Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pretty Little Liars

+46
Don't Worry, Be Happy ♥
MissNothing
MissGabi.
LoveDamon
Team Daroline
Klaroline_♥
|Evanna|
little red bird.
Spirit Crusher
Ket ♥
Rose ♥
Dr. John Watson
daray
Mehurić
Crazy Lady (:
fearless.
Just Freedom
Little J
VampireFreak
♥_Vampire_in_love_♥
TheVampOne
FirstLove-LastLove
I.Love.You
chocolateChanel.
Elena Gilbert
Angel From Hell
˙·٠•●♥єℓєηα .ℓσνє ♥●•٠·˙
.Samantha.Jones.
irenatuna
Fire Bomb*93
Love's bite
Tasha'94
Zox (:
mimica
eatmyfeelings
Damons'Girl*
-Neznanka-
LoveSucks
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
Delena ♥
pendragons
Mrs.Somerhalder
DEstiny :3
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nathan's girl.
Zla_Sam
50 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down  Message [Page 3 of 11]

51Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Fri 25 Jun 2010, 7:13 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

I meni Maya ide na zivce -.-

52Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Fri 25 Jun 2010, 8:18 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Evo ovako.
Pa i ja sam se poprilicno smorila ali onoo. Sta ja znam. Dobra je serija. Nekako, ne ostavlja me ravnodusnom kao sto to cine ostale serije.
Sve cetiri su mnogo snazne licnoste, i sve imaju neku tezu pricu ali Emily mi je sroz kul.
Bas zato sto i nije normalna xD
Aria me podseca na malo fuxicu. xD
Hanna mi je skroz okeej. Lici mi na Taylor Momsen.
Spencer je isto super,samo sto me ume nekako da me iznervira.Wren mi je mnogo cute,sa sve akcentom.
Mislim da Maya nije umesana u ono sa porukama.
Jenna i onaj Toby su mi mnogo sumnjivi.Ne mogu da shvatim niti da pogadjam ko su i kakvi su oni o.O sto mi poprilicno ide na zivce ali dobro.U svakom slucaju jedva cekam da se sve razjasni.
Omiljeni lik Emily, naj hot guy je detektiv Very Happy

http://thevampdiaries.niceboard.net

53Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 26 Jun 2010, 4:22 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Zna li neko koliko će serija da ima epizoda ?

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

54Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 26 Jun 2010, 4:29 pm

LoveSucks

LoveSucks
Compelled
Compelled

JoxY ^^ wrote:I meni Maya ide na zivce -.-

I meni. -.-


Zla_Sam wrote:Zna li neko koliko će serija da ima epizoda ?

The first season may have only been picked up for 10 episodes, but could be extended if the ratings continue to climb or stay high. So there is a definite possibility for more episodes/seasons to come if the popularity of Pretty Little Liars continues to do well.

Nadam se da će ih biti više od 10. ^^

55Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 26 Jun 2010, 9:28 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Ok je bila epizoda, nista possebno...
Wreeen. Obozavam ga. Akcenat. 355

Aria i Hanna su mi i dalje najbolje. Smile Alison ne racunam, ona ih je sve premasila. ^^ ♥️

56Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Fri 02 Jul 2010, 6:54 pm

LoveSucks

LoveSucks
Compelled
Compelled

Odgledala sam 4. epizodu. ^^ Nije loša, u svakom slučaju je mnogo bolja i zanimljivija od treće.
Pogotovo kraj. Shocked Aria i Hanna su mi i dalje naj. ♥️ I Spencer je super. Nekako mi i ona postaje draga. (: Emily... tu i tamo... nije mi nešto. xD Maya me i dalje nervira. -.- I tako... xD

57Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Fri 02 Jul 2010, 7:40 pm

Damons'Girl*

Damons'Girl*
First Bite
First Bite

Nisam gledala, verovatno cu pogledati x)

http://twitter.com/TaRaNS95

58Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 03 Jul 2010, 9:52 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Epizoda je bila super, sledeca ce biti jos bolja! Smile

Wren. 355 Mnogo mi je bio simpatican kad je pijan dosao kod Spencer i doneo joj cvece iz baste. Sa sve saksijom. Razz ♥️

Scena u kojoj Hanna slusa radio je... wtf?! o.O Da sam na njenom mestu ne znam da l' bi pocela da placem ili da se smejem. xD

Aria i Ezra su malo smarali u ovoj epizodi... :/

Emily & Toby. ♥️ Mada, sumnjiv mi je on... Laughing

59Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 03 Jul 2010, 1:24 pm

LoveSucks

LoveSucks
Compelled
Compelled

Damon's Girl wrote:
Wren. 355 Mnogo mi je bio simpatican kad je pijan dosao kod Spencer i doneo joj cvece iz baste. Sa sve saksijom. Razz ♥️

jooj da, Wren. ♥️ ... i saksija xD meni su on i Spencer super zajedno. ^^

60Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 03 Jul 2010, 4:43 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ja sam skinula epizodu al nikako da odgledam :S Al danas cu sigurno pa cu javiti utiske Smile

61Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 03 Jul 2010, 4:50 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Pogledala sam maloprije.
Meni je serija sad stvarno dosadna.
I ne zanima me iskreno šta će se desiti.
Nastaviću da gledam čisto jer se desi često da su serije u početku smeće a kasnije se poprave.
Baš mi je epizoda bila dosadna.
Svi likovi me iritiraju pa čak i Hanna. Rolling Eyes
To je vjerovato zbog njihove glume .. sick
Aria i Ezra su mi ... bljuc
Jedino mi je onaj pobrkani Toby zanimljiv. xD
Mayu bih ubila. Rolling Eyes

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

62Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 04 Jul 2010, 8:13 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

E ljudi ja sam saznala,mislim rekla mi drugarica da je procitala al to nije sigurno,ko je A.

Napisacu u spoiler pa ko hoce da procita nek procita.Al opet kazem nisam sigurna xD

Spoiler:

63Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 04 Jul 2010, 8:36 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Zla_Sam wrote:Pogledala sam maloprije.
Meni je serija sad stvarno dosadna.
I ne zanima me iskreno šta će se desiti.
Nastaviću da gledam čisto jer se desi često da su serije u početku smeće a kasnije se poprave.
Baš mi je epizoda bila dosadna.
Svi likovi me iritiraju pa čak i Hanna. Rolling Eyes
To je vjerovato zbog njihove glume .. sick
Aria i Ezra su mi ... bljuc
Jedino mi je onaj pobrkani Toby zanimljiv. xD
Mayu bih ubila. Rolling Eyes

Kad god se radi o teen seriji ne treba da ocekujes fantasticnu glumu. Wink
Ocigledno je da neki glumci nisu bas tako talentovani (lol), ali prica mi je zanimljiva, zato i dalje gledam.Smile

JoxY ^^ wrote:E ljudi ja sam saznala,mislim rekla mi drugarica da je procitala al to nije sigurno,ko je A.

Napisacu u spoiler pa ko hoce da procita nek procita.Al opet kazem nisam sigurna xD

Spoiler:

Spoiler:

64Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Mon 05 Jul 2010, 7:57 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

JoxY ^^ wrote:E ljudi ja sam saznala,mislim rekla mi drugarica da je procitala al to nije sigurno,ko je A.

Napisacu u spoiler pa ko hoce da procita nek procita.Al opet kazem nisam sigurna xD

Spoiler:

Spoiler:

I meni je prica bas zanimljiva tako da i ja gledam xD

Spoiler:

65Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Mon 05 Jul 2010, 9:34 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:Kad god se radi o teen seriji ne treba da ocekujes fantasticnu glumu. Wink
Ocigledno je da neki glumci nisu bas tako talentovani (lol), ali prica mi je zanimljiva, zato i dalje gledam.Smile

JoxY ^^ wrote:E ljudi ja sam saznala,mislim rekla mi drugarica da je procitala al to nije sigurno,ko je A.

Napisacu u spoiler pa ko hoce da procita nek procita.Al opet kazem nisam sigurna xD

Spoiler:

Spoiler:

Znam ja to. xD Nisam ni očekivala dobru glumu. xD Ali ovi su mi ... Omgggg. xD

Spoiler:

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

66Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Tue 06 Jul 2010, 10:48 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:
♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:Kad god se radi o teen seriji ne treba da ocekujes fantasticnu glumu. Wink
Ocigledno je da neki glumci nisu bas tako talentovani (lol), ali prica mi je zanimljiva, zato i dalje gledam.Smile

JoxY ^^ wrote:E ljudi ja sam saznala,mislim rekla mi drugarica da je procitala al to nije sigurno,ko je A.

Napisacu u spoiler pa ko hoce da procita nek procita.Al opet kazem nisam sigurna xD

Spoiler:

Spoiler:

Znam ja to. xD Nisam ni očekivala dobru glumu. xD Ali ovi su mi ... Omgggg. xD

Spoiler:

A slazem se,ne glume nesto al dobro jos su mladi.Ima vremena x)

Spoiler:

67Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Thu 08 Jul 2010, 5:07 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

'Zvinte zbog duplog posta xD

Odgledah ja i 4. i 5. xD

Zao mi je zbog Arie i Fitza,koji je se baj d vej mnogo prolepsao Sad

Wren mi je najlepsii definitivno u seriji,obozavam ga.A mislim saksija je bila,haha,bas sam se ismejala.

Toby <333
Zavolela sam ga,samo da ne ispadne neki kreten.Cak mi je i Emily postala okej,kad je sa njim.
Mayu treba izbaciti iz serije Smile
Hanin otac je djubre Smile Isto vazi i za Spencerinog.
Spencer i Wren ♥️ Nemam pojma koji je ovaj Alex al mogao bi da ide iz serije ; )
I iskreno ne svidja mi se kako su uradjeni likovi,jer niko nema da mi je sad nesto dobar posebno.Nijednu ne volim nesto posebno,bar za sad ne.
Piper jedino zna tamo da glumi,sto je i logicno,nisam ni sumnjala Smile
I tako.Sve u svemu cekamo dalje da vidimo Smile)

68Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Fri 09 Jul 2010, 7:07 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Toby i meni deluje simpaticno, ali jos na pocektu sam rekla da mi je sumnjiv. Neutral
Nakon sto sam videla promo za sledecu epizodu, jos vise mi je sumnjiv. Razz

Krivo mi je zbog Arie i Ezre. Ali u pravu je onaj njegov drug...

69Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 10 Jul 2010, 8:51 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ja mislim da oni samo namestaju da nam on izgleda sumnjiv al uopste nije nista kriv.Mada ne znam i ja kad sam gledala promo za sledecu epizodu cini se ko da je bas kriv xD

70Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 11 Jul 2010, 5:50 pm

LoveSucks

LoveSucks
Compelled
Compelled

Odgledah i ja 5.epizodu ... napokon. ^^

Emily & Toby ♥️ baš su cute zajedno 355 Mayu treba ubiti. -.-
Spencer & Wren ♥️ . Gde mi je Wren? xD Nije ga bilo nikako. Sad I koji je sad ovaj Alex ? Smeta. -.-

Ja mislim da oni samo namestaju da nam on izgleda sumnjiv al uopste nije nista kriv.

Nadam se da je tako. xD Bilo bi baš bzvz da ispadne da je neki kreten. ^^


Žao mi je zbog Arie i Ezre, al' *ebiga, šta ćeš. xD Hanna mi je i dalje ok. (:
Piper je vrh ♥️, muž joj je kreten, Spencerin otac takođe, i Hannin otac isto. he

I tako... xD

71Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 11 Jul 2010, 5:51 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

VolEm ovu seriju... Very Happy Najvise zbog HMC <3

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

72Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Fri 16 Jul 2010, 4:04 pm

mimica


Only Human
Only Human

Nina_Somerhalder wrote:VolEm ovu seriju... Very Happy Najvise zbog HMC <3

73Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 17 Jul 2010, 3:57 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Upravo sam procitala da je Sasha Pieterse (Alison) '94. godiste. Shocked

LoveSucks wrote:
Ja mislim da oni samo namestaju da nam on izgleda sumnjiv al uopste nije nista kriv.

Nadam se da je tako. xD Bilo bi baš bzvz da ispadne da je neki kreten. ^^

Izgleda da nije kreten. ^^ Mnogo mi je bilo zao kad su ga napale u prosloj epizodi. :/

74Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 17 Jul 2010, 4:10 pm

Delena ♥

Delena ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:Upravo sam procitala da je Sasha Pieterse (Alison) '94. godiste. Shocked

Pogledaj njen IMDB profil. Ipak je '96 god.
Uzgled, ona i izgleda mlađe od svih devojaka tamo.

https://www.facebook.com/jocovic.marina

75Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 17 Jul 2010, 5:40 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Izgleda mladje, ali mislila sam da je bar punoletna. ^^

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 11]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Similar topics

-

» The Pretty Reckless

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum