli da spajaju sve sa svima xD

84Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 11:10 am

ikicaD&E

ikicaD&E
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

realno ako napuste ideju o ljubavnom trouglu izmedju Stefana,Elene i Damona,mislim da cela serija gubi osnovu i poentu Dunno :S

85Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 11:21 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

ikicaD&amp;E wrote:realno ako napuste ideju o ljubavnom trouglu izmedju Stefana,Elene i Damona,mislim da cela serija gubi osnovu i poentu Dunno :S

Realno xD Al producenti kad ga zakukulje Razz

86Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 4:07 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Wwinner wrote:
Em (: wrote:Ja vam kažem, ne znate šta će biti u 5. sez Razz ne bi me ništa začudilo i gajim nade za njih Very Happy ♥️

Već su počeli da spajaju sve sa svima xD

pa to xD kad su mogli da spoje Jeremija i Bonnie Laughing

samo cu reci kad je Caroline u pitanju:ja sam multishipper xD Caroline/Everyone Cool da,tako da volim i SC srce

http://destinedtobe.tumblr.com/

87Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 4:12 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

I dalje se nadam da se tu ništa ljubavno neće izroditi. Meni prosto nema smisla da se spoji svaki prokleti lik u seriji. Ja znam da ova ljubavna veza ne bi uspjela a onda bi njihovo predivno prijateljstvo izgubilo značaj.

Na primer: ko gleda Grey's Anatomy zna da su Izzie i George imali jedno od najljepšiš prijateljstava na TV-u, IKAD. I onda su spavali a veza im nije uspjela. Ništa više nije bilo isto, totalno su ih u*rali. -.-

SC prijateljstvo je predivno Cerek, ne žeilm da ih unište.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

88Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 4:27 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Oni su se dosta zbilizili u poslednjh nekoliko epizoda..ali bi gupo bilo da se bilo sta ljubavno tu desi...onda bi cela serija licila na Gossip girl O.o Mada iako bude nesto ljubavno tu moze jedino sa Carolinine strane, ne verujem da ce da bude sa Stefanove...Mislim da su mu dovoljne 2: Kath i Elena i neverujem da ce jos neku da zavoli na takav nacin...Smile
Navijam za SC prijateljstvo Smile

89Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 6:15 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

.Corpse Bride. wrote:I dalje se nadam da se tu ništa ljubavno neće izroditi. Meni prosto nema smisla da se spoji svaki prokleti lik u seriji. Ja znam da ova ljubavna veza ne bi uspjela a onda bi njihovo predivno prijateljstvo izgubilo značaj.

Na primer: ko gleda Grey's Anatomy zna da su Izzie i George imali jedno od najljepšiš prijateljstava na TV-u, IKAD. I onda su spavali a veza im nije uspjela. Ništa više nije bilo isto, totalno su ih u*rali. -.-

SC prijateljstvo je predivno Cerek, ne žeilm da ih unište.

THANK YOU! ♥️

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

90Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 9:57 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Pa, to što su u međuvremenu Caroline spojili sa svima je drugo. xD
Ja je na primer ne šipujem sa Tylerom. A bolja mi je nego sa Mattom. Jer je on nikada neće skroz razumeti.
Može ona da ne upropasti divno prijateljstvo sa Tylerom takođe. Razz

A kao što kaže Em, ko zna šta će biti u petoj sezoni. Cerek

91Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sat 05 Feb 2011, 10:45 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

.Corpse Bride. wrote:I dalje se nadam da se tu ništa ljubavno neće izroditi. Meni prosto nema smisla da se spoji svaki prokleti lik u seriji. Ja znam da ova ljubavna veza ne bi uspjela a onda bi njihovo predivno prijateljstvo izgubilo značaj.

Na primer: ko gleda Grey's Anatomy zna da su Izzie i George imali jedno od najljepšiš prijateljstava na TV-u, IKAD. I onda su spavali a veza im nije uspjela. Ništa više nije bilo isto, totalno su ih u*rali. -.-

SC prijateljstvo je predivno Cerek, ne žeilm da ih unište.

Potpuno se slazem Smile Cerek

92Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 06 Feb 2011, 8:37 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

.Corpse Bride. wrote:I dalje se nadam da se tu ništa ljubavno neće izroditi. Meni prosto nema smisla da se spoji svaki prokleti lik u seriji. Ja znam da ova ljubavna veza ne bi uspjela a onda bi njihovo predivno prijateljstvo izgubilo značaj.

Na primer: ko gleda Grey's Anatomy zna da su Izzie i George imali jedno od najljepšiš prijateljstava na TV-u, IKAD. I onda su spavali a veza im nije uspjela. Ništa više nije bilo isto, totalno su ih u*rali. -.-

SC prijateljstvo je predivno Cerek, ne žeilm da ih unište.

upravo tako. serija ce izgubiti svoju car, ako spoje sve likove.

93Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Tue 08 Feb 2011, 4:55 pm

tiffany

tiffany
Only Human
Only Human

oni su meni jako mice zajedno. ^^

nishta izmedju njih po pitanju ljubavi nece biti sigurno, poshto kao shto je .Corpse Bride. rekla nema smisla svaki lik u seriji spajati, ali i dalje slatki su mi nekako. xD

94Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 20 Feb 2011, 8:40 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Caroline & Stefan - Page 4 Tumblr_lgvc0rVG7S1qcnlefo1_500

Cerek

95Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 20 Feb 2011, 9:09 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Prasvidžeon ♥️ wrote:
Caroline & Stefan - Page 4 Tumblr_lgvc0rVG7S1qcnlefo1_500

Cerek

Gorgeous.

flirt

http://littlejhunter.blogspot.com/

96Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 20 Feb 2011, 9:48 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Little J wrote:
Prasvidžeon ♥️ wrote:
Caroline & Stefan - Page 4 Tumblr_lgvc0rVG7S1qcnlefo1_500

Cerek

Gorgeous.

flirt
Slatki suu :)Ha..najbolje slike ispadaju kad se kombinuju vise njih i napravimo sta se nama svidja :Pp moj zakljucak xD

97Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Mon 21 Feb 2011, 9:25 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Prasvidžeon ♥️ wrote:
Caroline & Stefan - Page 4 Tumblr_lgvc0rVG7S1qcnlefo1_500

Cerek

me loves youuu. <3

98Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Mon 21 Feb 2011, 12:06 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Prelijep gif, ali stvarno ja ne bih da bude išta između Stefana i Caroline, nisu mi baš za para

99Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Mon 21 Feb 2011, 3:40 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

♥_Vampire_in_love_♥ wrote:Prelijep gif, ali stvarno ja ne bih da bude išta između Stefana i Caroline, nisu mi baš za para

Ne bih ni ja.
Caroline mora da bude s Tylerom.
A Stefan s Katom xD

100Caroline & Stefan - Page 4 Empty Re: Caroline & Stefan Tue 22 Feb 2011, 12:01 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Slatki su mi ali samo kao prijatelji od kako je postala vampir Stefan se bas ponasa nekako zastitnicki prema njoj ...nekako mi je kao njen stariji brat to mi je bas sweet i volela bih da tako i ostane Smile ne bih volela da ih vidim zajedno :S Caroline moze da bude samo sa Tylerom i ni sa kim vise xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum