Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Caroline & Stefan

+50
Rosie Sambora
Angi93
Team Daroline
*Jelna*
|Evanna|
Nikola4FG
Ket ♥
Spirit Crusher
Filip
LoveDamon
¿coka?
the child of vamire
Rose ♥
discobaby
Lady Autumn
•Katherine•
uckvondy
LostInWonderland
fearless.
Lilith.
Little.Star.On.The.Sky
snow white
Lidija
FirstLove-LastLove
<3 Originals <3
♥_Vampire_in_love_♥
tiffany
Mαяi♥
ikicaD&E
Mrs.Somerhalder
TheVampOne
Little J
eatmyfeelings
Dr. John Watson
Starlight
chocolateChanel.
Angel From Hell
Warrior Princess
Twin.flames
Em (:
Fire Bomb*93
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Endzi
daray
Love's bite
pendragons
DEstiny :3
Elena Gilbert
Zla_Sam
Nika Kći Zevsova ~
54 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 7 of 9]

151Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Tue 13 Dec 2011, 6:55 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

oh gospode ja sam eternal Steroline shipper. ♥

152Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Tue 13 Dec 2011, 6:58 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

I ja!Scena kad je tesio jer je plakala sto je ubila nekog mi je bila jako dobra i dirljiva! Cerek

153Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Thu 15 Dec 2011, 1:49 pm

the child of vamire

the child of vamire
At Mystic Grills
At Mystic Grills

To su pravi prijatelji!!

154Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Fri 23 Dec 2011, 7:19 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Svidja mi se njihov "drugarski" odnos... Stefan pokusava da nauci Caroline sve o vampirima i kako da se hrani... Smile

155Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Wed 28 Dec 2011, 7:37 pm

LoveDamon

LoveDamon
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Meni se mnogo dopada scena u grillu kada rucaju zajedno i kada provali da krije od njega gde je Elena i kada kaze :She's with Damon.
hahaha

156Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Wed 28 Dec 2011, 8:43 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

VOLIM IH! Very Happy
Jeste da tu 99% neće biti ničega, ali stvarno su mi pre svega, lep par, ali i tako slatki i simpatičniii ^^
Stefan se uvek predivno smeje kad je u društvu Kerolajn, kad je teši, kad joj pomaže.. ^^

157Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Wed 28 Dec 2011, 9:43 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Meni se njihov prijateljski odnos svidja Very Happy A Stefan je mora se priznati pravi prijatelj...

158Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Thu 29 Dec 2011, 1:55 pm

LoveDamon

LoveDamon
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Filip wrote:Meni se njihov prijateljski odnos svidja Very Happy A Stefan je mora se priznati pravi prijatelj...
Jeste pravi je prijatelj. srce

159Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Thu 29 Dec 2011, 8:34 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

BFF!Jako su dobri kao prijatelji.. Very Happy

160Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 01 Jan 2012, 9:59 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Oni su za prijatelje, Stelena forever (:

http://www.photoshop-tn.com/

161Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 01 Jan 2012, 2:39 pm

Ket ♥

Ket ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...


kao prijatelji su mnogo slatki

162Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Fri 06 Jan 2012, 12:45 pm

Nikola4FG


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Mnogo me nervira jer mu stalno glumi drugaricu a uvek nesto zasere i onda joj Stefan pomaze....

163Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Fri 06 Jan 2012, 12:46 pm

Nikola4FG


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Ovde se kerolajn pokazala mnogo bolje kod tajlerovih prvih preobrazaja posebno....

164Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Fri 06 Jan 2012, 3:35 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Nikola, molim te pazi na duple postove, ovo je već 3.tema u kojoj vidim da si duplo postovao. Smile

165Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Fri 06 Jan 2012, 4:09 pm

|Evanna|

|Evanna|
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Simpatični su... Ali mi se više sviđaju kao prijatelji nego kao par... (:

166Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Fri 06 Jan 2012, 8:54 pm

*Jelna*

*Jelna*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Samoo Prijateljiii.Very Happy

167Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 08 Jan 2012, 8:23 pm

Team Daroline

Team Daroline
Invited in
Invited in

osecam da ce mozda biti nesto tu Smile Staroline Very Happy

bili bi slatki, ali stelena i daroline bolje idu Cerek Cerek

http://darolinebitchez.tumblr.com/

168Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 08 Jan 2012, 11:32 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Caroline & Stefan - Page 7 Tumblr_lxgoy8Kvwl1qiahp5o1_250 Caroline & Stefan - Page 7 Tumblr_lxgoy8Kvwl1qiahp5o2_250

Caroline & Stefan - Page 7 Tumblr_lxgoy8Kvwl1qiahp5o3_250 Caroline & Stefan - Page 7 Tumblr_lxgoy8Kvwl1qiahp5o4_250

jedna dobra Steroline manipulacija Very Happy

169Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 08 Jan 2012, 11:49 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Au, moja prva reakcija: KAD JE OVO BILO? xD
Mnogo je dobro odrađeno. Mnogo! ^^
Volim njihov odnos. Jako su dobri prijatelji i u nekoj drugoj situaciji verujem da bi fantastično funkcionisali kao par. *.*

170Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Mon 09 Jan 2012, 12:17 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

O moj bože kako je sjajno odrađenaaa ♥ aaa obožavam ih, savršeni su mi.

171Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Mon 09 Jan 2012, 12:00 pm

Team Daroline

Team Daroline
Invited in
Invited in

Jako mi se svidja kako je uradjeno ono gore, da nisam gledala seriju ne bi ni skontala da je namesteno Very Happy

Caroline & Stefan - Page 7 SC-2X05-Gif-bamon-and-staroline-22696702-450-248

http://darolinebitchez.tumblr.com/

172Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 22 Jan 2012, 1:44 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Caroline & Stefan - Page 7 Tumblr_ly6zlb8Fe21rnpb6uo1_500

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

173Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 22 Jan 2012, 2:22 pm

Team Daroline

Team Daroline
Invited in
Invited in

uhhhhhh zanimljivo he

http://darolinebitchez.tumblr.com/

174Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Sun 22 Jan 2012, 2:27 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Zao mi je sto nema vise njihovih scena. Slatki su mi Very Happy

http://rbdandtvd.nstars.org

175Caroline & Stefan - Page 7 Empty Re: Caroline & Stefan Tue 24 Jan 2012, 2:36 pm

Rosie Sambora

Rosie Sambora
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Kad se setim kako ga je jurila u prvoj epizodi.... poželim da ga je uhvatila pre Elene, haha. Laughing

Mogla bi biti nova Leksi... ne zato što je plava, već zato što je taj "let's help you deal with the problem" tip.

Imam neki osećaj da će u kasnijim epizodama njihovo prijateljstvo biti od velikog značaja, samo ne znam zašto mi se tako čini. Možda će mu pomagati da odvuku Elenu od Dejmona, ne znam. zivili

Sponsored content



Back to top  Message [Page 7 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum